>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open '13 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Też jestem zaskoczony graniem ogółu na Kerber. Kerber nie grała NIC nadzwyczajnego z Keys. To Keys sama się wyautowała z turnieju. Oglądałem całe spotkanie. Gdy Keys tylko trafiała w kort to była w opałach Kerber. Tyle, że Amerykanka jest młodziutka i niedoświadczona, bo gdyby Makarova miała 5-4* i 30-15* i jest drugi serwis Kerber to nie waliła by z całej siły w aut. A ktoś tu pisał o mocnej głowie Andżi... ???? Mogę skwitować to uśmiechem, bo tak jak była zdenerwowana i obsrana Kerber w końcówce 2. seta przy 4-5 to poezja. Zero pierwszego podania, a drugie śmieszne, w okolicach 100-100 km/h i tylko nieporadności młodej Amerykanki zawdzięcza zamknięcie tego spotkania w dwóch setach. Jedyne co robi Niemka znakomicie to utrzymuje piłkę w korcie, ale jeśli jest w opałach i pod presją to nawet tego nie umie zrobić, bo wali proste piłki w auty i ogólnie widać zrezygnowanie na jej twarzy. Każdy kto oglądał spotkanie z Keys nie wyciągnął by wniosków o znakomitej dyspozycji Niemki, albo co lepsze, o jej wytrzymałości psychicznej, która wtedy, kiedy potrzeba tak naprawdę nie istnieje.
Kursy na Makarovą to duża przesada.
 
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Radwańska -4,5 Ivanovic typ:1 Bwin 1,72 ✅
Co tu dużo mówic, Aga gra świetnie. Ana również prezentuje sie przyzwoicie, ale z Radwanska nie ma wiekszych sznas, jest za mało regularna, ma długie przestoje ( 15 pkt przegranych piłek z rzedu z Jankovic). Polka bedzie trzymala pilke w korcie, umiejetnie sie broniła. Ana bedzie coraz bardziej sfrustrowana co skonczy sie masa UE i pewnym zwyciestwem Radwanskiej

Filipkens Sharapova -7,5 typ 2 bwin 1.65 ✅
Śmiem twierdzic, że Sharapova prezentuje sie zdecydowanie najlepiej w AO i jest moją faworytka to wygrania turnieju. Nie ma szans, żeby Filipkens ugrała 5 gemów, skoro nawet Williams sie to nie udalo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bartezz 33

bartezz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Australian Open
Spotkanie: Williams S./Williams V. - Petrova N./Srebotnik K.
Typ: Petrova N./Srebotnik K.
Kurs: 5,00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Dzisiejszej nocy odbędzie się kolejny mecz turnieju deblowego pań. Upatruje tu niespodziankę, stawiam na zwycięstwo pary deblowej Srebotnik/Petrova. Przyznam że troszkę kursy mnie zaskoczyły i będę próbował to wykorzystać, no ale przejdźmy do rzeczy. Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać obu zawodniczek, Srebotnik to niezwykle doświadczona deblistka,31 wygranych turniejów, mistrzyni Wimbledonu 2011. Petrova natomiast jak wiemy czołowa zawodniczka WTA, mająca ogromne doświadczenie deblowe, podobnie jak Srebotnik wygrała wiele turniejów deblowych, w zeszłym sezonie grająca w parze z Kirilenko wygrała kończący WTA Championships. W tym sezonie panie wystąpiły wspólnie w pierwszym turnieju w Sydney który wygrały dosyć lekko, nie przegrywając seta pokonując tam takie pary deblowe jak Errani/Vinci, Hlavackova/Hradecka czy Huber/Mirza a więc światową czołówkę. W tegorocznym Australian Open wygrały dwa pojedynki jednak ich rywalki były zbyt mało wymagające aby traktować te zwycięstwa jako wielki sukces. Warto dodać że już wcześniej zawodniczki Petrova i Srebotnik występowały wspólnie wygrywając między innymi turniej w Moskwie w 2007, można powiedzieć że trochę się już znają. Sióstr Williams nie trzeba przedstawiać, wybitne singlistki, występujące od czasu do czasu w deblu,głównie w turniejach Wielkiego Szlema, wygrały zeszłoroczny Wimbledon oraz Igrzyska Olimpijskie. W tegorocznym Australian Open pokonały one dwa deble Giorgi/Voegele i Dushevina/Govortsova których pokonanie było obowiązkiem. Dopiero dziś poważny sprawdzian przed siostrami. Myślę że nie najwyższa forma Venus oraz brak regularnego udziału w deblowych turniejach może się przełożyć na grę sióstr w dzisiejszym meczu. Warto wspomnieć również że w zeszłorocznym US Open siostry Williams odpadły właśnie w meczu przeciwko Petrovej która grała wtedy w parze z Kirilenko. Jeżeli siostry dziś wygrają ten mecz to uważam że wygrają cały turniej ponieważ nie widzę w drabince zbyt wielu debli które mogłyby im zagrozić,niewątpliwie słoweńsko-rosyjska para jest jednym z nich. Powodzenia!
 
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Jovanovski +4,5 - Stephens typ 2 Bet365 1,83⛔ zabrakło gema :;/:
Dziś rzuciło mi się w oczy spotkanie te oto spotkanie. Jovanovski doszła tak daleko ze wzgledu na latwa drabinke. Teraz trafila na wschodzącą gwiazde tenisa Stephens i szczerze wątpie, że nawiąże z nią walke. Gram na Stephens od poczatku turnieju i jeszcze mnie nie zawiodla. Wygrała w tym roku ze znaczenie lepszymi zawodniczkami np z Cibulkova 2:0 do tego urwała 7 gemow Williams. Natomiast wyniki Serbki nie robią na mnie żadnego wrażenia ( 3 sety z Torro-Flor, 2:6 3:6 z Filipkens). Moim zdaniem handi jak najbardziej do pokrycia. 6:3 6:4 mnie wplełni zadowala, ale mysle ze wygra wyżej

Williams-Kirilenko ilosc gemow w 1 secie 9,5 - STS 1,7 ✅
Jesli ktos gra w stacjonarnych bukach to brac smialo. Bardzo dziwna linia. Nie widze zadnych szans na over 9,5 gema. Analiza raczej zbędna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Kerber - Makarova 1 1,40
Rozstawiona z piątką Kerber miała lepiej dysponowane przeciwniczki w dotychczasowych meczach, poradziła sobie na swoim dobrym poziomie, i choć można wymagać więcej to jednak Makarova jest zawodniczą w AO słabszą od Keys - ostatniej przeciwniczki Niemki. Trzysetówka - możliwa, ale niezbyt prawdopodobna, łatwiej dać po prostu zwycięstwo Kerber.
7/10 ⛔ (dzięki wstawiać dla Pazio)
Ivanovic - Radwańska 2 1,25
Pierwszy stracony set przez Agę? Gdyby tak było to po takiej długiej serii bez straconego seta w tym roku musiałoby nieźle zmącić w głowie i sytuacja Isi mogłaby być nieciekawa. Sądzę, że na Anę starczy jeszcze koncentracji i poradzi sobie nasza rodaczka w dwóch setach, ale wolę nie ryzykować konkretnego wyniku lub handicapu, bo to pierwszy poważny sprawdzian dla Radwańskiej na korach w Melbourne.
7/10 ✅ (lżej niż myślałem)
Flipkens - Sharapova under16,5 1,72
Sharapova w dwóch pierwszych rundach nie straciła gema, dopiero cztery odebrała jej Venus, zatem i tak był under16,5. Poniewaz kurs na czyste zwycięstwo ruskiej jest śmieszne, a handi -7,5 słabsze to chyba jedyny słuszny typ. Powinno byc lekko i przyjemnie dla Sharapovej, bo mimo iż belgijka zniszczyła Zakopalovą (słabiutką) to już ze średniaczka Savinykh było niełatwo w trzech setach. Sharapova jest w formie na mistrza, wiec jak pisałem -liczę na spacerek.
5/10 ✅ (idzie na majstra!)
Williams - Kirilenko 2 (ah+7,5) 1,66
Osobiście uważam, że jak na psychikę Marii to radzi sobie nieźle w tym turnieju, i choć zwycięstwo Williams jest pewne, to tylko ten kurs wydaje mi się atrakcyjny. Jeśli Ruska wykorzyst ten moment kilku minut beznadziejnosci Syreny to może pare gemów ugra i typ spokojnie wejdzie. To pierwsza poważna przeciwniczka dla Amerykanki.
5/10
Wozniacki - Kuznetsova over2,5 2,25
Liczę na trzy sety, ponieważ ich dotychczasowy bilans jest względnie równy, Karolina osobiście mnie zaskoczyła, że jest tak daleko, zaś Kuznetsova wykonała plan minimum i na pewno chce kontynuować dobrą passę, to będzie najbardziej wyrównany pojedynek dzisiejszej nocy.
5/10
bet365
Dotychczas:
Kerber - Makarova 1 1,40 ⛔
Ivanovic - Radwańska 2 1,25 ✅
Flipkens - Sharapova under16,5 1,72 ✅
Wickeymayer - Kirilenko over21,5 2,00 ✅
Williams - Sharapova 2 1,25 ✅
Kerber - Keys 2:0 2,20 ✅
Li - Cristea (1 set) over8,5 1,83 ✅
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
4 kwartę wygra - Maria Sharapova (1,57) trwa
Serena Williams - wygra turniej (1,95) trwa
Kto zajdzie dalej w Australian Open: Victoria Azarenka v Maria Sharapova - 2 (2,20) trwa
Agnieszka Radwańska wygra swoją kwartę (2,75) trwa
Agnieszka Radwańska - Bojana Bobusic - 1 set over 7,5 gemów (1,66)✅
T. Pironkova - R. Oprandi - 1 (1,50)⛔
M. Barthel - K. Pervak - 2 (2,75)✅
C. Dellacqua - M. Keys - poniżej 20,5 gemów (1,72)⛔
Yung-Jan-Chan - Daniela Hantuchova - +3,5 gemów Yung Jan-Chan (1,80)✅
A. Ivanovic - M. Czink - under 18,5 gemów (1,53)✅
C. Wozniacki - S. Lisicki - 1 (1,50)✅
S. Williams - E. Gallovits-Hall - under 15,5 gemów (1,72)✅
U. Radwańska - J. Hampton - 2 (1,54) ✅
Madison Keys - Tamira Paszek 2:0 (2,10)✅
K. Pervak - H. Watson - 1 (1,53)⛔
A. Kerber - L. Hradecka - 2:0 (1,40)✅
Su-Wei-Hiseh - S. Kuzentsova - 0:2 (1,90)✅
L. Robson - P. Kvitova - 1 (2,20)✅
Maria Sharapova - Venus Williams 2:0 (1,61)✅
V . Azarenka - J. Hampton + 7,5 gemów J. Hampton. (1,61) ✅ A. Kerber -K. Makarova - 1 (1,40)⛔
---------------------------------------------------------------------------- Serena Williams - Maria Kirilenko - under 17,5 gemów (1,66)✅
bet365

Maria męczyła sie z Yaniną Wickmayer . Osobiście my śla łem że te mat załatwi szybciej, ponieważ B elgijka w całym turnieju gra ła n ierówno. Potrafiła przegrywa ć gemy z kapel usza. M. Kirilenko i Y . Wickm ayer nie porywały regularnością. Częste straty podań własnych do t ego du żo niewymuszonych błędów ju ż nie wspominając o błędach podwój nych serwisu. W ostatnim meczu Maria miała 5 bł ędów podwójnych. To ciekawe ponieważ jak do tej pory serwis Rosjanki funkcjonował nieźle. Bardzo możliwe że Rosjanka odczuwa już trudy turnieju. Serena Williams także w ostatnim meczu nie za chwyciła serwisem (dok ładnie drugie podanie) - Jednak zdecydowanie nadrabiała pierwszym podaniem. Należy jednak dodać że nawet zły dzień serwisowy Amerykanki jest nieosiągalny dla wielu zawodniczek z r ankingu WTA. Amerykanka ma zwykle tendencję, że rozkręca się z meczu na mecz. Podejrzewam że zarówno ser wis jak i skuteczność returnu będ zie się powiększać. Według mnie linia gemowa jest troszkę zawyżona. Oczywiście Maria to marka jednak nadal uważam że jej forma nie jest wys tar czająca aby naskubać tyle gemów przeciwko Ameryka n ce . Rywalek Rosjanka specjalnie wielkich nie miała.

V. Azarenka - E. Vesnina - 2:0 (1,33)✅
Pinnacle Sports

Rosjanka dokonała wielkich rzeczy w Melborune i nie tylko, jej wyniki są zaskakująco dobre, a gra jest poukładana. Jednak ostatni pojedynek na trzy sety kosztował ją bardzo dużo sił. Wynik 6:4, 7:6, 4:6 musi zostawić ślad na dyspozycji fizycznej Rosjanki która rozgrywa już drugi turniej w Australii i jest to druga 3 setówka w tym turnieju. Rosjanka jak do tej pory w turnieju ma przewagę nad Azarenką skutecznością serwisu. Białorusinka w ostatnim spotkaniu także się męczyła na 3 sety i wcale nie były łatwe również. Jednak to że nie będzie to łatwy mecz z Amerykanką przewidzieć można było już dawno. Amerykanka gra świetny tenis. Bez kompleksów. Tak jak napisałem kiedyś, aby grać na równi z Victorią należy grać silny tenis i czyhać na jej słabszy okres serwisowy. Te warunki spełniła J. Hampton i kto wie co by się stało gdyby nie kontuzja Jankeski która na pewno miała wpływ na grę w trzecim secie. Victoria na pewno zrobi wszystko aby nie dopuścić do ponownej sytuacji. Największym mankamanetem u Białorusinki jest podanie które zaczyna zgrzytać nawet na cały gem serwisowy. Victoria nadrabia w polu tutaj szans E. Vesninie nie daje. Rosjanka oczywiście jest w formie pewnie pourywa Victorii gemy jednak nie sądzę aby udało jej się ugrać seta. Obie dziewczyny grały ze sobą niedawno w finale, Rosjanka już wtedy miała formę, mniej rozegranych spotkań i nie poradziła sobie z Białorusinką i przegrała w dwóch setach. Przewiduje podobny wynik jutro w nocy chociaż nie obraziłbym się gdyby Białorusinka przegrała już na tym etapie.Jednak ta Białoruska nerwuska jest zbyt uparta aby iść komukolwiek na rękę. V. Azarenka wie, że trzeba oszczędzać siły, ponieważ jak zagra kolejne spotkanie na 3 sety to po meczu z C. Wozniacki/S. Kuznetsova mecz z S. Williams będzie tylko formalnością dla Amerykanki i wówczas swój numer jeden światowego rankingu WTA straci.
by scotratez
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 9

sosick

Użytkownik
u jakiego buka znajde najlepszy kurs na to ze Sharapova bedzie w finale.
jeszcze wczoraj byl u Bwin 1,9 zawachałem sie i juz tylko 1,55.
swoja droga jakie moga byc kursy na zwyciestwo sharapovej w meczu radwanska vs sharapova?

a co myslicie o takim typie:
Will the top 4 seeds all reach the tournament semi-finals? Tak po kursie 2,25 w bwin.
awans do połfinału sharapova, azarenka i williams ma raczej pewne, tylko radwanska wedlug mnie moze rozczarowac w tym typie. kurs na radwanska z na li to tylko 1,68 wiec moj typ 2,25 ze wszystkie 4 przejda wydaje sie atrakcyjny?
ktos z was w ogole typuje takie linie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Jovanovski-Stephens
1
3,75
bet365
Czuje ze serbka nie powiedziala jeszcze ostatniego slowa w tym turnieju i stawi opor mniej doswiadczonej amerykance ,dlaczego wybralem to spotkanie z 4 mozliwych.Spotkanie Wozniacki - Kuznetsova sliski temat wszytko moze sie wydarzyc nie ma pewnej faworytki ,losy spotkania moga odwrocic sie kilka razy w meczu i nie zamierzam ryzykowac choc gdyby kurs byl min 3 na rosjanke to odwazylbym sie cos zagrac w kierunku dobrze grajacej ostatnio rosjanki.Wozniacka po fartownej moim zdaniem wygranej nad Lisica poczula sie bardzo pewnie w turnieju i niezle sobie poczyna nie moge sie przyczepic do jej gry ,kuznetsova takze w formie i widac ze to bedzie jej rok takze szanse oceniam 50/50.Kolejne spotkanie to pojedynek bialorusko-rosyjski szanse znikome na ugranie chocby seta dla swietnie grajcej w ostatnich tygodniach Viesninie,Aza broni punktow za poprzedni rok wiec napewno bdzie walczyc chocby miala zostawic watrabe na korcie:razz:.W spotkaniu kirlenko z serenka takze nie ma co sie doszukiwac niespodzianki jedynie over gemowy wchodzi w gre takze metoda eliminacji i osobistych przemyslen wesze niespodzianke w spotkaniu Jovanovski Stephens Ajde;) aha zapomnialem dodac ze kurs na serbke przesadzony
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Na Li - 1 1.65 Pinnacle 7/10

Aga nie traci rytmu i odprawia jedną przeciwniczkę za drugą. Li od poczatku sezonu zbyt perfekcyjnie nie gra. Panie się już raz spotkały niedawno, Aga wygrała 2:0. jasne, to było przed AO, więc zaraz pójdą słuchy, że Li odpuściła...ale Li po prostu nie jest w zbyt świetnej formie teraz. Aga kończyć nie umie, ale technikę ma chyba najlepszą w WTA teraz i tym wygrywa. Z Na Li to się nie zmieni.
 
borubar 0

borubar

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Li Na 1 1,67 PinnacleSports

Agnieszka przez cały turniej prezentuje wysoki i równy poziom, znacznie poprawiła serwis. Myślę, że nie będzie miła problemu z utrzymywaniem serwisu w meczu z Chinką. Natomiast Na Li gra nierówno, popełnia dosyc dużo błędów, a serwis nie funkcjonuje jak powinien przez co ma problem z jego utrzymaniem. Dzisiaj Chinka miała bardzo dużo szczęścia w pierwszym secie ponieważ Julia miała piłkę setową na siatce i ją zepsuła. Gdyby wykorzystała tą sytuację to bardzo prawdopodobne, że to ona grałaby w kolejnym meczu z Radwańską.
Isia pokazała już w tym sezonie, że nie ciąży nad nią żadna klątwa ze strony Li i na chwilę obecną jest po prostu lepsza. Nie widzę innej możliwości niż awans Polki do kolejnej rundy.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Pavlyuchenkova A./Safarova L. - Jankovic J./Lucic-Baroni M.
1.35✅
Co tu dużo ukrywać. Potencjał deblowy i doświadczenie po stronie pary czesko/rosyjskiej. Kurs wystawiony jest dosyć atrakcyjny. Rosjanka ostatnio w gazie, czeszka powinna pomagać bo z jej formą ostatnio tak sobie? Razem jednak to większa siła uderzenia.
Janković i debel to dla mnie nie porozumienie, może Lucic w tym duecie ciągnie gre? W starciu z moimi faworytkami, Jelena-migrena i Lucić wypadają przeciętnie...
Gram na uznane marki. Debel Anastazji i Lucki bardziej mnie przekonuje i tyle w temacie.

@ szacunek dla Staszka i Novaka, wciskało w fotel, na długo mi zostanie ten mecz w pamięci, oby to spotkanie uskrzydliło Stacha i zeby w końcu uwierzył w siebie! Czekam na pierwszą rundę Pucharu Devisa. Szwajcarzy będą u siebie podejmować czechów...

---
 
szef10 216

szef10

Użytkownik
Z WTA Szef daje dubelka + DW
Agnieszka Radwańska - Li Na 1,64
Ten mecz powinien być powtórką z Sydney, Aga w tym roku znacznie poprawiła serwis, jak nie wyjdzie 1. serwis miażdży techniką po 2. podaniu, Chinka popełnia sporo błędów, uderzenia kończące nie są już tak powtarzalne w jej wykonaniu jak w tamtym roku gdzie ogrywała Age, jutro Radwańska wyrówna H2H
Serena Williams - Maria Kirilenko (DW 2:0) 1,16
Tutaj raczej nie ma co sie rozpisywać, moim skromnym zdaniem jedyną osobą, która jest w stanie urwać jej tutaj choćby seta to Sharapova
AKO 1,90
Jeszcze druga opcja w meczu Na Li to 2:0 w setach dla Radwańskiej, szanse, że wygra bez straty seta uważam, że są spore
A. Radwańska - Na Li (DW 2:0) 2,70
 
zonovsky 54

zonovsky

Użytkownik
Ja pójdę w drugą stronę. Och, jak ona gra technicznie, jak inteligentnie, jak dokładnie itp. Radwańska ma wspaniałą serię? Spójrzcie kogo ona ostatnio pokonała. To nie są zawodniczki, które rozstawiają po kątach. To są zwykłe średniaczki i nic więcej. Fakt, pokonała ostatnio Li, ale h2h w 2012 to 3-0 dla Li.
Oglądałem Radwańską w meczu z Ivanovic i zagrała naprawdę dobry mecz, ale bez polotu (a może to ja jestem po prostu zbyt sceptycznie nastawiony do występów polskich sportowców?). To nie ta sama Ana co ~4 lata temu.
Mój bet: Li 2.55 Bwin✅
Pozdrawiam i życzę sukcesów.
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Warto też wziąć pod uwagę jak zagrała Li z Goerges, gdyby Julia nie spanikowała w tym TB to nie wiem czy Isia nie grałaby z Niemką o półfinał. Pierwszy set bardzo zacięty i Chinka miała spore kłopoty z wygraniem go. Goerges miała nawet piłkę setową, ale nie potrafiła zachować zimnej krwi. Drugi set już Li spokojnie kontrolowała, jednak mecz mógłby się potoczyć zupełnie inaczej, gdyby Niemka wykorzystała piłkę setową. Li nie zagrała jakiegoś świetnego meczu, rzekłbym nawet, że grała przeciętnie i z taką grą Agnieszka powinna spokojnie ją odprawić, nawet w 2 setach.
 
D 54

domeltomek

Użytkownik
Ja pójdę w drugą stronę. Och, jak ona gra technicznie, jak inteligentnie, jak dokładnie itp. Radwańska ma wspaniałą serię? Spójrzcie kogo ona ostatnio pokonała. To nie są zawodniczki, które rozstawiają po kątach. To są zwykłe średniaczki i nic więcej. Fakt, pokonała ostatnio Li, ale h2h w 2012 to 3-0 dla Li.
Pokonała zwyciężczynię turnieju w Hobarcie i zawodniczkę 4R (która zmierzy się z Azą) Vesninę, rewelacje ostatnich tygodni Jamie Hampton która gdy nie kontuzja może (ciężko w to uwierzyć ale...) wyeliminowałaby Azarenkę no i pokonała tą że Li w półfinale w Sydney. Poza tym nie oddała seta w 13 kolejnych meczach.

Chinka miała zdecydowanie łatwiejsze rywalki, Sorana i Goerges bez formy, Mchale po kontuzji prezentuje się bardzo słabo (a mimo to Li miała z nią problemy).

Osobiście nie widzę tutaj innej opcji niż zwycięstwo polki ale każdy gra co chce.
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Ja pójdę w drugą stronę. Och, jak ona gra technicznie, jak inteligentnie, jak dokładnie itp. Radwańska ma wspaniałą serię? Spójrzcie kogo ona ostatnio pokonała. To nie są zawodniczki, które rozstawiają po kątach. To są zwykłe średniaczki i nic więcej. Fakt, pokonała ostatnio Li, ale h2h w 2012 to 3-0 dla Li.

Oglądałem Radwańską w meczu z Ivanovic i zagrała naprawdę dobry mecz, ale bez polotu (a może to ja jestem po prostu zbyt sceptycznie nastawiony do występów polskich sportowców?). To nie ta sama Ana co ~4 lata temu.

Mój bet: Li 2.55 Bwin

Pozdrawiam i życzę sukcesów.
Tyle, że mamy 2013 rok i teraz jest w h2h 1-0 dla Agnieszki. Nie wiem, co na celu na przywoływanie wyników z poprzedniego sezonu. Teraz jest nowy sezon, inny turniej i to Radwańska idzie jak burza, mimo, że nie miała do tej pory ciężkich przeciwniczek. Jednak 2-0 13 razy z rzędu robi wrażenie z kim by nie grała. Jeśli Radwa zagra swój tenis to Chinka pożegna się z turniejem. Przez błędy, możliwe, że w dwóch setach.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Caroline Wozniacki - Svetlana Kuznetsova ✅
Typ: Svetlana Kuznetsova +2,5 gemów; @1,80
Bet365

Kuznetsova nieźle rozpoczęła ten sezon; jest to na pewno tenisistka o wciąż dużym potencjale, tylko potrzeba jej stabilizacji, a o to u niej ciężko. Kuzi, jak to Kuzi - potrafi wygrać kilka gemów po kolei, ale potrafi przegrywać seryjnie partie. Jednak jak Rosjanka złapie rytm, to jest dobrze - w meczach 1. i 2. rundy (przeciwniczki przeciętne) miała dodatnie bilanse W-UE - mecze były krótkie, można sobie zażartować, że Rosjanka &quot;nie miała czasu&quot;, aby wypaść z rytmu. W spotkaniu 3. rundy (vs. Suarez Navarro) było już trochę inaczej - trzy sety i bilans W-UE 40-53 - co nie jest jednak jakąś katastrofą. Sveta jak będzie grała w tym sezonie na swoim optymalnym poziomie, to może spokojnie wylądować w okolicach TOP20. Wozniacki i Kuznetsova grały już ze sobą w tym roku w Sydney - wygrała Rosjanka 7:6 1:6 6:2. Jak widać trochę słodzę Rosjance (;-)), ale po prostu ją cenię. O Dunce nie piszę, bo czy ona może zagrać inaczej niż zawsze? Wątpię - każdy wie jak ona gra. Tutaj wynik końcowy może pójść w różne strony, może być wysoko wygrany set przez jedną, jak i przez drugą. Myślę, że 2,5 gemowe handi jest jakimś tam buforem bezpieczeństwa. Wydaje mnie się zatem, że Rosjanka powalczy w tym meczu i pokryje ten handicap.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Sharapova FINAŁ 1,72
Nie wiem co musi się stać, by solidnie stękająca ruska tam nie zaszła. Jest w bajecznej formie, rakieta jej się słucha, piłka jej się słucha, przeciwniczki się jej słuchają. Radwańska/Li za słabe na nią, lepiej to brać, nim buk w 1/2 finału da na Marię marny kurs 1,25. Ile dotąd straciła gemów?! 5? W finale też pewnie Syrena...
10/10
bet365
 
B 5

bobsonponte

Użytkownik
Agnieszka Radwanska - Na Li 2 2,55 bwin
nie rozumiem dlaczego buki tak faworyzuja Polske ? Dlatego że Agnieszka w tym roku jeszcze nie przegrała seta? 13-0 26-0 w setach
Na Li rowniez ma dobry start w tym sezonie 12-1 (porażka tylko z Agnieszka)
nierozumiem tych którzy w analizie piszą że Na Li mogło niebyć na tym etapie gdyby Julia wykorzystala piłke setowa.. a ile zawodniczek by pobieglo do tej piłki i jeszcze odegralo ją w kort? moim zdaniem takie wzloty tylko dodaja pewności siebie.
Tamten sezon 3 bolesne porażki Agi , na poczatku tego wygrała z chinka co napewno też jest czynnik bardziej mobilizujący chinke
Isia to strasznie defensywna zawodniczka która często czeka na bład przeciwniczek , oprocz akcji dropshot &amp; lob to nie bardzo ma czym zagrozić Na Li ,
Chinka lubi i potrafi grać z Agnieszka , broni nieźle a siłe ataku ma dużo wiekszą niż Isia , jeżeli tylko nie będzie popełniała banalnie prostych błedów to jestem spokojny o wynik
Powodzenia
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Agnieszka Radwanska - Na Li 2 2,55 bwin

nie rozumiem dlaczego buki tak faworyzuja Polske ? Dlatego że Agnieszka w tym roku jeszcze nie przegrała seta? 13-0 26-0 w setach
Na Li rowniez ma dobry start w tym sezonie 12-1 (porażka tylko z Agnieszka)

nierozumiem tych którzy w analizie piszą że Na Li mogło niebyć na tym etapie gdyby Julia wykorzystala piłke setowa.. a ile zawodniczek by pobieglo do tej piłki i jeszcze odegralo ją w kort? moim zdaniem takie wzloty tylko dodaja pewności siebie.

Tamten sezon 3 bolesne porażki Agi , na poczatku tego wygrała z chinka co napewno też jest czynnik bardziej mobilizujący chinke

Isia to strasznie defensywna zawodniczka która często czeka na bład przeciwniczek , oprocz akcji dropshot &amp; lob to nie bardzo ma czym zagrozić Na Li ,
Chinka lubi i potrafi grać z Agnieszka , broni nieźle a siłe ataku ma dużo wiekszą niż Isia , jeżeli tylko nie będzie popełniała banalnie prostych błedów to jestem spokojny o wynik

Powodzenia
A czym może zagrozić Chinka? Swoją nieregularną grą i wieloma błędami? Jedynie w czym Li przewyższa Polkę jest siła uderzeń, reszta jest po stronie Radwańskiej. Nie wiem po co przywoływać te h2h sprzed roku, jak już jest nowy sezon i to Agnieszka wygrała pewnie przed kilkunastoma dniami. I gadanie, że Polka nie na czym zagrozić jest śmieszne. Przecież każda zawodniczka zna jej styl, ale jednak jakoś wygrać z nią nie może nikt oprócz top3(z wyłączeniem Radwy). Agnieszka to dużo więcej niż defensywa, a jeśli tego nie zauważasz to masz spory problem. Chinka wyrzuci się błędami z turnieju i poleci daleko, daleko, niczym zagrywane przez nią piłki, - do Chin.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom