>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: Wimbledon 2018 - turniej główny - 02.07-15.07.2018

Status
Zamknięty.
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Donaldson - Jaziri 1 @1,50 Efortuna ✅
Jared był tu w ubiegłym roku w trzeciej rundzie, preferuje nawierzchnię twardą, lecz na trawie potrafi osiągnąć niezły wynik. Jaziri, jednak zupełnie nie radzi sobie na grassie. W tym roku wygrał na niej zaledwie jeden mecz. Bardzo dobra formę z kortów ceglanych ma już daleko za sobą. Jeśli Amerykanin zagra na swoim poziomie, straci maksymalnie seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Ktoś coś wie na temat Krajinovica? Jak dla mnie umiejętności ma lepsze od Jarrego i poza tym chłopak lubi zaskakiwać na dużych imprezach. Jak jest gotowy na 100% to duże value w obecnym kursie @3.
Z pewniakow gram Novaka ✅ i Pouille ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 0

strashak

Użytkownik
Ktoś coś wie na temat Krajinovica? Jak dla mnie umiejętności ma lepsze od Jarrego i poza tym chłopak lubi zaskakiwać na dużych imprezach. Jak jest gotowy na 100% to duże value w obecnym kursie @3.
Z pewniakow gram Novaka @1,75 i Pouille @1,75
Nazywanie gościa z kursem 1,75 i mogącym w każdej chwili dostać kontuzji mózgu pewniakiem jest mocnym nadużyciem. Ja uderzam w stronę kudli, który mentalnie jest graczem dużo bardziej przewidywalnym.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
słuchajcie przecież sts ma wszystkie spotkania tenisowe na swojej stronie i apce.
ja mam apke stsu tylko do oglądania i 1 zł na koncie i tam można oglądać wszystkie tenisowe spotkania z których jest transmisja gdziekolwiek!
nawet można na cały ekran zrobić transmisję na urządzeniu mobilnym (smartfon lub tablet) obracając ekran transmisja sama przejdzie w tryb pełnoekranowy. Niestety na pc nie idzie rozciągnąć ekranu na full, ale jeśli ktoś lubi oglądać na smartfonie lub tablecie mecze to wystarczy apka sts, zarejestrować się tam i tyle. grasz oczywiście gdzie indziej, a oglądasz sobie tylko mecze na apce sts
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
słuchajcie przecież sts ma wszystkie spotkania tenisowe na swojej stronie i apce.
ja mam apke stsu tylko do oglądania i 1 zł na koncie i tam można oglądać wszystkie tenisowe spotkania z których jest transmisja gdziekolwiek!
nawet można na cały ekran zrobić transmisję na urządzeniu mobilnym (smartfon lub tablet) obracając ekran transmisja sama przejdzie w tryb pełnoekranowy. Niestety na pc nie idzie rozciągnąć ekranu na full, ale jeśli ktoś lubi oglądać na smartfonie lub tablecie mecze to wystarczy apka sts, zarejestrować się tam i tyle. grasz oczywiście gdzie indziej, a oglądasz sobie tylko mecze na apce sts
Miałem pisać o tym stsie, bo na smartfonie się fajnie ogląda, ale nie wiedzialem czy wimbledon bedą pokazywać z racji tego że Polsat sport transmituje, wczesniej eurosport mial roland Garros i pokazywali ale wimbledonu nie bylem pewien, ale jak bedzie sts transmitowal to lux, i ja mam zawsze na koncie dodatni stan , wystarczy 1 grosz zeby dalo sie ogladac, Z tego co wiem to Fortuna tez miala mecze tenisa w transmisji, ale juz nie pamietam jaki to byl turniej wielkiego szlema bo rok temu ogladalem
 
Z 123

zakucyk

Użytkownik
Ogarnia ktoś o co chodzi w kursach na parę Garcia-Lopez - Elias (1,09 - 8)?
Przecież GGL nie jest zawodnikiem kilka klas lepszym, a do tego trawa to jego najgorsza nawierzchnia, ostatnio żadnych ciekawych wyników nie osiąga, a i H2H za nim nie przemawia.
Jedyna kwestia to kontuzja portugalczyka ale ze złamaną ręką by tu raczej nie przyjechał...
Jeżeli nie ma tu jakichś czynników dyskwalifikujących Eliasa to co najmniej seta powinien ugrać, a kurs na to to aż 2,2...
Ktoś coś wie?
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Ogarnia ktoś o co chodzi w kursach na parę Garcia-Lopez - Elias (1,09 - 8)?
Przecież GGL nie jest zawodnikiem kilka klas lepszym, a do tego trawa to jego najgorsza nawierzchnia, ostatnio żadnych ciekawych wyników nie osiąga, a i H2H za nim nie przemawia.
Jedyna kwestia to kontuzja portugalczyka ale ze złamaną ręką by tu raczej nie przyjechał...
Jeżeli nie ma tu jakichś czynników dyskwalifikujących Eliasa to co najmniej seta powinien ugrać, a kurs na to to aż 2,2...
Ktoś coś wie?
Elias ostatni mecz na trawie zagral... w 2016 roku i przegral bodajze z Albotem 3-1, w 2016 tylko jeden mecz na trawiastej na wierzchni wczesniej tez bez sukcesow, wiec sam sobie odpowiedz jaki to grajek na grassie
 
walecznyroman 24

walecznyroman

Użytkownik
Monfils - Gasquet 2 @1.5 fortuna⛔ Gasquet w formie wygrany turniej na trawie, porazki z Mayerem nie licze bo wg mnie to byl po prostu tank, na przeciwko chimeryczny czarny brat Monf, ktory ostatnio przegrywa z takimi tuzami jak Mannarino.
p.s czy ma ktos informacje dotyczace kontuzji Filipa Krajanovica? czy jest on do konca wyleczony?

JEZUS MARIA CO TEN KASZKIET POGRAL...
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Dla mniej ogarniętych rozpiska TV dzisiejszego dnia:
Plan transmisji:

Polsat Sport

R. Federer - D. Lajovic (14.00) - kort nr 2
Komentuje: T. Tomaszewski

V. Lepchenko - C. Wozniacki (16.00) - kort centralny
Komentuje: D. Olejniczak

S. Wawrinka - G. Dimitrov (18.00) - kort centralny
Komentuje: D. Olejniczak

Polsat Sport Extra

D. Vekic - S. Stephens (14.00) - kort nr 1
Komentuje: M. Muras

L. Broady - M. Raonic (16.00) - kort nr 1
Komentuje: F. Gawęcki

A. Rus - S. Williams (18.00) - kort nr 1
Komentuje: F. Gawęcki

Polsat Sport News

M. Cilic - Y. Nishioka (12.30) - kort nr 2
Komentuje: K. Wanio

J. Larsson - V. Williams (14.30) - kort nr 2
Komentuje: J. Kostyra

G. Monfils - R. Gasquet (16.30) - kort nr 2
Komentuje: K. Nowak

E. Svitolina - T. Maria (18.30) - kort nr 2
Komentuje: T. Lorek
 
S 12

speedokuba

Użytkownik
wlasnie widze jak Wchodzi twój typ, Kudla, a zaryzykowałem bo piszesz spore Value, a on zapewne i seta nie ugra.. Chyba Pouille jego zjada..
Nie miej pretensji do goscia. Kazdy tutaj pisze co mysli a nikt nie kaze Ci grac. to Twoje pieniadze to ty je ryzykujesz, nikt inny! Bazujesz na kogos wiedzy i masz pretensje...
 
seba30 44

seba30

Użytkownik
Ryzykowałeś na własną odpowiedzialność. Były podstawy, żeby sądzić że Kudla jest w stanie ograć tutaj Francuza. Jak ktoś pisze, że spore Value to automatycznie wjeżdżasz? Chyba nie masz co robić z pieniędzmi.
Co by nie robić offtopa - +2,5 seta Garin - 1,60 Fortuna ✅ Jak wszyscy wiedzą z Mannarino żadna armata. Doświadczeniem i solidnością przewyższa chilijczyka, natomiast chłopak ma potencjał i jeśli serwis będzie trzymał spokojnie jest wstanie urwać seta, a może i więcej.
 
seba30 44

seba30

Użytkownik
Muszę przyznać, że po cichu liczyłem na przełożenie dobrej formy z ostatnich tygodni Lajovicia na mecz z Rogerem i przynajmniej zaciętą walkę na serwisie. Póki co masakryczna weryfikacja...
Ciężko dzisiaj coś ciekawego wyhaczyć, gdyby szukać ciekawszych kursów. Czysto wariacko mógłbym spróbować Monfilsa - 2,51 Fortuna. To jednak tylko przeczucie, Gasquet miewa gorsze mecze, a co wymyśli czajnik Monfils to temat dla cierpliwych ????
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Medvedev ma serwis i forehand a to wystarczy. Nie rozumiem tej podniety na Coricia. Goście w podobnym wieku i niestety wystarczyło, że palma odbiła Bornie i po ptokach.... Ograł Ferdka w Halle ok ale widocznie on nie leży królowi a reszta rywali tam to nie było coś nadzwyczajnego.
Na jutro o wiele więcej ciekawych spotkań bo dzisiaj to były mecze co byli wyraźnie faworyci i gra na 3-0po dennych kursach albo jakieś no bety.
Na razie tasiemka na jutro
Edmund-1,5 s ✅
Paire -1,5 s ✅
Mischa Zverev ⛔
Kyrgios ✅
Ako 3,25 Fortuna ⛔
Edmund swoją solidnością musi to spokojnie wsiąść. Jedyna nadzieją gospodarzy na jako taki wynik. Paire dostał prezent od.losu i jak nie będzie.pajacowac to musi byc. Max 3-1. Kyrgios raczej bez komentarza. No i Mischa. On i Francuz lubią ofensywną grę ale jednak lewa ręka Niemca i podbudowanie wygrana w Eastbourne powinny tutaj zrobić robotę. To jest gracz urodzony tylko i wyłącznie na trawę. Rok temu potrafił fajnie walczyć z Rogerem i tylko on oraz Berdych dali radę przełamać Ferdka po.razie w całym turnieju.
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Medvedev ma serwis i forehand a to wystarczy. Nie rozumiem tej podniety na Coricia. Goście w podobnym wieku i niestety wystarczyło, że palma odbiła Bornie i po ptokach.... Ograł Ferdka w Halle ok ale widocznie on nie leży królowi a reszta rywali tam to nie było coś nadzwyczajnego.
Na jutro o wiele więcej ciekawych spotkań bo dzisiaj to były mecze co byli wyraźnie faworyci i gra na 3-0po dennych kursach albo jakieś no bety.
Następny mądry Janusz po meczach...w Halle grał taki tenis że to normalne ze wszyscy przewidywali jego łatwy win. Ale jak jestes takim ekspertem i mowisz ze fajne mecze na jutro to podaj tu kilka spotkan i jutro to zweryfikujemy jak mocny jestes...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Medvedev ma gorsza glowe od Corica i na takich gosci się nie stawia. Dzisiaj Coric sam przegrał ten mecz bo przeroslo go to iz byl przez.niektórych wymieniany jako faworyt. Nie zdziwiłbym sie jakby Medvedev następny mecz przegral 6-0 6-1 6-0
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Następny mądry Janusz po meczach...w Halle grał taki tenis że to normalne ze wszyscy przewidywali jego łatwy win. Ale jak jestes takim ekspertem i mowisz ze fajne mecze na jutro to podaj tu kilka spotkan i jutro to zweryfikujemy jak mocny jestes...
Wybacz ale Coric jest jeszcze za młody żeby po jednym/dwóch świetnych turniejach w sezonie od.razu pakować się w jego.pewny win na wielkim szlemie w pierwszej rundzie przeciwko jednak nie byle grajkowi co ma papiery na grę na trawie i co rok temu na tejże trawie nie wyglądał.zle w Queens i na Wimbledoniei to po kursie 1,3
Na jutro oprócz tego co.podalem na pewno warte uwagi pogranie coś w stronę Ebdena czy Delbonisa ale ja jeszcze tego nie analizuje na fulla.w tym momencie.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
O kurde, to widzę, że nie tylko ja bez pomysłu na jutrzejszy dzień, hm.
Sock-Berretini 2 @2.20 Bet365 (przy ewentualnym 2-0 auto win) Zamykam to z 90% zysku, przy 40-15 w 5 secie przy stanie 2-2 i 2 bp - patologia i gruby może uciec. ✅
Jest tak. Jutro będziemy świadkami spotkania, chyba najgorszego, na szczęście byłego już top 10 w historii tenisa - Jacka Socka, i młodego 22 letniego Włocha Matteo. Gruby amerykaniec w tym sezonie nie pokazał nic, choć jeszcze niedawno był uważany za top 1 tenisistę narodowości amerykańskiej, a przypomnę tylko, że minęło już pół sezonu. Od tamtego czasu wiele się pozmieniało, a, że ja w tenisie obserwuję głównie młodych zawodników, to ten typ po krótkim namyśle wpadł mi w oczy. Skarpeta w tym sezonie pokazuję brak kondycji, co przekłada się na słabą regularność - tak szybko raczej nie przygotował się do Wielkiego Szlema. Jego rywal na trawie w tym sezonie zaskakuje chyba wszystkich, szczególnie nas typujących, gdzie nawet w meczu z dziadkiem Ferrerem &quot;zrobiliśmy&#39; z niego faworyta, niestety wtedy Ferrerowi starczyło &quot;dopalacza&#39; na dwa pełne, i bardzo intensywne sety - trudno. Jutro mamy Wielki Szlem, po tym co wszyscy widzieliśmy dotychczas to Skarpeta nie ma tutaj czego szukać, a nawet może uciec z kortu. Nie wiem co się z nim stało, ale bardzo prawdopodobne, że to będzie jego najgorszy sezon w karierze, nawet jego treningi (macie dostępne na YT) pozostawiają jedynie lekkie zażenowanie. Włoch nie ma nic do stracenia, dość wysoki zawodnik 1.93m, przy 1.9m Skarpety. Ograny w tym sezonie, póki co pokazał się z bardzo dobrej strony i nie ma nic do stracenia. Jedynym minusem będzie właśnie presja, nikt nie wie jak zachowa się Włoch na tak wielkiej imprezie, póki co to na prawdę nie ma argumentu za Skarpetą, a same kursy ewidentnie wystawione pod ranking/nazwisko, tutaj będzie walka... Jednak jak już mecz się rozkręci na 100%, to nie liczyłbym na kondycje Amerykanina, a prędzej na ambitnego, młodego Włocha. Tutaj jest Value, i trzeba to pograć. W ogóle to jestem w lekkim szoku,dlaczego buki nie opuszczają kursu na Włocha, przecież za Skarpetą w obecnej formie nie przemawia nic, może szukają jeleni. Zobaczymy co z tego wyjdzie, po prostu warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom