>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP World Tour Finals - Londyn, 4.11.2013-10.11.2013

Status
Zamknięty.
d.n.o. 283

d.n.o.

Użytkownik
Spotkanie: ???? Novak Djokovic - Rafael Nadal
Typ: Nadal
Kurs: 2.56
Bukmacher: Unibet


Analiza:: Dziś wielki final marzen w Londynie. Dwa pierwsze miejsca w rankingu zmierza sie o ostatni tytyl w sezonie. Obaj panowie grai ze soba juz 39razy. Lepsze statystyki na Hiszpan, wygral az 22krotnie. Nadal potrafi grac z Djokovicem, chociaz bywaja dni ze po prostu nie da sie wygrac z Serbem. Jednak uwazam ze nie bedzie to jeden z tych dni. Wierze w ogromna motywacje Rafaela, gdyz nigdy nie wygral turnieju Masters konczacego sezon, z reszta tak samo jak Paryza. We Francji znow sie nie udalo, wiec jest to ostatnia szansa aby sie przelamac. Ponadto Nadal, ledwo osiagnal nr 1 w rankingu ATP spychajac Nole i na pewno bedzie chcial potwierdzic, ze jest aktualnie po prostu lepszy. Jesli chodzi o dotychczasowe pojedynki w Londynie to o polfinalach nie bardzo jest sie o czym rozpisywac. Oboje zdeklasowali swoich rywali, z reszta obu szwajcarów Federera i Wawrinkę, chociaz Novak meczyl sie troszke na poczatku spoktkania ze Stanislasem. Uwazam ze jesli Rafa osiagnie tak jak Stan przewage przelamania to nie wypusci juz jej i nie da Serbowi odrobic strat w latwy sposob. Spodziewam sie zacietego meczu, ale z happy endem dla Nadala, zasluguje na to po tym swietnym dla niego sezonie.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Panowie znalazlem klasyfikacje punktow , wyglada tak:
Runda Pieniądze ($) Punkty (ATP)
Zwycięzca +910 000 .... +500
Finalista +445 000 +400
3 zwycięstwa w grupie 568 000... 600
2 zwycięstwa w grupie 426 000 ...400
1 zwycięstwo w grupie 284 000... 200
0 zwycięstw w grupie 142 000... 0
Rezerwowi 80 000... –

ale mozecie mi powiedziec czemu w ubiegłym roku Novak dostał 1500 punktow za wygaranie calego turu a nie 1100, jak wychodzi z obliczen?
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Witam
Jako, że występuje kilkudniowa przerwa w snookerze to postanowiłem zawitać do działu tenisowego i z okazji finału kończącego sezon w najlepszej z możliwych obsadzie skrobnąć parę słów.
Nie jestem wielkim znawcą tej dyscypliny, nie śledzę podrzędnych turniejów oraz karier zawodników tam grających ale jeśli chodzi o Wielkie Szlemy czy taki turniej jak obecnie trwający to stawiam w nich bardzo często i do minusa mi daleko więc ośmielę się zabrać głos w dziale gdzie znawca goni znawcę.
Panowie coś niedobrego się tu dzieje, czytam Wasze posty przy okazji każdego większego turnieju i panuje jeden wielki nieporządek. Kłótnie na temat nawierzchni to jest jakaś zmora bo każdy mówi coś innego, a to nie jest kwestia gustu, że można sobie dyskutować tylko nawierzchnia jest konkretna, albo taka albo inna i moja rada brzmi, żeby przed każdym turniejem gdzie pojawiają się wątpliwości co do nawierzchni jakiś autorytet tenisowy czy to Widzu czy Mad3Rs (w końcu nie został moderatorem za piękne oczy) jasno określił jaka jest nawierzchnia i problem z głowy.
Co do samego finału to też panuje spory chaos. Przez parę stron toczyła się tu dyskusja czy Federer jest królem tenisa, czy to jednak Nadal bo gra w trudniejszych czasach itp. Ogólnie od początku panowało dość powszechne przekonanie, że to Nadal jest tu głównym faworytem do zwycięstwa natomiast nadchodzi finał i co się dzieje? Kurs na Djoka to 1,5 więc zapala się lampka &quot;ojej czyli to on jest faworytem no to wygra&quot;. Oczywiście nie wszyscy na to polecieli ale według mnie nikt nie powinien, bo po takim kursie to można grać Djoka z Ferrerem czy Federerem ale nie z Nadalem i to w imię czego? Porównania gry obu zawodników z Wawrinką? Co ma piernik do wiatraka? Różnie w sporcie bywa i Djoko może wygrać niosąc za sobą tłum rozentuzjazmowanych STSowych dziadków ale jeśli komuś nie jest obce pojęcie value to zagra w stronę Nadala. Rafa bardzo dobrze serwuje na tym turnieju, do tego pełna koncentracja przy tzw. ważnych punktach sprawia, że przełamać go będzie bardzo trudno i ja widzę tu bardzo wyrównany mecz w związku z czym biorę dodatni handicap gemowy na Rafę:
Handicap gemowy w meczu: Nadal +2,5 kurs 2,0 bet365⛔
Bez spiny jeśli ktoś poczuje się urażony, chciałem konkretnie powiedzieć jakie są moje odczucia odnośnie tego co od jakiegoś czasu dzieje się w tym dziale, bo pamiętam czasy kiedy był on wzorem i niech szybko wraca na zaszczytne miejsce.
Rafa dzisiaj tragiczny niestety, gratuluję grającym Serba był dzisiaj znacznie lepszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
acetate 474

acetate

Użytkownik
Skoro powiedzialo sie A, to trzeba i powiedziec B.
Tak jak juz wspomnialem, jedyny sluszny bet na dzis to
Nadal v Djoko - 2 @ 1,50 (bet365) (niestety spadl, ja zagralem po 1,83 dlugoterminowy win + ponad 1,60 wczoraj) ✅ 3:6, 4:6
Jak juz wspomnialem, ten turniej jest bardzo wazny dla Djokovica. Teorie spiskowe itp odkladam w tym momencie na bok, ale buki rowniez widza to, co ja widze, bo gdyby tak nie bylo - wystawili by po 1,90 na kazdego. Ja sie bukow nie slucham, slucham siebie i wiem, ze Djoko dzis wygra, po prostu. Argumentow sportowych nie bede przytaczal, mozna pisac godzinami o rotacjach, graniu na bekhend, serwisie itp, ale nie widze wiekszego sensu.
Djoko dzis wygra, bo jest lepszym tenisista na hardzie, jest w lepszej formie, wygral tutaj rok temu i na zakonczenie tego sezonu pokaze, kto jest krolem hardu.
Jesli moj typ wejdzie to wiadomo, ze kazdy bedzie mowil ze to i tak bylo 50/50, i ze to nie byla peffka itp. Kazdy widzi ten mecz na swoj sposob, ja swoje juz napisalem - triumfowac bedzie Serb.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
robson11 862

robson11

Użytkownik
Zgadzam się z użytkownikiem ozborn86 w 100%. Panowie, spotykają się dziś dwie, wielkie marki, dwie uznane firmy, bukmacherzy dają niższy kurs na Djokovica i co? I nagle większość widzi w nim wielkiego faworyta, zamiast popatrzeć na sprawę z innego punktu i cieszyć się fajnym kursikiem (obecnie 2,63) na Rafę. Obaj prezentują wysoki poziom, zwycięstwo zarówno jednego jak i drugiego niespodzianką nie będzie, obaj prezentują kapitalny poziom, więc dlaczego w meczu, w którym IMO szanse są 50-50 nie spróbować grać po fajnym kursie na Rafę? Obaj są ludźmi, obaj mogą mieć gorszy dzień, obaj są dwójką obecnie najlepszych tenisistów na świecie, a różnica w kursach spora. Pobieram więc wyższy kursik, bo po pierwsze jest to finał, gdzie spotyka się dwóch najlepszych zawodników, po drugie może liczyć się dyspozycja dnia, a po trzecie wygrana czy jednego czy drugiego niespodzianką na pewno nie będzie.
Rafa - Nole 1 @ 2,63
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Na pewno to nie będzie spacerek, ani dla Hiszpana jak i dla Serba. Obaj są w gazie i będą chcieli udowodnić każdemu, kto jest lepszy. A że to ostatni mecz tego roku między Nimi, na pewno żaden nie odpuści. Ja tu nawet jak buki faworyzują Djoka, to nie widzę faworyta. Tu może być trzy setówka, może być szybki mecz, ale jedno jest pewne, emocji nie zabraknie.
LONDYN 20.00 ????
 
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
✅Verdasco/Marrero- Bryan/Bryan +1,5 set dla Verdasco/Marrero 1,85 bwin

Finał debla w turnieju kończącym sezon odbywającym się w Londynie zapowiada sie emocjonująco. Buki faworyzują Amerykanów, co jest dosc oczywiste z uwagi na ich pozycje w swiatowym tenisie od kilku sezonów.Amerykanie, wysocy o dobrym serwisie, znają sie na pamięć, ale jakos do mnie nie przemawiają w drugiej częsci sezonu. Verdasco i Marrero bardzo miło zaskoczyli mnie swoją grą w tym turnieju, która doprowadziła ich az do finału, w którym spodziewalem sie przed turniejem ujrzeć parę Stepanek/Peas. Verdasco jest bardzo zdeterminowany by cos osiągnac w deblu w tym sezonie. Jego doświadczenie zdobyte w wystepach singlowych przydaje mu sie w deblu. Osobiscie daje naprawdę duze szanse Verdasco i Marrero na wygranie z braćmi Bryan, którzy maja w tym turnieju czeste przestoje. Uważam, ze parę Verdasco/Marrero spokojnie stac na ugranie seta z Amerykanami.
 
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
Djoković - Nadal 1. set powyżej 9,5 gemów 1,50 Bet365
Ja próbuję over 9,5 w pierwszym secie. Nad grą obydwu nie ma co się rozpisywać, dziś jest finał i zapominamy o tym co było w fazie grupowej i półfinałach. Nie wyobrażam sobie żeby to Djoković czy Nadal pozwolili na jakikolwiek moment dekoncentracji. Trzymanie podania będzie kluczowe w tym meczu.
Jeśli miałbym typować zwycięzcę, to po tym co obejrzałem wczoraj i kursach, jakie są wystawione to skłaniałbym się w kierunku Nadala po 2,50. Na pewno chciałby zakończyć wyśmienity rok zwycięstwem w kończącym turnieju i ostatecznie przypieczętować top 1 rankingu w meczu z byłym liderem. Poza tym znacznie bardziej (do kiedy jeszcze Roger stawiał opór) podobał mi się Hiszpan, znakomicie grał w wymianach, Federerowi bardzo ciężko było coś zrobić gdyż rywal po drugiej stronie wszystko przebijał. Nawet inside-out forehand Rogera był bezsilny wobec defensywy Rafy. Djoković wczoraj bardzo mało winnerów, wygrał przede wszystkim dzięki błędom Wawrinki. Przy tak regularnym Rafie nie będzie mógł już liczyć na tyle darmowych punktów. Mecz jak najbardziej 50/50.
 
el_nino_bets 83

el_nino_bets

Użytkownik
Zgadzam sie tutaj z kolegą Acetate ze Novak dzis wygra. Nie chce sie powtarzac i przekonywac kogokolwiek na siłe. Dla mnie wiekszosc argumentow przemawia za Nole, rowniez zagrałem przed połfinałami spodziewając sie spadku kursow. Buki głupie nie są wystawiając taką a nie inną oferte - pamietajcie o tym. Ozborn86 sorki ale nie kumam ciebie...sam robisz bagno, prowokując poprzez swoją wypowiedz. Nie wiem kiedy widziałes kursy 1.5 z Ferrerm czy Stanem bo generalnie przykoloryzowałes niczym DZIADEK Z STSow.Nie wiem gdzie rowniez widziałes Rafaela Nadala w roli przedturniejowego zwyciezce bo dla mnie od poczatku był nim Nole. Obserwowywalem gre Djoka bo nie byłem pewien czy podoła wydolnosciowo. Widac było jego zmeczenie w finale paryskim a całe te wypowiedzi o graniu World Turu z dnia na dzien, niezadowolenie kazały czekac i analizowac.Dlatego bet poszedł dopiero przed polfinałem. Co do nawierzchni to zgodze sie ze to błazenada bo kazdy tenisista gra na tej samej nawierzchnii .
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jrb 21

jrb

Użytkownik
Nadal R. (Esp)-Djokovic N. (Srb)
Paddy Power Rafa Win 2-0 4.20
Z niecierpliwością czekam na ten finał który jak najbardziej był do przewidzenia.Z tego co widze wilele osób w roli faworyta widzi Nole i jak nabardziej !ostatnio prezentuje się wyśmienicie tylko że jego ostatnie mecze wcale nie były spacerkiem gdzieś tam tracił seta i widać w jego grze przestoje jeśli takie dziś będą Nadal nie odpuści i wygra to gładko.KLuczem do gry będzie dziś serwis Nadala jeśli on bedzie funkcionował to jestem spokojny o wynik.Nadal jest w dobrej dyspozycji ma coś do udowodnienia i mam nadzieje że wyrwie zwycięstwo temu manipulantowi meczowemu jaki jest Djoko ten gośc dla mnie potrawi zrobić dobry cyrk a wynik i tak jest na jego korzyść !!! Powodzenia dziś jest dzień Nadala.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Ozborn86 sorki ale nie kumam ciebie...sam robisz bagno, prowokując poprzez swoją wypowiedz. Nie wiem kiedy widziałes kursy 1.5 z Ferrerm czy Stanem bo generalnie przykoloryzowałes niczym DZIADEK Z STSow.Nie wiem gdzie rowniez widziałes Rafaela Nadala w roli przedturniejowego zwyciezce bo dla mnie od poczatku był nim Nole.
Właśnie tego typu dyskusji chciałem uniknąć ale widzę, że się nie udało. No dobrze, czytamy ze zrozumieniem kolego. Mówię, że można by grać na Novaka po kursie 1,5 z zawodnikami trochę słabszymi niż top2 (dla Ciebie Federer to Stan?) a że buki dają jeszcze niższe no mój Boże. W meczu z Nadalem uważam, że jest on za niski - tyle w tej kwestii. Sprawa druga Nadala jako faworyta do zwycięstwa tak jak napisałem widziałem w dyskusjach w tym dziale na temat najlepszego zawodnika w historii. Nie wiem o jakim bagnie mówisz, typujesz Novaka proszę bardzo nie powiedziałem, że nie wygra tylko, że jest value na Rafę więc trochę obiektywizmu. Bez odbioru bo znowu się zaczną nic nie wnoszące dyskusje. Swoją drogą jestem zaniepokojony jak dzisiejszą młodzież idzie łatwo sprowokować i robi się to nawet jak się nie chce.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nadal - Djokovic powyzej 23.5 gemow
1,90 3/10 bet365

Mysle, ze mecz bedzie zaciety, nie wiem kto wygra. Jest spora szansa, ze dojdzie do trzeciego seta, wtedy over pokryty. Dwu-setowka tez moze pokryc, starczy wysoki wynik typu 76 76 / 75 75 / 76 75. To jest bardzo mozliwe, jeden i drugi przede wszystkim beda chcieli trzymac serwis. Nadal mial przelamania ze Stanem Wawrinka i oddawal, w finale takie cos bedzie oznaczac klopoty. To ostatni mecz, najwazniejszy poza szlemami. Ambicja nie pozwoli aby przejsc obok jakiejkolwiek pilki. Nie bardzo wierze w wynik typu 6-3 6-4 i szybki zjazd. Graja najlepsi, nie ma przypadku w skladzie finalu. Takie mecze gram glownie dla lepszeg ogladania, stawka stosunkowo mala, bawmy sie tenisem, piwko drinki i mecz ????
PS. Serce za Nadalem ;)
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Nadal - Djokovic powyzej 23.5 gemow

1,90 3/10 bet365


Mysle, ze mecz bedzie zaciety, nie wiem kto wygra. Jest spora szansa, ze dojdzie do trzeciego seta, wtedy over pokryty. Dwu-setowka tez moze pokryc, starczy wysoki wynik typu 76 76 / 75 75 / 76 75. To jest bardzo mozliwe, jeden i drugi przede wszystkim beda chcieli trzymac serwis. Nadal mial przelamania ze Stanem Wawrinka i oddawal, w finale takie cos bedzie oznaczac klopoty. To ostatni mecz, najwazniejszy poza szlemami. Ambicja nie pozwoli aby przejsc obok jakiejkolwiek pilki. Nie bardzo wierze w wynik typu 6-3 6-4 i szybki zjazd. Graja najlepsi, nie ma przypadku w skladzie finalu. Takie mecze gram glownie dla lepszeg ogladania, stawka stosunkowo mala, bawmy sie tenisem, piwko drinki i mecz ????
Tak samo dobrą opcją na stawianie w tym meczu będzie to co postawiłem przedtem, na tie breaka w meczu, po 1.85, ale dokładam jeszcze wygranie seta chociażby jednego dla Nadala (1.50) [Unibet] bo nie wierzę, żeby w takim meczu i o taką stawkę, Hiszpan odpuścił. Sercem na pewno jestem za Djoko, bo to on jest według mnie niszczycielem kortów twardych ale wszystko jest dzisiaj możliwe. Póki co jeszcze trochę do meczu, a ja się angażuję w to jeszcze bardziej niż jakikolwiek kibic ;).
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Nadal - Djokovic powyzej 23.5 gemow

1,90 3/10 bet365


Mysle, ze mecz bedzie zaciety, nie wiem kto wygra. Jest spora szansa, ze dojdzie do trzeciego seta, wtedy over pokryty. Dwu-setowka tez moze pokryc, starczy wysoki wynik typu 76 76 / 75 75 / 76 75. To jest bardzo mozliwe, jeden i drugi przede wszystkim beda chcieli trzymac serwis. Nadal mial przelamania ze Stanem Wawrinka i oddawal, w finale takie cos bedzie oznaczac klopoty. To ostatni mecz, najwazniejszy poza szlemami. Ambicja nie pozwoli aby przejsc obok jakiejkolwiek pilki. Nie bardzo wierze w wynik typu 6-3 6-4 i szybki zjazd. Graja najlepsi, nie ma przypadku w skladzie finalu. Takie mecze gram glownie dla lepszeg ogladania, stawka stosunkowo mala, bawmy sie tenisem, piwko drinki i mecz ????

PS. Serce za Nadalem ;)

Dokładnie! Najbardziej w tej analizie spodobało mi sie ostatnie zdania ???? Pijemy piwerka ale jak beda dalej przekładac godzine to nie wiem czy dotrwam do końca. Ja dzis zagralem tripelek stelmet rosa under 157,5 Siena Venezia , Venezia under 74 i Djoko win. Z całym sercem jestem za Djoko jak i moje pieniążki i mam nadzieje ze pokaze dziś kto jest mistrzem na twardych kortach i nie tylko. Nadal może sobie wygrywać w Madrycie i gdzie indziej na mączkach , ale dziś tylko Nole.

Djoko 1.59 betsafe !!!!!!
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zenada nie final...

Djokovic sredni, Nadal kpina totalna, 3/4 pilek w pol kortu, 80% podniesionych prezentow, nie wiem kompletnie o co chodzi. Zasluzona wygrana Serba chociaz wielkiego meczu nie rozegral. Nie musial bo kolega Nadal rozdal jakies 2 tysiace prezentow... szkoda bo ten mecz nie byl godny nawet grupowego emczu mastersowego a co dopiero finalu. Moze Delpo - Djok lub Fed - Djok byloby lepiej no ale trudno. Wielkie nudy finalowe za nami.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Niestety Rafa zagrał dzis kaszane, szkoda tego pierwszego seta , doprowadzil juz do remisu i znow zostal przelamany w decydujacym gemie, wydaje mi sie ze przyszly sezon tez bedzie tak wygladal ze Nadal bedzie wygrywal z Djoko na maczce a na hardzie bedzie odwrotnie;/
 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
22-0. Passa Serba trwa. Wygral najlepszy na ta chwile. Nadal nie jest gorszym tenisista, ale w tej chwili Serb pokazuje swoja wyzszosc. Serb ogral dzis Nadala przede wszystkim glebia returnu i to rozni go od innych tenisistow. Wrzuce kamyk do ogrodka tych co stwoerdzili, ze mecz jest ten w stylu 50-50. Moi drodzy, to ze ktos sasiaduje w rankingu nie czyni meczu od razu 50-50, bo on absolutnie taki nie byl, a 15 punktow roznicy na korzysc Serba w meczu przy wyniku 6-3 6-4 pokazuje jednak roznice. Pochwale za to Novaka Djokovica, poniewaz sposob w jaki przelamal w 1 secie Nadala na 5-3, gdy wymyslil niesamowitego loba pokazuje dobitnie geniusz tenisowy. Taka decyzje w takim momencie mogl podjac tylko geniusz. Jednak 2 miesiace to duzo w tenisie i od czasu zwyciestwa Nadala na US Open role sie znowu odwrocily. Nastepne emocje za rok, oby z Andy Murray&#39;em co na pewno podniesie atrakcyjnosc turnieju. Gratulacje dla Djokovica i duetu Marrero-Verdasco. Koniec rozgrywek ATP World Tour na ten rok. Good night and good luck.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech, fatalne zakończenie sezonu. Chyba najgorszy mecz w tym sezonie grajków z czołówki. Nadal tragedia, na jedną fajną akcje przypadało 5 błedów i to nie małych. Przecież Serb nic wielkiego nie grał, początek to wogle jakiś żart chyba, 3 gemu i same UE Hiszpana, zart ale mało śmieszny.
Ciekawe co Nadal pokaże w przyszłym sezonie, musi się dobrze zrehenerować bo po US OPEN to spucił mocno z tonu, a tutaj leciał na oparach poza pierwszym meczem z Ferru. Wawrinka i Berdych mogli go tutaj naprawdę spokojnie ograć, oj martwie się o Rafe i niestety nie jestem optymistą co do kolego kolejnych wygranych WS...
 
nowicjuszz 287

nowicjuszz

Użytkownik
Zenada nie final...
A ja się z tym kompletnie nie zgadzam. Djokovic zagrał dobre spotkanie, nieraz dochodził do niesamowitych piłek, w oczy rzucał się jego genialny backhand. Nadal praktycznie nigdy nie utrzymywał formy do końca sezonu, co sam zresztą przyznał w jednym z ostatnich wywiadów i niestety nie inaczej było i w tym roku. Może nie było tego widać na tle takich przeciwników jak Ferrer czy Wawrinka, ale Serb pokazał to dobitnie i jak widać ogromną motywacją tego meczu wygrać się nie dało.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom