>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Wygrana Perth to kolejna zła wiadomość dla Sydney FC. Na szczęście, jak dotąd chce im się grać. MacLaren i spółka szaleją więc będzie dobrze. Lnie na overy bramkowe są coraz lepsze.:grin:
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: piłka nożna, A-League, Australia.
Godzina: 8:00
Spotkanie: Adelaide United – Central Coast Mariners
Typ: Central Coast Mariners AH(+2)
Kurs: 1,63
Bukmacher: Bet365
Analiza: 25 ( z 27) runda sezonu podstawowego.
Gospodarze walczą o miejsce co najmniej 2, co da im przewagę w play-off. Goście marzą o każdym remisie i każdym zwycięstwie, by poprawić fatalny bilans. Walczą i nie jest to gołosłowne stwierdzenie. W ostatnim meczu z Sydney FC w 86&#39; przegrywali 0:2 i doprowadzili do remisu 2:2!
Adelaide United: miejsce 4: 24 11-7-6 br. 37:26, u siebie: 12 6-4-2 br. 18:10. Średnia goli na mecz – 2,63 (u siebie 2,33) . U /o 2,5 – 10:14. W ich meczach po 5 razy było 0, 3, 4 gole, a 4 razy 1.
Central Coast, miejsce 10: 24 3-4-17 br. 28:58, wyjazd: 11 1-1-9 br. 11:30. Średnia goli na mecz – 3,58 (wyjazd 3,73). U /o 2,5 –6:18. W ich meczach 8 razy były 4, a 4 razy 2, 3 lub 5 goli.
W lepszej formie są oczywiście gospodarze, w 6 meczach 11 pkt., goście zdobyli tylko 1. Adelaide: 6 3-2-1 10:3, u siebie 3 1-1-1 5:3, Central Coast: 6 0-1-5 3:17, wyjazd 3 0-0-3 1:12.
Ruchy kadrowe: Adelajda – wracają po kontuzji ważni: pomocnik Sanchez (20/6 goli), pomocnik Carrusca (23/5 goli), a pomocnik Elsey (16/0) po pauzie za kartki, nie może grać Elrich (20/0) z powodu kontuzji. Marynarze: wracają po odsunięciu za kartki napastnik Austin (20/5) i charyzmatyczny ofensywny pomocnik Luis Garcia (7/1, został pozyskany w ostatnim okienku transferowym)
Statystyka H2H: 36 rozegranych spotkań: 13-7-16 br. 45:50, w Adelajdzie 17 8-4-5 br. 28:23. W tym sezonie drużyny grały w styczniu w Adelajdzie , a w lutym u Marynarzy, oba mecze wygrał zespół Adelajdy (3:1, 2:3).
Statystyki rzutów rożnych: z meczy H2H średnio 9,8 (4/10 6-9, 2/10 = 10, 4/10 11-13), linia 11,5 – 4/10. Gospodarze u siebie średnio 11,71(8/14 linia pokryta, uwzględniłem 2 mecze spoza ligi)), goście na wyjeździe 11,45 (8/11 linia pokryta). Linia AH(10) była pokryta RAZEM DLA OBU 20/24, linia 11,5 12/24. W meczu żadnej z drużyn nie było więcej niż 16 rogów!
Całkowita liczba kartek w meczu: H2H (15 spotkań) - średnio 4,40 (brak bezpośredniej czerwonej), w domu Adelaide (14 spotkań) – 6,31 (2 bezpośrednie czerw. przeciwnika), w 11 spotkaniach Marynarzy na wyjeździe - 5,54 (6 czerwonych, w tym 2 bezpośrednie, wszystkie Marynarzy). Sędzią meczu będzie Stephen Lucas. Znalazłem 13 jego meczy w roli głównego od kwietnia 2014 r.Ma średnią żółtych kartek 4,92, nie pokazał bezpośredniej czerwonej (2 razy czerwień za 2 żółte) . Linia kartek pokryta 8/13, nigdy więcej niż 7. Sędziował 1 mecz Adelajdy, przydzielił im 4 żółtka, a przeciwnikom 0. Sędziował 2 mecze Marynarzy – 2 x 5 kartek (3 i 4 dla Matrosów).
Faworytem ekspertów australijskich jest Adelajda, typują jej wyraźne, a nawet łatwe zwycięstwo. Z kolei rynek notowań bukmacherskich płaci za ich wygraną 1,25 do 1,30, a na początku notowań kilkanaście dni temu kurs oscylował ok. 1,35. Za zwycięstwo gości płaci się obecnie od 7,75 do 10,41 i utrzymuje się tendencja rosnąca.
Podsumowanie i wnioski: Goście mają interesujących napastników O&#39;Donovana, Austina, Ferreirę, za nimi w pomocy grają Bingham i Garcia. Problemem Marynarzy w linii pomocy jest brak rutyniarzy. Doświadczenie Garcii, jego technika i widzenie pola gry są bezcenne. Defensywa Central Coast jest kiepska 58 straconych goli w sezonie, 17 w ostatnich 6 meczach, po prostu strach się bać! Gospodarze nie mają jednak fightera w linii ataku, dlatego powrót ofensywnych pomocników Sancheza i Carrusco jest dla nich bezcenny. Pytanie tylko jak zagrają po kontuzjach?! Ostatnio w 2 kolejnych meczach Adelajda nie zdobyła gola. Seria 3 kolejnych meczy bez goli nie zdarzyła się jeszcze w historii tego klubu! Ich problemem, moim zdaniem niedocenionym jeszcze przez rynek, jest też wyrwa z lewej strony obrony, czyli brak Elricha. Być może Marynarze wykorzystają to. Adelajda na pewno dobrze gra w domu, jednak nie jest to niezdobyta twierdza. Marynarze nie są dla nich wygodnym rywalem, historia ich spotkań mówi, że Adelajda wygrała tylko 8 z 17 meczy u siebie!
Mój typ: 2 AH (+2,00), Adelajda tylko raz w historii, którą udało mi się sprawdzić (23 mecze) wygrała różnicą bramek większą niż 2. Stawiam na ten typ moją maksymalną stawkę 4/4, w najgorszym przypadku spodziewam się zwrotu.
Inną wartościową opcją jest granie rzutów rożnych +11,5 za 1,90, a na live zapewne opłacalne będzie branie niższych linii, w sprzyjającej sytuacji. Ważne, by pamiętać o liczbie 16, o czym napisałem wyżej. Widzę też pozytywnie granie sumy kartek AH(5) powyżej za 1,75.

Rezultat: 4:2 (3:1) ZWROT Komentarz: Reds (gospodarze) od pierwszej sekundy rzucili się do ataku. Jednak już w 5&#39; goście przeprowadzili atak lewą stroną , zastopowany przed polem karnym. W ten sposób biegła cała 1 połowa. Ku zaskoczeniu obserwatorów pierwszą bramkę strzelili goście po akcji swoją prawą stroną, tak jak sugerowałem w swojej analizie wyżej. Utalentowany O&#39;Donovan przebiegł z piłką pół boiska i strzelił przy słupku. Niestety Marynarze prawie wcale później nie korzystali z tego swojego skrzydła później, czego nie rozumiem. Jednak w 29&#39;, 35&#39; i 38&#39; Adelajda wykorzystała licznie stwarzane sytuacje. Defensywa Matrosów potwierdziła wszystkie mankamenty, ujawnione we wcześniejszych meczach. Mnie raził zwłaszcza brak agresywności i zdolności odbioru piłki atakującemu, pomimo, że mijał nie jednego, ani dwóch, ale nawet 3 lub 4 rywali! Grając w ten sposób zrujnowali też moją projekcję na over kartkowy AH(5). Po przerwie gra była nieco mniej intensywna, choć główny scenariusz był podobny jak w pierwszej.Ten przebieg zdarzeń zrujnował mój plan na over rzutów rożnych AH (11). W 82&#39; karny po faulu na Sanchezie dał Adelajdzie 4 bramkę. Na szczęście dla mnie 2&#39; później utalentowany O&#39;Donovan genialnym strzałem z linii pola karnego zmniejszył rozmiary porażki, a ja otrzymałem zwrot postawionego zakładu. To trafienie jest na pewno mocnym kandydatem na bramkę sezonu w A-League.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Do mojej analizy powyżej zapomniałem dodać informację, którą można wykorzystać oglądając i typując na żywo. Marynarze mają najgorszą statystykę w tej lidze jeśli chodzi o pojedynki w powietrzu. Wniosek: każdy stały fragment gry przy ich polu karnym, przy dośrodkowaniu górą, grozi mocniej niż zwykle utratą gola! A przy okazji kurs na rogi zrobił się już całkiem przyjazny, moim zdaniem. W bet365 over r.r. AH (11) wyceniają na 1,80.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
No i proszę jak ładnie w Melbourne. A jeszcze City karnego zmarnowało. Wesołych Świąt!
W sumie to nie, bo Fornaroli dobił swój strzał...warto zwrócić uwagę na Novillo, chłopak ma niesamowitą lekkość w grze,podejrzewam, że sprawdziłby się w niejednym średniaku europejskim, byle tylko zostawił komuś innemu wolne z dogodnych pozycji strzałowych, bo pcha się do każdego, i tak też 90% z nich ląduje na murze złożonym z graczy przeciwników :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
W tym sezonie, w prawie wszystkich meczach (z tego co pamiętam) z udziałem MC padały min. 2 bramki. Drugiej połowy nie oglądałem ale na overze się nie zawiodłem ????
Po powrocie do domu na FlashScore zobaczyłem &quot;66&#39; Fornaroli B. (Karny nietrafiony)&quot; stąd taka uwaga. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji o A-league!
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Dziś bardzo ważne spotkanie dla Wędrowców z Sydney. Do końca fazy zasadniczej zostały 2 mecze. Przy sprzyjających okolicznościach mogą zająć nawet miejsce premiowane od razu półfinałem fazy play - off. Warunkiem są zwycięstwa w 2 pozostałych do końca zasadniczego meczach i potknięcia rywali. Podsumowując, dziś trzeba wykonać 1 krok, a więc zwycięstwo nad outsiderem rozgrywek - C. C. Mariners. Typy przedmeczowe:
1(-1,5) i over 2,5 w meczu. Jeśli WS rzucą się od pierwszych minut do ataku to warto rozważyć 1/over 1,5 WS w pierwszej połowie. Jak będzie? Zobaczymy już niebawem, bo mecz rozpocznie się o godz. 10.40. GL!
PS
Analiza &quot;miejscowa&quot; ???? dla ciekawskich:
http://www.a-league.com.au/matchcentre/Western-Sydney-Wanderers-FC-v-Central-Coast-Mariners/811734#widget-match-day-tabs
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Tak na szybko, bez analizy, w pełni zgadzam się z przedmówcą i idę w stronę over 1,5 w pierwszej połowie po kursie 1,9 ( marathonbet.com), pozdrawiam.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Sydney - Adelaida. Sydney pożegnało się z play-offami. Za 3 dni mają kolejny mecz w AFC z Pohang Steleers. Adelaida zwyciężając może &quot;wskoczyć&quot; na pierwsze miejsce w tabeli. Podobna sytuacja jak we wcześniej opisywanym meczu jeśli chodzi o system play - off. Ostatni mecz &quot;Redsi&quot; mają z trudnym przeciwnikiem - Melbourne City. W teorii ???? powinni dzisiaj wygrać, chociaż podawany skład Sydney (przed meczem przynajmniej) jest dość mocny. No i jak to kangury ???? Sydney będzie walczyć o honor.
Podsumowując wychodzi: 2/over/bts, a do taśmy x2/dnb
Pozdrawiam i zobaczymy co z tego wyjdzie ????
Szkoda, że Sydney nic nie strzeliło ???? , ale i tak nie jest źle ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
No niestety, przez awarię (?) forum &quot;uciekły&quot; łatwe (w tym czasie) do typowania mecze. &quot;Trop&quot; do nich pozostał w poprzednich postach ???? W dzisiejszych meczach faworytem są goście (WS już prowadzi z Wellington), ale kto wie - może dojdzie do &quot;niespodzianek&quot; np. w meczu Sydney z Perth?
No i proszę &quot;słowo ciałem się stało&quot;, wietrzyłem niespodziankę, ale nie aż taką ???? . Sezon zasadniczyw A-league się skończył, pozostały play - offy. Jeśli będzie coś ciekawego to postaram się napisać.
PS Z tego co widzę, to szału jeśli chodzi o wypowiedzi w dziale nie ma ????
PS2 Czyta to ktoś czasem? ???? ))
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Do taśmy bankowo, nawet w &quot;ciemno&quot; ???? , a za rozsądne pieniądze to po podaniu składów i chociaż 10 - 12 minutach oglądania meczu na żywo. Wtedy można podjąć stosowną decyzję i ewentualnie skorygować przedmeczowe zakłady. Na overach MC się w tym sezonie nie zawiodłem ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Zależy w jakim buku. W poście nr 51 kolega miał w Maratonie 1,9, a w Premium (bwin) to samo zdarzenie było po 2,05/2.1. Co prawda to były kursy przedmeczowe, ale zasada podobna ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Szalona końcówka w meczu Brisbane vs MV! Na przedmeczowym &quot;taśmowym&quot; kuponie miałem 1x, ale z obrazu meczu wynikała duża przewaga MV i szczerze mówiąc spisywałem kupon na straty. W pierwszej połowie Roar nie istniało i jedyna nadzieja była taka, że przyjezdni &quot;spuchną&quot;. Jak dla mnie goście powinni co najmniej zremisować. Czerwona kartka dla MV też miała znaczenie chociaż gola na 0:1 strzelili w 10! Coś czuję, że będę starał się grać przeciw Brisbane w kolejnej fazie play-off. Pozdrawiam
 
D 11

demois

Użytkownik
Kursy na bramki zdecydowanie wyższe niż kursy przedmeczowe ???? Azjan over 3 w meczu Melbourne City - Perth Glory kurs 2.425 w Bet365
 
adam92 266

adam92

Użytkownik
ja dalem tam azjan 5 kartek przed meczem uwazam ze bedzie tam sporo kartek szczeiolnie perth zbiera dosc sporo kartek w spoktaniu
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja &quot;przewrotnie&quot; dałem 1 poł. under 2,5 i x, natomiast over i kartki &quot;przewiduję&quot; na drugą część spotkania.
Bramka Fornaroliego niczym z ligi brazylijskiej! City górą!
 
Do góry Bottom