>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: Roland Garros 2018 - kwalifikacje

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: French Open (Francja) - kwalifikacje, ziemna
Godzina: 14:30
Spotkanie: Jason Murray Kubler - Goncalo Oliveira
Typ: 2
Kurs: 2,71
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
No to zaczynamy kwalifikacje do wielkiego szlema na paryskich kortach. W tym spotkaniu jestem mocno zdziwiony kursami wystawionymi przez buki i w moim odczuciu są one błędne. Według mnie powinny one być wyrównane a nawet kurs niższy powinien być na Portugalczyka Oliveirę. Oczywiście to tylko moje prywatne zdanie nikt z nim się zgadzać nie musi ale skąd tutaj taka duża różnica w kursach między tymi graczami i dlaczego to Kubler tutaj jest faworytem ? Patrząc na ranking to owszem Australijczyk jest na lepszej pozycji, bo zajmuje 160 miejsce a Oliveira jest na 221 miejscu ale ranking to nie wszystko. Za Goncalo z pewnością przemawia fakt, że Kubler w tym roku jeszcze nie startował na cegle. Dla niego będzie to pierwsze spotkanie na korcie ceglanym od czerwca tamtego roku, kiedy wystąpił na turnieju z cyklu ITF we włoskiej Padwie. Pod tym względem zdecydowanie lepiej ograny na mączce powinien być Oliveira, który wprawdzie nic wielkiego nie gra i na 11 meczy rozegranych na mączce w tym roku 4 wygrał a aż 7 przegrał ale przynajmniej się ogrywał a Kubler do tego spotkania cegłę odpuszczał. Jak już to kursy powinny być tutaj jednak zbliżone około 1,80 na Australijczyka i 1,90 na Oliveirę. Przy takich kursach jakie buki wystawiły to wolę tutaj iść w stronę niespodzianki i pograć na gracza, który w tym roku na cegle jednak grał, może bez fajerwerków ale jednak sobie na mączce startował a jego rywal od czerwca tamtego roku się na tej nawierzchni nie pojawiał więc może mu tutaj zabraknąć ogrania. Przy takich okolicznościach kurs 2,71 na Oliveirę to dla mnie duża promocja i żal nie skorzystać. Pamiętajcie, że to tylko moje prywatne odczucia i każdy gra na własne ryzyko. Ja próbuję na Oliveirę i polecam ale róbcie to z głową ;)
✅ 0-2 (2-6 , 5-7)
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: French Open (Francja) - kwalifikacje, ziemna
Godzina: 14:30
Spotkanie: Oscar Otte - Johan Sebastien Tatlot
Typ: 2
Kurs: 2,58
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Moja druga propozycja z kwalifikacji do turnieju głównego Roland Garros to również niespodzianka. Spotyka się tutaj tenisista z Niemiec 24 letni Otte z zawodnikiem gospodarzy 22-letnim Francuzem Tatlot. Tutaj zastrzeżeń do kursów nie mam, słusznie to Otte jest faworytem, bo zajmuje dużo lepszą pozycję w rankingu ATP a do tego jest bardziej doświadczony w seniorskim tenisie, więc jak najbardziej kursy poprawne ale ja próbuję niespodzianki. Tatlot zagra przed własną publiką, mieszka właśnie tutaj w Paryżu więc z pewnością da dzisiaj z siebie wszystko. Czy jest w stanie ograć Niemca ? Myślę, że tak. Oscarowi często brakuje koncentracji podczas swoich meczy. Jeden set jest w stanie całkowicie zepsuć, by dopiero w kolejnym wziąć się do roboty ale jeżeli tutaj od początku nie zagra skoncentrowany to Tatlot może mu nie dać szansy na pozytywny rezultat. Francuz będzie tutaj walczył o każdą piłkę i żadnej nie odpuści. Tatlot świetnie radził sobie na ostatnich turniejach ceglanych z seri futures. Wygrał taki we francuskim Grasse, w Angers przegrał w finale. Również na hardzie wygrał turniej w Jerbie (Tunezja). W seniorskim tenisie jeszcze sobie za bardzo nie radzi ale cały czas się rozwija. W ostatnim challengerze w Aix En Provence (Francja) pokonał zawodnika z Kanady Petera Plansky 2-1 (7-5 , 5-7 , 6-3) ale w kolejnej uległ Australijczykowi Tomiciowi 0-2 (4-6 , 1-6). Jest dobrze zaznajomiony z tą paryską cegłą i dobrze wie jak tutaj poruszać się po korcie. Otte też występował na challengerze w Aix En Provence i doszedł rundę dalej do ćwierćfinału. Po drodze pokonał Kanadyjczyka Dieza 2-1 (2-6 , 6-2 , 6-3) i Austriaka Ofnera 2-1 (4-6 , 6-3 , 6-2) i w ćwierćfinale przegrał z późniejszym triumfatorem całego turnieju Australijczykiem Millmanem 0-2 (4-6 , 0-6). Tatlot po tym challengerze zrobił sobie przerwę i przygotowywał się do tych kwalifikacji, natomiast Niemiec wystąpił jeszcze na challengerze u siebie w Niemczech w Heilbronn, gdzie również odpadł w ćwierćfinale. Otte jest tutaj słusznie faworytem, w tamtym sezonie doszedł tutaj do ostatniej rundy kwalifikacyjnej ale przegrał z Grekiem Tsitsipasem. Z pewnością ani jeden ani drugi łatwo tutaj się nie poddają ale ja jednak próbuję niespodzianki. Tatlot trenował tutaj przygotowując się do tych kwali, zagra przed swoją publiką i poświęcenia tutaj z pewnością nie będzie mu można odmówić. Za Otte z kolei z pewnością przemawia większe doświadczenie i lepsza pozycja w rankingu ale jak pisałem wyżej on miewa problemy z koncentracją i jak zacznie psuć to hurtowo i pod tym względem widzę tutaj szanse dla Tatlot, który jestem przekonany, że zagra niezwykle skoncentrowany przez cały mecz.
⛔ 2-0 (6-2 , 6-2)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Kursy i tak pospadały. Hoang, A.Muller, Moraing, Taberner, dodalbym Nagala ale gra i chyba odda z 63 42 ogólnie kursy jak na kwale bardzo ciekawe, bo od paru sezonow buki w miarę adekwatne dawały
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Opelka R. (Usa) - Griekspoor T. (Ned) @3,68 1xbet ⛔⛔⛔⛔⛔

Typ bazuje raczej na swoim doświadczeniu w typowaniu. Opelka typowy gigant pod hard, serve and forehand, 1-2 uderzenia w akcji, jak na razie słabsza wersja Johna Isnera. Dobrze gra w tym roku na mączce, ostatnio wygrany challanger, we wcześniejszych dwóch amerykańskich wygrywał spotkania i właśnie te ostatnie wyniki zbiły strasznie kurs na Amerykanina.
Na przeciwko stanie młody Holender, który ma dużo lepsze warunki do grze na clayu, jest to jego ulubiona nawierzchnia, ma większe ogranie w europejskich turniejach, nieźle się prezentuje w tym roku, na pewno bardziej wybiegany a swój serwis powinien trzymać.
Buki trochę według mnie przeceniają możliwości Opelki na clayu. Jest faworytem ale dla mnie bardziej 55-45 niż to, co oni proponują.
 
gowniak 86

gowniak

Użytkownik
Hurkacz - Trungeliti @2.10 oczywiście gramy w polskim bukmacherze fortuna ! ✅
Hurkacz to świetny polski zawodnik, ostatnio wszystko u niego funkcjonuje, forehand, backhend, do tego ta gra kątowa... Nie wiem co w chłopa wstapiło, ale wszedł w niego chyba prawdziwy Carlos Moya! Pomimo swojej sporej postury to świetnie porusza się na kortach ziemnych, ślizga się jak w pamiętnym spotkaniu Soderling! Gdybym był Panem Lorkiem, świetnym komentatorem z Polsatu, ująłbym na dodatek, że Hubercik wyciąga się jak legumina na patelni przy siatce, a wolej jego jest tak perfekcyjny jak moskiewska rzeźba metra! Zapomnijcie o Janowiczu, który jest żenująco słabo i nigdy już nie dojdzie do niczego. HUBERT HURKACZ to przyszłość polskiego tenisa. Wielki talent, ma szansę przejść do pierwszej rundy jak nic!
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Hurkacz - Trungeliti @2.10 oczywiście gramy w polskim bukmacherze fortuna !
Hurkacz to świetny polski zawodnik, ostatnio wszystko u niego funkcjonuje, forehand, backhend, do tego ta gra kątowa... Nie wiem co w chłopa wstapiło, ale wszedł w niego chyba prawdziwy Carlos Moya! Pomimo swojej sporej postury to świetnie porusza się na kortach ziemnych, ślizga się jak w pamiętnym spotkaniu Soderling! Gdybym był Panem Lorkiem, świetnym komentatorem z Polsatu, ująłbym na dodatek, że Hubercik wyciąga się jak legumina na patelni przy siatce, a wolej jego jest tak perfekcyjny jak moskiewska rzeźba metra! Zapomnijcie o Janowiczu, który jest żenująco słabo i nigdy już nie dojdzie do niczego. HUBERT HURKACZ to przyszłość polskiego tenisa. Wielki talent, ma szansę przejść do pierwszej rundy jak nic!
A może coś o przeciwniku? Ostatnio w genialnej formie, wygrany turniej w Barletcie, a pokonywał tam takich grajków jak - Travaglia, Oliveira, Munar i oczywiście Bolelli. Statystyka na ziemi z tego sezonu 27/7 (!), a naszego reprezentanta 5/2. Tutaj w kwalach pokonany już Olivo, czyli zawodnik, który na ziemi coś znaczy. Z tego co pamiętam 2 lata temu też grał w kwalach do FO, oczywiście je przeszedł, a w głównej drabince pokonał Cilicia (jak się mylę, to mnie poprawcie). Oczywiście fajnie, gdyby to nasz zawodnik wygrał, ale jutro mocny faworyt jest tylko jeden i nie jest nim Hubert.
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Hurkacz H. (Pol) - Trungelliti M. (Arg) @ 1,61 1xbet ⛔
Zgadzam się z kolegą wyżej. Hubert to przyszłość polskiego tenisa, ale na pewno nie na tej nawierzchni i widać to po częstotliwości jego gry na mączce. Fajnie, że wygrał już 2 spotkania, ale rywale nie byli aż tak wymagający. Już z Niemcem, który ma podobne warunki fizyczne grał dwa tie-breaki.
Dzisiaj dostaje ogranego na mączce Trungellitiego, który w tym roku zalicza dobre wyniki w challangerach, grywał już w Paryżu dobre spotkania, tutaj w kwalach odprawił już przyzwoitego ziemniaka Olivo, oraz Souse, który ostatnio notował bardzo dobre wyniki.
Kurs do dubla bardzo dobry, chyba grzech nie pograć. Mocno kibicuje Hurkaczowi ale będą turnieje bardziej pod niego
 
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
podpinam się panowie moim zdaniem Trungelliti to czysta promocja dzis po takim kursie, widzialem go w tych kwalifikacjach jest nie do zdarcia moim zdaniem, smialutko wchodze w Argentynczyka
 
zworek 174

zworek

Użytkownik
Mecz 50/50 moim zdaniem, powinno sie zatem wziac value. Hurkacz ostatnio bardzo dobra forma i to moga byc jego kwalifikacje. Bankowo jest zdeterminowany jak nigdy w swojej karierze. Jezeli nie bedzie duzej tremy to licze na wyrownany mecz, moze TB. Stawiam na Hurkacza ????
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja wchodze w 3setowke bo licze , ze Hubert dociagnie do taja i tam ugra seta ale w jego zwycięstwo nie wierze bo widziAłem wczorajszy mecz i duzo pomógł mu wlasnie szwab bo tak jak pisał kolega wyzej, niestety Hubert na returnie nie istnieje.
3 sety @2,30 ✅✅✅
Edit : brawa dla Huberta , fajnie , ze mu sie udalo ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom