>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: Roland Garros 2018 - turniej główny

Status
Zamknięty.
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Stakhowski nie wykorzystał piłki setowej ktora miał w pol koortu i zaraz po tym sie połamał teraz przegra seta i mecz
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
ViscaELBARCA10 sam jesteś nieporozumienie. Wypisujesz jakieś elaboraty, nie biorąc pod uwage jednej rzeczy. Benek to emeryt i nie ma żadnych szans w best of 5 z dobrymi zawodnikami, nawet jeśli będzie prezentował jakąkolwiek gre (czego nie robił już dawno) to i tak w pewnym momencie go odetnie i DelPo nawet w połowie biegający go zje. Granie na najbardziej wyczerpującym szlemie na emerytów to jakieś nieporozumienie, nie obstawiłbym na to nawet 5 zł, wolałbym biednym oddać.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Jak dla mnie Delpo go szybko wyjaśni nie będzie raczej chciał z urazem doprowadzić do 4 czy 5 setów ( chyba, ze specjalnie da emerytowi wygrać seta z uprzejmości ???? ) kursy jak dla mnie nie są zdziwieniem.
Djokovic-Bautista over 3,5 seta @1.77 Fortuna ✅
Djoko póki co bez straty seta ale Munar czy Dutra to nie są jacyś mega wymagający przeciwnicy z drugiej strony Roberto zaskoczył 5 setówką z Istominem później już wygrał 3:0 z Giraldo. Uważam, że nie będzie to 3 setowy pojedynek i panowie powalczą.
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Isner J. - Zeballos H. -
over 39,5 @2,01 pinnacle ✅✅✅✅✅ 47

Nie widzę tutaj łatwego meczu dla Isnera. Wiadomo, że serwis+forehand zrobi swoje, ale po drugiej stronie dostaje zawodnika dużo lepiej przystosowanego do tej nawierzchni, Zeballos również będzie trzymał serwis.
Liczę na conajmniej 4 sety, w tym 1-2 tie-breaki.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Djokovic vs Bautista Agut. Bautista 4.55 fortuna 1:3.
Djokovic cos tam pogrywal ale wg mnie nie jest gotowy na Szlema. Bautista rowniez w sredniej formie ale na Novaka powinno starczyc, szczegolnie,ze Novak nie jest ziemniakiem a Agut to ziemniak i na tych kortach trenowal od malego. Kurs spoko.
Nishikori vs Simon. Simon 4.15 fortuna 0:3.
Tak jak wspominalem Simon trafil z formą na Garrosa. Kei nadal nie w formie, do tego rowniez woli on korty twarde. Na ziemi i z tą formą oraz u siebie daje Simonowi realne szanse na kolejną rundę.
Kchaczanov vs Pouille. over 3.5 seta w meczu 1.47 fortuna
Tutaj proponuje jakis over gemowy. Faworyt Pouille ale panowie zawsze sobie po secie urywają. Tak wiec liczę na bardzo wyrownany pojedynek.
Zastanawialem sie nad Verdasco. Dimi gral ponad 4h i Verdasco to ziemniak a Dimi hard kort gracz. Mecz 50 na 50 ale bardziej Verdasco bo potrafi odpalic jak nie jest faworytem.
Dzis niestety gorzej ale Wta weszlo ????
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Djokovic vs Bautista Agut. Bautista 4.55 fortuna
Djokovic cos tam pogrywal ale wg mnie nie jest gotowy na Szlema. Bautista rowniez w sredniej formie ale na Novaka powinno starczyc, szczegolnie,ze Novak nie jest ziemniakiem a Agut to ziemniak i na tych kortach trenowal od malego. Kurs spoko.
Nishikori vs Simon. Simon 4.15 fortuna
Tak jak wspominalem Simon trafil z formą na Garrosa. Kei nadal nie w formie, do tego rowniez woli on korty twarde. Na ziemi i z tą formą oraz u siebie daje Simonowi realne szanse na kolejną rundę.
Kchaczanov vs Pouille. over 3.5 seta w meczu 1.47 fortuna
Tutaj proponuje jakis over gemowy. Faworyt Pouille ale panowie zawsze sobie po secie urywają. Tak wiec liczę na bardzo wyrownany pojedynek.
Zastanawialem sie nad Verdasco. Dimi gral ponad 4h i Verdasco to ziemniak a Dimi hard kort gracz. Mecz 50 na 50 ale bardziej Verdasco bo potrafi odpalic jak nie jest faworytem.
Ja bym w meczu Grigor - Dasco pograł over 3.5 seta, Hiszpan tracił sety już z gorszymi zawodnikami niż Dimi, a Grigor jak będzie trzymał serwis to seta może ugrać, gdyż w next rund widze widze bardziej doświadczonego Hiszpana, bo gdyby nie kontuzja Donaldsona pod koniec meczu to Dimitrova by już nie było w tym turnieju, a over 3.5 seta powinien wejść Verdasco powoli wchodzi w mecz i widze tu co najmniej 4 sety
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Djokovic vs Bautista Agut. Bautista 4.55 fortuna
Djokovic cos tam pogrywal ale wg mnie nie jest gotowy na Szlema. Bautista rowniez w sredniej formie ale na Novaka powinno starczyc, szczegolnie,ze Novak nie jest ziemniakiem a Agut to ziemniak i na tych kortach trenowal od malego. Kurs spoko.
Nishikori vs Simon. Simon 4.15 fortuna
Tak jak wspominalem Simon trafil z formą na Garrosa. Kei nadal nie w formie, do tego rowniez woli on korty twarde. Na ziemi i z tą formą oraz u siebie daje Simonowi realne szanse na kolejną rundę.
Kchaczanov vs Pouille. over 3.5 seta w meczu 1.47 fortuna
Tutaj proponuje jakis over gemowy. Faworyt Pouille ale panowie zawsze sobie po secie urywają. Tak wiec liczę na bardzo wyrownany pojedynek.
Zastanawialem sie nad Verdasco. Dimi gral ponad 4h i Verdasco to ziemniak a Dimi hard kort gracz. Mecz 50 na 50 ale bardziej Verdasco bo potrafi odpalic jak nie jest faworytem.
Bautista miał problemy z mieśniami brzucha w pierwszym meczu i nie sądze, żeby to w 100 procentach wyleczył. Poza tym jeśli ktoś jest bez formy to właśnie on i o wygraniu z Djokovicem może raczej tylko pomarzyć, bardzo dobry kurs na Novaka do jakiegoś tripla. Pisać, że Bautista POWINIEN sobie poradzić z Novakiem to jakaś herezja niespotykana nawet jak na ten głupkowaty dział, gdzie każdy codziennie szuka miliona sensacji a do tej pory każdy faworyt po kursie 1.20 i niższym wygrał swój mecz. Radze dalej szukać idiotycznych sensacji bez żadnych argumentów to na pewno dużo kasy wygracie.
Djoko nie jest ziemniakiem? co za brednia, to idealnie dostosowany do każdej nawierzchni zawodnik, niejednokrotnie grał z Nadalem równe mecze na ziemi czy nawet z nim wygrywał, jako jedyny zawodnik w tourze potrafił z Rafą grać na tej nawierzchni. Jak można pisać, że to nie ziemniak xd a kto? trawiarz? bez jaj gościu bo czytać tego nie można. Na Munara i Dutre też grałeś z Djokovicem? bo też trenowali na tej nawierzchni od małego XD
Co do Simona to też nie widzę tutaj jego wygranej, to przebijaczek, bedzie grał balony w środek kortu to go Kei porozprowadza fh bez problemów, tak jak Querrey który miał go na widelcu na 2:0 już prawie. Simon to emeryt, w dodatku ma w nogach cały Lyon i tutaj dwa dosyć długie spotkania czterosetowe.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - Roland Garros 2018
Godzina: 11:00
Spotkanie:
Marin Cilic - Steve Johnson
Typ: Tie-break w meczu - TAK
Kurs: 1.79
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Kursik bardzo przyjemny jak na taki bet i spotkanie dwoch serwismenow. Obaj panowie cala gre opieraja na piekielnie mocnym serwisie. Mecz grany jest do 3 wygranych setow wiec okazji do przynajmniej jednego tie-breaka nie powinno zabraknac. W tej edycji French Open w kazdym z meczow jakie grali obaj Panowie zawsze mielismy przyjemnosc ogladania przynajmniej 13 gemow w jednym secie. Do tego na ostatnie 3 spotkania miedzy Ciliciem a Johnsonem sytuacja byla taka sama i za kazdym razem padal w ich meczu TIE. Kurs na bank poleci w dol bo jest za wysoki i dla porownania w Unibet stoi ten bet po 1.58. ⛔
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Mentalnie widać że Shapo nie jest przygotowany żeby osiagnać jakiś sukces w wielkim szlemie, prowadził 1 - 0 w setach i w drugim 3-0 po czym przegral drugiego seta na własne życzenie i potem cały mecz, szkoda bo fajnie grał w tym turnieju, ale trzeba oddać Niemcowi że dobrze serwowal i to mialo duże znaczenie...
Zadaj sobie fundamentalne pytanie czy styl gry Kanadyjca pasuje na maczke, w dodatku na WS w formule best of five.
 
I 477

imperator88

Użytkownik
Dzumhur-Zverev
Bośniak miał trochę farta,bo z 20 zrobiło się 2-2 z Albotem,by ostatecznie wygrać 7-5 w piątym.Zverev również po 5-setówce,ale Lajovic postawił mu naprawdę solidne warunki.Niemiec nie ma co tracić zbędnych sił,Dzumhur zdecydowanie nie ta liga co Saszka.
under 30,5 1,7 Totolotek ⛔
Verdasco-Dimitrov
Obaj po 8 setach w tym turnieju.Nie wiem jak Verdasco,ale Dimitrov w 5-tym secie z Donaldsonem fizycznie wyglądał dobrze i na luzie powinien dać radę jakby jutro przyszło grać 5 partii z Hiszpanem.Obaj bez większej formy,ale umiejętności jak dla mnie po stronie Bułgara.Verdasco w ogóle mnie nie przekonuje,stąd typ na Gregora.
Dimitrov 1,64 Fortuna ⛔
Bautista-Djokovic
Djoko łapie,łapie formę i złapać jej zbytnio nie może.Jak gra już mu idzie,to zaraz pojawiają się błędy i tak ciągle.Bautista ostatnio pod formą,nikogo specjalnego na mączce nie ograł w tym roku a 5-setówka z Istominem w R1 chwały mu nie przynosi.Djoko z Munarem męczył trochę,ale młody Hiszpan był bardzo regularny,wątpie,że w obecnej dyspozycji Bautista jest w stanie powtórzyć wyczyn jego rodaka.
Djokovic 1,20 Fortuna ✅
Djokovic 3:0 2,15 Fortuna ⛔
Nishikori-Simon NO BET
Cecchinato-Carreno-Busta
Włoch z dobrej strony się tutaj pokazał,powrócił z 0-2 z Copilem,by następnie gładko ograć Trungellitiego.Hiszpan z kolei po secie stracił z Kovalikiem i Del Bonisem.Teraz wg mnie Hiszpana czeka najcięższa przeprawa w tym turnieju i może tu iść naprawdę w obie strony.Spodziewam się dość wyrównanego spotkania,może nawet 5 setów,poczekam na jakiś over Włocha.
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Verdasco vs. Dimitrov:
Grigor nigdy nie imponował formą w Paryżu, gdzie rok temu odpadł bez walki w 3 rundzie z Bustą, a przez poprzednie 3 lata z rzędu odpadał w pierwszej rundzie. Jak wiadomo, clay to nie jest jego mocna strona. W poprzedniej rundzie przeciągnięty do granic możliwości przez Donaldsona, który krótko mówiąc specem od europejskiej maki nie jest. Verdasco - wydaje się być tutaj solidnie zmotywowany, w końcu to zwieńczenie sezonu gry na cegle, a to jego ulubiona nawierzchnia.
Verdasco win @2.24 Fortuna ✅
——
Khachanov win @2.05
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Monfils może coś odwalić w pozytywnym tego słowa znaczeniu dla siebie. Po takim kursie nie atakuje Goffina i to samo radzę. Lepiej przyczaić się na live na te spotkanie .
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Chaczanow @2,05 Fortuna ✅
Pouliee w ogóle mnie nie przekonuje , slabo w tym roku na mączce, za to Rosjanin o wiele lepiej i taki kurs zdecydowanie mnie zadowala . Ne chce mi sie wierzyc , ze Francuz , ktory wyglada na znudzonego tenisem wygra ten mecz .

Carreno Busta -1,5 seta @1,60 Sts ⛔

Mocny na maczce Hiszpan podejmie Wloskiego ziemniaka, napewno Busta latwo miec nie bedzie ale to typ zawodnika , ktory moze przebijać bez konca a Wloch juz nie i tutaj licze na przewage Busty . Jesli bedzie odpowiendnio skoncetrowany to powinien to ogarnac max w 4 setach .
Verdasco @2,20 sts ✅
Koledzy wcześniej wystarczają opisali to spotkanie . Dima nie wyglada dobrze w tym roku na RG i jesli Verdasco bedzid gral na swoim poziomie to powinien wygrać.
Simon +1,5 seta @2,40 Fortuna ⛔

Francuz powalczy przed wlasna publicznoscia , w meczu z Querreyem powrocil do zywych po wzięciu przerwy medycznej . Kei meczyl sie z Paire i napewno pomeczy sie z Simonem . Przynajmniej mam taka nadzieje ????
 
A 1,3K

apiasek

Użytkownik
Panie Kochany to naprawdę nie ma zbytnio sensu co napisałeś. Djoko wcale nie pogrywał &quot; coś tam &quot; tylko konsekwentnie każdego dnia robi progres i wraca do swojego grania. Novak niby nie jest ziemniakiem, ale swoje największe ostatnie sukcesy przed spadkiem formy odnosił własnie na cegle. Co to znaczy, ze on nie jest gotowy na szlema ? Na wygranie ? Oczywiście, że szanse na WIN są bardzo niewielkie, ale poza Nadalem tak naprawdę Djoko może wygrać z każdym. Hiszpan nie zagrał w tym sezonie na cegle a żadnym naprawdę topowym zawodnikiem. Na siłę można powiedzieć, że z Top-u był Goffin, ale ten szalony z swoim Graniu Belg odprawił go dwa razy. Jesli myslisz, ze to co gra Agut &quot; powinno starczyc &quot; na Djokovicia to dla mnie nie ma to zadnego sensu.
Dlatego dla mnie dzisiaj pewny WIN tutaj Novaka po 1,21

Kolejne spotkanie, które mnie dziś interesuje to mecz Dimitrova z Verdasco. Można powiedzieć o jednym i drugim, że są słabi i powinni odpaść dzisiaj. Tak się nie da i jeden z nich awansuje. Oglądałem 5 seta Bułgara z Donaldsonem. Rzeczywiście to co wyprawiał to komedia. Amerykanin serwował z dołu i ledwo się ruszał, a Bułgar i tak się z nim męczył i wyglądało to wszystko co najmniej dziwnie. Jednak w moim odczuciu Dimitrov dziś wygra ten mecz. On warsztat tenisowy ma ogromny i kwestia podejścia do spotkania psychicznie i mentalnie odgrywa główną rolę. Hiszpan w tym sezonie to wielki znak zapytania. Z TOP-u tenisowego to pokonał w tym sezonie tylko Thiema w Brazylii na cegle, ale ciężko powiedzieć na ile tam Austriak grał swoje. Dużo osób tu przewiduje over 3,5 seta... Dla mnie to trochę jest 50/50 ... może być 3:2 , ale może być też szybkie 3:0 dla Bułgara.
Dlatego tutaj WIN Dimitrov po 1,65

Trzecie spotkanie to Kei z Simonem. Ja w tym spotkaniu pogram over 3,5 seta. Niby Japoniec jest lepszy od Simona, ale widać, że się męczy w tym sezonie, wraca po kontuzji i wchodzenie na te wysokie obroty zajmuje mu trochę czasu. Simon to wiadomo...Francuz, cegła, solidny przebijak i głowa &quot; niedoskonała &quot; ????
To taki grajek, który na szlemach potrafi zaskakiwać i grać długie pojedynki. W 3:0 Francuza nie wierzę, więc pobieram over 3,5.

Simon-Kei over 3,5 seta po 1,70 ( ! ) Bardzo duży kurs według mnie

AKO całości @ 3,37

Zastanawiałem się jeszcze nad pograniem dziś Zvereva ( -2,5 ) ale spodziewałem się kursu koło 1,70-1,80 ... Buki dały marne 1,48 więc odpuszczam temat.
Nishikori-Simon over 3,5.Jak najbardziej jestem na tak.
 
G 1

gorniks

Użytkownik
Chaczanow @2,05 Fortuna
Pouliee w ogóle mnie nie przekonuje , slabo w tym roku na mączce, za to Rosjanin o wiele lepiej i taki kurs zdecydowanie mnie zadowala . Ne chce mi sie wierzyc , ze Francuz , ktory wyglada na znudzonego tenisem wygra ten mecz
Nie rozumiem tego... na jakiej podstawie masz takie zdanie ,że pouille wygląda na znudzonego?
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Nie rozumiem tego... na jakiej podstawie masz takie zdanie ,że pouille wygląda na znudzonego?
Wywnioskowalem to po jego zachowaniach na korcie . Przegrane pilki czy glupie nie wymuszone błędy kwituje wyrazem bezradnosci i lekkiej obojętności.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Panowie a co powiecie o G. Monfilsie... Ma szanse ograć Belga? Kurs jest zachęcający... ? ????
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Nie ma takiej możliwości nie pchaj sie w to tak samo jak inni w Simonka ktory dostaje właśnie lanie.
Ale nie ma możliwości bo.... ?
Już z Klizanem miał mieć problemy a ograł jak widać łatwo 3:0... Nie jestem pewny, że wygra czy coś dlatego pytam się
A po 2 Monfils dla mnie jest graczem lepszym od Simona a Nishikori jest lepszy od Goffina więc
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
A mi się wydaje właśnie, że Monfilsa warto spróbować, kurs jest zachęcający, a Francuz częściej zawodzi w meczach z teoretycznie słabszymi, gdzie jest faworytem, a w takich meczach, jak dziś lubi zaskakiwać ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom