>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: Roland Garros 2018 - turniej główny

Status
Zamknięty.
marko87 214

marko87

Użytkownik
Też nie twierdzę, że ustawek nie ma ale raczej nie na takim turnieju i raczej nie w takiej jego fazie, za dużo mają chłopaki do stracenia. Jednak jeśli 90% forum gra Thiema to coś w tym jest i nie będę grał na Alexa tylko dlatego, że jest masówka na Dominica, dla mnie to bardziej utwierdzenie mojego typu niż chęć grania coś przeciwko.
Ranga jest ważna, ale i na takich turniejach się zdarzają. Miałem taką sytuację w roku 2010, kiedy jako 1 z 10 osób na Polskę byłem w pewnej grupie, co gość podsyłał nam Fixy i insidery. Jeden z takich meczów z Wimbledonu (2010 rok, ćwierćfinał) w grafice. To wprawdzie debel, ale jednak.
Kursy układały się coś @1,10 - 7,00. Coś takiego. Każdy, kto obserwuje tenisa nieco dłużej, wie, że para Benneteau/Lodra to byli solidni debliści. Argentyńczycy nie za bardzo i do tego trawa. Pamiętam, że postawiłem za jakieś 100 PLN na jakiejś taśmie Lod/Ben, a tu takie info przyszło na telefon ???? Ale 3:0 i po strachu.
 
psotnick 849,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Alexander Zverev - Dominic Thiem
Lowest Scoring Set: Over 7.5 @ 1.47 ⛔ 4-6 2-6 1-6
Novak Djokovic - Marco Cecchinato
Lowest Scoring Set: Over 7.5 @ 1.85 ⛔ 6-3 7-6 1-6 7-6
1xbet
edit: dwa dziwne mecze wczoraj... Zwierew grał z kontuzją od początku 2 seta i nie skreczował.. a Cacchinato na luzie ograł Djoko..
Chyba lekka przesada żeby u mężczyzn była niższa linia na najniższy set niż u kobiet, a tak właśnie jest. Zwłaszcza w meczu Djoko tego nie rozumiem, widać przecież wyraźnie że Serb nie jest w topowej formie i nie będzie już pewnie nigdy, a tu kursy jakby był numerem 1. Co ważniejsze on sam jest świadomy swoich ograniczeń, również w kwestii sił i kondycji, co skutkuje tym że jak rywal się sam nie podkłada to Djoker nie żyłuje setów, po uzyskaniu przełamania po prostu pilnuje swojego serwu i jednocześnie ciut oszczędzając paliwo w gemach rywali. A do tego dzisiaj naprzeciwko Cecchinato czyli gracz z naprawdę solidnym serwem a do tego regularnym. Dlatego sety 6-1 czy 6-0 w moim odczuciu mało prawdopodobne. Podobnie w meczu Zwierewa z Thiemem, ja wiem że chłopaki czasem jak nie idzie lubią puścić kompletnie seta czekając na następnego, ale bez przesady, to rzadkie sytuacje. W ostatnich 2 latach rozegrali ze sobą 18 setów i tylko w dwóch linia 7.5 nie była pokryta. Dla mnie to wystarczające argumenty za takimi typami.
 
katalizator 148

katalizator

Użytkownik
Taa Nadal się wypalił ???? . Ostro. Póki co to Rafa się tutaj bawi z rywalami i nie wiem skąd w ogóle takie wnioski o jakimś wypaleniu. Moim zdaniem niespodzianki nie będzie i Nadal zgarnie RG, a jedynym zawodnikiem który może z nim nawiązać walkę jest Djokovic w ewentualnym finale. Schwartzman jak ugra seta z Rafą to już będzie cud. A jak zacznie tak jak z Andersonem od gładkiego 0-2 to w ogóle nie będzie o czym mówić. Szczerze mówiąc ciekaw jestem skąd jakiekolwiek przesłanki by grać na win Schwartzmana w całym turnieju, Dla mnie to on ma najmniejsze szanse ze wszystkich pozostających w turnieju (oprócz Cecchinato).
Jeśli chodzi o mecz Thiema ze Zverevem to jak dla mnie nie ma wartości w graniu po 1,5-1,6 na Thiema. Najlepszym wyborem na to spotkanie jest over 3,5 seta, bo szczerze wątpie by to się skończyło w trzech setach. Zverev może i podmęczony trzema pięciosetówkami, ale Thiem też ma swoje zawiechy i tracił tutaj sety z ogórami. Dominic to nie jest dla mnie killer, który zawsze pokazuje swoją najlepszą grę, a często potrafi mieć przestoje i walić takie outy, że głowa boli. Gdyby doszło tutaj do kolejnej pięciosetówki to dla mnie szanse będą 50/50.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Ranga jest ważna, ale i na takich turniejach się zdarzają. Miałem taką sytuację w roku 2010, kiedy jako 1 z 10 osób na Polskę byłem w pewnej grupie, co gość podsyłał nam Fixy i insidery. Jeden z takich meczów z Wimbledonu (2010 rok, ćwierćfinał) w grafice. To wprawdzie debel, ale jednak.
Kursy układały się coś @1,10 - 7,00. Coś takiego. Każdy, kto obserwuje tenisa nieco dłużej, wie, że para Benneteau/Lodra to byli solidni debliści. Argentyńczycy nie za bardzo i do tego trawa. Pamiętam, że postawiłem za jakieś 100 PLN na jakiejś taśmie Lod/Ben, a tu takie info przyszło na telefon ???? Ale 3:0 i po strachu.
Takie niespodzianki szczególnie w deblu zdarzają się często, bo choćby kilka dni temu Peralta/Zeballos czyli co by nie mówić dobra para szczególnie na ziemi przegrali z dziadkiem Robertem, który w deblu najwyżej był 100 i Hemerym, który był max 266 gdzie kurs był w okolicach 4.00, lub zwycięstwo przed rokiem Harrisona z Venusem na co nikt na świecie by nie stawiał
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
ar0nek Takie dziwne, ze kursy i linie sie zmieniaja? Linia poszla o jeden do gory i kurs wynosi teraz na powyzej 2.65. 1.48 to jest na ponizej kolego wiec najpierw dziesiec razy sprawdz cos jak masz jakies zastrzezenia zeby znowu takiej gafy nie strzelic. Po za tym nie wiem po co u Ciebie ten awanturniczy ton tak jakby ktos chcial Cie oszukac i mialby w tym interes.
Pobieram typ psotnick i uwazam, ze Djokovic wcale takiej latwej przerwy nie bedzie mial z mlodym Wlochem. Jedynie mozna sie obawiac czy Cecchinato nam sie tutaj nie spali jeszcze przed meczem ;)
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
A proponowalem Cechinato po 8.0 za drobne ;) Thiem dzis izi, Sloane miażdzy , jutro tylko pozegnac Delpotro i git. Cilic to gosc ktory ogral rafe w AO i mial 5 setow z Federerem w finale AO 2018, Del Potro nie mial jeszcze godnego rywala, bedzie to ciekawy mecz ale wg mnie wygra znow waleczny chorwat , oby , zostal mi tylko on do trafnego kuponu.
Moglem pograc Cechinato zamiast Cilica ale nie spodziewalem sie takiej siary po Nole , choc wiedzialem ze w koncu utopi mecz z wysokim kursem.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Widzialem wiele meczow Federrera , wiele meczów Nadala, czy Djokovica u szczytu formy, ale takich dropshotow jakie dzisiaj nam prezentuje Wloch to nie byl w stanie zagrac żaden z wyzej wymienionych w jednym spotkaniu . Jestem pod wielkim wrażeniem , z jednej strony życzę Serbowi tego upragnionego Finału z Rafa ale z drugiej Włoch tez zasługuje na ten półfinał/final tym co dzisiaj prezentuje.
Szanuje Djoko ale j esli uda mu sie przecisnac do tego finału to z takimi przestojami w grze Rafa go lyknie 3-0 i w poltorej godziny zamknie mecz.
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Thiem zaciera ręce, bo robi mu się autostrada do finału. Djokera wszystko zaczyna boleć, Cecchinato to jednak wciąż Checchinato.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Znawcy tenisa co powiecie ? Wlozylem 320 zl , fortuna mi proponuje wyplacic 800 zl , do wygrania 2200 zl co polecacie ?
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NTU2MjQ5MzcwMDowTzCAIH47j1t%2BQhQ%3D&amp;amp;kind=MAIN
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NTU2Mjc5MDIwMTouRZ%2FKZkv2YzkE9gs%3D&amp;amp;kind=MAIN
Wierze w Cilica bo dobrze przygotowany mentalnie i fizycznie a Fognini wczoraj ladnie zagral jak na niego .
pobrac 500 zl ? czy czekac za Cilicem i zyskac 1900 zl ?
 
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
Poczekaj kolego, żyj mottem kto nie ryzykuje szampana nie pije! z Czekinato będą ludzie co za gość!
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Poczekaj kolego, żyj mottem kto nie ryzykuje szampana nie pije! z Czekinato będą ludzie co za gość!
moglem wziac to co proponowalem na forum czyli Cechinato a wzialem Cilica . masz ci los.
Del Potro serio w takiej formie ze 1.6 kurs? Przeciez on woli twarde korty . Cilic w sumie tez, ale Marin z Fogiem pokazal klasę.
Kurs 8.0 Cechinato wszedl i tylko 1 reputka.. ???? mialbym wiecej hajsu na buka to moze i bym wzial Cechinato ale kierowalem sie logiką i w miare ogarnietymi typami , czyli Sloane, Thiem i Cilic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Juan Martin Del Potro -1.5 seta @2.10 unibet
✅
Bohaterowie jednego z największych meczy jakie miałem okazje oglądać - finał Pucharu Davisa 2016, gdzie Delpo przegrywając 0-2 pokazał swój wielki charakter i odwrócił mecz na 3-2 zapewniając Argentynie sukces. H2H między tymi dwoma panami wynosi 10-2 dla Juana. Atomowy forhend i przede wszystkim psychika będzie bez wątpienia po stronie Del Potro. W poprzedniej rundzie pokazał, że nawet przeciwko totalnemu servicemanowi Isnerowi, który radził sobie całkiem dobrze na mące, potrafi zamknąć mecz w klinicznych 3 setach bez żadnego zagrożenia. Poza tym... jeśli Cilic traci seta z Hurkaczem i meczy się w 5 setów z Fabio, to nie widzę tutaj innego rozwiązania niż zwycięstwo Delpo maksymalnie w 4 setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
K 105

krawol

Użytkownik
Znawcy tenisa co powiecie ? Wlozylem 320 zl , fortuna mi proponuje wyplacic 800 zl , do wygrania 2200 zl co polecacie ?
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NTU2MjQ5MzcwMDowTzCAIH47j1t+QhQ=&amp;kind=MAIN
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NTU2Mjc5MDIwMTouRZ/KZkv2YzkE9gs=&amp;kind=MAIN
Wierze w Cilica bo dobrze przygotowany mentalnie i fizycznie a Fognini wczoraj ladnie zagral jak na niego .
pobrac 500 zl ? czy czekac za Cilicem i zyskac 1900 zl ?
Mało oferuja.. zamykać nie warto, ale jednak Cilic ma kiepski bilans z Delpo więc jakas kontra mogłaby pójść.
Nadal -8.5 @1.48
Delpo @1.6
Masz ako @2.37 tyle co na cilica
Może Thiema jeszcze na podatek, to już Ty musisz zgodnie z intuicją wybrac
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Mało oferuja.. zamykać nie warto, ale jednak Cilic ma kiepski bilans z Delpo więc jakas kontra mogłaby pójść.
Nadal -8.5 @1.48
Delpo @1.6
Masz ako @2.37 tyle co na cilica
Może Thiema jeszcze na podatek, to już Ty musisz zgodnie z intuicją wybrac
chyba jednak zostawie, koncze prace o 16:00 , oni wchodza po Kerber vs Halep , kupon byl klecony rano i czułem ze wejdą te mecze bo w kazdym przypadku ogladalem tych zawodnikow i kazdy sie prezentowal bardzo solidnie.. jutro liczę na wynik 3:1 Cilic z racji tego ze Delpo to kozak ale z Cilicem bedzie mu bardzo ciezko, bo w wymianach górą bedzie chorwat, jedyną szanse widzę w Delpo jak bedzie trafiał kazdą pilke ale przed RG wcale to za dobrze u niego nie wygladalo..
Wypłaciłem 78 zl z 212 zl .. Kupon na ktorym mam 2000zl do wziecia zostawiam. Bede kibicowal Cilicowi jak nie to 250 zl w plecy i tak nieźle bo nie sadzilem ze dzis Thiem i Sloane tak łatwo wygraja swoje mecze do 0 w setach. ;) dajesz Marin, walczyles z Rafa i Federerem w AO 2018 i jutro z Delpotro tez powalczysz .
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Nie wiedziałem, gdzie dodać ten typ to daje tu xD
Groenfeld / Farah win 2.05 fortuna _ Mixt

Grają ze sobą od kilku lat i jest to para ciekawa i mocna, natomiast ich przeciwnicy to tez świetni deblisci Ivan Dodig i Latisha Chan. Typ głównie bazuje na tym, że Chan grała jak gowno w turnieju deblowym kobiet i nie ważne jak dobre zagra 1 osoba z pary, jeśli druga nic nie gra to się nie wygra. Poza tym w deblach zawsze wygrywają underdogo przy tak wyrównanych kursach.
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Moim zdaniem wygrywa dzisiaj Marin Cilić. Jak wiemy h2h spotkań obu panów wynosi 10: 2 z czego 4:0 na mączce, ale... to jest ćwierćfinał wielkiego szlema i tutaj wszystkie statystyki i wszyelkiego rodzaju masońskie przepowiednie biorą w łeb i się nie sprawdzają. Cecchinato z Djoko 3:1? To dlaczego nie Cilić z Del Potro, którego niektórzy tutaj skreślali już z Isnerem? A przepraszam kim się jaraliśmy tutaj podczas tegorocznego Australian Open? Ten ktoś grał w finale z Fedexem. Szczerze to po takim kursie i na tym szczeblu rozgrywek zagrałbym Marina z każdym oprócz wspaniałych Fedexa i Rafy. W Ako z piękną Sloane.
Cilić @2.40 forBet ⛔
Edit odszczekuję to. Za mocno w niego uwierzyłem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom