>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: Roland Garros 2018 - turniej główny

Status
Zamknięty.
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Pierwszy singiel z RG 2K18 po kursie 2.8 na plus, więc czas na tradycyjną wielkoszlemową taśmę:
Sock (vs. Zopp)
Lopez (vs. Stachowski)
Cuevas vs. Bedene - over 3.5 seta
Marterer vs. Harrison - over 3.5 seta
Johnson (vs. Mannarino)
Cabal/Farah +1.5 seta
@5.86 fortuna ⛔

Myślę, że dwa pierwsze typy to formalność - doświadczenie i ogranie wielkoszlemowe idą zdecydowanie za oboma panami. W wymienionych overach widać na horyzoncie wyrównane pojedynki, być może nawet 5 setówki, bez mocnych faworytów, nie wyobrażam sobie tam rozstrzygnięć w 3 setach dla jednej ze stron.
Johnson ostatnio w bardzo solidnej formie, czego nie można powiedzieć o Mannarino - typuję Amerykanina w 4 setach. Podbitka z debla z podpórką, bo lubią mnie wysterować w trzecim secie.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Chardy@ 2,55 Fortuna u✅
Tak.z.dzisiejszych spotkań to nic ciekawego nie widzę. Shapovalov wydaje się być najlepszym pewniakiem po znośnym kursie nie jakims 1,2 ale wolę poczekać na to jak wejdzie i czy wejdzie w ten turniej. Tak sobie upolowałem Mecz Berdych-Chardy. Mam duża nadzieję, że Tomasz traktuje ten turniej aby tylko zagrać chociaż mu się dziwię, że tutaj gra. To są Jego ostatki i lepiej by było odpuścić kompletnie i poczekać na trawę bo tam może wygrać jakiś mniejszy turniej czy dojść do 1/4 Wimbledonu. Na razie na mączce idzie mu beznadziejnie i nie wygrał.zadnego meczu w tym sezonie. Chardy nie wiele lepiej ale jednak na tej cegle poodbijał o wiele więcej i powygrywał trochę spotkań. Chociażby w Stambule nieźle mu szło. Kibice będą za nim, technicznie na pewno nie ustępuje jak i może przewyższa Berdycha więc znowu kursy tylko za nazwisko.
Z wysokich kursów może Sela? Chłopina z tą nawierzchnia nie ma duzo wspólnego ale samym doświadczeniem bije Ymera na głowę więc czemu nie spróbować kursów w okolicach 4.
A może Mahut? Tutaj można trafić i kursy po 7. To może być szalony i śmieszny mecz. Na pewno przyjemny do oglądania. Obydwaj panowie z tą nawierzchnia mają nie wiele wspólnego ale kluczem może tutaj być nastawienie Del Potro. Kto wie czy jak poczuje,że nie czuje tego terenu i nie ma tutaj sensu tracić sił przed trawa, gdzie jest realna szansa walczyć o Wimbledon to czy nie oleje sprawy a czasem to potrafi. Mahut u siebie powalczy i będzie fruwał.pod siatka mając miękko pod łokciami;).
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Zopp vs Sock. Zopp 3.75 fortuna . 3:2.
Shapo vs Millman. Shapo 1.45 fortuna . 3:0
Johnson vs Mannarino . Johnson 1.5 fortuna . 3:0.
Dzis 4:0 liczac Wta ;) Mowilem ze Sock to dno ????

Shapo jak zagra swoje to na spokojnie powinien w tym meczu być gorą, bo Milmann jest daleko od jakiejkolwiek formy.
Johnson dobrze sie pokazal na clayu, Mannarino nie da sie ogladac, raz ze brak formy, dwa ze gra naprawde zenująco, jak nie poprawil formy w tydzien Johnson powinien to wziąć.
No i Zopp. SOck wygladal ociezale z Ferrerem, pozniej trafil na Kolbe i Kolba go zmiotl, widac bylo po Socku,ze mu sie nie chcialo wgle grac i ze jest bez formy. Zopp przeszedl kwalifikacje ogrywajac beznajdziejnego Kokkinakisa i jeszcze paru grajków. Mimo to Zopp moze tu wyrzucic amerykanina, ktory porusza sie jak słoń.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Millman w ciągu ostatniego miesiąca finał na Węgrzech i wygrany chellek we Francji. Co prawda mecze na Węgrzech były cokolwiek dziwne ale jednak pisanie, że jest daleko od jakiejkolwiek formy to trochę przesada
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Według mnie dzisiaj
Shapo @1,45✅
Sandgren @1,60⛔

Shapo na mączce odpalił, zagrał pare kapitalnych meczy, na Wielki Szlem się pewnie jeszcze bardziej zmobilizuje, w Australii zagrał dość dobrze wygrywając z Tsitsem a odpadając po walce z Tsongą. Dzisiaj dostaje Millmana, który w końcu trochę więcej gra po Europie ale to jednak nie jest ten pozom co Kanadyjczyk, tym bardziej, że Millman raczej grywa lepiej na twardych.
Nie wiem skąd taki kurs na Sandgrena, bo chyba pod każdym względem przewyższa Huberta. Trochę więcej w tym roku pograł na mączce, ostatnio oglądałem mecz z Fogninim gdzie nie było źle, dobry wynik w Australii, gdzie pokonał Thiema. Hubert z nikim jeszcze nie wygrał w swojej karierze ważnym, a tym bardziej na mączce.
z wyszych kursów Donskoj @3,5⛔ zdecydowanie do pogrania
 
W 258

wsand1990

Użytkownik
Chardy@ 2,55 Fortuna
Tak.z.dzisiejszych spotkań to nic ciekawego nie widzę. Shapovalov wydaje się być najlepszym pewniakiem po znośnym kursie nie jakims 1,2 ale wolę poczekać na to jak wejdzie i czy wejdzie w ten turniej. Tak sobie upolowałem Mecz Berdych-Chardy. Mam duża nadzieję, że Tomasz traktuje ten turniej aby tylko zagrać chociaż mu się dziwię, że tutaj gra. To są Jego ostatki i lepiej by było odpuścić kompletnie i poczekać na trawę bo tam może wygrać jakiś mniejszy turniej czy dojść do 1/4 Wimbledonu. Na razie na mączce idzie mu beznadziejnie i nie wygrał.zadnego meczu w tym sezonie. Chardy nie wiele lepiej ale jednak na tej cegle poodbijał o wiele więcej i powygrywał trochę spotkań. Chociażby w Stambule nieźle mu szło. Kibice będą za nim, technicznie na pewno nie ustępuje jak i może przewyższa Berdycha więc znowu kursy tylko za nazwisko.
Z wysokich kursów może Sela? Chłopina z tą nawierzchnia nie ma duzo wspólnego ale samym doświadczeniem bije Ymera na głowę więc czemu nie spróbować kursów w okolicach 4.
A może Mahut? Tutaj można trafić i kursy po 7. To może być szalony i śmieszny mecz. Na pewno przyjemny do oglądania. Obydwaj panowie z tą nawierzchnia mają nie wiele wspólnego ale kluczem może tutaj być nastawienie Del Potro. Kto wie czy jak poczuje,że nie czuje tego terenu i nie ma tutaj sensu tracić sił przed trawa, gdzie jest realna szansa walczyć o Wimbledon to czy nie oleje sprawy a czasem to potrafi. Mahut u siebie powalczy i będzie fruwał.pod siatka mając miękko pod łokciami;).
Co do Berdycha to myślę że się przełamie już z Shapo w Rzymie zaczął bardzo ładnie uderzać i to będzie przełamanie słabej dyspozycji. Berdych chcę wrócić do pierwszej dziesiątki!
stawiam na bet at home:
Berdych @1,45 bah
Shapo @ 1,39 bah 3:0 - mój czarny koń turniej i meczem prawdy w jakiej jest formie będzie ten z Nadalem w 1/8 finału. Liczę na shaopo jednoręczny backhand którym każdego może pogonić.

Cuevas @ 1,65 bah 3:0 - bardzo ciekawy kurs. Cuevas gra solidnie i myślę ze w 4 setach rozprawi się z Bedene.
AKO: 3,32
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
P 87

plmati

Użytkownik
Co do Berdycha to myślę że się przełamie już z Shapo w Rzymie zaczął bardzo ładnie uderzać i to będzie przełamanie słabej dyspozycji. Berdych chcę wrócić do pierwszej dziesiątki!
stawiam na bet at home:
Berdych @1,45 bah
Shapo @ 1,39 bah - mój czarny koń turniej i meczem prawdy w jakiej jest formie będzie ten z Nadalem w 1/8 finału. Liczę na shaopo jednoręczny backhand którym każdego może pogonić.
Cuevas @ 1,65 bah - bardzo ciekawy kurs. Cuevas gra solidnie i myślę ze w 4 setach rozprawi się z Bedene.
AKO: 3,32
Sam chciałem grać Cuevasa, ale odpuscilem. Na szybko skomentuje tylko to co ty nazywasz solidną grą Cuevasa. Oczywiście on powinien ten mecz wygrac, ale.... tak słabo Cuevas na mączce nie prezentował się od... nawet nie wiem od kiedy... Widziałem jego kilka meczy i jest generalnie bardzo, bardzo średnio... A Bedene ogórkiem nie jest.. tym bardziej na tej nawierzchni
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Zgadzam sie z wyżej. Cuevas gra słabo jak na siebie na mączce. Jego bekhend woła o pomstę do nieba. Czuje, że to będzie bardzo długi mecz. Bedene coś tam potrafi na ziemi pograć katowo. Stawiam długi mecz ????
 
R 25

request3

Użytkownik
Tennys Sandgren - Hubert Hurkacz Tennys Sandger 1.57 1xbet
Niestety ale gra naszego zawodnika tu się prawdopodobnie zakończy. Sandger na prawdę solidny zawodnik. Ostatni przegrany mecz z Fogiem w formie po 2 TB na styku. Prawie 80% wygranych pkt z pierwszego podania. 9 asów. Hubert będzie miał go strasznie ciężko przełamać. A łamanie samo przyjdzie. Hurkacz jak oglądając z Travalgią łamali się jak baby. Dużo błędów własnych. Tutaj tak Sandgera nie połamie.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Na szybko bo mecz sie juz rozpoczyna
Hurkacz win @2,40
Snadgren na maczce nie jest tuzem i Hubert w gazie po kwalach spokojnie go moze pokonac . Jesli bedzie trzymal serwis to bierz e ten mecZ
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
W niesamowitej dyspozycji jest dzisiaj Hubert! Rozprowadza ćwierćfinalistę Australian Open po korcie chwilami jak dziecko. W końcu można poczuc patriotyczna dume :heart:
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
G 370

golkiper

Użytkownik
Ale Hurkacz jak burza idzie. Ciekawe jak będzie po deszczu. Sandgren gra fatalnie, łamie się jak zapałki. Kurde mam pograne over 35 gemów, w życiu bym nie przypuszczał że Hurkacz go tak będzie jechał. No nic mam nadzieję, że Sandgren wygra seta i skończy się 3-1 dla Polaka.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: French Open (Francja), ziemna
Godzina: 17:10
Spotkanie: Pierre Hugues Herbert - Peter Polansky
Typ: 2
Kurs: 3,54
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Zawodnik gospodarzy zmierzy się z zawodnikiem, który przegrał w kwalifikacjach ale wystąpi w turnieju głównym jako Lucky Loser. Kanadyjczyk w kwalach przebrnął przez dwie pierwsze rundy wygrywając najpierw z Słowakiem Gombosem 2-1 (2-6 , 7-6 , 6-2) a następnie z Serbem Krstinem 2-0 (6-4 , 6-2) ale w decydującej o awansie do turnieju głównego rundzie przegrał ze Słowakiem Kovalikiem 0-2 (6-7 , 6-7). Jednak los się do niego uśmiechnął i jako LL wystąpi tutaj w turnieju głównym. Szczerze powiedziawszy to nie sądziłem, że zawodnik ten dojdzie do finałowej rundy w kwalifikacjach. Raczej spodziewałem się, że z Gombosem odpadnie no a potem z Krstinem ale zaskoczył mnie. W tym ostatnim meczu z Kovalikiem też dobrze zagrał i przegrał dopiero po tie breakach w obu setach. Widać, że czuje się tutaj dobrze i ja w tym spotkaniu spróbuję w stronę niespodzianki. Herbert słusznie jest faworytem ale czy aż tak dużym jak wskazywałyby na to kursy ? Moim skromnym zdaniem nie. Faworytem jest słusznie ale po tych przelicznikach wolę iść w stronę Petera. Herbert w tym maju nic wielkiego nie gra. W Madrycie odpadł zaraz w drugiej rundzie z Rosjaninem Donskojem a przed Roland Garros przegrał na turnieju Challengerowym w Bordeaux (Francja) zaraz w pierwszym spotkaniu z Amerykaninem Kozlovem przegrywając 0-2 (2-6 , 6-7), który na cegle gra słabo. Owszem wpadka każdemu się może zdarzyć ale widać, że coś w tym miesiącu u Herberta nie gra i ja wolę w tym spotkaniu popróbować w stronę niespodzianki i wygranej Kanadyjczyka. Może nie należy do wybitnych graczy na mączce ale potrafi zaskoczyć jak ma dobry dzień i to nawet typowych ceglaków. Zobaczymy jak to będzie ja idę w stronę niespodzianki ????
⛔ 3-1 (6-3 , 4-6 , 6-2 , 6-2)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Klizan-Monfils
Dojdzie jutro do dość ciekawego spotkania pomiędzy 31 letnim Francuzem Gaelem, a 28 letnim Słowakiem Martinem. Patrząc na umiejętności obu zawodników to ten mecz będzie bardzo wyrównany i raczej nie do typowania, ale czy na pewno? Gael jak to Gael, tu kontuzja, tutaj robi show i ten ranking ucieka, a jutro czeka na niego bardzo niebezpieczny i co najważniejsze zawodnik w niezłej formie. Klizan ze względu na marny ranking gra tutaj od kwalifikacji, i to pozwoliło mu lepiej poczuć kort, bo na początku wyglądało to dość słabo. W pierwszej rundzie głównego turnieju dość pewnie poradził sobie z młodym mocnym na mączce reprezentantem Serbii Djere, a dwa pełne dni odpoczynku zapewne pomogły mu w lepszym zregenerowaniu na jutrzejszy mecz. Monfilsa w tym roku oglądałem parę razy, tak właściwie to nic ciekawego nie pokazał, szczególnie słabsza kondycja, która od razu rzuca się w oczy, co przekłada się na słabszą regularność. Wiadomo, tutaj będzie chciał dać z siebie wszystko, bo gra we Francji, a samo doświadczenie robi wrażenie, jednak to Słowak w moim odczuciu jest jutro faworytem tego spotkania. Oboje ponad 1.9m wzrostu, więc serwis na bardzo wysokim poziomie. Tegoroczna statystyka na Clayu 17/4, 8/8 dla Słowaka. Po tym co oboje pokazują w tym sezonie, to to jest po prostu must bet, a druga setka rankingu dla takiego gościa jak Klizan...
Martin Klizan @2.23 bet365 9j Rozliczam po 2 secie, nie wiem co tu jest grane ⛔
Ramos-Ruud
Tutaj nie ma sensu za wiele pisać, po prostu stawiam na młodość i kondycje. Casper Ruud to zapewne przyszły liczący się gracz w turniejach na mączce, kto oglądał kilka jego spotkań na pewno to potwierdzi. Wiadomo, zdarzają się gorsze mecze, ale to norma u tak młodych zawodników. Wielki Szlem, czyli pełna mobilizacja i wielka szansa na pokazanie się szerszej publiczności, a jak ktoś chce złapać jeszcze w miare dobry kurs, to radzę zrobić to od razu, bo te kursy to jeszcze się odwrócą ;) Casper Ruud @2.62 5j ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
G 446

gringo4x

Użytkownik
Simon G. - Querrey S. Tip: 1 (H/A) @1.86✅✅✅
Pouille L. - Norrie C. Tip: 1 (AH -1.5 Sets) @1.45 ✅✅✅
AKO 2,81 unibet
Fajnie wygląda według mnie typ na Simona. Francuz więc wsparcie publiczności, ostatnio w dobrej formie, do pewnego momentu zagrał kapitalny mecz w finale w Bordo, zdecydowanie bardziej przystosowany do wolnych kortów niż Amerykanin, niezły mecz w 1 rundzie, widać było, że bardzo mu zależy
Querrey w Paryżu w ostatnich latach dramatyczne wyniki, zazwyczaj odpadał w 1 rundzie z wcale nie tuzami tenisa. W pierwszej rundzie gładko z Tiafoe ale tutaj dostaje zupełnie innego rywala, który będzie mu wszystko odbijał na drugą strone.
Pouille może w końcu zajdzie wyżej w Paryżu. Kapitalnie rozprawił się z Miedviedievem, gdzie ani na chwile nie dał się nawet podejść. Jak tracił podanie, to od razu odłamywał, kompletnie nie dał podjazdu ruskiemu. Widać, że publiczność go lubi, dobrze w polu serwisowym, technicznie jak zawsze nienagannie.
Norrie to bardzo przeciętny zawodnik, ostatnio co prawda trochę pograł na mączce ale tutaj raczej nie da rady nawet się zbliżyć do Francuza. W 1 rundzie szybki krecz Gojowczyka, więc się nie nagrał. Brytyjczyk i tak już tutaj swoje wygrał.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Kchaczanov vs Garcia lopez. Karen 1.5 fortuna 3:1.
Co tu pisac. Garcia Lopez zmeczony 5-setowka ze Stanem, Karen to charakterny,mlody gracz i mimo,ze nie jest w jakies mega super formie, uwazam ze sobie poradzi ze starszym Gijermo, ktoremu blizej do zakonczenia kariery niz trzeciej rundy Roland Garros 2018.
Verdasco vs Andreozzi. Verdasco 1.9 fortuna 3:0.
Oboje grali 5 setow, jednak Verdasco jest lepszym tenisistą i mimo,ze kaszani czasem mecze ale przewaznie gdy jest faworytem i ma kurs 1.3 a nie takie gdzie ma 1.9. Hiszpan bedzie tu w 3 rundzie z racji lepszych umiejetnosci i takiej okazji na 3 runde nie powinien zmarnowac.
Simon vs Querrey. Simon. 1.85 fortuna 3:1 .
Tutaj sie troche zastanawialem bo obaj zagrali dosc dobre mecze pierwszej rundy. Jednak Simon gra u siebie, zagra na 100% przed swoja publiką, trafil z formą przed RG , z Thiemem powinien wygrac w Lyonie bodaj w finale ale zabraklo mu chlodnej glowy i nie mial pomyslu na slajsy Thiema, gdzie musial nisko uginac nogi i kolana dostawaly po tylku a miewa ten tenisista problemy z kolanami, Querrey gra wysoko nad siatką i w wymianach jak nie zwolni tempa jak Thiem bedzie gorszy od Simona, bo Gilles naprawde dobrze wygladal jesli chodzi o gre z glebi kortu. 2 lata temu 3:2 Simon, jutro licze na podobna walke i znow wygrana Simona .
Lajovic vs A.Zverev. pierwszy set Lajovic 4.0 (6:2), Lajovic wygra seta 2.03 , Lajovic win 7.0 fortuna. 2:3 ale walka była.
Z wygrana Lajovica bedzie nieco trudniej w tym meczu wiec mniej polecam. ALe set wg mnie serb zdobedzie. Juz z kilkoma graczami przed RG na ziemi pokazal ze nie boi sie pojedynkowac . Sile fizyczna gość ma i czasami potrafi zagrac swietny mecz jak jest skupiony i zawzięty. Wg mnie bedzie to jeden z trudniejszych przeciwnikow na tym turnieju dla mlodego niemca. Alex oczywiscie swietne turnieje przed RG i mega forma ale wg mnie Lajovic tu powalczy.
Thiem vs Tsitsipas. Tsitsipas. 3.85 fortuna . 3:1 . Dziewczynka Dominika była w tym meczu po prostu lepsza. 2:1 Thiem i mecz przerwany chyba z powodu zapadających ciemności. Siła fizyczna po stronie Thiema , zobaczymy kto jutro lepiej wejdzie w mecz, po cichu licze na 5 setów.
Wg mnie bedzie tu powtorka z Barcelony. Cipass bardzo ladnie na ziemi w tym roku. Thiemowi wyszedl tylko turniej w Romie, teraz nie wiem po co pojechal do Lyonu, gdzie w finale z Simonem zbierał lanie i wygladal slabo i tylko slajsy go uratowaly. Thiem uderzal rakietą w swoje udo , jęczał jak mala dziewczynka gdy jej sie nie da rożka waniliowego latem. Jednym slowem grek weźmie ten mecz bo Dominica sie nie da ogladac, po wygranej z Rafą zaczał grac gorzej .
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 258

wsand1990

Użytkownik
na jutro moja propozycja:
Donaldson - Dimitrov - 34,5 gemy over @ 1,89 bet at home - jestem pewny ze Jared nie odpuści, dobrze grał z Jarrym wczesniej z Busta, myślę że seta na pewno Dimitrovowi zabierze. Dimitrov ciągle szuka formy, gra nieregularnie. ✅
Verdasco @ wygra 1,81 - bah - Verdasco lubi piecio setówki i czuję wtedy że żyję, myśle że argentynczyka ostatenicze wykończy bo dziadek dzieki doświadczeniu umie nie z jednym z czołowki wygra. Hiszpan pół życia na mączce spędził, jade z nim jutro. ✅

Niespodzianki:
Munar - Djoco - dla mnie niespodzianka na Munara @ 7,47 bah - dlaczego by hiszpan nie miał wygrać, ograł starego ale mocnego na mącze ferera. Hiszpan jest w stanie 5 setów grać a djoco szuka formy w której jeszcze nie jest. Liczę na niespodziankę a kurs kuszący. ⛔
i druga młodość i niespodzianka
Tsitsipas @ 3,6 bah - grek naprawdę świetnie gra na mączce a Thiem może być przemęczony ostatnimi turniejami i liczę że jednak młodość zagra mocno, twardo i wymeczy Thiema w 4-5 setach. Polecam ten typ bo stawka fajna. ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Delbonis - Busta
Na pierwszy rzut oka, patrzac na obecna forme widac raczej zacięty pojedynek z przewagą Busty bo spotyka się dwoch typowych zawodników stworzonych wyłącznie do gry na Clayu. Carreno ma jeszcze wysoki ranking choc forma daleka od tej wysokiej , ktora byl w stanie prezentowac niejednokrotnie. Chcialem isc tu w over gemowy czy over 3,5 seta ale kursy na sety mnie nie zadowalaja a over gemowy to loteria bo oni przy 4 setach moga nie pokryc lini 38 gemow z tego względu iz obaj lubia sie czesto lamac w ostatnim czasie. Mysle jednak , ze Carreno jesli wyjdzie wystarczajaco zmotywowany to ogarnie to maksymalnie w 4 setach bo umiejętności ma nie male , byle by nie obijal tasmy co chwile i nie wywalal pilek bo czasem lubia mu sie styki przepalic.. jednak licze , ze glowe ogarnie i wyjdzie zwycięsko bo tak jak mowie jesli gra swoj tenis to Delbonis raczej nie ma podjazdu.
Busta -1,5 seta @1,80✅✅✅
Trungelliti - Cecchinato

Nie moge się zgodzic z tym co napisał kolega wyzej . Dla mnie Wloch ma rownie slaba glowe i pokazal to zwlaszcza w starciu z Basicem . Argentyńczyk i Wloch rowniez na tej nawierzchni radza sobie najlepiej ale nie zmienia to faktu , ze ani jeden ani drugi nie maja tu jakies znacznej przewagi bo sa to jak ja to mowie &quot; ceglowe przebijaki &quot; zadnych konkretów nie prezentują i jak próbują konczyc wymiane to częściej na sile niz z glowa i rozwaznie . Czuje , ze beda sie tu lamac i będzie to dość dlugie spotkanie dlatego zaryzykuje tutaj idąc w piecio setowke.
Over 4,5 seta @3,40⛔⛔⛔
Do tego bez analizy mam jeszcze kilka przemyśleń .
Dzuhmur -1,5 seta @1,60⛔⛔ nigdy wiecej nie zagram tego dzbana z Bośni . Ten człowiek to jest chodzaca porazka. W 4 secie oddal wszystkie pilki bez walki bo sie obrazil na sedziego .
Lajovic - Zverev over 3,5 seta @2,15✅✅
Moutet +2,5 seta @1,90 edit : lepiej ⛔:facepalm:pograc over 3,5 seta @2,15⛔⛔
Thiem - Tsitsipas over 35,5 gemow
@1,88 / Tsitsipas+6,5 gema @1,80
Simon @1,82✅✅
Ruud @2,59
Wszystko STS
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Paire @ 4.05 ⛔
Idealny mecz dla Francuza.
Kort Phillippe Chatrier, rywal odpowiedni by sie zmotywowac.
Pomalu widze u Japonca juz znuzenie nie sadze by dzis walczyl do ostatniej krwi, a to jego glowny atut.
Jesli Paire zbilansuje pilki wygrywajace do UE, to polknie Japonca.
Jedyny minus to korty po opadach deszczu, bo nie ma watpliwosci, ze Nishikori nie dobiegnie do polowy pilek.
Francuz bedzie walil pociski, w razie czerwonej lampki powinien pomoc serwis.
Licze na kapitalne widowisko i WIN Paire.,
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Ja to dzisiaj gram szaloną i optymistyczna tasiemke na ten piekny sloneczny dzien i miejmy nadzieje caly dlugi weekend ????
Wiec tak gram tak:
Lajovic +7.5 gema kurs 2.0
Tsitsipas + 5.5 grma kurs 1.9
Simon mecz 1.8
Donaldson handi +7.5 gema kurs 1.75
Set Klizan kurs 1.28
Set Kachanow 1.1
Pollie mecz 1.22
Handi Dollehide 4.5 gema kurs 1.7
Ako 40
Lajovic w gazie stanie na glowie zeby napsuc krwi.Saszy. a ma czym straszyc ma technike i pewnosc siebie zeby sie postawic ???? ostatnio jak.na niego genialna forma.
Tsitsipas juz raz wygral z Thiemem chyba my lezy. Grek swietna forma napewno seta urwie.
Simon chyba masowka na niego leci ale coz zdziwie sie jak nie wygra z drewnem na ziemi.w u siebie.
Klizan set. Slowak jest po prostu w formie po powrocie z duzego dolka . Ma apetyt na dobry wynik w rolandzie a monfils ostatnio forma jak.na niego fatalna.
Donaldaon o dziwno pyknal Jarrego niebezpiecznego wyjatjowo na ziemi. Dimi nigdy na rolandzie nie.zaszedl.daleko chyba mu nie lezy gra tutaj.
Poullie czesto odpada z takimi lamusami ale wyglada ze jest w mega formie nie dal szans Medevedewowi to sygnal ze chce tu cos ugrac
Kachanow mysle ze to formalnosc. Lopez nie wygra z nim 3:0 ????
Dolehide przeszla kwale niezle sie rusza i swietnie serwuje handi z Keys do.pokrycia
Grane w Pinbet
Niestety Klizan i Dolehide dali d i ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom