>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
idę ponownie pod prąd miejscowym ekspertom (http://www.a-league.com.au/matchcent...match-day-tabs) i utrzymuję swój kierunek w tym meczu skłaniając się na typy w stronę gospodarzy. Na pewno jednak nie będę atakował tego spotkania dużymi kwotami. Dukat to max. tego co postawię na typ w stronę gospodarzy.
Dla porządku dukat minus, na live (z emocjami!) remis plus, ogólnie cała kolejka na plus ???? Jedna bramka Glory i byłoby calkiem super.

Dziękuję za uwagę i do zobaczenia ????
PS Za tydzień po kursie 2,50 jest 1 na Phoenix. Po dzisiejszym meczu skłonny jestem im zaufać. Nawet dnb można przemyśleć dla ostrożniejszych. Odstrasza h2h, ale dzisiaj nieźle się prezentowali. Pytanie co pokazali WSW bo nie oglądałem?
PS Nie mogę Wam podziękować + bo ta komuna &quot;techniczna&quot; mi na to nie pozwala ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Następne spotkania:
03.02. 09:50 Brisbane Roar vs Sydney FC - ...................................................... ????
04.02. 07:35 Wellington Phoenix vs WS Wanderers - skłaniam się na gospodarzy ew. dnb/1x
04.02. 09:50 Melbourne Victory vs Melbourne City - over/bts ze wskazaniem na bts
04.02. 12:00 Perth Glory vs Newcastle Jets - over/bts ze wskazaniem na over
05.02. 07:00 Central Coast Mariners vs Adelaide United - ? tu wszystko może się zdarzyć ????
Ok, taśma tygodniowa już zrobiona ???? GL wszystkim i do zobaczenia ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
04.02. 12:00 Perth Glory vs Newcastle Jets - over/bts ze wskazaniem na over
Nic się proszę Państwa w mojej ocenie tego spotkania nie zmieniło. Dla przypomnienia tylko, krótkie oceny obydwu zespołów:
a) obydwie ekipy nieobliczalne, niezależnie, czy grają u siebie, czy na wyjeździe. Oba zespoły przodują w średniej klasyfikacji bramek padających w meczu. H2h potwierdza tezę o skłonnościach overowo/bts - owych obydwu zespołów. Nawet w tabeli 10 kolejek przed końcem sezonu zasadniczego są koło siebie (5 i 6),
b) ostatnie spotkania pokazały, że Jetsi dzielnie walczą o fazę play - off, dobrze zaprezentowali się w meczu z &quot;gwiazdami&quot; City, w Perth się nie położą i pewnie coś ustrzelą - szanse rosną bo Reddy (podstawowy bramkarz gospodarzy) nie zagra w opisywanym meczu. Zastępcy to dla mnie klasyczni &quot;no name man&quot;,
c) kto oglądał ostatni mecz Glory, to rwał włosy z głowy. Tyle okazji, tyle sytuacji, bramka dla nich nie padła (jakim cudem?), a na koniec stracili podstawowego bramkarza. Mam nadzieję, że się przynajmniej w...ą i ambitnie rzucą na Jetsów, a co najmniej strzelą bramkę lub 2,
d) kadra - poza Reddym, oba zespoły w możliwie optymalnym składzie, ale sytuację trzeba śledzić, bo do meczu trochę czasu,
e) typy/przewidywania: over 2,5/bts i ich kombinacje wydają się w miarę pewne, więc przed meczem zagram za małą stawkę, po głowie chodzi mi bramkowy remis (za miedziaki) i dokładny wynik 2-2, lub 3-3 za monetę, Overek elegancko do przerwy na plus, dokładny wynik prawie ????
f) mam nadzieję, że to będzie otwarte spotkanie, oba zespoły lubią tracić/strzelać bramki, wykonawców z przodu na to mają. Postaram się obejrzeć to spotkanie i oby poszło po mojej myśli ????
PS Teraz popatrzyłem, że miejscowi wieszczą 2-2: wyjątkowo się z nimi zgodzę.
GL! Otwarty meczyk, wszystko zgodnie z planem ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
04.02. 09:50 Melbourne Victory vs Melbourne City - over/bts ze wskazaniem na bts
Tutaj j. w. w mojej ocenie nic się nie zmieniło. Krótkie przypomnienie:
a) MV - 3 ostatnie mecze i 3 x bez punktów! Kibice, włodarze i sam zespół mocno zawiedziony, akurat nadarza się okazja do rehabilitacji i to w derbach. Sytuacja w tabeli jest taka, że po ewentualnym zwycięstwie, drugie miejsce będzie już coraz bardziej prawdopodobne, a to już może być sukces. Niezależnie czy gospodarzom się uda wygrać, to o bramkę z ich strony jestem spokojny ???? - Berisha nie zawiedź!
b) MC - ostatnie mecze ze zmiennym szczęściem, u siebie męczarnie i punkty, na wyjeździe wpierd...l, żal na nich patrzeć, a to był lubiany przeze mnie zespół. Cóż nowy trener chyba nie ma wpływu na swoje &quot;gwiazdy&quot;, wątpię, czy derby coś zmienią. No ale liczę chociaż na szacunek dla samego siebie takich zawodników jak Fornaroli i Cahill - co najmniej jedna bramka z ich strony powinna wpaść,
c) Kadry zespołów w możliwie optymalnych zestawieniach, zalecenia co do śledzenia wiadomości na ten temat takie jak w powyższym poście,
d) typy/wróżby: przed meczem bts za małą stawkę, Berisha strzeli za miedziaka,&quot;teoretycznie&quot; gospodarze powinni być &quot;lepsi&quot;, ale czy wygrają? Za monetę dam też remis - derby to derby ???? rządzą się swoimi prawami,
Bts plus, Berisha plus, live za miedziaka 1-1 minus, live taśma z kontrą (bo ch.. Victory wyglądało) za miedziaka minus
e) Zalecenia - warto obejrzeć, mam nadzieję, że obydwie strony podejdą ambicjonalnie do tego spotkania i po jednej chociaż bramce strzelą.
PS Tylko niech &quot;gwiazdorzy&quot; nie spierdo...lą ewentualnych karnych ???? Właśnie!
PS2 Gdzie ten nasz miłośnik Phoenix? Prezezo do dzieła ????
GL2!
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Napisałem też:
&quot;04.02. 07:35 Wellington Phoenix vs WS Wanderers - skłaniam się na gospodarzy ew. dnb/1x&quot;
Uwaga, mój kierunek na 1 osłabł, bo mecz odbędzie się w New Plymouth, a nie w Wellington!, ale co do zasady:
a) &quot;gospodarze&quot; nieźle zaprezentowali się w ostatnim meczu z Adelaidą, chociaż niektórzy powiedzą, że Redsi pudłowali na potęgę. To prawda, ale Phoenix tez mieli swoje okazje. Po tym meczu pomyślałem, że teraz czas na rehabilitację &quot;u siebie&quot;, a jak zobaczyłem z kim zagrają (dość słabym na wyjeździe WSW) to od razu zaświtała jedynka. Teraz jestem mniej przekonany chociaż teoretycznie Phoenix powinni dać sobie radę. Teoretycznie ????
b) dla WSW to też bardzo ważny mecz (zespoły zajmują odpowiednio 7 i 8 pozycję), w tym spotkaniu jeśli ktoś straci 3 punkty to play offy staną się trudno osiągalnym celem. Tym bardziej oba zespoły powinny się postarać, bo ich mecz jest &quot;pierwszy&quot; w kolejce. Po nich grają opisane powyżej drużyny. Mam nadzieję, że jednak gospodarze nie przegrają tego spotkania, piłkarsko jak dla mnie są po prostu lepsi, goście nierówni ale...?
c) Kadra: &quot;Gospodarze&quot; w najmocniejszym zestawieniu, goście też jak to możliwe na tą chwilę. Ciekawostką jest zatrudnienie przez WSW legendy australijskiej piłki 35 letniego Ryana Griffithsa (powrócił z Hong Kongu) , jednak przypadek Schmeltza powinien ostudzić entuzjazm kibiców z Sydney,
d) Typy - z jedynką teraz (przed meczem) bym uważał, ale kombinacje do taśm z dnb/1x, lub ewentualnie w trakcie meczu jak najbardziej. Stawki symboliczne. Wobec faktu gry na neutralnym terenie (choć to dalej Nowa Zelandia) najlepiej samemu ocenić jak się sprawy mają na live.
Niestety minus - na szczęście symboliczny, Phoenix jak dzieci we mgle ????
PS Postaram się obejrzeć i coś skrobnąć w trakcie ???? GL po raz 3!
PS Ja już swoją robotę wykonałem ???? Pozdrawiam czytelników i do zobaczenia ????
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Witam. Nie mam zbytnio pomysłu na jutrzejsze spotkanie. Brisbane przespacerowało się po rywalach w eliminacjach Ligi Mistrzów. Cztery gole strzelił Borrello, którego akurat jutro zabraknie za kartki. Wiadomo jednak, że jest kim go zastąpić, chociażby MacLarenem siedzącym ostatnio niespodziewanie na ławce.
Z drugiej strony Sydney dla którego to jeden z najbardziej znienawidzonych wyjazdów. Tylko 3 wygrane w 18 meczach. Już raz w tym roku grali w Queensland, remisowo 1:1. Skład silny. Brak jedynie pauzującego za kartki bocznego defensora Zullo.
Myślę, że kwestią podstawową na jutro będzie to czy Sydney za wszelką cenę będzie chciało wygrać. Po zdobyciu Melbourne są już oni praktycznie pewni wygrania sezonu zasadniczego. Na pewno będą wciąż polować na &#39;The Invincibles&#39; by nie przegrać żadnego meczu.
Nie chce mi się wierzyć by to akurat Brisbane było w stanie przerwać passę Sydney. Owszem ostatnio znowu zaczęli wygrywać (na farcie, ale jednak).
Co gram. Tylko for fun
Brisbane Roar - Sydney FC correct score 1:1 @ 6,25 betano
W końcu muszę to spróbować. Jeżeli miałbym coś doradzać to może jeszcze Sydney DNB @ 1,67 - ale ten kurs taki jakiś nędzny...
 
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Myślę, że kwestią podstawową na jutro będzie to czy Sydney za wszelką cenę będzie chciało wygrać. Po zdobyciu Melbourne są już oni praktycznie pewni wygrania sezonu zasadniczego.
Prezezo, to jest idealne określenie głównego argumentu, dla którego odpuszczam obstawianie przed meczem. Nie wykluczam, że na live coś postawię, ale najpierw chcę zobaczyć z jakim planem i zaangażowaniem wyjdą na boisko obie drużyny. Do zobaczenia rano.
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Witam,
trochę zerknąłem na tabele, zespoły... i to co wiem na dzisiejszy mecz to.. nic nie wiem. Kolejny z tych meczy gdzie niewiele można powiedzieć i każdy scenariusz jest możliwy. Sydney ma przewagę 11pkt, Roar nawet jak straci pkt spadnie max o jedną pozycję. Niby każdy zespół o nic nie gra, ale jednak Roar walczy o to 3 miejsce przed playoffami a Sydney walczy o rekord.. do tego dochodzi jeszcze jeden aspekt, o którym nikt chyba nie wspomniał. Za 5 dni Roar jedzie do Chin na kolejną rundę eliminacji do LM. A tam przeciwnikiem już nie będą półamatorzy z Filippin tylko zespół z Szanghaju trenowany przez Gustavo Poyeta, mający w składzie Teveza, Guarina i Martinsa. Dlatego myślę, że tutaj będzie remis. Oba zespoły będą chciały po prostu przejść przez spotkanie. Na moje typy wybieram wszystkie możliwe kombinacje remisów + under:

Brisbane Roar - Sydney FC (0:0)
x - @3,4 ✅
x ht - @2,25 ✅
x/x - @5,5 ✅
un2,5 - @2 ✅

oczywiście ta dzisiejsza gra jest dla frajdy.
pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Czołem koledzy ???? Ubiegłeś mnie majekx z tymi Chinami bo chciałem podkreślić, że Roar bardzo poważnie i prestiżowo traktują te rozgrywki (AFC), wasze rozkminy wpisują się w mój tok rozumowania i wszystko fajnie, ale ten mecz to ja tylko (mam nadzieję) obejrzę.
Moje słowo droższe niż pieniądze tego świata - do końca sezonu zasadniczego nie zagram meczu z Roar ???? Rzekłem ???? Do zobaczenia jutro, przypominam o Phoenix, że nie grają na swoim stadionie (chociaż tydzień temu Jetsom taki fakt nie przeszkodził ???? ).
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
A ja wejde w delikatny overek 1,5. Nawet jak nie bedą chcieli się wysilač to dla kibiców po jednej bramce powinni strzelić.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Ok. Dla Roar LM jest wazna. Ale nie czarujmy sie. Pojada do Chin i na 99 procent dostana oklep. Mysle ze są tego swiadomi.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ok. Dla Roar LM jest wazna. Ale nie czarujmy sie. Pojada do Chin i na 99 procent dostana oklep. Mysle ze są tego swiadomi.
Pamiętam sezon 2015, wtedy Roar grało w silnej grupie, myślałem wtedy tak jak Ty ???? i przejechałem się ostro, bo Brisbane walczyło do końca, do ostatniego meczu. Potrafili wygrywać z Pekinem (na wyjeździe!, pamiętam jak słoń bo wjeb.. kasę w tym meczu ???? ) i z tego co pamiętam Urawą (też wjebał.. ???? ), a to nie ogórki! A Brisbane też miało być &quot;wtedy&quot; bez szans.
Od tamtej pory nie przepadam za Roar ???? ???? ????
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Chiny Chinami, ale chyba sie dzisiaj nie położą i tak bedą czekać na koniec meczu.
może nie położą... ale mogą zniechęcić do gry Sydney. Pamiętaj, że w poprzedniej LM Sydney zostało wyeliminiwane przez Luneng, Victory było w grupie za SIPG. W zeszłym sezonie Luneng dodatkowo w kwalifikacjach na wyjeździe ograł Adelaide (jeszcze aktualnego mistrza).
Ok. Dla Roar LM jest wazna. Ale nie czarujmy sie. Pojada do Chin i na 99 procent dostana oklep. Mysle ze są tego swiadomi.
Myślę, że chociaż powalczą... w końcu to Australijczycy. Szanse zawsze mają..

Więc myślę poważnie traktują przeciwnika - a to na pewno nie sprzyja graniem 5 dni wcześniej na 110% i umieraniem na boisku.
jak będzie zobaczymy. Oby było fajne widowisko

pzdr.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Kur... mać! Ostatni raz grałem tą cholerną Australie. Tyle okazji i nie potrafili gola strzelić. W lidze podwórkowej mają lepszą skuteczność.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom