>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: US Open 2018 - turniej główny - 27.08-9.09.2018

Status
Zamknięty.
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
A dlaczego 95 % tenisistow, ktorzy kreczuja, kreczuje lub (bierze przerwe medyczna) gdy przegrywa mecz, tylko niewielki odsetek kreczuje gdy w meczu prowadzi ? Tak, wygral sportowo, bo przeciez nie przy zielonym stoliku.
Czyli ogladalismy inne spotkania. Juz tak serio na koniec twierdzisz ze mecze thiema z fritzem byly to dobre a nawet bardzo dobre mecze. Thiem z fritzem w 4 setach 52!!! Ue. Fritz 38. Co daje 90 ue na 270 rozegranych pkt. Co trzeci punkt to uf. Fascynujace widowisko. Dopiero teraz sprawdzilem bo jezeli ja ogladalem ten mecz i Ty tez i twierdzisz ze to byl dobry mecz to pomyslalem ze pewnie mam co ze wzrokiem. Ale pewnie zaraz napiszesz ze ue to zaden wyznacznik takze na tym poscie skonczmy wymiane zdan. Thiem wygral i tyle. Jeszcze raz brawo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Ale to jest Twoje zdanie i wcale CI go niw odbieram, ani nie zamierzam na sile go negowac. Swiat mi sie nie zawali, dlatego ze ktos sie ze mna nie zgadza. Ja mam wlasna opinie co do meczow Thiema z Amerykanami i tez przy niej zostaje.
 
S 12

speedokuba

Użytkownik
Zdecydowanie wygrał ten mecz bo był lepszy! Wiadomo że analize zawsze pisze sie troche pod swoj typ ale zawsze tak bedzie bo przecież każdy z nas moze ogladac wczesniejsze te same mecze a odczucia mamy inne... to jak w gieldzie, tam sa same liczby i rozne prognozy ponieważ ludzie mają inne różne odczucia i prognozy. Najwazniejsze aby dlugoterminowo trafiac mecze i nie zawsze zgadzam sie z dx2, czasem miewam inne odczucia ale w wielu przypadkach dobrze typuje biorąc pod uwage umiejetnosci i forme zawodnikow. Sprobujcie sami wytypować mecz na doga, a nie stawiacie po 1.10, a jak gosc dal po 2.50 to czepiacie sie ze argumenty z czapy... Czasami po prostu widzisz i czujesz to ze dany zawodnik wygra ten mecz, nie czepiajcie sie pojedynczych zdan, a jak chcecie to dajcie cos od siebie wartosciowego zeby móc sie czepiać bo bedziecie super, ekstra typerami
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ten świat staje na głowie. Isner gra z Raoniciem 5 setów na hardzie i nie ma ani jednego tb. Trzeba chyba już ten turniej odpuścić no może.jedynie ostatni bet jaki zagram widząc co sie dzieje to
DelPo win US open @ 7,5 Unibet
Na razie wieża wygląda zdecydowanie najlepiej obok Rogera, którego jednak pewnie Nole pośle.do.domu pojutrze. Nadal miewa kapitalne zagrania ale jednak chyba nie da rady skoro potrafi trochę męczyć się z gruzinem czy przechodzić katusze z Karenem. Ida na kolizję ale.to.Juan ma więcej mocy i Jego płaskie strzały zabijają na tych kortach. Będzie rewanż za Wimbledon gdzie jednak trawa sprzyjała trochę bardziej kombinacyjnej grze Rafy. Tylko Nole moze zatrzymac Juana w tym turnieju. On powtarzał od dawna, że w to.celuje i faktycznie to nie były przechwałki. No.i cóż chyba 90proc z Nas życzy wygranej właśnie Jemu.
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Panowie Kolba czy Kitajec.Tak wiem ze Kolba wygrywał mecze po 3:1 w kazdej rundzie a kitajec 3:0 1:0 i 3:1.Ale kurs 4,35-1,21 to troche dziwne aczkolwiek pewnie ma na to wpływ ze dwa mecze poprzednie wygrał Kei po 2:0.Tutaj uważam ze bedzie inaczej bo Kolba gra fajny tenis przynajmniej tak widzialem z Zverevem i nie odpusci jak bedzie przegrywał, A i Japoniec jak to mowia jest dobry ale nie na wielkich szlemach bo rzadko mu sie udawalo przejsc do cwiercfinalu.Ale czekam na inne opinie ????
Kolba 4,35 betsafe ????
 
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
Panowie Kolba czy Kitajec.Tak wiem ze Kolba wygrywał mecze po 3:1 w kazdej rundzie a kitajec 3:0 1:0 i 3:1.Ale kurs 4,35-1,21 to troche dziwne aczkolwiek pewnie ma na to wpływ ze dwa mecze poprzednie wygrał Kei po 2:0.Tutaj uważam ze bedzie inaczej bo Kolba gra fajny tenis przynajmniej tak widzialem z Zverevem i nie odpusci jak bedzie przegrywał, A i Japoniec jak to mowia jest dobry ale nie na wielkich szlemach bo rzadko mu sie udawalo przejsc do cwiercfinalu.Ale czekam na inne opinie ????
Kolba 4,35 betsafe ????
Kolba zagrał świetny mecz ze Zverevem. Może nie do końca cały mecz, gdyż pierwszy set to była tragedia w jego wykonaniu, bardzo dużo wyrzuconych piłek...młody Niemiec powinien tam spokojnie wygrać 6-4 albo i wyżej. Problem ze Zverevem jest taki, że on według mnie nie dostosowuje się do rywala, czyli gra tak samo - zawsze. Przeciwnicy to czytają i jest po Zverevie. Faktycznie Kolba od drugiego seta grał bardzo dobrze, kilka cudownych piłek, dodatkowo ten backhand zawsze ma groźny. Ale Kei to nie jest Zverev. Nishikori będzie biegał do każdej piłki, a w razie porażki w jakimś secie na pewno wyciągnie wnioski bo to inteligentny gracz na korcie. Na razie gra bardzo fajny tenis w tym turnieju i myślę, że dzisiaj pokona starszego Niemca. Jednak kurs na Japończyka w okolicach 1.20-1.25 więc raczej bez sensu jest wchodzenie w to spotkanie, chyba że dla funu do jakiejś tasiemki za 10 zł ???? .
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Kolba zagrał świetny mecz ze Zverevem. Może nie do końca cały mecz, gdyż pierwszy set to była tragedia w jego wykonaniu, bardzo dużo wyrzuconych piłek...młody Niemiec powinien tam spokojnie wygrać 6-4 albo i wyżej. Problem ze Zverevem jest taki, że on według mnie nie dostosowuje się do rywala, czyli gra tak samo - zawsze. Przeciwnicy to czytają i jest po Zverevie. Faktycznie Kolba od drugiego seta grał bardzo dobrze, kilka cudownych piłek, dodatkowo ten backhand zawsze ma groźny. Ale Kei to nie jest Zverev. Nishikori będzie biegał do każdej piłki, a w razie porażki w jakimś secie na pewno wyciągnie wnioski bo to inteligentny gracz na korcie. Na razie gra bardzo fajny tenis w tym turnieju i myślę, że dzisiaj pokona starszego Niemca. Jednak kurs na Japończyka w okolicach 1.20-1.25 więc raczej bez sensu jest wchodzenie w to spotkanie, chyba że dla funu do jakiejś tasiemki za 10 zł ???? .
Okej każde ma własne zdanie ???? Wolność słowa mamy ???? Ale Kolba też ostatnio mówił ze nie będzie odpuszczał żadnej piłki wieć ja myśle ze bedzie wyrównany mecz bo Kei nie zabija backhandem może forehand ma dobry ale to jest taki solidny zawodnik i czesto nie może dojsc do cwiercfinalu albo i dalej. Myśle że Kolba tez wyciagnie wnioski i bedzie chciał od poczatku grać dobrze i wygrac mecz ???? . Myśle jednak ze Zverew to już jest wyższa półka niż Kei ???? . Dlatego poczekajmy na opinie innych : ???? .
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
1,02 na win Djoka, 1,01 na -1,5 :headbang:
Cilic dziś moim zdaniem wygra, typ na przeczucie, bo ani jego ani Belga nie widziałem na tym turnieju. Wydaje mi się, że Chorwat ma więcej atutów po swojej stronie i z przebijaką Goffinem ogarnie. Ktoś mógłby się wypowiedzieć w tym temacie? Jak to wyglądało w meczu z De Minaurem?
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Okej każde ma własne zdanie ???? Wolność słowa mamy ???? Ale Kolba też ostatnio mówił ze nie będzie odpuszczał żadnej piłki wieć ja myśle ze bedzie wyrównany mecz bo Kei nie zabija backhandem może foreha
Na tym etapie turnieju raczej już nikt nie będzie odpuszczał piłek. Na mój gust faworytem jest Nishikori ale nie po takim kursie. Na ugranie przez Kolbę jednego seta w fortunie jest kurs 1,59. Jest to prawdopodobnie jeden z ostatnich jego szlemów i będzie walczył do końca. Ograł dość łatwo Zvierieva, ale ten zawodnik jest jeszcze młody i słabsze mecze na ważnych turniejach będą mu się przytrafiać. Kolba to wykorzystał Japończyka raczej nie ogra ale powinien seta ugrać.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Okej każde ma własne zdanie ???? Wolność słowa mamy ???? Ale Kolba też ostatnio mówił ze nie będzie odpuszczał żadnej piłki wieć ja myśle ze bedzie wyrównany mecz bo Kei nie zabija backhandem może forehand ma dobry ale to jest taki solidny zawodnik i czesto nie może dojsc do cwiercfinalu albo i dalej. Myśle że Kolba tez wyciagnie wnioski i bedzie chciał od poczatku grać dobrze i wygrac mecz ???? . Myśle jednak ze Zverew to już jest wyższa półka niż Kei ???? . Dlatego poczekajmy na opinie innych : ???? .
Ja jednak jestem zdania , ze Zverev przegral ten na własne życzenie. Kolba gral dobrze ale z Keiem nie ma czego szukać. Według mnie waleczny Nikishori , ktory dobiegnie chyba do wszystkiego powinien gladko -1,5 seta pokryć w tym meczu
Do tego według mnie Goffin ogra Cilica. Ktos moze mowic , ze Chorwat ma juz za sobą te slabsze momenty, a Belg jeszcze nie , ale patrząc przez pryzmat meczu z Mianurem to widac , ze Marin ma problem z takimi zawodnikami a Goffin gra podobnie i on zabiega Cilica . Jedynym ratunkiem dla Chorwata jest serwis ale nie wiem czy to wystarczy. Belg gra tutaj świetnie i powinien to wziąć a kursik bardzo atrakcyjny.
Kei -1,5 seta@1,45 Fortuna (ja pogralem 1,58 w sts rano ) ✅
Goffin win 2,95 Fortuna ⛔

Do tego na sucho debel i jeden typ z singla
Bryan / Sock @1,48 ✅
Chardy / Martin 2,08 ⛔
Sousa +9,5 gema@1,60 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Też myślę że Kei to bierze i od Niemca jest klasę wyżej. Szkoda tylko, że ktoś kto wystawiał kursy myśli tak samo...
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Również będę próbował Goffina, bo pchełka w końcu gra jak należy, a też z wielkoludami z takim serwisem sobie radzi. Na Nishikori mały ten kurs, bardzo nędzny, wygra, ale czy tak łatwo to nie wiem.
Do tego fajna opcja na total &quot;Roger Federer i Novak Djoković wygrają swoje mecze 3:0 (03.09)&quot; kurs 2.25 jak dla piękna sprawa, jakbym miał wieksze jaja to bym za więcej postawił ????
 
walecznyroman 24

walecznyroman

Użytkownik
W odpowiedzi na post @ Undertaker_TSW, ktorego analizy bardzo cenie =)))
No tak, ale jezeli patrzec na duet Nadal - Djoko to serb rowniez meczyl z Fusovicsem+ stracil seta z Sandrenem co nie swiadczy dobrze o jego formie,
Rywale Nadala w lepszej formie niz Djoka i stad te mekki, dlatego wg mnie lepszy mix to Nadal wygra turniej + Del-Po na zwrot.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Kolba kreczuj błagam xD Over gemów w meczu Chorwata z Belgiem? Bardzo bardzo prawdopodobny scenariusz jak dla mnie. W moim odczuciu 4 sety to po prostu muszą tam paść. Ktoś pomoże?
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Również będę próbował Goffina, bo pchełka w końcu gra jak należy, a też z wielkoludami z takim serwisem sobie radzi. Na Nishikori mały ten kurs, bardzo nędzny, wygra, ale czy tak łatwo to nie wiem.
Do tego fajna opcja na total &quot;Roger Federer i Novak Djoković wygrają swoje mecze 3:0 (03.09)&quot; kurs 2.25 jak dla piękna sprawa, jakbym miał wieksze jaja to bym za więcej postawił ????
Gdzie masz te 2,25?
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
W odpowiedzi na post @ Undertaker_TSW, ktorego analizy bardzo cenie =)))
No tak, ale jezeli patrzec na duet Nadal - Djoko to serb rowniez meczyl z Fusovicsem+ stracil seta z Sandrenem co nie swiadczy dobrze o jego formie,
Rywale Nadala w lepszej formie niz Djoka i stad te mekki, dlatego wg mnie lepszy mix to Nadal wygra turniej + Del-Po na zwrot.
Wiesz,.Djoko też niby męczył się poprzednim mastersie a wziął ten turniej. W Jego męczarnie już nie wierzę, bo jakby czul.sie zle.to.by poleciał na własne życzenie wwczesnie. Dla mnie bez dwóch zdań US bierze Juan albo Djoko ale skoro widzę takie różnice w kursach za nazwisko a nie aktualna grę to biorę takie coś. Dzisiaj mamy totalne loterie bo kursy żałosne a już wczoraj Rafa pokazał, że mozna stracić secika w co nie wierzyłem.widzac 5-4 dla niego w taju i niby serwis Gruzina ale przecież to nie był Isner żeby być pewnym iż nie ukradnie jednego serwisu
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
Panowie mecz na jutro Nadal - Thiem, badz co badz to wiaodmo ze Nadal jest tutaj faworytem i tego nie podwarzam, ale cos jednak wydaje mi sie ze to Thiem jednak zbierze zwyciestwo w tym spotkaniu. Nadal - gosc ktory gra fenomenalnie i to bez dwoch zdan faworyt w tym meczu z drugiej strony Thiem ktory spreza sie na pojedynki z Rafa. Co mnie kieruje tym typem a no to ze widac u Nadala ze chyba nie jest w szczytowej formie jak na Wimbledonie lub w Paryzu, na pewno jest dobrze przygotowany ale patrzac ze strony przygotowania na poszczegolne turnieje to jego turniejem docelowym byl Roland Garros i tam nie bylo nikogo kto moglby sprostac, od tego turnieju jego wydolnosc spada w dol. I to widac, widac ze przyszla gorsza forma a dokumentacja tego sa ostatnie mecze, przede wszystkim ten ostatnio z Gruzinem. Widac ze Nadal sie troche meczy juz z przeciwnikami, nie wygrywa latwo punktow i nie trzyma swojego serwisu regularnie, sa momenty w ktorych wejdzie na kosmiczny poziom ale to juz sa poszczegolne sytuacje. Thiem na pewno faworytem nie jest, ale jest swiezy - nie gral za duzo ostatnimi czasy, potrafi tak samo jak Rafa grac kosmicznie kontowo ale popelnial duzo bledow. Wydaje mi sie taki mecz 50/50 (biorac forme Rafy). Jest to tylko moja analiza, ale warto sie zastanowic nad tym bo kursy na Thiema ostre sa dosc.
Tak jak Panowie powyzej gram na zwyciestwo Goffina dzisiaj.
 
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Widze ze padly tu typy na del potro ze wygra us open. Wszystko fajnie, ale w mojej opini bedzie tak jak na wimbledonie. W polfinale spotkaja sie nadal z del potro, zagraja 5 setowy wymeczajacy bój, a w finale djoker wezmie mecz z ktoryms z nich góra w 4 setach. Troche jest to denerwujace, ze chlop ma czesti farta do losowan i dzieki temu wygrywa te szlemy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom