>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Washington 01.08-09.08

Status
Zamknięty.
M 0

maciasb

Użytkownik
Zeballos - Przysiężny
Co myślicie, żeby zagrać Przysiężnego po 2.17-2.20? Co prawda załapał się do głownego, ale jako last acceptance, patrzyłem na grających w elimkach to raczej mocna ekipa. Widziałem Zeballosa z Dentem jak grał - strasznie niepoukładany zawodnik, ciężko mi powiedzieć jaki w ogóle styl. Przy mocnym serwisie Przysiężnego i płaskich piłkach to na hardzie Zeballos raczej będzie miał kłopoty z jednoręcznym backhandem? Poza tym jakoś podoba mi się nastawienie gry Przysiężnego, zawsze niesamowicie skrupulatny, ofensywnie grający. Ktoś ma jakieś informacje co tam u niego się działo w ostatnich tygodniach w USA?
Zeballos to dla mnie jeden ze słabszych graczy w głownym.
Aha i Przysiężny skreczował z niejakim Ryanem Harrisonem (18lat 220ATP) w elimkach do Farmers Classic: &quot;Ołówek zrezygnował z dalszej walki z powodu kontuzji. Uraz pleców utrudniał mu serwowanie. Doskwierało mu również prawe ramię&quot;
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Dokładnie sądze że Michał w tym turnieju zajdzie przynajmniej do 3 rundy...
Zeballos jest to najlepszy challengerowiec zeszłego roku napewno słaby nie jest nawet na tej nawierzchni.Możecie się śmiać ale Przysiężny to jest zawodnik na pierwszą 20...Ma możliwości cały czas po przegraniu 1 seta jego mecz wygląda tak samo na początku 2 seta daje się złamać z niczego.W przyszłym roku Przysiężny będzie w 20-tce wspomnicie moje słowa.Malisse-Falla 1-1 narazie nie grają ale można zaryzykować na live Falle bo Malisse jednak gra z drobną kontuzją
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Możecie się śmiać ale Przysiężny to jest zawodnik na pierwszą 20...Ma możliwości cały czas po przegraniu 1 seta jego mecz wygląda tak samo na początku 2 seta daje się złamać z niczego.W przyszłym roku Przysiężny będzie w 20-tce wspomnicie moje słowa.
Jeśli to prowokacja, to marna ;) . Ktoś z tak słabą głową, na dodatek będący zmanierowanym klaunem, nie jest stworzony do rzeczy wielkich. Takich jak on, jest w Tour na pęczki. Z mała różnicą, większość kolegów z jego pułki ma coś, co nazywa się charakterem.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Spotkanie: David Nalbandian - Rajeev Ram
Typ: 2
Kurs: 5,45
Nalbandian od kwietnia prawie nic nie grał, więc nie rozumiem tak dużej różnicy kursów. Ram co prawda nie jest jakimś wielkim zawodnikiem, na pewno jest dużo słabszy i mniej utytułowany od Davida, ale to całkiem solidny grajek. Pamiętam np. jego finał z Querreyem rok temu w Newport na trawce, gdzie poradził sobie z tak mocnym przecież na tej nawierzchni rodakiem. Ostatnio tak dobrze mu nie idzie, w Atlancie odpadł w 2 rundzie, ale urwał seta Roddickowi, co już o czymś świadczy. Gra u siebie, więc na pewno da z siebie wszystko. Generalnie nie jestem bardzo przekonany do zwycięstwa Rama, ale każdy musi przyznać, że kurs jest zawyżony biorąc pod uwagę nieogranie Nalby i, co tu dużo pisać - każdy ogarnięty typer tenisa powinien spróbować, chociażby za najmniejszą stawkę, postawić taki bet, a przynajmniej +1,5 seta (lub chyba jeszcze pewniejsze handi na gemy). Podręcznikowy value.
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Spotkanie: David Nalbandian - Rajeev Ram
Typ: 2
Kurs: 5,45
każdy ogarnięty typer tenisa powinien spróbować, chociażby za najmniejszą stawkę, postawić taki bet, a przynajmniej +1,5 seta (lub chyba jeszcze pewniejsze handi na gemy). Podręcznikowy value.
Bardzo, bardzo kłóciłbym się z tym stwierdzeniem. Jasne, Ram ma szansę, ale w mojej opinii 9/10 podobnych meczów wygrałby Nalbi. Co do meczu z Roddickiem to wszyscy wiemy w jakiej jest formie - oczywiście, zdobycie seta to dla Rama sukces, ale to też gwiazdka dla Niego. Jeśli Jack Bauer szykowałby narzędzia tortur to może postawiłbym na +1,5 seta dla Rama, ale na czyste zwycięstwo to dla mnie zwykła strata piniędzy ????
Czas pokaże, ja tego nie ruszam, więc powodzenia;-)
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Z typem na Rama nie zgadzam się kompletnie, powiem nawet że w żadnym wypadku nie zaryzykowałbym hadicapu +1.5 seta na Rama. To dlatego, że widziałem Davida w meczu Pucharu Davisa z Youzhnym i zaimponował. Misza grał tam na swoim normalnym poziomie (tegorocznym, więc bardzo równo, bez wielu błędów) i nie miał nic do powiedzenia. David miał jeszcze trochę problemów z serwisem, ale nie grał od trzech tygodni w żadnym turnieju, bo przygotowywał się do US Open i poprzedzającej go serii. Tak więc na pewno w tym czasie pracował nad kilkoma elementami gry i to powinno przynieść efekt. FatDave ma dużo cięższe zadanie w drugiej rundzie (o ile pokona Rama, a myślę, że zrobi to bez większych problemów) gdzie już czeka na niego Wawrinka. Szczerze mówiąc to liczę w tym turnieju na grubaska z Argentyny i myślę, że ma szanse zrobić tu naprawdę dobry wynik, a może nawet powalczyć o końcowy triumf ;)
Denis Istomin - Leonardo Mayer 1 @ 1.75 Jeśli chodzi o mecze które odbędą się dziś przed północą naszego czasu to trudno coś wytypować. Moją uwagę przykuło tylko spotkanie Istomina z Mayerem. Denis ostatnio nieźle na cegle, a przecież jego żywioł to szybkie nawierzchnie. Argentyńczyk dostał kilka dni temu baty od Blake&#39;a. Kursy wyrównane i chyba trzeba będzie spróbować. Więcej atutów widzę zresztą po stronie Uzbeka. Zdecydowanie lepsze podanie, którym w ostatnim czasie wręcz imponuje. Forhend który ładny miał zawsze, ale nie robi już tylu błędów co kiedyś i wreszcie regularność. Ogólnie ofensywny styl, ale wcale nie stara się kończyć każdej możliwej piłki. Trzyma się końcowej linii i te wszystkie atuty powinny wystarczyć na Mayera.
Nishikori i Berrer to także dwójka na którą bym zapewne postawił, bo wydają się minimalnymi faworytami swoich pojedynków, ale kursy raczej dobrze wystawione i nieadekwatne do ryzyka. Dlatego ich pierwsze spotkania raczej odpuszczę. O nocnych meczach napiszę późnym wieczorem ;)
 
bumbaj 7

bumbaj

Użytkownik
de Bakker...
ATP Washington
Spotkanie :Lukas Lacko v Thiemo De Bakker
Typ: 2 ✅
Bukmacher: bet365 1,8
Lacko po całkiem niezłym początku sezonu nie prezentuje już niczego ciekawego..Stara się..walczy ale na wygranych pojedynczych setach się kończy..W pojedynku z Holendrem nawet tego jednego seta nie powinien ugrać..Jak dla mnie 6/10..Pociągnąłem na Holendra dosyć grubo..I raczej jestem spokojny.. ????
Zaryzykuję też 2:0 po kursie 3.0.. Ale to już za drobniaki...

Tego seta dla Lacko sam wykrakałem..(7:5, 3:6, 3:6)...Drobniaków pożałowałem na 2:0.. ????
 
villa16 32

villa16

Użytkownik
Spotkanie: Mardy Fish-Troicki Viktor
Typ: 2-0
Kurs: 2.00
Bukmacher:Bet 365
Mardy powraca po tygodniowej przerwie do Waszyngtonu ,na pewno po walczy i będzie chciał dojść jak najdalej ponieważ jest to turniej 500 setka także stawka większa i można się jeszcze w rankingu podnieść dużo gdyby zwyciężył turniej ???? ,
ja jestem optymistycznej myśli oby wygrał mój wielbiciel;).
A co do meczu z Troickim wczoraj zagrał 1 spotkanie od Wimbledonu także nie grał praktycznie wogule.
I jeszcze w dodatku z słabiutkim Kimem który praktycznie grywa w challengerach ,także łatwiutko go ograł 6-1 6-2 dla Viktora.
A Fish 2 turnieje wygrał w ostatnich 3 tygodniach także jest w dobrej formie a nawet w życiowej bo awansował już na 35 miejsce w rankingu atp. Ja jestem przekonany że Mardy wygra i to gładziutko 2-0 :razz:pewfka.
Jazda Mardy !! $$$$:grin:
Vamos ✅$$$$$
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Spotkanie: Gulbis Ernests - Marchenko Ilya ✅✅✅ 1:6, 0:1
Typ: 2
Kurs: 3,60
Buk: bwin

Analiza:

Dziś w Washington o godzinie 22.00 zostanie rozegrane spotkanie drugiej rundy turnieju ATP pomiędzy: Łotyszem - Ernestem Gulbisem 28 w rankingu ATP (który rozstawiony w tym turnieju jest z numerem 9), a Ukraińcem Ilya Marchenko zajmujący 73 pozycję w rankingu ATP. Faworytem bukmacherów w/w spotkania jest młody Łotysz, ja jednak w tym spotkaniu widzę niespodziankę w postaci zwycięstwa Marchenko. Ernest nie raz pokazywał, iż jest zawodnikiem, który mógłby wskoczyć do pierwszej dziesiątki ATP ... ale wraca on do grania po kontuzji, ewidentnie widać, iż nie doszedł jeszcze do optymalnej dyspozycji, którą prezentował przed kilkoma miesiącami. W zeszłym tygodniu obaj panowie wystąpili w tym samym turnieju rozgrywanym w Los Angeles. Gulbis w pierwszej rundzie pokonał słabego Słowaka - Lacko, następnie uległ Falli. Ukrainiec natomiast uległ w pierwszej rundzie Andersonowi. Obaj panowie nie zaprezentowali się w tym turnieju z dobrej strony. W Washingtonie Łotysz miał wolną pierwszą rundę, Ukrainiec zaś w pierwszej rundzie pokonał zawsze nieobliczalnego na hardzie Niemca Schuettlera 6-4 3-6 6-4. Ten rezultat pokazuję jak dobrze Marchenko czuję się na tej nawierzchni, przemawiają także za tym statystyki, na hardzie 46-31. Jak powszechnie wiadomo Gulbis dysponuję dobrym serwisem co jest zawsze jego silną stroną. Jednak podczas ostatnich spotkań pierwszy serwis zbytnio mu nie wychodzi i utrzymuję go na niezbyt powalającym poziomie 50 %, przy drugim serwisie już nie jest tak groźny i tu upatruję duże szansę na przełamanie Łotysza przez młodego Ukraińca. Po za tym Ernest posiada gorszy bilans na hardzie (40-35) od Ily. Myślę, że będzie to wyrównane spotkanie, które w końcowym rozrachunku da zwycięstwo Marchenko, myślę, że po tak wysokim kursie warto zagrać na Ukraińca. Innym dobrym wariantem gry na to spotkanie na pewno jest gra na overa ale wiadomo już kur będzie dużo niższy.
 
mataz 1

mataz

Użytkownik
Spotkanie: Gulbis Ernests - Marchenko Ilya
Typ: 1
Kurs: 1,34
Buk: Pinnaclesports
Jako główny aspekt analizy biorę 2 ostatnia spotkania tych graczy. Gulbis w Los Angeles przegrał z Fallą na własne życzenie, mecz był prowadzony pod jego dyktando, pierwszego seta wygrał spokojnie, 2 set był bardziej zacięty i zawodnicy utrzymywali swoje podanie do stanu 5-4 i serwisu Łotysza, który w tym momencie dał się przełamać. W 3 secie na początku nastąpiło przełamanie ze strony Łotysza i prowadził w gemach 3-0, żeby dać się odłamać i doprowadzić do TB, w który miał swoje szanse, lecz przegrał w łącznym rozrachunku(w trakcie meczu roztrzaskał ze 3 rakiety). Uważam, że gdy Łotysz trzymał nerwy na wodzy, co chyba jednak sprawia mu trudności wygrałby tamto spotkanie spokojnie. Natomiast Marchenko pokonał w pierwszej rundzie w Waszyngtonie wysłużonego Niemca Schuettlera, który był faworytem. W spotkaniu było sporo przełamań z obu stron, a zwycięstwo Ukraińca przypisuje raczej słabości ze strony wysłużonego Niemca, który nieźle się spisywał w Los Angeles, ale już nie te lata, żeby utrzymywać optymalną formę przez dłuższy okres na stałym poziomie. Reasumując wnioskuję, że Gulbis będzie miał szanse na przełamanie Marchenko i powinnien je spokojnie wykorzystać. Łotysz operuje niezłym serwisem i uderzeniem forhendem, który będą stwarzać zagrożenie dla przeciwnika. Brakuje jeszcze regularności po kontuzji z French Open, ale do tego droga jest prosta grać i wygrywać takie spotkania jak dziś.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Wawrinka - Nalbandian @ 2.20 5/10 ⛔ 1/6 3/6 ????

Jeden z najciekawszych dzisiaj spotkań i szkoda że mecz rozstrzygnie się maksymalnie po trzech setach. Obaj mają coś do udowodnienia w tym sezonie Wawrinka chociaż w tym roku w 30stu spotkaniach z niżej notowanymi rywalami przegrał tylko raz było to na Wimbledonie z Istominem, to jednak taki świetny bilans nic mu nie dawał by pnąć się w rankingu i zrezygnował ze współpracy z trenerem Zavialoffem i wziął do teamu Petera Lundgrena dosyć dobrego promotora jak i trenera. Nalbandian wkracza etapami w sezon w tamtym roku zabrakło go na USO Series jak i na ostatnim Szlemie sezonu. W tym sezonie pierwszy jego mecz jaki zagrał było to spotkanie z Starace w Buenos Aires lecz w kolejnych etapach szło gorzej i nie wyszedł na mecz z Montaniesem następnie były mecze w reprezentacji gdzie na mecze ze Szwecją przylatywał bez przygotowania na drugi dzień, a i tak zaliczył końcowy triumf. Zawsze oglądając Nalbandiana sprzed kontuzji był to walczak z świetnym pomysłem który mu wychodził świetnie, taki prawdziwy all-around, a z wyglądu dla mnie wygląda jak raptor chociaż reszta cały czas mówi Fat-Dave. H2H 5-2 dla Stanislasa i tutaj widze value ponieważ Nalbandian długo nie grał, bilans ujemny to nie jest ciągle to samo chociaż wyniki z Denko czy z Jużnym w DC napawają optymizmem to Wawrinka podczas sezonu nie narzekał na nic by kreczować, jest świetnym claycourtowcem ale ma ambicję jak i argumenty na nawierzchnię szybkie i polecam zobaczyć jego grę właśnie z rok, dwa wstecz na Mastersach w Kanadzie gdzie jego gra cieszyła oko nie tylko fana Szwajcara takiego jak ja ale i postronnego obserwatora.
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Kursy na ten mecz wariują.
Wczoraj, gdy wystawiono ofertę kursy na Nalbandiana leciały na łeb, na szyję.
Dzisiaj lecą kursy na Wawrinkę.
Może być różnie.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: L. Hewitt - A. Falla (Turniej ATP w Waszyngtonie)
Typ: A. Falla +3,5 gemów
Kurs: 1,862
Buk: PinnacleSports
Analiza: Kolumbijczyk ostatnio w niezłej formie. Tutaj w pierwszej rundzie wygrał dosyć gładko z Yen-Hsun Lu. Wcześnie zaliczył ćwierćfinał turnieju w Los Angeles, gdzie przegrał z Andy Murrayem. Jeśli chodzi o Australijczyka, to grał wcześniej w Atlancie i przegrał z przeciętnym Lukasem Lacko 4:6 2:6. Widać zatem, że to Falla jest ostatnio w lepszej dyspozycji. Powinien to pokazać w tym meczu. Liczę na dobre spotkanie z jego strony i pokrycie handicapu +3,5 gemów.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Isner J. - Malisse X. DW 2:0

Panowie spotkali się nie dawno, również na hardzie i grali o życie w trzech TB- wygrał Belg, co było sporą niespodzianką. Teraz Mellise gra duzo gorzej porazki z Selą walką o życie z Giraldo...Isner jest zdecydowanie lepszych grajkiem. To nie prawda, że tylko podanie. Potrafi wytrzymać wymiany, myle. ze zagra w 100% skoncetrowany i to wysatrczy aby wygrać z Mellise np. w dwóch TB jak z dużo lepszy DE Bakerem w poprzedniej rundzie, a kurs mnie jak najbardziej zadowala...
 
an1elski 0

an1elski

Użytkownik
Odradzał bym stawianie na Isnera, ostatnio z rezygnował z debla jako powód podając kontuzję ramienia, można go znaleźć w tzw. shoulder injury
 
V 0

varg1

Użytkownik
Isner J. - Malisse X. DW 2:0

Panowie spotkali się nie dawno, również na hardzie i grali o życie w trzech TB- wygrał Belg, co było sporą niespodzianką. Teraz Mellise gra duzo gorzej porazki z Selą walką o życie z Giraldo...Isner jest zdecydowanie lepszych grajkiem. To nie prawda, że tylko podanie. Potrafi wytrzymać wymiany, myle. ze zagra w 100% skoncetrowany i to wysatrczy aby wygrać z Mellise np. w dwóch TB jak z dużo lepszy DE Bakerem w poprzedniej rundzie, a kurs mnie jak najbardziej zadowala...
spotkali się na clayu w Houston (wyjatkowo jak na Stany), roznie moze byc w tym meczu, mysle, ze warto zagrac tutaj overa albo czy bedzie tie break albo 2, Isner ma ich duzo, we wspomnianym spotkaniu miedzy nimi bylo 6-7 7-6 6-7 dla M a Malisse mial z Benneteau pewne pierwsze podanie wiec moze byc roznie, powodzenia tak czy owak
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Spotkanie:Janko Tipsarevic - Alejandro Falla ⛔ 6:3, 6:4
Typ:2
Kurs:2.70
Bukmacher:pinnacle Sports

Dziś w Washington-ie o godzinie 22.00 czasu polskiego rozegrane zostanie spotkanie 3 rundy turnieju z cyklu ATP. Na przeciw siebie staną Janko Tipsarevic, Serb zajmujący 41 pozycje rankingu ATP z Alejandro Falla, Kolumbijczyk 61 w rankingu ATP. Dotychczas panowie rozegrali ze sobą trzy spotkania, H2H 2-1 na korzyść Falli. Żadne z tych spotkań nie odbyło się na nawierzchni, której dziś się zmierzą. Ostatni pojedynek został rozegrany w maju na French Open. Spotkanie gładko wygrał Kolumbijczyk 6-1 6-2 6-3. Dzisiejsze spotkanie zostanie jednak rozegrane na hardzie, obaj gracze dobrze sobie radzą w tym roku na tej nawierzchni. Obaj panowie dwie pierwsze rundy przeszli dość gładko, wygrywając spotkania po 2 setowych bojach. Na większości osób pewnie wrażenie zrobi wygrana Janko w drugiej rundzie z Querrey-em. Serb wygrał to spotkanie dzięki bardzo dobremu serwisowi, gdzie zaserwował 16 asów, co przełożyło się na aż 94 % wygranych piłek po pierwszym serwisie. Uważam, iż taka dyspozycja serwisowa trafia się raz na kilkanaście spotkań, tym bardziej, iż Janko rzadko przekracza skuteczność pierwszego serwisu powyżej 50 %. Reasumując miał dzień konia, który szybko mu się nie powtórzy. Kolumbijczyk jest zawodnikiem, którego ciężko pokonać, ambitnym w Los Angeles wygrał już przegrane spotkanie z Gulbisem, którego także jest sztuką pokonać. Widać progres u Kolumbijczyka i bardzo wysoką formę, myślę, że dziś po dobrym meczu pokona Serba.
 
V 0

varg1

Użytkownik
Malisse - Baghdatis
07.08.2010
Malisse - Baghdatis 1 @2.11 Pinnacle Stawka 6.5/10
Baghdatis wygrał 2-0, 6.5 ⛔


Ruch na wygrana Belga u bukow juz sie zaczal i wcale sie temu nie dziwie. Ogladajac wczorajsze spotkanie Baghtdatisa mialem wrazenie, ze wyraznie Verdasco nie chce tego meczu po prostu wygrac robiac bardzo duza ilosc UE i DF, nawet biorac pod uwage jego nastawienie i obecna forme. Baghtdatis niczym poza ambicja mnie nie przekonal, mysle, ze jest w sredniej formie i poki co nie trafil na bardzo solidnego przeciwnika w Washingtonie, do dzisiaj, bo jestem dosc wysoce przekonany, ze to Malisse wyjdzie z tego meczu zwyciesko i zagra w finale. Malisse z czym mial ostatnio problemy potrafi prowadzic swoja gre serwisowa na dobrym poziomie i naprawde bedzie go Cypryjczykowi trudno przelamac, do tego niezly return, jak zawsze dobra gra przy siatce, dobrze biega do pilek, widac, ze zalezy mu na sukcesie w WDC. Nie przez przypadek wygral 2 dni temu z Isnerem i wczoraj z najwyzej rozstawionym Berdychem (wiadomo, ze gdyby Tomkowi sie wczoraj bardziej chcialo roznie mogloby byc). Baghtdatis robi duzo bledow i moze miec spory problem z mocnymi i precyzyjnymi FH Belga, ktoremu daje o wiele wiecej szans na wygrana w tym polfinale, jak bedzie zobaczymy.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Nalbandian - Baghdatis @ 1.35 ✅ 6/2 7/6
Obaj mają coś do udowodnienia w tym sezonie.
Cytat z meczu Wawrinki z Nalbandianem no i widać że Stasiek nie ma co się kulić pod ogonem bo przegrał z jak dla mnie zwycięzcą tego turnieju nie patrząc na wynik finału. Nalbandian pierw ukazując piękną postawę w Davisie, sprytnie wybrał Mastersa w Kanadzie by wrócić przynajmniej do korzystnego rankingu po tym turnieju. Pokonanie Rama, Staśka, Simona, Cilića to nie lada wyczyn dla osoby który wraca po kontuzji. Po drugiej stronie Bagieta ograł Zeballosa, Marchenkę, Dasco i X-Mana jak dla mnie mocniejsza drabinka u Nalby bo jak może nie każdy wie ale dla mnie model Dasco nadaję się na hc ale jednak nie jest godzien bycia w TOP10, jeszcze nie tak dawno był w TOP30 to jeszcze, jeszcze to jakoś przedstawiało jego poziom lecz teraz Hiszpan jest umiejscowiony za wysoko. Bagieta jest dobrym zawodnikiem ale do pewnego poziomu ma bardzo słabą wytrzymałość psychiczną i shot selection w trudnych momentach jak i jakieś dołki z zawodnikami gospodarzy z którymi tutaj nie zagrał lub takimi w którzy są faworytami ale Cypryjczyk może ich ograć lecz nie robi tego. Nalbandian wie o co tutaj gra jeśli zaszedł tak daleko i jest tak świetnym graczem w odwrotności do Marcosa czasami Argentyńczyk gra wręcz jak profesor powinien Baghdatisa ograć i po zwycięstwie wskoczyć gdzieś na #42 pozycję w rankingu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom