>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Winston Salem

Status
Zamknięty.
T 95

typychecmana

Użytkownik
Haase - Mannarino
1.72 bet365
Holender lubi ten turniej, 2 lata temu półfinał gdzie odpadł z Benneteau po ciężkiej walce w 3 setach. W tym roku kiepściutko na twardej nawierzchni 1 wygrana na 6 spotkań. Pora poprawić statystykę z zawodnikiem o klasę gorszym.
Zemlja - Garcia Lopez
2.00 Bet365
Tutaj nie widzę szans dla Hiszpana, który ostatnio na twardej przegrywa z kelnerami.
Johnson - Sousa
1.57 Bet365
Nie przewiduje niespodzianki. Johnson dobry serwis i mocny forehand. Nie z takimi przebijaczami już wygrywał
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Na ogół nie piszę tutaj, bo jest garstka ludzi która potrafi ubrać zdania do zawodników i dział wygląda ciekawie. Ale Lu to ja pamiętam z Beijing, tam zrobił na mnie takie wrażenie, że go zapamiętałem i pamiętał będę. Bije mocno, dobiega jak Wawrinka do każdej (nawet nieosiągalnej) piłki, tenis jego przez to jest bardzo poprawny dla oka (do ogladania).

Bogaerts jest dla mnie no-nejmem. W tym sezonie/roku raz spotkał się tylko z przeciwnikiem z top 250, gdzie ugrał 3gemy. Lu jak napisałem wyżej, jezeli będzie widział braki przeciwnika to to wykorzysta. Jest to 1runda kwalifikacji nie ma sensu tracić energii a linia jaką wystawia Marathon jest wysoką..

Bogaerts R. - Lu Y.H. under 18gemów. @1.92 3/10 MarathonBet

Nie wiem o co ci b, ale panowie graja mecz juz w turnieju, nie w Q i na Lu mozesz zlapac niesamowity kurs 1.05. Chyba musiales cos przeoczyc
Ano nie patrzyłem na drabinkę. http://assets.usta.com/assets/755/15/2013_Singles_Draw.pdf co nie zmienia faktu, ze tak czy tak nie widze innego toku rozumowania, a tylko me zdziwienie, ze 1runda zaczynałaby od niedzieli spotkanie czyt. 18.
 
pampus 81

pampus

Użytkownik
Haase - Mannarino
1.72 Bet365
Holender lubi ten turniej, 2 lata temu półfinał gdzie odpadł z Benneteau po ciężkiej walce w 3 setach. W tym roku kiepściutko na twardej nawierzchni 1 wygrana na 6 spotkań. Pora poprawić statystykę z zawodnikiem o klasę gorszym.
uważałbym z tym typem...
Haase to katastrofa na hardzie, to nie jego nawierzchnia zdecydowanie w przeciwieństwie do Francuza, który lubi tu pogrywać.
Haase nie grał na hardzie od Miami, a przesiadka z cegły na hard nie jest taka prosta.
ja pobieram Mannarino @ 2.00 bo kurs już spadł.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Winston-Salem
Mecz: Bogomolov A. Jr - Hanescu V.
Data: 18.08.2013 20:30
Typ: 2
Kurs: 2.27
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Spotkanie pierwszej rundy turnieju w Winston-Salem. Wiadomo, że wielkimi krokami zbliżamy się do wielkoszlemowego turnieju US Open. Wszyscy zawodnicy jako priorytetowy traktują właśnie ten turniej na Flashing Meadows. Wielu także szuka jeszcze formy i ogrania na amerykańskiej ziemi. Tak jest właśnie z Hanescu, który według mnie jest zdecydowanie lepszy od swojego dzisiejszego przeciwnika, tylko, że nie grał jeszcze ani tutaj ani na nawierzchni twardej. To jego minus, ale czy koniecznie minus? Po prostu będzie to jego debiut. Według mnie 53 w światowym rankingu Rumun powinnien sobie spokojnie dać radę. Świadczą o tym jego wcześniejsze osiągane wyniki. Po Wimbledonei zagrał w Stuttgarcie, gdzie pokonał Tursunova 3:6, 6:3, 7:6, Bellucciego 6:1, 6:4, Francuza Paire 7:5, 6:2 oraz przegrał z Niemcem Kohlschreiberem. Później w Hamburgu odpadł w pierwszej rundzie z Kavcicem przegrywając 6:4, 4:6, 1:6. W szwajcarskim Gstadzie pokonał Dustina Browna 7:6, 6:2, Hiszpana Bautistę Agut 7:6, 3:2 i krecz. W ćweirćfinale wygrał 6:4, 6:4 z Brandsem, aby w półfniale przegrać 3:6, 3:6 z Jużnym. W Kitzbuhel wygrał 6:2, 6:1 z Bedene i przegrał 6:7, 6:3, 6:7 z Montanesem. Wyniki te mówią nam, że Hanescu na pewno jest groźny. Po 20 dniach przerwy powróci dzisiaj na korty, w Ameryce na hardzie. Wypoczęty, zobaczymy na co go stać. Jego przeciwnik - 70 w światowym rankingu po Wimbledonie wybrał się właśnie do Ameryki, gdzie doszedł do półfinału turnieju w Winnetce. Pokonał tam Chvojke, Quigleya, Zvereva po kreczu i po kreczu przegrał z Klahnem. W Waszyngtonie przegrał w 1 rundzie z Kuznetsovem Alexem w 3 setach. Wyniki te ani przeciwnicy nie robią na mnie żadnego wrażenia. Dobrze Bogomołowi poszło dopiero w Montrealu, gdzie przebranął przez kwalifikacje pokonując Mylnikova (1874 w rankingu) i Russela. W pierwszej rundzie wygrał z Francuzem Llodrą 6:2, 4:6, 6:3. Później dość nieoczekiwanie pokonał Ferrera (który jest w słabiutkiej formie) 6:2, 6:4. Na koniec przegrał w Davydenką 4:6, 3:6. Dzisiaj stawiam na zwycięstwo Rumuna, który powinnien wygrać bez straty seta.
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Winston-Salem
Mecz: Bogomolov A. Jr - Hanescu V.
Data: 18.08.2013 20:30
Typ: 2
Kurs: 2.27
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Spotkanie pierwszej rundy turnieju w Winston-Salem. Wiadomo, że wielkimi krokami zbliżamy się do wielkoszlemowego turnieju US Open. Wszyscy zawodnicy jako priorytetowy traktują właśnie ten turniej na Flashing Meadows. Wielu także szuka jeszcze formy i ogrania na amerykańskiej ziemi. Tak jest właśnie z Hanescu, który według mnie jest zdecydowanie lepszy od swojego dzisiejszego przeciwnika, tylko, że nie grał jeszcze ani tutaj ani na nawierzchni twardej. To jego minus, ale czy koniecznie minus? Po prostu będzie to jego debiut. Według mnie 53 w światowym rankingu Rumun powinnien sobie spokojnie dać radę. Świadczą o tym jego wcześniejsze osiągane wyniki. Po Wimbledonei zagrał w Stuttgarcie, gdzie pokonał Tursunova 3:6, 6:3, 7:6, Bellucciego 6:1, 6:4, Francuza Paire 7:5, 6:2 oraz przegrał z Niemcem Kohlschreiberem. Później w Hamburgu odpadł w pierwszej rundzie z Kavcicem przegrywając 6:4, 4:6, 1:6. W szwajcarskim Gstadzie pokonał Dustina Browna 7:6, 6:2, Hiszpana Bautistę Agut 7:6, 3:2 i krecz. W ćweirćfinale wygrał 6:4, 6:4 z Brandsem, aby w półfniale przegrać 3:6, 3:6 z Jużnym. W Kitzbuhel wygrał 6:2, 6:1 z Bedene i przegrał 6:7, 6:3, 6:7 z Montanesem. Wyniki te mówią nam, że Hanescu na pewno jest groźny. Po 20 dniach przerwy powróci dzisiaj na korty, w Ameryce na hardzie. Wypoczęty, zobaczymy na co go stać. Jego przeciwnik - 70 w światowym rankingu po Wimbledonie wybrał się właśnie do Ameryki, gdzie doszedł do półfinału turnieju w Winnetce. Pokonał tam Chvojke, Quigleya, Zvereva po kreczu i po kreczu przegrał z Klahnem. W Waszyngtonie przegrał w 1 rundzie z Kuznetsovem Alexem w 3 setach. Wyniki te ani przeciwnicy nie robią na mnie żadnego wrażenia. Dobrze Bogomołowi poszło dopiero w Montrealu, gdzie przebranął przez kwalifikacje pokonując Mylnikova (1874 w rankingu) i Russela. W pierwszej rundzie wygrał z Francuzem Llodrą 6:2, 4:6, 6:3. Później dość nieoczekiwanie pokonał Ferrera (który jest w słabiutkiej formie) 6:2, 6:4. Na koniec przegrał w Davydenką 4:6, 3:6. Dzisiaj stawiam na zwycięstwo Rumuna, który powinnien wygrać bez straty seta.
Stawianie na Hanescu na kortach twardych to samobójstwo. Rumun unika tej nawierzchni. Przez całą karierę zagrał wygrał 40 a przegrał 71 meczów na hardzie. Bogomolov to typowy gracz na twarde nawierzchnie. Ma bilans 329/208 na samych kortach twardych. W tym roku jego bilans jest jeszcze lepszy wygrał 29 na 39 spotkań. Grał w tym roku już 3 finały turniejów i z tego zgarnął dwa tytuły. Na dwa spotkania, dwa razy Rumuna już pogonił. Hanescu niezłe wyniki ostatnio na mączce, ale dzisiaj powinien się po raz kolejny przejechać na przeklętych dla niego kortach.
No cóż Bogomolov✅ 2-0 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Z reguly to w tym turnieju odchodza prawie, ze co roku nizele &quot; cyrki&quot;, dlatego lepiej chyba pograc runde dwie, a pozniej co najwyzej polfinaly czy final, bo tu w zasadzie nic nie jest w pewnym momencie niemozliwe, jak pokazuej historia. Wstepne propozycje.
Russell-Smyczek 1 @1.7
Michael ma slabiutki sezon, sam sie zastanawiam czy nie bedzie myslec juz powoli o zakonczeniu rakiety na koniec roku. Jest to jednak niezly tenisista wciaz pod katem umiejetnosci czysto technicznch. Russell nic nie zdzialal w IW ani Miami, wiec teraz przyszla pora na US Series. W Cinci juz naprawde bylo blisko, zeby Mike wszedl do turnieju glownego, gral naprawde niezle, w kwalifikacjach pokonal Dodiga, ale przegral decydujaca runde o kilka pilek z Benjaminem Beckerem. Mysle, ze Mike jest juz tak &quot;napalony&quot; na ta wygrana w turnieju glownym, ze ona w koncu przyjdzie. Russell nie pogral zbyt duzo, wiec generalnie przetarcie jest mu potrzebne.
Gimeno Tr.-Roger V. 2 @1.48
Roger Vasselin mimo wszystko bardziej obeznany z taka gra. Gimeno potrafi sie sprezeyc, czasem nawet zaskoczyc na twardej nawoerzchni, ale w tym momencie po przyjezdzie Gimeno do USA to troche wrozenie z fusow. Roger V. juz gral w Cinci, przeszedl tam kwalifikacje, wiec on jest w w rytmie meczowym i bardziej spodziewam sie jednak wygranej Francuza. W Cinci ERV przegral z Nieminenem, ale mecz byl stanowczo dziwny, gdyz w pewnym momencie Nieminem prowadzil 6-4 3-2, a wiecej wygrnaych punktow na koncie mial w meczu Francuz, wiec przypadek raczej bardzo osobliwy, oczywiscie mnostwo niewykorzystanych break pointow Francuza w meczu z Finem. W tym przypadku tez ERV raczej zbytnio sie nie &quot;przetral&quot; w Cincinnati.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mayestic 31

mayestic

Użytkownik
Witam wszystkich, przepatrzylem dzisiejsze mecze, i wpadly mi w oko dwa:

- Roger-Vasselin vs Gimeno-Traver @ 1,476 Pinnacle

O tym meczu juz rozpisywali sie koledzy wyzej więc sobie daruje.

- Guido Pella +1,5 set vs Leonardo Mayer @ 1,559

Wiec tak, zaczynajac od Mayera, nie jest jakims lajkiem w singlu, ale kariery tez nie zrobil, jest to typ deblisty. Lecz na hardzie mozna grac efektywnie S&amp;V wiec to moze zadzialac w dwie strony. Plus dla niego tez jest taki ze w ostatnim meczu ktory grali z Pella bylo 6-4 6-4 dla Leonarda i byl to wlasnie mecz rozgrywany na hardzie, lecz to mialo miejsce w 2008 roku, forma tych zawodnikow od tamtej pory sie napewno zmienila. Warto dodac ze Mayer w tym roku jeszcze na hardzie nie gral, przechodzi z claya, to duzy minus.

Co do Guido, zrobil na mnie duze wrazenie bodajze na RG, jest leworeczny, kazdy wie ze z takimi ciezej sie gra. Potrafi zaatakowac co na hardzie jest wazne, specjalnych osiagniec moze nie mial w ATP world tour ale jest to zawodnik ktory ma potencjal. Warto dodac ze pokonal w tym rou np Dodiga, a na hardzie rozegral 3 ostatnie mecze z tego 2 wygral.

Podsumowujac wady, zalety, plusy i minusy mysle ze Pella seta urwac powinien, jak nie caly mecz.
 
T 95

typychecmana

Użytkownik
Wiec tak, zaczynajac od Mayera, nie jest jakims lajkiem w singlu, ale kariery tez nie zrobil, jest to typ deblisty.
Mayer typ deblisty ? hahah on i S&amp;V ? Większej głupoty dzisiaj nie przeczytałem.

Reynolds 2.10 bet365. W taki kurs wchodzę z przyjemnością. Boby to nie byle kto, a Steve ostatnio dość dużo gra i było widać przestoje w grze z Sousa, jednakże go wygrał. Dzisiaj dostaje trudniejszego przeciwnika.

Gimeno - Traver 2.75 Bet365 Hiszpan gra z drewnem. Kursik fajny i to w nim upatruje niespodziankę.

Sijsling 1.66 bet365 pewniaczek na dziś. Igor ostatnio wpadki, wziął małą przerwę żeby poukładać swoją grę zobaczymy dziś efekty 66 % lokata

haase 1.50 bet365 na spokonie w nocy wygra. tak jak wspominałem lubi ten turniej i z graczami takimi jak Rosol powinien wygrywać
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Co do Guido, zrobil na mnie duze wrazenie bodajze na RG
Błysnął w Dusseldorfie gdzie doszedł jako kwalifikant do 1/2 finału ???? W RG bez szans w meczu z Nole ????

Turniej przed US Open mam nadzieje przyniesie jakieś zyski, i wyniki będą lepsze niż wczorajsza potyczka Zemlji z GGL.
Wybrałem sobie 3 mecze które pobrałem na 1szą i drugą sesję w Winston Salem.

18:00 Goffin D. - Sock J @ 1.70 ZWROT
Belga widzimy w tournee po Ameryce od Citi Open. Solidny zawodnik który systematycznie przechodzi fazę kwalifikacji i wygrywa ten pierwszy mecz. Na to samo liczę dzisiaj, a przeciwko niemu zagra według mnie słabszy grajek. Jacek Skarpeta wygrał turniej w Winetce, a cały sezon na hardzie ma trochę w kratkę.
Goffin złapał kapitalną formę na turnieje w Stanach i myślę, że wygrana w Eskisehir, 1/8 finału w Cincinnati nie pójdą na marne. Niestety jest to zawodnik słabszy więc w meczach z Djokovicem czy Haasem zbytnich szans nie miał, ale w pojedynku z Sock&#39;iem mam nadzieje, że Goffin wyjdzie z tarczą.

19:30 Roger-Vasselin E. - Gimeno-Traver D ⛔
19:30 Istomin D. - Rufin G ⛔
Największa niewiadoma w moich typach na 2 sesję to Roger-Vasselin. Sami widzicie jak Francuzi ostatnio grają i jakie mają zaangażowanie do gry. Nie jest to jakiś fenomen z nad Sekwany, ale w pojedynku z Hiszpanem który zdecydowanie preferuje grę na mączce może coś ugra. Coś czyli 2 sety. Jest to bardzo nieobliczalny zawodnik, jedyne co mnie przekonuje do niego to fakt iż Francuz pograł trochę już na tej nawierzchni, a Daniel wraca po sezonie gry z nawierzchni ziemnej.
Zupełnie inaczej podchodzę do meczu Uzbeka Istomina. Bardzo solidny zawodnik, który pokazał na co go stać w meczu z Tipsareviciem w Montrealu. Wtedy funkcjonowało wszystko, od serwisu po dobre akcje które przyniosły przełamanie serwisu rywala.
Co do Rufina to nie wiem czy jest sens coś pisać. Pokazał jak przegrać wygrany set, w konsekwencji mecz w Poznaniu, słaba psycha. Jeśli Uzbek zagra na swoim poziomie, Francuz nie ma co liczyć na awans do kolejnej rundy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sheym88n 52

sheym88n

Użytkownik
Sijsling - De Bakker @1,83
również myślę, że to Igor tutaj jest faworytem, nawierzchnia raczej pod niego, lubi twarde korty. Ciężki do przełamania. Dobry serw, forhand. Po takim kursie zdecydowanie do pogrania. H2h też dla Igora, wszystko wskazuję na niego.
Sock - Goffin @2,10
tutaj poszedł bym w stronę Amerykanina, który gra u siebie. Jak dla mnie typ 55-45% w stronę Jacka, a że buki faworyzują Goffina to idę w to po atrakcyjnym kursie. Sock potrafi grać na twardych kortach.
Ako przyjemne 3,84
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
- Guido Pella +1,5 set vs Leonardo Mayer @ 1,559
Wiec tak, zaczynajac od Mayera, nie jest jakims lajkiem w singlu, ale kariery tez nie zrobil, jest to typ deblisty. Lecz na hardzie mozna grac efektywnie S&amp;V wiec to moze zadzialac w dwie strony. Plus dla niego tez jest taki ze w ostatnim meczu ktory grali z Pella bylo 6-4 6-4 dla Leonarda i byl to wlasnie mecz rozgrywany na hardzie, lecz to mialo miejsce w 2008 roku, forma tych zawodnikow od tamtej pory sie napewno zmienila. Warto dodac ze Mayer w tym roku jeszcze na hardzie nie gral, przechodzi z claya, to duzy minus.
Co do Guido, zrobil na mnie duze wrazenie bodajze na RG, jest leworeczny, kazdy wie ze z takimi ciezej sie gra. Potrafi zaatakowac co na hardzie jest wazne, specjalnych osiagniec moze nie mial w ATP world tour ale jest to zawodnik ktory ma potencjal. Warto dodac ze pokonal w tym rou np Dodiga, a na hardzie rozegral 3 ostatnie mecze z tego 2 wygral.
Podsumowujac wady, zalety, plusy i minusy mysle ze Pella seta urwac powinien, jak nie caly mecz.
Guido Pella vs Leonardo Mayer @ 2.50 WYNIK 76 76 ✅✅✅
Bet365
W części się zgadzam z powyższą analizą i też twierdzę, że granie w stronę Guido to dobre posunięcie.
Ja jeszcze odważniej i gram na wygraną Guido. Leonardo Mayer na HARDZIE nigdy sobie super nie radził a Pella jak najbardziej na tej nawierzchni potrafi zagrać. Szanse wg mnie są wyrównane i będzie głównie zależała dyspozycja dnia, więc kurs na WIN Pella moim zdaniem trochę przesadzony... Kolega wyżej się troche zapędził, bo akurat w tym roku Pella przegrał z Dodigem w IW ale za to pokonał w tamtym turnieju w kwalach Berrera i Bogomolova.
Rok temu L.Mayer przegrał dosyć niespodziewanie w tym turnieju z Youngiem - historia lubi się powtarzać i wg mnie dziś właśnie tak się stanie.
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Winston-Salem
Mecz: Nielsen - Bautista-Agut
Data: 19.08.2013 21:00
Typ: Bautista-Agut 2:0 ✅ 6-1 6-3 ✅
Kurs: 2.00
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Spotkanie pierwszej rundy turnieju na twardych kortach w Winston Salem. W pojedynku tym spotka się 30- letni duński kwalifikant Nielsen z 25 letni Bautistą-Agutem. Faworyt tego spotkania może być tylko jeden- 66 w rankingu Hiszpan. Dla Nielsena sam awans do turnieju głównego to wielki sukces. Nie za bardzo jestem w stanie sobie wyobrazić jak Duckworth czy Kudla nie dali rady pokonać tego deblistę. Jego tenis jest bardzo ograniczony. Po za niezłym serwisem i solidną grą przy siatce to Frederik nie ma żadnych argumentów by wygrywać wymiany z dobrym technicznie Bautistą. Hiszpan w tym roku osiągną swoją najlepszą formę. Przedarł się nawet do pierwszej 50 rankingu, ale przed miesiącem kontuzja spowodowała, że znowu trochę w tym zestawieniu spadł. Miał po tym kreczu spory odpoczynek od tenisa dlatego trzeba ze stawką na to spotkanie uważać. Mieszkaniec Castellon de la Plana prezentuje bardzo różnorodny tenis. Potrafi grać ofensywnie co u Hiszpanów nie jest oczywistością. Nie ma problemu też z grą na szybszych nawierzchniach. Duńczyk w ostatnich trzydziestu dniach potrafił przegrywać zdecydowanie z takimi tuzami tenisowymi jak Sarkissian 839 , Chvojka 461, Garaanganga 390, Fratangelo 333. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że to będzie krótkie spotkanie. Typ do konkursu, ale oczywiście polecam także czysty win Bautisty czy handicapy na niego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#65#
Jarkko Nieminen - Mardy Fish ZWROT
Kurs: 1.50​
Fish dopiero wraca do &quot;prawdziwej&quot; gry. Długa kontuzja, będzie to dopiero 10 oficjalne spotkanie Amerykanina w tym sezonie. Mimo wszystko uważam, że z Nieminenem powinien dać sobie radę. Pokonywał już Benneteau czy Ebdena, a to na pewno lepsi gracze od Jarkko na hardzie. Na turnieju rozegrał już jeden mecz (I runda), w której pokonał Donskoy&#39;a. Co prawda w 2008 roku reprezentant Finlandii okazał się lepszy, ale było to bardzo dawno temu i nie brałbym tego pod uwagę.
Nieminen dysponuje w miarę dobrym forehandem oraz jak &quot;idzie&quot; mu gra jest bardzo regularny. Ostatnie występy to na pewno nie to co chce, odpada w I rundach, a tutaj dzięki rozstawieniu jest już w II fazie. Z leworęcznymi zawodnikami gra mu się w miarę dobrze (41-30), więc z Jarkko nie powinno być wcale tak źle. Jeżeli pierwszy serwis będzie dobrze funkcjonował u Fisha myślę, że wygra spotkanie w dwóch setach. Krótka analiza, bo za około 2 godziny mecz.
Święta racja !! Jak można pisać, że Ebden jest lepszy Jarkko !!?? ręce opadają poniżej kolan...
Spójrz na swój temat. Tam opadają ręce, aktualizujesz go kiedy i jak chcesz. Przegrana? Aktualizacja po 5 dniach, żeby nikt nie widział (bądź wcale tak jak to jest teraz). Ty się nazywasz modem? Służysz za przykład rozliczania kuponów? Nie bądź śmieszny. To samo się tyczy Nieminena i Ebdena. W obecnej formie Australijczyk bije na głowę Jarkko i jak uważasz inaczej to naprawdę coś jest nie tak.
PS
Gdzie są staty za lipiec panie moderatorze?
 
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Mimo wszystko uważam, że z Nieminenem powinien dać sobie radę. Pokonywał już Benneteau czy Ebdena, a to na pewno lepsi gracze od Jarkko na hardzie.
Po przeczytaniu tego fragmentu, nie wiedzialem czy smiac sie czy plakac. Wiec zamiast zbednych dyskusji, przytocze kilka statystyk i czystych faktow odniosnie tria :Nieminen, Benneteau, Ebden.
Jarkko Nieminen - 2 tytuly ATP (oczywiscie na twardej nawierchni) plus 11 finalow ATP (!); 6,4 mln zarobione na korcie, najwyzej sklasyfikowany jako nr 13 na swiecie. Ja wiem, ze Jarkko najlepsze lata ma za soba, ale bez jaj. Wystarczy interesowac sie tenisem dluzej niz 5-6 lat, zeby docenic klase Fina.
Julien Benneteau - 0 tytulow ATP plus 8 finalow ATP(powszechni uwaza sie, ze Benneteu to najlepszy aktywny jeszcze tenisista, ktory w karierze nie wygral tytulu), 5,7 mln zarobione na korcie (ale naprawde spora czesc stanowi tutaj dorobek deblowy Francuza z Llodra i Mahutem), najwyzej na swiecie w singlu nr 26
Nieminen-Benneteau czyli h2h 6:0 dla Fina
Ebden - 0 tytulow ... Zreszta o Ebdenie to nawet nie ma co napisac zbytnio, bo tez nie ma o czym.
Bez watpienia Benneteau i Ebden to gracze lepsi niz Nieminen.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Po przeczytaniu tego fragmentu, nie wiedzialem czy smiac sie czy plakac. Wiec zamiast zbednych dyskusji, przytocze kilka statystyk i czystych faktow odniosnie tria :Nieminen, Benneteau, Ebden.
Jarkko Nieminen - 2 tytuly ATP (oczywiscie na twardej nawierchni) plus 11 finalow ATP (!); 6,4 mln zarobione na korcie, najwyzej sklasyfikowany jako nr 13 na swiecie. Ja wiem, ze Jarkko najlepsze lata ma za soba, ale bez jaj. Wystarczy interesowac sie tenisem dluzej niz 5-6 lat, zeby docenic klase Fina.
Julien Benneteau - 0 tytulow ATP plus 8 finalow ATP(powszechni uwaza sie, ze Benneteu to najlepszy aktywny jeszcze tenisista, ktory w karierze nie wygral tytulu), 5,7 mln zarobione na korcie (ale naprawde spora czesc stanowi tutaj dorobek deblowy Francuza z Llodra i Mahutem), najwyzej na swiecie w singlu nr 26
Nieminen-Benneteau czyli h2h 6:0 dla Fina
Ebden - 0 tytulow ... Zreszta o Ebdenie to nawet nie ma co napisac zbytnio, bo tez nie ma o czym.
Bez watpienia Benneteau i Ebden to gracze lepsi niz Nieminen.
Jarkko Nieminen v Mardy Fish @ 2.50 WYNIK ?
Bet365

Święta racja !! Jak można pisać, że Ebden jest lepszy Jarkko !!?? ???? ręce opadają poniżej kolan... Fin jest klasą samą w sobie i jak ma dzień to potrafi postawić się TOP10 z powodzeniem (dla niedowiarków proszę zerknąć na Monte-Carlo) !! Fakt, że akurat najlepsze spotkania w tym sezonie Fin notował na nawierzchni CLAY ale nie skreślałbym go i na HARDZIE w starciu z wracającym po kontuzji Fishem. A już na pewno nie &quot;wkładałbym&quot; Jarkko do jednego (albo gorszego) worka co Ebden !! Za chwilę dodam TYP, żeby nie było pustego posta...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Jarkko Nieminen v Mardy Fish @ 2.50 WYNIK ?
Bet365

Święta racja !! Jak można pisać, że Ebden jest lepszy Jarkko !!?? ???? ręce opadają poniżej kolan... Fin jest klasą samą w sobie i jak ma dzień to potrafi postawić się TOP10 z powodzeniem (dla niedowiarków proszę zerknąć na Monte-Carlo) !! Fakt, że akurat najlepsze spotkania w tym sezonie Fin notował na nawierzchni CLAY ale nie skreślałbym go i na HARDZIE w starciu z wracającym po kontuzji Fishem. A już na pewno nie &quot;wkładałbym&quot; Jarkko do jednego (albo gorszego) worka co Ebden !! Za chwilę dodam TYP, żeby nie było pustego posta...
Jarko juz z 6 miesiecy albo i wiecej czeka na ten swój dzien ...widziałem go z Berdychem ....nic dobrego nie mozna aktualnie powiedziec o grze fina
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#66#
Richard Berankis - Denis Kudla ✅
Kurs: 1.61​
Berankis zagrał tutaj już jeden mecz, wygrał po dwóch setach z Kennym de Schepperem. Zaprezentował się dobrze, ale daleko idących wniosków nie można wyciągać. Francuz to nawet nie przeciętniak w ATP, raczej rywal z challengerów. Kudla także nie imponuje jakimiś wielkimi umiejętnościami, ale jest na pewno lepszym graczem od de Scheppera. Do turnieju ostał się tylko dzięki wycofaniu Isnera oraz Berdycha. W finale kwalifikacji uległ Nielsenowi, co mnie osobiście bardzo zdziwiło.
Amerykanin nie pokazuje się w ostatnich tygodniach z najlepszej strony i tutaj widzę dużą szansę dla Berankisa. Umiejętnościami możliwe, że trochę góruje Richard, ale przewagę psychiczną na pewno będzie miał Kudla, który gra u siebie. Pamiętajmy także, że impreza poprzedza US Open, gdzie dzieją się różne rzeczy. Faworyci czasami wolą sobie odpocząć przed Szlemem (oczywiście w tym przypadku nie ma mowy o żadnych faworytach, bo bez tego dopisku &quot;znawcy&quot; zaraz by się doczepili) i przegrywają z o wiele słabszymi rywalami od siebie. Głównymi atutami obu zawodników jest serwis, tylko z tym wyjątkiem, że regularniej prezentuje się Litwin. W wymianach także widzę jego przewagę i to on powinien awansować do kolejnej rundy turnieju w Winston - Salem. O ile deszcz nie pokrzyżuje planów, to spotkanie powinno się rozpocząć około godziny 18 czasu polskiego.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
wypiłem kawę, więc jeszcze raz ;)
Co do Verdasco. Nie grał nic oficjalnego od Kitzbuhel, odpuścił Mastersy w Montrealu oraz Cincinnati. Zjawia się na podrzędnym turnieju tuż przed Szlemem. W 250 przed USO nie grał od 2009 roku kiedy to pograł w New Haven. Jak dla mnie trochę podejrzane. Ze Smyczkiem spotkali się w tym roku na &quot;lekkim&quot; hardzie w San Jose. Górą był Smyczek. Mam wątpliwości czy Verdasco potraktuje ten turniej serio.
Smyczek 2.72
 
djoko_ 210

djoko_

Użytkownik
18:00 Monaco J. - Mahut N.

Monaco win 1,57 Marathon ✅ [ 67(4) 63 64 ] Myślałem, że Monaco wygra łatwiej. Pokazał że specem od gry na hardzie to nie jest, ale tak jak przypuszczałem, jego skill wystarczył by pokonać Mahuta.

Gra na hardzie nie jest mocna stroną żadnego z tych zawodników, Monaco woli grac na clayu, a Mahut na trawie. Monaco po w miarę udanym dla niego sezonie na clayu grał jedyny swój turniej z serii US Open Series w Cincinnati, gdzie po zwycięstwie z będącym bez formy Melzerem poległ z Djokovicem w 2 setach. Mahut w ostatnim czasie zaprezentował się jednak jeszcze gorzej. Po bardzo udanym sezonie na trawie (zwycięstwo w S-Hertogenbosch i Newport) osiadł na laurach. W połowie lipca brał udział w Challengerze w Grandby, poległ w 2 rundzie z 509 zawodnikiem rankingu ATP... w eliminacjach do Cincinnati wiele lepiej nie było, przegrał w pierwszej rundzie z 273 zawodnikiem rankingu ATP Matthew MCDonaldem ???? . Dowartościować mógł się w meczu pierwszej rundy bieżącego turnieju z będącym w beznadziejnej formie Łukaszem Kubotem ( mam nadzieję że do 13.09 zacznie Łukasz lepiej grac) pokonując go 63 61.
Monaco w poprzednim roku nie grał w tym turnieju, a następnie odpadł w pierwszej rundzie US Open z Garcią-Lopezem. W 2011 brał udział w większej ilości turniejów z serii US Open Series ( między innymi 1/4 finału w obecnym turnieju), poskutkowało to dojściem do 4 rundy US Open i porażkę z samym Federerem. Tak więc patrząc na ten aspekt &quot;historyczny&quot; i licząc że Monaco wyciągnął jakieś wnioski z poprzednich 2 lat liczę, że na tym turnieju będzie chciał pograć jak najdłużej, aby oswoić się z nawierzchnią szybszą niż na kortach ziemnych.
Jest to turniej bezpośrednio poprzedzający najważniejszą imprezę na kortach twardych US Open, więc różne rzeczy mogą się tu dziać, dlatego tez polecam typ na Monaco, który wg mnie nie ma powodów aby odpuścić. Jeśli tak będzie jak się spodziewam, to pod względem umiejętności i obecnej formy powinien bez problemu poradzić sobie z Mahutem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom