>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Valencia, Basel 20.10-26.10.2014

Status
Zamknięty.
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Goffin D.(-3 games) - Dodig I. 1 @1.55 Pinnacle ZWROT

Goffin jest w bardzo dobrej formie, ostatnio pokonał bez problemów Thiema i jutro powinien poradzić sobie również z Ivanem. On w singlu w tym sezonie średnio sobie radzi, wiele przegrywa. Goffin powinien sobie poradzić w dwóch setach i pewnie wygrać.

Federer(-1.5 sets) + Berdych(-1.5 sets) + Murray(-1.5 sets) @2.68 Unibet⛔

Federer gra u siebie, już chwilę nie występował, więc jest wypoczęty i zapewne będzie chciał tutaj wygrać. Rywal mało wymagający, jak nie skończy się w dwóch setach będę zdziwiony. Berdych jak i Murray wciąż walczą o ATP World Tour Finals. Zmierzą się odpowiednio z Andujarem Albą i Melzerem, więc rywalami, którzy nie powinni sprawić im problemów.

Ferrer + Bautista Agut @1.65 Unibet✅

Agut i Ferrer grają u siebie. Rywalem Bautisty będzie Giraldo, który po niezłym turnieju w Shenzen spuścił z tonu i odpadał już w pierwszych rundach. Roberto niedawno doszedł do finału w Moskwie, gdzie przegrał z Ciliciem. Ferrer grał 8 razy z Seppim i tyle samo wygrał. Nie przewiduję innego wyniku niż jego pewna wygrana. David ostatnio finał w Wiedniu, gdzie przegrał z Andym Murrayem. Seppi nie sprawi mu tutaj większych kłopotów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rickross 71

rickross

Użytkownik
Matkowski M. / Paes L.-Pospisil V. / Zimonjic N. 1 2.75 unibet Atp Bazylea
Chyba komuś się coś pomyliło wystawiając takie kursy . Kanadyjczyk z Serbem rozegrali jeden wspólny mecz i są stawiani w roli zdecydowanych faworytów. Jestem ciekawy czym kierował się bukmacher.Matkowski/Paes wygrany turniej w Kuala Lumpur w tym roku,miałem przyjemność oglądać kilka meczy i gra wyglądała bardzo dobrze.Marcin mimo burzliwego okresu w jego karierze ( decyzja o zakończeniu współpracy ze swoim dotychczasowym partnerem Fyrstenbergiem ) notuje wyniki bardzo przyzwoite.W Bazylei z Indyjczykiem pokonali już zawsze groźnych Murraya z Peersem.Na rozkładzie w tym roku mają kilka ciekawych par i to oni są dla mnie faworytem w tym meczu.Zimonjic końcówka sezonu bardzo słaba dali sobie wolne z Nestorem aby nabrać swieżości na turniej Masters.Vasek forma dość srednia i też już bedzie myślał bardziej by sobie krzywdy nie zrobić przed Mastersem niż dać z siebie wszystko w tym turnieju. Po kursie 2.75 ja w to wchodze i to grubo.Pozdrawiam Gruba Wtopa a mieli przewage przełamania w drugim secie wystarczyło dociągnąć.. 7-6 5-7 4-10⛔
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Basel:
Gulbis E. - Coric B.
Gulbis E. ::: 1,47 ::: Pinnacle ::: 3/10
Łotysz Gulbis gra przede wszystkim najlepiej właśnie na turniejach w hali co już pokazał na początku tego sezonu. Teraz co prawda o niebo gorsze wyniki, ale nadal pokonuje tych zawodników których jest w stanie, a do takich w mojej opinii należy właśnie wkraczający powoli dopiero do ATP Borna Corcic dla którego ulubioną nawierzchnią do gry jest przede wszystkim nawierzchnia typu clay. Dziś grają w hali gdzie Gulbis czuje się jak ryba w wodzie.
Wynik: (2)6:7 3:6 ⛔
ATP Valencia:
Robredo T. - Lu Y.H.
Robredo T. ::: 1,45 ::: Pinnacle ::: 3/10
H2H 2:1, ale to właśnie Hiszpan jest ostatnio w zdecydowanie lepszej formie niż Tajwańczyk Lu. Do tego nie muszę pisać, ale graj Hiszpanii ojczyźnie Robredo, a jak dobrze go znamy on potrafi mobilizować się na turnieje przed własną publicznością. Tommiego najczęściej zatrzymują zawodnicy zdecydowanie lepsi lub będący w formie. Lu aktualnie w mojej opinii to zwykły przeciętniak, skoro Hiszpan pokonał Isnera z takim serwisem, to z odebraniem Lu nie powinien mieć większych kłopotów.
Wynik: 6:2 6:4 ✅
 
adrian0 374

adrian0

Użytkownik
▶ Begeman,Knowle - Chiudinelli,Lammer
| Tenis - Bazylea ATP hard-single | 1 | 1.35 | ✅ 6-4, 4-6, 11-9
Milenium
Begeman z Knowle prezentują ostatnio naprawdę doba dyspozycję. Grają razem od nie tak dawana, głównie turnieje halowe, gdyz tam osiągają najlepsze wyniki. W 4 turniejach które ostatnio rozgrywali w każdym doszli minimum do półfinału, a w dwóch ostatnich w Mons i ATP 250 w Wiedniu przegrywali w finałach tych imprez. Szwajcarzy to para grająca z dziką kartą. Grają razem prawie wyłącznie w turniejach w Szwajcarii, gdzie występuja właśnie dzięki dzikim kartom. Oprócz tego występują z róznymi partnerami, głównie w challengerach lub nawet Futures&#39;ach, więc poziom niżęj niż ich rywale z Austrii i Niemiec.

▶ Huey,MelzerJ . - Fognini,Seppi
| Tenis - Walencja ATP hard-deble | 1 | 1.75 | ⛔ 6-4, 4-6, 11-9
Milenium
Mimo, że panowie Huey i Melzer wspólne wytępia po raz pierwszy to doświadczenie w grze deblowej mają przeogromne. Dodatkowo obaj sa w niezłej formie, Melzer kilka dni temu wraz z Petzschnerem wygrał turniej w Wiedniu. Natomiast Huey w tym samym czasie dotarł wraz z Sockiem do finału turnieju w Sztokholmie, gdzie musiał uznać wyższość Butoraca i Klaasena. Fognini z Seppim w debla grają raczej okazjonalnie i bez sukcesów. Warunki halowe to dodatkowy plus dla pary Filipińsko-Austriackiej, Włosi (szczególnie Fognini) dużo tracą gdy mecze nie są rozgrywanie na ceglanej mączce.
 
maxweil 88

maxweil

Użytkownik
Dziwna sprawa: kursy na Gulbisa bardzo zwyżkują. W większości z ok. 1.25 wskoczyły na ok 1.45. Czy coś jest nie tak z Gulbisem?
Raczej wszystko w porzadku. Po prostu Coric to nie byle młokos bo bicia i moze tu sprawic niespodzianke. Ja osobiscie nie ruszam.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Nie wiem, czy to dobre miejsce, ale raczej tak...
Jestem zdania, że tenis jest obecnie najbardziej nieobliczalnym sportem to typowania spotkań. Po dość ciężkiej pracy w ostatnich kilku tygodniach nad analizami goli udało mi się zarobić dość spore pieniądze jak dla mnie.
Zawsze mam tak, że jak zaczyna mi iść dobrze w temacie piłki to wchodzę na dział tenis i albo sam coś próbuję ustrzelić, albo opieram się na typach kolegów-specjalistów.
To zawsze jest początek do wielkich strat ...
Wczorajsza przegrana Kvitovej, Maszy, a dziś Sereny spowodowały, że większość kasy zarobionej na overach goli bardzo szybko się ulotniła i czas odrabiać wielkie straty.
Pewnie pomyślicie, że wychodzi ze mnie frustracja spowodowana przegraną. Otóż nie...
To bardziej absolutne postanowienie, że kończę z tym sportem. Uważam, że logiczne argumenty, które są naprawdę uzasadnione nie mają żadnego znacznia w tenisie.
Podziwiam tych, którym udaje się faktycznie ( gdy siądą przed lustrem ) zarabiać na tym sporcie. Ja tego nie potrafię dlatego też nie zamierzam dodawać nigdy więcej postów w tych działach.
Adios Tenisie i powodzenia dla wszystkich !
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Uważam, że logiczne argumenty, które są naprawdę uzasadnione nie mają żadnego znacznia w tenisie.
No sorry, ale gdzie mają znaczenie? Ileż to peFFFek nie wchodziło w piłce po 1.15? Ile drużyn w kosza po tym kursie przegrywało itd. itd. itd...
Prawda jest wg mnie taka, że w tenisie warto grać tylko kursy &gt;1.50. Innych nie ma sensu. Najlepiej grać kursy od 1.80 wtedy zaczyna się wchodzić na plus.
Paradoksalnie granie kursów 1.10-1.15 (Serena, Berdych - to tylko dzisiejsze przypadki) wychodzi zazwyczaj bokiem. Zresztą przy tych kursach trzeba trafić 10 typów, żeby zrobić 100% i wtedy przy jednej stopie jest &#39;wir w ba(n)ku&#39;.
 
K 20

kera1

Użytkownik
Tenis:ATP - SINGIEL: Walencja (Hiszpania), twarda (w hali) - 1/8-finału
Robredo T.-Lu Y-H.
Typ ???? W 1-2
Kurs:6.00 bet365
22.10.2014 18:30

Moim dzisiejszym typem dnia jest wygrana Lu Y-H..Ostatnio obaj zawodnicy grali ze sobą na powierzchni trawiastej wtenczas
wygrał Lu Y-H..Przed tym spotkaniem stoczyli ze sobą jeszcze dwa spotkania na powierzchni twardej które wygrał Robredo T..
Tym razem spotkanie będzie wyglądało inaczej Lu Y-H. przełamał przegrana z Robredo T. wygrywając 3-0.Będzie to bardzo ciężkie
spotkanie dla obu zawodników.Jednak wygrana Lu Y-H. jest jak najbardziej pewna.Robredo T. zajmuje miejsce 21 w rakingu ATP natomiast
Lu Y-H. 42.Jest to typowe spotkanie pod przełamanie złej gry.Teraz gracze od dłuższego czasu grali tylko w turniejach
na kortach twardych.Sądzę że Lu Y-H. zdecydowanie nauczył się wygrywać na tych odmianach kortów.Dla Lu Y-H. Robredo nie jest
mocnym przeciwnikiem do ogrania o czym świadczy ostatnia wygrana 3-0.Sądzę,że może być trochę zamieszania w meczu
gdyż Robredo T. nie odda tak sobie wygranje zwłaszcza,że doszedł już do drugiego etapu konkursu więc stawiam na DW 1-2.
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Nie wiem, czy to dobre miejsce, ale raczej tak...
Jestem zdania, że tenis jest obecnie najbardziej nieobliczalnym sportem to typowania spotkań. Po dość ciężkiej pracy w ostatnich kilku tygodniach nad analizami goli udało mi się zarobić dość spore pieniądze jak dla mnie.
Zawsze mam tak, że jak zaczyna mi iść dobrze w temacie piłki to wchodzę na dział tenis i albo sam coś próbuję ustrzelić, albo opieram się na typach kolegów-specjalistów.
To zawsze jest początek do wielkich strat ...
Wczorajsza przegrana Kvitovej, Maszy, a dziś Sereny spowodowały, że większość kasy zarobionej na overach goli bardzo szybko się ulotniła i czas odrabiać wielkie straty.
Pewnie pomyślicie, że wychodzi ze mnie frustracja spowodowana przegraną. Otóż nie...
To bardziej absolutne postanowienie, że kończę z tym sportem. Uważam, że logiczne argumenty, które są naprawdę uzasadnione nie mają żadnego znacznia w tenisie.
Podziwiam tych, którym udaje się faktycznie ( gdy siądą przed lustrem ) zarabiać na tym sporcie. Ja tego nie potrafię dlatego też nie zamierzam dodawać nigdy więcej postów w tych działach.
Adios Tenisie i powodzenia dla wszystkich !
Prawda jest jedna, że grają na papierze najlepsze zawodniczki świata i te kursy są po prostu błędnie wystawiane. Przegrane faworytki po prostu były zbytnio faworyzowane przez buków, moim zdaniem w każdym meczu była zbyt wielka dysproporcja w kursach bo tutaj wygrywać może każda, nawet jutro kanadyjka.

Po za tym chyba wyżaliłeś się w złym temacie.
 
K 20

kera1

Użytkownik
Data i godzina: 23.10.2014 11:00
Turniej Tenis, ATP Basel
Spotkanie: Kukushkin M. - Becker B.
Typ: DW 1-2
Kurs: 4.50
Buk:Bet365
Analiza:
Moim dzisiejszym typem dnia jest wygrana Becker B..Becker najlepiej gra na kortach twardych(nie ma lepszego kortu dla niego do gry).Becker B. zajmuje 45 miejsce w rankingu ATP natomiast Kukushkin M. 84 miejsce.Ostatnio rozegrane przez nich spotkanie zakończyło się wygraną Becker B. 2-1.Moim zdaniem jest to okazjonalny kurs na Becker B. źle został przez bukmacherów faworyt.Dla wielu z was może być to dziwne dlaczego gram na wygraną Becker skoro Kukushkin ostatnio wygrał z Wawrinka S. który jest umiejscowiony w rakingu ATP na miejscu 4.Już wam piszę.Wawrinka przez ostatnie spotkania przegrywawł z takimi rywalami jak Ito T.,Simon G..To świadczy o załamaniu Wawrinka S..Bukmacherzy ustalili kurs na faworyta na Kukushkin właśnie z tego powodu,że wygrał ostatnio z Wawrinka jednak nie jest to wygrana świadcząca o lepszej grze Kukushkin.Becker widać,że ostatnio nie przegrywa spotkań z niżej postawionymi osobami w rankingu.Może być w tym spotkaniu zamieszanie z tego powodu,że Kukushkin wygrał z Wawrinką więc stawiam typ na DW 1-2.
 
bumbatyper 204

bumbatyper

Użytkownik
Data i godzina: 23.10.2014 11:00
Turniej Tenis, ATP Basel
Spotkanie: Kukushkin M. - Becker B.
Typ: DW 1-2
Kurs: 4.50
Buk:Bet365
Analiza:

Moim dzisiejszym typem dnia jest wygrana Becker B..Becker najlepiej gra na kortach twardych(nie ma lepszego kortu dla niego do gry).Becker B. zajmuje 45 miejsce w rankingu ATP natomiast Kukushkin M. 84 miejsce.Ostatnio rozegrane przez nich spotkanie zakończyło się wygraną Becker B. 2-1.Moim zdaniem jest to okazjonalny kurs na Becker B. źle został przez bukmacherów faworyt.Dla wielu z was może być to dziwne dlaczego gram na wygraną Becker skoro Kukushkin ostatnio wygrał z Wawrinka S. który jest umiejscowiony w rakingu ATP na miejscu 4.Już wam piszę.Wawrinka przez ostatnie spotkania przegrywawł z takimi rywalami jak Ito T.,Simon G..To świadczy o załamaniu Wawrinka S..Bukmacherzy ustalili kurs na faworyta na Kukushkin właśnie z tego powodu,że wygrał ostatnio z Wawrinka jednak nie jest to wygrana świadcząca o lepszej grze Kukushkin.Becker widać,że ostatnio nie przegrywa spotkań z niżej postawionymi osobami w rankingu.Może być w tym spotkaniu zamieszanie z tego powodu,że Kukushkin wygrał z Wawrinką więc stawiam typ na DW 1-2.
Szkoda tylko, że grają na hali, a to zupełnie, co innego niż twarde korty na otwartym stadionie.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Federer(-1.5 sets) + Dimitrov(-1.5 sets) @1.83 Unibet⛔
Dla Dimitrova????

Federer broni punktów za finał w ubiegłym roku. Za przeciwnika ma Mullera. O różnicy klas nie ma co się rozpisywać. Wszystko przemawia za Rogerem. Dimitrov z kolei broni punktów za ćwierćfinał. Wątpię, by tutaj odpuszczał. Za przeciwnika ma Zvereva. Jest to rocznik 97. Może i chłopak ma talent, ale dzisiaj nie ma szans, by zagroził Grigorowi. Dzisiaj szybkie 2:0 dla Dimitrova.
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Nie wiem, czy to dobre miejsce, ale raczej tak...
Bajki opowiadasz. W tenisie nic się nie da przewidzieć? Zgadzam się, tak jak w każdym innym sporcie. Jaki był wczoraj kurs na remis moskwa - city po 45m? Lepszy niż na porażkę williams ???? Jeżeli ktoś leci po kursach 1.10 to sam jest sobie winien;)
 
D 706

don1

Użytkownik
Dobrze kolega Nole piszę.To bardzo nieprzewidywalny sport.Lopez dziś przegrywa gładziutko z Carreno 2-0 który rozegrał na hali może 20-25 spotkań raptem.Dolgopolov w zeszłym tygodniu przegrywa 2-1 z Mannarino prowadząc w trzecim secie 4-2 mając piłki na podwójne przełamanie.A wczoraj nagle wygrywa z Simonem gładziutko.NIe chce mi się wierzyc w takie zbiegi okoliczności......Brak słów.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Simon Gilles padaka z Dologpolovem który ledwo co ostatnio grał, Berdych na hali z Andujarem ???? , Lopez na hali z Carreno-Busta, Wawrinka u siebie z Kukushikinem (ale tak jest co roku w Basel jak już ktoś wspomniał), Gulbis z Corcicem.
O czym to świadczy? O końcówce sezonu, czołówka szykuje się na turniej w Paryżu, do tego na turniej WTF.
 
bumbatyper 204

bumbatyper

Użytkownik
Bardzo krótko jesteście w świecie tenisowym.
Otóż w tenisie nie, jak w piłce, nie, jak w innym sporcie zespołowym gra, i wynik jest zależny tylko od jednego gracza, nie jak w grach zespołowych - od wszystkich zawodników. Nikt na korcie temu zawodnikowi nie pomaga, nie wspiera, on musi sobie radzić sam. Dużo jest zależne od jego nastawienia psychicznego, tego, jak się w danym dniu czuje. Do tego te wygrane kursów 3.30, czy nawet wyższe nie są żadnym zaskoczeniem, bo w szerokiej czołówce jest bardzo mała różnica klas, i często decyduję właśnie ta dyspozycja dnia. Nawet ta przepaść w ilości spotkań niekiedy nie daję żadnej przewagi, bo to, że na niej nie grają, nie znaczy, że na niej nie trenują, nie zawsze znaczy, że jej nie lubią. Więc takie &quot;zbiegi okoliczności&quot; w tenisie są, jak najbardziej na miejscu, i trzeba się do tego przyzwyczaić, a nie narzekać, że coś komuś nie weszło. Tak było, jest i będzie w sportach indywidualnych.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Walencja
Spotkanie: Pablo Andujar - D. Lajovic
typ: 1 ✅
1.72
23.10 13:00
Unibet
Analiza
Jutro kolejne spotkania turnieju ATP w Walencji, reprezentant gospodarzy, Pablo Andujar zmierzy sie z Serbem Lajovicem. W moim odczuciu bukmacherzy za mało faworyzuja tutaj reprezentanta Hiszpanii. Pablo w pierwszej rundzie turnieju bez najmniejszych problemów ograł Tomasa Berdycha, sprawiajac przy tym nie mala niespodzianke. Juz podczas turniejów w Chinach Pablo sprawial bardzo dobre wrazenie, nieszczesliwe losowania nie pozwalaly mu rozwinac skrzydel. W Pekinie przegrał w II rundzie z Dimitrovem, natomiast w Szanghaju już w I spotkaniu z Isnerem po trzysetowej batalii. Lajovic, jeszcze do niedawna tylko i wylacznie challengerowiec, probuje w ostatnim czasie swoich sil w turniejach ATP. Wobec jednak swojej mizernej formy powrocil ostatnio do challengerow, gdzie jednak nie zachwycal, I runda w Metz i cwiercfinal w Taszkiencie, to jego osiagniecia. Serb wyraznie znajduje sie w dolku swojej formy. Hiszpan powinien to wykorzystac, tym bardziej, ze wydaje sie byc w duzo lepszej formie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Kukushkin-Ben.Becker 1 @1.6
Ciezko uwierzyc, ze tak dobry tenisista jak Kukushkin jest ogolnie daleko klasyfikowany w rankingach. Niby malo tych dobrych wynikow Kukushkina, ale jak sie bylo w 4 rundzie na szlemie to umiejetnosci sa. Chlop jednak potrafi grac wybornie, co pokazal w Szanghaju i teraz zdecydowanie jest jego czas, co ptrwierdzil w Moskwie, a tu w Bazylei pokonal Wawrinke i tez zaprezentowal kawal bardzo dobrego tenisa w 1 rndzie. U Benjiego dostrzegam jeden ogromny pozytyw. Wspanialy mecz Beckera z Nishikorim W Tokio, jednak w halowych wojazach stawiam na Kukushkina i licze ze rosyyjki Kazach bedzie kontynuowac swoja dobra passe.
Dolgopolov-Chardy 1 @1.66
Mam dobre przeczucia. Dolgopolov dosc dlugo kontuzjowany, musial opuscic US Open, ale wrcol na Szanghaj i w meczu z Bautista bylo niezle. Poza tym bardzo dobra chemia pomiedzy Dogem a Walenjci, gdzy Ukrainiec raz byl tu bardzo blisko koncowego triumfu. Chardy jest enigma, potrafi postraszyc kazdego, ale na razie forma chyba nie do konca ta, takze nie widze u Chardy&#39;ego punktu zaczepienia, ze sie tak wyraze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom