>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open 2014 - turniej główny (13.01.2014 - 26.01.2014)

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Australian Open:
Beck 1.71 Pinnacle ✅
Cibulkova 1.40 Pinnacle ✅
Voegele 1.50 Pinnacle ✅
Pennetta 1.53 Pginnacle ✅
Pironkova +1.5s 1.61 Pinnacle ⛔
Govortsova +7.5 1.70 Pinnacle ⛔
Rybarikova 1.59 Pinnacle ⛔
Ivanovic 1.69 Pinnacle ✅
Cibulkova 1.55 Pinnacle ✅
Ivanovic +6.5g 1.95 Pinnacle ✅
Cibulkova +1.5s 1.88 Pinnacle ✅
Ivanovic -3.5g 1.75 Pinnacle ⛔
Radwańska +5g 1.68 Pinnacle ✅
Bouchard +5.5g 1.68 Pinnacle ⛔
Cibulkova
+1.5 sets 1.87 Pinnacle ⛔
---------------------------------------------
31,2% Yield Australian Open
&amp;

Li N. (Chn) - Cibulkova D. (Svk)
Typ. 2 +1.5 sets 1.87 Pinnacle Sports⛔
Zgadzam się tutaj ze Scotratezem i też uderzę w kierunku Słowaczki, jednak ja nie będę, aż tak odważny. Niestety mój czar prysł, odnośnie Finału między Polką, a Kanadyjką. Obydwie Panie zagrała bardzo słabo, odważę się stwierdzić, że swój najgorszy mecz podczas tego turnieju. Sytuację Bouchard jeszcze mogę zrozumieć, niespełna 20 letnia zawodniczka, dopiero początek kariery, i dochodzi do 1/2 finału i tam przegrywa, jednak, jeśli chodzi o Polkę to jest to dla Mnie niezrozumiałe. Po fantastycznym meczu z Azarenką, przychodzi załamanie o 360 stopni, i tak doświadczona zawodniczka nie wytrzymuje presji i odpada po bardzo słabym spotkaniu. Nie wiem, czy w przyszłości nadarzy się jeszcze taka okazja do wygrania Turnieju Wielkiego Szlema. Wracając do Finału, którego chyba nikt się nie spodziewał przed rozpoczęciem AO. Zaczynając od Chinki, jeszcze to Jej trzeci finał w ciągu 4 lat w tym turnieju i teraz można smiało napisać, że jest najbliżej jego zdobycia, bo będzie jutro faworytką. Jednak jeśli popatrzeć na drabinkę i rywalki jakie miała po drodze to ocenić Jej gry w 100% nie możemy. Ciekawostką jest to, że w drodze do Finału Na LI nie grała z zawodniczką z czołowej 20 rankingu WTA. Wszystko przez niespodzianki, jakie miały miejsce we wcześniejszych fazach, takie jak wyeliminowanie Williams, Kerber, z którymi mogła się spotkać po drodze. Dodatkowo o dziwo rywalki z którymi grała, jak na nieszczęście grały swoje najsłabsze spotkanie np. Bouchard, która szła jak burza przez cały turniej, zagrała fatalny mecz z Chinką, po prostu łapałem się za głowę, nie wierząc, co wyczynia na korcie, a 6 gemów, które ugrała w tym pojedynku zawdzięcza głównie błędom rywalki, która popełnia sporo niewymuszonych błędów i w tym swoje szanse musi szukać Cibulkova, która w przeciwieństwie od rywalki od 3 rundy grała z zawodniczkami wyżej notowanymi, pokonując po drodze m.in. Sharapovą oraz Radwańską, tracąc zaledwie 1 seta. Nie straszna Jej była presja i ranga tych spotkań, szła jak burza, prezentując momentami fantastyczny tenis. w Półfinale wręcz zmiotła z kortu Naszą rodaczkę, oddając jej zaledwie 3 gemy. Śmiało można napisać, że rozgrywa tutaj swój Turniej życia. Obydwie zawodniczki w trakcie meczu mają przestoje w grze i momentami seriami tracą pkt, i w tym widzę również szanse Słowaczki na ugranie 1 seta, a kto wie może nawet meczu. Myślę, że nie będzie to już kolejne łatwe spotkanie dla Chinki, gdzie rywalki przestraszone wychodziły na kort, Słowaczka już pokazała, że nie boi się grać z wyżej notowanymi rywalkami. To 3 finał dla Chinki w ciągu 4 lat, i w końcu należy Jej się ten tytuł, jednak jeśli popatrzeć na ten rok, a nie pryzmat 4 lat, to Słowaczce bardziej należy się to trofeum i to jej jutro będę kibicował z całego serca. Mam nadzieję, że w przeciwieństwie do rywalek, zagra bardzo dobre spotkanie i po zaciętym meczu uniesie w górę upragniony tytuł. Początek jutro o 9:30.​
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
Pozwolę się nie zgodzić z naszymi ekspertami powyżej. Wystarczy już tych niespodzianek... Na Li jest wszechstronniejsza, ma większe doświadcznie w takich sytuacjach, no i h2h będzie ciążył w kieunku Chinki.
Widziałem mecz Cibulkowej z Halep i wynik nie odzwierciedla gry, nie było aż takiej miazgi, grały równo i zdecydowała przewaga mocy i tylko mocy. Halep zagrała na warunkach Cebuli i nie wytrzymywała wzajemnego obkładania się, innym jej błąd polagał na tym, że nie podjęła wystarczająco ryzyka i nie posyłała piłek pod linie. Tyle dziwne, że te akcje jej wychodziły, zagrała ich kilka i momentalnie Cebula traciła punkt, dlaczego tylko kilka skoro trafiała i dlaczego reszta piłek była conajmniej metr od lini ? Nie wiem. Meczu z Isią nie widziałem, ale czytałem dokładny opis. Wydaje się, że zdecydowało zmęczenie po boju z Azarenką, co zresztą potwierdziła Isia w wywiadach - mówiła że nie nadążała, że nogi nie pracowały, że Słowaczka spędziła o 2x mniej czasu na korcie w turnieju itd..Wszyscy wiemy jakim flakiem potrafi być Radwańska gdy jest zmęczona, a i tak miała 9 bp z czego ugrała jeden... 24!! błędy -tyle to ona robi czasem w całym turnieju - oczywiście &quot;wina&quot; leży w głupocie tej statystyki, bo pewnie dostawała bombe, dochodziła spóźniona i nie trafiała - jak takie coś można nazwać &quot;unforced&quot; ?!!
Podsumowując moim zdaniem zadecyduje SIŁA. Pytanie podstawowe czy Na Li jest w stanie przeciwstawić sile siłę. Jeśli tak to cała gre Cebuli się posypie. Kto z drabinki to potrafił? Na pewno Sharapova, która ugrała seta (ostatecznie przegrała, meczu nie widziałem). Cała reszta przeciwniczek była słabsza fizycznie i Cebula wcisnęła je w kort. Moim zdaniem Na Li nie ustępuje siłowo, a w każdym innym elemencie jest lepsza. Powinna ogarnąć.
Na Li @1,4 maraton 2/5
Na Li -1,5s @2,1 dafa 1/5
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
paull 145

paull

Użytkownik
Li Na - Cibulkova
typ:Handicup +4,5 Cibulkova
kurs: 1,72 bet 365
7-6 6-0⛔

Przyznam się, że bardzo mnie zaskoczyła Dominika w tym turnieju. Najbardziej-najmilej jestem zaskoczony jej mentalnością. Gra swoje, mocno, agresywnie a nawet po nie udanych zagraniach zapomina o tym w mig. Patrząc na zawodniczki które pokonała Słowaczka można śmiało powiedzieć, że miała o wiele cięższą drogę niż Chinka. Nawet Sharapova po kontuzji nie jest słabą zawodniczką. To co może się przyczynić za tym, że będzie to wyrównany to mocne zagrania zarówno z forhendu jak i bekhendu Cibulkovej. Od kilku lat ją obserwuje to zdecydowanie poprawiła bekhend. To ile razy grała na przeciw nogom Agnieszce zakrawało o pomstę do nieba. Pięknie, w tempo, mocno. No, oczywiście jestem świadomy tego, że Li Na ma o wiele większe doświadczenie w meczach o tą najwyższą stawkę. Ale mecz z Safarovą która nie ustępowała jej do pewnego momentu pokazało, że Chinka miewa momenty jakiegoś załamania. Jeżeli Dominika utrzyma nerwy na wodzy, jeśli będzie grała to co grała na tym turnieju...no w każdym razie nie chce zapeszać więc nie dokończę.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
N.Li vs D.Cibulkova. Match Result: Li. Na To [email protected] ✅
Nie takiego finalu sie spodziewalem w AO niestety, turniej w pewnym momencie premiowal wytrzymalosc organizmu bardziej niz umiejetnosci tenisowe i final mamy taki jak mamy. Osobiscie twierdze, ze gdyby Aga miala jeden dzien wiecej na regeneracje Cibulkova nie miala by nic do gadania, czy tak by bylo pewnie przekonamy sie jutro. Dla mnie bedzie to nudny, dosc jednostronny final, byc moze nie doceniam Cibulkovej, ale dla mnie nie ma ona zadnych szans z Chinka i powinna lekko przegrac w dwoch setach. Chcialbym sie milo jutro zdziwic, ale bede kibicowal Li Na i oczekuje latwej wygranej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Poszedl caly kapital na Cibulkova. Wierze w ta mala dziewczyne, ktora w kazdym meczu zostawia serce. Li Na owszem, bije mocno, ale popelnia bledy. Cibulkova potrafi dobrze skontrowac, zagrac po linii, przejac inicjatywe. Chinka miewa gorsze momenty, natomiast Cebula gra caly czas na wysokim poziomie. Jezeli jutro utopie, koncze z bukmacherka i chyba ide na leczenie. Trzymajcie kciuki ;x
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Australian Open
Spotkanie: Li Na - Dominika Cibulkova 7-6 6-0⛔
Typ: Cibulkova
Kurs: 3.37
Data i godzina: 25.01.14 09:30
Bukmacher: Pinnacle

Jednak bukmacherzy wzięli stronę doswiadczonej Chinki która już grała w Australii w finałach jednak bez powodzenia. Chinka ma już 31 lay i może to jej ostatnia szansa na sukces wAustralii dlatego presja będzie duża. Poza tym Chinka w tym turnieju miała łatwą drogę do finału a mimo to Czeszka Safarova tylko na swoje życzenie dała się ograć Chince. Handi zdecydowanie dla Li Na 4-0 dwa mecze na cegle jeden w hali oraz jeden na kortach twardych. Gdybym nie widział gry Cibulkovej z Radwańską nie zdecydowałbym się grać na Słowaczkę. Jednak Dominika imponuje świetnym przygotowaniem fizycznym. Wszyscy koncentrują się na tym ,że to Polka była wykończona po meczu z Azarenką. moim zdaniem to Dominika jest świetnie przygotowana fizycznie. Popatrzmy na jej wyniki w Australii jedyny zacięty mecz z Szarapovą , która wbrew opiniom wcale nie grała zlego tenisa na początku roku. Moim zdaniem Dominika wykorzysta niepowtarzalną szansę i wbrew bukmacherom wygra Australian Open i przejdzie do historii.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Li Na - Cibulkova Dominika @ 1.40 unibet ✅
Dla mnie zdecydowane, bardzo zdecydowane zwycięstwo Na Li. Cibulkova nie ma żadnego podejścia do Chinki. Wszystko przemawia za Chinką i ona to wygra. Niektórzy chyba przeceniają formę Słowaczki. Nie gra ona nic nadzwyczajnego. Pierwsze 3 rundy to kompromitacja słabszych rywalek, a kolejne 3 rundy ... to kompromitacja lepszych rywalek. Halep kompletnie przeszła obok meczu, Sharapova po 1 perfekcyjnym secie, w kolejnych była na korcie tylko ciałem, bo ducha w niej nie było. Radwańska całą pulę szczęścia zużyła na Azarenkę i z Cibulkovą zagrała padakę. Nie ujmując nic Domonice potrafiła wykorzystać słabość rywalek, skoncentrować się na 6 meczy i awansować do finału. Ale mimo, że zwycięstwa są wysokie, to Cibulkova nie grała bezbłędnie, sama ma przestoje z grze, popełnia proste błędy. Trochę przyciśnięta, przestaje być groźna. Szczerze mówiąc Li też nie miała jakiejś ciężkiej drogi do finału. Makarova zagrała, słabo, Pennetta też się nie popisała, Bouchard grała falami, jedynie z Safarovą Chinka miała problemy i mogła ten mecz przegrać, ale wyszła z beznadziejnej sytuacji i od tego momentu grała w turnieju z meczu na mecz lepiej. Ćwierćfinał z Pennetta świetny, mimo, że Włoszka zagrała słabiej, to kontrola meczu z strony Na Li godna pochwały. Z Bouchard mecz bliski perfekcji. Kilka prostych błędów się pojawiło, ale to co wyczyniała backhandem to poezja, zresztą kątowe zagrania z lewej jak i prawej strony to maestria. Taka Cibulkova to nie będzie widziała co się na korcie dzieje. Chinka to jest jedna z najmądrzej grających zawodniczek, taktycznie bije Cibulkovą na głowę. H2h 4:0 na korzyść Chinki, Cibulkova ugrała tylko 1 seta. Dla Słowaczki to 1 finał Wielkiego Szlema. Dla Chinki można powiedzieć, że to chleb powszedni. Ma już na koncie wygraną w Szlemie. W Australii jest w finale po raz 3, w poprzednich dwóch nie byłą faworytką i przegrywała po zaciętych 3 setowych meczach z Azarenka i Clijsters. Teraz jej kolej na zwycięstwo. AO to jej ulubiony turniej Wielkiego Szlema, ma duże wsparcie publiczności. Niby błahostka, ale Chinka jest w finale broniąc po drodze piłki meczowej, to na pewno dało jej ogromnego kopa pozytywnej energii i wiedzieliśmy to w każdym kolejnym meczu po tym wydarzeniu gdzie za z meczu na mecz grała coraz lepiej osiągając genialną dyspozycję. Przewaga psychologiczna ogromna przewaga po stronie Chinki. Mentalność, forma, doświadczenie, bezpośrednie pojedynki wszystko z ogromną przewagą po stronie Na Li. Tylko jakiś kataklizm może odebrać jej ten upragniony tytuł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dx2 228,9K

dx2

Użytkownik
Gratulacje Na Li. Gratulacje Carlos Rodriguez. Do 3 razy sztuka ???? Chinka tenisistka spełniona po tym triumfie, to bylo przeznaczenie jak powiedzial komentator ???? Tenis piękna gra. W meczu z Safarova Na Li musiala sprawdzac challange czy nie przegrala meczu, a dzis triumfuje w wielkim stylu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom