>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: Wimbledon 2018 - turniej główny - 02.07-15.07.2018

Status
Zamknięty.
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Bedene - Albot 1 @1,35 Efortuna ⛔
Bedene bardzo dobrze czuje sie na trawie, zawsze był to dla niego niezly okres w roku. W pierwszej rundzie ograł reprezentanta gospodarzy, Norrie, który pnie sie systematycznie w gore rankingu i ma juz na rozkladzie niezlych tenisistow. Albot to typowy ziemniak, ograł Carreno Bustę, ale na trawie to nic nie znaczy. Jesli obaj zagraja na swoim poziomie, to skonczy sie w 3, gora 4 setach.
 
B 167

borys30

Użytkownik
Jarry N. - McDonald M 2 @1.95 #fortuna ✅✅✅
tak jak w 1 meczu szedłem w Jerrego tak dziś trzeba grać Amerykanina który ma lepsze predyspozycje do gry na trawie znacznie lepszy serwis ( którym sporo robi punktów ) mocny bekhend którym będzie tu ustawiał sobie wymiany.
dość szczęśliwie ale się udało ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Jarry N. - McDonald M 2 @1.95 #fortuna
tak jak w 1 meczu szedłem w Jerrego tak dziś trzeba grać Amerykanina który ma lepsze predyspozycje do gry na trawie znacznie lepszy serwis ( którym sporo robi punktów ) mocny bekhend którym będzie tu ustawiał sobie wymiany.
Bardzo dobry typ.
Szkoda, że taka krótka analiza ale dziwi mnie taki kurs na Amerykanina.
McDonald pograł sporo w tym roku na trawie i widać, że się przygotował konkretnie pod Wimbledon. Urwanie seta Ebdenowi, wygrana z Seppim, Boltem, walka w taju trzeciego seta z będącym wtedy w znakomitej formie Chardym w Hertogenbosh. Naprawdę grał i walczył z zawodnikami będącymi trudnymi rywalami na trawie i jeśli wygrywasz z takimi to widać, że masz smykałke do gry na grassie.
Czego nie można na pewno powiedzieć o Jarrym. Rozegrał dwa mecze dopiero w tym roku na trawie. Ciekawy będzie to mecz. Ja tak ja Ty popieram tym na gościa z USA!
 
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Karlovic - Struff o10,5 w 1 secie @1,63 ✅
Isner - Bemelmans o10,5 w 1 secie @1,86 ⛔
Seppi - Anderson o10,5 w 1 secie @2,35 ⛔
Tradycyjnie uderzam w overki gemowe w 1 secie. W każdym z tym spotkań jeden z graczy to typowy serwismen, a co za tym idzie potrafi seryjnie wygrywać swoje podanie, natomiast gorzej radzi sobie na returnie. Mam tu na mysli oczywiście Ivo, Johna i Kevina. Jednak po drugiej stronie siatki staną gracze którzy tez potrafią bardzo dobrze serwować i grać w wymianach. Do tego dochodzi dobra gra na trawie. Wiadomo do trafienia tych zakładów potrzeba będzie trochę szczęścia jak zawsze ale licze że przynajmniej 2 z 3 maja duże szanse na powodzenie.
Dodatkowo:
Raonic - Millman o10,5 w 1 secie @1,98 ✅
Lacko +3,5 w 1 secie @1,47 ✅
Donaldston - Tsitsipas o3,5 seta @1,44 ✅
kursy z lvbet
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP Singiel: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta
Godzina: 14:00
Spotkanie: Mackenzie McDonald - Nicolas Jarry
Typ: 2
Kurs: 1,92
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy na Wimbledonie. W 1 rundzie Amerykanin McDonald pokonał Litwina Berankisa 3-1 (4-6 , 7-6 , 6-3 , 7-6), natomiast Chilijczyk Jarry pokonał Serba Krajinovicia 3-1 (6-3 , 3-6 , 7-6 , 6-4). Z tego co zauważyłem to wielu dzisiaj wybiera to spotkanie i gra na Amerykanina, ja jednak idę w stronę Nicolasa. Z pewnością za McDonaldem przemawia to, że w tym roku rozegrał więcej meczy i imprez na kortach trawiastych niż jego rywal, bo grał w Surbiton, s-Hertogenbosch i Londynie, natomiast Jarry tylko w Eastbourne i to w dodatku 1 mecz, który przegrał z Mischą Zverevem. Ogólnie McDonald przed Wimbledonem zagrał 7 spotkań na trawie z czego 4 wygrał a 3 przegrał natomiast Jarry tylko 1 mecz na koncie i to jeszcze przegrany. Pod tym względem z pewnością typ na Amerykanina wydaje się być dobrym posunięciem ale nie jestem do końca przekonany czy to, że Mackenzie rozegrał w tym roku tych spotkań na trawie więcej będzie decydującym wyznacznikiem. Ogólnie obaj panowie na trawie to tych spotkań za wiele nie mają:

Owszem jak napisałem wyżej wydaje się, że solidniejsze przygotowanie na kortach trawiastych do tego Wimbledonu miał McDonald, który po prostu na tej nawierzchni do tego wielkiego szlema rozegrał więcej spotkań. Jednak nie mogę się zgodzić z tym, że Amerykanin ma lepszy serwis od rywala. Tutaj moim zdaniem przewagę będzie miał Chilijczyk, który jest zawodnikiem dużo wyższym, bo mierzy 198 cm a jego rywal 178 cm. Mackenzie w poprzedniej rundzie z rywalem o podobnym wzroście Litwinem Berankisem, który mierzy 175 cm nie miał jakiejś wielkiej przewagi na serwisie, bo w asach było 5-4 dla McDonalda ale procentowo pierwszym serwisiem lepiej trafiał Litwin i do tego Berankis miał o jeden podwójny błąd mniej i w tym elemencie było 8-7 dla Amerykanina. Jarry w swoim spotkaniu z rywalem wyższym od McDonalda czyli Serbem Krajinoviciem (185 cm) zaserwował aż 20 asów, do tego miał tylko 3 podwójne błędy i całkiem niezły procent pierwszego serwisu, tak więc nie mogę się zgodzić z tym, że McDonald ma lepszy serwis. Pod tym względem według mnie przewagę będzie miał Nicolas. Amerykanin może lepiej poruszać się na trawie, bo zagrał na tej nawierzchni więcej spotkań w tym sezonie i może być lepiej zaznajomiony z tą nawierzchnią ale czy to tutaj wystarczy ? Wiadomo serwis na trawie to podstawa, mocny serwis i tak ustawić sobie rywala aby następną piłką kończyć i myślę, że na to Nicolasa tutaj stać. Obaj panowie w 1 rundzie mieli rywali co nic specjalnego na trawie nie grają i te mecze nie były jakimś wielkim wyznacznikiem. Zobaczymy jak teraz zagrają ze sobą. Na serwisie jak dla mnie przewaga po stronie Jarrego, natomiast McDonald może lepiej poruszać się po korcie. Ja jednak wybieram na ten mecz plus na serwisie i gram na Chilijczyka ????
⛔ 3-2 (7-6 , 5-7 , 3-6 , 6-2 , 11-9)
Edit:
Ale spotkanie, gdyby były możliwe remisy w tenisie to właśnie to spotkanie zasługiwałoby na remis ;)

Dyscyplina: Tenis - ATP Singiel: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta
Godzina: 16:00
Spotkanie: Philipp Kohlschreiber - Gilles Müller
Typ: handicap setowy 2 (+2.5)
Kurs: 1,32
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tutaj typ bardziej na podbicie sobie AKO. Bez większej analizy, nie chce mi się wierzyć, by Niemiec Kohlschreiber wygrał gładko to spotkanie 3-0. Nie wiem czy czasem nie warto tutaj stawiać na niespodziankę i zwycięstwo Gillesa w całym spotkaniu. Tak czy owak ja wybieram bezpieczny typ na urwanie przynajmniej seta zawodnika z Luksemburgu, bo tego 1 seta powinien ogarnąć chociażby dzięki serwisowi. W tym elemencie jak najbardziej Gilles będzie miał przewagę i tego jednego seta powinien &quot;wyserwować&quot;. No i to tyle ;)
⛔ 3-0 (7-6 , 7-6 , 7-6)
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Jarry N. - McDonald M 2 @1.95 #fortuna
tak jak w 1 meczu szedłem w Jerrego tak dziś trzeba grać Amerykanina który ma lepsze predyspozycje do gry na trawie znacznie lepszy serwis ( którym sporo robi punktów ) mocny bekhend którym będzie tu ustawiał sobie wymiany.
PrZepraSzam bardzo ale jak można napisac , ze McDonald ma lepszy serwis od Jarrego ? Ktos tu chyba ma słaba wiedze . Chilijczyk na ziemi potrafil załatwiać rywali samym serwisem wiec tymbardziej na trawie bedzie to robil. Ogólnie gosc ma talent ale jego największym mankamentem jest ciagle obijanie siatki, jeśli dzisiaj bedzie w pelni skoncentrowany to wygra z Amerykaninem , ktory właśnie na serwisie bedzie tracil najwięcej bo w porównaniu do Jarrego jest dość niski. Sam chcialem zaproponowac typ na Chilijczyka ale Wielki gracz mnie uprzedził .
 
nole90 360

nole90

Użytkownik
Querrey - Stachowski over 3.5 seta @1.72 Bet365 szkoda tego pierwszego seta...
Co tutaj duzo mowic Sam wiadomo serwisem wszystkiego nie wykreuje , na wymianach jak dla mnie lepszy bedzie Ukrainiec , ktorego bardzo cenie za odwazna gre , cos ala wariat Dolgopolow , Querrey dal sie polamac wracajacemu po kontuzji i nie ma co duzo mowic nie zbyt dobrego na trawie Stana , mysle ze tutaj koniec koncow ogarnie ale Sergieja stac na seta jak nic .
Anderson 3:0 @ 2.45 Unibet drugi set dramat ...zlamal by dac sie zlamac ... pewnie sie skonczy 3:1 Kevin zaimponowal mi meczem ze Schwartzmanem na Roland Gaross , myslalem ze to beda krotkie trzy sety , osobiscie wtedy stawialem na Diego i ku uciesze Kevin padl i skonczylo sie jak wiemy 3:2 , mimo tego swietnie rozgrywal punkty w dwoch pierwszych setach byl niemal nieomylny . Tutaj inna bajka trawa , gdzie jego serwis robi gigantyczna roznice , przeciwnik Seppi , ktory lubi na szlemach pograc sobie 5 - setowki , w ubieglym roku spokojne 3:0 dla Andersona , dzisiaj mysle ze bedzie podobnie , Kevin uczynil mega jak dla mnie postepy , z drewna stal sie solidnym zawodnikiem , a jezeli na maczce dawal rade to tutaj powinno byc jeszcze lepiej .
Muller @ 2.62 Bet365 Koszmarny dzien :/:/
Mozna mowic ze Muller bez formy , ze sie meczyl itp a w jakiej formie jest Kolba ?? Ma farta ze dostal ustawkowicza Donskoja na pierwsza runde i mamy go w drugiej , bo ostatnie lata na Wimbledonie to pierwsza runda, o ile Djoko i Marin to wiadoma marka , to z Herbertem mogl powalczyc , powiedzmy ze ten sam kaliber co Muller , chociaz wyzej cenie Luksemburczyka . Gilles meczyl sie w pierwszej rundzie , ale tutaj ma szanse , na pewno serwisem bedzie robil roznice to wiemy , a i na returnie nie bedzie bez szans , skoro Ebden dal rade w Halle to Muller powinien na Wimbledonie , wiadomo obaj przegrali z Ebdenem , ale juz wielokrotnie pisalem ze dla Mullera bylo to przetarcie , a dla Kolby turniej u siebie mial wieksze znaczenie . W tym sezonie Gilles pokonal Shapovalowa , gdzie rowniez nie byl faworytem . Spodziewam sie ciekawego meczu . ! ????
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Dwa typy ode mnie na dzisiaj.
Karlovic - Struff
Niemiec mi zaimponował szczerze powiedziawszy. Nie widziałem przez moment zrezygnowania u niego przy stanie 2:0 dla Mayera i przegranego pechowego drugiego seta w taju. Potem wygrał dwa sety po tajach do 5!!! Oglądałem ten mecz i od 3 seta to był koncert serwisowy Niemca. To moim zdaniem będzie klucz do ogrania dzisiaj Karlovica i taki spokój bił od Struffa co będzie na pewno ważne w starciu z Karlovicem. Typ też trochę przeciwko Chorwatowi, który moim zdaniem jest niesłusznie aż tak faworyzowany przez buki. Nie róbmy sobie jaj, Ivo daje brejki łatwiej niż kiedyś i zdecydowanie gorzej wygląda jego serwis numer dwa. Jedynka wiadomo nie ma co zbierać, ale drugi serwis jest spokojnie do zaatakowania. Czuję tutaj wygraną Niemca, który nie zapominajmy serwisowo to też zawodnik bardzo solidny. Na pewno Ivo nie jest do pogrania po takim kursie moim zdaniem.
Struff J.L. @2.38
unibet


Tsitsipas - Donaldson

Grek jest lepszy, bardziej utalentowany, bekhendem na trawie przypomina mi najlepszych jednoręcznych. Młodość ma swoje prawa i Stefanos czasami nie wytrzymuje psychicznie, ale sądzę, że to on będzie narzucał swoją grę. Ostatnio zauważyłem, że poprawił swoją grę przy siatce i bardzo dobrze. To znak, że się rozwija. Ale przy takim serwisie na trawie musi chodzić do siatki bo to łatwe punkty. Co ważne! Zaserwował 4 asy ostatnio z 2 serwisu. Może i nie miał wymagającego rywala w 1 rundzie, ale mogła się podobać jego gra. Na przeciwko niego Donaldson, czyli gość który przed wimbledonem grał tylko z Amerykańcami. Z Tiafoe porażka, wygrał z Fritzem i przegrał z Szapo. Co można powiedzieć o jego grze? Gra średnio mniej asów od Greka, mniejszy procent 1 serwisu, oraz drugi serwis zdecydowanie łatwiejszy do przeczytania przez rywala i co za tym idzie do skontrowania. W grze może jakieś wielkiej różnicy nie będzie między tymi panami, ale wszechstronność na trawie jest po stronie Greka i on bardziej wykorzysta swoje zalety.
Tsitsipas S. @1.55
unibet
Dwa niesamowicie załadowane emocjami mecze i oba typy wchodzą. Bardzo się cieszę, bo przy 2:2 w setach na szlemach to piąty set czasami duża loteria. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Isner, Stan i Anderson taki dubelek na dziś skleciłem bo mundialu ni ma ????
Jakieś komentarze mile widziane bo nie jestem specem od tenisa ????
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Isner, Stan i Anderson taki dubelek na dziś skleciłem bo mundialu ni ma ????
Jakieś komentarze mile widziane bo nie jestem specem od tenisa ????
Pierwsza uwaga - to nie jest dubelek ???? .
Z tej trójki najpewniejszy wydaje się południowy-afrykaniec. Isner tez powinien ogarnąć. Stan, to trochę loteria. Niby wygrał z Bułgarem ale jak gra Dima na trawie, wszyscy wiedzą. To zwycięstwo to na pewno jakieś światełko w tunelu dla Wawrinki ale czy fizycznie podoła, tego nie wie nikt. I nie mówimy tu o kondycji a raczej o jakimś nawrocie kontuzji.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
No to dziś Stachu się nie popisał, lecim dalej.
Szwarcman-Vesely 2 @2 ✅ Bet365
No powiem szczerze, że po tym co ostatnio pokazuje zębaty Czech liczyłem na coś w stylu @1.50, ale widocznie oddsmakerzy mają inne zdanie. Zębacz wzrost 1.98m, całkiem dobry serwis, uwielbia Clay, więc przebijać potrafi i świetnie porusza się po korcie, mi osobiście przypomina naszego Jerzyka. Ostatnio zapuścił się trochę w rankingu, ale po tym co pokazał niedawno w Turcji jestem skłonny uwierzyć, że jest w bardzo dobrej formie i zdeterminowany, żeby nadgonić słaby ranking, bo na moje to te top 50 na spokojnie w jego zasięgu. Wracając do jego ostatnich spotkań to meczu z Verdasco, który oglądałem i spotkania z emerytem Mayerem Florianem nie brałbym na poważnie, bo wiemy jak jest, za to w innych spotkaniach było co oglądać. Jego rywalem będzie gość, który ma 1.68m w kapeluszu, wygrał 1 (słownie jeden ???? ) mecz na trawie w karierze, a jego serwis to coś w stylu - uwaga, wprowadzam piłkę do gry. Co śmieszne, jest jutro faworytem - kursy na Zębacza spadną, innej opcji po prostu nie widzę. Też nie zamierzam lekceważyć Argentyńczyka, ale to samo co w ostatnim meczu Skarpety - za tym gościem, jutro nie przemawia zupełnie nic. Powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
adrian_1999 0

adrian_1999

Użytkownik
Witam jest ktoś mi w stanie wytłumaczyć dlaczego wczoraj w meczu
Philipp Kohlschreiber- Gilles Müller w drugim secie przed deszczem na flashcore był wynik 6:6 i w tie braku Muller wygrał 5:7 następnie mecz przerwany. Dzisiaj patrzę i tu nie miła niespodzianka w sensie jest 5:3 dla Kohlschriebera? Dlaczego anulowano ostatnie punkty z tego meczu? Kurcze gdyby nie to już bym się cieszył z pewnej kasy bo zagrałem over 3.5 seta na spotkanie.

Żeby nie było, że post do usunięcia na dziś polecam spotkanie
Marcos Baghdatis- Karen Chacznow 2 1.30. Kurs może i mały ale do kombinacji pl. Karen nie powinien mieć problemów z pokonaniem cypryjczyka co prawda Bagietka ostatnio wygrał z Tiemem ale tu dostaje zawodnika który jest w formie na trawie. Nie widzę innej możliwości jak pewna wygrana Chaczanowa. ✅
Pobieram również Ebdena M. Sety handicap(-1.5) 1.45 ✅
Kursy pochodzą z Sts
 
U 8

uzytkownik-130596

Użytkownik
No właśnie o co chodzi , było już 1:1 w setach a nagle powrót
Wydaje mi się, że wczoraj były jakieś problemy techniczne z FlashScore. Przez dłuższy czas wisiał wynik 5:3 dla Kolby a w rzeczywistości rozpoczynał się tie-break.
Strona Wimbledonu informuje wprost, że mecz będzie kontynuowany od stanu 7-6(6) 6-6(5-3).
 
1 0

19tomal86

Użytkownik
Właśnie nie wiem o co biega... Livesport pokazał po 1 w setach , a na stronie Wimbledonu, która sugeruje się STS pokazane jest 5-3 w tb dla Niemca. Śledziłem na żywo na livesportsie i od 3-5 , 4 punkty z rzędu zdobył Gilles ...
Widziałem też video z meczu i tam na tablicy wyników było po 1 w setach , wiec nie wiem o co chodzi bez kitu
Wydaje mi się, że wczoraj były jakieś problemy techniczne z FlashScore. Przez dłuższy czas wisiał wynik 5:3 dla Kolby a w rzeczywistości rozpoczynał się tie-break.
Strona Wimbledonu informuje wprost, że mecz będzie kontynuowany od stanu 7-6(6) 6-6(5-3).
bez kitu jakaś dziwna akcja... dodatkowo jak wszedłem na podgląd video z kortu to był wynik na tablicy wyników 1-1 w setach ;
co by się nie działo , liczę że Gilles pokryje over 3.5 seta
na dzisiaj dubel : Tiafoe over 3.5 seta, Dzumhur
 
B 167

borys30

Użytkownik
De Minaur A. - Herbert P.H. 1 @1.95 #fortuna ✅✅✅
Australijczyk stworzony do gry na trawie osiąga super wyniki, dobre przygotowanie przed Wim. Francuz też coś pograł jednak porażki z Dzumhurem czy Kokinakisem nie wróżą na dziś nic dobrego. Ogranie Zvereva co prawda zaskakujące ale przypomnijmy że ten miał wygrany turniej w nogach a jak wiadomo kto wygrywa przed szlemem turniej ten szybko często odpada w pierwszych rundach .... na plus Francuza działa lepszy serwis ale brak regularności i częste podpalanie się powinno dać przewagę Australijczykowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Isner + Kolba + Simon + Fabbiano ✅

Ja dziś korzystam z tej wczorajszej przerwy i gram te spotkania, które przerwali + Simon.
Uważam, że dla Isnera przerwa zadziała bardzo pozytywnie bo on zazwyczaj w tych 5 setówkach jest spuchnięty. Tutaj wyjdzie na kort wyspany i wypocząty i według mnie wyserwuje ten mecz do konca. Juz wczoraj w tym 5 secie miał BP w 3 gemie, ale nie wykorzystał. Według mnie dziś to wezmie do konca.
Kolba wczoraj był lepszy w każdym elemencie od Mullera i w zasadzie ma mecz wygrany. Nie sądze, aby na Luxemburczyka w jakis szczegolny sposob noc wplynela. Raczej to Niemiec sie ogarnie i ja widze tutaj jego 3:0 raczej. Stan oficjalny w TB to 5:3 i serwis Kolby, więc 2 set już praktycznie przesądzony.
Simon jest zdecydowanie lepszym tenisista niż Włoch. Berettini zrobił robotę wychodząc z 2:0 na 2:3 z Amerykancem, ale to Sock bardziej przegral mecz niz Wloch wygrał.
Simon mnie duzo bardziej przekonuje dzis.
Fabbiano ma 2:0 w setach i rownowage przy swoim serwisie w stanie setowym 5:6 dla Stana. No wedlug mnie buki zwariowaly z tym 1,42 dla Wlocha...Przeciez tu pewnie zaraz bedzie TB i 50/50 tylko w 3 secie !
Wawrinka jest kompletnie bez formy, próbuje lapac jakis rytm meczowy, ale raz mu wyjdzie mecz, raz nie.
Zdecydowanie warto grac Wlocha w moim odczuciu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP Singiel: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta
Godzina: 12:30
Spotkanie: Alex De Minaur - Pierre Hugues Herbert
Typ: 1
Kurs: 1,78
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tutaj zgadzam się z Borys30 i też gram na De Minaura. Kursy lecą mocno w dół. Alex tak jak kolega napisał wyżej świetnie przygotował się przed Wimbledonem, notując w turniejach na trawie przed tym wielkim szlemem bardzo dobre wyniki. W Surbiton doszedł do finału gdzie przegrał z Francuzem Chardy a w Nottingham wygrał cały turniej. Może były to tylko Challengery ale według mnie obsadzone bardzo ciekawymi graczami na korty trawiaste. W kolejnym turnieju z cyklu ATP w Eastbourne De Minaur przeszedł przez kwalifikacje ale odpadł w 1 rundzie turnieju głównego z Kazachem Kukuszkinem bardzo gładko ale myślę, że takie szybkie odpadnięcie z tamtego turnieju dobrze mu zrobiło, bo mógł lepiej wypocząć do Wimbledonu. Tutaj już w Londynie Australijczyk pokonał w 1 rundzie Włocha Cecchinato 3-1 (6-4 , 6-7 , 7-6 , 6-4). Francuz Herbert z kolei aż tak dobrego przetarcia przed Wimbledonem nie miał ale w 1 rundzie sprawił niespodziankę pokonując bez większych problemów Niemca Mischę Zvereva 3-0 (6-4 , 6-3 , 6-4). De Minaur zapowiada się na naprawdę dobrego tenisistę i gra dobrze praktycznie na każdej nawierzchni tak na trawie jak i na cegle i nawierzchni twardej. Jeżeli dalej będzie się tak rozwijać jak do tej pory to myślę, że w przyszłości może być nr 1 rankingu ATP, a jeśli nie to, to w TOP 10 napewno go ujrzymy. Mimo młodego wieku chłopak ten ma chłodną głowę i nie podpala się tak jak inni i to starsi zawodnicy. W tym spotkaniu próbuję pograć na jego zwycięstwo, bo imponuje mi formą. Herbert z pewnością ma mocny serwis ale Alex jest w stanie dać sobie z nim radę.
✅ 3-1 (6-2 , 6-7 , 7-5 , 6-3)
Dyscyplina: Tenis - ATP Singiel: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta
Godzina: 14:30
Spotkanie: Matthew Ebden - Stephane Robert
Typ: 1
Kurs: 1,21
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tutaj w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem jest inny Australijczyk Ebden i ja się z tym zgadzam i nie widzę tutaj szans na niespodziankę. Ebden w ostatnim czasie gra bardzo solidnie, radzi sobie dobrze na trawie i myślę, że nie da tutaj szans swojemu rywalowi. W 1 rundzie odprawił Belga Goffina wygrywając 3-0 (6-4 , 6-3 , 6-4), natomiast Francuz Robert do turnieju głównego przedzierał się przez kwalifikacje a w 1 rundzie pokonał Hiszpana Ramosa 3-0 (7-6 , 6-2 , 6-1). Tutaj jednak trafia na zawodnika dużo mocniejszego na kortach trawiastych i myślę, że niespodzianki nie będzie i to Matthew wygra. Na tej nawierzchni po prostu Australijczyk jest zawodnikiem o dużo większych umiejętnościach niż Stephane. Do tego Francuz ma już 38 lat i może mu brakować sił i energii w tym pojedynku. Typ dobry na podwyższenie sobie AKO. W tych pojedynkach Australia - Francja typuję 2-0 ;)
✅ 3-1 (6-3 , 7-6 , 4-6 , 6-1)
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
kibic-zwierze 43,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Wszystko fajnie ale kursy to akurat spadają ale nie na Minaura tylko na Herberta.... Wystarczy sprawdzić oddsportal. //Masz rację, zasugerowałem się 1xbet u którego gram, gdzie indziej nie sprawdzałem. Akurat tam była tendencja spadkowa więc dlatego tak napisałem ;) pozdrawiam
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Isner + Kolba + Simon + Fabbiano
@ AKO 2,75

Ja dziś korzystam z tej wczorajszej przerwy i gram te spotkania, które przerwali + Simon.
Uważam, że dla Isnera przerwa zadziała bardzo pozytywnie bo on zazwyczaj w tych 5 setówkach jest spuchnięty. Tutaj wyjdzie na kort wyspany i wypocząty i według mnie wyserwuje ten mecz do konca. Juz wczoraj w tym 5 secie miał BP w 3 gemie, ale nie wykorzystał. Według mnie dziś to wezmie do konca.
Kolba wczoraj był lepszy w każdym elemencie od Mullera i w zasadzie ma mecz wygrany. Nie sądze, aby na Luxemburczyka w jakis szczegolny sposob noc wplynela. Raczej to Niemiec sie ogarnie i ja widze tutaj jego 3:0 raczej. Stan oficjalny w TB to 5:3 i serwis Kolby, więc 2 set już praktycznie przesądzony.
Simon jest zdecydowanie lepszym tenisista niż Włoch. Berettini zrobił robotę wychodząc z 2:0 na 2:3 z Amerykancem, ale to Sock bardziej przegral mecz niz Wloch wygrał.
Simon mnie duzo bardziej przekonuje dzis.
Fabbiano ma 2:0 w setach i rownowage przy swoim serwisie w stanie setowym 5:6 dla Stana. No wedlug mnie buki zwariowaly z tym 1,42 dla Wlocha...Przeciez tu pewnie zaraz bedzie TB i 50/50 tylko w 3 secie !
Wawrinka jest kompletnie bez formy, próbuje lapac jakis rytm meczowy, ale raz mu wyjdzie mecz, raz nie.
Zdecydowanie warto grac Wlocha w moim odczuciu.
Mam jedną uwagę Co do Fabbiano. Ta przerwa może przynieść więcej pożytku Wawrince. A Włoch to nie jest klasowy zawodnik. Jednego dnia może zagrać lepiej, drugiego gorzej. Sądzę, że jak Stan ugra trzeciego seta to odwróci losy meczu. A czy tak się stanie? Zobaczymy. Z Dimitrovem w trudnych momentach ratował go pierwszy Serwis.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom