>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open '12 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Co do Warda, gra na wolniejszym hardzie, a nawet mączce nie jest dla niego kłopotem. Prawie całą młodość trenował w w Valencii, w Equilite Academy, gdzie praktykował często z Ferrero i Garcia-Lopezem. Zresztą długo jego problemem w seniorskim tenisie było prowadzenie wymian kilka stóp za końcową linia, jak rasowy claycourter. Teraz wygląda to lepiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mozi 552

mozi

Użytkownik
Bernard Tomic (-3) - Fernando Verdasco 1 @ 1.917 Pinnacle
Chyba najlepszy typ na noc. Tomic pokazał już w tym sezonie kawałek dobrego tenisa. Verdasco wystąpił w słabo obasadzonym evencie w Auckland, gdzie odprawił z niemałymi problemami dwóch ogórków (Berlocq i GG-Lopez, którego bym tak nie nazwał gdybym nie oglądał tego meczu, nie potrafił Hiszpan zagrać dwóch dobrych akcji z rzędu, nie wykorzystywał bp, nie potrafił regularnie dobrze serwować, zrobił całą masę UE). Dziś z taką grą Verdasco dostanie od młodziana i to wysoko, nie widzę żadnych atutów za nim przemawiających, bo Hiszpan od kilkunastu miesięcy mocno obniżył loty.

Łukasz Kubot - Nicolas Almagro 1 @ 3.69 Pinnacle
Oczywiście faworytem jest Hiszpan, ale jemu zdarzają się słabsze mecze w 1 rundzie szlema a Łukasz prawie zawsze trzyma pewny poziom, który pozwala mu na zrobienie raz na jakiś czas niespodzianki. Wszyscy znamy jego atuty, lubi grać w Australii a z Nico wygrał w karierze mecz (H2H 3:1 dla Hiszpana, ale w turnieju GS grali raz i wygrał Łukasz). Wszystkie poprzednie mecze między taki graczami były stosunkowo wyrównane, dziś spodziewam się podobnego spotkania, dlatego próbuję pierwszy raz w tym sezonie postawić na najlepszego polskiego tenisistę.

Ivo Karlovic - Jurgen Melzer Over 41 @ 1.80 Bet365
Niski kurs, ale typ w miarę pewny, bo wystarczą cztery sety do pokrycia linii. Ogólnie to niema co opisywać, dwóch graczy z potężnym podaniem, faworytem jest Melzer, ale to Ivo ma silniejszy serwis i pewnie nie da się łatwo przełamać. H2H 5:0 dla Austriaka, ale wszystkie mecze były rozegrane dawno i w prawie wszystkich dochodziło do tie-breaków. Dziś liczę na co najmniej 4 sety ;)

Flavio Cipolla (+6.5) - Nikolay Davydenko 1 @ 2.09 Pinnacle
Na naszych oczach starzejący się Rosjanin zmierza chyba powoli ku emeryturze. Może oceniam go zbyt pochopnie, po jednym meczu, w dodatku z Federerem, ale widziałem jakie były realia tamtego spotkania. Roger robił na korcie co chciał, nie musiał nawet atakować, bo przebijając piłkę 3 razy na drugą stronę dostawał lekką przebitkę, najczęściej pół metra w aucie... Serwis już w ogóle bez komentarza, najsłabszy w historii jego występów, chociaż nigdy w tym elemencie nie dominował. Cipolla to solidniak, przebijacz, powalczył fajnie w Doha z Tsongą, myślę że ma szansę i dzisiaj. Powinien spokojnie pokryć to handi ;)
 
G 277

geryx

Użytkownik
Ivo Karlovic - Jurgen Melzer Over 41 @ 1.80 Bet365 Niski kurs, ale typ w miarę pewny, bo wystarczą cztery sety do pokrycia linii.
co za brednie 6-4, 6-4,4-6,6-4 = 40 a co z 6-3 zakładam tylko jedno przełamanie
po co takie rzeczy wypisywać???
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
co za brednie 6-4, 6-4,4-6,6-4 = 40 a co z 6-3 zakładam tylko jedno przełamanie
po co takie rzeczy wypisywać???
Zakładam ,że nie oglądałeś żadnego meczu Karlovica i nie wiesz na pewno, że często zdarzają się &quot;tiebreaki&quot;. A ów tiebreak = 13 gemów.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Dyskusja rozgorzała widzę. Osobiście myślałem, że zakłady to dla mnie przeszłość, ale dostałem na urodziny od bah 20 zł, dopłaciłem do 100 zł i od takiej małej podstawki (biorąc pod uwagę, że kończąc opróżniłem konto z nastu tyś to naprawde mała) zobaczymy co da się ugrać do uczciwego życia studenta ;). W każdym razie głównie piszę się przywitać, ponownie.
Aby nie było OT oto co spojrzałem na najbliższą noc:
Almagro - Kubot @ 4 sety lub więcej 1.55
Broń boże, nie widzę tutaj zwycięstwa rodaka, ale... on nigdy nie umiał być przewidywalny. Jest oczywiście szansa na 3-0 (dla hiszpana) ale znając jego to będzie miał chwilę przebłysku w trakcie którego ja będę miał nadzieję, że może jednak wygra - po to aby oczywiście przegrac. Kurs na bah więc dam sobie palce poucinać, że gdzieś będzie większy ;)
Tomić - Verdasco @ 4 sety lub powyżej 1.35
Znów BAH i znów szukać gdzieś więcej. Jak na mój gust naprawdę dobry zakład. Verdasco to nie to co... kiedyś, ale nie można mu odbierać tego, że wie jak udeżyć piłkę. Będę naprawdę zdziwiony jeżeli zakończy się to 3 setami - myślę, że nie jestem sam. Osobiście za Verdasco nie przepadam i liczę, że młody Bernard wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Typ na pewno wart strzału. Tomic w mojej opinii jest nieco przeceniony, jednak na pewno przemawia za nim teren i wielka przyjemność gry wśród &quot;swoich&quot;, dodatkowo z wielkimi oczekiwaniami wobec niego, odkąd Hewitt swoje najlepsze lata ma za sobą. Verdasco często nie myśli na korcie i wiele razy miał problemy z głową, ale z kilku powodów posiada dość dobre wyniki. W szczególności na uwagę zasługuje fakt, że 2 lata temu rozegrał prawdopodobnie swój mecz życia w tym szlemie w półfinale kiedy przegrał z Nadalem po 5-setowej batalii. Poza tym osiągnął tutaj dwukrotnie 4 rundę. 2,60+ to według mnie kurs nieco przesadzony i bez wątpienia z niego korzystam.

Bernard Tomić - Fernando Verdasco @2,62 / Bet365 ⛔ (80 ue&#39;s tabasco ..)
 
G 277

geryx

Użytkownik
Zakładam ,że nie oglądałeś żadnego meczu Karlovica i nie wiesz na pewno, że często zdarzają się &quot;tiebreaki&quot;. A ów tiebreak = 13 gemów.
źle zakładasz, Ivo ma ok 40 % setów w tie break w 2010 i co z tego, jak to nie to jest clue sprawy
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Zakładam ,że nie oglądałeś żadnego meczu Karlovica i nie wiesz na pewno, że często zdarzają się &quot;tiebreaki&quot;. A ów tiebreak = 13 gemów.
Niby racja, że często się zdarzają TB w meczach Karlovica, ale nie jest to sprawa pewna, a Mozi napisał, że jak będą 4 sety, to over 41 będzie na ✅ a nie jest to prawdą, bo 4 sety mogą wystarczyć, ale niekoniecznie muszą.

Co do meczu &quot;dnia&quot;, czyli Tomic - Verdasco będę trzymał kciuki za Hiszpana i wg mnie nie jest on w tym meczu bez szans. Owszem, można mówić, że Tomic gra u siebie, że publiczność w trudnych momentach może pomóc, ale przecież rok temu w pamiętnym meczu Hewitta z Nalbandianem wcale Australijczyk nie wygrał w deciderze, chociaż był wspierany przez całe Rod Laver Arena. Tomic poza tym jest bardzo młody. Na większe sukcesy przyjdzie jeszcze czas. A Verdasco w ostatnich latach w Australian Open osiągał solidne rezultaty. Noi Verdasco jest leworęczny, a Tomic z takimi tenisistami w ATP World Tourze ma bilans 1-3.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Panowie nie przesadzajcie, napisałem wyraźnie, że liczę na PRZYNAJMNIEJ 4 sety ;) Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Uważam jednak, że 4 partie powinny spokojnie wystarczyć na korycie tej linii.

Długo zastanawiałem się nad typem na Leonardo Mayera z Feliciano Lopezem. Hiszpan specjalnie nie błysnął w Sydney, w ogóle nie pasuje mi jego styl do Australijskich kortów, ale Leo na hardzie wygląda tragicznie, potrafi przegrać bardzo wysoko. Dlatego handi odpadają, a na samo zwycięstwo Argentyńczyka też się jednak nie skuszę, bo kurs nie jest aż tak rewelacyjny by ryzykować (mimo, że jest 5.5).
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
+Rochus Rochus w Auckland doszedł do finału! i właściwie tutaj mogę zakończyć swoją analizę. Forma jest, losowanie szczęśliwe bo w pierwszej rundzie wylosował kwalifikanta, którym okazał się Phau - zawodnik mający lata świetności za sobą. Skoro łupem Belga padli Bellucci, Paire a nawet Kohli to przeciętny Phau też znajdzie się na rozkładzie Oliviera.
Rochus pokazał się naprawdę z dobrej strony w Auckland. Walczył do końca, wydawał mi się utrzymywać przez cały turniej i w każdym meczu równą formę.
Kwalifikant z tego co sprawdziłem jest 120 miejsc za Belgiem. W ostatnich 5 turniejach nie wygrał z nikim znanym, zresztą sami zobaczcie:

Rochus @1,45 7/10j. ✅
Rochus
Całkowita liczba wygranych setów -1,5 @1,65 3/10j. ✅
???? ???? ????​
 
W 33

wroclawiak

Użytkownik
dodajmy do tego,że Phau powinien kwale zakończyć po 1h meczu,ale sfrajerzył 2 seta i wygrał dopiero w 3. oddaje on rywalom przy swoim serwisie mnóstwo pkt.Forma Rochusa jak i gra wygląda bardzo dobrze, choć on w jednym meczu pokonuje pewnie sporo km;)..i tutaj kluczowa sprawa,jak z kondycją? grał sporo. jeśli ok,to spakuje Bjorna w 1.5h.
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Mannarino +7,5 g 2,20 Bwin ✅ 6/2 1/6 5/7 4/6
Widzę tu ogromne value. Mannarino ze względu na swój styl jest niewygodny dla każdego, a Del Potro w Sydney niczym nie zachwycił, myślę, że Mannarino spokojnie złapie to handi.
Prodon - A.Beck over 35,5g 1,80 Bwin ✅ 4/6 2/6 6/4 5/7
Szykuję się wyrównany pojedynek. Wprawdzie Prodon lepiej czuję sie na clayu, ale powinien seta urwać.
Stakhovsky -4,5g 1,87 Betsson ✅ 6/3 6/7(8) 4/6 6/3 7/5
Stakhovsky jest zdecydowanie lepszym tenisista od swego rodaka Marchenki. Na 3 mecze Ilya wygrał tylko jednego seta. Dziś Sergey wygra i pokryje handi.
Falla - Fognini under 38g 1,87 Betsson ✅ 6/3 6/2 3/6 6/1
Falla powinien sobie spokojnie poradzić, nawet jak straci seta, to under pewnie wejdzie.
Gojowczyk +4,5 g 1,70 Betsson ✅ 1/6 2/6 6/4 6/1 2/6 (Betsson się rąbnął i rozliczył ten zakład na moją korzyść :grin: )
Gojowczyk jak huragan przeszedł przez kwale, Young jest tenisistą nieobliczlnym powinien dziś wygrać, ale pogromu się nie spodziewam, dlatego ta linia bardzo mi pasuje.
Kohlschreiber - Monaco over 38,5 1,95 Betsson ✅ 7/5 4/6 6/3 6/7(4) 6/0
To będzie wyrównany mecz w którym nie mam faworyta, dlatego sądzę, że ta linia będzie spokojnie pokryta.
Berdych 3-0 + Nadal 3-0 + Federer 3-0 1,69 Bwin ⛔ 7/5 4/6 6/2 6/3 ; 6/4 6/1 6/1 ; 7/5 6/2 6/2
Tu chyba nie ma o czym pisać. Faworyci, którzy muszą dziś wygrać bez straty seta.
Wawrinka 1,28 + Ward 1,95 + Ljubicic 1,83 @ 4,56 Betsson ⛔ 6/1 6/1 7/5 ; 6/3 6/4 3/6 4/6 4/6 ; 4/6 3/6 4/6
Trepl przeciw forumowym masówkom, które doskonale wiemy jak się kończą. :p
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Co do zwycięstwa w całym turnieju to myślę, że faworytów mamy czterech i wcale się nie zdziwię jeśli to np. Nadal wygra w Melbourne (mimo, że wielu dawno go skreśliło). Oczywiście dużo większe szanse daje Djokovicowi, ale także przede wszystkim Andy&#39;emu Murray&#39;owi, który gra ostatnio naprawdę rewelacyjny tenis. Pokazał już na przełomie ostatnich lat, że potrafi dochodzić do finałów szlemów, w których na ogół oddawał mecze bez walki, mimo że z tymi samymi rywalami potrafił wygrywać choćby w Mastersach. Myślę jednak, że w końcu musi przyjść moment przełomowy i kto wie czy nie będzie nim pierwszy tegoroczny szlem. Nie zagrałbym przed turniejem na zwycięstwo żadnego z tenisistów, tym bardziej, że Andy ma najtrudniejszą drogę do 1/2 z TOP4 (teoretycznie musi pokonać m.in. Monfilsa i Tsongę), ale jego szanse są spore. Djokovic jest sporą niewiadomą, wątpię by miał drugi tak dobry sezon, ale kto wie, więcej będziemy mogli powiedzieć po pierwszych 2 spotkaniach każdego z faworytów.
 
psm 921

psm

Użytkownik
AUSTRALIAN OPEN CZAS ZACZĄĆ !
Will the top 4 seeds all reach the tournament semifinals?
Typ-TAK
kurs 4,30
bwin

Na poczatek typy dlugoterminowe.Mysle ze ten zaklad warto zagrac po takim kursie,betsafe za ten sam placi tylko 3,55. Od razu zaczne od tego ze dla mnie Novak tez jest murowanym kandydatem do finalu,nie bede sie zapedzal ze wygra bo te 2,30-2,50 nie jest warte ryzyka,po za tym sadze ze Federer jak bedzie mial dzien jest jedynym na ten moment tenisista,ktorego stac na pokonanie Serba.Ten,ktorego upatrywalbym w roli mogacego wplynac na powodzenie tego zakladu jest David Ferrer,ale on akurat jest w &quot;cwiartce&quot; Djokovica,tak wiec po klopocie. W kolejnej cwiartce,nazwijmy ja Marreya takze nie widze kandydatow do pokrzyzowania szykow...Tsonga?Owszem,zawsze mocny w Australii,ale obserwowalem go od pocztku roku i dla mnie nie jest w stanie nic zdzialac,a moze blazen Monfils?...ok,nie zartujmy.Na drodze Rogera moze stanac Del Potro i tu juz moze byc trudniej,Argentynczyk jest w stanie wygrywac z najlepszymi ale w optymalnej formie,a do tej jeszcze troche brakuje,cwiercfinal to max na co stac Juana na ten moment moim zdaniem.No i cwiartka,ktorej najbardziej sie boje czyli Rafa,jest tylko jedna przeszkoda,Berdych,wszystko byloby ok,gdyby Nadal byl w swojej naturalnej dyspozycji,jednak o tym ze nie jest przekonalismy sie juz w Doha,gdzie polegl z Monfilsem,ktory potem oddal,bo inaczej tego nie nazwe final Tsondze.No ale turnieje wielkoszlemowe maja soja magie i wierze ze Hiszpan nie sprawi zawodu i dotrze do polfinalu,a potem niech sie dzieje co chce....;)
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Jarrko Nieminen - David Nalbandian @ 1.67 Bet365 8/10

Jarrko mial nerwowa koncowke w Sydney gdzie dopiero wczoraj zagral finalowy mecz przeciwko Benneteau ktorego pokonal 2-0 w setach. Fin rozegral az 8 meczy i juz dzis musi byc gotowy na pierwszy mecz w Melbourne Park przeciwko Nalbandianowi. Argentynczyk dobrze zaprezentowal sie w Koyong gdzie z Marejem stoczyl wyrownane spotkanie. H2H 7-4 dla Nalby i dzis mysle ze moze by bezproblemowe zwyciestwo.

Typy dodatkowe:

Nalbandian -1.5s @ 2.08 Unibet 6/10
Nalbandian 3-0 @ 4.00 Unibet 2/10
ponizej 178.5 minut @ 1.87 Unibet 3.5/10
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
to tak, po pierwszym dniu jedno co mogę to ZDECYDOWANIE odradzić granie na Dimitrova w następnej rundzie. gość grał straszną kupę, Ci co postawili (w tym ja) na niego mogą dziękować tylko panu Chardemu który po raz kolejny pokazał jakim jest pusiakiem. Almagro nawet w swojej niezbyt dobrej formie powinien go zjeść. druga sprawa: żal Kubota trochę. w pierwszym secie i nawet w drugim po pierwszych 3 gemach po prostu miażdżył Almagro. masa winnerów i co najważniejsze wchodziły. później się to posypało no i niestety wynik mamy jaki mamy, gratulacje dla tych co tutaj wpisali i posłali DW:1-3 ;) obyło się praktycznie bez niespodzianek, jedyne co można w tej kwestii wyróżnić to porażka Davydenki (chociaż kto ma mózg to na niego nie stawiał) i może jeszcze bardzo gładką porażkę Mullera co do którego miałem (i pewnie nie tylko ja) dużo większe oczekiwania. rzucając okiem na ofertę dnia drugiego jakoś nie ma nic mega pewnego po fajnym kursie, ale na głębsze analizy przyjdzie czas wieczorem. ogólnie myślę, że dzisiaj wszyscy połapali fajne plusy ;)
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Almagro - Kubot @ 4 sety lub więcej 1.55
Tomić - Verdasco @ 4 sety lub powyżej 1.35
No wiedziałem, że tak właśnie będzie z Kubotem.
W każdym razie 2 pierwsze typy poprwane i już kapitał podwojony ;).
Na jutro jak na razie widzę tylko jednego kombinacyjnego.
Bogomolov + Tsonga + Yuzhny.
Wychodzi 1,55 i według mnie w miarę pewny.
Jużny zawsze gra porządnie na wielkich szlemach a Tsonga to po prostu dobry gracz. Jedynie Bogomlov to trochę bardziej zagadkowy bo nigdy nie poświęcałem mu zbyt dużo uwagi. Jednak to co wiem w połączeniu z tym kto jest jego przeciwnikiem mówi mi, że będzie dobrze ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Juan Ignacio Chela - Michael Russell 1 1,87 (pinnacle) - 3/10j ✅
Chela ma już swoje lata, ale uważam go nadal za przyzwoitego gracza i z takimi zawodnikami jak Russell powinien sobie radzić bez większych problemów.

Thomaz Bellucci - Dudi Sela 1 2,15 (betcris) - 4/10j
✅
Trochę nie rozumiem tego kursu na Brazylijczyka, dla mnie on jest faworytem tego spotkania. Zdecydowanie bardziej cenię jego umiejętności tenisowe, w tym sezonie rozegrał tylko 2 spotkania. Wygrał z przyzwoitym Machado i uległ po zaciętym meczu Rochusowi, który w Auckland grał świetny turniej. Sela do AO przygotowywał się w Chennai, pokonał Fogniniego i Paire, przegrał w QF z Raonic&#39;em. Nie będzie to łatwy mecz dla Bellucciego, ale myślę, że sobie poradzi.
Cedrik-Marcel Stebe(+5,5 gema) - Lleyton Hewitt 1 1,87 (youwin) - 5/10j

Kolejny raz przeciwko Hewittowi, dla mnie Lleyton to już historia. Stebe to najlepszy zawodnik challengerów zeszłego sezonu. Zrobił ogromny postęp, mecz powinien być wyrównany. Australijczyk wspierany dopingiem swoich fanów może wygrać ten mecz, ale wątpię, aby przyszło mu to łatwo. handicap jak najbardziej do pokrycia przez Niemca.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Chela - Russell 2 @2,00 ⛔
Dwóch weteranów, obaj jednak z wieloma różnicami. Chela w przenośni całe życie na cegle, za to Michael, jak na Amerykańskiego tenisistę przystaje wyłącznie twarda nawierzchnia. Russell jak każdy gracz ze Stanów, szybkość, dynamika i świetne czucie tego kortu, natomiast JIC - bez chęci obrazy go - trochę taki jakby mniej zwinny i gibki. Można podziwiać jego wyniki i grę na korcie ziemnym, jak chociażby w Paryżu, Dusseldorfie, lecz nijak ma się to do gry na twardych.
Nie napisałem nic szczególnego, ale taki też miałem zamiar. Będzie to ciężki mecz, trzeba być cierpliwym i niesamowicie regularnym, bo to jest banalny lecz bardzo dobry sposób na pokonanie Argentyńczyka.
To jest typowy typ 50/50. Biorę jednak MR&#39;a. Widzę tu małe value i jeśli złapie swój szybki rytm może zwyciężyć. O kondycje się nie martwię, ona może w pewnym momencie przeszkodzić ewentualnie Cheli, a nie mojemu faworytowi.
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Troicki - Ferrero
over 27,5 ✅
kurs:1,81

Właśnie zagrałam to spotkanie i mam nadzieję, że nie jest to pomyłka i nie będzie zwrotu, bo taką linię na over uważam na prezent.

Fakt Troicki gra ostatnio całkiem przyzwoicie, Ferrero natomiast najlepsze czasy ma już za sobą i ciężko mu powrócić do dawnej formy. Mimo to taka linia ma szansę wejść nawet przy trzech setach, a nie spodziewam się tutaj jakiegoś pogromu ze strony Serba. Szczerze mówiąc liczę na podobny pojedynek, jak ten, który miał miejsce dzisiaj w nocy pomiędzy Tomicem a Verdasco. Ferrero potrafi uderzyć i nawet jeśli nie będzie mu siedzieć serwis, to myślę, że jest w stanie wygrywać sporo wymian - jeśli tylko serwis Troickiego mu na to pozwoli. Panowie grają do trzech wygranych setów więc nawet jeśli Ferrero wejdzie w mecz trochę gorzej, to z czasem na pewno się rozkręci.

Jeśli ta linia mimo wszystko wynosiłaby 37, 5 ✅ to również uważam, że warto ja pobrać i liczę na to, że Ferrero ugra co najmniej jednego seta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom