>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Australian Open '12 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
S 0

szymon1965

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Australian Open Mężczyźni 04:30
Spotkanie: Juan Martin Del Potro - R. Federer
Typ: R. Federer - 1.5 seta
Kurs: 1.55
Bukmacher: Betsafe
Roger ma ogólny dobry bilans z Del Potro, obaj dobrze radzą sobie w tym turnieju ale twierdzę, że Argentyńczyk maksymalnie urwie 1 set Rogerowi.

Dyscyplina: Tenis - Australian Open Mężczyźni 09:30
Spotkanie: T. Berdych - R. Nadal
Typ: R. Nadal - 1.5 seta
Kurs: 1.47
Bukmacher: Betsafe
Berdych ostatni raz z Rafą wygrał w 2006 roku, Nadal gra pewnie, nie stracił jeszcze seta i mimo dobrej dyspozycji Berdycha i jego serwów wygra spotkanie, jednakże Czech może urwać mu seta.
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Roger zagra z rozstawionym z 11-stką Del Potro. Juan Martin w tym turnieju przegrał tylko jednego seta i to w 1 rundzie z Mannarino. Później nie dał szans Kavcivowi, Lu i Kolbie pokonując wszystkich 3:0. Argentyński tenisista w tym turnieju naprawdę gra solidny tenis, a co najważniejsze bardzo mądrze dysponuje własnymi siłami. Szwajcar w tym turnieju zagrał 3 spotkania i nie stracił seta. Federer by powrócić na szczyt rankingu ATP nie tylko takie mecze musi wygrywać ale i też cały turniej, jak i wielkie szlemy, które dają sławę, prestiż a dla doświadczonego Szwajcara pewność we własne, znakomite umiejętności. Choć Del Potro gra w tym turnieju świetnie, na Rogera uważam, że będzie to za mało i co najwyżej urwie seta Szwajcarowi.
Roger Federer [SUI] - Juan Martin Del Potro [ARG] ▶ Federer [1,28] ✅
Rafael zagra z Berdychem. W zeszłym sezonie chodziły plotki, jakoby Nadalowi odechciało się grać w tenisa i już rakieta nie dawała mu przyjemności. Tegoroczny AO daje nam chyba odpowiedź i pewność, że Nadal będzie walczył o &#39;&#39;1&#39;&#39;. W nocy naszego czasu zmierzy się z &#39;&#39;7&#39;&#39; światowego rankingu. Tomas prezentuje wysoką formę i stracił tylko dwa sety. W ostatnim pojedynku z Hiszpanem Almagro doszło do niesnasek i Czech nie podał ręki po meczu swojemu rywalowi. To doprowadziło do wielu różnych interpretacji przez kibiców tenisa. Na pewno po tej sytuacji trybuny w Australii nie będą za Tomasem. Nadal wrócił, ma się zdrów? Myślę, że dopiero mecz z Berdychem pokaże nam na co stać Hiszpana. Jego lewa ręka chodzi jak dawniej, forehand bije po liniach, więc wydaje się, że z Nadalem jest wszystko w porządku. Ostatnie 6 meczów tych panów zakończyło się zwycięstwami Rafalea. Ponadto Nadal nie stracił w tych meczach żadnego seta, Berdych był bezradny. Stawiam 3:0 dla Hiszpana.
Rafael Nadal [ESP] - Tomas Berdych [CZE] ▶ Nadal [1,20] ✅
Federer jak i Nadal mają wielką chęć powrócić na tron i zneutralizować Djokovica. Mecze takie jak te muszą po prostu wygrywać, a myślę i jestem wręcz przekonany, że jeśli Federer i Nadal będą chcieli, a na pewno chcą i forma dopiszę to mogą zdetronizować Serba. Byłe rakiety numer &#39;&#39;1&#39;&#39; dają nam fajny dubelek i można pograć grubiej. Ja na pewno spróbuje i liczę na udaną nockę.
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Spotkanie: Juan Martin Del Potro - R. Federer
Typ: R. Federer - 1.5 seta
Kurs: 1.55
Jak dla mnie całkiem przyjemny kurs na zwycięstwo Szwajcara z handicapem 1,5 seta.Obaj tenisiści prezentują się w tegorocznym AO z jak najlepszej strony.Szwajcar nie stracił tu nawet seta,a Argentyńczyk tylko jednego w pierwszym pojedynku z Mannarino. Uważam,że dużo większe umiejętności prezentuje jednak Szwajcar.Bilans h2h także na korzyść Federera 7:2.Sądzę,że Del Potro w tym starciu będzie ugrać w stanie maksymalnie jednego seta.
 
david295 80

david295

Użytkownik
Rafael Nadal - Tomas Berdych 3:0 2.30 3/10

Nadal to zawodnik wielkiej czworki a nawet dwojki w ostatnim czasie. Berdych to solidny zawodnik pierwszej 10, ale tegoroczny AO chyba juz sie dla niego skonczyl . Obaj panowie znaja sie swietnie spotkali sie na korcie 14 razy. Widac, ze Berdych pokonywal juz Nadala, lecz to dosyc odlegla historia. Zwyciestwa w sezonie 2005/06 nie maja w tym meczu wiekszego znaczenia. Ostatnie ich 10 potyczek wygral Nadal, tyko raz stracil seta bylo to w zeszlym roku w Miami. Rafa 2 razy pokonal Berdycha w meczach wielkiego szlemu i oba 3-0. W tym turnieju Nadal narazie absolutnie nie zawodzi i na pewno obok Djokovica jest kondydatem do tytulu a na pewno do finalu.
W tegorocznym AO nie stracil jeszcze seta i mysle, ze dzisiaj bedzie podobnie bo Berdych to nie ta półka i na pewno nie ma czym zaskoczyc Nadala, ktory powinnien wygrac pewni, bardzo mozliwe, ze 3-0.
 
psm 921

psm

Użytkownik
Berdych-Nadal
Total aces by Berdych?
under 12,5
kurs 1,70
betsafe
Sądze że to ciekawy typ w swietle kursow jakie oferuja bukmacherzy na win Nadala.Berdychowi beda towarzyszyc gwizdy i kpiny z trybun od poczatku spotkania.Australijscy kibice pod tym wzgledem sie wyrozniaja i za zachowanie z meczu przeciwko Almagro bedzie Czech teraz slono placil.Jego psychika jutro bedzie musiala zdac podwojny egzamin,po pierwsze bedzie stal na przeciw jednego z lepiej returnujacych graczy z calego cyklu,po drugie bedzie musial skupic sie przed kazdym podaniem zswiadomoscia ze cale trybuny zycza mu autu...Moim zdaniem Tomas nie wytrzyma jutro napiecia i nie zdola zaserwowac 13 asow.
 
lukasss 35

lukasss

Użytkownik
Co do meczu Federera z Del Potro to wynik końcowy zależy od strasznie wielu czynników i ciążku tu cokolwiek przewidywać. Del Potro gra dobrze, wygrywa pewnie, ale to nie jest ten Del Potro z przed kontuzji, i w ogólnie nie wiadomo czy kiedykolwiek on wróci. Najważniejsza rzecz na jaką powinien zwrócić uwagę w meczu z Federerem to konsekwencja i unikanie prostych błędów. Jeśli będzie konsekwentnie wywierał presję na Szwajcarze to ma duże szanse na zwycięstwo, bo Federer pokazuje nam 2 zupełnie odmienne oblicza. Z jednej strony WOW co za gra, po prostu mistrzostwo świata, odgrywa takie piłki, że szok i łatwość z jaką to robi, po prostu nie ma sobie równych, a z drugiej strony, gdy robi się nerwowo, gdy wynik jest na styku, gdy trzeba się przyłożyć, gra Szwajcara siada. Niby doświadczony gracz, a psychika jak u małego dziecka. Roger się gubi, fantastyczne uderzenie przestają wchodzić, nagły brak pomysłu na grę, kompletne zaćmienie. Także jeśli tylko Del Potro nie da Szwajcarowi narzucić swojego stylu gry, a na pewno jest w stanie to zrobić, ze swoim stylem gry, to będzie miał duże szanse na zwycięstwo. Także kursy 1.3 na Federera kompletnie nie warte gry. Można spróbować na win Argentyńczyka, ale ogólnie to chyba w ogóle odpuściłbym to spotkanie.
 
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
25.01.2012 01:00 Australian Open Singles 2012 - Quarterfinal: Most Games Head to Head
[David Ferrer vs Kei Nishikori] (2) 2.52 unibet
Wirtualny mecz dnia
Kei jest tu rewelacja turnieju, wczoraj sensacyjnie pokonal Tsonge, jednego z glownych kandydatow do wygranej w turnieju.. jutro spotka sie z Murrayem... jezeli pokonal Tsonge, to i Murray w jego zasiegu (teoretycznie latwiejsze zadanie ???? )
Kolejna 5-setowka?? niewykluczone
Ferrer zagra z Djoko.. i jakos wierzyc mi sie nie chce ze cos tu ugra.. wedlug mnie Djoko nie ten level.. przejedzie sie po nim w trzech w miare szybkich setach..
Tak to widze.. w tej sytuacji 2.52 w tym wirtualnym meczu na japonczyka wyglada bardzo sympatycznie..
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Nadal, ok. Ale Federer? Wątpię by u schyłku kariery marzył o powrocie na numer jeden. Nie oszukujmy się, już tam nigdy nie wróci i on to wie i my.
Poczytaj jego wypowiedzi, to się przekonasz. Federer chcę, nawet bardzo chcę wrocić na pozycję nr1 ATP.
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Nadal, ok. Ale Federer? Wątpię by u schyłku kariery marzył o powrocie na numer jeden. Nie oszukujmy się, już tam nigdy nie wróci i on to wie i my.
Przy dyspozycji Novaka Roger nie ma szans na powrót na 1 miejsce i na pewno on o tym wie, ale wydaję mi się, że Federer na pożegnanie bardzo chce wygrać wielkiego szlema i to byłoby idealne zakończenie kariery dla Federera.
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Panowie o czym wy piszecie?czy może Federer popsuł wam jakieś kupony?to jest wielki mistrz w przeciwieństwie do Nadala czy Djoko,już wczoraj Djoko miał gładko wygrać z Hewittem a czasami zagrywki psuł w bardzo prosty sposób, nie twierdze absolutnie że jest słaby ale to jednak Federer jest wielkim mistrzem i jak najbardziej ma szansę na powrót do nr.1, dodam że warto zagrać za gruuubą kasę że wygra tegoroczny Australian Open, piękna lokata naprawdę warto za darmo kasa, pozdrawiam.
 
D 0

diabelbor

Użytkownik
Pewno wielu z Was gra również deble. Mirnyj/Nestor zamykają mi kupon jak dla mnie na grubą kasę i analizuje czy nie zagrac kontry. Co o tym myslicie? Prosze o konkretne wypowiedzi, z góry dzieki!????
 
O 6

olszyn

Użytkownik
noi polfinal nadal - federer. Juz nie moge sie doczekac, to bedzie wielkie widowisko!! Widac, ze nadal rowniez osiagnal wielki poziom. Z niecierpliwoscia czekam na kursy i gram mimo wszystko na federera! A dzis po 1 secie przegranym przez nadala mozna bylo zlapac ladny kurs na hiszpana.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Z niecierpliwoscia czekam na kursy i gram mimo wszystko na federera!
http://www.oddsportal.com/tennis/australia/atp-australian-open-2012/federer-roger-nadal-rafael-971576/#home-away;2
A ja właśnie bardzo żałuję, że panowie znowu się spotkają. Ich pojedynki są niczym ostatnio El Clasico w Hiszpanii.
Osobiście wolałbym bardziej zobaczyć pojedynek Murray vs. Roger/Nadal to byłby prawdziwy szlagier.
W pierwszym półfinale wstrzymałbym się od typowania. Może i Roger jest papierowym faworytem, ale wiadomo jak to jest z nim gdy na przeciwko kortu stoi Rafa.
Rogera widziałem w meczu z Tomiciem (co prawda żaden przeciwnik), ale Roger grał w tym meczu można by powiedzieć, że na stojąco. W moim odczuciu nie był bardzo zaangażowany w tym pojedynku, nie wiem jak to będzie w meczu na szczycie. Czy przejdzie bardziej bokiem czy jednak ostro powalczy?
Rafael Nadal hmm... Dziś Berdych w dwóch pierwszych setach postawił mu bardzo ostre warunki, co prawda Nadal też w pierwszych setach nie grał jakoś wybitnie i dość wiele psuł. Jego serwis zawodził (W meczu z Djoko przy returnie Serba nie dawałbym mu większych szans) .
W 3 secie głowa Czecha się kompletnie posypała, zaczął przechodzić obok meczu, a Rafa w końcu zaczął grać &quot;swoje&quot;. Dopiero w 4 secie po przełamaniu Tomka, Czech przypomniał sobie jak grał na początku meczu.
Ogólnie bardzo wyrównany mecz.
Podsumowanie:
Przy serwisie Rogera Nadal będzie miał problem z przełamaniem Szwajcara. Nadal ma kiepski serwis, Roger to może wykorzystać i spokojnie przełamać Nadala przy jego umiejętności.
Druga strona medalu jest taka, że Roger ma już swoje lata, nie gra tak jak kiedyś i w meczu z Hiszpanem zawsze mu się ciężko i niewygodnie grało.
Z drugiej strony mamy Rafę wyeksploatowanego fizycznie oraz przez liczne kontuzje. Nie wygląda tak jak kiedyś choć nadal trzyma ten światowy wysoki poziom.
Z chęcią zapoznałbym się z opinią jak zagrał Roger przeciwko Del Potro i jak zagrał Argentyńczyk. Bo jednak nie oszukujmy się, ale Berdych jest obecnie graczem lepszym niż JMDP.
Dzieki twoim wypowiedziom mozna sie dobrze posmiac. Tak na pewno Federer przejdzie obok meczu z Nadalem. Polfinal Szlema a on wejdzie sobie poodbijac jak na treningu, no padłem!
Powiedz mi lepiej ile razy to Federer już się palił w meczach na szczycie? A taki z niego walczak w porównaniu z Nadalem jak z Ciebie typer.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
[URL='http://www.oddsportal.com/tenni']http://www.oddsportal.com/tenni
W pierwszym półfinale wstrzymałbym się od typowania. Może i Roger jest papierowym faworytem, ale wiadomo jak to jest z nim gdy na przeciwko kortu stoi Rafa.
Na clayu może i tak ... Na clayu nadal jest mistrzem, bogiem i im tam jeszcze. Tyle że AO jest grane na hardzie ... czyli nawierzchni która duzo bardziej rogerowi leży. Zresztą na hardzie(na grasie zresztą też) ma z Nadalem dodatni bilans. (a na calyu 2-12 :-( ) Jak dla mnie 1,70 na czysty win Federera (betfair) jest warte grania. Ale z racji specyfiki meczu, etapu GS itd. raczej dla rozrywki za 30-50 € żeby się lepiej oglądało, a nie za więcej. No i oczywiście wszystkie typy u/o , handicapy setowe i gemowe radzę sobie darować bo to nie ma sensu ....
 
gju 134

gju

Użytkownik
Biorąc pod uwagę 12 ostatnich spotkań między Rafą a Fedem i wyłączając 2 mecze z WTF w Londynie, które odbywa się w hali na szybkim hardzie to H2H wychodzi 9-1 na korzyść Rafy, oczywiście.
Rafa patent na Feda ma i tego nikt nie podważy. Z Rogerem wygrywał już nie raz grając przeciętnie. Jeśli mecze nie odbywają się na hali to statystyki już zupełnie wskazują na Hiszpana. Sama nawierzchnia już nie robi takiej różnicy, choć jak wiemy im wolniej tym lepiej dla Rafała. Na AO jest wolno...nawet wolniej niż parę lat temu.
Rafa zagrał dziś niezłe spotkanie z Berdychem, który rozegrał bardzo dobry turniej i kto wie czy nie jest w życiowej formie. Co się rzucało w oczy. Przede wszystkim świetny zróżnicowany, wyjątkowo często kończący return, dobry procent pierwszego serwisu, wielką determinację i złość w 3-4 secie, która w połączeniu z delikatnym rozluźnieniem po wygraniu 2seta dała jeszcze większą dokładność mocnym uderzeniom z forhendu i dodała pewności bekhendowi Hiszpana, którym kończył nawet returnując. Szkoda trochę tych błędów sędziowskich, które również trochę spięły Nadala w pierwszej części meczu.
Roger zagrał również dzisiaj dobre zawodyz piorunującym początkiem. Jednak z tego meczu bardziej zapamiętam słabego Del Potro niż bardzo dobrą grę Szwajcara. Nie był Portek w stanie się rozkręcić. Może dwa gemy pierwszego seta przypominały tego mocnego Argentyńczyka, ale to by było na tyle. Tak to kompletnie żadnych argumentów. Nawet serwis bardzo słabo funkcjonował.
Kursy na Rafę rzędu 2.3 to super promocja. Nie zrozumiem czasami buków. Analogiczna sytuacja w meczach Barcy i Realu. Ależ można się obłowić ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Biorąc pod uwagę 12 ostatnich spotkań między Rafą a Fedem i wyłączając 2 mecze z WTF w Londynie, które odbywa się w hali na szybkim hardzie to H2H wychodzi 9-1 na korzyść Rafy, oczywiście.
Rafa patent na Feda ma i tego nikt nie podważy. Z Rogerem wygrywał już nie raz grając przeciętnie. Jeśli mecze nie odbywają się na hali to statystyki już zupełnie wskazują na Hiszpana. Sama nawierzchnia już nie robi takiej różnicy, choć jak wiemy im wolniej tym lepiej dla Rafała. Na AO jest wolno...nawet wolniej niż parę lat temu.
Rafa zagrał dziś niezłe spotkanie z Berdychem, który rozegrał bardzo dobry turniej i kto wie czy nie jest w życiowej formie. Co się rzucało w oczy. Przede wszystkim świetny zróżnicowany, wyjątkowo często kończący return, dobry procent pierwszego serwisu, wielką determinację i złość w 3-4 secie, która w połączeniu z delikatnym rozluźnieniem po wygraniu 2seta dała jeszcze większą dokładność mocnym uderzeniom z forhendu i dodała pewności bekhendowi Hiszpana, którym kończył nawet returnując. Szkoda trochę tych błędów sędziowskich, które również trochę spięły Nadala w pierwszej części meczu.
Roger zagrał również dzisiaj dobre zawodyz piorunującym początkiem. Jednak z tego meczu bardziej zapamiętam słabego Del Potro niż bardzo dobrą grę Szwajcara. Nie był Portek w stanie się rozkręcić. Może dwa gemy pierwszego seta przypominały tego mocnego Argentyńczyka, ale to by było na tyle. Tak to kompletnie żadnych argumentów. Nawet serwis bardzo słabo funkcjonował.

Kursy na Rafę rzędu 2.3 to super promocja. Nie zrozumiem czasami buków. Analogiczna sytuacja w meczach Barcy i Realu. Ależ można się obłowić ????
Czekam na Ciebie po meczu, żebyś napisał ile straciłeś ;)

Roger ma kompleks Rafy, tu się zgadzam, ale kiedy pokonać Rafę, jak nie teraz kiedy, nie oszukujmy się, gra średni tenis. Serwis nienajwyższych lotów, więc jakimś bh może go Roger zaskoczyć kilka razy i przełamać. Ja mimo wszystko jeśli bym grał to - ROGER.
 
ffp 0

ffp

Użytkownik
Rogera widziałem w meczu z Tomiciem (co prawda żaden przeciwnik), ale Roger grał w tym meczu można by powiedzieć, że na stojąco. W moim odczuciu nie był bardzo zaangażowany w tym pojedynku, nie wiem jak to będzie w meczu na szczycie. Czy przejdzie bardziej bokiem czy jednak ostro powalczy?
No a co miał Roger grać? Skoro Tomic jest leszczem to chyba oczywiste, że Roger chciał wygrać jak najmniejszym nakładem sił, wiedząc, że w następnych rundach czekają trudniejsi rywale. Federer gra pewnie, bekhend po linii funkcjonuje jak należy. W zasadzie nie ma się do czego przyczepić w grze Federera. Moim zdaniem na dzień dzisiejszy Roger lepiej prezentuje się od Rafy i obstawię na Szwajcara. Dziś rano oglądałem fragmentami mecz Nadal-Berdych no i tak wkurzonego Rafy po kontrowersyjnym challengu w tie breaku 1 seta chyba nigdy nie widziałem (jak pokazały powtórki Rafa chciał trochę zachachmęcić). Może to oznaczać, że Nadal nie czuje się zbyt pewnie w AO. Nie przypominam sobie, żeby Nadal dawał ponosić się negatywnym emocjom podczas swoich meczów. Mój typ: Fererer
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
ale kiedy pokonać Rafę, jak nie teraz
Kurde, to jest mój ulubiony argument, już od dawna przewija się przez to forum - jest prawie tak kultowy jak &quot;jak masz honor to kreczuj&quot; z innego polskiego forum bukmacherskiego.

Federer ma problemy z regularnością, zwłaszcza długie wymiany z backhandu często kończy błędem. Ja bym szczerze mówiąc wystawił odwrotne kursy.
Inna sprawa, że grania półfinałów/finałów szlema to dziwny pomysł - to już jest tak wysoki poziom, że za dużo zależy od dyspozycji dnia, chwilowych przebłysków.
 
cineck 45

cineck

Użytkownik
Dziś rano oglądałem fragmentami mecz Nadal-Berdych no i tak wkurzonego Rafy po kontrowersyjnym challengu w tie breaku 1 seta chyba nigdy nie widziałem (jak pokazały powtórki Rafa chciał trochę zachachmęcić). Może to oznaczać, że Nadal nie czuje się zbyt pewnie w AO. Nie przypominam sobie, żeby Nadal dawał ponosić się negatywnym emocjom podczas swoich meczów. Mój typ: Fererer
Akurat nieprzypadkowo kłócił się z Bernardesem już od dłużeszego czasu ma z nim na pienku.

http://www.youtube.com/watch?v=-4EObHpj9sw

Obecnie Nadal nie ma środków do pokonania Federera jest wyeksploatowany słaby serwis, , kłopoty z kolanem i ramieniem. Szwajcar wypoczęty na swojej drodze nie miał większych oporów w przeciwieńswtie do Nadala. Mimo że Hiszpan wiele razy zaskakiwał kiedy wydawało się że jest bez formy tym razem myśle że nie ma szans, Federer umiejętnie wykorzysta to.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom