>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: French Open 2020 (27.09.2020-11.10.2020)

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis - Roland Garros - ATP
Godzina: 16:45
Spotkanie: Jannik Sinner - Rafael Nadal
Typ: Jannik Sinner (z handicapem +6,5 gemów)
Kurs: 3,65 mało brakowało, przegrana 1:6 w trzecim secie zadecydowała
Bukmacher: Forbet

Jeszcze można spróbować postawić na zwycięstwo Sinnera:

Sinner wygra @12,00 Fortuna

Analiza:

Pora na mecze ćwierćfinałowe tegorocznego turnieju w Paryżu. Według mnie ten ćwierćfinał zapowiada się znacznie ciekawiej niż pokazują to kursy wystawione przez bukmacherów i uważam, że Sinner może sprawić faworytowi dużo problemów, a nawet pokusić się o sensację. Niektórzy się obawiali w jaki sposób będzie sobie radzić Rafael Nadal w tych warunkach jakie panują w tym roku w Paryżu. Dotychczasowe mecze Hiszpana pokazują, że nie było o co się martwić, gdyż Rafael Nadal radzi sobie tutaj bardzo dobrze, chociaż poziom jego przeciwników był na tyle niski, że jeszcze nie można stwierdzić, że Nadal jest w dobrej formie. Rafa wygrał łatwo wszystkie swoje mecze, jedynie w pierwszej rundzie oddał trochę za dużo gemów w pojedynku z Gerasimovem. Trzeba jednak zaznaczyć, że Nadal miał łatwych rywali: Gerasimov, McDonald, Travaglia, Korda. Jak na cztery rundy wielkiego szlema, to był wprost wymarzeni rywale, więc nie ma się co dziwić, że Hiszpanowi tak łatwo przyszedł awans do ćwierćfinału.

Teraz rywal Rafaela Nadala będzie już dużo lepszy niż ci wcześniejsi i jest to pierwszy poważniejszy sprawdzian dla Hiszpana. Jannik Sinner już w zeszłym roku pokazał jak jest utalentowany. W tym roku bardzo dobrze sobie radzi na clayu. Już na turnieju w Rzymie sprawił dużą niespodziankę, bo wyeliminował Stefanosa Tsitsipasa. Tutaj na Roland Garros ten młody tenisista idzie jak burza. Już w pierwszej rundzie sprawił dużą niespodziankę, bo wyeliminował z turnieju Davida Goffina i zrobił to naprawdę w efektowny sposób, gdyż uczynił to w trzech setach. Wyniki tych setów też robią wrażenie: 7:5, 6:0, 6:3. Jednym slowem Goffin został zdemolowany przez młodego Włocha. Następnie były dwa zwycięstwa 3:0 z mniej znanymi rywalami. W czwartej rundzie Sinner grał z tegorocznym finalistą US Open, czyli z Alexandrem Zverevem. Spotkanie to zakończyło się zwycięstwem Jannika Sinnera 3:1. Wyniki 3:0 z Goffinem oraz 3:1 ze Zverevem pokazują, że Jannik Sinner jest naprawdę groźnym dla czołówki tenisistą.

Rafael Nadal jeszcze nigdy nie grał z Jannikiem Sinnerem, więc jest pewną niewiadomą to, czy styl gry Włocha będzie mu odpowiadać czy też nie. Sinner na tym turnieju wygląda bardzo mocno i według mnie to może być naprawdę emocjonujące spotkanie. Włoch powinien zagrać odważnie, on nie ma tutaj nic do stracenia. On już osiągnął tutaj bardzo wiele, więc powinien postawić wszystko na jedną kartę i liczyć na to, że to będzie jego dzień, tak jak to było w przypadku Igi Świątek, której wszystko wychodziło w meczu z Simoną Halep.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +97
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Rafael Nadal jeszcze nigdy nie grał z Jannikiem Sinnerem, więc jest pewną niewiadomą to, czy styl gry Włocha będzie mu odpowiadać czy też nie
Typu nie neguje jednak dla mnie zagadką będzie jak Sinner będzie sobie radził z grą Rafy która jest dość specyficzna i dla młodego Włocha może to być bardzo nieodpowiedni styl. Bardziej doswiadczeni gracze mieli problemy w meczach z Nadalem z rotacją jaką Hiszpan nadaje piłce. Z zawodnikami grającymi jak Sinner Nadal grał wielokrotnie. Włoch uderza mocno tylko na ile wystarczy mu sił i cierpliwości bo te piłki będą wracać na jego stronę.

Odniosę się jeszcze do meczu z Goffinem, bo Belg zagrał mega słabo, bez ambicji. Podobnie wyglądał na US Open z Shapovalovem więc ja bym tak tej wygranej specjalnie nie gloryfikował bo jest on daleki od optymalnej dyspozycji.

Ja też liczę na dobry mecz i powodzenia z typem.
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Spotkanie: Schwartzman D. - Thiem D.
Typ: Thiem -1,5 seta
Kurs: 1.73
Bukmacher: fortuna

Jako że o meczu Sinner-Nadal zostało dużo napisane wybieram drugi mecz ćwierćfinałowy RG, gdzie znajdujący się w niesamowitej formie Schartzman podejmuje zwyciezcę US Open Thiema. Bardzo mnie cieszy, że Argentyńczyk przez turniej idzie jak burza nie tracąc seta bo kurs na Dominika dzięki temu jest do przyjęcia. Wygral z tragicznym Kecmanovicem, kasztanami: Giustino i Gombosem oraz Sonego który chyba zapomniał rakiet bo wyglądał jakby dzięn wcześniej pochlał. Argentyńczyk w Rzymie wygrał nawet z Nadalem ale to nie był ten Nadal jaki jest choćby teraz na RG. Uważam, że w starciu z Thiemem po prostu nie ma argumentów a strata 2 setów z Gastonem to kompletny brak koncentracji, a może i zabawa z widzami. Jeśli Dominik wytrzyma fizycznie trudy kolejnego WS to może zagrozić Nadalowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Na dziś wieczór podoba mi się też typ na over minut w meczu Rafy Nadala. Jak dotychczas Hiszpan nie musiał się szczególnie wysilać- w ostatni meczu przeciwko Sebastianowi Kordzie rozegrał ledwo 22 gemy a cały mecz trwał 116 minut. Dziś próg jaki znajdziemy to 130 minut i troche większy w 1xbet wiec cały czas stosunkowo bardzo niski- w meczu z Kordą zabrakłoby 15 minut. Co ciekawe najdłuższy mecz Rafy w tym turnieju był w 1 rundzie przeciwko Gerasimovovi gdzie było 28 gemów i łącznie 122 minuty rozegrane.Co jest też istotne- z białorusinem tylko jeden gem w całym meczu był grany na przewagi. Można się więc spodziewać że ktoś mocniejszy niż Korda i Gerasimov złamie granicę minut bez problemu i wydaje mi się że Jannik Sinner to zrobi. Młodziutki włoch ma niebywały potencjał a już gra na światowym poziomie- w tym turnieju pokonał bez większych problemów faworyzowanych Goffina czy ostatnio Zvereva. Oczywiście Nadal to najtrudniejszy rywal jaki może sobie wyobrazić ale Włoch nie ma nic do stracenia i wydaje mi się że nawet jeśli będzie jeden wyrównany set i dwa stosunkowo łatwe (a po cichu liczę że Sinner może się postawic bardziej niż myślimy) to over minut powinien wejść bez problemu.

Nadal- Sinner
ponad 130.5 minut @1,80 Unibet
over 135.5 minut @1,85 1xbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +163
typer86 3,9K

typer86

Użytkownik
Witam ekspertów tenisowych 👊 jak wam dziś intuicja podpowiada czy jest możliwe dzisiaj ugranie seta przez Włocha z Rafą albo może coś więcej 🤔 jak typujecie to spotkanie?
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Witam ,pisałem wcześniej posty, obstawiłem wcześniej ok 700zl powyżej 27 gemow jak w poście ,a przed chwilą 100 na Jannicka,polecam moi drodzy ten typ, pisałem że jest niesamowity-w wieku 19lat Nadal debiutował w RG, Jannick również debiutuje w wieku 19lat,pozdrawiam!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Przed nami już dzisiaj potyczka grecko- rosyjska w ćwierćfinale RG. Tsitspias vs Rublev. Panowie dobrze się już znają bo będzie to ich szóste spotkanie. Jak wiadomo przed RG spotkali się w Finale w Hamburgu. Mecz był bardzo wyrównany, bliżej zwycięstwa był nawet Grek ale w końcówce, jak czasem mu się zdarza posypał się i wygrał Rosjanin. W RG lepiej wygląda Grek, który poza meczem z Munarem demoluje swoich przeciwników.. Rublev jednak mocno się morduje, wydaje mi się że wolniej wchodzi w mecz i więcej czasu potrzebuje aby grać na maksymalnych obrotach. Pomimo tego oceniam, że nie będzie to jednostronny pojedynek i zobaczymy przynajmniej 4 sety w tym spotkaniu. Siła gry obu graczy jest zbliżona, a Grek pomimo świetnej dyspozycji ma też pewne momenty gorszej gry, ( tutaj przypominam mecz z Dimitrovem gdzie Grek wygrał 3-0 ale byłem bardzo zdziwiony, że Dimitrov jest tak słaby psychicznie i nie wykorzystał sytuacji aby wygrać 2 seta.

Tsitspias Rublev

Over 3.5 seta w meczu

Kurs 1.45 Przyznam że troszkę jestem zdziwiony, że Grek tak szybko spakował Rosjanina :p
Bukmacher Forbet

i dodatkowe typy

Tsitsipas Rublev

Tsitspias wygra 1 seta

Kurs 1.71

Bukmacher Forbet

Bliżej mi do zwycięstwa Greka także do jakiegoś AKO dołożę

Tsitspias wygra mecz

Kurs 1.63

Bukmacher Forbet

Ale tak szczerze mówiąc w tegorocznej edycji RG dzieją się takie cyrki, że żaden wynik mnie nie zdziwi, oczywiście 3-0 dla któregoś z graczy pozostaje na początku meczu chyba najmniej prawdopodobne także over setowy zagram jako podstawowy typ.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +97
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
W czwartek przed Nami półfinał w RG w turnieju Deblowym Cabal Farah Pavic Soares. Nie będę ukrywał że widziałem w tym turnieju tylko występy Kolumbijczyków. Grają bardzo dobrze, są mocni mentalnie, pomimo tego że w ostatnich 2 spotkaniach przegrywali z przeciwnikami pierwsze sety potrafili się mocno zmobilizować i spokojnie wyciągać na 2-1 Zarówno z Nielsen Peuetz i Melzer Vasselin postawili się mocno i były to mecze na wysokim poziomie. Zdaje sobie sprawę że Pavic Soares to też jest topowa para ale powiedzmy te 52 % daje Kolumbijczykom zwłaszcza że ostatnio grają cyklicznie w RG i kończą na poziomie fazy Półfinałów ewentualnie Ćwierćfinałów przed nimi dobra okazja aby przejść w końcu do Finału i to stworzy dodatkową motywacje. Oczywiście w deblu poziom czołowych par jest zbliżony i decydują pojedyncze piłki ale jednak minimalną przewagę mają według mnie Cabal Farah

Ze stawką oczywiście bez szaleństw bo jakiś ultra "pewniak " to nie jest :cool:

Cabal Farah Pavic Soares

Typ Cabal Farah

Kurs 1.57

Bukmacher Forbet
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
No właśnie po takim kursie na Kolombijczykow bym nie grał.Wedlug mnie para Pavic/Soares ma tutaj większe szanse,Cabal z Farahem są tutaj strasznie niepewni jak dla mnie.Widzialem ich w starciu z Nielsen Puetz i żeby nieco lepszy serwis ich rywali to by ich tu nie było.Pavic z Soares według para dużo bardziej doświadczona i lepiej serwująca aniżeli Nielsen/Puetz a Cabale już w R1 z francuska para troche się natrudzili.Ogolnie tez Pavic z Soares ograli lepsze deble na tym turnieju niż Kolumbijczycy i w kursie Ok 2,3 widzę spore value.Cabal z Farahem to nie byle kto wiadomo,czołówka,jak nie najlepsza para na świecie ale w tym turnieju mam wrażenie ze zbytnio w formie nie są.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Ostatni bet w tym roku tutaj (podziękowania kireujcie w strne pana moderator ranczcho czy jak mu tam) który sobie obrał cel wypylenie z tego forum).

Djokovic wygra RG @2,05 10/10 zalana cysterna pod korek

Za bardzo nie ma co się rozpisywać po typ jest pewny bardziej niż to, że koronawirusa nie ma. Djokovic z kim ma przegrać? Z Argentyńskim palaczem papierosów w czasach wczesno szkolnych? Który potrafi tylko przebijać? Co z tego? Djoko potrafi dłużej tym bardziej, że mały jest wyniszczony fizycznie po meczu z Thiemem. Kogo tam jeszcze mamy aaaa Nadal... który wczoraj był zamiatany przez 2 sety przez Sinnera ale psycha nie wytrzymała. To co bedzie robić Djoko hmmm... będzie powtórka z finału w AO czy jeszcze bardziej go zniszczy? No i Tsitsipas albo rusek hmmm... Rusek bez historii nie ma podjazdu do Djokera co pokazał mecz w 1 rundzie gdzie prawie odpadł z drewnem na clayu. Jedynie Grek może powalczyć z tym, że warunek jest jeden dziś musi skończyć mecz 3:0 w innym wyypadku jest bez szans. Lokata ponad 105% nie zdarza się często.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 129

rakakakakaka

Użytkownik
Jeśli nawet Nadal dzisiaj wyga z Wlochem to na 100 nie wygra RG.
Kolego jeśli nawet 1 set Sinner wyglądał lepiej i tak przegral 0-3 wytrzymaloscia i intensywnoscia nadal zajedzie tu kazdego i wygrywa kolejnego RG w tulym roku mimo pogody i zmienionych piłek... W półfinale 3-0 3-1 a w finale djkovic lub tsitsipas wedlug mnie łatwiej mu bedzie nawet z serbem bo grek nieobliczalny ale tak jak wspomniałem wcześniej w dwoch setach jest szansa ale wygrać 3 sety z nadalem w RG trzeba miec dzien konia. Ja mam osobiście pograne jego zwycięstwo i czekam az wystawia na ogólne zwycięstwo w deblu i jeszcze oba te typy połączę. Jutro według mnie sie rostrzygnie koolhof/mektic - krawietz/mies ktora para wygra zgarnia tytul... Blizej mi i od początku gram ma tych pierwszych ale jutro się wstrzymuje bo Niemcy z tego co pamietam ubiegłoroczni zwycięzcy
Ostatni bet w tym roku tutaj (podziękowania kireujcie w strne pana moderator ranczcho czy jak mu tam) który sobie obrał cel wypylenie z tego forum).

Djokovic wygra RG @2,05 10/10 zalana cysterna pod korek

Za bardzo nie ma co się rozpisywać po typ jest pewny bardziej niż to, że koronawirusa nie ma. Djokovic z kim ma przegrać? Z Argentyńskim palaczem papierosów w czasach wczesno szkolnych? Który potrafi tylko przebijać? Co z tego? Djoko potrafi dłużej tym bardziej, że mały jest wyniszczony fizycznie po meczu z Thiemem. Kogo tam jeszcze mamy aaaa Nadal... który wczoraj był zamiatany przez 2 sety przez Sinnera ale psycha nie wytrzymała. To co bedzie robić Djoko hmmm... będzie powtórka z finału w AO czy jeszcze bardziej go zniszczy? No i Tsitsipas albo rusek hmmm... Rusek bez historii nie ma podjazdu do Djokera co pokazał mecz w 1 rundzie gdzie prawie odpadł z drewnem na clayu. Jedynie Grek może powalczyć z tym, że warunek jest jeden dziś musi skończyć mecz 3:0 w innym wyypadku jest bez szans. Lokata ponad 105% nie zdarza się często.

Widac ze nie masz pojecia o tenisie i zero wiedzy na ten temat... Singiel wygrywa Nadal debel ktos z pary koolhof/mektic lub kriewetz/mies
 
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
W meczu Djokovica z Carreno-Bustą spodziewam się, że Hiszpan postawi większy opór i nie da się łatwo pokonać jak poprzedni rywale Serba. Już w US Open w feralnym meczu dla Djokovica zanosiło się na zacięty pojedynek. Myślę, że linia 29 gemów powinna zostać pokryta.

Typ: powyżej 28,5 gema
Kurs: 1,74 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ja tam widziałem mecz Djokovica z Khachanovem i Serb tu gra mega tenis.Khachanov zagrał dobre spotkanie ale to co gra Djokovic to poezja.Nadal popełnia sporo błędów (jak na niego oczywiście) i nie ma tego rytmu gry jak dla mnie co miał zawsze.Jesli Djokovic dzisiaj gładko pokona Carreno to potem Tsitsipas lub Rublev co wg mnie będzie tylko formalnością.

Nadal w półfinale ze Schwartzmanem ma przesrane.Argentynczyk owszem dzisiaj mordercza 5 setowka ale tez i ma 2 dni przerwy.Wiadomo Nadal to Nadal ale Schwartzman na pewno sie mu postawi i nie wierze po tym co zobaczyłem w Rzymie,ze Argentyńczyk nie ugra choćby seta.
 
dx2 224,8K

dx2

Użytkownik
Rublev-Tsitsipas 2 @1.55

Nie jest to moze najpewniejszy typ swiata, ale mimo wszystko sprobuje na Tsitsipasa. Jako ze rano nie bylem w stanie tego zaproponowac to kurs wpisze biezacy, bo zaczal spadac. Z pewnoscia wiekszosc pamieta, ze obydwaj tenisisci spotkali sie ostatnio w finale w Hamburgu i lepszy okazal sie Rublev po wyrownanym 3-setowym meczu, chcoiaz Tsitsipas w decydujacym secie mial sznase zamknac mecz na swoim serwisie.
Wydaje mi sie jednak, ze tym razem z tego pojedynku zwyciesko wyjdzie Tsitsipas. W Hamburgu kort byl bardzo wolny i to bardzo Rublevowi pomagalo w sposobie gry, a sam Rublev byl wyjatkowo zmotywowany w koncu ten Hamburg wygrac po nieududanym ubiegrocznym finale wlasnie w tym Hamburgu.
Tutaj jednak korty nie sa az tak wolne jak w Hamburgu, a sam Tsitsipas pewnie bedzie chciec sie odegrac. Milosci miedzy zawodnikami raczej nie bedzie jako ze Tsistspias ma bardzo na pienku z Medvedevem, ktory jest poza kortem przyjacielem Rubleva. Niby mecz podobny, ale ze ostatnio wynik byl blisko i okolicznosci tym razem bardziej neutralne to sprobuje -co prawda zachowawczo- zagrac w strone Greka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +37
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Busta więcej asów @4,62 1xbet

Bardzo zaciekawił mnie zakład na asy w ćwierćfinalowym pojedynku Serba z Hiszpanem.
Oczywiście jeśli chodzi o sam mecz to Novak nie powinien mieć problemu z łatwym dotarciem do następnej rundy, ale jeśli chodzi o asy to nie jest już tak kolorowo. W czterech pojedynkach RG w tej statystyce wygrał tylko raz, zaserwował 16 asów, ale aż 10 w jednym meczu przeciwko Berankisowi, w pozostałych pojedynkach serwowal po dwa asy na mecz.
Carreno natomiast asów w tym turnieju ma 25 i jeden set rozegrany więcej niż Novak.
Statystyki mówią same za siebie, moim zdaniem bukmacherzy błędnie oceniają szansę na wygraną w tymże aspekcie gry. Postaram się to wykorzystać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +67
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Busta więcej asów @4,62 1xbet

Statystyki mówią same za siebie, moim zdaniem bukmacherzy błędnie oceniają szansę na wygraną w tymże aspekcie gry. Postaram się to wykorzystać.
Moim zdaniem oceniają dobrze, bo przy tych wszystkich statystykach serwisowych można się łatwo oszukać. Jeśli chodzi o serwis i asy, to ważną kwestią jest, kto stoi po drugiej stronie kortu. A tu naprzeciw Hiszpana będzie najlepiej returnujący zawodnik. W ostatnim jednosetowym meczu na US Open Novak wygrał w asach 9:3. Niemniej jednak życzę powodzenia 😉
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom