>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Walencja & Bazylea, 30.10-06.11.2011

Status
Zamknięty.
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Stambul 2011, WTA
V. Zvonareva - P. Kvitova - 2 ✅
C. Wozniacka - A. Radwańska - 1 ✅
C. Woznicki - V. Zvonareva - 1 ⛔
V. Azarenka - S. Stosur - 1 ✅
C. Wozniacka - P. Kvitova - 2 ✅
A. Radwańska - V. Zvonareva - 1 ✅
A. Radwańska - P. Kvitova - 2 ✅
V. Azarenka - V. Zvonareva - 1 ✅
P. Kvitova - S. Stosur - 1 ✅
V. Azarenka - P. Kvitova ⛔
Valencia 2011, ATP
M. Cilic - M. Raonic - 1 ✅
-------------------------------------------------------------------------------------------
J.W Tsonga - S. Querrey

Jutro kolejna runda w Valenci, zaciekawiło mnie spotkanie Francuza i Amerykanina. Kurs na J.Q Tsonge jest bardzo wysoki jak na takiego przciwnika.. Można dopatrywać się w tym meczu podpuchy przcież J.W Tsonga znany jest z nieobliczalnych spotkań w których np. przegrywa zwycięskie spotkanie coś ala V. Zvonareva. Pomimo że Francuz znajduje się na mojej liście nieobliczalnych tenisitów uważam że jutro powienien poradzić sobie z Amerykaninem który mimo że błyszczy skutecznością to jednak warto zwrócić uwagę, że przeciwników raczej ma średnich. Spotkanie odbywa sie na hali i w tym apskcie ma przewage w tym roku J.W Tsonga który rozgerał już w tym roku 17 spotkań na tej nawierzchni przegrywając tylko dwa razy. Najpierw z Snderlingiem a poźniej z Youhznym. S. Querrey w tym roku rozegra 6 spotkań na hali. 3 wygrał 3 przegrał - raczej średnio słaby bilans.. O ile porażkę z Mardy Fishem moge mu wybaczyć to porażka z L. Lacko i J. Hajkiem wygląda słabo. Obaj zawodnicy są przeciętnością z większą ilością przegranych do wygranych spotkań na hali. Jutro o ile wytrzyma główka J.W Tsongi i nie zacznie w trakcie meczu myśleć o obiedzie to powinien wygrać.

J.W Tsonga - S. Querrey - 1
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Brawo Kubot, pokazał klasę i wytrwałość. Kamke jak tydzien temu z Jarko miał siły i motywacje tylko na 2 sety. Jutro koniecznie trzeba obejrzeć mecz z Nole. : ) Jak widać pieniądze nie są dla wszystkich najważniejsze. I cieszy mnie bardzo, że wygrana naszego rodaka spowodowała, że tacy &quot;mądrzy&quot; typerzy jacy się tu wypowiadali, stracili swoją kasę, podając swoje żałośne argumenty. Jeszcze raz brawo Kubot : )
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Trzej muszkieterowie, którzy na hali radzą sobie całkiem przyzwoicie; Cilic
z meczu na mecz gra coraz solidniej, ostatnio wygrał event w St. Petersbourgu, dzisiaj pokonał maszyne serwisową - Raonica w dwóch setach. Tsonga, który może nie gra na 100% swoich możliwości ale z Jankesem Querrey (wyeliminował słabiutkiego Gulbisa, co zostawił swoją formę na innej planecie) wygrana powinna być czystą formalnością. Nishikori zaimponował już w Azji, przedewszystkim w Kuala Lumpur i Szanghaju okazując swoje serce walki, niespożyte siły i spory warsztat umiejętności. Seppi jest na pewno niewygodnym przeciwnikiem, ale
skoro potrafił pokonać Berdycha przegrywając po pierwszym secie, to równie dobrze może spokojnie uporać się z Włochem. W mojej opini te trzy spotkania wydają się być dość pewne i w połączeniu osiągamy dość ładny kurs wart gry.

Cilic, Tsonga &amp; Nishikori @2,62 / Bet365 ⛔
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nishikori K. - Seppi A 1,50

Kei w 1r pokonał nr 6 światowych list Tomasa Berdycha, ale ja bym nie przecieniał zbyt tego zwyciestwa. W 1 secie Czech grał swój tenis i Azjata nie mógł za wiele poradzić, od połowy drugiego seta Berdych wyraznie się posypał masa błędów, a Niskikori jest już na tyle ukształtowanym zawodnikiem, że ładnie to wykorzystał. Grał konsekfetnie na BH Czecha i On nie mógł mu zagrozić. Dobra taktyka, brak prostych błędów i to wystarczyło. Na pewno to bardzo ceny wynik dla Kei, teraz może w tym turnieju zajść naprawdę daleko. Ostatnio 1/2 w Szanghaju, naprawdę imponujące wyniki, wreszcie gra na miarę swojego talentu. No a Seppi jak dla mnie zawsze solidny grajek, w 1r walka na noże z Mullerem, dwa TB ogólnie bardzo cieżkie spotkanie za nim. No ale jutro to Kei będzie rozdawał karty, Seppi raczej w tej dyspozycji oby grajków nie ten poziom, liczę na solidny mecz Azjaty jak w poniedziałek, to powinno wystarczyć na Włocha.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy dwoma rzemieślnikami w świecie tenisowym. Bilans Chorwata przeciwko Mayerowi, który wynosi 3:0 w tej sytuacji na pewno przemawia za nim, jednak Mayer w końcówce sezonu gra na prawdę dobrze - popis swoich umiejętności pokazał w Szanghaju w meczu z Nalbandianem i Nadalem, później niestety przegrał z Lopezem, gdzie brakło trochę trzeźwego umysłu. Mayer posiada wiele urozmaicenia w swojej grze, dobrze serwuje, dobrze opanowany backhand, ładne zagrywki z volleya i slajsy. Ljubicic nieźle radzi sobie w hali i również końcówkę sezonu można powiedzieć ,że zalicza w solidny sposób. Pokonał wczoraj,
w pierwszej rundzie bez problemu Llodre, jednak Mayer to nieco inny styl gry, i na pewno wyższa poprzeczka a dodatkowo fakt przegranych 3 meczów z Chorwatem tymbardziej powinny zmobilizować, by mieć w końcu okazję do rewanżu. Pozwolę sobie więc zagrać tutaj Niemca.

Florian Mayer - Ivan Ljubicic @2,14 / Pinnacle ✅

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Ferrero to gospodarz turnieju i jeden z głównych pretendentów do zdobycia tytułu, poza tym ostatnio gra bardzo solidny tenis i co najważniejsze kondycyjnie bardzo dobrze wytrzymuje nawet 3 setowe spotkania. Bogomolov przed chwilą skończył mecz z Feliciano Lopezem, który wygrywał już 6-4, 4-2 jednak Amerykanin zdołał losy odwrócić, ale z tego co widziałem po tablicy wyników ,to działo się tam wiele szalonych rzeczy i mecz na pewno był wielką loterią. Alex zdecydowanie odczuje jutro ten mecz w nogach i jestem przekonany, że Ferrero zdoła go pokonać.

Juan Carlos Ferrero - Alex Bogomolov jr @1,72 / Bwin ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
drago 108

drago

Użytkownik
W Bazylei szykuje się nam szwajcarski półfinał. Wawrinka w ubiegłym roku w tym czasie grał w Walencji, gdzie odpadł po 2 spotkaniu z Monfilsem. Tym razem wybrał własne podwórko - i słusznie. Ranking Stacha ostatnio mocno podupadł, jest okazja by uciułać kilka punktów, bo Haase jest do ogrania, co Szwajcar udowadniał dwukrotnie w trzech setach. Wg mnie jest to nawet optymistyczne w kontekście dzisiejszej rywalizacji, gdyż to oznacza, że w spotkaniach z Holendrem psychika gospodarza działała w trudnych momentach. Robin w poprzednich turniejach nie przechodził 1 etapu drabinki, a tym razem ograł już rodaka Wawy - Chiudinelliego. Jeśli głowa nie zawiedzie, to Stasiek nie powinien mieć problemu, ale jak to zwykle w jego przypadku on sam dla siebie może okazać się zagrożeniem.
Wawrinka @1.40, a co. ✅
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Kei Nishikori - Andreas Seppi 1 @ 1.50 Bet365 ✅

Utalentowany Japonczyk w 1 rundzie pokonal niespodziwanie po 3 setach Tomasa Berdycha ktory przeciez wydawal sie byc w formie. Teraz przyjdzie mu zagrac z przecietnym Seppim. Włoch zadnych spektakularnych wynikow ostatnio nie osiagal mimo iz jest w dobrej dyspozycji jak na niego. Nishikori przed tym turniejem doszedl w Szanghaju do półfinału gdzie pokonal Tsonge , teraz pyknal Berdycha wiec to cos oznacza. Sprytem i technika bije Seppiego na glowe. Uwazam ze Japonczyk patrzac na to kogo ostatnio pokonywal i co zrobil w 1 rundzie tego turka , nie powinen miec problemow z Seppim. Kombinowanie jest tutaj zbedne , trzeba pojsc na latwizne i brac w miare zadawolajacy kurs na Keia.
Sam Querrey - Jo-Wilfred Tsonga Tie break w meczu - tak @ 1.83 Bet365 ✅ 76 62
Tsonga w tym roku gra bardzo dobry tenis co ostatnio udowodnil we Wiedniu gdzie wygral. Querrey przez kontuzje stracil sporo pkt przez co wylecial z pierwszej 100 rankingu. Amerykanin po dobrych wystepach u siebie w challengerach wraca do glownego cyklu rozgrywek ATP. W pierwszej rundzie latwo pokonal Gulbisa natomiast Francuz mial zniszczyc Martiego a tutaj malo brakowalo a schodzil by z kortu pokonanany. Tsonga popelniał za duzo bledow w pierwszym spotkaniu i jesli bedzie rozdawal podobna ilosc UE jak z Martim to Querrey z jego serwisem powinien ugrac TB.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gju 134

gju

Użytkownik
Rezygnuje póki co z typowania, bo to co się wczoraj wydarzyło, karze zrobić sobie trochę odpoczynku ???? Odwołam się za to do tego co obserwuję.
Haase wczoraj pokazał naprawdę świetny tenis. W pierwszym secie miażdżył Chiudinelliego, który nie dosyć, że odzyskał ewidentnie w ostatnich tygodniach formę, to jeszcze grał super ambitnie przed własną publicznością. W drugim secie Szwajcar jeszcze się trochę poprawił i to zaczęło starczać na utrzymanie własnych gemów serwisowych. Jeśli miałby grać to zagrałbym handi na Haase albo over. Wyjątkowo się zgadzam z wszystkimi typami Lutka, nie zagłębiając się w jego analizę. Choć Ferrero bym sobie odpuścił, bo nie widziałem wczorajszego meczu Bogo, a wynik robi wrażenie...no i Ferrero jakoś specjalnie nie błyszczał z Kunitsynem.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
Nishikori / Seppi: +
Seppiego niestety nie widziałem, ale jeżeli to typowy średniak, to Nishikori nie ma wyjścia i musi go ograć bo w formie jest kapitalnej

Ferrero
/ Bogomolov (no bet)
(to nie Ferrer niestety) oglądałem Juana Ferrero ostatnio (i kilka tygodni temu z Ferrerem także) i nie wydaje mi się aby ktoś tutaj miał wiele większe szanse. To jest mecz dobry na live. Bogomolov może trochę zaskoczyć.
Monaco / Fognini: +
Czekałem na to od kilku dni : &gt; Monaco nie oglądałem ostatnio, ale jak jest choć przyzwoity to Fognini polegnie szybciej niż myśli. Jeżeli Monaco coś gra. Fognini generalnie bardzo słaby.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mrbet 9

mrbet

Użytkownik
Djokovic - Kubot ✅

Djoko wraca po kontuzji i wkreca sie w obroty przed glowna impreza. W spotkaniu z Malisse widzielismy probki jego swietnych zagran , jak i pilki ktorych psuc niepowinien .
Jak sam twierdzi potrzebuje czasu i ogrania by wrocic do 100% pewnosci siebie . Dzis sotka sie z naszym rodakiem , ktory na tej nawierzchni nie osiaga zbyt wielkich rezultatow do tego dochodzi slabsza dyspozycja , jak i koncowka sezonu (granie by dograc i cos zarobic).. Wczorajszy pojedynek z Kamke tylko utwierdza mnie w przekonaniu iz z forma jest na bakier .
Trzy spotkania w Bazylei i trzy trzysetowki w ktorych glowna *bron* serwis -mocno utykal - o czym swiadczy statystyka 18 DF ,32 szanse na przelamanie swego serwisu - w tym 26 !!! w spotkaniu z Kamke .
Akcje Kubota typu s&amp;v przy takim serwisie beda wedlug mnie akcjami rozpaczy , raz ten problem z wlasnym serwisem - dwa Novak swietnie mija ...- trzy w grze z glebi kortu to Kubot...... No wlasnie nie widze tu zadnych szans na przeciwstawienie sie rakiecie #1 ktora wraca po kontuzji .

under 18,5 @ 1,91 paddy power ✅
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
M. Grandollers - M. Cilic

Postanowiłem wybrać jeszcze jedno spotkanie na dzisiaj. M. Granollers podejmie M. Cilica dzisiaj. Hiszapan jak dotąd przegrał 4:0 z Chorwatem ale to akurat mało mnie interesuje. Hiszpan do tej pory rozegrał bardzo mało spotkań na hali, z tego trzy spotkania przegrał i raz wygrał forma w kratkę powiedziałbym nic specjalnego, zdecydowanie za mało jak na M. Cilica który wczoraj spokojnie wygrał w dwóch setach i polepszył sobie statystyki zwycięstw na hali. Raczej M. Cilic powinien poradzić sobie z Hiszpanem.

M. Grandollers - M. Cilic - 2
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
... Wyjątkowo się zgadzam z wszystkimi typami Lutka, nie zagłębiając się w jego analizę. Choć Ferrero bym sobie odpuścił, bo nie widziałem wczorajszego meczu Bogo, a wynik robi wrażenie...no i Ferrero jakoś specjalnie nie błyszczał z Kunitsynem.
Jestem dokładnie tego samego zdania! Nie wiem czemu Lutek i Marian78 tak się &quot;zachwycacie&quot; Ferrero? Szczególnie Lutek troszkę się rozpędziłeś z tym głównym pretendentem do tytułu ;):razz: Przecież w meczu z Kunitsynem nic nie pokazał, nie wiem ile Rosjanin popełnił niewymuszonych błędów, ale była to ogromna ilość; Hiszpan też psuł na potęgę. Jedyną szansą Hiszpana z Bogomolovem może być zmęczenie Amerykanina, który w ostatnim czasie prezentuje się bardzo solidnie (lepszego Hiszpana jakim jest Lopez już ma za sobą, dzisiaj czas na Ferrero).
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
Dzięki za info Lutek, sprostowanie
mowa o juanie Carlosie Ferrero a nie o Ferrerze - Hiszpanie z tymi swymi nazwiskami sa beznadziejni :&gt;
Zatem Ferrero oglądałem i na pewno nie jest murowanym faworytem z Bogomolovem.
Co innego gdyby to był Ferrer.
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Florian Mayer - Ivan Ljubicic
Typ: 2 Kurs: 1.80
Buk: Unibet
Stawka: 5/10
{Basel, 14:00}


Przed dzisiejszym pojedynkiem, obaj tenisiści rozegrali na korcie trzy spotkania. W każdym z trzech górą był Chorwat. Mimo, że pojedynki były bardzo dawno, ale za to dwie wygrane Indoor - odpowiednio 2006 i 2007 spotkania zakończyły się bez straty seta. W tym roku na twardej nawierzchni Chorwat wygrał po 3-setowym spotkaniu podczas turnieju w Pekinie.
Kieruję się głównie doświadczeniem Chorwata na tej nawierzchni. Rozegrał w całej karierze 222 mecze Indoor (143/79), a w tym roku póki co ma bilans 9/4.
Niemiec stoczył ogólnie 97 pojedynków Indoor (52/43), a w tym roku 4.2.
Chorwat pierwszego listopada rozegrał mecz z Michaelem Llodra. Wygrał 2:0. Podczas tego spotkania nie popełnił żadnego podwójnego błędu przy swoim serwisie, dołożył do tego 9 asów. I to jest dla mnie najważniejsze w tym spotkaniu. Bardzo istotnym czynnikiem na tej nawierzchni jest serwis. Ljubicic praktycznie w grze utrzymuje się dzięki swojemu serwisowi. Potrafi jednak łatwo psuć jeśli jego serwis nie idzie zgodnie z planem. Jednak w ostatnim pojedynku Chorwat dobrze serwował i jeśli dziś powtórzy , to myślę, że Ljubicic powinien odnotować kolejne zwycięstwo nad Niemcem.
Przeciwko Francuzowi Ivan miał 84% wygranych punktów z 1 serwisu, a 61% z drugiego.
Ciężko ocenić Mayera, bo mecz zakończył się przedwcześnie. Janko Tipsarevic przy stanie 5:1 dla Niemca skreczował.
Dziś powinien być dla niego prawdziwy sprawdzian. Ivan miał dzień wypoczynku, a Mayer nie rozegrał nawet całego seta, więc miejmy nadzieję, że gra Ivana będzie na podobnym poziomie jak w meczu z Francuzem.

Powodzenia!
⛔5j
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Nishikori - Seppi plus plus plus
Typ: 1
Kurs: 1.56 Pinnacle
Oglądałem mecze Japończyka w Szanghaju i zrobił na mnie spore wrażenie. Ten niespełna 22 letni zawodnik zrobił duże postępy w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy. Warto dodać że w Azji pokonał Hasse, Tsonga, Giraldo i Dolgopolova. Za mocny okazał się tylko Murray. Wczoraj po trzytygodniowej przerwie znów pokazał swoje niesamowite umiejętności w meczu przeciwko Berdychowi. Czech po wygraniu pierwszego seta został zdominowany w wymianach na korcie w drugim secie i w trzecim nie miał już ochoty do gry, co skutkowało masą niewymuszonych błędów i przegraniem meczu. Faktem jest, że Czech grał dużo słabiej, aczkolwiek Japończyk potrafił to wykorzystać.
Seppi to solidny i doświadczony tenisista, który pewnego poziomu już nie przeskoczy. Ostatnio forma wyższa, ale po tym co pokazał wczoraj Japończyk jestem niemal pewny że nie przejdzie do następnej rundy. Oby tylko grał swoje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 5

dzeko1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP 500 Basel
Spotkanie: Novak Djokovic - Łukasz Kubot
Typ:Kubot +6,5 gemów
Kurs:1,85
Bukmacher:Expekt
Analiza:

Dzisiaj ciekawy mecz dla nas, Polaków, zdecydowanie wydarzenie dnia, bo Łukasz Kubot nasz towar eksportowy jeśli chodzi o męskiego singla zagra z numerem 1 rankingu czyli z Novakiem Djokovicem.Djoko w tym sezonie nie ma sobie równych legitymuje sie bilansem 64:3 !, można powiedziec, że zdominował te rozgrywki.Co jest normalne, jak każdy inny człowiek Djoko również może odczuwać trudy sezonu w jego końcówce, odnoszę wrażenie, że ten etap tegorocznego ATP to typowe rezerwy jego organizmu.Widać to było szczególnie podczas pierwszej rundy, w meczu z Malisse niczym nie przypominał gracza, który zamiatał pokolei wszystkich swoich rywali i wygrywał bez mrugnięcia okiem.Popełnił w tym meczu masę nie wymuszonych błędów i tym samym przegrał seta z niżej notowanym Belgiem.Dzisiaj jego rywalem będzie Łukasz Kubot, który w pierwszej rundzie pokonał niezłego w hali Kamke 2:1, dzisiaj zadanie na pewno trudne, ale Łukasz na pewno nie podda się bez walki i jeżeli będzie skoncentrowany przez cały mecz i będzie realizował swoją taktykę to może się pokusić nawet o urwanie seta.Łukasz z Kamke bardzo dobrze trzymał swoje podanie, oby dzisiaj było tak samo,jeśli się nie spali, a nie powinnien to może spokojnie utrzymać ten handicap.Kurs wysoki, więc naprawdę opłaca sie spróbować.Zachęcam serdecznie!
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Novak Djokovic - Łukasz Kubot(+6.5g) @ 1.66 Bet365
Szybka i krótka analizka. Djokovic powinien wygrac i chyba nikt niema co do tego watpliwosci. Jednak Łukasz moze wykorzystac fakt iz numer 1 dopiero dochodzi do formy po kontuzji i to dopiero jego drugi mecz wiec 6 gemow w zasiegu Polaka. Kubot ma zaszczyt poraz kolejny grac z wielkim Nole dlatego jestem pewny ze zagra na 100%!
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
dla mnie kurs 1.6 jest zbyt mały ponieważ Novak grał z Malissem, ale nie tym Malissem sprzed kilku miesięcy co nie mógł ugrać seta, ale z gościem co w ostatnich tygodniach grał niesamowicie - nie dało sie go poznać
dla mnie +6.5 Kubot ok, ale dla kursu 1.8 wzwyż
tylko jest jeszcze pytanie jak grał z Klamką, ponieważ nie było transmisji z tego kortu
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Rzeczywiście kurs 1.6 to śmiech na sali. W Expekcie 1,85 w betfair 1,88 i takie kursy można brać pod uwagę, a granie tego po 1,6 to oddawanie kasy bukowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gju 134

gju

Użytkownik
Pierwszy lepszy przebijacz i Cilic pogubiony. Wszystko się potwierdza. Szkoda, że dopiero teraz się kończy fart Chorwata. Szkoda, e grając taki tenis można wygrać turniej ATP.
A Djo chyba nie zamierza się bawić z Kubotem. Może po jednym przełamaniu odpuści i nie będzie pogromu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom