>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: Roland Garros 2018 - turniej główny

Status
Zamknięty.
I 477

imperator88

Użytkownik
Pouille-Norrie
Nie czaje trochę tego optymizmu na Francuza.Poiulle ograł tutaj jedynie Miedwiediewa,który preferuje szybsze nawierzchnie a tutaj już wszyscy pewni,że poskłada Norriego i to 3-0.Jak dla mnie zdanie o formie Francuza na wyrost,co on prezentował w ostatnim czasie na clayu?Nic.Ograł jedynie Seppiego wcześniej a tak to same porażki.Norrie potrafi się zebrać i wg mnie powalczy tutaj z faworyzowanym Francuzem.
Norrie over 14,5 gema 1,67 Fortuna ✅
over 3,5 seta 1,72 Fortuna✅
Nishikori-Paire(+6,5) 1 1,89 Fortuna⛔
Ja tam nie wierze w Paire.Popełnił w R1 około 75 UE (!) a mimo to dosyć gładko ograł Hiszpana.Japończyk jak dla mnie rundy na rundę się rozkręci i Paire,przy jego głowie nie powinien sprawić mu większych problemów.
Djokovic(-8,5)-Munar 1 1,173 Fortuna⛔ niedoceniłem Munara,no i Serb słabo dysponowany
Dla mnie Munar bez większych szans.Serb w R1 grał nieźle,z Dutrą,który postawił solidne warunki.Hiszpana też oglądałem i to Ferrer zlamił przy 2-0 w setach a nie bardziej Munar wygrał.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: French Open (Francja), ziemna
Godzina: 18:30
Spotkanie: Lucas Pouille - Cameron Norrie
Typ: 2
Kurs: 4,48
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Próbuję kolejnej niespodzianki na Roland Garros. Tym razem spotkanie 2 rundy. W pierwszej rundzie zawodnik gospodarzy Francuz Pouille wygrał z Rosjaninem Medwiediewem 3-0 (6-2 , 6-3 , 6-4), natomiast Brytyjczyk Norrie zwyciężył Niemca Gojowczyka, który przegrał w pierwszym secie 1-6, w drugim przegrywał 0-2 i skreczował. Nie wiem czemu Pouille jest tutaj aż tak dużym faworytem i dla mnie te kursy to wielka przesada. Raczej spodziewam się tutaj dużo bardziej wyrównanego spotkania i skoro próbowałem niespodzianki Herberta z Polansky stawiając na tego drugiego po mniejszym kursie to nie pozostaje mi nic innego jak tutaj też pograć na niespodziankę, bo uważam, że Lucas jest tutaj mniejszym faworytem niż Herbert w meczu z Polansky. Norrie jest tutaj zdecydowanie za bardzo niedoceniany i liczę, że w tym spotkaniu sprawi psikusa. Cameron jak na Brytyjczyka radzi sobie na cegle całkiem dobrze. Na turnieju ATP w Lyonie przed tym wielkim szlemem doszedł do półfinału (również cegła) i z pewnością Lucas nie będzie tutaj miał łatwej przeprawy. Swoją drogą Francuz ostatnio nic wielkiego nie gra a na mączce w tym roku zagrał 6 spotkań i 4 z nich przegrał a 2 wygrał więc nie wiem skąd tutaj tak duża różnica w kursach między oboma panami. Norrie o dziwo w tym roku zagrał więcej spotkań na mączce od rywala, bo 11 i 6 z nich wygrał a 5 przegrał a więc ma bilans na plus ???? Tutaj w niespodziankę dużo bardziej wierzę niż w meczu Herberta z Polansky. Cameron jest nieobliczalny a Pouille nie jest dla mnie tutaj aż tak dużym faworytem jak sugerują kursy. Próbujemy ????
⛔ 3-1 (6-2 , 6-4 , 5-7 , 7-6)
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Zeballos@ 4,3 Fortuna ⛔
Czaje się na ten mecz od rana. Takie kursy to dla mnie totalna pomyłka pomimo tego, że Zeballos jest raczej w.ostatnim.czasie pod.forma a Isner nad formą i nawet na mączce mu nieźle.idzie. Tutaj jednak wyczuwam problemy dla kowboja, który z Rubinem już miał trochę męczarni bo dwa zacięte tie breaki. Zeballos może i daleki od swojego topu ale spokojnie jest w stanie to wygrać. Isner będzie mieć duuuze problemy w wymianach przeciwko mankutowi. Może.i Horacio to nie jest jakiś urodzony na cegle gracz ale jednak na pewno to jest jego większy żywioł niż Isnera. Do tego nie jest to gracz bez serwisu. Posiada on mimo wszystko spora siłę i do.tego.podanie wyrzucające na backhand Isnera zrobi tutaj duża robotę i to prędzej on złamie Jankesa niż odwrotnie. Gdyby to był mecz do dwóch setów to bym nie grał ale do trzech to na prawdę są duże szanse dla Argentynca. Zeballos poskładał.dosyc pewnie byle nie kołka Sugite w.pierwszej rundzie. Na prawdę żal nie spróbować. Isner nie ma tutaj szans wygrać meczu jak przez taja.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
No dzisiaj Strycova na plus i patrzymy w kierunku mężczyzn jutro.
Nie lubię szukać na siłę dogów, Ale skusiłbym sie zagrać w kierunku Cuevasa. Przeczucie? A może zmiana karty dotychczasowej bo Pablo zawsze miał solidny sezon na kortach ziemnych i wygrywał sporo spotkan. Ten rok słabszy, Ale gdzie się nie odbić jak na French Open? Anderson umie coś pograć i pewnie będzie atakował bekhend Urugwajczyka, ale ten właśnie bekhend dobrze wyglądał w spotkaniu z Bedene. Cuevas wygrał ten mecz pewnie. Anderson grał z zupełnie pod forma Lorenzim. Również wygrał pewnie. Moim zdaniem mecz na styku i czym dłużej będzie on trwał, tym typowa gra na ziemi Cuevasa będzie grała górę. Kursy fajnie wystawione i może faktycznie warto próbować na doga w tym spotkaniu? Ktoś mnie utwierdzi w tym typie a może odwiedzie zupełnie? Słucham państwa ????
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Johnson vs Struff. Johnson 1.68 fortuna 3:1 . Johnson nie zawiódł.
Cenie bardziej umiejetnosci gracza z USA i jest w lepszej formie wg mnie.
Shapo vs Marterer. Shapo 1.38 fortuna 1:3. Przegrac z gościem, ktory operuje tylko serwisem, wstyd Shapo , obaj zagrali beznadziejnie, znow sila fizyczna górą.
Denis to ogarnie, Marterer oprocz serwisu gorszy w kazdym aspekcie.
Fucsovicz vs Edmund. Fucso 3.15 fortuna . 1:3, Kyle byl lepszy.
Fukso zlapal rytm, widac chęci, Kyle nie ta nawierzchnia i lekki niż jego tenisa.
Cuevas vs Anderson. Andy 1.67 fortuna 3:1 , Cuevas z tym swoim zenującym tenisem won do domu. ????
Tutaj juz Cuevas leci do domu, Kevin jest silniejszym mentalnie graczem i zawsze spina sie na szlemy.
Ramos vs Ruud. Casper Ruud 2.65 fortuna . 3:0 I tak uwazam ze Ramos jest slaby i pokaze to z ciut bardziej wymagajacym rywalem.
Ruud jak zagra dobry mecz powalczy. Ten typ najtrudniejszy z podanych wiec mozna go ominąć, grosza bym nie postawil na zenujacego Ramosa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
4 Big Mecze na jutro!
johnson 1.62
anderson 1.61
@Shapovalov 1.37
@M.Zverev 1.52
Amerykanin wg mnie forma rosnie z meczu na mecz, widzialem go kilka razy i potrafi przycisnac, gdy ma noz na gardle wychodzi z opresji jak na treningu, moim zdaniem bedzie to klucz do zwyciestwa - forma oraz glowa
Anderson po mega promocji moim zdaniem, Cuevas ok lubi korty ziemne ale lubic, a dobrze grac to dwie inne rzeczy do tego dochodzi jego forma, ktora mimo wszystko moim zdaniem leci powolutku w dol, po drugiej stronie nie stanie tym razem Bedene a czolowy gracz rankingu ATP Anderson, ktory nieraz pokazal, ze mimo iz ma opinie drewniaka grac potrafi na maczce.
Denis? Co tu duzo gadac pewniak dnia, forma, umiejetnosci do tego dostaje tutaj wymarzonego przeciwnika sorry ale wg mnie to jest totalny ogorek i widze szybkie 3-0 dla Shapo
Starszy brat Zvereva tutaj troche typ na czutke i intuicje, za bardzo nie znam przeciwnika takze sie nie wypowiem o Ukraincu takze jakby ktos mogl co nieco mi o nim napisac chetnie wyslucham. Mischa moim zdaniem lapie forme, swietny serwis w poprzednim meczu ANI razu go nie zlamal przeciwnik, mysle ze bedzie bazowal na serwisie i tym ugra mecz.
Good Luck! Gramy Grubo za 5k!

@Dla wszystkich Cebul, żeby nie było że to jakieś oszustwa czy coś ????
Proszę bardzo i nie chwalę się tylko UDOWADNIAM, bo tu większośc myśli że ludzie grają tylko po 2zł.
https://zapodaj.net/fa8f24d12e455.jpg.html
https://zapodaj.net/f2b447862f90e.jpg.html
https://zapodaj.net/dd06536baf603.jpg.html
https://zapodaj.net/d73ef2101a25c.jpg.html

Który to juz raz zawiodl mnie mecz na ktory bym postawil zycie hehe, Shapo gral w tym meczu jakby mu w ogole nie zalezalo, straszne bledy, skoro widzial ze ryzykujac nie ma winnerow to po co dalej tak grac hehe, ten mecz Meterer otrzymal w prezencie od Denisa. Szkoda kuponu ale gramy dalej ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Struff @2.19 fortuna
Marterer @3.05 fortuna
Cuevas @2.2 fortuna
Chardy [email protected] fortuna

Skrótowo o każdym:
Johnson wg mnie jest nieco przeceniany przez buki, Struff zdecydowanie gra swoje na kortach ziemnych i gra bardzo agresywnie. Mam przeczucie, że Amerykanin jak będzie wypychany z kortu będzie tracił cierpliwość i bił po siatce albo wyrzucał, a Szwabek jest zdecydowanie bardziej stabilny emocjonalnie.
Marterer z miesiąca na miesiąc jest lepszy. Shapovalov na pewno ma jebnięcie w łapie, ale przez to też sporo wyrzuca. Ostatnio prezentuje się mocno, ale Niemiec wcale nie na tak straconej pozycji jak widać po kursach. Dodatkowo Shapo jest niecierpliwy i potrafi pękać w kluczowych momentach, co pokazał chociażby z Berdychem, gdzie co prawda wygrał, ale przy stanie 5:5 w tb w deciderze i ostatnim swoim serwisie(w sensie przy przegranym, Berdych miałby serwis matchball) wystawił Czechowi praktycznie na volley, ale że Pepik to cipka to ściął w sito. Myślę ogólnie, że Niemiaszki zaskoczą na tym RG.
Wierzę, że Urugwajczyk jest w stanie tutaj wygrać. Anderson na hardzie by go zabił, ale na terenie Pablita widzę prędzej jego triumf w 4-5 setowym spotkaniu. Anderson będzie starał się go wyrzucać za kort i podnosić mu piłkę, z czym Anderson może mieć problemy, tylko nie wiem jak będzie z serwisem Cuevasa; jeśli będzie marny to ciężko mu będzie ograć raczej solidnego Kevinka.
Chardy tutaj nie może przegrać.. dostał chyba największego banana, jaki był dostępny, wierzę że 5 setów z Berdychem było spowodowane tym, że deszcz wybił go z rytmu, a nie że faktycznie miał jakiś kryzys. Tutaj widzę jego pewne zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
T 1,9K

telich

Użytkownik
Struff @2.19 fortuna
Marterer @3.05 fortuna
Cuevas @2.2 fortuna
Chardy [email protected] fortuna

Skrótowo o każdym:
Johnson wg mnie jest nieco przeceniany przez buki, Struff zdecydowanie gra swoje na kortach ziemnych i gra bardzo agresywnie. Mam przeczucie, że Amerykanin jak będzie wypychany z kortu będzie tracił cierpliwość i bił po siatce albo wyrzucał, a Szwabek jest zdecydowanie bardziej stabilny emocjonalnie.
Marterer z miesiąca na miesiąc jest lepszy. Shapovalov na pewno ma jebnięcie w łapie, ale przez to też sporo wyrzuca. Ostatnio prezentuje się mocno, ale Niemiec wcale nie na tak straconej pozycji jak widać po kursach. Dodatkowo Shapo jest niecierpliwy i potrafi pękać w kluczowych momentach, co pokazał chociażby z Berdychem, gdzie co prawda wygrał, ale przy stanie 5:5 w tb w deciderze i ostatnim swoim serwisie(w sensie przy przegranym, Berdych miałby serwis matchball) wystawił Czechowi praktycznie na volley, ale że Pepik to cipka to ściął w sito. Myślę ogólnie, że Niemiaszki zaskoczą na tym RG.
Wierzę, że Urugwajczyk jest w stanie tutaj wygrać. Anderson na hardzie by go zabił, ale na terenie Pablita widzę prędzej jego triumf w 4-5 setowym spotkaniu. Anderson będzie starał się go wyrzucać za kort i podnosić mu piłkę, z czym Anderson może mieć problemy, tylko nie wiem jak będzie z serwisem Cuevasa; jeśli będzie marny to ciężko mu będzie ograć raczej solidnego Kevinka.
Chardy tutaj nie może przegrać.. dostał chyba największego banana, jaki był dostępny, wierzę że 5 setów z Berdychem było spowodowane tym, że deszcz wybił go z rytmu, a nie że faktycznie miał jakiś kryzys. Tutaj widzę jego pewne zwycięstwo.
Jedyny typ, z ktorym sie zgodze to Chardy, cp do meczu Johnsona to widac Amerykanin odrobil zadanie domowe, jakim jest przygotowanie do turnieju, swietny bilans na clay&#39;u w tym sezonie, bardzo ograny na tej nawierzchni, dobre statystyki z meczu z Mannarino, szczegolnie przy wlasnym serwisie, do tego nie dal ani razu sie przelamac z 9 szans, jakie dal rywalowi, wiec raczej glowa funkcjonuje,
w meczu Shapovalova wg mnie gora seta straci Kanadyjczyk, jesli Marterer w tym roku przegrywa na maczce z takimi &#39;tuzami&#39; jak Martin, Maden czy Norrie, w szczegolnosci ten ostatni, ktorego mialem okazje ogladac przeciwko Pouille, no to z Shapovalovem nie ma czego szukac,
zastanawiam sie nad meczem Andersona, dobre staty przy wlasnym serwisie w meczu z Lorenzim, 1 serwis w szczegolnosci dobrze funkcjonowal, na returnie tez dobrze, Cuevas bardziej ograny w tym roku na maczce, w miare latwo wygrany mecz z Bedene, choc 3 razy dal sie przelamac, czuje 4 sety i wygrana tenisisty z RPA ????
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
4 Big Mecze na jutro!
johnson 1.62
anderson 1.61
@Shapovalov 1.37
@M.Zverev 1.52
Amerykanin wg mnie forma rosnie z meczu na mecz, widzialem go kilka razy i potrafi przycisnac, gdy ma noz na gardle wychodzi z opresji jak na treningu, moim zdaniem bedzie to klucz do zwyciestwa - forma oraz glowa
Anderson po mega promocji moim zdaniem, Cuevas ok lubi korty ziemne ale lubic, a dobrze grac to dwie inne rzeczy do tego dochodzi jego forma, ktora mimo wszystko moim zdaniem leci powolutku w dol, po drugiej stronie nie stanie tym razem Bedene a czolowy gracz rankingu ATP Anderson, ktory nieraz pokazal, ze mimo iz ma opinie drewniaka grac potrafi na maczce.
Denis? Co tu duzo gadac pewniak dnia, forma, umiejetnosci do tego dostaje tutaj wymarzonego przeciwnika sorry ale wg mnie to jest totalny ogorek i widze szybkie 3-0 dla Shapo
Starszy brat Zvereva tutaj troche typ na czutke i intuicje, za bardzo nie znam przeciwnika takze sie nie wypowiem o Ukraincu takze jakby ktos mogl co nieco mi o nim napisac chetnie wyslucham. Mischa moim zdaniem lapie forme, swietny serwis w poprzednim meczu ANI razu go nie zlamal przeciwnik, mysle ze bedzie bazowal na serwisie i tym ugra mecz.
Good Luck! Gramy Grubo za 5k!
Ja akurat mysle , ze Ukrainiec powalczy bo Mischa to nie jest jakiś wybitny tenisista i nigdy nim nie byl a dla Ukrainca to wielka szansa aby przejsc do następnej rundy. Na pewno po takim kursie nie gralbym starszego Zvereva.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Nie wiem o ktorej wstane dlatego podam kilka typow ale juz nie zdążę ich opisac bo oczy mi sie zamykają i nawet nie dokoncze Nhl ogladac. Mam nadzieje , ze Moderator się nie obrazi i z gory przepraszam ale po wyczerpującej analizie w meczu Williams nie mam juz sily myslec o czym pisze ale gwarantuje , ze typy przemyslane i nie sa to slepe strzaly.
Shapo -1,5 seta @1,60 sts⛔⛔
Johnson @1,62✅✅✅ / over 10,5 gema w 1 secie @3,20 sts⛔⛔
Zopp @ 1,72✅✅✅
Fuscovics - Edmund over 36,5 gemów @1,84 sts⛔⛔
Ruud @2,59⛔⛔
Anderson @1,65✅✅✅
Hurkacz over 10,5 gemów @1,75 sts✅✅✅

I dwa typy , ktore gram w ako , ale rozwazna stawka bo troche ide na czuja i troche patriotycznie
Hurkacz - Cilic : Tie break w meczu @2,24 Fortuna✅✅✅ ( jesli bedzie to najprawdopdobniej w pierwszym secie a na to kurs wynosi @5,00 i tu tez pare dyszek zainwestuje )
Stakhovsky @2,41 Fortuna⛔⛔
Ps : jesli wstane w miare normalnej godzinie to napisze pare slow o tych powyższych typach a jesli nie to o tych , ktore sie jeszcze nie zdążą rozpocząć .
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
A ja bym pograł Tsitsipasa po kursie @6 przy stanie 2:1 dla Thiema w setach. Gdyby tego wczoraj nie przerwali to wynik mógł paść dalej każdy. Meczyk będzie na pewno widowiskowy do końca i mam nadzieję, że Tzatzikis zwycięży w pięciosetówce ze zmęczoną Dominicą Thiem.
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
A ja bym pograł Tsitsipasa po kursie @6 przy stanie 2:1 dla Thiema w setach. Gdyby tego wczoraj nie przerwali to wynik mógł paść dalej każdy. Meczyk będzie na pewno widowiskowy do końca i mam nadzieję, że Tzatzikis zwycięży w pięciosetówce ze zmęczoną Dominicą Thiem.
Zgadzam się z kolegą. Ale tylko dlatego, że Tsitsipas i Norrie zamykają mi kupon na 5 stówek (za 150) i takie kursy (w obu przypadkach po 6 na wygraną dogów) zagrane w singielkach po 3 dyszki na każdego, zabezpieczają mi to co włożyłem w zakład.
Odnosząc się do tego co,napisałeś o zmęczonym Thiemie, to widać, że nie oglądałeś meczu. Thiem wyglądał mega dobrze pod względem fizycznym, natomiast Tsitsipas, od połowy drugiego seta oddychał rękawami i lało się z niego jak z konewki. Gdyby Thiem nie był taką pipką i nie odpuścił tego drugiego seta po pierwszym przełamaniu, to mogłoby się to skończyć jeszcze wczoraj.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
A ja tak jak pisałem wczoraj idę przeciwko wszystkim.
Widzę, że większość na (zagranicznych forach również) stawia jako pewniaka Andersona. Nie wierzę mu, szczególnie po lekkiej kontuzji w Rzymie przeciążeniowej. Gość to kawał chłopa i ziemia czyli sporo poruszania. Może nie być na sto procent gotowy. Starcie z Cuevasem, który ten sezon ma nijaki na ziemi, a poprzednie lata na mączce zachodził za skórę nawet najlepszym! Gdzie jak nie na ostatnim turnieju na mączce w sezonie takim poważnym pokazać się w końcu z dobrej strony? Przecież Cuevas z zeszłego roku z formą by ograł Andersona i upatruję szansy w tym kursie. Pablo ma jedno ważne zadanie. Trzymać jak najdłużej piłkę w korcie i przeciągać mecz. Czym mniej o punktach będzie decydował serwis Kevina, tym więcej do powiedzenia będzie miała gra typowo ziemna Urugwajczyka - i tego ma się trzymać. Z Bedene zagrał na tyle solidnie, że można mu zaufać. Śmiem twiedzić, że jak Anderson tego nie zamknie w 3 setach to Cuevas wyczuje swoją szansę.
Buki nie są głupie i nie wystawiły na Andersona kursu 1.50, tylko wyżej, bo aż takim faworytem nie jest i może coś przeczuwają?!? ???? Dla mnie mecz 55:45 co prawda dla Andersona, ale przeczuwam zwycięstwo Urugwajczyka.
Do tego gram myślę, że 2 mecze pewne. Edmund i Gasquet. Obaj w bardzo dobrej formie i obaj powinni ograć swoich rywali. Oglądałem i Fucsovisca i Jaziriego w pierwszej rundzie oraz oczywiście Edmunda i Gasqueta - powiem tak: różnica poziomów w grze.
Łącznie daje to trebel po kursie ponad 3 zagrany za sporą stawkę.
Cuevas, Pablo @2.15 ⛔
Edmund, Kyle @1.31 ✅
Gasquet, Richard @1.20 ✅
betsson
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
ja znowu pobawie sie w tasiemke . jak koleka pare postow wyzej zauwazył fajnie mozna cos złozyc poki jest duzy wybor spotkan w poczatkowych rudnach pozniej juz nie bedzie takiej opcji przy cwiercwfinałach i wyzej.
ja proponuje taki kupon:
Struff mecz 2.3
ok JOhnson w formie ale czy niemiec ma gorszą?? zniszył po prostu Donskoya w poprzedniej rundzie ktory akurat ostatnio cos tam grał na maczce. podobne warunki obudwu zawodnikow . Struff dobrze czuje sie na clayu moim zdaniem kursy powinny byc bardziej wyrownane jesli juz to Johnson powinenien byc minimalnym faworytem.
Hurkacz 7,5 gema kurs 2.14
swietny kurs na taki handi . Duckworth gosc z nikad pokrył takie handi z Cilicem moze Cilic chciał z nim popykac treningowo nie wiadomo. Hubert wyglada naprawde dobrze i co najwazniejsze siedzi mu serwis.
Fucsovicks set 2,5 + kurs 1.53
Fucso zyciowa forma mysle ze seta urwie Kylowi przynajmniej i a moze nawet bedzie kontynuował ten piekny sen i przejdzie do nastepnej rundy
Stakhovski set 2,5 + kurs 1.33
Stakhu przeszedł kwale i niezle pogrywa 3:0 z Lopezem ?? Niemiec podobny styl do lopeza przede wsystkim swietny serwis to sie Stakhu nie bedzie musiał przestawiac
Chardy mecz 1.48
Ograł wracajacego do formy Berdycha to sobie Herbertem powinnen tym bardziej poradzic. bedzie pewnie ze 4 sety
Ruud set 1.41
Młody norweg to przyszłosc ceglanej elity tenisistow. nie ma słabych stron praktycznie. dobrze biega swietny serwis, chodzi do siatki i konczy kiedy trzeba. seta z Ramosem raczej ugra
Borna Coric 1.07
to juz typowo na podbicie kursu . Analiza taka ze Fabiano po prostu nie ma szans nawet w snach tego wygrac. no chyba ze by sie Borna połozył na korcie to wtedy moze.
Ako 26
grano w Pinbet
⛔⛔⛔⛔⛔ duzo minusow jednak
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Zgadzam się z kolegą. Ale tylko dlatego, że Tsitsipas i Norrie zamykają mi kupon na 5 stówek (za 150) i takie kursy (w obu przypadkach po 6 na wygraną dogów) zagrane w singielkach po 3 dyszki na każdego, zabezpieczają mi to co włożyłem w zakład.
Odnosząc się do tego co,napisałeś o zmęczonym Thiemie, to widać, że nie oglądałeś meczu. Thiem wyglądał mega dobrze pod względem fizycznym, natomiast Tsitsipas, od połowy drugiego seta oddychał rękawami i lało się z niego jak z konewki. Gdyby Thiem nie był taką pipką i nie odpuścił tego drugiego seta po pierwszym przełamaniu, to mogłoby się to skończyć jeszcze wczoraj.
Widziałem mecz i ze wszystkim się zgadzam. Dodam jeszcze, że Grek returnował w siatę, co któreś podanie po prostu to musi wejść i nie będę psioczył na &quot;swojego&quot;. Bardziej miałem na myśli zmęczenie psychiczne. Liczę na nie :cool:
 
viscaelbarca10 132

viscaelbarca10

Użytkownik
Co to za gigantyczny kurs na Benne z Potro ???? Czy Argentynczyk nie zmagał się przypadkiem ostatnio z urazem czegoś? Benne nie dość że gra u siebie to jeszcze w dodatku nigdy nie należał do najsłabszych.
Ktoś wyjaśni czemu tak rozstawione kursy? ;)
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Hubert wygrywa Tie -Breaka z Cilicem ! Owszem Cilic popelnil kilka błędów ale byl tez wiele świetnych zagran Polaka . Brawo ! Takie cos zAwsze podbudowywuje
 
gowniak 86

gowniak

Użytkownik
Dokładnie. Gdzie jak nie kiedy zdobywać doświadczenie... To, że wygrał seta z 4 rakieta świata już swoje zrobi na psychice. Super.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
SHapo dzis popsul pare grubych kuponow, szacun dla tych co typowali drewno Marterera po 3.2 kursie.
Jako ,ze kurs wiekszy i dwoch francuzow biore mlodszego Herberta po 2.76 fortuna , Chardy nie raz topił mecze jak mial kurs 1.3 czy 1.4 .
3:2 .
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
SHapo dzis popsul pare grubych kuponow, szacun dla tych co typowali drewno Marterera po 3.2 kursie.
Jako ,ze kurs wiekszy i dwoch francuzow biore mlodszego Herberta po 2.76 fortuna , Chardy nie raz topił mecze jak mial kurs 1.3 czy 1.4 .
Mentalnie widać że Shapo nie jest przygotowany żeby osiagnać jakiś sukces w wielkim szlemie, prowadził 1 - 0 w setach i w drugim 3-0 po czym przegral drugiego seta na własne życzenie i potem cały mecz, szkoda bo fajnie grał w tym turnieju, ale trzeba oddać Niemcowi że dobrze serwowal i to mialo duże znaczenie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom