>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP World Tour Finals - Londyn, 20-27.11.2011

Status
Zamknięty.
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Roger Ferderer - Rafael Nadal
Typ:
-Federer@1,50
✅✅✅
Ja dziś zaufam Rogerowi, który po pierwsze wypadł chyba jednak lepiej w pierwszym grupowym meczu, do tego w turniejach przed Masters szedł jak burza (12 spotkań i 2 wygrane turnieje). Rafa w meczu z Fishem delikatnie mówiąc nie zachwycił, trudno powiedzieć na ile to miało podłoże w tych bólach żołądkowych, a na ile brak ogrania po tak długiej przerwie. Mimo że w tamtym meczu trzymałem kciuki za Hiszpana, to jednak z mieszanymi uczuciami patrzyłem, jak raz po raz rzuca Fishowi stosunkowe łatwe piłki, z dużym kozłem (i wcale nie z taką zabójczą rotacją), a ten wykorzystywał to raz lepiej, raz gorzej. Z Rogerem przy takiej grze już zabawy nie będzie, zastanawiam się także czy nie pograć live coś na serwis Szwajcara, którego przełamać będzie Rafie ciężko. Kursy na czystą jedynkę wg mnie są akuratne, miałem przyjemność oglądać Fedexa w akcji większości jego ostatnich spotkań, i wg mnie jest to dyspozycja wystarczająca na Rafę.
----
Fedex bezbłędny, po prostu do niczego się nie można przyczepić ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Co tu dużo pisać dzisiaj dzień 2setówek także ja stawiam Federer 2:0 kurs 2.0 bet365. Ludzie już się rozpisywali więc nie będę powtarzał. Nadal gra kaszane i pewnie przegra i dzisiaj i z Tsongą.
+++
Taki miał być nieprzewidywalny dzień a tu proszę oba mecze trafione bardzo ładnie. Nadal chyba nie wypróżnił się do końca i jeśli w ogólne przystąpi do meczu z Tsongą to ja już rezerwuje typ 2:0 dla Francuza;] kurs z racji wyrazu &quot;Nadal&quot; pewnie będzie bardzo atrakcyjny.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
R. Federer - R. Nadal - +1,5 R. Nadal
Kolejny mecz z rodzaju &quot;walka gigantów&quot;. Jak zaobserwowaliśmy w takich turniejach jak Masters w Stambule czy ten w Londynie zawodnicy grają maksymalnie nic nie kalkulując. Koniec sezonu więc co im szkodzi poza tym kasa kasa kasa. Dzisiaj zapewne wygra R. Federer ale pewniejsze jest dla mnie to, że chłopaki zagrają na 3 sety. Dzisiaj w meczu Tsongi z Fishem też prawie doszłoby do 3 setów. Może i R. Nadal nie grzeszy formą jednak nie zapominajmy o czynniku motywacji. R. Nadal na pewno tanio skóry nie sprzeda.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
heh
a jednak sprzedał : &gt;
moim zdaniem wystarczy popatrzeć na aktualną formę oraz rodzaj nawierzchni i to wystarczy aby w miarę dokładnie ustalić valuebeta na tym poziomie i w takim turnieju kiedy nikt nie odpuszcza
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Niesamowity spektakl w wykonaniu Rogera, prawdopodobnie jeden z jego najlepszych meczów w tym roku... 28 winnersów/8 UE&#39;s na 4/7 Rafy... jednogodzinny totalny pogrom.

Mam tylko nadzieję, że jeszcze długo będę mógł oglądać Szwajcara z rakiętą w ręku grając z taką finezją i dokładnością :razz:
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Niesamowity spektakl w wykonaniu Rogera, prawdopodobnie jeden z jego najlepszych meczów w tym roku... 28 winnersów/8 UE&#39;s na 4/7 Rafy... jednogodzinny totalny pogrom.

Mam tylko nadzieję, że jeszcze długo będę mógł oglądać Szwajcara z rakiętą w ręku grając z taką finezją i dokładnością :razz:
Jeden z najlepszych, ale na pewno nie najlepszy. W lepszej dyspozycji był w meczach z Djokovicem w Paryżu i Nowym Yorku(mimo że ten drugi jakimś cudem przegrał...). Poza tym czuję się trochę zawiedziony, za łatwo poszło ;)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Berdych - Tipsa 1,50 2:1 ✅
Nie wiadomo jak to będzie z Tipsą. Tak z dnia na dzień zagra oficjalny mecz? Ciekawe czy coś trenował czy nie dostanie po meczu zakwasów.
Berdych solidnie kończy sezon, jest w formie to widać, prawie ograł Novaka, ale jaką ma psychę to każdy wie.
Tipsa na tym turnieju raczej nic nie ugra moim zdaniem.
Djokovic - Tipsa ???
Tu wiadomo, po koleżeńsku kto wygra by przejść dalej. (nie wykluczone są cyrki jak jakieś 2:1 dla Novaka czy gładkie 2:0).

A zwycięzcę turnieju już chyba dzisiaj poznaliśmy. Chociaż warto jeszcze poczekać na mecz Djokovica z Ferrerem i wtedy można zagrać Who win ATP WTF Londyn ?
Nadal - Tsonga 1,75 1:2 ✅
Co tu dużo pisać. Nadal bez formy, słabo, ledwo ograł Fisha którego pokonał przekonująco Tsonga. Do tego Rafa dostał baty od Rogera. Nie często zdarza się okazja by pokonać Nadala.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Djoko 1.30⛔⛔⛔

Djoko zrobił mocne przetarcie z czechem. Wyszedł z bagna, obronił meczbola, odwracał pare razy spotkanie. Mentalność zwycięzcy i zelazna psycha znowu górą. Tenis hiszpana idealnie pasuje do &quot;przebitki&quot; serba. Hiszpan gra z młotka z prawa i z lewa, nie łazi do siatki, nie serwuje &quot;petardy&quot;. Z zawodnikami z takim stylem serbowi zawsze się dobrze grało. Mecz bedzie bardzo ciężki, z wieloma morderczymi wymianami. Licze, że w miarę spotkania David bedzie słabł. Serb zagra jak lew, jak go obserwuje to strasznie mu zalezy i gra na 100%. Djoko gra o półfiał, na pewno na korcie zostawi zdrowie, walke, wszystko czym dysponuje. Wydaje mi się, że hiszpan powalczy z czechem o półfinał. Tomek powinien wygrać z Janko...powinien, nie ruszam tego meczu. Niby czech w formie, ale jego głowa jest tak enigmatyczna ze odpuszczam.

@ Ferdek byłes, jestes i bedziesz królem. Graj do 40 stki ! Czekam na finał szwajcara z serbem...

Djoko masz dla kogo grać !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marian78 20

marian78

Użytkownik
Berdych jest w takiej formie, że jak dobrze się wyśpi to zmiecie Tipsarevicia z powierzchni ziemi.
Niewyspany wygra 2:1
Wyspany wygra 2:0
Widać, że Berdych przepracował ostro przed tym turniejem a to musi procentować.
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Marian co to za typ w ogole? skad wiesz, kiedy bedzie wyspany a kiedy nie? To ja powiem, ze jak bedzie w formie to 2-0 a jak nie to 0-2. ;]
Berdych lepszy serwis, może forma również. Ale gra z głebi kortu, psychika, motywacja do pokazania sie w turnieju po stronie Tipsy. Dla mnie no bet.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Marian co to za typ w ogole? skad wiesz, kiedy bedzie wyspany a kiedy nie? To ja powiem, ze jak bedzie w formie to 2-0 a jak nie to 0-2. ;]

Berdych lepszy serwis, może forma również. Ale gra z głebi kortu, psychika, motywacja do pokazania sie w turnieju po stronie Tipsy. Dla mnie no bet.

Psychika u Tipsy zdecydowanie nie należy do najlepszych stron, a przykładów jego wpadek można podawać nie mniej niż u Berdycha :razz:

-----------------------------------------------------------------------

Nole pokazał się z bardzo dobrej strony w ostatnim meczu z Berdychem odwracając kilkukrotnie losy meczu na swoją korzyść i chociaż Tomas był w dobrej dyspozycji momentami grając na prawdę bardzo dobry tenis, to niestety mentalnie bardzo zawiódł i nie wykorzystał swojej przewagi. Poza tym po urazie Djokovica a ni śladu i jestem pewien ,że w dzisiejszym meczu z Ferrerem będzie chciał przypieczętować swój udział w półfinale.

Berdych jak już wspominałem zawiódł w ostatnim spotkaniu, gdzie niestety umiejętności i dobra dyspozycja nie wystarczyły w starciu z siłą mentalną. Jednak w dzisiejszym meczu to Tipsarevic jest na gorszej pozycji, ponieważ niespodziewanie zastąpił kontuzjowanego Murraya i z pewnością nie jest odpowiednio przygotowany do tego turnieju, z resztą wydaje mi sie że nie trenował dużo po ostatnim katastrofalnym występie w Paryżu. Upatruje tutaj wygranej Berdycha który na pewno wyciągnął wnioski po ostatnim spotkaniu i dzisiaj dla niego spora szansa by wygrać ten mecz i być bliżej półfinału, poza tym wątpie by brał pod uwagę opcję drugiej z rzędu porażki z Serbem w tym turnieju, a pamiętamy wszyscy ich ostatni mecz w Paryżu w jaki sposób zdemolował Tipsę.

Djokovic &amp; Berdych @1,94 (8/10) / Unibet
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Lutek, Marian, AKA mam trochę inne zdanie na temat spotkania Berdych - Tipsarevic, oczywiście nie musicie się z nim zgadzać, zobaczymy jak będzie wyglądał mecz za około 2 godziny.
Widziałem w całości mecz Berdycha z Djokovicem. Typowałem nawet zwycięstwo Tomasa, w pierwszym secie grał nieźle, ale też dużo więcej od siebie dokładał Djokovic, który przede wszystkim nie potrafił skutecznie serwować. W drugim Nole już w pierwszym gemie ustalił wynik seta i dowiózł breaka do końca. Ogólnie nie uważam, żeby tamten mecz wyszedł jakoś super Serbowi, chociaż w 2 i 3 secie potrafił wejść na wysokie obroty. Berdych zawiódł na dobrą sprawę gdy miał przewagę przełamania w 3 secie, ale też właśnie w tym momencie swój najlepszy tenis zaczął grać Novak. Jedno co było widać to, że Czech nie potrafił za bardzo skończyć, za dużo błędów, a rajdy do siatki z nieprzygotowanych akcji kończyły się na ogół dobrymi minięciami lidera rankingu. Dzisiaj jego rywalem będzie kolega Nolego - Janko Tipsarevic. Proponuje takie typy:
Janko Tipsarevic - Tomas Berdych 1 set 1 @ 2.50 &amp; DW 2:0 @ 5.0 B365
W przypadku porażki jeśli nie będzie wyniku 6:0 kontruje na zwycięstwo Janko po atrakcyjnym kursie.
O Berdychu napisałem na razie sporo. Teraz czas na drugiego Serba w turnieju. Janko gra najlepszy tenis ever, jeszcze nigdy w jednym sezonie nie doszedł do 5 finałów ATP, wygrał dwa i to całkiem niedawno, bo już po US Open. Do tego sporo półfinałów i ćwierćfinał US Open, w którym dzielnie walczył z Djokovicem. Janko nie jest już najmłodszy (27l), znamy go z gry na poziomie ATP już od dobrych kilku lat, to bardzo popularny grajek, a to przez swój koloryt i sporo kontrowersji, które wzbudzał. W tym roku to odmieniony zawodnik, zaczął sezon z 50 pozycji rankingowej ATP, a na zakończenie wylądował po raz pierwszy w karierze w TOP10 (dotychczas najwyższy ranking to miejsce w granicy 30-40). Znakomicie szło mu na hard courtach przed US Open, później jeszcze lepiej w trzech kolejnych halowych turniejach w których docierał za każdym razem do finału (2 wygrał). To w pewnym sensie może tłumaczyć skąd się wzięły gładkie porażki w kolejnych tygodniach w Bazylei i Paryżu (to też zupełnie inna bajka, super szybki kort, dużo wolniejszy od tego w Londynie to wielki atut dla Berdycha, który go tam pokonał). Tak więc właśnie ta nawierzchnia to główny argument, który przekonuje mnie do tego typu. Drugi to, że Tipsar zagra na pełnym luzie, bo o nic nie walczy, może troszkę łatwej kasy, bo w żadnym innym turnieju za win w jednym meczu tyle nie zarobi. Wciąż ma szanse na awans, ale wątpię by o tym myślał. Pamiętam mecz z tegorocznego Montrealu, Tipsar nie dał najmniejszych szans i pokonał w dwóch setach Czecha, dziś może być podobnie. Nawierzchnia z Montrealu na pewno bardziej przypomina tę Londyńską niż ta z Paryża.
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Podobnie, jak mój poprzednik uważam, że dzisiaj Janko zwycięży. Nawierzchnia w tym roku nieco wolniejsza, w związku z czym jego szanse przy podaniu Bedycha się automatycznie zwiększają. Jeśli pokona Czecha, wówczas być może Djoko mu pomoże w kolejnym spotkaniu i kto wie... wcale nie skreślałbym tutaj jego szans na awans.
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Rowniez jak wyzej pisalem stawiam na Tipse. Bedzie wyrownany pojedynek, ale Tipsa napewno jest przygotowany do tego turnieju skoro w nim może wystąpic. Ale Mozi chyba przesadza, pisząc, ze Djoko gral najlepszy tenis pod koniec 3 seta. Chyba meczu kolego nie oglądałeś, gadając takie głupoty.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Djokovic vs Ferrer 1 1.32
-&gt;Liczy się obecna forma zawodników i tym między innymi profesjonalni typerzy się sugerują - to prawda.
-&gt;Dwa miesiące temu nie dałbym na Ferrera handi +5,5 gema po kursie 1,8 - to prawda.
-&gt;Ferrer to jest warrior, nie odpuszcza żadnej piłki - to prawda
-&gt;grał poprawnie z Murkiem, który okazało się, że miał kontuzję, dlatego być może to się skończyło już po dwóch setach. Być może, a być może nie.
-&gt;To nie jest Ferrera nawierzchnia to też prawda.

A ja co? A ja korzystam z kursu 1.32 na Djokovica, bo wierze, że zapewni sobie dzisiaj awans do półfinału i pokaże kawał dobrego tenisa. Faktycznie ma zachwianie formy, ale to jest niezwykle silnie psychicznie i jak się okazuje fizycznie facet i ja wierze, że jego doświadczenie i ogranie dzisiaj zdominuje Ferrera. Przejściowe problemy formowo-zmęczeniowo-pokontuzyjnie nie powinny mieć dzisiaj decydującego znaczenia.
Btw ile Berdych dzisiaj piłek przewalił ustawiając się do strasznie wolnego i przewidywalnego 2nd servs Janka, unikawszy z niewiadomych względów retu bk i zmuszając siebie do błędów na fh? Co on robił w ogóle z tą rakietą na returnie na fh?
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Do tej pory kazdy mecz praktycznie sledziłem, więc byłem na bieżąco z mastersem, ale mam wyrwe bo nie mogłem zobaczyć Berdycha z Tipsą. Jak wyglądał ten mecz. Moze ktoś pare obiektywnych zdań napisać. Z góry dzięki!


Andre@
 
midel 189

midel

Użytkownik
Do tej pory kazdy mecz praktycznie sledziłem, więc byłem na bieżąco z mastersem, ale mam wyrwe bo nie mogłem zobaczyć Berdycha z Tipsą. Jak wyglądał ten mecz. Moze ktoś pare obiektywnych zdań napisać. Z góry dzięki!


Andre@
Pierwszy set totalna dominacja Tipsy. Szybko zrobiło się 5-1. Berdych proste błędy, Tipsa spokojnie go punktował w wymianach. Berdych fatalnie serwował. Drugi set podobny do stanu 3-3, z jedną różnicą - Berdych dużo lepiej serwował. Gdy wydawało się, że kwestią czasu jest wygrana Janko nagle mu odbiło i stanął. W trzecim secie Janko wspaniale serwował, przegrał do tb bodajże 2 piłki, miał jednego bp, Berdych jakoś wymęczał swoje podania, w tb punkt za punkt do 4-3, wtedy mini-break dla Berdycha, ale Tipsa szybko ogarnął się i zrobił dwa mini-b - na 6-5 co dało mu serwis na mecz, niestety spieprzył i zrobiło się 6-6, podwójny na 7-6 dla Czecha i koniec 8-6. Janko na własne życzenie przegrał, Berdych był gorszy niż w meczu z Djokiem, ale miał więcej szczęścia.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Obiektywnie to mecz był z góry ustawiony.
Tipsa wygrał wysoko 1 set by wzrósł kurs na Czecha.
Później ten spokojnie wygrał dwa sety.
W kluczowym momencie czyli w tie-breaku Tipsa walnął błąd podwójny (wcześniej Czech), no i zaraz wygrał mecz Berdych.
Po co Tipsa ma walczyć jak wie, że Djokovicowi musi puścić raczej mecz płazem.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Do tej pory kazdy mecz praktycznie sledziłem, więc byłem na bieżąco z mastersem, ale mam wyrwe bo nie mogłem zobaczyć Berdycha z Tipsą. Jak wyglądał ten mecz. Moze ktoś pare obiektywnych zdań napisać. Z góry dzięki!


Andre@
Oglądałem 1,3 set. Tyle ode mnie.
Berdych miał problem przy dłuższych wymianach-nie wytrzymywał ich. Janko grał bardziej agresywniej i go rozrzucał po tym korcie. Czech trzeba przyznać, że serwował w 3 secie w miarę dobrze, ale widziałem jeszcze jego lepsze serwy. Do tego przebijał dla przebijania i wszystko na środek mu słał, a Janek ładnie na linie grał.I co więcej, Janek jak to Janek, biegał przebijał, solidnie przy swoim podaniu, no i w 3 secie o wiele lepiej fizycznie się prezentował.
Berdych 3 set na stojąco i czekał na tiebreak i tam się spiął.
Berdych był gorszy, ale dał zarobić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom