>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open '11 - turniej główny

Status
Zamknięty.
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Tomic Bernard- Lopez Feliciano
AKO. 2.30 ✅
50j.​


Po takim kursie to jest typ dnia. Tomic utalentowany Australijczyk, bardzo pewnie w 1 rundzie pokonał Chardego. Zaprezentował bardzo mądrą i rozważną grę, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę to, że ma dopiero 18 lat, a momentami wyglądał jak doświadczony zawodnik. Dysponuje bardzo dobrymi warunkami fizycznymi, i dobrym serwisem, ale nie jest to typowy bombardier, preferuje raczej mądrą taktyczną grę, dobrze gra slicem. Gra u siebie, będzie miał za sobą publiczność, co tez jest dodatkowym atutem. Lopez by musiał świetnie serwować i skracać wymiany, bieganiem do siatki, ale i to raczej by było za mało na wygranie tego meczu.

Hernych Jan +1,5 seta - Bellucci Thomaz
AKO. 2.20 ✅
25j.​


Przesadzili trochę z kursami. Henrych na początku sezonu gra bardzo dobrze, a Bullucci nie zachwyca. Czecha stać tu nawet na zwycięstwo.

Isner John - Stepanek Radek
AKO. 2.04 ✅
35j.​


Jakby Isner był w optymalnej formie to nie zastanawiałbym się ani chwili nad tym typem, ale nawet mimo braku tej najlepszej formy powinien pokonać słabego Stepanka. Serwis lepszy po stronie Amerykanina, w wymianach też przewaga po jego stronie, Czech lepszy przy siatce, ale samym volleyem meczu nie wygra.

Soderling Robin -8,5 gema - Muller Gilles
AKO. 2.14 ✅
40j.​


Co tu dużo pisać. Różnica klas. Soderling w dobrej formie i zmiecie Mullera z kortu.

I jeszcze pomyślę nad Del Potro, ale to później.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Kamil, abstra***ąc od typu, to zbyt duże uoglónienie. W karierze ma mniej więcej 50/50. W 2010 miał bilans ujemny, w 2009 dodatni i tak się kręci ;)
Np. Tsonga ten bilans ma o wiele lepszy, a ich returnów nie ma co porównywać ;)
chodziło mi bardziej o bilans z ostatnich miesięcy, m.in. ostatnie porażki z Berdychem, Roddickiem, Berrerem czy Troickim.
 
mataz 1

mataz

Użytkownik
No to mamy kolejny dzień za sobą i kilka emocjonujących spotkań. 5 setowe wygrane Dasco, Almagro, Federera przyniosły wiele emocji i zwrotów akcji. Wczoraj moje główne typy(pisane grubą czcionką) standardowo z jednym błędem. Federer nagle w trakcie z meczu Simonem chyba przypomniał sobie, że jeszcze z nim meczu nie wygrał i nie można tak łatwo poprawić ujemnego bilansu. Gra Rogera przypominała mi obraz z pół finału us open, dużo nie wymuszonych błędów i nagle strach przed tym, że ja ten mecz mam wygrać, a coś się zacięło. Simon od 3 seta pokazał kawał dobrej gry, w swoim stylu defensywna obrona, z wyprowadzeniem kontry, biegał jak młody bóg i naprawdę ciężko w 2 fazie meczu było Rogerowi ustrzelić go w trakcie wymiany. No, ale ostatecznie wygrał obrońca tytułu, być może dla niego, że to w 2 rundzie przytrafił mu się taki mecz, bo kto inny w dalszej części turnieju przy takiej grze Rogera mógłby odprawić z kwitkiem, a tu się udało wyjść cało.
No typy na dzisiaj chyba bez zbędnych sensacji i Ameryki nie odkryłem, bo raczej są dość to popularne bety na dzisiaj:
Bernard Tomic v Feliciano Lopez typ 1 @ 2.20 @ 6/10 ✅✅✅
Tutaj mamy typ na młodego utalentowanego Australijczyka kontra hiszpański s&amp;v. Tomic naprawdę zaimponował mi w pierwszej rundzie stylem i poziomem gry, naprawdę posiada ciekawe zagrania, miesza uderzenia, nadaje różne rotacje, dobrze operuje slicem oraz ma bardzo solidny serwis. Z drugiej strony Felek, czyli co czego można się po nim spodziewać to serwis i wypady do siatki. W wymianach myślę, że punkty powinien wygrywać Tomic, gdyż Lopeza nie uważam za zbytnio solidnego z głębi kortu. Bernard sprawia wrażenie bardzo wyluzowanego na korcie i pewnego swojej gry, co prawda jego rywal w pierwszej rundzie Chardy jest bez formy, ale zwycięstwo w 3 szybkich setach było bardzo przekonujące. Warto zwrócić uwagę, że Bernard ma tu coś do udowodnienia, bo po awanturach o WC, napewno chce pokazać, że jest zawodnikiem, który spełnia pokładane w nim na dzieje. Z turnieju odpadł już Hewitt, Ebden, Luczak, także ktoś musi bronić australijskiego honoru i przy aplauzie fanatycznej australijskiej publiczności Bernard będzie walczył na 110%.
Milos Raonic v Michael Llodra typ 2 @ 1.50 @ 7/10 ⛔⛔⛔
typ over 9,5 gema w 1 secie @ 1.53 @ 2/10 ✅✅✅
typ tie break w meczu TAK @ 1.53 @ 2/10 ✅✅✅
Tutaj mamy spotkanie młodego gniewnego z Kanady przeciwko francuskiemu profesorowi s&amp;v. Raonic poczynił spore postępy w zeszłym sezonie. Jest to zawodnik, który opiera swoją grę na serwisie i wymianach z głębi pola. Notuje dużo asów w każdym meczu, lecz współczynnik winnerów z asami często jest mniej więcej na równi z eu, co świadczy o jego dużej nieregularności w wymianach. W pierwszej rundzie pokonał Phau&#39;a, lecz grał 2 tb, także świadczy to o tym, że nie było jakieś kolosalnej przewagi ze strony Kanadyjczyka. Llodra powinien spokojnie swoim serwisem nadążać za Raonicem, a ponadto liczę na jego ciekawy repertuar zagrań i duże doświadczenie. W h2h jest jeden 1:0 dla Kanadyjczyka po spotkaniach w kwalifikacjach do mastersa Toronto 2009, gdzie wiadomo Kanadyjczycy zawsze dają z siebie 110%, natomiast okres 2008-2009 był to czas słabszej gry i wielu nieudanych spotkań. Obecnie poziom gry Michaela prezentuje się całkiem pozytywnie i po przekonujących wygranych w pierwszej rundzie singla i debla czas na kolejny krok.

Mikhail Youzhny v Blaz Kavcic typ 1 @ 9/10
✅✅✅
typ DW Youzhny 3:0 @ 1.90 @ 2/10 ⛔⛔⛔
Rosyjski czarodziej rakiety kontra słoweński kwalifikant. Michail bez problemów ogarnął mecz w 1 rundzie z Turkiem Illhanem i wygrał w 3 setach bez historii. Natomiast Kavcic w pierwszej rundzie poradził sobie z młodym service-manem z RPA. Tutaj ma zawodnika o zupełnie odmiennym stylu gry. Youzhny to przede wszystkim punkty zdobywane z wymian i świetny jednoręczny bh. Blaz to gracz, który ostatnio zaczął się wybijać ponad poziom challengerów, jego gra bazuje również na wymianach i operuje bh, jednakże ma on tutaj przeciwnika, który może być dla niego wzorem do naśladowania. Blaz ma dość przeciętny serwis i czasem lepiej idzie mu gra przy podaniu przeciwnika, niż w momencie, gdy sam ma ją wprowadzić do gry. Widzę tutaj okazję do zdobywania punktów przez Rosjanina po returnie.
Mój błąd coś mi się pomyliło przy opisie youzhnego i operuje jednoręcznym bh, cóż każdy czasem się pomyli, a nie jestem chodzącą encyklopedią jeśli chodzi o styl gry zawodników, także zawsze jestem chętny wysłuchać uwag, jeśli zdarzy mi się coś przekręcić. Dzięki za poprawkę.
Santiago Giraldo v Marin Cilic typ 2 @ 1.38 @ 7/10 ✅✅✅
typ Cilic wygra pierwszego seta i mecz @ 1.72 @ 2/10 ✅✅✅
Mamy tutaj spotkanie Marina z Kolumbijczykiem Gilardo. Cilic co prawda w turniejach mniej istotnych ostatnio dużo słabszych występów, lecz na szlemach jest to zawodnik, który prezentuje solidny poziom. W pierwszej rundzie odniósł pewne zwycięstwo nad Youngiem, serwis funkcjonuje jak należy, a także w wymianach prezentował się okazale. Młody Kolumbijczyk to gracz, który grywał jak dotychczas najlepiej na kortach ziemnych, lecz na początku sezonu 2010 już 2 rozegrane turnieje przed szlemem i całkiem poprawne wyniki na kortach twardych. Nie zmienia to faktu, że niekwestionowanym faworytem jest tutaj dla mnie Chorwat. Na marginesie można zwrócić uwagę, że Marin jest zawodnikiem lubującym się w przygotowaniu taktycznym do danego spotkania, analizuje grę przeciwnika i stara się przed spotkaniem przygotować konkretny plan również pod kątem gry rywala, co nie jest sytuacją zbyt często spotykaną wśród zawodników.

Andreas Seppi v Jo-Wilfried Tsonga typ 2 @ 1.16 @ 9/10
✅✅✅
typ Tsonga handi -1,5 seta 1.45 @ 7/10 ✅✅✅
No mamy tutaj spotkanie dwóch zawodników, którzy w pierwszej rundzie wywinęli się z pod noża wygrali swoje spotkania ze stanu 0-2. O tyle uważam, że Tsonga miał o wiele trudniejszego rywala, bo Niemiecki Picasso, popisywał się w swoim stylu niesamowitymi zgraniami, mieszał rotacje, a slice i drop shot z jego strony to wspaniałe zagrania. O tyle wygrana Seppiego z emerytowanym Clementem nie przynosi mu za wiele chluby. Nie widzę specjalnie tutaj czym mógłbym się przeciwstawić Seppi Francuzowi, może będzie w miarę regularny w wymianach, ale to Tsonga będzie stroną atakującą i nadającą ton, liczę nad przewagę uderzeń wygrywających na ue w tym spotkaniu ze strony Francuza. Dobrym typem wydaje mi się także handi -1,5 seta, gdyż uważam, że powinno ono się zakończyć w 3 maksmyalnie 4 setach.
David Nalbandian v Richard Berankis typ 1 @ 1.22 @ 7/10 ZWROT
typ DW Nalbandian 3:0 @ 2.20 1/10 ZWROT
No jak dla mnie różnica w klasie zawodników jest diametralna. Co prawda głównym aspektem na minus dla Nalbandiana jest 5 setowy wyczerpujący pojedynek z Hewittem, lecz wierzę, że zdołał on zregenerować siły, poza tym David w życiu już trochę 5 setówek się nagrał, więc nie powinno być to dla jego organizmu, aż takim wielkim szokiem. David jest głodny zwycięstw i nie wyobrażam, że po pojedynku z Hewittem, mógłby tutaj odpuścić z zawodnikiem o wiele łatwiejszym do ogrania. Młody Litwin ograł w 1 rundzie gładko dziką kartę z Australii Matosevica, który jest graczem na codzień w challengerach. W gra Nalbandiana w 1 rundzie wyglądała bardzo okazale, bardzo dobrze prezentował się w wymianach, świetnie operował oburęcznym bh zarówno po crossie jak i po linii, chodził do siatki, od początku grał bardzo agresywnie jaki i zarówno urozmaicone zagrania. Liczę tutaj na wygraną Nalbandiana w 3 setach, bo będzie chciał szybko rozstrzygnąć to spotkanie na swoją stronę i nie tracić niepotrzebnie siły. Na wszelki wypadek warto zagrać typ u buka, który daje zwrot w razie kreczu, gdyby przypadkiem nogi odmówiły posłuszeństwa Argentyńczykowi.

Juan Martin Del Potro v Marcos Baghdatis typ 1 @ 1.72 @ 6/10
⛔⛔⛔
typ over 3,5 seta @ 1.50 ✅✅✅
No i na koniec szlagier 4 dnia AO sądzę, że na zakończenie sesji czeka nas piękny pojedynek. Mamy tutaj powracającego JMD, kontra Cyryjskiego finalistę AO sprzed 5 lat. Ja skłaniam się ku zwycięstwu Argentyńczyka, pokonanie Dudi Seli w pierwszej rundzie w 3 setach jest dla mnie pozytywnym wynikiem. Wszyscy wiemy jaka jest sytuacja z Juanem, powrót po kontuzji i straconym całym sezonie poprzednim, jednakże wierze w jego talent i motywację w powrocie do ścisłej czołówki. Jakby nie było jest to jeden z 2 zawodników, którzy potrafili wykraść wielkoszlemowy triumf duetowi Federer &amp; Nadal. Z drugiej strony Marcos, któremu w Australii gra się wyjątkowo dobrze. Jednakże występ w 1 rundzie i 5 setowy mecz ze Słoweńcem Zemliją, który do jakiś wybitnych zawodników nie należy, wysuwa mi wnioski, że nie wszystko funkcjonuje jak należy. Marcos wycofał się z turnieju poprzedzającego AO z powodu problemów z pachwiną i podobno, niby wszystko jest już ok, ale tak naprawę nie wiadomo jak to faktycznie wygląda. Wyniki Marcosa w drugiej połowie sezonu 2010 dla mnie co najmniej średnie. W spotkaniu liczę na rozstrzygnięcie w więcej, niż w 3 setach i nawet jeśli Marcos coś ugra to wierzę, że finalnie Del Potro wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku.
 
G 40

gunslinger

Użytkownik
Baghdatis – Del Potro 2 1,88 (3/10)
Zdecydowałem się zagrać ten typ głównie dlatego, że popularny „Bagieta” słabo wypada z graczami posiadającymi bardzo dobry serwis. Spodziewałem się po nim wiele więcej na początku tego sezonu, ale jego gra nie jest najlepsza.
Del Potro o kontuzji już zapomniał, z meczu na mecz gra lepiej, a to co zaprezentował w 1 rundzie może świadczyć o tym, że może on w tym turnieju sporo namieszać.
Baghdatis-Del Potro 1 1.85 ✅

Nie wiem co takiego zaprezentował Del Potro w meczu pierwszej rundy poza 52 niewymuszonymi błędami.Argentynczyk w niczym nie przypomina zawodnika który w tak wspaniałym stylu zdobywał US Open 09.Każdy mecz jaki widziałem w tym roku z jego udziałem jest conajmniej smieszny.Baghdatis wielką formą nie imponuje,również popełnił podobną liczbę UE w meczu z Zemlja tyle ze w tamtym meczu ogladalismy 5 setów.Myśle że Del potro bez wiekszych problemów wykorzysta nieregularnośc Argentynczyka,swietnie czuje sie na kortach w Melbourne do tego mecz jest zaplanowany w sesji wieczornej a cypryjczyk jest zawodnikiem który lubi grac przy dużej publiczności.Po takim kursie warto zagrac Baghdatisa.

Llodra-Raonic 2 2.35 ✅

Postanowiłem zagrać kanadyjczyka za mniejszą stawkę,co prawda nie widziałem w tym roku gry francuza ale wątpie zeby był w jakiejs wysokiej formie.Natomiast młody kanadyjczyk po udanych kwalifikacjach z łatwymi przeciwnikami,świetnie wszedł w turniej wygrywając w 3 setach z Phau.Co ciekawe obaj panowie spotkali sie do tej pory raz i zwyciezką ręką z tego pojedynku wyszedł własnie młody Kanadyjczyk.Llodra nigdy nie imponował formą na początku sezonu,a w AO nigdy nie przeszedł 2 rundy.Myśle że ograny na kortach w Melbourne,utalentowany Kanadyjczyk może sprawic miłą niespodziankę.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Widzu nie ma sensu sie unosic i tak nic nie zdzialasz, dla 1 osoby na swiecie Isner to dobry wymieniacz i na tym zostawy ten temat. Posmiejmy sie troszke i starczy.

Przy okazji, idealny mecz na Overa. Isner tragiczny z konca kortu, swietny serwis, Radek duzo lepszy z glebi, tez mocno bije, mnie tu wychodza TB, moze nawet 3-4 czy ze w koncu Amerykanin nie wytrzyma i z drugiego zrobi kilka bledow to przelamanie jest mozliwe.

Zdecydowanie OVER w tym meczu, wygrac powinien Czech ale wynik taki jak 765 76 76 dla Johna mnie nie zdziwi ani troche. Mam nadzieje ze linia nie jest wyzsza.

9) Wszystkie posty nic nie wnoszące do tematu będą usuwane, a autorzy przy nagminnym łamaniu regulaminu, nagradzani ostrzeżeniami.

Lukaszx Twoj wpis jest sprzeczny z pkt. 9 regulaminu juz 2 usnelam jeszcze raz i kartka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
przemo300 8K

przemo300

Użytkownik
Świetny to jest Roger Federer czy Rafa Nadal, ale nie Jankes :]
Poza tym zwracasz się do kobiety, a nie mężczyzny więc używaj adekwatnych zwrotów.
John Isner - Radek Stepanek 1,80
Czech dużo lepiej porusza się po korcie, w wymianach jest dużo bardziej regularny, świetnie gra przy siatce. Jasiek posiada solidny serwis, ale Czech dysponuje niezłym returnem i z takimi zawodnikami potrafi grać.
Więcej argumentów widzę po stronie Radka i na niego tez gram.
PS: Łukaszx z każdym postem coraz bardziej się ośmieszasz ????
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Wystarczy kilka razy podczas wymiany pogonić Isnera od lewej do prawej i można się przekonać jak &quot;świetnym graczem&quot; jest w wymianach. Owszem, potrafi ładnie przymierzyć zarówno z bh i fh, ale przy takich gabarytach nie pozostaje czasami nic innego jak tylko solidnie uderzyć. Stepanek to inteligentny gracz, ale chyba najlepsze lata ma już za sobą. Miał nie tak dawno rozbrat z tenisem, i teraz wraca w całkiem sympatyczniej formie. W Brisbane pokonał Mayera, Fisha, a już w Melbourne bez większych problemów rozprawił się z Gremeylmayrem. Nie gram tego spotkania, ale dla mnie jednak Czech ma więcej do zaoferowania. A napisanie, że Jankes jest lepszy w wymianach, to tak jakby napisać, że Nadal gra lepiej przy siatce od Llodry...Pozdro
 
midel 189

midel

Użytkownik
Wystarczy kilka razy podczas wymiany pogonić Isnera od lewej do prawej i można się przekonać jak &quot;świetnym graczem&quot; jest w wymianach. Owszem, potrafi ładnie przymierzyć zarówno z bh i fh, ale przy takich gabarytach nie pozostaje czasami nic innego jak tylko solidnie uderzyć. Stepanek to inteligentny gracz, ale chyba najlepsze lata ma już za sobą. Miał nie tak dawno rozbrat z tenisem, i teraz wraca w całkiem sympatyczniej formie. W Brisbane pokonał Mayera, Fisha, a już w Melbourne bez większych problemów rozprawił się z Gremeylmayrem. Nie gram tego spotkania, ale dla mnie jednak Czech ma więcej do zaoferowania. A napisanie, że Jankes jest lepszy w wymianach, to tak jakby napisać, że Nadal gra lepiej przy siatce od Llodry...Pozdro
To chyba o jakimś innym Stepanku piszesz, nie o Radku. Jest jednym z ostatnich zawodników, których można tak nazwać.
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Juan Martin del Potro - Marcos Baghdatis 1 @1,60
Ostatni mecz na Rod Laver Arena w sesji wieczornej zapowiada się naprawdę ciekawie. Stawiam na Argentyńczyka z prostych powodów - uważam go za lepszego tenisistę od Cypryjczyka. Widziałem mecz Baghdatisa z Zemlją w I rundzie. Męczył się, wygrał po pięciu setach. Bardzo pomagała mu liczna grupa kibiców, którzy wręcz nieśli go w najtrudniejszych momentach. Del Potro to młody, zaledwie 23-letni zawodnik, a już ma na koncie zwycięstwo w turnieju wielkiego szlema (US Open 2009). Myślę, że nie spali się psychicznie w decydujących momentach, nawet gdy trybuny będą sprzyjały sympatycznemu Baghdatisowi. Marcos raz doszedł do finału AO, ale to był chyba jednorazowy wyskok, i takiego sukcesu nie jest w stanie powtórzyć. Del Potro jest specjalista od gry na hardzie. Panowie grali ze sobą tylko raz, na turnieju w Miami trzy lata temu, spokojne zwyciestwo Del Potro 6:2, 5:7, 6:0. Argentyńczyk w pierwszej rundzie bez wysiłku pokonał Dudiego Selę, będzie miał więc więcej sił na ten pojedynek niż Baghdatis po pięciosetówce. Kurs 1,60 wydaje mi się rozsądny.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
To chyba o jakimś innym Stepanku piszesz, nie o Radku. Jest jednym z ostatnich zawodników, których można tak nazwać.
A niby dlaczego ? Patrz przez pryzmat całej kariery, a nie ostatnich lat, gdzie w ostatnim czasie było go co raz mniej. Zawsze mi imponował spokojem na korcie. Niczego nie mogę mu zarzucić. No, chyba tylko rozwodu z Martiną Hingis... ; )
To jakbyś wymagał od Radwańskiej atomowego serwisu, albo od Gortata rzutów za 3 punkty. Człowieku Isner to nie jest defensor!!!!!! A i tak jak na swój wzrost całkiem dobrze się porusza. I mało kto ci będzie przebijał wszystko jak będzie ganiany od lewej do prawej co chwilę, więc zastanów się co mówisz. A w tym meczu nie ma żadnego zagrożenia, że ktoś będzie rozrzucał Isnera, bo chyba nie Stepanek swoimi śmiesznymi pchanymi uderzeniami.
...Jak na swój wzrost to porusza się dobrze.A z racji tego, że Stepanek jest niższy to w przebijance zjada Isnera na śniadanie. Nawet z tymi &quot;pchanymi&quot; uderzeniami. Człowieku, przestań się tak burzyć bo napisałeś coś z czym mało kto tu się zgodzi. Owszem może dzisiaj wygrać, bo John ma inne zalety, ale ja i tak widzę win Radka. Pokój.
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Stepanek jest niższy to w przebijance zjada Isnera na śniadanie.
Prawie się posikałem ze śmiechu jak to czytałem. Czyli im zawodnik niższy, tym lepszy w wymianach? Ciekawa teoria. Czyli najlepszym zawodnikiem jest O. Rochus. Szkoda, że jest jeden mały szczegół, który obala twoją teorię, a mianowicie to, że Rochus jest dopiero 111 w rankingu. Także, sorry, ale twórz dalej może jeszcze coś ciekawego odkryjesz ???? ????
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Tak, dobrze przeczytałeś. Isner jest lepszy w wymianach od Stepanka. Zresztą dużą sztuką jest być gorszym od Czecha, bo on nawet nie uderza piłki, on w jakiś komiczny sposób przepycha piłkę na drugą stronę, nie kończy uderzenia. Wygląda to jak jakaś parodia.
A Isnera dużo osób nie docenia i widzę, że jesteś jedną z nich. Isner to nie jest sam serwis jak wielu twierdzi. Jak na swój wzrost bardzo dobrze radzi sobie w wymianach i to zarówno z forhendu jak i bekhendu. umie skończyć z obu stron, a i regularność jest przyzwoita. Krótko mówiąc świetny gracz.
Pewnie chodziło mu o to że czasami uda mu się przebić piłke 6 razy na drugą strone i skończyć wymiane.Regularny to taki który bez większych problemów przebija typu Giraldo,Simon,Benneteau czy nawet
Riba.Isner to typowy drwal nastawiony na forehand w tych wymianach próbuje coś skończyć ale ilość piłek przebitych na drugą strone w prawie każdej wymianie można policzyć na palcach 1 ręki.
Co do dzisiejszych spotkań to ja spróbuje Raonicia+1,5 seta po kursie 2,88(na win jest już 3,9 a rano było 2,4)Co do serwisów to dużej różnicy nie ma.Z głębi kortu lepszy kanadyjczyk choć też nie jest to nic wielkiego jednak na tle francuza wygląda to lepiej który będzie się starał w większości akcji po jakimś dobrym returnie czy nawet ofensywnym slice pobiec do siatki i tam ładnym vollayem skończyć akcje.Co do odporności psychicznej to u Raonicia wygląda to dobrze.Myśle
że przy odrobinie szczęścia kanadyjczyk może to nawet wygrać jednak aż tak bardzo nie będe ryzykował.
Stawka9/10 RAONIC+1,5 Seta 2,88
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 0

devsiok

Użytkownik
Isner, John - Stepanek, R 2 kurs 1.7

Obstawiam zwyciestwo czecha. Isner to praktycznie tylko serwis. No ma jeszcze mocne uderzenie z forehandu jak ktos zagra za wysoki return lub pod czas wymiany da wysoka pilke. Jesli uda sie zreturnowac serwis i doprowadzic do wymiany to Stepnek, chociaz nie jest mistrzem wymian to powinien sobie w przebijaniu pilki poradzic bez klopotu. Najwiekszym zagrozeniem dla Stepanka beda tiebraiki, ale jesli dojdzie do 5 seta to nie widze mozliwosci, zeby Isner przelamal Stepanka natomiast na dluzsza mete Stepanek napewno amerykanina wkoncu zlamie, gdy serwisy wroca i dojdzie do wymian.
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Isner to praktycznie tylko serwis.
Tak Isner to sam serwis. On nawet returnując serwuje. Stoi na korcie i tylko czeka, aby zaserwować. No po prostu sam serwis, tylko serwis i jeszcze raz serwis. Nic poza serwisem nie umie. On tylko serwuje. Isner nie umie nic innego, on tylko umie serwować. Serwis, serwis i jeszcze raz serwis. Powtórzmy jeszcze raz. Isner na korcie tylko serwuje. Nic innego nie robi, tylko serwuje. A więc, żeby wszyscy zapamiętali. Isner = serwis, serwis i jeszcze raz serwis. Nic innego poza serwisem nie umie. On tylko serwuje. Także pamiętajcie Isner tylko potrafi serwować, nic innego nie potrafi. Na prawdę to bardzo ważne i jeśli jeszcze nie wiecie, to przypomnę, że Isner nic poza serwisem nie potrafi.

W zeszłym sezonie grając samym serwisem. Zaznaczam nie robił nic innego tylko serwował. Serwował z returnu, serwował z forhendu do którego musiał dobiec 4 metry, serwował z volleya. Po prostu cały czas serwował. I tym serwisem pokonał Robredo, Monaco, Monfilsa, Nieminena, urwał seta Nadalowi, Ferrero. Na clayu pokonał Gasqueta i Wawrinkę i urwał seta Berdychowi. Po powrocie na hard pokonał jeszcze Kohlshreibera i Davydenke i urwał seta Monfilsowi. I to wszystko zdziałał samym serwisem.

Jeszcze tylko dodam, że Isner grając samym serwisem doszedł do 20 miejsca w rankingu.

No powiem wam, że super zdolny ten Isner


christopher48 // Opanuj się trochę. Można było w nieco inny sposób nie zgodzić się z analizą devsioka. To co Ci zajęło tyle zdań, mogłeś wyrazić dosłownie w czterech, pięciu zdaniach.

Cały pierwszy akapit to powtarzanie tego samego. Zostawię Twoją wypowiedź, żebyś sobie kiedyś ją przeczytał i zobaczył, że to wszystko można było na spokojnie napisać.
 
gju 134

gju

Użytkownik
mam w zwyczaju, że nie komentuje tego co piszą inni. bo niby po co miałbym to robić? tutaj jednak się odniosę do komentarza devsioka. sorry, że się wtrącam, ale jaki jest sens pisać o isnerze, że to praktycznie tylko serwis?! przecież to przekreśla Twój poziom wiedzy o tenisie w sposób kategoryczny. mi się nie mieści w głowię, żeby mógł iść dawać opinie i typy np. na temat siatkówki po mimo tego, że się nią mniej więcej interesuje to głupio by mi było wymądrzać się nie mając pełnej wiedzy na ten temat. i przede wszystkim nie spędzając sporo czasu oglądając mecze, wertując wyniki i statystyki.
a żeby nie niszczyć tematu to wrzucam moje typy na dziś:
Llodra win
Dolgo win
Nalba win
Tsonga win
 
mercik 12,5K

mercik

Użytkownik
Nie wspomnę o tym, że h2h Isnera ze Stepankiem to 1:0 na korzyść Amerykanina, który w 2008 roku, gdy był na 150 miejscu w rankingu, a Stepanek był w top20, zniszczył Czecha na trawie, gdzie s&amp;v Stepanka powinien być taki skuteczny, a ten podobno beznadziejny w wymianach Isner przy swoim wzroście nie powinien nadążać z ustawieniem się do piłki po szybkim koźle na trawie. Ale to oczywiście tylko według waszych snów, bo rzeczywistość jest zupełnie inna.

A ja chcialem ci powiedziec ze to Stepanek wygrał z Isnerem 2-0 na trawiastych kortach Nottingham w 2008 6:3 6:2 więc lepiej zejdz na ziemie.Co do serwisu Isnera i innych jego umiejętności to musisz się zgodzić że poprostu on bazuje na tym uderzeniu i nie wmówisz mi że tak nie jest. Jesli siedzi mu serwis to poprawia z forhandu i ma punkt. W wymianach czasami ma za gorącą głowę i dlatego w tym meczu nie daje mu wielkich szans na przetrwanie. Jeśli piłki będą wracać na jego stronę to prędzej czy później pomyłki przyjdą same.
Jeśli chodzi o inne mecze to widze je tak:
Nalbi - Berankis
Cilic - Giraldo
Del Potro - Bagieta
Bellucci - Hernych
Youzhny - Kavcic (dla niego to i tak już za daleko ale to tylko i wyłącznie beznadziejnej postawie Andersona)
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nie wspomnę o tym, że h2h Isnera ze Stepankiem to 1:0 na korzyść Amerykanina, który w 2008 roku, gdy był na 150 miejscu w rankingu, a Stepanek był w top20, zniszczył Czecha na trawie
Isner - Stepanek 3:6 2:6 (2008)

Spoko nie skomentuje. Niech to tylko bedzie przyklad jak on wprowadza innych w blad i pisze nawet sprzecznie z faktami takimi jak wyniki meczow.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Prawie się posikałem ze śmiechu jak to czytałem. Czyli im zawodnik niższy, tym lepszy w wymianach? Ciekawa teoria. Czyli najlepszym zawodnikiem jest O. Rochus. Szkoda, że jest jeden mały szczegół, który obala twoją teorię, a mianowicie to, że Rochus jest dopiero 111 w rankingu.
Człowieku, gdzie ja napisałem, że im niższy tym lepsza wymiana ? Czytanie ze zrozumieniem się kłania. No i Ty chyba nie rozumiesz jednego. To chyba normalne, że 2 metrowy chłop nie będzie poruszał się tak płynnie jak niżsi zawodnicy. Czysta biologia, ale ja widzę, że jeszcze nie rozumiesz tego, co większość chciała Ci wytłumaczyć.
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Proszę nich ktoś jeszcze skomentuje mój błąd o h2h ????

Na prawdę jesteście żałośni, czekać, tylko na to, aż ktoś popełni błąd i od razu 10 osób się rzuca, aby ten błąd wytknąć.

Macie rację popełniłem błąd i umiem się do tego przyznać w przeciwieństwie do wielu z was, emocje w tym momencie były duże i źle spojrzałem. Gdy się zorientowałem, że popełniłem błąd usunąłem część posta, aby nie wprowadzać innych w błąd.

I co do tego h2h. To jest ono dość stare. Może 2 lata to nie jest jakiś bardzo długi okres w tenisie, ale jeśli spojrzymy na etap na jakim byli ci dawaj panowie w 2008 roku, a na jakim są teraz to jest to bardzo duża różnica. Stepanek wtedy był w top20, a Isner dopiero zaczynał poważną przygodę z tenisem. Teraz to Amerykanin jest w top20, a Stepanek powinien powoli myśleć o emeryturze. Nawierzchnia też była inna i bardziej sprzyjała Czechowi. Teraz będzie zupełnie iny mecz.

Spoko nie skomentuje. Niech to tylko bedzie przyklad jak on wprowadza innych w blad i pisze nawet sprzecznie z faktami takimi jak wyniki meczow.
O to jest właśnie główny prowokator całej sytuacji. Człowiek, który nie umie merytorycznie rozmawiać, potrafi tylko ubliżać i wyzywać ludzie. Dodatkowo nadmierni używa swojego zielonego kolorku, rozdając śmieszne kartki, osobom, które nie zgadzają się z jego własnym zdaniem. Osobnik ma chyba jakąś manię wyższość i chęć zaistnienia kosztem innych. Codziennie zmienia też avatar, co jest dla mnie śmieszne.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
A z racji tego, że Stepanek jest niższy to w przebijance zjada Isnera na śniadanie.

Z tego zdania jednoznacznie wynika, że Stepanek jest lepszy w wymianach bo jest niższy, więc lepiej najpierw się zastanów co napisałeś, a dopiero potem zacznij uczyć innych.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Z tego zdania jednoznacznie wynika, że Stepanek jest lepszy w wymianach bo jest niższy, więc lepiej najpierw się zastanów co napisałeś, a dopiero potem zacznij uczyć innych.
No bo w tym przypadku jest to logiczne. Nie wiem jaką koordynacją i sprawnością musiałby się wykazać 206 cm facet, by poruszać się lepiej i płynniej od będącego o 20 cm niższego od siebie. Jaśniej już nie mogę. Mimo to życzę powodzenia. Ja tego spotkania nie ruszam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom