>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Wielki Szlem: Australian Open (08.02.2021 - 20.02.2021)

Status
Zamknięty.
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Alcaraz Garifa -Ymer M. 2 (2.50) Fortuna 1-3
Mysle ze kondycja fizyczna ,wiek jak i przede wszystkim doswiadczenie bedzie miala tutaj decydujace znaczenie.Oboje sa mlodzi 17 i 22 l w tenisie niby nie ma az tak to duzego znaczenia kiedy ma sie talent ale w takich turniejeach gra sie 3 Sety wiec to juz jest duze obciazenia dla tak mlodego zawodnika jak Hiszpan. Van de Zandschlup to jest zawodnik po prostu mierny i sluzyl bardziej jako sparing partner,Ymer jest mniej utalentowanym graczem od Hiszpana ale za to bardziej doswiadczonym i obytym z grach z wielkimi i na duzych kortach,a jednak Garifa grywal w wiekszosci na kortach w swoim kraju z suckesami ale jednak tylko w Europie.
Sercem mozna byc za młodziakiem ale jednak trzezwo oceniajac sytuacje Ymer ma przewage doswiadczenia i obycia na duzych kortach.Sadze ze to bedzie ciezki pojedynek z duza iloscia bledow w ktory koniec koncow wygra Szwed.

Mysle rowniez nad spotkaniem Cuevas-De Minaur z handi 1(+5,5) po pieknym kursie 3.30 lub Tieabrek w spotkaniu(2.20) bo czuje ze doswiadczony Cuevas jeszcze potrafi zaskoczyc nawet na takiej nawierzchni,jednak bardzoe mozliwe ze trzeba bedzie to zagrac na zywo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +317
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Dimitrow vs Carreno Busta @ 2 KRECZ

Szykuje się fajny pojedynek między obydwoma Panami, gdzie wynik może pójść w każdą stronę. Kursy w miarę wyrównane choć nieznacznym faworytem wg buków jest Bułgar. Potencjał i umiejętności w wielu aspektach podobne choć osobiście bardziej podoba mi się tenis Grigora w którym jest więcej finezji jeśli mogę tak to określić, z kolei po stronie Hiszpana to co go wyróżnia to wydaje się większa cierpliwość i regularność. Obaj grali ze sobą 6krotnie i mają na koncie po 3 zwycięstwa lecz jeśli chodzi o korty twarde tutaj na 2 mecze oba wygrał Dimitrow. Pomimo mojej sympatii do tenisa Bułgara to jednak w tym meczu postawie przeciwko niemu bo czuję że Hiszpan może go w końcu na tym twardym korcie przełamać. Mamy wielki Szlem i tu dużo rolę będzie odgrywała "głowa" i emocje a w tym aspekcie lepiej to wygląda po stronie Busty. Myślę że sytuacje kluczowe, na styku lepiej będzie "znosił" i wytrzymywał Hiszpan i z tego powodu spróbuję w jego stronę.
 
Ostatnia edycja:
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Dimitrow vs Carreno Busta 1 (1.75) Fortuna
W sumie najtrudniejszy mecz do wytypowania na dzis wedlug mnie.Ogladalem Hiszpana kiedy gral z Fogginim i wygladal na jakiegos takiego zagubionego,nieiwem czy teraz odnalaz juz swoj wlasciwy rytm bo jest swietny w defensywnie kiedy ma swoj dzien.Za drobne pogram Bulgara mimo wszytko,jednak spotkanie dla mnie raczej nie do ruszania
Karatsev- Schwartzman 2 (1.47) Fortuna
Kurs troche na podpuche w strone Karatseva,jednak Schwartzman powinien to latwiutko wygrac.Z calym szacunkiem ale max 1 set to wszystko na co bedzie stac Rosjanina,to jednak zawodnik na miare Chalengerów i nic ponadto.
Fuscsovics-Raonic 2 (1.19)
Raonic nie raz mowil o tym ze chche powrocic do pierwszej 3 najlepszych tenisistów,wiec czas wygrywac:)
Dorzucil bym dzis chetnie tez wygrane Lajovicia i Augera-Aliassime ale ich gry dawno nie ogladalem wiec postawie na nich tylko na bazie przeczucia.
 
Ostatnia edycja:
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Bezradny Schwartzman, Karatsev powycierał nim kort... czekałem łudząc się aż się zatnie i Schwartzman odpowie ale się nie doczekałem 🙄 myślicie że podtrzyma tą dyspozycję? Swoim forhendem ustawiał grę jak chciał i kończył gdzie chciał
 
psychol32 429,2K

psychol32

Użytkownik
Schwartzman mógł wrócić do meczu. W trzecim secie miał 40:0 przy serwisie Ruska. Gdyby go przełamał być może byłoby z górki.
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
G.Harris-McDonald 2 @2.1

Jest to spotkanie dwoch graczy, ktorzy jeszcze nie zaistnieli jakos bardzo na szlemie i ten wystep to bedzie "zyciowka" jednego z nich na ten moment przynajmniej. Wlasciwie to nie wiem czemu bukmacherzy widza w roli faworyta Harrisa. Ogolnie dziwnie sie drabinka w tej czesci ulozyla, bo tam wypadl Goffin po mecz z Popyrinem i moze dlatego Harrisa cenia odrobine bardziej po pokonaniu Popyrina. Mimo wszystko tenis Harrisa ma ograniczenia i bazuje na mocny podaniu.

McDonald wrecz przeciwnie, ona ma smykalke do gry kombinacyjnej jak Amerykanie pokroju Paula. Mysle, ze McDonald zlapal naprawde niezla forme. Amerykanin byl kontuzjowany przez druga czesc ubieglorocznego sezonu i on tutaj gra wykorzystujac "chroniony ranking" i wydaje mi sie ze z calkiem dobrym efektem. McDonald pokonal zaskakujaco 3-1 Corica i to daje do myslenia, bo nawet jesli Coric nie zagral swojego optimum to wydaje mi sie, ze Chorwat nie gral tez zle. McDonald oczywiscie chce jak najwiecej ugrac z tego chronionego rankingu, ale on przede wszystkim wyglada mi na naprawde dobrze przygotowanego do tego turnieju, wiec sklaniam sie w strone Amerykanina. On ma potencjal. Pamietam jak McDonald, pamietam jak 2 czy 3 sezony wstecz McDonald gral tu w 2 rundzie pieciosetowke z bardzo dobrze grajacym wtedy Dimitrovem, ktora Bulgar wygral 8-6. Mysle, ze Amerykanin wcale nie musi byc tutaj postrzegany jako zawodnik z mniejszymi szansami, dlatego licze ze to on awansuje do kolejnej rundy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +56
isztwan 252K

isztwan

Użytkownik
G.Harris - McDonald 1 - 1.75
Harris to bierze, raczej nie tak łatwo aby wygrać 3:0 ale McDonald. dx2 to, że pokonał Corica w cale nie daje do myslenia. To jest tenis i jak ktoś "nie ma dnia" to leci. Przeliczysz się z tym typem niestety. Powyżej 3.5 seta po kursie 1.5 też bardzo możliwe, Donald może i seta ugra.
 
M 510

mican

Użytkownik
To co zrobił dziś Karatsjew to była demolka, Argentyńczyk bezradny i zagubiony jak dziecko we mgle. Pytanie do znawców jak myślicie czy Rosjanin ma szansę w kolejnej rundzie? Auger-Aliassime wydaje się być mocny ale czy to wystarczy ? Jeśli Kartsjew powtórzy to co dziś to na kanadyjczyka powinno to wystarczyć. Kurs 2.80 apetyczny:)
 
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Co do meczu Harrisa vs McDonald też skłaniał bym się ku temu pierwszemu i po raz drugi mu zaufam stawiając na niego. Dał radę z dobrze dysponowanym Popyrinem za którym stała publiczność i nie pękł, myślę że teraz powinno być łatwiej. McDonald pokonał mocne nazwisko jakim jest Coric, imponujące statystyki na tle takiego zawodnika jak Chorwat mimo wszystko pozostanę przy Harrisie. Szkoda że nie widziałem meczu McDonalda może zdanie miałbym inne. Harris ma lepszy serwis, mocniejsze uderzenie, lepsze warunki fizyczne, zasięg, specjalnie dużo gorzej nie będzie poruszał się po korcie więc myślę, że z McDonadem który być może gra bardziej urozmaicony tenis powinien sobie poradzić. Jednak sobie Harris nie poradził, zwycięstwo McDonalda na Coriciem nie było przypadkowe i wczoraj wyglądał solidnie, duzo lepiej biegał od Harrisa, był przy piłce na czas świetnie ustawiony, odgrywał agresywnie i to robiło "robotę".

Alliasieme vs Karatsjew @1

Rosjanin zrobił mega wrażenie na mnie w meczu z Schwartzmanem, serwis siedział ale to co robił swoim forhendem to masakra, niemal wszystko siedziało i kończył to tak że przecierałem oczy ze zdumienia. To samo na returnie, takie gwoździe że o jej. Pytanie czy jest w stanie to powtórzyć? Myślę że na tle Augera tak dobrze może już nie być. Kanadyjczyk ma lepsze warunki wizyczne, mocniej serwuje, lepiej porusza się po korcie i będzie grał agresywnie zmuszając Ruska do biegania, nie będą to wolne piłki byle przebite na drugą stronę które będzie mógł tak łatwo kończyć jak w meczu z Argentyńczykiem. Alliasieme postawi inne warunki z którymi Rosjanin mam nadzieję już sobie nie poradzi.
 
Ostatnia edycja:
czaro82 411,6K

czaro82

Użytkownik
To co zrobił dziś Karatsjew to była demolka, Argentyńczyk bezradny i zagubiony jak dziecko we mgle. Pytanie do znawców jak myślicie czy Rosjanin ma szansę w kolejnej rundzie? Auger-Aliassime wydaje się być mocny ale czy to wystarczy ? Jeśli Kartsjew powtórzy to co dziś to na kanadyjczyka powinno to wystarczyć. Kurs 2.80 apetyczny:)
Coś tam się wypowiem ale znawcą tenisa nigdy nie byłem i nie będę.

... obejrzałem ich od deski do deski i to byla siła razy gwałt na którą Diego nie był w stanie znaleźć żadnej recepty. Wydaje mi się co zresztą widać to nie przypadek że wątli panowie z touru nie mają nic do powiedzenia przeciwko siłowemu graniu ( np. drobny Agut, Coric czy Goffin )
Aslan jakby kopia kolegi Danila mocny serwis i zabójczy forhend ( w pewnym momencie pokazano staty 30 winerów do 3 samym forhendem więc miazga) Auger mimo tego że także poprawnie operuje serwisem to w wymianach przy trzecim czwartym odbiciu zwyczajnie będzie podnosił piłkę do góry bo one będą wracać z większą siłą. Reasumując mój wywód, sam gram handicap w stronę Rosjanina jeżeli zagra na podobnym poziomie jak dziś to spokojnie powinien go ogarnąć.

over 38.5 gema w meczu @ 1.78
Aslan Karatsjev handi +1.5 seta @ 1.91 Unibet
... zgodnie z przewidywaniami 2 x (y)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +174
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Augera-Aliassime -Karatsev- 1 1.59(Fortuna) 2-3 niesamowite
Z calym szacunkiem ale Argentynczyk juz od spotkana z Ymerem nie byl soba,gral poprstu nudno i przewidujaco,a Karatsev niespodziewanie wykorzystal slaba forme Schwartzmana i teraz jest gdzie jest.Kanadyjczyk na tej nawierzchni i z tym doswiadczeniem powinien sobie gladko poradzic z Rosjaninem,moze cos ugra ale set to jest max.

Djokovic-Raonic 2 2.85(Fortuna)3-1
J
akim cudem Fritz przegral z kontuzjowanym Djoko tego on sam pewnie nie wie.Watpie by nawet przy lekkiej kontuzji Djoko mial sobie poradzic z poteznym serwisem Kanadyjczyka.Sadze ze Raonic poradzi sobie z Djoko bo jest do tego gotowy,a ze ma teraz troszke latwiej musi to wykorzystac.Kazdy wie jak gra Serb a co posiada Kanadyjczyk,dla mnie zdecydowanym value przy tej sytuacji jest zwyciestwo Raonica
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis - Australian Open - ATP
Godzina: 2:15
Spotkanie: Felix Auger-Aliassime - Aslan Karatsev
Typ: Aslan Karatsev wygra i w meczu będzie powyżej 39,5 gemów
Kurs: 4,20
Bukmacher: etoto
Analiza:

Typ na zwycięstwo Karatseva został już podany, ja decyduję się na bardziej ryzykowny typ, czyli na wygraną Karatseva i over gemowy w meczu. Aslan Karatsev jest jedną z największych rewelacji tego turnieju. W drugiej rundzie zwrócił na siebie uwagę w meczu z Gerasimovem. Uwagę zwróciło nie same zwycięstwo, ale wynik spotkania: 6:0, 6:1, 6:0. Jak na ATP taki wynik to jest coś bardzo rzadko spotykanego. W trzeciej rundzie gracz ten sprawił dużą niespodziankę ogrywając bez najmniejszego problemu Diego Schwartzmana 6:3, 6:3, 6:3. Co tu dużo mówić- Aslan Karatsev jest w życiowej formie i możliwe, że jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Felix Auger-Aliassime też gra tutaj dobrze, ale według mnie jest w zasięgu Karatseva. Po zaciętym pojedynku typuję wygraną Karatseva i powyżej 39,5 gemów w meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +340
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Fognini - Nadal 1 @ 5,30 ⛔ 100% kontroli Nadala
Fabio na 16 pojedynków wygrał 4 z Nadalem (3 na mączce, jeden na US Open). Widziałem mecz Hiszpana z Brytyjczykiem ( bez rewelacji). Na szybkim korcie jak strzały Włocha będą siedziały to może być jak w Monte Carlo 2019. Fognini to gracz nieobliczalny i najlepiej gra z zawodnikami z najwyższej półki. Pobieram śmiało do systemu. Na AO Rafa ma najsłabsze wyniki i liczę , że tak pozostanie;)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Q 144

quizzly

Użytkownik
panowie tak z ciekawosci jakie byly kursy na Dimitrova? wygra cwiartke / dojdzie do finalu / wygra AO? chcialem postawic ale przestraszylem sie Thiema :) dzieki za info!
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Nadal ma najsłabsze wyniki ale z kim w ostatnich latach przegrywał na AO. Z Djokerem Fedexem i Thiemem (do nich Fonini to raczej podjazdu nie ma) ponad to przegrywał jeszcze z kontuzjami z Cilicem i Wawrinka. Przegrał w 1 rundzie z Verdasco gdy wracał świeżo po kontuzji w czasie gdy był polnadalem.
Jak szło Foniniemu na AO, no cóż nie ma się czym chwalić nie przegrywał z najlepszymi. Zazwyczaj to były 1 rundy. Maks to 4 runda.
Nie twierdzę że jutro nie zaskoczy ale podawanie argumentu z wynikami z AO Nadala jako wyznacznika jego przegranej.
Fonini solidnie zaprezentował się w 1 rundzie. W 2 z Caruso wyglądało to kiepsko choć presję końcówki wytrzymał. W III to de minaur nie dojechał na spotkanie, gdyby było kibice pewnie było by inaczej. Fonini by się zagotował i mogłoby być różnie.

Wg mnie finał Nadal/Rublov - Djoko
Post automatycznie złączony:

panowie tak z ciekawosci jakie byly kursy na Dimitrova? wygra cwiartke / dojdzie do finalu / wygra AO? chcialem postawic ale przestraszylem sie Thiema :) dzieki za info!
Nie dojedzie do finału. Djoko go wyjaśni w półfinale a może już wcześniej Rosjanin. Dimi może się zagotować bo lubi to robić gdy trafi na trafiającego przeciwnika. A jak wiadomo Thiem był bez formy i z kontuzja.
 
Q 144

quizzly

Użytkownik
Nie dojedzie do finału. Djoko go wyjaśni w półfinale a może już wcześniej Rosjanin. Dimi może się zagotować bo lubi to robić gdy trafi na trafiającego przeciwnika. A jak wiadomo Thiem był bez formy i z kontuzja.
czytaj proszę ze zrozumieniem. pytalem czy ktos pamieta kursy na te zdarzenia, a nie czy dojdzie do finalu ;)
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Ja myślę ze wszystko zależy od humoru /nastroju Fogniniego danego dnia ale nawet jak bedzie mu sie chciało grac i bedzie mu szło to uwazam ze set to jest maks dla niego i najlepszy zaklad to jest handi - 1.5 seta dla Nadala
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis - Australian Open - ATP
Godzina: 10:15
Spotkanie: Stefanos Tsitsipas - Matteo Berrettini
Typ: Stefanos Tsitsipas wygra i w meczu będzie powyżej 40,5 gemów
Kurs: 2,60 Zwrot - walkower
Bukmacher: etoto
Analiza:

To spotkanie zapowiada się ciekawie, ale dla mnie lepszym tenisistą jest Stefanos Tsitsipas. Tsitsipas niespodziewanie męczył się z Kokkinakisem, gdzie stracił aż dwa sety. Nie oglądałem tamtego spotkania, więc nie wiem jak to się stało, może zwyczajnie zlekceważył rywala, czasem tak bywa. Potem jednak było gładkie zwycięstwo z Ymerem 6:4, 6:1, 6:1. W pierwszej rundzie Tsitsipas też wygrał bardzo łatwo z Gillesem Simonem, bo 6:1, 6:2, 6:1. Widać, że Tsitsipas jest w formie i ten kiepski mecz z Kokkinakisem to był taki wypadek przy pracy. Tsitsipas z Berrettinim grali ze sobą ostatni mecz właśnie w Australian Open, a było to dwa lata temu. Wtedy Tsitsipas wygrał 3:1, a w meczu było rozegranych 45 gemów. Podobnego wyniku spodziewam się w tym spotkaniu.
Post automatycznie złączony:

panowie tak z ciekawosci jakie byly kursy na Dimitrova? wygra cwiartke / dojdzie do finalu / wygra AO? chcialem postawic ale przestraszylem sie Thiema :) dzieki za info!
Kurs, że dojdzie do finału był 90 w BAH i w Forbet.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom