>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: French Open 2020 (27.09.2020-11.10.2020)

Status
Zamknięty.
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Masz rację, że bardzo ważne jest to kto stoi po drugiej stronie kortu, ale Nole kilka dni temu przegral w tej statystyce z... Galanem Riverosem, więc spokojnie lepszy może okazać się również CB. Oczywiście tylko może bo jest to sport, natomiast kurs tutaj moim zdaniem był kluczowy. Niemniej jednak 40 min po opublikowaniu typu na forum tutaj i jeszcze innym zamkniętym nastąpiła korekta i kursy 1,72 vs 2,89 a nie jak wcześniej 1,35 vs 4,62 i takie kursy uważam za bardziej adekwatne. Jak będzie mecz pokaże.

Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Myślicie że Diego może coś ugrać przeciwko Rafie? Oglądałem wczoraj Nadala z Sinnerem i mam przeczucie, że gdyby młodemu tak nie siadała psycha w najważniejszych momentach, to mógł mieć minimum pierwszy set i ten mecz mógł się całkiem inaczej ułożyć. Jednak im dalej tym powietrze schodziło z niego coraz bardziej a na twarzy pojawiała się na przemian frustracja i niepewność. W trzecim ewidentnie przestał już wierzyć i odpuścił.

Zastanawiam się, jak Hiszpan poradzi sobie z dużo bardziej nieustępliwym rywalem, o ile Argentyńczyk będzie miał siłę biegać tak jak z Thiemiem. No i ostatnie pytanie jakie mnie nurtuje, to na ile Thiem oddał ten mecz swoją niedyspozycją, a na ile Schwartzman wyszarpał to zwycięstwo. Oglądając to spotkanie miałem wrażenie, że na korcie nie ma miejsca, na które można byłoby posłać piłkę, bo Diego dobiegał praktycznie do wszystkich i to przez 5 setów. A Thiem serwował czasem po 210 km/h.

Oczywistym jest tu zagranie overa gemowego czy nawet setowego, ale ja zastanawiam się, czy nie należy realnie upatrywać awansu ambitnego argentyńskiego tenisisty do finału. Kiedyś Nadal musi się zestarzeć. Uderzenie ma wciąż pewne (choć akurat rotacja nie jest tak dobra przy tych piłkach), wciąż świetnie gra przy siatce, ale czy jest w stanie tyle przebiec i wciąż być skuteczny w 4. a może 5. secie? To góra mięśni, która potrzebuje mnóstwo powietrza, aby je dotlenić, a ja jakoś wciąż nie potrafię sobie wyobrazić, że jednym turniejem można się w tym wieku przygotować do szlema rozgrywanego w takich warunkach.

Nawet nie kieruję się tym, że Schwartzman wygrał z Nadalem w tym Rzymie. Po tym jak zawziętego tenisistę zobaczyłem w ćwierćfinale z Thiemem, mam nieodparte wrażenie, że mało kto mógł tego dnia dać mu radę. Pytanie, czy jest w stanie to powtórzyć.
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ja z pewnością zagram 2x underdogi w SF.

Co do Schwartzman -Nadal:

Hiszpan nie wyglądał tak dobrze jak wyglądał w poprzednich rundach.Oczywiscie poprzeczka wyżej była postawiona z Włochem ale to nie był ten Rafa.Nadal jak dla mnie nie mógł odnaleźć swojego rytmu i popełniał sporo błędów jak na niego.Wiadomo,grasz tak jak przeciwnik pozwala ale mimo wszystko to nie takiego Nadala widziałem jak zgarniał kolejne Rolandy.
Cos jest nie tak z Hiszpanem wg mnie,ale zawsze taki Nadal,Djokovic czy Federer są tak mocni psychicznie,ze tylko nielicznym udaje się im pokonać.Wielu zawodników nie raz miało,ze wygrali pierwszego seta z wyżej wymienionymi zawodnikami a potem kupa i poprostu najlepsi zwyciężali psychika.

Schwarztman to taki gladiator,ze masakra.Chlop metr sześćdziesiąt pare a pyka w tenisa,ze szok.Warunki fizyczne nie najlepsze a swoim serduchem i wybieganiem stawia czoła tak silnym fizycznie jak Thiem.Argentyczyk ma dwa dni odpoczynku przed najważniejszym spotkaniem w jego karierze co jest tylko dla niego na plus.Diego ma czas by się zregenerować po tej morderczej rozgrywce z Austriakiem i pokazać klasę z Nadalem.Bedzie to wyśmienite spotkanie,obaj maja papiery na wygrana i ja po prostu biorę wygrana Schwarztmana po duzo lepszym kursie.Wiadomo,ze Sinner miał inny styl,może mniej pasujący Rafie niż ma Diego ale Argentyczyk nie odpuści tak łatwo,to jego czas.

Djokovic-Tsitsipas

Tsitsipas gra tutaj bardzo dobrze biega od rogu do rogu,gra mocno i agresywnie,dodatkowo jest wybiegany co tez może mieć duże znaczenie z Nole.Jesli głowa Greka zagra jak należy to będziemy mieć go w finale RG.w h2h 3-3 wygrywali na przemian a teraz wypada kolej Tsitsipasa.

Co do Novaka to według mnie,żeby Carreno miał większe jaja to mógłby zgarnąć dzisiejsze zwycięstwo.Djokovic w 1 secie grał po prostu słabo a Hiszpan niezle stad wygrana niżej notowanego w pierwszej partii.W trzecim gemie drugiej partii Hiszpan miał dwie szanse na breaka,których niewykorzystal Pablo po czym Serb wziął medical time out.Moim zdaniem ta przerwa medyczna miała na celu tylko rozkojarzyć Hiszpana i nie była ona spowodowana problemami zdrowotnymi ze strony Djokovica.Djokovic nie raz już robił taki „zabieg” w trakcie spotkania,które przegrywał by je wygrać.Wiadomo,ze Serb zaczął grać lepiej od drugiego seta ale tez Hiszpan gral za mało agresywnie co przełożyło się na zwycięstwo Djokovica.Weldug mnie po tym medicalu Pablo przegrał to spotkanie w głowie i jest to zawodnik,który wielkie mecze przegrywa bo głowa nie gra w raz z umiejętnościami.
Jeśli Tsitsipas wytrzyma mentalnie to Djokovic odpadnie według mnie bo Grek ma wszystko co trzeba by wygrać z Serbem co już nie raz udowadniał.Nie zdziwi mnie finał bez 1 i 2 bo rywale głodni sukcesów.

Schwarztman 6,00
Tsitsipas 3,20
 
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Przed Nami Półfinały RG
Na początek kilka luźnych przemyśleń a na koniec podam jakieś typy :D

Turniej jest specyficzny widać to jak na dłoni, ciągłe podmuchy wiatru deszcz, niska temperatura, inaczej odbijające się piłki brak publiczności, brak jastrzębiego oka do sprawdzania piłek, błędy sędziów. Pomimo wszystkich aspektów, które wymieniłem można stwierdzić że w 4 RG Panów nie znalazł się nikt przypadkowy, Nadal Djokovic Tsitspipas Schwartzman.

Nadal- wygląda średnio ale mam wrażenie że to celowe podejście i od fazy półfinałowej zobaczymy Hiszpana wrzucającego wyższy bieg.

Djokovic - do meczu z CB był moim faworytem do wygranej w całym turnieju, jakieś problemy z szyją ból, a może to wszystko okraszone szczyptą gry aktorskiej w której Serb jest Mistrzem

Tsitspipas - jak dla mnie to może być czarny koń turnieju patrząc na spotkania greka wygląda to momentami aż za dobrze. Oceniam, że może postawić się w meczu z Nole. Zwłaszcza że nie raz pokonał już Serba.

Schwartzman - Fajnie pograł z Thiemem ale nic mu nie ujmując wydaje mi się że Thiem miał wygrany mecz i wypuścił to rąk. Ok na plus Argentyńczyka można zapisać to że w Rzymie łatwo ograł Nadala, ale myślę że Nadal był wtedy w fazie przygotowań do RG i jego forma nie była najwyższa

I teraz tak wydaje mi się że jednak w Finale zagrają Nadal i Djokovic ale gdybym miał wskazać gdzie może być bliżej niespodzianki to jednak w pojedynku Serba z Grekiem Mam przeczucie że Stefanos naprawdę ma swój moment i może namieszać.

Druga Para Nadal będzie moim zdaniem mega zmotywowany aby pokazać Argentyńczykowi miejsce w szeregu z drugiej strony Diego przekroczył meczem z Thiemem pewną barierę i teraz nie ma już nic do stracenia zagra na pełnym luzie. Cały czas jednak chodzi mi po głowie Nadal 3-0/max 3-1 zakładając nawet scenariusz Hiszpan 3-0 wątpię aby linia 28.5 gema nie została przekroczona 64 64 63 i mamy 29

Reasumując ponieważ kursy 1.3 i 1.15 są totalnie nie atrakcyjne przy tych Parach idę w coś takiego


Tsitsipas Wygra Seta
Nadal Schwartzman over 28.5 gema w meczu
Kvitova Kenin Kvitova wygra seta ( Analiza w dziale WTA)

AKO 2.41

Bukmacher STS
 
Ostatnia edycja:
dx2 224,8K

dx2

Użytkownik
Schwartzman-Nadal (-5,5 gema) @1.45

Bilans meczow wynosi 9-1 na korzysc Nadala. Ostatnie zwyciestwo Schwartzmaan przyszlo niespelna dwa tygodnie temu w Rzymie, ale nie ujmujac nic El Peque nie mozna go przeceniac. Po pierwsze byl to mecz przyjazni mozna rzec, bo Rafa i Diego sa w bardzo dobrych relacjach. Oczywiscie Schwartzman gral naprawde dobrze, ale Nadal nie zabijal sie w tym spotkaniu o wygrana i nawet po meczu nie bylo widac, by sie zmartwil porazka, ze jego kolega w koncu mogl zapisac to symboliczne zwyciestwo nad nim. W Rzymie nie chodzilo o wygrana turniejowa po prostu za wszelka cene.

Zreszta Nadal od 6 lat, gdy regularnie grany jest Madryt-Rzym w kalendarzu, jesli wygrywa to tylko w jednym z tych turniejow, a w drugim nastepuje potkniecie. Ostatnim sezonem, gdy Nadal przed French Open zaliczyl pod rzad dwa finaly turniejow Madryt-Rzym byl rok 2014, a pozniej triumfowal co najwyzej w jednym z tych dwoch turniejow i teraz tez sadze, ze Rzym byl grany by zaliczyc troche praktyki.

Tutaj jednak juz takiego 'meczu przyjazni" nie bedzie. Lubie bardzo Schwartzmana za jego gre i jest to jeden z moich ulubionych tenisistow w tourze, ale w tym spotkaniu liczy sie tylko wygrana i atak na kolejny szlem w wykonaniu Hiszpana, dlatego nie umiem sobie wyobrazic porazki Nadala, ktory tu w Paryzu juz bedzie grac na pelnych obrotach, a kurs zawyze takim zmodyfikowanym handicapem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +24
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Ostatni bet w tym roku tutaj (podziękowania kireujcie w strne pana moderator ranczcho czy jak mu tam) który sobie obrał cel wypylenie z tego forum).

Djokovic wygra RG @2,05 10/10 zalana cysterna pod korek

Za bardzo nie ma co się rozpisywać po typ jest pewny bardziej niż to, że koronawirusa nie ma. Djokovic z kim ma przegrać? Z Argentyńskim palaczem papierosów w czasach wczesno szkolnych? Który potrafi tylko przebijać? Co z tego? Djoko potrafi dłużej tym bardziej, że mały jest wyniszczony fizycznie po meczu z Thiemem. Kogo tam jeszcze mamy aaaa Nadal... który wczoraj był zamiatany przez 2 sety przez Sinnera ale psycha nie wytrzymała. To co bedzie robić Djoko hmmm... będzie powtórka z finału w AO czy jeszcze bardziej go zniszczy? No i Tsitsipas albo rusek hmmm... Rusek bez historii nie ma podjazdu do Djokera co pokazał mecz w 1 rundzie gdzie prawie odpadł z drewnem na clayu. Jedynie Grek może powalczyć z tym, że warunek jest jeden dziś musi skończyć mecz 3:0 w innym wyypadku jest bez szans. Lokata ponad 105% nie zdarza się często.
Aktualizacja: Djoko mimo lekkiego urazu ograł wczoraj dobrze dysponowanego Hiszpana. Teraz już będzie tylko łatwiej liczę na długie pojedynki Nadala do finału a w nim tak, jak mówiłem Djokovic zrobi to samo z Nadalem co w finale AO.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Aktualizacja: Djoko mimo lekkiego urazu ograł wczoraj dobrze dysponowanego Hiszpana. Teraz już będzie tylko łatwiej liczę na długie pojedynki Nadala do finału a w nim tak, jak mówiłem Djokovic zrobi to samo z Nadalem co w finale AO.
Ale w finale AO Djoko grał z Thiemem ponad to Nadal nie ma już pojedynków do finału a tylko jeden mecz.
A może Nadal zrobi z Djokerem to co Thiem zrobił w zeszłym roku?
Wczoraj pewnie przy kiepskiej grze Djoka i urazie czy to wymyślonym czy rzeczywistym z Twojej cysterny zaczęło się ulewac
Swoja droga chciałbym zobaczyć Twoja na full zalana cysterne. Ja sam zalewam LOKOMOTYWE węglem po sam komin i cisnę na Nadala. Ktoś z nas pewnie zgarnie pulę. Jak już załaduje to napewno wrzucę skan kuponu. Możemy porównać kto załaduje większą cysterne Lokomotywę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
I jeszcze dobrze by się wypowiedział uzytwkonik PrzeTyper który przy okazji turnieju w Hamburgu zarzekał się że Tsitsilas większej roli w Paryżu nie odegra. Zapraszam do dyskusji
 
R 129

rakakakakaka

Użytkownik
Ale w finale AO Djoko grał z Thiemem ponad to Nadal nie ma już pojedynków do finału a tylko jeden mecz.
A może Nadal zrobi z Djokerem to co Thiem zrobił w zeszłym roku?
Wczoraj pewnie przy kiepskiej grze Djoka i urazie czy to wymyślonym czy rzeczywistym z Twojej cysterny zaczęło się ulewac
Swoja droga chciałbym zobaczyć Twoja na full zalana cysterne. Ja sam zalewam LOKOMOTYWE węglem po sam komin i cisnę na Nadala. Ktoś z nas pewnie zgarnie pulę. Jak już załaduje to napewno wrzucę skan kuponu. Możemy porównać kto załaduje większą cysterne Lokomotywę.
Ja tez bym chcial zobaczyć za ile zalal...
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +27
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Co do cysterny z której się wylewało... Powiedz mi panie lokomotywa z której strony? Wiesz ile to razy Djokovic wychodził ze stanu 0:2 i nawet przez chwilę nie był zagrożony przegraniem meczu? Mało wiesz o tenisie skoro piszesz, że Djoko wczoraj prawie przegrał...

Co do mojej cysterny zalanej pod korek nie nie będę pokazywał po raz kolejny za ile gram robiłem to już niejednokrotnie i wystarczy.
 
R 129

rakakakakaka

Użytkownik
Co do cysterny z której się wylewało... Powiedz mi panie lokomotywa z której strony? Wiesz ile to razy Djokovic wychodził ze stanu 0:2 i nawet przez chwilę nie był zagrożony przegraniem meczu? Mało wiesz o tenisie skoro piszesz, że Djoko wczoraj prawie przegrał...

Co do mojej cysterny zalanej pod korek nie nie będę pokazywał po raz kolejny za ile gram robiłem to już niejednokrotnie i wystarczy.
Kolego djokovic jest jest najlepszy na świecie ale w Paryżu krol jest jeden Nadal... Czy on gra slabiej w tym roku albo oceniacie przez pryzmat gry z sinnerem mlody walil w 1 secie i mu siedzialo ale nie wykorzystal szansy i pekl to jest sila Nadala... Jutro na moje przejedzie sie po schwarzmanie po 1 za porazke w rzymie po 2 zobaczcie sobie gdyby thiem siadla jedna dwie pilki w 1 secie przy stanie 4-5 i 5-6 mial 0-30 to powinno sie skończyć 3-0 dla thiema... Djokovic gra ladnie ale nie jest tu pewnh mozna go smialo lamac... Tsitsipas jutro podejrzewam go pokona boje sie zeby nie wzial calego turnieju w zabezpieczeniu dalem przy kursie 18 wczoraj na Tsitsipasa... A co do Serba dal chociaz troche na live zarobić wczoraj. A w deblu kriewetz/mies
 

Załączniki

L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Kolego djokovic jest jest najlepszy na świecie ale w Paryżu krol jest jeden Nadal... Czy on gra slabiej w tym roku albo oceniacie przez pryzmat gry z sinnerem mlody walil w 1 secie i mu siedzialo ale nie wykorzystal szansy i pekl to jest sila Nadala... Jutro na moje przejedzie sie po schwarzmanie po 1 za porazke w rzymie po 2 zobaczcie sobie gdyby thiem siadla jedna dwie pilki w 1 secie przy stanie 4-5 i 5-6 mial 0-30 to powinno sie skończyć 3-0 dla thiema... Djokovic gra ladnie ale nie jest tu pewnh mozna go smialo lamac... Tsitsipas jutro podejrzewam go pokona boje sie zeby nie wzial calego turnieju w zabezpieczeniu dalem przy kursie 18 wczoraj na Tsitsipasa... A co do Serba dal chociaz troche na live zarobić wczoraj. A w deblu kriewetz/mies
Wiesz gdyby Rafa od początku do teraz wygrywał wszystkie RG jak leci to argument, że jest Królem Paryża dla mnie by był przyjęty, ale skoro tak nie jest to argument takowy nie istnieje. Nadal może grać tutaj rewelacyjnie a Djoko mizernie a gdy przyjedzie do pojedynku to Djokovic zniszczy Nadala a wiesz dlaczego? Bo wykończy go graniem na FH.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Wiesz gdyby Rafa od początku do teraz wygrywał wszystkie RG jak leci to argument, że jest Królem Paryża dla mnie by był przyjęty, ale skoro tak nie jest to argument takowy nie istnieje. Nadal może grać tutaj rewelacyjnie a Djoko mizernie a gdy przyjedzie do pojedynku to Djokovic zniszczy Nadala a wiesz dlaczego? Bo wykończy go graniem na FH.
A ile to razy ten piekielnie mocny Djoko wygrał na clayu w Paryżu? Hmm raz? Dodatkowo było to wtedy gdy sam Nadal tu nie grał. Nawet wtedy gdy pokonał Nadala w 2015 gdy wracał po ciężkiej kontuzji to szlema nie zgarnął bo spuchł ze Stanem.
Wiec Król Paryza jest jeden. Może za kilkanaście lat będzie inny ale to musi wygrać kilkanaście razy Rolanda wtedy porozmawiamy kto był większym królem.
Patrząc na to jak oboje grają w tym turnieju to miło wszystko lepiej wygląda Nadal, nawet pomijając fakt z kontuzja Djoka.
Edit: oczywiście Nadal grał w 2016 tylko odpuścił w 3 rundzie z powodu kontuzji
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
R 129

rakakakakaka

Użytkownik
Wiesz gdyby Rafa od początku do teraz wygrywał wszystkie RG jak leci to argument, że jest Królem Paryża dla mnie by był przyjęty, ale skoro tak nie jest to argument takowy nie istnieje. Nadal może grać tutaj rewelacyjnie a Djoko mizernie a gdy przyjedzie do pojedynku to Djokovic zniszczy Nadala a wiesz dlaczego? Bo wykończy go graniem na FH.
Nie ma co sie spierać przekonamy sie w niedziele. Mam nadzieje ze Tsitsipas nie zrobi tobie lub mi psikusa 😉
 
mrw2019 1,1K

mrw2019

Użytkownik
Co do meczu Nadala z Diego widze szanse dla Argentynczyka szczegolnie w pierwszym secie kiedy bedzie mial jeszcze sily biegac do kazdej pilki. Dla bezpieczenstwa mozna zagrac handi albo over na gemy. Bardziej odwazny typ to wygrana 1 seta przez Diego, na Superbecie kurs 2.55
Post automatycznie złączony:

Co do meczu Nadala z Diego widze szanse dla Argentynczyka szczegolnie w pierwszym secie kiedy bedzie mial jeszcze sily biegac do kazdej pilki. Dla bezpieczenstwa mozna zagrac handi albo over na gemy. Bardziej odwazny typ to wygrana 1 seta przez Diego, na Superbecie kurs 2.55
A na betclicu kurs na to nawet 3.65 xd
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom