>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: US Open 2018 - turniej główny - 27.08-9.09.2018

Status
Zamknięty.
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Lucas Pouille - Yanick Maden Typ : Pouille -1.5 seta AH @ 1.96 Betsson✅
Pouille aktualnie 17 tenisista świata zdecydowanie nie ma najlepszego sezonu. Poza świetną serią w lutym i marcu francuski tenisista od dłuższego czasu nie moża zanotować dłuższej zwycięskiej serii. Jednak wciąż jest to zawodnik z olbrzymim potencjałem, dla któego starcie z rywalem pokroju Madena powinno sięzakończyć w jedyny możliwy sposób - pewną wygraną Lucasa. Oczywiście Francuzowi przydarzają się przestoje w grze i serie niewymuszonych błędów, jednego stracony jeden set to wszystko co w mojej ocenia ma szansę ugrać tu Niemiec. Maden po raz drugi gra na US Open. po raz pierwszy w głównym turnieju. W swojej karierze nigdy nie przekorczył setnego miejsca. Brakuje mu doświadczenia w Wielkich Szlemach, meczach rozgrywanych na dystanisie więcej niż trzech setów etc. etc. etc. Reasumując w mojej ocenie zwycięstwo Pouilla różnicą więcej niż jednego seta wydaje sięwielce prawdopodobne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Nie wiem o co chodzi niektórym z Tsitsipasem. Ale gdy chodzi o same umiejętności i progres w ciagu ostatniego roku to Grek góruje nad Rosjaninem. Co do tego nie ma wątpliwości. Miedwiedwiew gra tak samo, nie dodał nic od siebie do swojej gry. U Stefanosa widać ciągły rozwój. To już stawia go w lepszym świetle. Jeszcze nie zastanawiałem się nad jutrzejszymi pojedynkami, ale jeśli już to Tsitsipas ogra Miedwiedwiewa wg. mnie.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Paire - Novak @1.72 Gram francuza pogrywał na hardzie przed USO w Kanadzie czy właśnie w USA z różnym skutkiem ale na szlemie już nie ma zabawy a umiejętnościami gniecie rywala czuję że będzie coś w stylu Sousa - Grannolers gdzie kursy były tutaj bardzo wyrównane a Joao na korcie zweryfikował to umiejętnościami właśnie ( taki przykład mnie naszedł ) dla mnie value myślę nawet nad jakimś handi.
Zverev A - Polansky DW 3:0 @1.52
Jak dla mnie kolega Peter nie ma tu większych szans choć dosyć sporo pogrywał na hardzie z przeciwnikami z niższej półki gdzie coś tam ugrywał ale bardzo wątpie w potknięcie Alexa umiejętności obu panów to niebo a ziemia mam nadzieję na gładkie 3:0.
✅✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Tak swoją drogą to chyba jakas zła aura panuje na tegorocznym Us Open bo krecz za kreczem dzisiaj mamy ???? wczoraj pewnie Edmund popsul wiele tasm nie robiac tego co jego koledzy z Atp ????
Na wieczorne sesje mam kilka ciekawych przemyśleń , ale krótko i zwięzle bo ostatnio mam malo czasu dla siebie a tym bardziej by zagladac na forum niestety.
Bhambri @2,87 Fortuna⛔
Hindus gra z Herbertem i według mnie kursy na Herberta nie adekwatne do obecnej formy jaka prezentuje w singlu i pomimo sympatii do Francuza to dzis gram przeciwko niemu. Francuz na Us Open do tej pory zwykle zatrzymywal sie na pierwszej rundzie i mysle , ze w tym roku moze byc podobnie bo pewnie bedzie chcial skupic się na grze deblowej z Nicolasem . Ogólnie Herbert poza calkiem niezlym serwisem , to nie ma za wielu argumentów, a waleczny Bhambiri powinien to wykorzystać bo co jak co ale wlasnie tego mu odmówić nie można i jestem pewien , ze nie bedzie to latwy mecz dla Herberta , dlatego po takim kursie pogram Hindusa i ewentualnie polecam jeszcze mniej odważnym zagrac over 18,5 gemow Bhambiriego po kursie 1,80.
Krajinovic - Ebden over 38,5 gemow @1,80 totolotek (ZWROT)

Spotyka się dwóch Zawodników z przeblyskami na kortach twardych i o podobnych umiejętnościach i nie chce mi sie wierzyc , ze nie bedzie to wyrównane spotkanie a proponowany przezemnie over równie dobrze mogą pokryć w 4 setach .
Mofnils -1,5 seta @1,60 Totolotek✅✅
Pomimo , ze Gael ma nierówno pod sufitem to umiejętności mu odmówić nie można i jesli nie będzie sobie robil żartów to spokojnie powinien zalatwic Facundo w 4 setach. Zaufam Francuzowi i chociaz nie raz na nim sie przejechałem to jednak uwazam , ze na pierwszej rundzie nie polegnie i nie odda tutaj wiecej niz jednego seta.
I jeszcze cos na sucho
Minaur - Taro over 36,5 gemow @1,67⛔
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Thiem-S.Johnson 1 ✅

Przeczuwam dobry wynik Thiema. Finalista French Open slabiutko wypadl na Wimbledonie, wiec teraz spodziewam sie lepszego wyniku. Thiem nie gral praktycznie w duecie Toronto-Cincinnati tzn. przegral mecz otwarcia w Toronto po wyrownanym meczu z Tsitspisasem, ale sadze ze tutaj mial na to duzy wplyw fakt, ze Austriak chcial wykorzystac maksymalnie sezon ceglany i postanowil grac jeszcze w austriackim Kitzbuhel, gdy prawie wszyscy pojechali juz na US Series. Po tej porazce z Tsitsipasem w Toronto, Thiem zrezygnowal z wystepu z Cincinnati, by lepiej zagrac na US Open. Prawie 3 tygodnie powinny zrobic swoje. Johnson nie gra juz tak dobrze jak jeszcze 2-3 sezony temu i nie zmieni tego fakt zwyciestwa na beznadziejnie obsadzonym trawiastym turnieju w Newport na kortach trawiastych czy polfinal w Winston-Salem na kilka dni przed startem ostatniej odslony wielkiego szlema. Thiem jest lepszym tenisista i sadze, ze wygra ten mecz nawet jesli mecz bedzie w miare wyrownany.
Szkoda mi dzis niezapodanego typu na ubieglorocznego polfinaliste Carreno Buste z handicapem 6,5 gemow, ale po prostu nie szlo tego napisac z powodu obowiazkow. Sam typ pograny, ale czego nie ma na papierze tym nie ma sie co szczycic niestety.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Co to Tsitsipasa to wyżej cenie jego umiejetności i pewnie bym na niego pograł gdyby nie to że wczoraj po 3 setówce był tak padnięty jak szczur i miał problemy z opuszczeniem kortu. Do tego chamskie odzywki do kibiców, którzy gwizdali na niego nawet po zakończeniu spotkania. Na pewno &quot;ściany&quot; mu nie pomogą. Grał wieczorem , teraz mecz w południe, myślę że w 3 setach się nie skończy, a wtedy to już może grać na stojaka żeby dociągnąć, albo krecz. Nie ma co tego tykać.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Dzisiejszy dzien to jednak lipa i ogolnie takie dziwne mecze mielismy i mamy.
Jutro Stan, Isner czy Delpo na pewno poskładaja swoich rywali tutaj raczej nie ma co dyskutowac. Jak ktos ma miliony to za bańke mozna zagrac i zawsze te pół na czysto wpadnie :p
Verdasco@ 2,4 Unibet✅
Murray ciągle testuje organizm i ciagle to jest tylko moze 50% Murraya z najlepszych czasow. Ze słabiutkim Duckworthem miał problemy i na prawde wystarczy na jutro jakies 70% Verdaski zeby poskładac panicza (chociaz tez moze tutaj smierdziec kreczem). Obecny tenis Murraya powinno sie puszczac w wiezieniach za kare. Tak sobie mysle, czy Andy chce sie pchac dalej w ten turniej wiedzac,ze nie ma na nic szans z taką dyspozycją a przeciez w nastepnej rundzie czeka Delpo i za pewne pewny gwałt oraz poniżenie bo wieżowiec z Tandil idzie tutaj po tytuł. Fernando to tenisista z zacnej półki tenisowych wariatów, ktory pewnie już wielu milionom ludzi na swiecie połozył marzenia o bogactwie ale jednak warto jutro sprobowac w takim Starciu. Zasadniczo jesli Fenando jeszcze nie bardzo sie spieszy na kluby, koks i panienki to wygra.

Medvedev @ 2,23 Unibet✅
Rusek jest graczem mniej utalentowanym i bardziej surowym jednak troche starszym i poki co bardziej wyważonym. On raczej pewnego poziomu nie przeskoczy jak byc moze Tsitsipas w przyszłosci jednak ma ten serwis i forehand, ktore są silną bronią. Grek jednak troche pajacuje. Wczoraj jak juz wspominano tuaj robił troche sozpek a i podczas gry nie raz robil takie głupoty, ze głowa mała. Gdyby nie to, ze grał z emerytem to pewnie by wczoraj poleciał. Troche z Nim jest podobna sytuacja jak ze Shapovalowem rok temu.Obydwaj na Amerykanskich mastersach bardzo wysoko ale jednak potem bezpośrednio po tym przychodzi szlem i jednak weryfikacja młodziezy poki co.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
I co z tego, ze będą tajbreczki, tak jakbysmy nie znali Isnera. Dla wielu tenisistow tajbrek oznacza strach a dla Isnera to jest jak dla Ciebie wyjscie po bułki do sklepu. On spedzil wiecej zycia podczas tajbreków niz Ty z kobietami. Ten kto zna sie na tenisie to otwierajac koncowy wynik meczu Isnera(obstawiając wczesniej na Niego) znajac sam wynik to zapewne czuje sie pewniej gdy widzi jak konczy sie np 7-6 7-6 7-6 niz 6-3 6-3 6-4
 
P 164

piecosiem

Użytkownik
Panowie dajcie spokoj, mamy wspolnie wygrywac, a nie obrzucac sie blotem. Nie macie po pietnascie lat, wiec wysuncie swoje argumenty odnosnie analiz, a nie wjezdzacie sobie na rodziny... Ludzie tacy jak ja, ktorzy sie nie udzielaja na forum, czytaja wasze analizy i bardzo czesto sie nimi podpieraja przy obstawianu.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Guido Pella - Paolo Lorenzi 1.40 Fortuna ✅
Starcie dwóch ziemniaków jednak ten pierwszy gra w turniejach rangi ATP a Włoch w tym roku przerzucił się w dużej mierze na Challengery bo na ATP jest już zwyczajnie za słaby. Poza dwoma wygranymi challengerami ostatnio gdzie nie grał nikt z czołowej 100, prezentuje się słabiutko W tym roku na twardej zagrał całe 6 mecze z których 3 wygrał jednak 2 z nich były na samym początku roku z Thompsonem (wygrywa tylko w chellkach w Azji) i Ramosem (ziemniakiem) pokonał tylko Edmunda, który ledwo chodził a i tak potrafił wygrywać z nim gemy. Guido w pierwszej rundzie rozwalił Ruuda oddając mu 9 gemów i jedynie jednego break pointa. Już na Wimbledonie pokazał, że potrafi grać na innej nawierzchni niż ziemna, dochodząc do 3 rundy i pokonując po drodze Cilicia. Lorenzi broni tutaj 4 rundy jednak był to bardziej wypadek przy pracy i łatwa drabinka. Jak dla mnie Argentyńczyk to bierze w max 4 setach.
Do tego za drobne Kubler - Fritz 2.40 lub +1.5 seta 1.74 ZWROT
Gdyby nie wałek Zvereva to Fritza by już tu nie było bo w każdym z 3 przegranych setów miał brejka przewagi. Amerykanin ostatnio gra słabiutko dostając baty od Nishioki czy Krajinovicia. Kubler w pierwszej rundzie gładko pokonał Bautistę dając mu zaledwie 4 szansę na przełamanie.
Popieram przedmówców co do Tsitsipasa 1.67. ⛔
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Guido Pella - Paolo Lorenzi 1.40 Fortuna
Starcie dwóch ziemniaków jednak ten pierwszy gra w turniejach rangi ATP a Włoch w tym roku przerzucił się w dużej mierze na Challengery bo na ATP jest już zwyczajnie za słaby. Poza dwoma wygranymi challengerami ostatnio gdzie nie grał nikt z czołowej 100, prezentuje się słabiutko W tym roku na twardej zagrał całe 6 mecze z których 3 wygrał jednak 2 z nich były na samym początku roku z Thompsonem (wygrywa tylko w chellkach w Azji) i Ramosem (ziemniakiem) pokonał tylko Edmunda, który ledwo chodził a i tak potrafił wygrywać z nim gemy. Guido w pierwszej rundzie rozwalił Ruuda oddając mu 9 gemów i jedynie jednego break pointa. Już na Wimbledonie pokazał, że potrafi grać na innej nawierzchni niż ziemna, dochodząc do 3 rundy i pokonując po drodze Cilicia. Lorenzi broni tutaj 4 rundy jednak był to bardziej wypadek przy pracy i łatwa drabinka. Jak dla mnie Argentyńczyk to bierze w max 4 setach.
Do tego za drobne Kubler - Fritz 2.40 lub +1.5 seta 1.74
Gdyby nie wałek Zvereva to Fritza by już tu nie było bo w każdym z 3 przegranych setów miał brejka przewagi. Amerykanin ostatnio gra słabiutko dostając baty od Nishioki czy Krajinovicia. Kubler w pierwszej rundzie gładko pokonał Bautistę dając mu zaledwie 4 szansę na przełamanie.
Popieram przedmówców co do Tsitsipasa 1.67.
Nie zgadam się z Twoim typem w meczu Pella-Lorenzi bo piszesz głupoty że Lorenzi nic nie gra a co gra Pella i według mnie będzie to długi mecz i nawet 5-cio setowy bo oboje maja takie same szanse
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Nie zgadam się z Twoim typem w meczu Pella-Lorenzi bo piszesz głupoty że Lorenzi nic nie gra a co gra Pella i według mnie będzie to długi mecz i nawet 5-cio setowy bo oboje maja takie same szanse
Jak dla mnie Guido jest bardziej wszechstronnym graczem znaczy lepiej przystosowanym do innych nawierzchni niż ziemia, posiada też lepszy serwis co na tej nawierzchni robi różnicę. Włoch na twardej nie ogrywa nikogo poza jakimiś leszczami, przed wspomnianymi wygranymi dwoma meczami przegrał bodajże z 8 meczy pod rząd, nie bez powodu odpuścił kompletnie granie na twardej bo w poprzednich latach 20 meczy to było minimum. Pella poza porażką z Jużnym dobrze prezentował się w innych meczach (ostatniego nie liczę bo to typowe wpisowe przed WS) wystarczy spojrzeć na jego wyniki z końcówki tamtego kogo potrafił ograć. Nie mówię, że tu będzie 3:0 jednak dla mnie bierze to Argentyńczyk.
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Sorry... Jak ktos pisze za zawodnik/zawodniczka zagral w 4 rundzie szlema dzieki &quot;wypadkowi przy pracy&quot; czy &quot;szczesliwej drabince&quot; to jest to szczyt ignoranctwa.
Lorenzi mial w tym roku wiele klopotow na tle zdrowotnym i mocno podupadl jego ranking, ogolnie tez jesli mialbym wybierac zwyciezce to wieksze szanse dawalbym Pelli, ale na pewno Wloch nie zagral w tamtym sezonie w 4 rundzie USO dzieki wypadkom czy szczesciu, a tylko wylacznie dzieki bardzo dobrej grze w tamtym czasie (jak kazdy tenisista/tenisistka, ktory(a) gra na tym etapie szlema).
4 runda szlema jest porownywalnie jak nie wiecej warta niz wygrany turniej rangi ATP 250.
 
A 534

agent-buk

Użytkownik
Na dziś idę w stronę dogów:
Coric - Carballes-Baena Typ: Carballes-Baena (Handicap +8.5 gema) 1.65
Coric według mnie za wysoko ceniony przez buków, często wystawione na niego absurdalnie małe kursy. Dziś jest podobnie, 1.07 na zwycięstwo.. Chorwat oczywiście faworytem jest, nie zaprzeczam, ale czy aż tak zdecydowanym by pozamiatać pod dywan Carballesa? Myślę, że nie. Hiszpan jak już w ostatniej rundzie wspominałem jest z kolei tenisistą niedocenianym. 2.15 z Kruegerem było nieporozumieniem i udało się wykorzystać. Potrafi on przede wszystkim dobrze trzymać własne podanie i nawet gdyby przegrał to spotkanie 0-3 to myślę, że tak wysokie handi spokojnie pokryje. Widzę w tym spotkaniu spore szanse na co najmniej jeden tie-break, a gdy tak będzie to typ będzie już blisko wejścia. Nie mówiąc już o sytuacji, gdy to Hiszpan urwie jakiegoś seta. Kurs bardzo przyjemny i z chęcią pobieram.
Fritz - Kubler Typ: Kubler 2.50 ZWROT
Młody Amerykanin po &quot;dziwnym&quot; meczu z Mischą Zverevem i zwycięstwie w 5 setach napotyka na swojej drodze ciekawego zawodnika, jakim jest Kubler. Według mnie to Australijczyk jest niewielkim faworytem tego starcia, a kurs tylko kusi by zagrać w jego stronę. Kubler wydaje się być w dobrej formie. W Vancouver dotarł aż do finału, gdzie przegrał z 1:2 z Evansem, ale przede wszystkim w świetnym stylu przebrnął przez pierwszą rundę US Open, pokonując do zera dużo wyżej notowanego Bautistę-Aguta.
Dodatkowo kusi mnie by spróbować zagrać Lajovicia w spotkaniu z Norriem (kurs 2.15), ale dwa główne typy to Carballes i Kubler. Kursy z Milenium.
 
adik1992 405,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Panowie co myslicie zeby pograc dzis na thiema I over 3.5 seta tsitipasa? Bo szukam jakiegos dubelka zeby wejsc grubiej
dokładnie mam to w taśnie
a inne propozycje na dziś
Isner - Jarry o10,5 w 1 secie @1,83✅✅✅
Isnera i jego atutów nie trzeba przedstawiać. Jarry można powiedzieć to taka młodsza kopia Johna. Wysoki, szczupły zawodnik, bazujący na bardzo dobrym podaniu i silnym forehandzie. W ciągu ostatniego roku zrobił olbrzymi postęp w grze co się odbiło w rankingu ATP. Chilijczykowi będzie bardzo trudno przełamać Johna, nawet o szanse bp może być trudno, więc nie sądzę aby tym bardziej w 1 secie doczekał się przełamania Jarry. Natomiast ma on świadomość że jedno przełamanie może kosztować go seta i dlatego będzie pilnował swoich gemów serwisowych a przy warunkach fizycznych i grze jaką prezentuje over w pierwszym secie powinien zostać pokryty.
Simon - Raonic o37,5 @1,75⛔⛔⛔
O Simonie już pisałem przy okazji pierwszego meczu. Raonic w meczu z Berloqiem nie pokazał nic nadzwyczajnego. Dawał się łamać kilka razy. Dziś ma być znów bardzo upalnie i wydaje mi się że to Kanadyjczyk może mieć z tym większe problemy. Simon słynie z biegania i przebijania. Mocne uderzenia Milosa nie powinny robić wrażenia na Francuzie. Linia dość niska jak, gdyż wydaje mi się że 4 sety to minimum a jakiś set zakończony tb czy 7:5 tez zobaczymy.
Verdasco +1,5 seta @1,72✅✅✅
Hiszpan podejmie powracającego po kontuzji Murraya. Faworytem według buków jest Andy ale myślę że to nie będzie łatwe spotkanie dla niego. Hiszpan potrafi się mobilizować na turnieje WS i na czołowych tenisistów. Murray miał problemy w 1 rundzie z Australijczykiem i musiał się sporo nabiegać. Verdasco łatwo wygrał z Lopezem który nie jest w super formie ale spędził mniej czasu na korcie. Andy może mieć problemy dziś z upałami, więc gram bezpiecznie w kierunku doświadczonego Hiszpana.
inne propozycje
o3,5 u Tsitsipasa @1,41✅
Wawrinka 1 set -1,5 @1,45⛔
Thiem @1,58✅
Kudla +8,5 @1,45⛔ jeden gem
Pella @1,41✅
Anderson +1,5 w 1 secie @1,21✅
Simon - Raonic o10,5 w 1 secie @2,2⛔
kursy lvbet
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Króciutko bez rozpisywania, bo mało czasu dzisiaj...

Miedwiedwiew - Tsitsipas
Rewanż za tegoroczny pojedynek w Miami.
Po pierwsze: jak fenomenalnie rozwinął się w tak krótkim czasie Grek? Wykonał niesamowity progres, a animiszu dodały mu udane starty na ziemi czy trawie. Miedwiedwiew? Solidny gracz, gdy jest w formie. W formie widzimy jest, ale nie ma tego czegoś co by przechylilo szale zwycięstwa na jego korzyść. Tsitsipas pokazał już w Toronto, że to nie byle jaki next gen, nie jest to kolejny wyprodukowany gość, który gra wszystko jak leci. Stefanos bardziej wszechstronny, z lepszym serwisem, z coraz lepszym bekhendem. Kurs w tym meczu wystawiony jak najbardziej prawidłowo i uważam, że Grek wygra. Dodajmy do tego, że jednak Rosjanin pograł i wygrał w Winston Salem w zeszłym tygodniu, teraz już w poniedziałek gral następny mecz. Niby nie powinno mieć to znaczenia, ale... np. W 5 secie może to wyjść. Wielu tutaj czuje niespodziankę i widzę po zagranicznych forach, że niektórzy grają na Miedwiedwiewa. Ja się nie zgadzam i gram na Tsitsipasa ????
Tsitsipas, Stefanos @1.61 ⛔
Unibet

Sock - Basilaszwili

Jak już Jacek się w końcu odblokował i wygrał mecz to czuje, że odpali bo grać potrafi na hardzie zdecydowanie lepiej od Basyla. Trochę ryzyko jest czy znów czegoś nie odwali, ale w pierwszym meczu widać bylo, że mu zależy i podchodzi w pełni skoncentrowany na tym turnieju. Jeśli tak będzie i w meczu drugim to przeczuwam tutaj może 3:1 dla Socka.
Sock, Jack @1.54 ⛔
Unibet

I z polecenia gram debla parę Demoliner/Gonzalez po kursie 1.55. ✅
Pozdrawiam i powodzenia. Coś za dobrze na razie idzie na tym US Open bo poniedziałek to moje typy 3/3, wczoraj 2/2, także skuteczność aż sam się dziwię znakomita. Kiedyś przyjdzie faza turnieju, że dojdą dogi do głosu, no ale mam nadzieję, że jeszcze nie dzisiaj ????
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Siema. Właśnie przeglądam oferte na dziś w poszukiwaniu ciekawych dogów, i widzę mecz Murray-Dasco. Początkowy kurs jaki wystawił mój bukmacher na zwycięstwo Andiego to 1.44, co daje mu +/- 65% szans na końcowy triumf. Po tym co ostatnio gra powracający po kontuzji Szkot możemy się zastanawiać, czym kierował się oddsmaker wystawiając tak niski kurs. Być może H2H 13-2 i faktem, że rok temu gdzie też nie był w pełni formy pokonał Hiszpana w Dubaju, może. Patrząc na dzisiejsze spotkanie ciekawi mnie, czy Murray wytrzyma kondycyjnie, ale po tym co pokazał w I meczu jestem zdania, że ostatnimi czasy najwięcej pracował nad kondycją, a jak taki gość odzyska kondycje, to może być ładny comeback. Andy poczuł krew i ten mecz był na prawdę niezłym widowiskiem, bo Duckwroth się nie położył i zagrał na przyzwoitym poziomie. Jego rywal, czyli wszystkim dobrze znany &quot;liczący miliony&quot; dziadek Fernando Verdasco i mnóstwo ludzi grających w jego stronę. Dla mnie ten zawodnik, aktualnie i wątpię, żeby się to jeszcze zmieniło jest nie do przewidzenia. Potrafi wyjść na kort i w pierwszym secie biegać jak szalony, wszystko przebijać, żeby zaraz grać jak za kare, coś na wzór Ferrera. Nie rozumiem tej taktyki, bo ewidentnie brakuje mu kondycji, a tu gramy do 3 wygranych setów, gdzie jak wiemy Andy lubi sobie poprzebijać i pomęczyć przeciwników. Nie rozumiem tej całej masówki w stronę Hiszpana i jeszcze raz napiszę NIE ROZUMIEM jak ludzie mogli mu tak szybko zapomnieć podejścia do meczu w Cincinnati. Być może to właśnie tutaj będzie chciał się zrehabilitować, ale szansę na to są moim zdaniem bardzo male, bo Murray zrobi wszystko, aby na korcie dać z siebie 100%, i mi to wystarcza, żeby dać szansę Szkotowi.
Andy Murray @1.57 Bet365 ⛔
No i kolejny ciekawy meczyk pomiędzy 23 letnim Angolem Cameronem Norrie, a 28 letnim Serbem Dusanem Lajoviciem. Miałem przyjemność oglądać ostatni mecz Dusana z Dzumhurem i to tylko potwierdziło mnie w przekonaniu, że zawodnik ten najbardziej niebezpieczny, jak i zawzięty jest na Clayu. Ma wtedy więcej czasu do ustawienia się do piłki, ten bekhend lepiej działa i widocznie taki styl gry mu pasuje, w przeciwieństwie do Norrie, którego chyba nawet nigdy nie widziałem na innej nawierzchni, niż hard i statystyka dogłębnie to potwierdza. Śledziłem mocniej tego gościa rok temu, jak złapał jakiś dziwny trip i grał praktycznie tylko w USA, gdzie wygrał aż 3 czelki. Nazwiska jakie pokonywał, też świadczą tylko o tym, że czuje się tu świetnie, bo kto obecnie nie zna - Rama, Thompsona, Sandgrena, Mmoha, Ymera Eliasa i wielu, wielu innych świetnych zawodników. Ogrywał ich na amerykańskim hardzie, i to tylko potwierdza, że czuję się tutaj świetnie. Ale, żeby nie było tak pięknie ten kurs jest dość wysoki, bo obecnie wynosi @1.72, oczywiście Norrie jak każdy młody zawodnik, czasami dostaje udaru, co jest oczywiście normalne, jednak warto o tym wspomnieć. O samym Dusanie nie mam zamiaru więcej pisać, łapie często kontuzje, na Davis Cup gra za dwóch, ale na szybszej nawierzchni niestety tylko traci. II runda Angola rok temu na USO, gdzie przeszedł kwalifikacje i oczywiście przegrana w 3 setach z Carreno &quot;Ogórem&quot; Bustą. Teraz jest okazja załapać się na 3 rundę, no kto wie co będzie dalej, jednak moim zdaniem warto zagrać na zawodnika ogranego na tych kortach.
Norrie @1.72 Bet365 (Przy ewentualnym 2-0 autowin) Gość miał dziś pecha roku ⛔
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Kompletnie nie rozumiem tego entuzjazmu i grania Guido z Lorenzim po takim kursie... jesli ktos oglądał spotkanie Wlocha z Edmundem to powinien zauwazyc , ze Lorenzi momentami gral niesamowicie bo jednym uderzeniem z defensywy w momencie przeszedl do ofensywy kończąc zdobyciem punktu. Owszem Edmund gral z kontuzja ale bez przesady zeby pisac , ze ledwo chodzil ... Pella procz serwisu, to nie ma za wielu argumentów i moim zdaniem w wymianach z tak grającym Lorenzim jak w spotkaniu z Edmundem czy rok temu na Us Open po prostu nie na szans i wedlug mnie ten kurs to spore value . Drabinka w drodze do 4 rundy sprzyja wiec Lorenzi bedzie chcial powtorzyc wyczyn z poprzedniego roku by w 4 rundzie odpasc z Nadalem.
Lorenzi @2,96 Fortuna ⛔
Do tego dorzucam tasiemke z Debla
Rojer / Tecau @1,19 ✅
Klaasen/ Venus @1,18 ✅
Petzschner / Puerz @1,44 ✅
Herbert / Mahut @1,28 ✅
Ebden / Withrow @1,42 ✅
Skupski / Skupski @1,39 ⛔
Marach / Pavic @1,40 ⛔
Kursy z Fortuna
 
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
Stan 3:0 @ 1,68 fortuna ⛔
Dla mnie jeden z pewniejszych betów dzisiejszego dnia. Wawrinka wraca w końcu do swojej optymalnej formy, chociaz wielu twierdziło, ze Szwajcar się po prostu skończył i nic z tego nie będzie. Dobry a zarazem łatwy mecz z Grigorem, gdzie Bułgar nie miał zbyt wiele do powiedzenia. Ugo dopiero zaczyna przygodę z turniejami wyższej rangi niż challengery. Wawrinka przewyższa go umiejętnościami, a przede wszystkim doświadczeniem, dla mnie jest to kluczowy element wygrywania meczów na szlemach. Młody Franzuc dopiero będzie je zbierał, dlatego uważam ze nie nawiąże równej walki w tym spotkaniu i możemy się spodziewać minumum po jednym przełamaniu w każdym secie na korzyść Stana, jeżeli tylko zagra na swoim normalnym poziomie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom