>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: Australian Open 2019 - turniej główny - 14.01-27.01.2019

Status
Zamknięty.
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
F. Fognini - P. Carreno Busta over 3.5 seta @1.50 milenium ✅
Wydaje mi się, że wśród jutrzejszych meczy to jedyny typ warty zaproponowania. Naprawdę ciężko stwierdzić który z tych panów jutro przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Fognini bardzo ciekawy zawodnik, posiada bardzo duże umiejętności, ale jak wiadomo jest także bardzo chimeryczny na korcie. Carreno Busta to zawodnik bardzo solidny, ale od pewnego czasu nie gra maksimum tego co potrafi. Normalnie raczej skłaniałbym się ku Hiszpanowi, ale oglądając co wyczyniał w pierwszej rundzie z Vannim to szło się tylko łapać za głowę. Myślę, że tutaj na pewno nie skończy się w trzech setach, sądzę, że czeka nas najprawdopodobniej pięciosetówka. Każdy z tych zawodników potrafi przegrać wygranego seta i odwrotnie. Zapowiada się wyrównane spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Również wtrace swoje trzy grosze w te dyskusje,
jak to się mawia? Papier przyjmie wszystko?
Oczywiście, że w tenisie, ogólnie w sporcie może zdarzyć się wszystko, ale nie oszukujmy się, jeśli Szapo urwie Novakowi seta to już będzie sukces a podejrzewam, że i o to będzie niezmiernie trudno.
Oczywiście każdy stawia to na co ma ochotę, piszecie, że Denis w pierwszych dwóch meczach solidny, ale ja się pytam z kim grał? Z Danielem? Andujarem? Proszę Was. Tak czy inaczej - powodzenia.
Fogg - Busta
Ja natomiast tak jak wczoraj pójdę po najmniejszej linii oporu. Kolejny mecz w którym ciężko wytypować faworyta do końcowego zwycięstwa, ale ciężko wierzyć by któryś z tych Panów miał przegrać bądź wygrać 3:0. Oczywiście zagrożeniem, jest głowa Włocha która jak już się zagotuje to nawet Flavia na trybunach nie pomoże.
Fabio tutaj jeszcze nie stracił seta i wygląda na prawdę dobrze, Busta wrócił z dalekiej podróży w pierwszej rundzie z wlochem Vianim z którym przegrywal już 0:2 w setach i sensacja wisiała na włosku.
Z drugiej strony h2h gdzie mamy 5:0 dla Busty.
To może być podobnie jak dzisiaj Tiafoe - Seppi długi mecz.
Dla mnie bezpieczna opcja w tym meczu jest:
OVER 3.5 SETA @1,54 ✅
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Medvedev vs Goffin over 39,5@1,9 totolotek ⛔
No cóż patrzac na forme obu graczy od kilku miesiecy to kursy wystawione prawidlowo. Rusek ciągle jest toporem ale jednak siła serwisu i forehandu robi swoje. Gosc rozwija sie prawidłowo. Patrzac jednak na uniejetnosci czysto.tenisowe to tutaj jednak do Goffina podjazdu nie ma, kursy wiec troche nieprawidowe i dla mnie wychodzi to wszystko po.srodku na over jak z bicza strzelił. Nie wierze tutaj w jakies 3 sety, nie wierze, ze Goffin uklęknie przed Ruskiem. Mecz powinien byc rowny i troche przesadzili z kursami zwlaszcza na tym turnieju gdzie jednak David lubi te korty i to.miejsce. Siłowo, Rusek moze tutaj wykonczyc Belga jednak to sie nie moze latwo skonczyc.
Zverev vs Bolt over 32,5@1,75 totolotek ⛔
Wiemy jaki potencjał ma Sasza oraz ile ugrał w tym wieku jednak poki co.na tych wielkich szlemach to.tak przewaznie on przechodzi czesto drogi.krzyzowe od samej pierwszej rundy,.jako mastersy idą mu lepiej i mysle, ze to jest jedyny mecz sobotni gdzie mozna szukac jakis rozwiazan w strone dogaZverev na razie pewna wygrana z Bedene oraz meczarnie przez 4 sety z chardym. Piaty set wziety na lajcie. Bolt z kolei na fajna sprawa. Odprawił Socka oraz Simona. Dwie duze.i uznane firmy chociaz pod formą. W obydwu tych spotkaniach, Bolt popełnił sporo wiecej unforced errors jednak miał prawie 2razy wiecej winnerow. Przyjemnie sie go.oglada, gra ofensywnie i dlatego widze.tutaj over bo jednak Sasza lubi byc tym dominatorem i ustawiac rywala. Tutaj dostaje goscia co gra do przodu, gra u siebie i jest podbudowany dobrymi wynikami z graczami co maja spore nazwiska. Linia do pokrycia spokojnie nawet przy trzech setach ale mysle,.ze Kangura tutaj na seta spokojnie stac.
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Metkic/Rosolska @1,5 mocno!!⛔
Dw 2:0 @2,25⛔
1:6 6:2 5:10
Kursy z fortuny.
Dojdzie w pierwszej rundzie miksta do &quot;polskiego&quot; pojedynku. 3/4 druzyn to Polacy. Z jednej strony doswiadczony Kubot z mloda Swiatek a z drugiej Rosolska z Metkicem.
Dla Kubota i Swiatek bedzie to pierwszy wystep w duecie a w grze podwojnej czy mieszanej zgranie odgrywa duza role. Co prawda Alicja z Nikola do tej pory zagrali jeden turniej razem ale bylo widac jak odrazu zlapali chemie na korcie co doprowadzilo ich do finalu US Open gdzie byli o krok od wygrania tytulu. Po drodze ograli kilka wartosciowych par. Kolejny argument z para polsko-chorwacka to Iga Swiatek. O ile w singlu zaczyna odgrywac role w seniorskim tenisie o tyle debla praktycznie nie grywa. W turniejach juniorskich mimo wygrania us open i finalu ao w zeszlym roku nie mozna rownac z gra seniorska. Gdzie tempo wymian jest duzo szybsze o czym sie przekonala w meczu z Giorgi gdzie bardzo czesto byla spozniona do pilek. Do tego forma Kubota tez nie jest najwyzsza. W nowej parze z Zeballosem coprawda wygrali dwa spotkania to bardzo sie meczyli a gra nie zachwycala.
Podsumowujac Rosolska z wiekszym doswiadczeniem od Swiatek i wiekszymi umiejetnosciami deblowymi.
Metkic na rowni obecnie z Kubotem a moze nawet i w lepszej dyspozycji jest Chorwat.
Wieksze zgranie po stronie Rosolska/Metkic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Zgadzam się z powyższym. Tyle co Łukasz na podaniu pewnie będzie twardo trzymał to niestety Igusia już nie, będzie dużo gry na Igę, na pewno, dla niej to jeszcze nie ten poziom i się o tym przekonała na własnej skórze,
Mektic i Rosolska finał ostatniego US Open. Nie będę powtarzał tego co poprzednik. Po prostu nie daję większych szans na zwycięstwo Igi i Łukasza.
Rosolska/Metkic @ 1,53 bet365 ⛔

Rosolska/Metkic (-1.5s) @ 2,03 Marathonbet ⛔
Rosolska/Metkic (-2.5g) @ 1,91 Marathonbet ⛔
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Tsitsipas - Federer +2,5 seta✅
Czy Grek zatanczy Zorbe na oltarzyku Szwajcarskiego Robota? Jest zapewne taka mozliwosc. Otoz mlodociany jeszcze Poludniowiec z tego co pamietam wygral NexGena, co czyni go najbardziej perspektywicznym grajkiem tenisowym obecnie. Quentin z kolei (tak, podobni sa, nie?) coraz wyrazniej spoznia sie do czarodziejskiego jednorecznego backhandu, co robi z niego zawodnika polowicznie skutecznego, prawda? Co dalej? Juz jak dowiedzielismy sie z mediow, żąda dodatkowych pieniedzy za sam jego wystep, zupelnie tak, jakbysmy ogladali go w Exhibitionie, co nie sugeruje u niego maksymalnej koncentracji ani staran w dazeniu do zdobycia tytulu, bo przeciez ma juz zaplacone. Pokretna logika? Nie sadze. No i ten wiek i ten wiek, wierze, ze sporo ludzi zagra czysto Greka:cash:. No coz. Fedex to nadal profesor, jak serwis utrzyma, to taje i do widzenia pieniazkom Grekolubnych. Stad zakladam, ze skromnie pograc na wygrana 1 seta, powinno wejsc mysle, lub skromny overek gemowy. trzymam kciuki osobiscie za Tsisipasa✅, poniewaz Grecy wymyslili Olimpiade, o (lepsze to niz Wojny, chyba)!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
F. Tiafoe - G. Dimitrov over 36.5 @1.65 milenium ✅
Zapraszam na bardzo ciekawe spotkanie 1/8 Finału pomiędzy Francesem Tiafoe, a Grigorem Dimitrovem. Bułgar jest faworytem buków i trzeba się z tym zgodzić, jednak jego obecna forma jakoś mnie nie przekonuje. Co prawda do tej pory w turnieju stracił tylko dwa sety, jednak nie było to z jakimiś klasowymi zawodnikami, a wręcz przeciwnie (powracający po roku Tipsarevic, czy zdecydowanie lepiej radzący sobie na cegle Cuevas). Nawet z Fabbiano zaliczył tie-breaka, więc naturalnym wydaje się, że z Tiafoe nie będzie miał tak łatwo, gdyż jakoś za bardzo się nie kwapi aby przełamywać często serwisy rywali. Amerykanin serwować i grać potrafi i myślę, że napsuje dużo krwi Bułgarowi. Na pewno Tiafoe łatwo nie odpuści i zobaczymy co najmniej jednego tie-breaka, a myślę, że seta bądź dwa spokojnie urwie Grigorowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 151

alvaroo1

Użytkownik
Nie widzę nigdzie tematu na zakłady długoterminowe, więc postanowiłem napisać tutaj, może ktoś jeszcze skorzysta ;)
Djokovic miejsca 1-8 @1,3
Federer miejsca 1-16 @1,2
Cilic miejsca 1-16 @1,8
Nishikori miejsca 1-8 @1,85
Dimitrov miejsca 1-16 @1,7
Tsitsipas miejsca 1-16 @2,0
Berdych miejsca 1-16 @2,8
Łączny kurs: 49,45, wszystko pochodzi z Milenium
Panowie, został Nishikori z Carreno Bustą oraz Djokovic z Medvedevem. Jak myślicie, kontrować któryś z tych meczy, czy nie ma takiej potrzeby? Widziałem wszystkie mecze Japońca i jakoś o niego jestem spokojny, martwi mnie natomiast dobra forma Rosjanina. Wszystkich ograł po 3-0 (w tym Goffina) i na pewno staje teraz przed szansą na życiowy sukces. Djokovic niby maszyna do wygrania, jakiś komentator nazwał go wręcz cyborgiem, ale jednak odpadał tu rok temu z Chungiem i dwa lata temu z Istominem... Dajcie jakieś tipy, przemyślenia, bo kasa spora, a z kursu 50 zostało już tylko 1,3 ????
Osobiście dzisiaj nic nie gram, ale napiszę parę słów o grajkach, których mecze oglądałem, mam nadzieję że moje przemyślenia pomogą Wam w podjęciu właściwych decyzji.
Berdych - Odpadnie z Nadalem w trzech setach ✅ (kurs na STS 2,0). Według mnie wrócił stary Berdych, który wygrywa co ma wygrywać (i chwała mu za to, chociaż do końca meczu ze Schwartzmanem miałem pełne gacie), a w decydujących meczach gra jedno wielkie siano. Niby pisałem wcześniej, że powinien powalczyć z Nadalem o ćwierćfinał, ale tylko dlatego, że nie byłem pewny formy i zdrowia Hiszpana biorąc pod uwagę, że na poważnie nie grał od US Open. Teraz na podstawie meczu z De Minaurem widzę, że wszystko jest w porządku i taryfy ulgowej z pewnością nie będzie. Stać go na 3-0 i akurat Nadal jest takim zawodnikiem, który jeśli tylko może, to pokonuje swoich rywali bez żadnej litości. H2H 5-21
Tsitsipas - w tym meczu może wydarzyć się absolutnie wszystko. Począwszy od gładkiego 3-0 dla Szwajcara, skończywszy na najlepszym meczu tegorocznego turnieju (do tej pory takim mianem określiłbym pojedynek Cilicia z Verdasco). Według mnie Grek wygląda naprawdę dobrze i zostawi całe swoje serce na korcie, tego jestem pewien, ciężko jednak powiedzieć, czy to na cokolwiek wystarczy. Mimo wszystko skłaniałbym się w kierunku overa gemowego ✅ (36,5 na STS po kursie 1,85 - do zamknięcia nawet w trzech setach).
Cilic - typuje wygraną po kursie 1,75 ⛔ Obronił dwie meczowe z Verdasco na pewno nie po to, aby teraz odpaść z Bautistą. Co ciekawe, najwięcej krzywdy wyrządzał Hiszpanowi z backhandu, który był zabójczo mocny i zabójczo precyzyjny, natomiast forehand bez szału, często lądował w siatce, chociaż i tak z każdym kolejnym setem wyglądał coraz to lepiej (FH winners w kolejnych setach: 7, 6, 9, 11, 9). Serwis pomagał w najważniejszych momentach, spokój i wiara do końca, H2H z Bautistą 4-1, raz jeszcze przypomnę, że broni punktów za zeszłoroczny finał, po kontuzji nie ma żadnego śladu, zatem reasumując bierze ten mecz i nie ma innej możliwości!
Edit: 2/3, można było jednak grać ????
 
T 41

thomaszc

Użytkownik
Berdych - Nadal
over 36,5 @ 1,82
betsafe ⛔
Berdycha tenis każdy zna, głównie serwis, typ opieram na jakby podwójnej szansie.
W tym meczu mogą być 3tie breaki, w związku z tym już typ siedzi.
Druga szansa to po prostu 1/1 w setach i jest duża szansa, że nie będą to sety do 0.
Wg. mnie Czech może nawet pokusić się o zwycięstwo a kurs ładny bo około 5,00. Nadal nic nadzwyczajnego też nie grał, bo nie musiał (nauczył się grać przeciwko Australijczykom ???? 3/3 zwycięstwa w AO przeciwko gospodarzom)
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Coric-Pouille 1 ⛔

Pod skladak wydaje mi sie, ze sie sie nada. Coric znakomity tamten sezon, on akurat jest tak wszechstronnym graczem, ze dobrze grajac moze rywalizowac z najlpeszymi. Moze odrobinke brakuje Chorwatowi na podaniu, chociaz patrzac na to jak serwuje w tej edycji AO to jest naprawde niezle.
Pouille z kolei jakby sie pogubil. O ile 2 seozny temu krecil w szlemach zaskakujace dobre wyniki to tamten rok byl pod tym wzgledem slaby. Pouille od grudnia rozpoczal wspolprace z Amelie Mauresmo, ciezko powiedziec jak to sie potoczy, ale nie wyglada mi to na top-form po tym co bylo w meczu z Popyrinem.
Ogolnie to w tym roku organizatorzy jakos dziwnie dobieraja te mecze co do Rod Laver Arena i Margareth Court. Moim zdaniem ja bym takich zawodnikow jak Bolt czy Popyrin na te glowne korty jednak nie puscil. Oczywisice jest to nobilitacja i zalezy tez od tego jak renomowane nazwisko ma rywal, ale chyba jednak sa zawodnicy i zaowdniczki, ktorzy bardziej na to zasluzyli. Niby super ze Pouille i Popyrin dali zaciety i emocjonujacy mecz, ale poziom to jednak wciaz nie byl klasowy w moim odczuciu.
Ani Coric, ani Pouille do tego seoznu nie wygrali nawet meczu na AO, ale jednak wzialbym poprawke ze Coric mial duzy problem swego czasu noga w gipsie. Teraz Coric wydaje sie naprawde tenisista z czolowki. Pouille postawi tradycyjnie na serwis i zabojczy forhand, ale uwazam ze jesli Popyrin tak nacisnal Francuza to Coric, ktory jest graczem o ogromnym potencjale i ktory gral w ostatnich miesiacach znakomicie, powinien tutaj smialo wygrac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Australian Open (Australia), twarda
Godzina: 07:00
Spotkanie: Borna Coric - Lucas Pouille
Typ: 1
Kurs: 1,37
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tutaj zgadzam się zdecydowanie z dx2 i też gram na zwycięstwo Chorwata Coricia. Wprawdzie w poprzednich rundach grałem już 2 razy na porażkę Francuza Pouille a on wygrywał ale do 3 razy sztuka ;) Tutaj już rywal zdecydowanie mocniejszy i racja jeśli, Popyrin w meczu z nim tak umiał naciskać to tym bardziej Borna będzie dawał radę. Co tu dużo pisać na ten moment Coric po prostu jest zawodnikiem bardziej wszechstronnym i w lepszej formie. Pouille nie gra swojego najlepszego tenisa co było widoczne zarówno w meczu z Popyrinem jak i we wcześniejszym z Niemcem Martererem.
⛔ 1-3 (7-6 , 4-6 , 5-7 , 6-7)
EDIT:
W moim odczuciu był to najlepszy mecz w wykonaniu Lucasa i najsłabszy Coricia na tym turnieju. Masa błędów Chorwata dzisiaj, ten mecz mu po prostu ewidentnie nie wyszedł. Z drugiej strony Pouille pokazał dziś kilka takich zagrań, że nic tylko nagrodzić go oklaskami. Francuz był dzisiaj lepszy i wygrał lepszy, brawo dla tego pana
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Zverev A. - Raonic ⛔
Chyba pamietamy zeszloroczna katastrofe w wykonaniu Raonica, ktory odpadl z Australian Open juz w 1. rundzie (przez co narobil mi dlug 40tys. zl, ale mniejsza o to). Akurat w tym roku, gdy go odpuscilem (jakim wazny) wygrywa dosc pewnie moj ukochany Balkanski Kanadyjczyk. Akurat na jego nieszczescie natrafia na zwyciezce Final 8 z Londynu. Slowianski z kolei Niemiec nie okazuje slabosci, wyglada na to, ze forme zachowal mimo swietowania z okazji Nowego Roku. Y, Raonic to moj pechowy zawodnik, zagram go przegra, zagram przeciw wygra:dance:, wiec ten mecz traktuje wylacznie rekreacyjnie, ale jesli komus pomogla moja analiza, to nie ma za co.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Medvedev- Djokovic✅
Over 3.5 seta kurs 2.2 @ 365
Rusek spokojnie ugra seta. Forma zyciowa, Djoko traci sety to tu,to tam.Ma 3 sety ,na jednego straconego moze sobie pozwolic. Ruski ugral ostatnio seta Keyowi w finale i gra jak z nut z kimkolwiek.Skasowal Raonica i innych tam podawaczy pilek.
Ostatnio typ mi nie wszedl z Herbertem ,ktory jest deblista ale tu mamy do czynienia z typem na fali i Djoko niby nr 1 ale to juz nie ten sam ranking co pare lat temu ,gdzie czolowa lala kogo i gdzie popadnie i roznice byly kosmiczne. Grali 2 x i w jednym z tych meczy ugral Rusek seta.
Zycze wysokich wygranych
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Zverev - Raonić

Można powiedzieć hit 1/8 wielkoszlemowego AO.
Olek delikatnym faworytem tego starcia, ale to nie będzie dla niego łatwy a na pewnie niekrótki mecz, Niemiec na pewno na razie miał łatwiejszych rywali aniżeli kanadyjski wieżowiec.
Nawet niespodziewanie Chardy mu się solidnie postawił, doszło wówczas do piątego seta, tam dopiero Olek wywalczył awans do następnej rundy.
Milos odprawił już Herberta, Staska i Kyrgiosa.
Jeżeli miałbym typować z przystawionym pistoletem do głowy to szedłbym chyba w kierunku Raonicia ale na szczęście nie muszę tego robić.
Po raz kolejny idę w Over 3.5 seta @1,44 ⛔ Unibet.
Kurs to straszna mizeria ale wg. mnie bardzo rozsądna, długie meczycho nam się szykuje, do jakiegoś dubelka w sam raz.
Cześć.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Tsitsipas - Bautista Agut 1 @ 1.82 Fortuna ✅✅✅

Gram to już dzisiaj bo kurs zapewne do wtorku spadnie. Grek zagrał kapitalne spotkanie z Federerem i nie wyobrażam sobie żeby mógł teraz odpaść z Bautistą. W meczu z Rogerem wszystko funkcjonowało kapitalnie, forhend znakomity, backhand jeszcze lepszy, mało tego serwis greka w tym meczu był zdecydowanie lepszy od Federera, Tsitsipas zaserwował w tym meczu 20 asów przy tylko 12 Rogera. Popełnił zdecydwoanie mniej niewymuszonych błędów, zagrał bardzo agresywanie i ofensywnie, jeśli podtrzyma taką dyspozycję to nie widzę szans dla Hiszpana, który woli dłuższe wymiany, Agut męćzył sie bardzo z Cilicem, 5 setówka na pewno czuje w kościach, a mecz z Cilicem mógł zupełnie inaczej się skońćzyć gdyby Cilic zachowal więcej spokoju w końcówce, Tsitsipas jesli podtrzyma taką dyspozycję serwisową jak z Rogerem (Roger nie wykorzystał zadnego z 12 brejków) to nie widzę szans dla Hiszpana, który według mnie już na tym szlemie wyciagnął maksimum jesli chodzi o swoją grę, ale na tym etapie myślę ze się to skończy.
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Kei vs Carreno
ov 35.5 @ 1,80 unibet ✅

Bardzo przyzwoita linia moim zdaniem, przy dużym szczęściu do pokrycia w trzech setach, ale raczej mało prawdopodobne, tak czy inaczej nie sądzę, by któryś był w stanie zagrać całe spotkanie na wysokim poziomie a obaj na prawdę dobrze wyglądają po trzeciej rundzie. Jeśli chodzi o Kitajca to na dobrą sprawę niewiele brakowało a poleciał by z Kamilem, następnie również bardzo bliskoj było z doktorkiem, z Sousą zagrał lepiej, ale w pierwszym secie decydował jeden punkt w tb. Jaki i Sousa tak samo Carreno to można powiedzieć, że typowe ziemniaki, ale Busta jest zdecydowanie półkę wyżej od Joao, lepszy na podaniu, bardziej regularny, lepszy bekhend. Kurs na Japończyka moim zdaniem jest zdecydowanie za niski, widział bym coś koło 1,30 ale ~ 1,18 to przesada. Lekko zagrałem jeszcze zwycięstwo Hiszpana, do którego na prawdę nie potrzeba jakiegoś cudu. Hiszpan na pewno zaskakuje na plus. Przed AO wyszedł na rozgrzewkę z Dawidem i spędził 3 godziny na korcie w spotkaniu ze Struffem. Słabiutki Vanni bazujący głównie na podaniu i do znudzenia slajsach prawie Hiszpana odprawił z kwitkiem. Mimo wszystko łatwe trzy sety z Iwaszką bazującym również na podaniu i forhendzie. Wiadomo jakim zawodnikiem jest Fabio i tutaj nie chodzi tylko o umiejętności. Trzeci set to niczym WTA, ale po za tym Carreno zagrał na prawdę dobre spotkanie, na pewno zwycięstwo żadną sensacją nie jest, bo mecz trochę 50/50 ale to jak łatwo sobie poradził Hiszpan. Na podaniu 70%. Na pewno Hiszpan lepszy jeśli chodzi o podanie od Keia, wymiany jak to Hiszpan powinien spokojnie wytrzymać. Na pewno będzie to ładne spotkanie dla oka i moim zdaniem bardzo równe. Tak jak mówiłem, linia nie jest wcale wysoka i spokojnie można próbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Panowie, robicie tu świetną robotę. Pierwszy tydzień zmagań w Australii przyniósł mi 400% zysk. Brawo.
Łatwo przyszło - łatwo buk może odzyskać, trzeba więc zrobić wszystko by skuteczność utrzymać.
AKO na poniedziałek:
Coric - Pouille --&gt; Coric ⛔⛔⛔ wg powyższych rozważań, nie ma co więcej dodawać.
Djokovic - Medvedev --&gt; ober 9,5 gema w pierwszym secie. Lubię typować pierwsze sety zwłaszcza z liderem list światowych. Pierwszy set, koncentracja, próba sił i gdzieś z tyłu głowy pamięć o jeszcze min. dwóch setach. To wszystko sprzyja wyrównanym pierwszym setom. Ponadto w tegorocznym AO ani Djoković ani edverev nie ugrali pierwszego seta over 9,5. Czas najwyższy. ✅ ✅ ✅
Zverev - Raonic --&gt; over 10,5 gema w pierwszym secie ⛔⛔⛔. Szykuje się pojedynek przy którym zawalę nockę przy okazji doglądając zaćmienie księżyca. Siła serwisu jak dla mnie potężna i wyrównana, tu w pierwszym secie widzę tiebreak.
AKO 3,52
EDIT:
tego to bym się nie spodziewał...
EDIT2: Coric mega wtopa...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Ryan Harrison/Sam Querrey - Jack Sock/Jackson Withrow 1 2.30 forbet ✅
Harrison i Querrey bardzo dobrze sobie tutaj radzą wyeliminowali naprawdę groźne pary. Nie rozumiem faworyzowania Socka i Whitrowa, w meczu z Fritz/Norrie cudem nie odpadli.
Kursy zaczynają spadać i powoli zaczynają się odwracać gdyż pierwotne 2,30 -1,60 to moim skromnym zdaniem błąd bukmachera.
Reasumując, duże value po stronie Harrison/Querrey, nie są absolutnie gorszą parą co więcej według mnie więcej atutów po ich stronie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
A 151

alvaroo1

Użytkownik
Kei vs Carreno
ov 35.5 @ 1,80 unibet
Bardzo przyzwoita linia moim zdaniem, przy dużym szczęściu do pokrycia w trzech setach, ale raczej mało prawdopodobne, tak czy inaczej nie sądzę, by któryś był w stanie zagrać całe spotkanie na wysokim poziomie a obaj na prawdę dobrze wyglądają po trzeciej rundzie. Jeśli chodzi o Kitajca to na dobrą sprawę niewiele brakowało a poleciał by z Kamilem, następnie również bardzo bliskoj było z doktorkiem, z Sousą zagrał lepiej, ale w pierwszym secie decydował jeden punkt w tb. Jaki i Sousa tak samo Carreno to można powiedzieć, że typowe ziemniaki, ale Busta jest zdecydowanie półkę wyżej od Joao, lepszy na podaniu, bardziej regularny, lepszy bekhend. Kurs na Japończyka moim zdaniem jest zdecydowanie za niski, widział bym coś koło 1,30 ale ~ 1,18 to przesada. Lekko zagrałem jeszcze zwycięstwo Hiszpana, do którego na prawdę nie potrzeba jakiegoś cudu. Hiszpan na pewno zaskakuje na plus. Przed AO wyszedł na rozgrzewkę z Dawidem i spędził 3 godziny na korcie w spotkaniu ze Struffem. Słabiutki Vanni bazujący głównie na podaniu i do znudzenia slajsach prawie Hiszpana odprawił z kwitkiem. Mimo wszystko łatwe trzy sety z Iwaszką bazującym również na podaniu i forhendzie. Wiadomo jakim zawodnikiem jest Fabio i tutaj nie chodzi tylko o umiejętności. Trzeci set to niczym WTA, ale po za tym Carreno zagrał na prawdę dobre spotkanie, na pewno zwycięstwo żadną sensacją nie jest, bo mecz trochę 50/50 ale to jak łatwo sobie poradził Hiszpan. Na podaniu 70%. Na pewno Hiszpan lepszy jeśli chodzi o podanie od Keia, wymiany jak to Hiszpan powinien spokojnie wytrzymać. Na pewno będzie to ładne spotkanie dla oka i moim zdaniem bardzo równe. Tak jak mówiłem, linia nie jest wcale wysoka i spokojnie można próbować.
No nie mogę się z Tobą zgodzić... Nishikori to bierze w trzech setach, a kursy są wystawione jak najbardziej prawidłowo. Jeśli chodzi o mecz Japończyka z Majchrzkiem to ok, dwa pierwsze sety słabe, ale wyszedł nieskoncentrowany (podobnie jak Carreno Busta z Vannim), Polak grał z kolei naprawdę świetny tenis i dlatego zrobiło się nerwowo, później już kontrolował sytuację w czym pomogła oczywiście niedyspozycja Majchrzaka. Druga runda z Ivo niby znowu mogłoby się wydawać, że słaba w wykonaniu Kitajca, ale dzięki serwisowi Karlovic potrafi wygrywać sety z najlepszymi. Ten mecz był po prostu wyjątkowo nudny dla Nishikoriego, wszystkie wymiany kończyły się maksymalnie po 2-3 uderzeniach, jeden i drugi pewnie wygrywali swoje podania, no i w końcu wystarczył chwilowy brak koncentracji, aby nagle z 2-0 zrobiło się 2-2. Z Sousą już wszystko według planu i według mnie jutrzejszy mecz będzie bardzo zbliżony przebiegiem właśnie do tego spotkania. Piszesz, że Hiszpan jest lepszy na podaniu od Keia, a w ciągu tych trzech meczy stracił podanie aż 10 razy (dla porównania Nishikori 5)! Przypominam, z Vannim, Ivashką i Fogninim. Warto również zauważyć, że Carreno-Busta grał tutaj również debla (dzisiaj odpadł z Bryanami), co daje nam jutro siódmy mecz w przeciągu 7 dni. 14 godzin na korcie w porównaniu do 9 Nishikoriego (ponadto 4 z tych 9 grał z Karloviciem, gdzie mecz ten nie był jakoś wyjątkowo męczący, wymian nie było praktycznie w ogóle...). Reasumując, Nishikori -2,5 seta po kursie 2,0 (STS) ⛔, albo do jakiegoś dubla Nishikori -1,5 seta po kursie 1,37 (również STS) ⛔
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
Panowie jak obiektywnie ocenianie szansę Zvereva z Roanicem? Bo nie oglądałem ich na tym turnieju jeszcze i czy ktos może kilka slow napisać? Będę wdzięczny!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom