>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australia (A-League, Ligi Stanowe) - 2013/2014

Status
Zamknięty.
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
Już jutro zaczyna się nowy sezon ligi A-League. W poprzednim sezonie dominowali gospodarze. Średnia bramek na mecz to ~2.7 goli. Zwycięzcą play-off został Central Coast.



Zapraszam do merytorycznej dyskusji.

 
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
1 kolejka już za nami. Już pojawiły się czerwone kartki. Emocji nie brakło.

W piątek o 10:30 2. kolejkę zaczyna Adelaide z Melbourne Victory.
Gospodarze dobrze zaczęli rozgrywki wygrywając u siebie z Perth aż 3:1. Goli pewnie by nie zabrakło gdyby nie 2 czerwone kartki dla drużyny z Adelaide. Melbourne Victory z kolei zremisowało w meczu derbowym z Melbourne Heart. Dla mnie faworytem meczu 18 października są gospodarze. H2H pokazuje , że na własnym stadionie Adelaide górują nad zawodnikami z Melbourne.
Dla mnie Adelaide DNB po 2.02 w Marathonbet to dobra okazja. zwrot
Reszta analiz później.
 
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
3. kolejka Australia A-league
Zrobiła nam się remisowa liga. Na 10 spotkań padło 6 remisów.
Jak na razie forma drużyn w pełni nieznana więc trzeba rozsądniej typować.

W pierwszym spotkaniu 3. kolejki spotkają się Melbourne Victory z Brisbane Roar. Jak dla mnie drużyna z Brisbane gra o wiele lepiej. Świadczy o tym komplet punktów. Można pograć w ich stronę z opcją DNB.
Kolejny mecz to CCM z Adelaide United. Bukmacher nie zaszalał z kursami na gospodarzy. H2H obu drużyn wskazuje na dominację Mariners. Dla mnie czysty win &quot;1&quot;.
W sobotę drugie spotkanie będzie derbami w Sydney. Zmierzą się Sydney FC z West Sydney Wanderers. Faworytem wg. buków jest WSW. Czy aby na pewno ? Na pewno będzie ciekawie.
W niedzielę wcześnie rano bo o 5:00 Wellington Phoenix podejmie u siebie Newcastle Jets. Goście są w fatalnej formie. Zawodnicy z Wellington mają dobrą okazję na 3 punkty.
Ostanie spotkanie będzie rozgrywane w Perth. Przyjezdni grają klapę. Natomiast gospodarze u siebie niezwykle silni.
Sytuacja ulegnie zmianie gdy podadzą składy. Na razie typy oparte o statystykę i przeczucie.
 
tomy007 33

tomy007

Użytkownik
Melbourne V.-Brisbane Obydwie druzyny strzela gola TAK 1.57 Bet3651:0⛔


W Melbourne to bedzie ostatni mecz trenera Postecoglou ktory zostal nowym selekcjonerem reprezentacji Australii ,wiec mysle ze gospodarze beda chcieli z nim sie pozegnac w dobrym stylu,z drugiej strony ,Brisbane,lider tabeli ,bardzo dobry start ,rozgromili Sydney 4:0 ,a wiec zapowiada sie bardzo ciekawy mecz.
 
darkman1948 340

darkman1948

Użytkownik
Kolejny mecz to CCM z Adelaide United. Bukmacher nie zaszalał z kursami na gospodarzy. H2H obu drużyn wskazuje na dominację Mariners. Dla mnie czysty win &quot;1&quot;.
Ja bym nie skreślał Adelajdy tak szybko. CCM do tej pory remis ze słabym Melbourne Heart na wyjeździe (uzyskany dzięki dwóm karnym, bo przegrywali 2:0 i remis u siebie z WSW. Tymczasem Adelaide pewnie wygrała z Perth, utrzymując prowadzenie mimo osłabień, a tydzień temu trochę pechowo zremisowała z Victory tracąc gola w doliczonym czasie gry. Jak dla mnie X2 po kursie 2,15 jest bardziej zachęcające i z tego co widzę to kursy na remis i Adelaide już spadają.
 
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
Ja bym nie skreślał Adelajdy tak szybko. CCM do tej pory remis ze słabym Melbourne Heart na wyjeździe (uzyskany dzięki dwóm karnym, bo przegrywali 2:0 i remis u siebie z WSW. Tymczasem Adelaide pewnie wygrała z Perth, utrzymując prowadzenie mimo osłabień, a tydzień temu trochę pechowo zremisowała z Victory tracąc gola w doliczonym czasie gry. Jak dla mnie X2 po kursie 2,15 jest bardziej zachęcające i z tego co widzę to kursy na remis i Adelaide już spadają.
Powraca pomału dominacja gospodarzy. Jakoś wątpię w &quot;remisowość&quot; tej ligi.
 
darkman1948 340

darkman1948

Użytkownik
Powraca pomału dominacja gospodarzy. Jakoś wątpię w &quot;remisowość&quot; tej ligi.
A widziałeś sam mecz? Adelaide mocno cisnęli i tylko od czasu do czasu CCM wychodzili z atakiem. Moim zdaniem nie wygrali zasłużenie. No ale wynik idzie w świat.
Inna sprawa, że można było nieźle zarobić stawiając undery 2,5 we wszystkich meczach tej kolejki ???? W większości nawet under 1,5 by weszło.
 
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
A widziałeś sam mecz? Adelaide mocno cisnęli i tylko od czasu do czasu CCM wychodzili z atakiem. Moim zdaniem nie wygrali zasłużenie. No ale wynik idzie w świat.
Inna sprawa, że można było nieźle zarobić stawiając undery 2,5 we wszystkich meczach tej kolejki ???? W większości nawet under 1,5 by weszło.
Nie chciałem negować Twojego typu. Chciałem wyjaśnić , że wygrane gospodarzy są dominującą stroną tej ligi. Przynajmniej tak było w poprzednim sezonie.
 
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
4. kolejka Australia A-league
Liga remisowa bo 46 % spotkań to podziały punktów. Liga underowa bo 67 % meczy zakończyło się rezultatem poniżej 2.5 bramki.
4 kolejka już jutro.

Jutro pierwsze starcie 4 kolejki. West Sydney goszczą Adelaide United. Faworytem jest WSW. Zgodzę się z tym jednak kurs powinien być trochę wyższy.
W sobotę Perth Glory gra z Sydney. Kolejny gospodarz kolejny faworyt. Trudno się nie zgodzić. Dla mnie &quot;1&quot; po kursie 1.88.
Drugie spotkanie w Newcastle. Jets podejmą u siebie Central Coast Mariners. Gospodarze grają klapę. CCM powinno wygrać. &quot;2&quot; za 1.90
W niedzielę i poniedziałek ciekawie bo kursy 1.50 i 1.60 na gospodarzy to dobre ako 2,4. Gram bo Melbourne Heart i Wellington Phoenix to o wiele słabsze drużyny na wyjeździe.
Podpatrzone w statach i H2H oraz na przeczuciu.
Zapraszam do dyskusji.



 
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik

Jutro pierwsze starcie 4 kolejki. West Sydney goszczą Adelaide United. Faworytem jest WSW. Zgodzę się z tym jednak kurs powinien być trochę wyższy.
W sobotę Perth Glory gra z Sydney. Kolejny gospodarz kolejny faworyt. Trudno się nie zgodzić. Dla mnie &quot;1&quot; po kursie 1.88. ✅✅✅
Drugie spotkanie w Newcastle. Jets podejmą u siebie Central Coast Mariners. Gospodarze grają klapę. CCM powinno wygrać. &quot;2&quot; za 1.90 ⛔⛔⛔
W niedzielę i poniedziałek ciekawie bo kursy 1.50 i 1.60 na gospodarzy to dobre ako 2,4.✅✅✅ Gram bo Melbourne Heart i Wellington Phoenix to o wiele słabsze drużyny na wyjeździe.
Podpatrzone w statach i H2H oraz na przeczuciu.
Zapraszam do dyskusji.
Ładnie nam się liga rozkręca ;)
 
M 183

mademoiselle

Użytkownik
Brisbane Roar FC - Perth Glory FC Obie drużyny strzelą bramkę: Tak 1.96⛔

Gracze Brisbane dobrze rozpoczęli sezon. Jak na razie zgromadzili 15 pkt i stoją na czele tabeli. W porównaniu do zeszłego sezonu na tym etapie strzelii więcej bramek. Perth ma 9 pkt i zajmuje 7 miejsce. Mimo odległej lokaty gracze Perth w ostatnich 7 meczach strzelili po co najmniej 1 bramce. Mimo , że w ostatnich 5 meczach między tymi drużynami tylko raz padł BTS kobieca intuicja podpowiada mi, że tym razem statystyki się zmienią na korzyść mojego typu ????
Gracze Brisbane strzelą min. 2 gole, a Perth patrząc na ich często szaloną, obfitą w niedokładne podania grę - wybiegają tego 1 gola.
Ps. To moja pierwsza analiza więc proszę o wyrozumiałość ????

mecz skończył się wynikiem 1:0
 
ciopa1994 120

ciopa1994

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Australia (A-League) ✅✅
Spotkanie: Central Coast-Wellington
Typ: 1
Kurs: 1,72
Bukmacher: Betclic
analiza:Zapraszam na zaległy mecz 6 kolejki w Australii.Gospodarze zajmują obecnie 6 miejsce natomiast goście zajmują miejsce 9.Goście nie wygrali w tym sezonie jeszcze żadnego meczu i nie sądzę żeby się jutro to zmieniło.Gospodarze w razie wygrania meczu mogą awansować na 4 miejsce.Ostatnie pięć meczy między tymi drużynami to 4 wygrane jutrzejszych gospodarzy i jeden remis. W obydwu drużynach nie ma poważnych absencji.

Powodzenia!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
duże piwo dla bramkarza Central Coast - R. Liama ???? Facet co wyciągał to masakra i karnego obronił, dzięki niemu wygrali 1:zero ????
 
ciopa1994 120

ciopa1994

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna ,Australia(A-League)
Spotkanie: Brisbane-Newcastle⛔
Typ: BTTS
Kurs: 1,90
Buk: Unibet
Analiza:

Zapraszam na pierwszy mecz 11 kolejki do Australii, gdzie zmierzy się Brisbane(1 miejsce w lidze) z Newcastle(6 miejsce w lidze).Obydwa te zespoły spotkały się miesiąc temu tylko, że gospodarzem było Newcastle i tamten mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla gospodarzy(BTTS pokryty ).Zobaczmy teraz ostatnie pięć meczy Brisbane w których strzelili 9 bramek a stracili 4 (w czterech meczach był BTTS). Natomiast Newcastle w ostatnich pięciu meczach strzeliło 7 bramek a straciło 6 (w 3 meczach był BTTS).Uważam że po takim kursie grzech nie spróbować zagrać.

Powodzenia!!
 
ciopa1994 120

ciopa1994

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Australia(A league)
Spotkanie:Melbourne Heart-Melbourne V.✅✅ (Wynik 1:3)
Typ:2
Kurs:1,91
Bukmacher: bet365
Analiza:

Zapraszam na drugi mecz 11 kolejki w Australii gdzie zmierzą
się ze sobą M Heart(10 miejsce) i M Victory(6 miejsce).
Jeżeli chodzi o drużynę gospodarzy to nie wygrali jeszcze
żadnego meczu w lidze (mają zaledwie 4 pkt).Natomiast
goście w razie wygrania może awansować na 4 miejsce.
Co prawda goście nie wygrali jeszcze w tym sezonie na wyjeździe
ale w końcu muszą wygrać a najlepiej uczynić to z najgorszą drużyną w lidze.
Gospodarze w ostatnich pięciu meczach zdobyli 2pkt, natomiast
goście zdobyli 7pkt.Jeżeli chodzi o absencję to w drużynie
gospodarzy zabraknie Dylana Macallistera(napastnik)
i Jonathana Miguela Germano(defensywny pomocnik), natomiast
w drużynie gości nie ma żadnych absencji.

Powodzenia!!!
 
ciopa1994 120

ciopa1994

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Australia(A league)
Spotkanie:Wellington-Sydney
Typ: x2
Kurs:1,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Zapraszam na 3 mecz 11 kolejki w Australii gdzie zmierzy się
Wellington(9 miejsce) i Sydney(5 miejsce).Wellington w tym sezonie
nie wygrało jeszcze żadnego meczu a w ciągu ostatnich 5 meczy
zdobyli 1 pkt.Natomiast Sydney w ostatnich 5 meczach wygrało
4 razy i raz przegrali.Gospodarze w razie zwycięstwa awansują
na 2 mjesce.Jeżeli chodzi o ostatnię pięć meczy między tymi dwoma dryżynami
to 3 razy wygrało Sydney a dwa razy Wellington.Ostatni mecz grali miesiąc
temu i Sydney jako gospodarze wygrało 2:1.Jeżeli chodzi o absencję
to w drużynie Wellington nie ma żadnych natomiast w Sydney nie zagra
Tiago(Środkowy obrońca).Podpórkę gram dlatego,że Wellington jeżeli już zdobywa
punkty to u siebie.

Powodzenia!!!



Dyscyplina: Piłka nożna, Australia(A league)
Spotkanie:perth-Adelaide
Typ: BTTS
Kurs:1,72
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Tutaj napiszę krótko.W pięciu ostatnich meczach między tymi drużynami
był BTTS.Jeżeli chodzi o pięć ostatnich meczay Perth to strzelili oni 6 bramek a stracili
8 natomiast Adelaida w pięciu ostatnich meczach strzeliła 9 bramek a straciła
5 bramek.Jeżeli chodzi o absencję to w Perth nie zagra Scott Jamieson(Lewy obrońca)
a w Adelaide nie zagra Cassio(Lewy obrońca).


Powodzenia!!!
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Melbourne Victory vs. WSW BTS, 1.81 Unibet 1/10 ✅ 1:1 ???? Ależ szczęśliwie. Grzecho miałeś częściowo rację względem WSW. Niemniej Victory już wcześniej powinno wyrównać. Mają moc mimo wszystko, a mecz Heart cisnęli niemal cały czas. Derby to jednak derby i mimo, że drugi zespół z Melbourne gra fatalnie to w takich spotkaniach po prostu się nie poddają.
Hitowy mecz w australijskiej lidze. Lepsza ekipa z Melbourne, Victory zagra dzisiaj z vice mistrzem kraju - Western Sydney Wanderers. Oba zespoły prezentują bardzo solidny poziom. Gospodarze są na trzecim miejscu, a ich rywale na drugim. Melbourne gra dość ofensywny futbol. Ukazali to w ostatnich derbach przeciwko fatalnemu Heart. Wygrali bowiem 3:1. Świetnie zaprezentowali się Troisi oraz Nichols. Ponadto do formy wrócił Brazylijczyk Guilherme. Widać, że Muscat już opanował zespół po tym jak Postecoglou zaczął prowadzić reprezentację Australii. WSW natomiast radzi sobie znakomicie mimo krótkiego stażu w A-League. Zespół ten strzela w niemal każdym meczu, a i ostatnio są w wysokiej formie - cztery mecze bez porażki. W tym czasie ograli też CCM (aktualnego mistrza). Bramkę ostatnio zdobył Jurić, który wrócił po niemal miesięcznej absencji. Jest on bardzo skutecznym snajperem - sześć spotkań i cztery gole. Będzie szukał kolejnego trafienia przeciwko Victory. Ponadto oba zespoły zagrają w pełnych składach. H2H natomiast na korzyść WSW, w tym dwukrotnie padł BTS. I o poranku spodziewam się, iż mecz będzie ofensywny i oba zespoły ruszą na siebie dość mocno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Trochę dziwi mnie to że piszesz że MV jest w dobrej formie strzeleckiej. Tak na prawdę ich mecz z słabiutkim Heart zaczął się od czerwonej kartki Kisnorbo a i tak wbrew wynikowi ten mecz był wyrównany. Kusi pograć na gości bo w mojej opinii prezentują się lepiej, przede wszystkim w defensywie co potwierdza bilans bramkowy a to może być kluczowe, bo pewnie przyjdzie im grać z kontry dziś. Po okresie słabszej gry i remisach z zespołami z dołu tabeli powoli chyba łapią oddech, ja poczekam na live i zobaczę jak będzie wyglądał mecz, ale chyba będę próbował w stronę gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Adelaide United - Sydney FC
BTS @ 1.61 bet365 ✅✅✅
X @ 3.60 bet365 (ryzykowne) ✅✅✅
Adelaide dziś bez paru ważnych zawodników, zabraknie min zawieszonego Neumann&#39;a (11/4), kontuzjowanych Malika (12/2) oraz Carrusci (10/2), niepewny jest też występ Ferreiry (10/3). W drużynie Sydney niepewny natomiast jest występ Chianese (11/3) oraz Del Piero który w ostatnim meczu zagrał tylko 45 min (9/5). Obie drużyny są w środku tabeli, Adelaide to typowy średniak, Sydney natomiast według mnie ma potencjał na wyższą pozycję w tabeli gdyby nie mecze wyjazdowe, które im nie wychodzą. Problemem gospodarzy w tym meczu na pewno będą braki kadrowe dosyć podstawowych zawodników, natomiast problemem drużyny z Sydney jest wysoka średnia wieku zawodników (30 lat) oraz fatalna gra na wyjazdach. Spodziewałbym się wyniku 1-1, obie drużyny grają średnio, gdyby Sydney grało u siebie na pewno miało by przewagę, ale jako, że grają na wyjazdach nie spodziewałbym się z ich strony wyśmienitego występu. Dla mnie mecz będzie bez historii...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Central Coast - Melbourne Heart
Under 2.5 @ 1.80 bet365✅✅✅
1:0 wygra Central Coast @ 6 bet365 (ryzykowne)
⛔⛔⛔
Jutrzejszego poranka polskiego czasu odbędzie się w dalekiej Australii spotkanie pomiędzy Central Coast a Melbourne Heart. Drużyna z Melbourne zajmuje ostatnią pozycję w tabeli, bez zwycięstwa w 12 spotkaniach notując zaledwie 4 punkty. Ich rywalami będzie czwarta w tabeli drużyna z Gosford. Stawiam dziś na under, według mnie ciekawy bet, z trochę wysokim kursem, przynajmniej według mnie. Obie drużyny zdobywają bardzo mało goli (zajmują dwa ostatnie miejsca pod tym względem), co prawda drużyna z Melbourne traci dużo, jednak nie jest tak źle na wyjazdach. Central Coast natomiast zdobywa bardzo mało goli na własnym stadionie oraz mało tracą u siebie (1,3 gola na mecz u siebie). Te statystyki wyraźnie przemawiają za underem w tym meczu. Przejdźmy teraz do składów. W drużynie gospodarzy nie wystąpi Kwasnik (0 meczów w tym sezonie) oraz na nieszczęście dla Coast Marcos Flores (12/3, najlepszy strzelec tego zespołu) oraz młody Tom Slater (0/0). W drużynie gości nie wystąpi natomiast Orlando Engelaar (0/0) oraz Jonatan Germano (0/0). Jak widzimy w drużynie gospodarzy prawdopodobnie sezon z głowy ma ich dotychczasowy najlepszy strzelec Flores, po stronie gości zabraknie ciągle kontuzjowanego doświadczonego Engelaara (kiedyś występy w Bundeslidze). Nie zapowiada się według mnie ciekawy mecz, jednak na minimalną korzyść gospodarzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom