>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: Australian Open 2019 - turniej główny - 14.01-27.01.2019

Status
Zamknięty.
adik1992 403,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Nadal 3:0 @1,81✅ Alex bez podjazdu tak jak pisalem.
Gra Rafy jest bardzo nieprzyjemna i albo ktos sobie z tym radzi albo nie. De Minaur mimo dobrego poczatku sezonu bedzie mial spore problemy aby sie Hiszpanowi przeciwstawic. Juz w ostaynim meczu bylo widac zmeczenie ostatnimi grami a Nadal napewno nie bedzie mlodego oszczedzal. Do tego swidry ktore nie jednego doprowadzaja do rozpaczy. Grali ze soba pol roku temu na Wimbledonie i Aleks przegral gladko. Teraz jest juz bardziej dojrzaly ale tez korty twarde bardzie pasuja hiszpanowi od trawy.
Do tego
O31,5 w meczu Dimitrova@1,72✅
Bulgar nie przekonuje mnie od poczatku. Popelnia duzo prostych bledow i latwo sie podpala. Wloch grac potrafi i ma spore szanse na urwanie seta bulgarowi.
Tiafoe - Seppi o39,5 @1,73✅
Verdasco - Cilic o36,5 @1,6 ✅
Agut - Kaczanow o36,5 @1,61⛔ rusek mial 3:1 w trzecim. Ogolne 32 gemy????
Busta/Lopez @1,64✅
Kursy z fortuny
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
W 258

wsand1990

Użytkownik
nikt pewnie z was nie uwierzy ale z nocy 19 na 20 będzie niespodzianka AO!!! otóż:
Djoco - Shapo @ 2 bah 9,75 ⛔
ten kurs jak marzenie... Djoco może gra powtarzalnie, potrafi z piłki niemożliwie trudnej wszystko zrobić ale to tyle... Shapo to świeżość lekkość, różnorodna uderzenia, potężny backhand itd itd. Jedynym minusem psychika jego ale myślę że już dojrzewa żeby w top 10 mieszać dlatego liczę że się przyłoży i naruszy mocno Djoco. Jeśli wygra 1 set to wygra mecz tak czuję że może być a Djoco mocno się zdziwi bo na Shapo trzeba mieć wybitny pomysł żeby go zaskoczyć... młody, skoczny i pełny energii a Djoco wiadomo już pod 30stce....
Shapo go!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
P 160

peter42

Użytkownik
Tsitsipas-Basilashvili 2 (+1.5seta)
Kurs 2,11 Fortuna ⛔
Narazie nikt nie typuje tego meczu ,wiec ja rozpocznę. Według buków Grek jest zdecydowanym faworytem,co mnie bardzo dziwi bo dotychczas stracił w dwóch meczach dwa sety z zawodnikami dużo gorszymi od Gruzina. Nikoloz to nie jest jednostrzałowiec Berretini czy tenisowy bot Troicki a Ci potrafili ugrać seta z szalonym Grekiem. Nikoloz jest cierpliwy i waleczny ,potrafił w tym roku wygrać seta z Djokovicem to powinien i ugrać dwa z Tsitsipasem. Stawiam na Basilashviliego bo rzadko mnie zawodzi, a w Szanghaju dawał niezle zarobić robiąc mega niespodziankę -wygrywając mastersa.
 
O 0

origagaxw

Użytkownik
Tsitsipas-Basilashvili 2 (+1.5seta)
Kurs 2,11 Fortuna
Narazie nikt nie typuje tego meczu ,wiec ja rozpocznę. Według buków Grek jest zdecydowanym faworytem,co mnie bardzo dziwi bo dotychczas stracił w dwóch meczach dwa sety z zawodnikami dużo gorszymi od Gruzina. Nikoloz to nie jest jednostrzałowiec Berretini czy tenisowy bot Troicki a Ci potrafili ugrać seta z szalonym Grekiem. Nikoloz jest cierpliwy i waleczny ,potrafił w tym roku wygrać seta z Djokovicem to powinien i ugrać dwa z Tsitsipasem. Stawiam na Basilashviliego bo rzadko mnie zawodzi, a w Szanghaju dawał niezle zarobić robiąc mega niespodziankę -wygrywając mastersa.
Tak dużo piszesz o Greku z kim to seta nie stracił, a Gruzin stracił 2 sety z Travaglia S. także twoje argumenty pod typ są trochę tak pisane. Sprawdź na przyszłość z kim twój typ przegrał sety, a potem pisz. Jak byś oglądał twojego Gruzina, to on tu z challangerami traci set albo 2 sety.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Co myślicie Panowie i Panie o jutrzejszym pojedynku deblowym Kontinen/Peers - Skupski/Skupski? Jak dla mnie kurs na Skupskich to spore value
Popieram, Kontineny od US Open grają tragedię, przegrywając z kim tylko się da. Przegrali niedawno dwa razy z jednym z braci gdy grał w parze raz z Isnerem a raz z Edmundem, jednak buki nadal wystawiają te kursy na nich za nazwiska. Skupscy na 13 ostastnich meczy tylko raz nie wygrali seta. Skupski/Skupski set 1.60. ⛔
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Tiafoe - Seppi

Właściwie to już wszystko zostało napisane o tym meczu, jedni idą w stronę Amerykanina zaś drudzy w stronę Włocha.
Ja postaram się Was podzielić, nie wyobrażam sobie żeby ten mecz skończył się w trzech setach, Seppi jak już było pisane idealnie trafił z formą zaś Tiafo ograł Andersona za co chapeau bas.
Moim skromnym zdaniem czeka nas długi, pełen zwrotów akcji mecz. Kto wie, może nawet 5cio setowy?

Over 3.5 seta
@1,48 ✅
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Tiafoe - Seppi
Widzę, że wiele osób już coś napisało na temat tego meczu, ale ja jednak widzę trochę to inaczej. Z pewnością nie będzie to błyskawiczne spotkanie, obaj posiadają dobry serwis, ale Tiafoe ma w swojej grze coś takiego, co pozwala mu na &quot;miękką&quot; grę. Dlaczego tak? A no dlatego, że Seppi w ostatnim czasie trochę pograł, gość ma 35 lat i na bieganiu mu nie zależy. Frances potrafi przedłużać wymiany, zmieniać tempo gry, co będzie niewygodne dla Włocha, który pewnie skupi się na własnym podaniu.
Obaj mają walory ofensywne, ale defensywa na korzyść Amerykanina. Młodszy, dużo bardziej sprawniejszy, a pogoda ma nie rozpieszczać. Nie chodzi o temperaturę, bo ta w granicach 27 stopni Celsjusza, ale dość wysoka wilgotność powietrza. Ponad 50% i może rosnąć, gdyż będzie zanosiło się na burzę. To nie ułatwi prowadzenia meczu Seppiemu.
W lepszej formie czysto sportowej jest Włoch, gra dobry tenis, ale Tiafoe pokazał się równie świetnie w starciu z Andersonem. Podtrzymując tą tendencję, będzie tu w stanie spokojnie wygrać i to dość łatwo. Czym dłużej będzie trwał mecz, tym lepiej dla niego, dlatego idę w kierunku Francesa i spodziewam się jego zwycięstwa.Poza tym kursy dość fajnie poszły w górę, co jeszcze bardziej mnie przekonało.
Tiafoe @ 2,16 ✅
Pinn
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
O 0

origagaxw

Użytkownik
Może mi ktoś powiedzieć dlaczego taki kurs jest na Rosjanina z Goffinem?
Dla nie których to mały, ale moim zdaniem 1.5 na Ruska, który jest w formie, to spore Value do gry
#Analizę dodam pod wieczór
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Raonic vs Herbert
ov 34.5 @ 1,62 1xbet ⛔
Po zwycięstwie Tiafoe idę dziś jeszcze mocniej w ten over. Sprawa jest dość prosta i nie będę zbędnie lał tutaj wody. Obaj ze świetnym podaniem, więc to już daję do myślenia, Staszek nie musiał na podaniu jakoś wybitnie wyglądać by grać w każdym secie tajbreki z Kanadyjczykiem.
Tutaj również świadkami tb będziemy i myślę, że nie jednego.Francuz na prawdę wygląda solidnie i to nie tylko na podaniu. Na pewno nie będzie to spotkanie najpiękniejsze dla oka, ponieważ akcji s&amp;v lub kończący forhend zobaczymy dużo, po za tym na pewno sporo asów. Kanadyjczyk na returnie mnie nie przekonuję i nie daję mu większych szans, aby tutaj w każdym secie łamał Francuza, który będzie mu posyłał z końcowej linii piłki pod nogi z bekhendu. Pod siatką na pewno góruję Herbert. Nie wierzę w to, aby to się miał zakończyć w trzech setach, Francuz spokojnie powinien jednego po jakimś tb wziąć a nawet jeśli nie to ta linia jest spokojnie do pokrycia w trzech setach. Dla mnie bet dnia, bez zbędnego szukania na siłę czegoś innego.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Australian Open (Australia), twarda
Godzina: 10:30
Spotkanie: Lucas Pouille - Alexei Popyrin
Typ: 2
Kurs: 2,79
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 3 rundy Australian Open. Popyrin obok Bolta to ostatni gracze gospodarzy, którzy pozostali w turnieju. De Minaur odpadł w piątek z Nadalem i już tylko ta dwójka reprezentantów Australii pozostała w turnieju. Teoretycznie cięższe spotkanie czeka Bolta, który zmierzy się z Alexandrem Zverevem. Popyrin natomiast zagra z Francuzem Pouille i ja to spotkanie typuję na zwycięstwo Alexeia. Australijczyk odprawił w 1 rundzie Niemca Mischę Zvereva 3-0 (7-5 , 7-6 , 6-4) a w 2 rundzie ograł Austriaka Thiema, który skreczował w 3 secie przy stanie 2-0 w setach i 2-0 w gemach. Co Popyrin pokazał w tych dwóch pierwszych rundach ? Przede wszystkim dobry serwis, nie dając się przełamać a do tego spokój i opanowanie. W meczu z Thiemem fajnie, silnie rozprowadzał kątowo piłki po korcie doprowadzając Thiema do furi. Mógł się podobać i to bardzo Australijczyk w tych dwóch pierwszych spotkaniach i ja tutaj zaryzykuję i pogram na jego wygraną mając nadzieję, że znów zagra tak spotkanie jak te poprzednie. Pouille w 1 rundzie pokonał Kazacha Kukuszkina 3-0 (6-1 , 7-5 , 6-4) a w 2 rundzie wygrał z Niemcem Martererem 3-1 (7-6 , 7-6 , 5-7 , 6-4). Francuz w tych rundach również pokazał się z bardzo dobrej strony na serwisie ale ciut lepiej podobały mi się spotkania rozgrywane przez Popyrina i stąd zaryzykuję tutaj na jego zwycięstwo. Owszem więcej doświadczenia jest po stronie Pouille, który jest dużo wyżej w rankingu ATP ale ten młody Popyrin naprawdę zaimponował mi w meczu z Thiemem spokojem i opanowaniem nie dając się ponieść tym nerwom Austriaka. Widzę tutaj dużą szansą dla Australijczyka, bo Pouille nie jest w swojej najwyższej formie, on grał już lepiej w swojej karierze, owszem przez 2 rundy przebrnął ale teraz trafia na gracza, który wydaje się być na fali i ja tutaj podejmuję ryzyko i gram niespodziankę. Wszystko zweryfikuje kort ???? powodzenia
⛔ 3-2 (7-6 , 6-3 , 6-7 , 4-6 , 6-3)
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Djokovic vs Shapo Shapo 10,00 fortuna ⛔
McDonald urwał tylko seta z Cilicem no ale coz , dzis Dasco prawie wyrzucił chorwata.
Do meczu Djokovic w średniej formie, porazki z Agutem, Karenem nie napawaja optymizmem, moze nie wiemy i ma Djoker jakąś kontuzje która go męczy i stara sie grac ale widac ze do pełni formy z US Open to mu wiele brakuje.
Shapo , gość ktory ograł Nadala i sprawił sensacje roku w 2018 roku . kursy byly rownie wysokie. Shapo w dwu pierwszych meczach dosc solidnie , gladkie 3:0 jak Djoker i na bank da z siebie 100 % , jeśli tylko BH i serwis bedzie funkcjonował możemy być świadkami niespodzianki .
Popyrin vs Pouille . Popyrin 2.84 fortuna ⛔
Popyrin powinien ograć Lucasa, ktory ostatnio olewa tenis. Jego gre w Davis Cupie z Cilicem nie dało sie oglądać , kupa mułu, zero walki , jakby grał od niechcenia, odnosił kiedys sukcesy ( chyba nawet Rafe na US Open ograł ) ale poza tym dnooo. Popyrin to bierze .

 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Herbert-Raonic (-1,5 seta) 2 ✅

Na moje oko to taki typ z zapasem, by cos tu bylo z tego kursu, a nie ryzykowac az nadto. Raonic powoli wraca do bardzo dobrej gry, bo to jednak tenisista, który nie liczac ubieglego sezonu, gdzie trapily go rozne urazy bardzo mocno naciskal najlpeszych na swiecie. Przede wszystkim nie wydaje mi sie, aby Herbert dal sobie rade z podaniem Raonica. Kanadyjczyk zbombardowal Kyrgiosa i Wawrinke, a Wawrinka to gosc, ktory na pewno returnuje duzo lepiej niz Herbert. Co tu duzo ukrywac, Raonic zbombarduje backhand Francuza w tym meczu i podejrzewam ze skutecznosc 1-ego serwisu Kanadyjczyka bedzie duzo lepsza niz w meczu z Wawrinka, gdzie i tak byla wysoka, biorac pod uwage klase rywala ze Szwajcarii.
Z Kyrgiosem skutecznosc 1-ego serwisu Kanadyjczyka wyniosla 90 %, z Wawrinka 84 %.
Z calym szacunkiem do Herberta i jego returnu, ale w tym pojedynku to tez spodziewam sie, ze Raonic wygra tym pierwszym podaniem moze nawet wiecej niz te 90 % pilek, ktore wprowadzi do gry. A trzeba pamietac, ze drugim podaniem Raonic tez jest w stanie zrobic wieksza krzywde niz Herbert. Raonic troche tez pogral dobrych pilek w meczu z Wawrinka, a ze Szwajcar to bez watpienia duzo wieksza jakosc w graniu wymian, to u Kanadyjczyka tez to dzis powinno zaprocentowac.
Herbert poki co jeszcze w singlu nie wyszedl poza 3 runde szlema i przy takim rywalu sie raczej na to nie zanosi. Jeszcze nie tym razem. Serwisem Herbert cos tam dociagnie, ale przy serwisie Kanadyjczyka to i tak faworytem potencjalnego tie-breaka nie bedzie.
Ciezko mi to ugryzc ten mecz, bo jednak kurs na czysta wygrana Raonica jest jalowy, ale tez sadze ze na wiecej niz tego jednego seta Raonic nie straci. A zatem jak bym cos mial probowac to wzialbym chyba taki typ pod skladaka pod jutrzejszy dzien z jakas pilka nozna lub skokami. Cos tak pokombinuje, bo kursy w tej rundzie to naprawde z reguly sa w okolicach 1.2 lub mniej, a takie mecze jak Fognini-Carreno czy Medvedev-Goffin tak naprawde sa pierwsza powazna weryfikacja formy tych tenisistow tu w Melbourne.
Ewentualnie moznaby bardziej podrasowac kurs typem, ze Raonic wygra 1 set i caly mecz, wtedy kurs jest ok. @1.5, ale oczywiscie zawsze iles procentowe ryzyko rosnie
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Djokovic vs Shapo Shapo 10,00 fortuna
McDonald urwał tylko seta z Cilicem no ale coz , dzis Dasco prawie wyrzucił chorwata.
Do meczu Djokovic w średniej formie, porazki z Agutem, Karenem nie napawaja optymizmem, moze nie wiemy i ma Djoker jakąś kontuzje która go męczy i stara sie grac ale widac ze do pełni formy z US Open to mu wiele brakuje.
Shapo , gość ktory ograł Nadala i sprawił sensacje roku w 2018 roku . kursy byly rownie wysokie. Shapo w dwu pierwszych meczach dosc solidnie , gladkie 3:0 jak Djoker i na bank da z siebie 100 % , jeśli tylko BH i serwis bedzie funkcjonował możemy być świadkami niespodzianki .
O jakiej porażce Djokera z Karenem mówisz? O tej z przed 2.5 miesiąca? I jaka średnia forma? Dlatego że przegrał jeden mecz w jakimś mało ważnym turnieju z jego późniejszym zwycięzcą? No bądźmy poważni dlaczego np nie napisałeś że Shapo na początku sezonu przegrał z Sousa a to że dwie pierwsze rundy przeszedł gładko to raczej zasługa dwóch ogórków jakich miał w pierwszych rundach a nawet jeśli Djoko ma jakąś kontuzję to on z kontuzją nadal jest w stanie ograć każdego co już wiele razy pokazał. Nie szukajmy na siłę niespodzianek bez żadnych argumentów bo potem wchodzą ludzie na forum i grają takie typy które nie mają prawa wejść
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Raonic vs. Herbert
Over 3.5 setow ⛔
Kurs ok 1.8 u roznych dawcow.
Herbert potrafi pozytywnie zaskoczyc.Buki o tym wiedzą i kursy na to zdarzenie leca w dol. Jednego powinien ugrac. Ma gosc doswiadczenie i koncentracje. Nie takie pojedynki byly jego udzialem.Ten gosciu gra kiedy mu sie zechce i raczej na wybranych imprezach.Moze zaskoczyc.
 
isztwan 251,4K

isztwan

Użytkownik
O jakiej porażce Djokera z Karenem mówisz? O tej z przed 2.5 miesiąca? I jaka średnia forma? Dlatego że przegrał jeden mecz w jakimś mało ważnym turnieju z jego późniejszym zwycięzcą? No bądźmy poważni dlaczego np nie napisałeś że Shapo na początku sezonu przegrał z Sousa a to że dwie pierwsze rundy przeszedł gładko to raczej zasługa dwóch ogórków jakich miał w pierwszych rundach a nawet jeśli Djoko ma jakąś kontuzję to on z kontuzją nadal jest w stanie ograć każdego co już wiele razy pokazał. Nie szukajmy na siłę niespodzianek bez żadnych argumentów bo potem wchodzą ludzie na forum i grają takie typy które nie mają prawa wejść
Nie mają prawa wejść ? Kim Ty jesteś ? Jakimś bogiem bukmacherki, który wszytko wie. Przedwczoraj pisałem, że któryś z wielkich faworytów Schwartzman lub Anderson odpadnie i też się śmiano... jeden odpadł, drugi prawie. To jest tenis kolego gdzie PRAWO ma się stać wszystko, kto by nie grał.
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Nie mają prawa wejść ? Kim Ty jesteś ? Jakimś bogiem bukmacherki, który wszytko wie. Przedwczoraj pisałem
Koroniarz ma rację Novak ogra Szapowałowa. Na gościa można postawić jedynie 2 zł dla zabawy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Nie mają prawa wejść ? Kim Ty jesteś ? Jakimś bogiem bukmacherki, który wszytko wie. Przedwczoraj pisałem, że któryś z wielkich faworytów Schwartzman lub Anderson odpadnie i też się śmiano... jeden odpadł, drugi prawie. To jest tenis kolego gdzie PRAWO ma się stać wszystko, kto by nie grał.
Gratulacje że przewidziałeś to że Kevin odpadnie jednak nigdzie nie mogę tego znaleźć. Chodzi mi o to że na zdrowy rozum nie ma żadnych argumentów przemawiających za Kanadyjczykiem bo na pewno nie jest nim to że pokonał Nadala kiedyś tam czy to że Djoko przegrał z Bautista. Równie dobrze według Ciebie mam prawo napisać że Shapo nie przegra gema wygrywając 6:0 6:0 6:0 i napisać że to jest tenis i tu się może zdarzyć wszystko i liczyć na przychylne opinie. Ile takich kursów wchodzi w tenisie? 1/20 czy 1/50? No bądźmy poważni ..
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
isztwan 251,4K

isztwan

Użytkownik
Ponieważ wpis nie był w formie regulaminowej i Wielki Gracz bodajże usunął. Owszem masz rację, ale a nóż będzie jutro właśnie ten 1/20 ? To jest tenis i prawo ma wejść taki typ, rozdrażniła mnie po prostu pewność Twoja. Pozdro.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Nie mają prawa wejść ? Kim Ty jesteś ? Jakimś bogiem bukmacherki, który wszytko wie. Przedwczoraj pisałem, że któryś z wielkich faworytów Schwartzman lub Anderson odpadnie i też się śmiano... jeden odpadł, drugi prawie. To jest tenis kolego gdzie PRAWO ma się stać wszystko, kto by nie grał.
W pelni zgadzam sie z Koroniarzem, zrozum kolego, ze Koroniarz nie do konca neguje typ tylko jego analize, bo podawac argumenty typu ze 2,5 miecha temu z kims przegral mija sie z celem albo ze przegral jakis malo znaczacy turniej przed AO, kiedys postwilem na Tsonge przed Wimbledonem, ogladalem mecz a ten bezczelnie go przegral smiejac sie przy niektorych pilkach do publiki..
 
isztwan 251,4K

isztwan

Użytkownik
Dobrze już, dobrze, za agresywnie napisałem, ale prawo ma się zdarzyć wszystko :] Powodzenia.
A i overki w spotkaniu Roanic HErbert lepiej sobie odpuścić, gazowana śmietana niet.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom