>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP - Wimbledon 22.06.- 5.07.

Status
Zamknięty.
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Bez wiekszych problemów to wygrała Venus z Safiną.. Bez wiekszych problemow zgodze sie w 3 secie dwa pierwsze to chyba jedno przelamanie Rogera stad pisalem ze ewenementu nie gra a i barcelona potrafila przegrac w Krakowie takze z euforia proponowal bym poczekac ;)
Tommy, rozumiem że nie znasz się zbytnio na tennisie ale porównywanie zwycięstwa Wisełki nad Barcą gdzie wszytko już rozstrzygnął pierwszy mecz do grand slamu jest śmieszne, bez urazy...to jest finał który Roger pewnie wygra nawet jak będzie przegrywał 0-2 w setach, spójrz na staty...one oczywiście nie mówią wszystkiego ale w tennisie są niezmiernie ważne gdyż ogromną rolę gra psychika. Tu jest gra jednego zawodnika a nie całej drużyny a to spora różnica. Ten finał może i prawdopodobnie będzie bardzo nieciekawy i skończy się w 3 setach, Andy ma psychiczny uraz jeśli chodzi o starcia ze Szwajcarem także szczerze powiedziawszy widzę tylko jedną szansę dla niego na ugranie seta: doprowadzić do tb w 1szym secie i go wygrać. Fajnie by było, bo wtedy po lepszym kursie gram all in Rogera. Czasem money managament trza odstawić na bok, rzadko to się zdarza naprawdę rzadko ale w tym przypadku wiara w jakąś niespodziankę jest tylko naiwnym życzenie. To jest oczywiście tylko moje zdanie...pozdrawiam
 
natmar21 100

natmar21

Użytkownik
Roddick jak świetnie nie grałby w poprzednich rundach to jak zobaczy po drugiej stronie Fedexa staje, serwis nie siedzi, głowa zawodzi i generalnie inny Roddick. Obu graczy bardzo lubię, chciałbym zacięte spotkanie ale nie ma na to szans. Po pierwsze znakomita dyspozycja Rogera, po drugie kompleks Andy&#39;ego. Szybkie 3-0 -shatan w 100% się z Tobą zgadzam tu nie może być innego wyniku.Był jakiś czas temu taki moment w grze Fedka że można go było ugryźć bo sam dużo psuł .Jak choćby półfinał w Rzymie z Djoko gdzie przypomnę z wygranego meczu posypał się Roger niesamowicie i poległ.Ale to już nie ten czas.Forma i pewność siebie są obecnie u niego na najwyższym poziomie i moim zdaniem finał Wimbledonu będzie bardzo podobny do tego z RG.:-D
 
F 0

filweb

Forum VIP
Tak Haas pokonał Djokovica, uczynił to przecież również 2 tygodnie temu w Halle. Djoker od pewnego czasu kompletnie bez motywacji, każdy klasowy zawodnik mógł sobie z nim łatwo poradzić - na clayu wystarczył Kohlschreiber, tutaj też nikogo dobrego nie pokonał. A Federer pokazał znowu dzisiaj, w jak wielkiej jest formie. Nie ma wątpliwości, ze wygrane w Madrycie i na RG całkowicie go odblokowały i nie ma dla niego groźnych rywali. Co najwyżej tacy jak Haas, których sukcesem będzie przegranie seta dopiero w TB.

Nie wiem czemu żaden moderator nie reaguje, skoro widocznie obniża się kultura dyskusji na tym forum.
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Dla mnie nie ma wątpliwości, że wygra Federer. Pisałem to na tym forum lub na innym, że prócz Nadala nie ma nikogo w jego (oraz Rafaela) zasięgu. Finały rządzą się własnymi prawami ale tutaj na 99% do niespodzianki nie dojdzie. Nie ma się co oszukiwać. Według mnie to Haas mógłby być w finale, bo z Roddickiem uważam, że by sobie poradził. Oglądałem obu panów więc nie trzeba mnie komentować.
Kurs 1.11 na Rogera jest adekwatny do ryzyka, nie opłaca się grać tego &quot;all in&quot;, bez przesady, zysk mizerny. Czekam aż się u mnie pojawi typ na -1.5 seta, jeżeli tak się nie stanie, gram grubo 3:0 oraz 3:1 aby ew. część odrobić.
Jeżeli pojawi się te handi jeszcze dzisiaj gram 50% konta na Venus + Roger -1.5s. Dla mnie dubelek marzenie.
 
B 0

bartekjones6

Użytkownik
Roger Federer zagrał w 19 finałach i nie licząc meczów z Nadalem (bilans 2-5) legitymuje się bilansem 12-0. Wygrał wszystkie 12 finałów:
- z Markiem Philipoussisem 3:0 (Wimbledon 2003)
- z Maratem Safinem 3:0 (Australian Open 2004)
- z Andy Roddickiem 3:1 (Wimbledon 2004)
- z Lleytonem Hewittem 3:0 (US Open 2004) - dwa sety 6:0
- z Andy Roddickiem 3:0 (Wimbledon 2005)
- z Andre Agassim 3:1 (US Open 2005)
- z Marcosem Baghdatisem 3:1 (Australian Open 2006) - jeden set 6:0
- z Andy Roddickiem 3:1 (US Open 2006)
- z Fernando Gonzalezem 3:0 (Australian Open 2007)
- z Novakiem Djokovicem 3:0 (US Open 2007)
- z Andy Murrayem 3:0 (US Open 2008)
- z Robinem Soderlingiem 3:0 (French Open 2009)

W tych 12 finałach przegrał razem 4 sety.

Andy Roddick wystąpił w 4 finałach i tylko raz zdołał wygrać - u siebie (US Open) z Juanem Carlosem Ferrero.

Do tego Roger Federer na trawie od roku 2003 zanotował tylko jedną porażkę w epickim finale Wimbledonu 2008 - uległ Rafaelowi Nadalowi w 5 setach.
Bilans na trawie od 2003 roku: 72-1.

Czas na kolejną porażkę ?
Nie wierzę ????
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Roger Federer - Andy Roddick
DW - 3:1 ⛔
3,50
Sportingbet

Typ jak najbardziej ryzykowny, ale myślę, że po takim kursie zdecydowanie warto spróbować. Jestem prawie przekonany, że w tym meczu możliwe są tylko dwa wyniki, 3:0 albo 3:1 dla Szwajcara, Roddicka na pewno stać na tego jednego seta także stawiam na tą drugą opcję. Roger Federer przez cały turniej przebrnął bez większych kłopotów, stracił zaledwie jednego seta przegrywając po TB z Kohlschreiberem. Właśnie TB może być jutro momentem słabszej gry Szwajcara, który zostanie wykorzystany przez Roddicka, choć po cichu liczę, że uda mu się w końcowych fragmentach seta złamać Federara mimo, iż jest to sztuka niezwykle trudna do osiągnięcia. Andy Roddick również zaliczył udany turniej, grał bardzo solidnie i z pewnością zasłużył na ten finał. Najwięcej problemów sprawiło mu pokonanie Lleytona Hewitta w ćwierćfinale rozgrywek, tam dopiero po pięciu setach rozstrzygnięto sprawę awansu do 1/2. Wielki charakter Andy pokazał w pojedynku z Murrayem, Anglikowi nie pomógł doping na trybunach, jego błędy wykorzystywane były natychmiastowo. Jutrzejsze spotkanie będzie dwudziestym w historii między tymi zawodnikami i na pewno zakończy się siedemnastym zwycięstwem Szwajcara. W tym roku Roddickowi udało się ugrać dwa sety z Federerem, oba w przegranych 2:1 meczach w Miami, a następnie w Madrycie. Mam nadzieję, że jutro uda mu się po raz trzeci. Najbardziej prawdopodobnym wynikiem jutrzejszego finału będzie 3:0 dla Rogera, ale Andy z pewnością jest w stanie ugrać tego jednego, honorowego seta.. warto zaryzykować.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Federer R. - Roddick A.
Typ: DW 3-0
kurs: 1.92
unibet
Jutro w samo poludnie final Wimbledonu. Nie ma co za duzo pisac bo wygrac moze tylko jeden zawodnik, a bedzie to Szwajcar. Pytanie tylko czy uda mu sie tego dokonac w 3 setach. Ja jestem jak najbardziej za, choc wielu ludzi uwaza ze Roddick jutro powalczy o zdobycie seta. Ale ile razy bylo to juz pisane: Karlovic swoim atomowym serwem cos ugra w 1/4, nastepnie byl Haas. Gral fantastycznie, wielu mowilo ze to on moze pokonac Rogera a seta to bankowo. Jak sie potem okazalo Federer bezproblemu wygral 3-0.
Obaj zawodnicy spotykali sie 19 razy. 16 razy gora byl Roger i jutro wygra z Andy po raz siedemnasty. Dla Szwajcara bedzie to wazny final, przed ktorym wypowiada sie optymistycznie. Ranga tego spotkania troche go spina, ale jest bardzo zmotywowany do wygrania. Wynik 3-0 jak najbardziej mozliwy ????
 
P 0

precelekdobry

Użytkownik
Federer - Roddick
Data spotkania: 05.07.2009 15:00
Zaklad specjalny na final Wimbledonu, na under 38.5 asa w calym meczu. Dziwi mnie troche tak wystawiona linia bo dotyczhczas w samym Wimbledownie, trenisisci ci grali ze soba trzykrotnie i bodajze najwiecej padlo 23 asy.. Tutaj spodziewam sie wyniku 3:0 lub 3:1 dla Rogera jezeli tak bedzie to under powinien dosc gladko pasc, obaj panowie znaja sie wysmienicie grali ze soba 20 razy w karierze i szczegolnie Federer dobrze czyta serwis Roddicka. Tutaj powinno byc tak samo i az takiej ilosci asow raczej nie zobaczymy.
http://sportinwestor.pl/analizy/uzytkownik/Rapper,40.html
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom