>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Wiedeń, Bazylea (23.10.2023 - 29.10.2023)

Status
Zamknięty.
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Humbert - Hurkacz

Humbert poniżej 1,5 przełamań w meczu @1,55 superbet

Półfinał turnieju w Bazylei. Hurkacz zmierza po kolejny tytuł. Świetnie tutaj funkcjonuje jego serwis. Gram tutaj poniżej 1,5 przełamania Francuza w meczu. Na tym turnieju Hurkacz raz dał się złamać Struffowi i Lajoviciowi. Wczoraj ani razu nie złamał go Griekspoor. Dziś spodziewam się znowu świetnej postawy Hurkacza przy swoim serwisie. Humbert na returnie nie jest jakimś wyśmienitym zawodnikiem, nie sądzę że złamie tutaj 2 razy Huberta.
 
Tenis by Dawid 869,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Wiedeń
Sinner vs. Medvedev

Dziś bez szaleństw, gdyż jak zawsze powtarzam finały bardziej nadają się do oglądania niż stawiania, więc weekendy są idealne do stawiania innych dyscyplin, a niekoniecznie tenisa, ale to tylko moja obserwacja na podstawie oglądania tenisa od parunastu lat. Co do tego meczu to rzecz jasna finał ATP 500 w Wiedniu, w którym zobaczymy dwóch zdecydowanie najlepszych zawodników. Włoch miał bardzo trudną drabinkę, ponieważ od początku do końca trafiał na wymagających rywali, a i tak wszystkie mecze wygrał 2-0. Byli to kolejno Shelton, Sonego, Tiafoe oraz Rublev, więc co najmniej oponentów w bardzo wysokiej formie. Medvedev oczywiście będzie najbardziej wymagającym z nich, ale mam wrażenie, że Tsitsipas nie wykorzystał swojej szansy i co najmniej seta mógł urwać. Zrobili to wcześniej Dimitrov i Khachanov czyli zawodnicy na pewno nie słabsi od Jannika, więc ja tu widzę szansę powodzenia. Tym bardziej, że Włoch ograł już Rosjanina w tym roku i to bez straty seta. Pamiętajmy jednak, że wszystkie sześć poprzednich spotkań wygrał Medvedev, co jest dość znamienne i imponujące! Tym bardziej, że te mecze nie odbyły się wcale tak dawno, w przeciągu trzech ostatnich sezonów. Kursy na pewno nie są przypadkowo wystawione i zasłużonym faworytem jest Daniil, lecz ten turniej pokazał, że można z nim rywalizować, a bez problemów pokonał jedynie zmęczonego po finale Filsa. Według mnie o wygranej przesądzi forma dnia i już po pierwszych gemach będzie widać czy Sinner ma szansę w tym meczu czy nową serię zwycięstw rozpocznie rosyjska "ośmiornica". Tak jak pisałem we wstępie nie są to raczej typy do grubego grania, a bardziej pod zwiększenie niedzielnych emocji. Za chwilę prestiżowy turniej w Paryżu, który zdecyduje kto zagra w ATP Finals i czy zobaczymy tam Polaka.

👉 powyżej 1,5 przełamań w I secie @1,72 (forBET) ✅
👉 Sinner wygra seta @1,48 (fortuna) ✅

Typ bez analizy:
👉 Hurkacz vs. FAA poniżej 4,5 podwójnych błędów @1,75 (betfan) ✅

Zapowiedź Damiana na mecz Hurkacz vs. Auger-Aliassime TUTAJ
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1544
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom