>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Wielki Szlem: Australian Open 2020 - turniej główny - 20.01.2020-03.02.2020

Status
Zamknięty.
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
cytat z dnia 28 stycznia 2020 17:19 przez szeffbJeszcze niedawno można było pobierać kursy po @1,66 na wygranie szlema przez Djoko teraz nawet nie sprawdzam, bo pewnie zostały ości. Djokovic przed turniejem wyglądał znakomicie. Podczas turnieju można powiedzieć, że 2 runda zweryfikowała wszystko. Nadal męki z Boliwijczykiem i Argentyńczykiem a Federer wiadomo co mecz do gorszy a na dodatek bez "tlenu" po takich starciach. O reszcie nie ma co pisać, szkoda klawiatury. Naprawdę nie wiem i nie chce mi się sprawdzać jakie kursy są na Novaka na win w szlemie, ale jeśli są na poziomie @1,30 i ktoś lubi grać takie kursy (Ja nie) i PRE nie live to polecam. 

Osobiście dla wytrwanych graczy najlepiej szukać czegoś na live i czekać na przyszłe turnieje ????
Jedynie kto tu moze zagrozic Djokovicovi to wedlug mnie Thiem jesli oczywiscie przejdzie te 2 rundy jeszcze.
 
S 766

szeffb

Użytkownik
cytat z dnia 28 stycznia 2020 17:35 przez robertooo123

Jedynie kto tu moze zagrozic Djokovicovi to wedlug mnie Thiem jesli oczywiscie przejdzie te 2 rundy jeszcze.
Dobrze mówisz kolego, ale i on polegnie najprawdopodobniej jutro.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
A ja myślę ze jak Dominic zagra tak bezblednie jak z Monfilsem to ma z Rafą szanse. Juz na Us Open mu zaszedl za skórę i grali 5 setow a tam Rafie gra sie zdecydowanie lepiej niz w Melbourne to po pierwsze a po drugie Dominic jest teraz duzo lepiej przygotowany pod hard i lepiej gra nie da sie porównać 
 
meister13 1,8K

meister13

Użytkownik
Wawrinka - Zverev 1 @2.24
doświadczony walczak vs młody idący jak burza
Patrząc na wyniki meczów widać róznicę, 2 pięciosetówki zaliczone przez Szwajcara, a 3-0 w każdym meczu Zvereva to bajka. Na papierze ponadto 2 h2h pojedynki na twardej nawierzchni i oba wygrane przez Saschę. To, że Stan pokona Miedwiediewa przewidziałem, natomiast to, że Zverev wygra z Rublewem zadziwiło mnie bardzo. Głównie mam na myśli psychikę Niemca - nie wytrzymuje on presji na Wielkich Szlemach - max kończył na ćwierćfinale. Skończył świetną serię Rublewa kolejnych zwycięstw, ale przegrałby z nim, gdyby Rosjanin nie miał gorszego dnia i oddał pierwszego seta. Dobre serwy Niemca (80% 1szego serwisu) ugruntowały psychikę i pozwoliły mu wytrzymać presję ostatecznie wygrywając. Minimalne przewagi tak jak z Gierasimowem, czy właśnie Rublewem to niewystarczajacy materiał, by ograć weterana. Wawrinka nie podda się nigdy, tak samo jak jego kolega Szwajcar - Federer będzie bronić się, choćby przeciwnik miał mieć 7 piłek meczowych. Skoro wygrał z Miedwiediewem, dlaczego Stan ma nie wygrać z mniej profesjonalnym grajkiem? Na pewno będzie chciał z nim wygrać po 2 porażkach h2h, choćby po 5 setach - tak jak z Seppim lub Miedwiediewem. Nie obawiam się również o kondycję, gdyż miał dzień odpoczynku. Do boju Stan!

Wynik pierwszego gema serwisowego - serwujący wygra do 0/15
Rafael Nadal - nie @1.88
Rafa kontra Dominic - tutaj może być również niespodzianka, Thiem zrobił ogromny progres i widać, że czuje się na hardzie znacznie lepiej niż kiedyś - W pięciosetówce półfinału US Open Thiem ograł Hiszpana 6:0 w 1 secie, myślę że 2 punkty z returnu na początek meczu nie są czymś trudnym do zrobienia przez Austriaka.
 
 
S 766

szeffb

Użytkownik
Tym którzy grają w stronę Thiema polecam przypomnieć sobie mecz z Boltem ????
Oczywiście ma szansę, ale Rao wczoraj też miał szanse????
 
A 34,2K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 29 stycznia 2020 08:33 przez szeffbTym którzy grają w stronę Thiema polecam przypomnieć sobie mecz z Boltem ????
Oczywiście ma szansę, ale Rao wczoraj też miał szanse????
Będziesz bardziej doświadczony to zrozumiesz że mecz meczowi nierowny.  

Nadal - Thiem 
Liczba asów (-18.5) @1.83 forbet  
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik


Gra mieszana
Godz.11.30
Swiatek/Kubot – Smith/Sharma

 

Astra Sharma po prostu lapie wiatr w żagle , bo ma tu swoją publikę  tak jak rok temu kiedy doszła do finału w grze mieszanej. Innego wytłumaczenia nie mam, przecież to jest bardzo przeciętna tenisistka, John-Patrick także nie świeci mi jak jakiś diament, ani w singlu ani  w deblu, chociaż w grze podwójnej co roku jakieś Czelki ma na swoim koncie głownie z USA. Wychodzi na to ,że ta Para jest tu lekkim faworytem ,ze względu na zgranie i ten Finał z AO z 2019 r.

Polska para to gwiazdy znane na całym Świecie i myślę ,grają tylko na poziomie ATP ,że stać ich na ogranie przeciwników ale doświadczenie z poprzedniej edycji stawia tu Sharme/Smitha w bardzo dobrym świetle, kursy na nich bardzo atrakcyjne i lecą w dół.

3 sety bardzo prawdopodobne.  Sharma Smith ugrają seta to 1.64 w Fortunie. Handicap +1.5  

WYNIK: 1-2
 
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik
Człowieku pozjadałeś chyba wszystkie rozumy - gratulacje.
Poczekajmy na koniec meczu - wtedy najwyżej odszczekasz ok?

Co do samego meczu - ja pograłem Thiema po kursie 3,40        - dla mnie to value przy 1,30 na Nadala

oglądamy :)

edit:
czekamy szefie 
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
K 22

kildan

Użytkownik
cytat z dnia 29 stycznia 2020 10:11 przez gostek1989Człowieku pozjadałeś chyba wszystkie rozumy - gratulacje.
Poczekajmy na koniec meczu - wtedy najwyżej odszczekasz ok?

Co do samego meczu - ja pograłem Thiema po kursie 3,40 - dla mnie to value przy 1,30 na Nadala

oglądamy :)
Dokładnie zgadzam się z kolegą. Ja się nie chwalę ile siedzę w tenisie a sam jestem aktywnym graczem-amatorem od 15 lat i interesuję się od takiego czasu tenisem i sprawami okolotenisowymi zw. z ogólnie pojętym hazardem. Wiem że gówno wiem. I tyle możecie każdy napisać. Bo nie sztuka napisać posta po fakcie w typach na żywo i napisać "a nie mówiłem" albo dokładnie tak obstawiałem Federera bo to bardzo śmieszne ???????? nie masz żadnych dowodów ? Proszę nie zabieraj głosu. Można mieć farta i trafić co najwyżej. Tenis jest dyscypliną jak wspomniałem w dzisiejszych czasach bardzo wyrównana i nieprzewidywalna że trudno z góry założyć kto wygra w danym meczu. Szukanie szansy na live w trwającym meczu tenisowym jest to jakaś nadzieja ale niepewna również. Wiec skończcie z pie... ze a nie mówiłem. Bo to zwyczajnie się udało i tyle.

P.S. Nie ludź się że cokolwiek odszczeka. Na pewno obstawil na live'a na Nadala że ten wyciągnie ten mecz w 5 setowce... i napisałby po fakcie z tryumfalna wieścią "a nie mówiłem". A teraz siedzi cicho ???????? Tak to wygląda z hejtowaniem. Ja nie bawię się w kalkulacje. Nie ma sensu obstawiać wiedząc właściwie niewiele. Thiem generalnie nie leży Rafie ze względu na swój specyficzny styl gry czyli jednoręczny ofensywny backhand i awansujący topspinowy forehand trenowany od małego. Nie sprawiają mu problemu rotacje Rafaela i wysoki kozioł piłki.
 
adik1992 427,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 29 stycznia 2020 09:58 przez szeffbaronek nikt chyba tutaj nie ma większego doświadczenia niż Ja jeśli chodzi o tenis a przynajmniej o sprawy bukmachersko-tenisowe :)
Temu Panu chyba znowu potrzebny jest odpoczynek bo większe od jego doświadczenia jest jego ego co udowadnia w każdym poście. 

Djokovic 3:0 @1,86   7:6 6:4 6:3
Wszystko zgodnie z planem. Jednak slodko-gorzki smak ma ta wygrana. I ponownie proszę o przerwę dla szeffb bo ego już wychodzi poza skalę. Przerwa dobrze mu zrobi  


1xbet

Niechętnie to pisze bo Federer to mój ulubiony tenisista i według mnie najlepszy w historii tego sportu ale jednak nie widzę w obecnej dyspozycji szans na choćby ugranie seta. Dziś nie pojawił się na żadnym treningu. Dalej ma problemy z pachwiną co będzie skutkowało z utrudnieniami podczas biegania. Widać już było to w meczu z Sandgtenem. Niewiadoma jest czy wogole dojdzie do tego meczu. Ja obecnie widzę 3 rozwiązania. 
Roger może oddać walkowera jednak wtedy tracą organizatorzy i kibice. Więc nie sądzę ze Roger nie wyjdzie na polfinal szlema.
Drugie to do spotkania dojdzie i jeżeli problemy się nasila to skreczuje. Jednak w karierze Szwajcar nigdy nie kreczowal. Dlatego w razie problemów będzie się ratował przerwami medycznymi jak podczas spotkania z Sandgrenem. 
A jeżeli będzie się decydował dograc do końca to z obecnym urazem nie będzie w stanie nic zdziałać z tak grającym Djokovicem niestety. Serb gra bardzo dobrze co pokazal już w ATP CUP a w Melbourne to tylko potwierdza. Dlatego proponuję taki typ na to spotkanie. Nie jestem na miejscu ani też nie rozmawiałem z nikim ze sztabu Rogera i opieram sie na tym co widzialem w poprzednich meczach oraz informacjach ogólnodostępnych na temat zdrowia Szwajcara. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
cytat z dnia 29 stycznia 2020 14:09 przez adik1992

Temu Panu chyba znowu potrzebny jest odpoczynek bo większe od jego doświadczenia jest jego ego co udowadnia w każdym poście. 

Djokovic 3:0 @1,86

1xbet

Niechętnie to pisze bo Federer to mój ulubiony tenisista i według mnie najlepszy w historii tego sportu ale jednak nie widzę w obecnej dyspozycji szans na choćby ugranie seta. Dziś nie pojawił się na żadnym treningu. Dalej ma problemy z pachwiną co będzie skutkowało z utrudnieniami podczas biegania. Widać już było to w meczu z Sandgtenem. Niewiadoma jest czy wogole dojdzie do tego meczu. Ja obecnie widzę 3 rozwiązania. 
Roger może oddać walkowera jednak wtedy tracą organizatorzy i kibice. Więc nie sądzę ze Roger nie wyjdzie na polfinal szlema.
Drugie to do spotkania dojdzie i jeżeli problemy się nasila to skreczuje. Jednak w karierze Szwajcar nigdy nie kreczowal. Dlatego w razie problemów będzie się ratował przerwami medycznymi jak podczas spotkania z Sandgrenem. 
A jeżeli będzie się decydował dograc do końca to z obecnym urazem nie będzie w stanie nic zdziałać z tak grającym Djokovicem niestety. Serb gra bardzo dobrze co pokazal już w ATP CUP a w Melbourne to tylko potwierdza. Dlatego proponuję taki typ na to spotkanie. Nie jestem na miejscu ani też nie rozmawiałem z nikim ze sztabu Rogera i opieram sie na tym co widzialem w poprzednich meczach oraz informacjach ogólnodostępnych na temat zdrowia Szwajcara. 
Podpinam się pod ten typ. Pomijając już kwestie medyczne, poprzednie spotkania Fedexa nie były jakieś szczególnie wybitne w jego wykonaniu i nie chodzi tu nawet o klasę rywala. Gdyby to był jeszcze Wimbledon... nie potrafię sobie tego wyobrazić jak Djokovic to przegrywa i pewnie gdybym grał tak głupim systemem co na początku przygody z bukmacherką szło by w tysiącach. Niby nie ma pewniaków, ale w tym przypadku 1,15 to value.
 
A 34,2K

ar0nek

Użytkownik
Od ostatniego meczu Djokovic - Federer minęły troche ponad 2miesiace, a mam wrazenie jakbym czytal takie same wpisy jak Podczas ATP Finals, gdzie murowanym faworytem był Serb. Domy na niego stawialiscie po kursach 1.35. A jak sie skonczylo? Federer wygral gladko 2-0. Djokovic przy serwisie Szwajcara nie mial nic do powiedzenia. Roger zagral najlepszy mecz w sezonie i wszystkich zaskoczył. Dziś powtórka, tylko ze djoko jest jeszcze wiekszym faworytem. @1.14 serio? I jakies marne @1.84 na wygrana bez straty seta? No way. Nie tędy droga. 
Federer ugra seta @1.91 1xbet  
Szkoda 1seta bo bylo 4-1 40-0 i 5-3
 
S 766

szeffb

Użytkownik
cytat z dnia 30 stycznia 2020 07:27 przez ar0nekOd ostatniego meczu Djokovic - Federer minęły troche ponad 2miesiace, a mam wrazenie jakbym czytal takie same wpisy jak Podczas ATP Finals, gdzie murowanym faworytem był Serb. Domy na niego stawialiscie po kursach 1.35. A jak sie skonczylo? Federer wygral gladko 2-0. Djokovic przy serwisie Szwajcara nie mial nic do powiedzenia. Roger zagral najlepszy mecz w sezonie i wszystkich zaskoczył. Dziś powtórka, tylko ze djoko jest jeszcze wiekszym faworytem. @1.14 serio? I jakies marne @1.84 na wygrana bez straty seta? No way. Nie tędy droga. 
Federer ugra seta @1.91 1xbet 
Brawo kolego właśnie to samo miałem pisać. Pierwsza osoba tutaj z którą chyba jest o czym dyskutować. Wcale mnie nie zdziwi jeśli Ferdek wygra nawet 2 sety, ale już na win może po prostu i raczej zabraknie paliwa.
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Skoro usuwacie mój post punktujący tego matoła a zostawiacie jego to ja usuwam swój post z analizą i kończę działalność na tym pseudo forum. 
 
 
S 766

szeffb

Użytkownik
Panie myron_bolitar nie piszemy takich bzdur naprawdę nie wypada. Jak można pisać, że Rao prezentował się lepiej więc z Ferdem on tym bardziej nie ma szans....ręce opadają. Rao to drewno co Djoko wykorzystał w każdym zagrania ganiając go jak psa a Ferdek raczej będzie gonić Djoko no ale... 

Roger Federer @7,10 (za 200euro)

Im bliżej meczu tym daje więcej szans Szwajcarowi. Zacznijmy od tych rzeczy które za nim nie przemawiają co tutaj w dziale jest rzadkością, żeby negować swój typ no ale... Brak "paliwa w baku" i uraz pachwiny. Gdyby nie te 2 rzeczy pograłbym Ferdka za 2000euro po takim kursie. Federer według mnie ma dużo większe szanse w pojedynkach z Djoko niż Nadal a pewnie gdyby Hiszpan grał z Djoko kurs byłby z 2,50 Federer jeśli nie będzie popełniać niewymuszonych błędów wydaje mi się, że może tutaj być nawet mega sensacja i win 3:0 ale to już hura optymizm z mojej strony. Według mnie mecz skończy się 3:1 dla Federera. Djokovic może się podjarać tym, że główny rywal odpadł pewnie motywacji też zabraknie, bo przecież rywal kontuzjowany w słabej formie itd. Szczerze? Mógłbym tutaj napisać referat na temat za i przeciw na 10 stron, ale po prostu podsumowując argumenty za i przeciw stwierdzam, że kursy są mega źle ustawione a na dodatek ludzie grający jeszcze bardziej je popsuły. W sumie to nawet pisząc tą analizę o "paliwo" jakoś mniej się boję ponieważ przed meczem z Węgrem niby Szwajcar miał być zmęczony itd. a tutaj kończąc 4 seta wyglądał jak młodzieniaszek a Węgier słaniał się na nogach. Sprawa jest w sumie prostu. Federer będzie zdrowy mecz 50/50 a kurs kosmos.
 
H 27,9K

harlon

Użytkownik
cytat z dnia 30 stycznia 2020 09:22 przez szeffbPanie myron_bolitar nie piszemy takich bzdur naprawdę nie wypada. Jak można pisać, że Rao prezentował się lepiej więc z Ferdem on tym bardziej nie ma szans....ręce opadają. Rao to drewno co Djoko wykorzystał w każdym zagrania ganiając go jak psa a Ferdek raczej będzie gonić Djoko no ale... 

Roger Federer @7,10 (za 200euro)

Im bliżej meczu tym daje więcej szans Szwajcarowi. Zacznijmy od tych rzeczy które za nim nie przemawiają co tutaj w dziale jest rzadkością, żeby negować swój typ no ale... Brak "paliwa w baku" i uraz pachwiny. Gdyby nie te 2 rzeczy pograłbym Ferdka za 2000euro po takim kursie. Federer według mnie ma dużo większe szanse w pojedynkach z Djoko niż Nadal a pewnie gdyby Hiszpan grał z Djoko kurs byłby z 2,50 Federer jeśli nie będzie popełniać niewymuszonych błędów wydaje mi się, że może tutaj być nawet mega sensacja i win 3:0 ale to już hura optymizm z mojej strony. Według mnie mecz skończy się 3:1 dla Federera. Djokovic może się podjarać tym, że główny rywal odpadł pewnie motywacji też zabraknie, bo przecież rywal kontuzjowany w słabej formie itd. Szczerze? Mógłbym tutaj napisać referat na temat za i przeciw na 10 stron, ale po prostu podsumowując argumenty za i przeciw stwierdzam, że kursy są mega źle ustawione a na dodatek ludzie grający jeszcze bardziej je popsuły. W sumie to nawet pisząc tą analizę o "paliwo" jakoś mniej się boję ponieważ przed meczem z Węgrem niby Szwajcar miał być zmęczony itd. a tutaj kończąc 4 seta wyglądał jak młodzieniaszek a Węgier słaniał się na nogach. Sprawa jest w sumie prostu. Federer będzie zdrowy mecz 50/50 a kurs kosmos.
Nieźle ludzi wkręcasz, Djoko wygra 3-0 lub 3-1, ale sprawdzimy po meczu, o ile Federer wyjdzie na kort w ogóle.
 
H 27,9K

harlon

Użytkownik
cytat z dnia 30 stycznia 2020 09:25 przez harlon

Nieźle ludzi wkręcasz, Djoko wygra 3-0 lub 3-1, ale sprawdzimy po meczu, o ile Federer wyjdzie na kort w ogóle.
Bez niespodzianki, aczkolwiek 1 seta powinien wygrać Federer.
 
wawo 6,7K

wawo

Użytkownik
Kto mądry ten lapal ponad 1.4 na djoka w pierwszym secie. Teraz Thiem wygrywa że zverev em i mamy finał na przełamanie legendarnej trójki ale czy Thiem zbliży się do Djokera? 
 
K 22

kildan

Użytkownik
Bardzo ladnie się w dniu dzisiejszym to wszystko ułożyło ???? nie będę się może przechwalal jak to sławetny już user @szeffb ale dzięki pewnie super analizie @adik1992 zagralem dzisiaj dubelek win Muguruza przed meczem i win Djokovic 3-0 w setach po łącznym kursie @4.15 za 100 zl i wyciągnąłem koło 400 zł ???? nie jest to może 1000 euro ale zawsze fajnie wygrać i cieszę się że się udało bo to ciężkie w tym sporcie ????
 
M 220

mm25

Użytkownik
cytat z dnia 30 stycznia 2020 12:35 przez wawoKto mądry ten lapal ponad 1.4 na djoka w pierwszym secie. Teraz Thiem wygrywa że zverev em i mamy finał na przełamanie legendarnej trójki ale czy Thiem zbliży się do Djokera? 
Wg mnie Zverev jutro bierze tak samo Djoko może ogarnąć, Zverev w formie jutro pewna wygrana wg mnie, a Sledze AO
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom