>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Wimbledon 21.06-04.07.2010

Status
Zamknięty.
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Co powiecie na spotkanie Melzer vs Lopez?
Melzer zdecydowanie szczęściem wygrał z Troickim. Był od niego zdecydowanie gorszy i nie wiem jakim cudem udało mu się wygrać. Nie powinien, w moim przekonaniu choć na niego postawiłem. Myślę, że dobrze radzący sobie na trawce Lopez może dać mu bez problemu rade! W okolicach 3-1 tak oceniam...
A i co teraz z Isnerem. Gra z Themo. Jak holender radzi sobie na trawie? Nie widziałem go na tej nawierzchni. No i co z Isner. Koniec dla niego? Wygrana dzisiaj może dać mu ciut motywacji aby pociągnąć to dalej...
 
M 28

mitch

Użytkownik
Myśle, że Isner to wygra. Nie po to w końcu grał tak ciężki mecz, żeby przegrać w następnym. Tym bardziej, że jest zawodnikiem lepszym niż De Bakker na dzień dzisiejszy. Holender kocha Clay i na tamtej nawierzchni nie byłoby problemu, ale na trawce amerykańska wierza powinna dać radę.
 
akabibdudka 0

akabibdudka

Użytkownik
Typ na Lopeza bardzo dobry. Jurgen ma problem z graczami serve&amp;volley. Był zdecydowanym faworytem w meczu z Troickim, męczył się w 5 setach, nie grał nic ciekawego. W ogóle jego poczynania na trawie mi się nie podobają, Lopez też może wirtuozerią teraz nie grzeszy, ale na pewno lepiej (przynajmniej moim zdaniem) prezentuje się w tym turnieju. Grali ze sobą 5 razy, nigdy nikt nie wygrał 2:0. Zawsze męczarnie i długie mecze.
Lopez @2.10
Do tego proponuję Brands @1.90. Hanescu zagrał z samymi pachołkami przez 2 rundy, Brands zdecydowanie czarny koń turnieju. Jak serwis będzie mu siedział to w 4 setach go widzę jako wygranego.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Jurgen ma problem z graczami serve&amp;volley.
Czy aby na pewno? Na podstawie czego ta teza?

oto h2h z s&amp;v:

Melzer - Mirnyi 1:0
Melzer - Dent 2:0
Melzer - Guccione 1:0
Melzer - Llodra 3:1
Melzer - Stepanek 2:0
Melzer - Mahut 4:2

Melzer - Lopez 3:2

Ten bilans z serve voley jest po prosty REWELACYJNY. Nawet z Karlovicem ma 5:0! Z Haasem 2:1, z Isnerem 1:0, z Fishem 5:1 oni juz nawet nie sv ale KAZDY bilans ma plusowy i tylko 3 przegrane przy 14 wygranych.

PS. Troicki klasyczny defensor daleko za koncowa to meczarnia byla, nie ma z nikim negatywnego bilansu z off sv.

Dla mnie klasyczny no bet ale to chyba troche wprowadza w blad innych, ktorzy sobie nie sprawdza statystyk. Bilans z off sv ma znakomity.

Zapomnialam, jeszcze 2:0 z Mullerem!

16:3 z sv player.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
panowie kurs na Isnera w TOBET to 2,37 o co tu biega
chyba nie chodzi o ten maraton z Mahutem bo jesli tak to uważam ze w tej fazie turnieju nie bedzie to miało wpływu na forme Isnera i to w dodatku w meczu z przecietnym De Bakkerem

prosze o wasze opinie
 
roicik 41

roicik

Użytkownik
Otóż to, kolego &#39;pawelstrzala&#39;
W Pinnacle jest nawet 2.52 i zapewne do rana wzrośnie po ataku Amerykanów na De Bakkera.
Co do Isnera- człowiek ma niesamowitą ambicję. Wczoraj już ledwo stał na nogach, a mimo to posyłał Francuzowi asa za asem. W ostatnim gemie, przy serwisie Mahuta, miał nawet meczbola. W sumie 113 asów i zaledwie 3 breakpointy dane Mahutowi. Cyferki niesamowite. Jeśli tylko wstanie liczę, że powalczy i z De Bakkerem. Kurs ~2.5 dla mnie na pewno warty gry.
Thiemo przecież nikim szczególnym na trawie nie jest. W R1 męczył się niesamowicie z przeciętnym Giraldo, wygrywając ostatecznie 16-14.
Z chęcią także poznam opinię innych osób ;)
Pozdrawiam
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Na mecze Isnera najlepsze sa overy chociaz moze byc 76 76 76, wg mnie faworytem jest Amerykanin. Cholernie ciezko go zlamac, jestem w szoku, że jest taki kurs ale raczej nie wezme nic bo zawsze przed meczem sie tak wydaje a potem wynik w druga strone. Ciekawe jaka linia na over, nie wyobrazam sobie zeby De Bakker lamal Johna kilka razy.

Isner (+1,5 seta) 1,80 5/10

Ja nie sadze aby on byl zmeczony, niby czym, on nawet nie biega po korcie, cale jego zmeczenie to serwis.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
dobra dla mnie to pewka 100% przeciesz to jest zawodowiec dzisiaj nie było maratonu wiec jest czas na regeneracje a na trawce to tyle sie nie biega co na cegle(nawet na cegle amerykaniec za duzo nie biega bo wali asy)
Ograł Mahuta który kocha trawke dał mu tylko o ile dobrze kojarze 1 okazje na breaka

Na pewno go De Bakker nie złamie jesli Isner nie bedzie jego w stanie tez przełamac to tibreaki i tam uważam ze Isner ma przewage

De bakker nie powala na trawce ograł Giraldo 5 setów to mu chwały nie przynosi a na ostatnim turnieju w Holandi przegrał z rodakiem Sijslingiem a to chalangerowiec

polecam ten typ Isner wytrzyma kondycyjnie :grin:
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
No dobra Isner grał strasznie długo z Mahutem, fakt statystyki fenomenalne tylko 3 oddane breakpointy, asów co nie miara no ale to nie jest nie wiem robot, te 11 godzin łupanki podzielone na 2-3 dni musi dać znać o sobie widziałem fragmenty meczu pod koniec to dla mnie to wyglądało jak pojedynek spartan.
Nie wiem może się mylę, ale wg mnie De Bakker odprawi Isnera tylko kwestia po jakim czasie, bo 5 setowego pojedynku nie można wykluczyć.
Isner fakt serwis ma, ale De Bakker leszcz nie jest i ma ten ✅ że nie miał takiego maratonu 70-68 pfff.....

U Amerykanina musi w końcu paść kondycja, to nie robot
/Robot nie dał rady łatwe 3-0 Thiemo de Bakkera ✅
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Kondycja Isnera na pewno nie padnie. Rozmawiamy tu o człowieku, który regularnie trenuje, odpowiednio się odżywia i zapewne ekspresowo został poddany odpowiednim zabiegom. Zresztą nie słyszałem o sportowcu, któremu po sporym wysiłku zmniejszyła się pojemność płuc... Kondycja nie ma tu nic do rzeczy.

Jeśli po środowym maratonie Isner był stanie dograć czwartkowe poprawiny to pewnie nie jest z Nim najgorzej. 500 serwisów to ogrom nawet jak na trzy dni, ale trzeba pamiętać, że w czwartek zagrali ledwie 20 gemów. Jeśli Isner wyjdzie na kort to i ze zdrowiem nie powinno być najgorzej, choć ręka może boleć.

Jeśli kurs na Isnera jeszcze wzrośnie to szykuje się bardzo fajny typ. Wiadomo, że najlepiej u buka ze zwrotami...
 
K 26

krzysgd

Użytkownik
spotkanie:Federer R. - Clement,A., zakłady na sety: 3:0 / inny wynik, 25.06.2010
typ: inny wynik niż 3:0 [Federer]
kurs: 3.15
bukmacher: Betsafe

Po przejrzeniu oferty Wimbledonu na 25 VI, od razu pojawiło mi w głowie pytanie: czy znowu Rogerowi urwą seta? Przedwczoraj ta sztuka udała się nawet 24 letniemu [152 w rankingu ATP] Serbowi, Iliji Bozoljacowi, który wielkich wyników nie osiąga, choć na trawie kompletnym „ogórkiem” nie jest. Dziś naprzeciwko Federera stanie niezwykle doświadczony – 15 sezon w tourze, 33 już letni Arnaud Clement.

To już III runda. Szwajcar - żelazny faworyt ma ostatnio spore problemy z utrzymaniem równego, wysokiego poziomu gry w całym meczu. Pokazał to już w tegorocznym Wimbledonie, tracąc 2 sety z A.Fallą i 1 z I. Bozoljacem. Coś musi być na rzeczy z koncentracją, może wpływ bliźniaczek, które niebawem skończą roczek, mniej stabilności i spokoju w domu? Trudno dociec. Czy dzisiaj również nastąpi jakiś przestój, to wielce prawdopodobne. Kurs kusi.

Francuz ma do tej pory na rozkładzie: J.Tipsarevica 3:1 [6:3 3:6 6:4 7:5] i P. Luczaka także 3:1 [6:7 6:3 6:3 6:4]. Jak widać forma na najgorszą nie wygląda. Niewątpliwym wielkim atutem Clementa jest bardzo dobra gra przy siatce, na koncie przecież liczne tytuły deblowe. Kolejnym, wielki spryt, charakteryzujący większość doświadczonych graczy, a jego szczególnie. Liczę, że jest w stanie powalczyć chociaż o jednego seta z powodzeniem, czego jemu [i sobie rzecz jasna też] życzę.
 
M 28

mitch

Użytkownik
Melzer - F.Lopez to klasyczny No Bet. Ciężko cokolwiek napisać na temat tego meczu. Żaden z nich nie imponuje w tym turnieju, chociaż jeśli bym był zmuszony na kogoś postawić to postawiłbym jednak na austriaka. Mecz będzie pewnie długi, więc mimo wszystko można się pokusić o jakiegoś overa.
 
S 1

squall777

Użytkownik
W sumie tak analizuje wasze typy i zastanawiam sie nad takim czyms:

T. De Bakker - Isner John (Set handicap + 2,5) 1,30
Lopez Feliciano - Melzer Jurgen (Set handicap + 2,5) 1,22

Oczywiscie to tylko 2 typy coś jeszcze sie do kuponu dorzuci ale co sądzicie o takich typach jako podbicie kuponu? Ogladałem 2 set De Bakkera w meczu z Sijslingiem no i powiem ze wygladalo to masakrycznie. Serwis nie siedział, ciągle w siate albo poza kort. Fakt tu Wimbledon inna mobilizacja itd ale nie wydaje mi sie zeby mial Isnera do 0 ograc.


(PS. Po namyśle) Co do dorzucenia spotkań do tych 2 może takie typy:

Kohlschreiber Phillipp - Roddick Andy (Set handicap + 2,5) 1,75
Hanescu Victor - D. Brands (Set handicap + 2,5) 1,20
Monfils Gael - Hewitt Lleyton 1,40
Berdych Tomas - D. Istomin 1,22

Co sądzicie o takim kuponie na 6 spotkań? Duze prawdopodobienstwo ze sie uda czy raczej za duze ryzyko?
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Z dnia na dzień jest lepiej ;) Wczoraj typy 4/5 może dziś uda się skompletować kilka jeszcze lepszych typów. Zgodzę się z tym, że mecz Lopeza z Melzerem to No Bet. Feliciano grał na kortach Queens Clubu piękny tenis, jednak tu już coś jest nie tak. Może to się bierze z kontuzji ramienia której nabawił się w Eastbourne (a właściwie wcześniej, a z tego powodu tam kreczował). Melzer może tutaj wybuchnąć nagle formą, bo styl ma na trawę idealny o czym już pisaliście. Moim zdaniem ten mecz może wygrać zarówno jeden jak i drugi czyli to typowy No Bet.
Mikhail Youzhny - Paul-Henri Mathieu 1 @ 1.25
Wiem kurs śmieszny, ale Miszka ma z Francuzem H2H 5:1, ten sezon to powrót do jego życiowej formy. Świadczy o tym choćby ranking w którym brakuje mu 6 miejsc do najlepszej pozycji w karierze (przypomnę był 8 w 2008 roku). Co ciekawe Miszka gra świetnie na wszystkich nawierzchniach (także tych szybkich!). Serwis z roku na rok lepszy i już nie sprawia wielkich problemów jego utrzymywanie. Wie jak zachować się pod siatką i ten bekhend! Mathieu po kontuzji jest raczej bez szans...

Thiemo De Bakker - John Isner 2 @ 2.31

Napisaliście już dużo o tym meczu. Widziałem De Bakkera w meczu u siebie w Holandii na trawie i zawiódł. Serwis mimo teoretycznej &quot;mocy&quot; często zawodził, a on dał się pokonać słabemu wtedy Sijslingowi. Wiadomo Isner będzie zmęczony, ale on ma atut w postaci niesamowicie regularnego serwisu, który tu powinien dać mu zwycięstwo, a rywal też nie miał łatwego meczu w pierwszej rundzie (75 gemów z Giraldo).
Gael Monfils - Lleyton Hewitt 2 @ 1.35
Wiadomo kim jest Kangur na trawie (były mistrz Wimbledonu). Wraca do formy, już rok temu był bardzo bliski pokonania późniejszego finalisty Roddicka. Monfils bez pojęcia na trawie, nie umie się po niej poruszać. Spodziewam się trzech, może czterech setów jeśli Lleytonowi trafi się krótki przestój.
Tomas Berdych - Denis Istomin 1 @ 1.22
Berdych wielka forma, a Istomin rozegrał już tu 10 setów! Jak dla mnie kolejny spacerek Czecha (zastanawiam się nawet nad handi -5.5 lub DW 3:0).
Victor Hanescu - Daniel Brands 2 @ 1.94
Kolejny świetny kurs na Brandsa. Widziałem w całości mecz z Davydenką i Daniel imponował. Znakomity serwis, a do tego piękny forhend, którym kończył czy to po prostej czy po linii. Imponował też świetnym czuciem volleyowym. Bardzo często używał slajsa bekhendowego, który na trawie jest niezwykle pomocny. Hanescu też posiada dobre podanie, ale z głębi kortu stara się być regularny, coś alla Davydenko, który jest w dodatku graczem o poziom lepszym, a on z Niemcem szans nie miał.
 
ghoss 0

ghoss

Użytkownik

Thiemo De Bakker - John Isner // over 3,5 sets @ 1,5 (bet365)
Co myślicie o typie over 3,5 na powyższy mecz. Już dużo o tym napisaliście, a w miedzyczasie kursy na Isnera spadły do 1,9 i pewnie będą jeszcze lecieć do 1,8 dlatego jestem bardziej skłonny na over setowy. No ale tutaj jest pytanie czy uda się któremuś z nich urwać 1 seta przeciwnikowi ?
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Federer-Clement
over 30.5 gema
kurs : 2.0
buk: betsafe
Wimbledon i trawka niby królestwo Rogera, ale mistrz trawki się niemiłosiernie męczy w tym sezonie, spadek formy, nie ma kończącego akcentu wymianę.
Już w 1 meczu Federer miał gigantyczne problemy z Alejandro Fallą, przy stanie 0-2 dla Falli wyprowadził mecz na 3-2. W drugim meczu Fred co prawda wygrał 3-1 ale sporo gemów zostało ugranych (49) w sumie.
Dotychczasowi rywale Freda to nie są jacyś wielcy gracze, ale taki as jak Fred skoro gra tak a nie inaczej to odpowiedź jest prosta - brak formy.
Clement powiedzmy sobie średniak, o ustabilizowanej pozycji, w 1 rundzie WB sprawił niespodziankę eliminując Tipsarevica, potem wygrana z Luczakiem. Każdy wielki turniej ma to do siebie, że ciężko jest wygrywać 3-0. W normalnych warunkach skusiłbym się na 3-0 dla Federera ale gość na razie cieniuje.
W związku z tym spodziewam, się że Clement jest w stanie urwać chociaż 1 seta Rogerowi.
wyniki 6-3 6-7 6-3 6-3 przyjmę z dużym uśmiechem. ;)
 
D 0

domel86

Użytkownik
Djokovic N. (Srb)-Montanes A. (Esp)
Typ: 2 ( +2.5 )
kurs : 2.30
Expekt.com

Obaj Panowie mieli okazję mierzyc się z tym samym zawodnikiem - chodzi mi tu o Lorenziego. Zarówno Djoko ( w Londynie ) jak i Montanes ( w 1r. Wimbledonu ) wygrali bez straty seta. W drugiej rudzie Albert po 5-cio setowym boju ograł Brendana Evansa z USA plasującego się gdzies w 300tce rankingu. Pokazał jednak, że jak się spręży to potrafi grać nawet na trawie o czym mogą świadczyć dwa ostatnie sety wygrane 6-1, 6-4. JEśli chodzi o Serba, to również trafił na Amerykanina - Taylora Denta. Spotkanie skończył dość szybkim 3-0. Dziś uważam, że Montanes stawi większy opór i urwie przynajmniej jednego seta. Kurs na handi dość przyjemny, wg mnie warto zaryzykować.



PS. Dziś na korcie Isner to totalny pachołek. Nie wiem, czy czy któryś z chłopców do podawania piłek nie byłby lepszy od Niego... Albo De Bakker tak razi dziś serwisem, albo Isner czuje w nogach te 11h ...
 
M 28

mitch

Użytkownik
Czy ktoś oglądał mecz Mathieu z Youzhnym? Przyznam, że byłem pewien, że wygra Rosjanin, a tu takie zaskoczenie. Pytam, bo dziwia mnie kursy na PHM w meczu z De Bakkerem, który pokonał wczoraj zombie Isnera bez problemu, no ale każdy by pokonał. Mathieu to jednak wielki talent i umiejętności ma na dzień dzisiejszy o klase lepsze niż De Bakker.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Tak, ale Mathieu wraca po kontuzji i nie ma optymalnej formy... szczerze to też się zdziwiłem jak zobaczyłem wynik, ale można powiedzieć, że w ostatnim secie ten mecz Youzhny przegrał niż Mathieu go wygrał...
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Wszystko ładnie pięknie, ale De Bakker wczoraj miał rozgrzewkę, meczu z Isnerem nie nazwałbym inaczej jak trening codzienny.
Mathieu stoczył ponad 3 godzinny bój i ledwo wygrał. Do tego wraca po kontuzji. Myślę że podobnie jak Isner on odczuje zmęczenie, na pewno nie w takim stopniu ale jednak. Do tego Bakker ma na pewno lepszy serwis, cóż jak dla mnie jednak on jest faworytem i obstawiam 3:1.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom