>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
I taka Analiza ode mnie na juz. Skoro Ulsan wdeptal w ziemie Roar a Kashima ich tydzien temu ograla to dzis Kashima powinna przejechac sie po Tajach z podobnym gangbangiem. A kurs 2,80. Ja gram.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Jeszcze jeden gol dla SIPG byłby wskazany.
A Kashima niby się obudziła, ale będzie ciężko niestety :/
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Podsumowanie: cudów się nie spodziewałem, dukaty zarobione ???? Przepaść pomiędzy kontynentami się pogłębia. Ale co powiedzieć gdy taki Oscar, jest 5 razy droższy, niż cały klub Wędrowców?
 
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Postawiłem tą Kashime w drugiej połowie za 2,2 ale chyba nic z tego nie będzie.
E: O karny, błagam niech strzelą.
E: Genialne wykonanie, zmylił nawet bramkę.
Co za szambo, od oglądania tego można dostać raka. ⛔ Jak zwykle ostatnio w tych egzotycznych zakątkach. Wracam do Europy gdzie lepiej idzie, nie wiem co mnie tu znowu przyciągnęło.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Co za szambo, od oglądania tego można dostać raka. Jak zwykle ostatnio w tych egzotycznych zakątkach. Wracam do Europy gdzie lepiej idzie, nie wiem co mnie tu znowu przyciągnęło.
Przecież niestety wystarczyło ładować przeciw naszej kochanej Australii np. jak prezezo podawał i byś liczył kasę. Zakładam że widziałeś Tajów ostatni mecz, gdzie zaprezentowali się dobrze i wywieźli &quot;od nas&quot; remis. Ja po tym meczu nie miałem zamiaru stawiać przeciwko nim. Skupiłem się na &quot;pewniakach&quot; ( np. Szanghaj hcp -1, 1/1, 1 i over 2,5) po b. dobrych kursach. I nie pożałowałem ????
PS Ale jakby karny Kashimie wszedł, a Tajowie nie dobili w doliczonym, to byłaby euforia ???? co?
PS2 A na dodatek mój ulubieniec Dangda siedział cały mecz na ławce ???? A i tak wygrali ????
 
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Przecież niestety wystarczyło ładować przeciw naszej kochanej Australii
Nie mogłem niestety bo za wcześnie dla mnie były te mecze.
Zakładam że widziałeś Tajów ostatni mecz, gdzie zaprezentowali się dobrze i wywieźli &quot;od nas&quot; remis
Nie widziałem, stawiałem w drugiej połowie sugerując się tym co widziałem w dzisiejszym meczu, czyli tym, że po przerwie tajowie tylko się bronili, a wyjścia do kontr mieli mizerne. Spodziewałem się też, że Japończycy jak przystało na faworytów całego turnieju będą z biegiem czasu coraz bardziej naciskać i w końcu strzelą.
Ale jakby karny Kashimie wszedł, a Tajowie nie dobili w doliczonym, to byłaby euforia co?
A po co ta złośliwość qowalsky? Nie byłoby euforii bo grane za grosze. A prawilnie rozliczyłem i przyznałem się do kolejnej egzotycznej porażki, od dłuższego czasu mi tam nie idzie co podkreślam. A że od tego meczu można było dostać raka to akurat fakt z którym nie da się dyskutować.
 
T 307

tomekk25

Użytkownik
Wyglada na to, ze w kazdym meczu AFC Ligi Mistrzow mozna dawac handi przeciwko druzynom z Australii, bo to wszystko wchodzi.

Wcześniej Ulsan Hyundai zagra z Brisbane. Niby faworyt jest tu oczywisty, ale po tym co pokazał Brisbane w Shanghaiu w eliminacjach wstrzymałbym się z graniem na gospodarzy po 1,73. Brisbane jest jednak mega nieobliczalne.
Jq zagralem sobie 2z3 Ulsan, Urawa i Shanhai z handi
Prezes, raz napisales, ze wstrzymałbys sie z graniem na gospodarzy, a potem napisales ze zagrales na nich handi. Tak sie chyba nie robi? ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
A po co ta złośliwość qowalsky? Nie byłoby euforii bo grane za grosze. A prawilnie rozliczyłem i przyznałem się do kolejnej egzotycznej porażki, od dłuższego czasu mi tam nie idzie co podkreślam.
To nie była złośliwość, tylko racjonalne przypuszczenie. Jak mi wchodzą mecze w 90 min. to się cieszę, jak wtapiam w 90 min. (jak w Melbourne ostatnio) to &quot;chodzę&quot; struty. Gdzie tu złośliwość kolego? Jak coś to bez obrazy ????
 
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Nie qowalsky, nawet jakby to weszło to i tak z przebiegu meczu wiem, że byłby to fart bo potencjał w drugiej połowie widziałem większy a wyszła z tego całkowita kaszana. Inaczej jest jak stawiasz na coś i piłkarze cisną, typ wchodzi i wtedy jest euforia bo wygrałeś i wiesz, że dobrze zinterpretowałeś spotkanie, a inaczej jest jak wszystko układa się wręcz przeciwnie do tego co założyłeś, masz świadomość, że źle to przeczytałeś i wtedy nawet jak typ fartem wejdzie to nie ma euforii tylko raczej zastanowienie co dalej. A co do tej złośliwości, to myślałem, że to ironia z Twojej strony... bywa ;)
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
A co do tej złośliwości, to myślałem, że to ironia z Twojej strony... bywa
Stary, nawet nie wiesz jaki ja potrafię być złośliwy/sarkastyczny/z trudnym charakterem/okropny itp. itd. (moja żona potwierdzi ???? ), tutaj to ja zachowuję się jak &quot;baranek boży&quot; ???? Pozdrawiam ????
 
zonu 635

zonu

Użytkownik
Pobierać na jurto Jiangsu -1,5 @1,82?
Byłbym wdzięczny za opinię kogoś bardziej obeznanego w tym temacie ????
 
Do góry Bottom