>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open '12 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Richard Gasquet - David Ferrer 1 2,9 (expekt) - 5/10j
Nie spodziewałem się tak dobrej gry Rysia w tegorocznym Australian Open, szczególnie imponuje styl w jakim wygrał z Janko Tipsarevic&#39;em.
Ferrer bez błysku, na pewno nie jest w takiej formie jak rok temu, tak naprawdę już Sweeting był blisko wyrzucenia go z turnieju, ale David podkręcił tempo od 4 seta, a w dodatku Amerykanin &quot;przestraszył się&quot; wygranej.
H2h 5-1 dla Hiszpana, ale ostatni mecz grali w 2009 roku, także ta statystyka nie powinna mieć większego wpływu na mecz.
Dla mnie jest to typowy mecz &quot;50 na 50&quot;, dlatego kurs 2,9 biorę z pocałowaniem ręki.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Australian Open Mężczyźni 05:00
Spotkanie: R. Gasquet - D. Ferrer
Typ: Powyżej 38.5gemów
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Już dzisiaj nad ranem czasu Polskiego dojdzie do hitu w 4 rundzie wielkoszlemowego turnieju Australian Open na kortach betonowych, pomiędzy Richardem Gasquetem i Davidem Ferrerem. Ja stawiam, że w tym meczu będzie więcej niż 38.5 gema. Statystyke zacznę od przedstawienia niżej klasyfikowanego w rankingu ATP czyli Francuza Gasqueta, który jest 18. Richard w tym roku wyrównał swoje najlepsze osiągnięcie w AO bowiem już jest w 4 rundzie a dotychczas dalej nie zaszedł. Jego gra tutaj wygląda bardzo obiecująco. W 1 rundzie wygrał z Seppim 3-1 (6-3, 3-6, 6-3, 6-1), 2 runda to jeszcze łatwiejsze zwycięstwo bowiem nie grał nawet 3 setów, wygrał z Golubevem 6-4, 6-2 i 3-0 ( Golubez poddał). W 3 rundzie wydawało się że nie będzie już tak łatwo, trafił na Tipsarevica, który w ostatnim czasie grał świetnie a mimo to Richard wygrał bardzo gładko 3-0 (6-3,6-3,6-1). Jego mecze nie trwały długo i to na pewno jest plus dla Richarda. Jego rywal David Ferrer z Hiszpani plasuje się na 5 miejscu w ATP. Jest faworytem tego meczu, w moim przekonaniu wygra ale nie tak gładko i straci minimum 1 set. Ferrer ostatnio wrócił do bardzo dobrej formy co dało mu szybko awans do czołowej 5 rankingu. Przed rokiem w AO był w półfinale i w tym roku może zajść równie daleko. Tutaj w tym roku gra dość nie równo wygrał najpierw gładko 6-1 6-4 6-2 z Machado, później pokonał Sweetinga ale w bardzo długim i męczącym meczu 3-2 ( 6-7 6-2 3-6 6-2 6-3 ). Czyli już przeciętny Sweeting urwał 2 sety Davidowi. W sobote wygrał z Chelą 7-5 6-2 6-1. W H2H prowadzi Ferrer 4-1. Moim zdaniem Richard jest w tej chwili w niezłej formie, jego dobry serwis z świetnym backhendem powienien wystarczyć na minimum 1 set a przy 4 setach w meczu over 38.5 jest bardzo realny. David do tego ma za sobą już ciężki mecz z Sweetingiem i to może sprawić że nie będzie potrafił utrzymać świetnej dyspozycji przez cały mecz i straci seta a może więcej.
 
B 0

bujak

Użytkownik
Spotkanie: Novak Djokovic (SRB) - Lleyton Hewitt (AUS)
Typ: Novak Djokovic powyżej 18,5 gemów
Kurs: bwin 2.40
W tym spotkaniu nie skreślałbym totalnie Lleytona, jest na gazie, gra przy swojej publice. Myślę, że na wygraną nie ma szans, jednak powinien doprowadzić przynajmniej do jednego tie-break&#39;a w którymś secie, a może nawet uda mu się skraść owego Novakowi. Myślę, że kurs warty spróbowania, szczególnie że Djoko jeszcze nie zagrał prawdziwego spotkania w tym turnieju więc nikt nie wie jak sobie poradzi w trudnej sytuacji, przy niesprzyjającym dopingu oraz ewentualnych nerwach.
Co wy o tym sądzicie?
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Spotkanie: Novak Djokovic (SRB) - Lleyton Hewitt (AUS)
Typ: Novak Djokovic powyżej 18,5 gemów
Kurs: bwin 2.40

W tym spotkaniu nie skreślałbym totalnie Lleytona, jest na gazie, gra przy swojej publice. Myślę, że na wygraną nie ma szans, jednak powinien doprowadzić przynajmniej do jednego tie-break&#39;a w którymś secie, a może nawet uda mu się skraść owego Novakowi. Myślę, że kurs warty spróbowania, szczególnie że Djoko jeszcze nie zagrał prawdziwego spotkania w tym turnieju więc nikt nie wie jak sobie poradzi w trudnej sytuacji, przy niesprzyjającym dopingu oraz ewentualnych nerwach.

Co wy o tym sądzicie?
Kompletnie nie ma szans Lleyton jak dla mnie. Australijczyk to przebijak, nie gra mocno, bh często trafia w siatkę. Z takim agresorem i returnerem jak Novak nie ma szans na ugranie seta, nawet przy swojej publice. Moim zdaniem Serb odda po MAX 3 gemy w każdym secie.

Nole 3-0
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
wystarczy jeden TB i już typ wchodzi :p teoretycznie,lecz wydaje mi się że Nole jest w takiej formie iż będzie chciał udowodnić przed Australijską publiką jaki jest mocny i wyrzucić Hewitta,który prawdopodobnie rozegra swój ostatni pojedynek podczas AO
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
wystarczy jeden TB i już typ wchodzi :p teoretycznie,lecz wydaje mi się że Nole jest w takiej formie iż będzie chciał udowodnić przed Australijską publiką jaki jest mocny i wyrzucić Hewitta,który prawdopodobnie rozegra swój ostatni pojedynek podczas AO
Novak lubi udowadniać dlaczego jest numerem 1 męskiego tenisa. Zapewne nie będzie takim dżentelmenem jak Roger i przełamie gospodarza tylko tyle ile trzeba, żeby bezpiecznie i spokojnie wygrać.
Na Eurosporcie komentatorzy wspominali o tym, że Novak ma taki trochę złośliwy charakter i będzie właśnie chciał dołożyć Hewittowi przed jego publicznością. Jednak to jest tylko opinia komentatorów.
Według mnie zawodnik zdecydowanie lepszy nie będzie ryzykował tie-breaków, które często są loterią skoro ma umiejętności i formę, żeby utrzymać swoje podanie i przełamać przeciwnika.
Następna sprawa - to jest ostatnie spotkanie w sesji wieczornej. Trzeba szybko skończyć i iść się wyspać, to zapewne będzie też w głowie Novaka.
Zresztą proponuję przejrzeć ten temat i WTA i sprawdzić jak rzadko takie hc wchodzą, gdy gra zawodnik z najwyższej półki i jest to coraz wyższa runda turnieju.
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Gasquet - Ferrer powyżej 3.5 setów
Nie ma opcji, aby typ nie wszedł. Gasquet wydaje się być w naprawdę świetnej formie, o czym świadczą nie tylko wyniki, ale przede wszystkim styl gry. Z dziecinną łatwością odprawił z kwitkiem Janko Tipsarevica i utwierdził mnie tym samym w przekonaniu, że może w Melbourne trochę namieszać. Backhand funkcjonuje świetnie jak zwykle, praktycznie cały czas spychał nim do defensywy Serba, który momentami nie wiedział, co się na korcie dzieje. Ciężko natomiast mówić o tym, iż Ferrer jest nie wiadomo jak dobrze dysponowany. 5-setówka w drugiej rundzie z Ryanem Sweetingiem, czy też słaby początek z Juanem Ignacio Chelą mówią same za siebie. Wydaje mi się, że może być to ciekawy i emocjonujący pojedynek, który na pewno nie skończy się na 3 setach. Po tak niskim kursie nie ma sensu nawet ruszać Hiszpana.
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
Djokovic - Hewitt poniżej 28.5 gemów @ 1.61 @ Bet365

Djokovic jak narazie miażdży swoich rywali, tylko raz 3 gemy w secie ugrał Giraldo, oprócz tego wszystkie 3 mecze wygrywał w 3 setach przegrywając maksymalnie 2 gemy w secie, przełamać Hewittowi napewno się nie da. Dziwi mnie to że Hewitt dotarł aż do 4 rundy, w 1 rundzie bardzo męczył się z młodym niedoświadczonym jeszcze Niemce Stebe, następnie wygrał z Roddickiem który nabawił się w trakcie meczu kontuzji bodajże stawu skokowego, gdyby nie kontuzja, napewno przegrałby z Roddickiem, który mimo kontuzji, wygrywał dużo wymian z Hewittem, w 3 rundzie zagrał z Raonicem, niestety nie miałem możliwości obejrzenia tego meczu, ale byłem bardzo zdziwiony że Raonic przegrał to spotkanie, jest jeszcze młody, widocznie serwis mu nie leżał czyli jego podstawowy atut oprócz płaskiego forehandu. Jutro zaś nie wyobrażam sobie żeby Djoko się męczył z Kangurem, lubi grę pod presją, prawie cała publiczność na korcie centralnym będzie wspierać Hewitta, ale to będzie tylko i wyłącznie mobilizować Djokovica do jak najlepszej gry i pokazania, że bardzo ciężko będzie któremuś z zawodników top4 nawiązania z nim równej walki w kolejnych fazach turnieju. Djoko napewno będzie chciał szybko wygrać, zbytnio się nie męczyć przed ćwierćfinałem.
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Ja to widzę tak..
Gasquet- Ferrer typ 1 kurs 2,7 BAH
Oglądałem mecze Gasqueta zarówno z Seppim jak i Tipsarevicem. Wydaje się być w niezłej formie, popełnia jak na niego mało błędów. Potencjał ma naprawdę ogromny, a na dodatek na pewno nie jest przemęczony turniejem. Ferrer jak to on... wiadomo na pewno łatwo meczu nie odpuści, będzie starał się zamęczyć kondycyjnie Gasqueta. Jednak nie jest on tutaj w takiej formie jak jeszcze był w turnieju Masters.
Tsonga-Nishikori K.typ DW 3-0 kurs 2,00 BAH
Tsonga także wydaję się być w bardzo dobrej dyspozycji. Widać, że bardzo dojrzał jako tenista i potrafi bardziej skoncentrować się na utrzymanie równej formy podczas całego spotkania. Ponadto świetnie serwuje i potrafi wykorzystać przewagę sytuacyjną po serwisie. Kei natomiast na pewno odczuwa już trudy tego turnieju, a co do jego serwisu nie jest sztuką go przełamać. Myślę, że JO powinien wygrać bez straty seta
Nadal-Berdych typ 1 kurs 1,2 BAH
nie ma wątpliwości kto jest faworytem tego spotkania. Nadal może nie jest w najwyższej formie, ale gra solidny tenis. Berdych mnie osobiście nie przekonuje na AUS Open, a wątpie by nagle z Nadalem zaczął grać tenis na 100 % jego możliwości. Dodatkowo nie jest on mocny psychiczny, a publicznosc go delikatnie mówiąc nie lubi, po tym jak nie chciał podać ręki Almagro. Myśłałem także nad typem under 37,5 gema po kursie 1,87 na Unibet, lecz Berdych może urwać seta tak naprawdę samym serwisem.

Federer-Del Potro typ 2 kurs 3,6 Unibet.
Pewnie wielu z was będzie polenizować z tym typem, jednak ja myślę, że Delpo jest jak najbardziej w stanie ograć Federera. Może nie miał on imponującego początku turnieju, ale z meczu na mecz się rozkręca. Jeżeli zagra na 100% swoich umiejętności to jak najbardziej może ograć Federera, który tak naprawdę w tym sezonie nie miał jeszcze godnego przeciwnika. A na pokazówkach przedsezonowych dostał sromotne lanie od Djokovica i Nadala.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
A na pokazówkach przedsezonowych dostał sromotne lanie od Djokovica i Nadala.
to to już trzeba mieć nie po kolei w główce...
kto te pokazówki oglądał wie o czym pisze.
A jeśli 6-1, 7-5 przy grze na mini procent swoich możliwości nazywasz sromotnym laniem to nie mam więcej pytań.
Djoko potraktował pokazówkę poważnie i rozniósł Fedexa i Ferrera jak trzeba. Nadal chciał złapać trochę rytmu bo był w żenującej dyspozycji wtedy. A sam Federer olał to kompletnie, nad wyraz kompletnie.
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Ja to widzę tak..
Federer-Del Potro typ 2 kurs 3,6 Unibet.
Pewnie wielu z was będzie polenizować z tym typem, jednak ja myślę, że Delpo jest jak najbardziej w stanie ograć Federera. Może nie miał on imponującego początku turnieju, ale z meczu na mecz się rozkręca. Jeżeli zagra na 100% swoich umiejętności to jak najbardziej może ograć Federera, który tak naprawdę w tym sezonie nie miał jeszcze godnego przeciwnika. A na pokazówkach przedsezonowych dostał sromotne lanie od Djokovica i Nadala.
Bzdura kompletna. Federer gra tutaj bardzo mądrze, na tyle ile potrzeba mu do wygranej. Taki turniej to maraton a nie sprint, a on sobie rozkłada siłę na cały turniej. Del Potro mu nie zagrozi, mogą grać wyrównane spotkanie, ale i tak Fedex przyśpieszy na koniec i ostatecznie wygra mecz.
Djokovic odpoczywał długo pod koniec 2011 to mógł na pokazówce poszaleć, zresztą było mu to potrzebne do odbudowania wiary w siebie po kiepskiej końcówce 2011.
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Pisałem, że możecie polenizować. To jest takie moje przeczucie, może rzeczywiście pokazówką warto się nie sugerować, ale tak naprawdę wszyscy się zachwycacie Federerem, a on w tym sezonie nie miał jeszcze godnego rywala. A Del Potro potencjał na wygranie z Federerem na pewno ma. Zobaczymy jak będzie ;)
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
a Tomic to nie rywal? Na pewno lepszy, ba, trzy razy lepszy od Kolby. Prawdziwego rywala to nie miał jeszcze Del Potro i jutro się zderzy z prawdziwym czołgiem.
 
genfranco 25

genfranco

Użytkownik
BERDYCH - Nadal 3,30
Spróbuję szczęścia, Nadal przegrał w Doha z Monfilsem. Berdych gra tu solidnie, Nadal wydawałoby się jeszcze bardziej ale czuje, że Czech namiesza w drabince.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Jeden wyjeżdża z pokazówką, drugi z Dohą bo nie ma kompletnie argumentów żeby uzasadnić typ.
Dziesięć razy lepiej byłoby napisać - bo tak podpowiada mi intuicja - niż na siłę pisać bzdury. Co ma do rzeczy ze Nadal 17 dni temu przegrał z grającym jeden z meczy życia Monfilsem? A po tym meczu nastąpiło o wiele ważniejsze AO na którym nie widać specjalnych zawahań formy? Sama solidność nie wystarczy na takich jak Nadal.
Berdych ostatni raz wygrał z nim w 2006 roku na hali, a tak nie ma żadnego swojego sposobu na jakąkolwiek grę z Rafą.
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
wydaje mi się , że nie. W australii zrobiło się gorąco, powyżej 30 stopni i niektórzy zawodnicy nie wytrzymują kondycyjnie. W przypadku Nadala raczej nie będzie takie sytuacji, choc po dzisiejszym dniu wszystko jest mozliwe( Djoko męczy się z Hewittem).
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Djoko nie męczy się z Hewittem bo jest gorąco. Okej jest bardzo mokry jeden z drugim na zbliżeniach kamer lecz gospodarz postawił w pewnym momencie naprawdę ciężkie warunki gry dla Nole i ten musiał wejść na wyższy poziom, a to trochę potrwało.
W przypadku Nadala raczej nie będzie takie sytuacji
na 100%. Kondycja i zaangażowanie Rafy w mecz jest mocniejsze niż jakakolwiek temperatura.
 
B 0

bujak

Użytkownik
Po burzliwej wczorajszej dyskusji i ku zdziwieniu większości którzy się wczoraj do niej dołączali, muszę przyznać rację samemu sobie :p ponieważ Hewitt pokazał się naprawdę z dobrej strony i Djoko w pewnym momencie miał niejasną sytuację w tym spotkaniu.
także typ powyżej 18,5 gemów dla Djoko w tym meczu na plusie
a co do meczu Nadala z Berdychem osobiście postawiłbym na Czecha. Trzeba mieć na uwadze, że Nadal może mieć problem z tym jego bolącym kolanem, ale nie tylko dlatego postawiłbym na Berdycha. Czech przede wszystkim dużo pewniej czuje się na twardej nawierzchni i jest już dobrze przetestowany w tym turnieju. Ciekawe jak psychicznie Rafa poradzi sobie pod jego ostrzałem.
 
W 0

wajron

Użytkownik
A one mają do tego meczu? Każdy mecz to osobna historia. To, ze dzisiaj były dwie sensacje nie oznacza przecież, że jutro to się powtórzy.
To, że może dzieki dzisiejszym niespodziankom, co niektórym zbyt pewnym siebie wróżkom spadł na łeb kubeł zimnej wody i dwa razy przemyślą kolejny typ, który wrzucą i stwierdzą, że to pewniak.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom