>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP => US OPEN <= (USA) [28.08.2006-10.09.2006]

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Murray A. - Gonzalez F. 1.75

To chyba najbardziej wyrownana para, wynik moze byc kazdy. Ja typuje na Szkota, ponieważ w ostatnich tygodniach jest w doskonałes formie pokonał samego Federera! W US Open gra b. dobrze. W spotkaniu II rundy poprostu zmiutł A. di Mauro 0-6 1-6 1-6!!! Ten młodzienien jest niesamowity, moim zdaniem w tym turnieju zajdzie b. dlakego! Gonzo kilka tygodni temu miał swój szczyt formy, teraz rowniez gra dobrze, jednak w tym turnieju nie spotkał sie jeszcze z godnym przeciwnikiem...Ich pierwsze i jak narazie ostatnie spotkanie miało miejsce w Szwajcarskiej Basylei gdzie Chilijczyk wygrał po trzech setach. Ale to było 13 miesiecy temu, Andy od tego czasu zrobił ogromne postepy!
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Proponuję zagrać dzisiaj na Łukasza, Denko jest słaby psychicznie, a Kubot ma coś z Ancica, jest wysoki i waleczny. Kurs na Łukasza bardzo ładny :]
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech Gusto bez przesady;p Davydenko to zawodnik z najwyzszej klasy...Kubut ma za soba dwa pojednynki 5-setowe!!!!Niby Polak miał dzien odpoczynku dzieki tym deszczą, to jest jakas nadzieje i na pewno duza pomoc dla Łukasza. Lecz mimo wszytko Rosjanin to inna pułka! III rund to historczny sukces, wiecej od niego nie mozemy wymagac:p

P.S Gusto jest specjalny temat gdzie dajemy typy Polaków, zapraszam :wink:
 
mickey 0

mickey

Użytkownik
M.Safin - O.Rochus 1 @1,565 Pinnacle

Marat Safin to zawodnik spisujący sie na nawierzchni twardej bardzo dobrze, gra na niej najczęsciej a w dodatku osiąga bardzo dobre wyniki.Jego forma nie jest w ostatnim czasie zbyt równa po słabych występach w kilku turniejach przyszły turnieje w których mógł pokazac się z dobrej strony chodzi mi tutaj o rozgrywki w Washington czy Indiana Weels gdzie był w stanie przejśc kilka rund i pokonać całkiem dobrze spisujących się rywali.Bez wątpienia US Open to jego ulubiony wielki szlem raz go wygrał a w 2003 roku był aż w półfinale tych rozgrywek ostatnie lata nie przynoszą wiekszych sukcesów Safinowi chodzi mi tutaj dokładnie o rok 2002 i 2004 rok ale w tym roku po zwyciestwię nad Nalbandianem w 5 setach w drugiej rundzie turnieju pokazał że jeszcze może być grozny dla swych rywali.O.Rochus mimo iż na nawierzchni twardej gra najlepiej to jego wynik i tak nie rzucają nikogo na kolana w przygotowaniach do tej imprezy nie grał zbyt wiele spotkań w New Haven przeszedł do trzeciej rundy gdzie odpadł z Rosjaninem Davydenko a jego wcześniejszy turniej to tegoroczny Wimbledon gdzie musiał uznać wyższość Leyton Hewitta przegrywając gładko w 3 setach.W US Open nie miał jeszcze mocnego rywala w pierwszej rundzie w trzech setach pokonał Patience a w drugiej ku zdziwienu publiczności musiał męczyć się w 5 setach z Ryanem Settingem.Na początku obecnego roku dwaj panowie spotkali się w drugiej rundzie turnieju w Dubaiu wtedy lepszy okazał się Rochus pokonując Rosjanina w dwóch setach ale w tym czasie Belg prezentował zdecydowanie lepszą forme pogrywał w większej ilości turniejów z naprawde dobrymi wynikami.Dla mnie zdecydowanym faworytem jest Rosjanin, który mimo tego iż nie może tego roku narazie zaliczyc do udannych to po zwycięstwie nad Nalbandianem pokaże że potrafi jeszcze powalczyć z najlepszymi!

T.Hass - R.Ginepri 1 @1,595 Pinnacle

Amerykanin zagra z gospodarzem Robertem Gineprim lepszym zawodnikiem w tej parze jest Hass, który w ciągu swojej całej kariery może pochwalić się lepszym wynikami.W 2006 na hardzie spisuje sie bardzo dobrze wygrał aż 3 turnieje i co ważne wszystkie odbywały się w USA!Rok temu w US Open odpadł w ćwierćfinale z australijczykiem Hewittem w tym meczu Hewitt był o wiele lepszym zawodnikiem a Hass nie był w stanie ugrać ani jednego seta.Ale przecież Ginepri to nie Hewitt a Hass jest naprawde w dobrej formie w dwóm potencjalnie łatwych meczach wygrywał bardzo spokojnie bez straty seta jego rywalami byli:I runda:Kuznetsov, II Sluiter przeciwnicy nie za mocni ale dwie wygrane do zera to duży plus dla Niemca.Tak jak wcześnie wspomniałem Hass jest w bardzo dobrej dyspozycji a w dodatku Hard to jego ulubiona nawierzchnia gra na niej najwięcej bo aż w sumie 158 spotkań z czego aż 108 zwycięskich to że Hass jest w dobrej formie, która może pomóc mu w rewanżu za ubiegły rok gdzie przegrał z Gineprim w 3 rundzie Us Open w czterech setach rok wcześnie zaliczył dobry wynik doszedł do ćwierć finału i tak jak wcześnie już pisałem odpadł Leytonem Hewittem.Co do Ginepriego równiez przed turniejem w US Open grał dobrze wiele razy grywał na turniejach w ameryce gdzie jego najlepszym wynikiem był półfinał z Andym Roddickiem w tej rywalizacji odniósł porażke w dwóch setach.Podobnie jak u Hassa hard jest ulubiona nawierzchnia Ginepriego jednak jego osiągnięcie są gorsze mimo 116 wygranych meczy przegrał o ponad 20 wiecej niż Niemiec.Rok temu w US Open po wyeliminowaniu dzisiejszego rywala poradził sobie jeszcze z francuzem Gasquetem oraz Corie ale nie dal rady w pół finale z konczącym w tym roku kariere Andre Agassim.Podobnie jak Hass, Ginepri nie miał zbyt cieżkich rywali w pierszych dwóch rundach w pierwszej z stratą jednego seta przeszedł Francuza Benneteau a w drugiej na &quot;czysto&quot; pokonał swojego słabszego rodaka Goldsteina.Jeśli chodzi o forme i umiejetności tych dwóch zawodnik to ja wybieram zdecydowanie Hassa.
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
M.Safin - O.Rochus 1 @1,565 Pinnacle

Marat Safin to zawodnik spisujący sie na nawierzchni twardej bardzo dobrze, gra na niej najczęsciej a w dodatku osiąga bardzo dobre wyniki.Jego forma nie jest w ostatnim czasie zbyt równa po słabych występach w kilku turniejach przyszły turnieje w których mógł pokazac się z dobrej strony chodzi mi tutaj o rozgrywki w Washington czy Indiana Weels gdzie był w stanie przejśc kilka rund i pokonać całkiem dobrze spisujących się rywali.Bez wątpienia US Open to jego ulubiony wielki szlem raz go wygrał a w 2003 roku był aż w półfinale tych rozgrywek ostatnie lata nie przynoszą wiekszych sukcesów Safinowi chodzi mi tutaj dokładnie o rok 2002 i 2004 rok ale w tym roku po zwyciestwię nad Nalbandianem w 5 setach w drugiej rundzie turnieju pokazał że jeszcze może być grozny dla swych rywali.O.Rochus mimo iż na nawierzchni twardej gra najlepiej to jego wynik i tak nie rzucają nikogo na kolana w przygotowaniach do tej imprezy nie grał zbyt wiele spotkań w New Haven przeszedł do trzeciej rundy gdzie odpadł z Rosjaninem Davydenko a jego wcześniejszy turniej to tegoroczny Wimbledon gdzie musiał uznać wyższość Leyton Hewitta przegrywając gładko w 3 setach.W US Open nie miał jeszcze mocnego rywala w pierwszej rundzie w trzech setach pokonał Patience a w drugiej ku zdziwienu publiczności musiał męczyć się w 5 setach z Ryanem Settingem.Na początku obecnego roku dwaj panowie spotkali się w drugiej rundzie turnieju w Dubaiu wtedy lepszy okazał się Rochus pokonując Rosjanina w dwóch setach ale w tym czasie Belg prezentował zdecydowanie lepszą forme pogrywał w większej ilości turniejów z naprawde dobrymi wynikami.Dla mnie zdecydowanym faworytem jest Rosjanin, który mimo tego iż nie może tego roku narazie zaliczyc do udannych to po zwycięstwie nad Nalbandianem pokaże że potrafi jeszcze powalczyć z najlepszymi!

T.Hass - R.Ginepri 1 @1,595 Pinnacle

Amerykanin zagra z gospodarzem Robertem Gineprim lepszym zawodnikiem w tej parze jest Hass, który w ciągu swojej całej kariery może pochwalić się lepszym wynikami.W 2006 na hardzie spisuje sie bardzo dobrze wygrał aż 3 turnieje i co ważne wszystkie odbywały się w USA!Rok temu w US Open odpadł w ćwierćfinale z australijczykiem Hewittem w tym meczu Hewitt był o wiele lepszym zawodnikiem a Hass nie był w stanie ugrać ani jednego seta.Ale przecież Ginepri to nie Hewitt a Hass jest naprawde w dobrej formie w dwóm potencjalnie łatwych meczach wygrywał bardzo spokojnie bez straty seta jego rywalami byli:I runda:Kuznetsov, II Sluiter przeciwnicy nie za mocni ale dwie wygrane do zera to duży plus dla Niemca.Tak jak wcześnie wspomniałem Hass jest w bardzo dobrej dyspozycji a w dodatku Hard to jego ulubiona nawierzchnia gra na niej najwięcej bo aż w sumie 158 spotkań z czego aż 108 zwycięskich to że Hass jest w dobrej formie, która może pomóc mu w rewanżu za ubiegły rok gdzie przegrał z Gineprim w 3 rundzie Us Open w czterech setach rok wcześnie zaliczył dobry wynik doszedł do ćwierć finału i tak jak wcześnie już pisałem odpadł Leytonem Hewittem.Co do Ginepriego równiez przed turniejem w US Open grał dobrze wiele razy grywał na turniejach w ameryce gdzie jego najlepszym wynikiem był półfinał z Andym Roddickiem w tej rywalizacji odniósł porażke w dwóch setach.Podobnie jak u Hassa hard jest ulubiona nawierzchnia Ginepriego jednak jego osiągnięcie są gorsze mimo 116 wygranych meczy przegrał o ponad 20 wiecej niż Niemiec.Rok temu w US Open po wyeliminowaniu dzisiejszego rywala poradził sobie jeszcze z francuzem Gasquetem oraz Corie ale nie dal rady w pół finale z konczącym w tym roku kariere Andre Agassim.Podobnie jak Hass, Ginepri nie miał zbyt cieżkich rywali w pierszych dwóch rundach w pierwszej z stratą jednego seta przeszedł Francuza Benneteau a w drugiej na &quot;czysto&quot; pokonał swojego słabszego rodaka Goldsteina.Jeśli chodzi o forme i umiejetności tych dwóch zawodnik to ja wybieram zdecydowanie Hassa.

Uważam że w pojedynku Hass-Ginepri wygra amerykanin, który ma po swojej stronie publiczność. Polecam grać na amerykanina;]
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Jak dla mnie też Ginepri powinien wygrać (podobnie jak przed rokiem), natomist Safin no bet, no może ze wskazaniem na Rochusa, który pokonał już swego rywala w tym roku dwukrotnie, raz na trawie i raz właśnie na hardzie :]
 
mickey 0

mickey

Użytkownik
N.Davydenko - A.Murray 1 @1,990 Pinnacle

Do tej pory oby dwaj panowie spotkali się raz w Indiananapolis wtedy lepszy okazał Rosjanin wygrywając w trzech setach.Chyba nie ma sesnsu rozpisywać się na temat przeszłości Murraya bo ten młody człowiek ma dopiero 19 lat i mimo że jak mozna sie spodziewać jego ogranie na kortach świata jest dosyc skromne to na hardzie radzi sobie najlepiej, na tej nawerzchni miał okazje grać najwięcej zagrał w sumie 52 spotkanie z czego 37 wygrał.Gdy zaczynał kariere przypuszczałem że po za grassem nie będzie zbyt grozny dla rywali ale bardzo sie mylłem to jego drugie US Open i w pierwszym w 2005 roku musiał sie przedzierać przes sito eliminacji ale można powiedzieć że dla niego to &quot;bułka z masłem&quot;nie stracił nawet seta po kwalifikacjach miał okazje spotkac sie z Pavlem i Clementem dał rade tylko temu pierwszemu po cieżkej pięcio setowej walce.Może troche rywalu na którego mam zamiar dzisiaj postawić.W przygotowaniach do turnieju wygrał turniej w New Haven w pozostałych turniejach poza oceanem odpadał w pierwszych rundach.Mimo iż hard nie jest jego ulubioną nawierzchnia to stawiam na rosjanina jednym z powodów jest ostatnia runda w US Open Davydenko wygrywa bardzo gładko w praktyce w dwóch meczach nawet sie nie spocił łatwy mecz z Kubotem i tylko jeden rozegrany set przeciwko Mahutowi i krecz Francuza.Co do Anglika ostatni runda to ciężka walka z F.Gonzalesem pięcio setowy pojedynek napewno da mu sie we znaki.Jesli rosjanin nie straci głowy to mimo wszystko stawiam na niego jednak wiek Murraya a co się z tym wiąże skromne ogranie na światowych kortach jest w mojej opini jego minusem.W przypadku meczu.Djokovic - Hewitt przeczucie mnie nie myliło i teraz też stawiam na doświadczenie.
 
mickey 0

mickey

Użytkownik
No i co panowie jednak Hass ????

Ja jednak skreślam go na jakis czas, widac że chłopak jest strasznie słabiutki psychcznie gdy tylko cos nie wychodzi to głowa na dół i piłki w siate albo w aut.

Dzisiaj równiez sie sporo nerwów najadłem ale jakoś się to skonczyło z szczęśliwie.

Ktoś tam pisał że Ginepriemu pomoze publika, ale przecież na korcie nie biega juz Agassi to tylko Ginepri nie jest on juz tak dopingowany jak legenda tenisa i Hassowi amerykanie za bardzo nie przeszkadzali tak jak choćby Bagiecie ????

Nie wiem jak dzisiaj było mozna stawiać na Rochusa na ale dużo ludzi chciało sprubować i sie przejechało.

Nie ma co ogladać sie w stecz mi wystarczył jeden mecz Rochusa z Swettingem żeby powiedziec ze ten chłopak o nic nie powalczy w tym turnieju.

Tak tez się stało!

Dzisiaj dwa mecze na plus został jeszcze Davydenko.

Pozdrawiam i do usłyszenia. :wink:
 
W 0

wolver

Użytkownik
N.Davydenko - A.Murray 1 @1,990
Tu by było jasne a mógłby ktoś skomentować pierwszy typ poniższego kuponu:
T. Berdych - J. Blake 2 1.60
A. Murray - N. Davydenko 2 1.85
Razem: 2.96 (Expekt)

Stawiam na Blake&#39;a - ale może to zły pomysł? ????
 
S 0

szymon4k

Użytkownik
Co sądzicie o tym meczu ?

Roddick A. - Hewitt L. 1,60 2,10


Roddick jest faworytem tego meczu, jest w wyśmienitej formie, gra przed własną publicznością. Ale ja jestem skłonny postawić na Hewitta. Dlaczego: Roddick ma kompleks Hewitta, za każdym razem gdy z nim gra nie może sobie poradzić. Sądzę, że Hewitt znalazł sposób na amerykanina i odniesie zwycięstwo. Oczywiście mogę się mylić. Macie inne zdanie, proszę o sensowne komentarze i wasze typy.
 
strzalkas 0

strzalkas

Użytkownik
Witam ja dzisiaj proponuje zagrac na J.Blake! Amerykanin w us open gra naprawde dobrze dosc latwo pokonunje rywali (stracil tylko seta w meczu z C.Moya) i mysle ze i tym razem powinnien schodzic z kortu jako zwyciesca.Berdych zas to bardzo mlody i zdolny czeski penisista o naprwade imponujacym serwie ale mysle ze 1/8 turnieju wielkiego szlema to dal niego za wysokie progi. Panowie spotkali sie ponad rok temu i wtedy Blake dosc latwo ogral Berdycha wiec mam nadzieje ze i tym razem tak bedzie.

Co do meczu Murray-Davydenko to nie jestem przekonany o zwyciestwie rosjanina. Andy jest jednym z moich ulubionych tenisistow jest bardzo utalentowany choc mlody to i tak stac go juz na najwieksze sukcesy (przypomne niedawno wygrana nad Federminatorem). Wielka szkoda ze Andy musial w zeszlej rundzie meczyc sie z superGonzo :p Ktory naprawde jest w rewalacyjnej zyciowej formie a mimo to musial ulec Murrayowi ja osoboscie odradzam grac ten mecz a jesli juz to ja sam bym gral na Murray&#39;a chocdenko moze lepiej wytrzymac trudy 5 setowego spotkania (takiego nalezy sie spodziewac)

Proponuje takze zagrac dzisiaj mecz Safin-Haas na Safina rzecz jasna ???? Spotkali sie juz 4 razy i bilans rowny jest 2-2 choc bo dzisiejszym dniu Marat zmieni go na swoja korzysc.Dlaczego chce stawiac na Safina? Poniewaz wlasnie tutaj sie odrodzil i dosc pewnie pokonuje swoich rywali (Rochusa pokonal w 3 setach i wygladal jakby byl na sparingu a nie na tak waznym meczu) Haas ma za soba trudy spotkania z Gineprim ktorego pokonal po dramatycznej 5 setowej walce (na szczescie ze wygral bo dzieki niemu odbieralem wygrana ???? )

Jesli chodzi o WTA polecam grac na Dementieva ktora chyba zmierza po zwyciestwo w tym turnieju najgrozniejsze rywalki to Mauresmo oraz piekna Szarapowa ????
 
al_koholik 0

al_koholik

Użytkownik
Davydenko - Murray 2 1,8
Zastanawiam się dlaczego tyle osób widzi w Rosjaninie faworyta tego meczu? No bo chyba nie dlatego że jest w lepszej formie? Wygrał turniej przed US open, ale wg mnie patrząc kogo tam pokonywał, takie zwycięstwo jest mniej warte niż półfinał w Mastersie w Toronto i 1/4 w Cincinatti Andyego. Chyba że komuś wydaje się, że w USO pokonywał gładziutko przeciwników - tylko że byli to przeciwnicy pokroju takiego Di Mauro, który powinien zająć się inną dyscypliną po takim laniu od Murraya(przyp. 6-0 6-1 6-1). A poza tym, jeśli chłopak już dorósł do zwycięstwa nad Federerem, to o czymś świadczy. Już minął czas, w którym Murray słaniał się na nogach po rozegraniu dwóch setów, widać że dużo pracował nad kondycją, chociaż oczywiście 5 setów z Gonzalezem każdemu dałoby się we znaki, nawet Federerowi (ale nawet nie pamiętam kto nie licząc Nadala zmusił go w ostatnich latach do tak długiego pobytu na korcie :mrgreen: ).
Jednym słowem Davydenko do domu, a Murray już może zacząć myśleć jak tu ugryźć Roddicka :]
 
S 0

sebastien

Użytkownik
T. Berdych - J. Blake 1 2,10

Stawiam na niespodziankę, wbrew temu co pisza wszyscy. Berdych nie ma nic do stracenia, zagra na 100%, jest mlody wątpię zeby tak go zmęczyły 5 sety ,a regularne podanie i przy swoim serwisie się nie męczy. James Balke to dobry tenisista, ale nie artysta żeby stawiać na niego caly czas bo jest faworytem. Nie wiem czy zauważyliście, ale on gra wspaniale jak nie ciąży na nim presja i kiedy nie jest faworytem. Jesli jest inaczej, gra beznadziejnie i żal patrzeć na jego grę, bo on odpuszcze widząc że ktoś mu stawia zacięty opór (tak było z Mirnym, Ferrero i Gasquetem gdzie blake byl faworytem , trafił na opór i przegral). Moja niespodzianka wejdzie jesli Berdych przpomni sobie mecze z Nadalem i z Federerem na olimpiadzie gdzie pkonal szwajcara. Mocno trzymam kciuki za naszego sąsiada :mrgreen: .
 
mickey 0

mickey

Użytkownik
M.Safin - T.Hass 1 @1,541 Pinnacle

W dniu wczorajszym miałem okazje ogładać cały mecz Tomiego Hassa z amerykanienem Gineprim mimo zwyciestwa niemca jego gra absolutnie nie przekonała mnie do siebie.Pierwszy drugi set to dosyć dobra gra Tomiego w kolejnych setach mnóstwo niewymuszonych błedów gdy grał słabo to nie walczył lecz wolal spuścić głowe i grać w siatke lub na aut.Na dobra sprawe Niemiec był bardzo bliski przegranej gdy mieliśmy stan 4-5 i podanie Niemca to ten przegrywał juz 00-40 lecz tylko i wyłacznie głupota Ginepriego pomogła mu wyjść z tej sytuacji cało.Safin gra bardzo dobrze w tym turnieju w poprzedniej rundzie wielu wrózyło mu nawet porażke ale Rosjanin wygrał w trzech setach!W tym turnieju pokonał już dwóch dobrych tenisistów Nalbandiana i Rochusa to bardzo dobry porognostyk przed meczem z Hassem.Hass w swym turnieju pokonał Ginepriego i dwóch bardzo słabych zawodników Sluitera oraz Kuznetsowa.W pojedynkach tych dwóch panów mamy w sumie trzy spotkania ale do jednego z nich chciałbym sie odnieść do pojedynku na innym turnieju wielko szlemowym mianowicie chodzi mi tutaj o Australian Open wtedy lepszy okazał się Safin po bardzo wyrównanym pojedynku, którego roztrzygniecie poznalismy dopiero po pięcio setowej walce.Dlaczego Safin?O wiele bardziej przekonuje mnie jego gra widac po nim że jest w dobrej formie potrafił pokonać Nalbandiana to i z Hassem nie powinien miec problemów.Dlaczego porównałem tych zawodników?przypuszczam że gdyby tych dwóch graczy spotkało sie to po tym co pokazali na kortach w US Open w wcześniejszych meczach zdecydowanie postawił bym na Nalbandiana.
 
mickey 0

mickey

Użytkownik
A. Roddick - L.Hewitt 1 @1,641 Pinnacle

Dwóch naprawde świetnych graczy z bardzo dobrymi wynikami na hardzie oby dwóm gra się wspaniale w US Open w sumie na kortach spotkali się już 8 razy z czego aż sześćiokrotnie wygrywał australijczyk w US Open spotkali się raz w 2001 w tym czasie świetne grał Hewitt i pokonał Roddicka w pięcio setowej walce.Mój typ to Andy Roddick nie ma co patrzeć w przeszłość bo tam oby dwoje grali świetnie jednak w tym turnieju Roddicku jest pewna determinacja w grze widac jak bardzo ten człowiek chce wygrywać piekielnie skuteczny serwis aż miło patrzy się na gre tego człowieka.Nie robi juz tak prosych błedów gra naprawde rewelacyjnie.Analiza bardzo krótka ale jest to dla mnie naprawde bardzo ciekawy i warty uwagi typ.
 
T 0

tszzst

Użytkownik
dzisiaj nie widze innej drogi jak postawic na davydenke z jednego powodu, haas ostatnio meczyl sie tak z safinem jak i z gineprim 5 setow, natomiast davydenko bez problemow jak na razie pokonuje przeciwnikow, ponadto przed us open wyral turniej weic jest w formie
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Roddick A. v Youzhny M. 2/3.20

Wybrałem to spotkanie ponieważ, awans Federera do finału to formalność. Andy przed własna publicznością chciał się pokazać z jak najlepszej strony. Dochodząc do finału udowodnił że jest zawodnikiem światowej klasy, i nie przypadkowo zajmuje wysokie miejsce w rankingu ATP. Jak dla mnie Rosjanin to jest największa niespodzianka turnieju. Doszedł do półfinału, chociaż jak wiadomo miał bardzo trudna drabinke, nawet nie wiem czy nie najtrudniejszą. Musiał pokonac Ferrera,Robredo oraz Nadala, wszyscy z czołówki światowej. W tym półfinale jest według bukmacherów skazany na pożarcie, jednak myśle że się mylą. Jak oglądam jego mecze to robią one na mnie wielkie wrażenie. Walczy do końca, nie odupuszcza żadnych piłek. Ci obaj zawodnicy spotyklai się już cztery razy i obaj wygrali po dwa spotkania. Myśle że to będzie duża niespodzianka, tak jak Baghdatis. Nieznany dotąd Cypryjczyk doszedł do finału wielkiego szlema. Tym bardziej jest to niespodzianka że Youzhny w przygotowaniacg do US Open spisywał się bardzo słabo. Odpadał w drugich setach po porazkach w dwóch setach. Myśle że jest on bardzo wypoczety ponieważ nie grał pięciosetówki w tym turnieju. I myśle że to będzie wielka niespodzianka i Rosjanin spotka się z federerem finale US Open.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Roddick A. v Youzhny M. 1.42 ✅

Stawiam na Amerykanina bez wiekszych watpliwości. Dla Youzhnyego połfinał to wspaniałes osciagniecie nie ma teraz nic do stracenia, ale takie spotkania jak z Nadalem nie zdarzają sie codziennie. Andy jest w spaniałej formie, moim zdaniem jest w stanie nawet wygrac US OPEN!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom