>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open 2014 - turniej główny (13.01.2014 - 26.01.2014)

Status
Zamknięty.
dx2 230,1K

dx2

Użytkownik
Jedna z najbardziej sympatycznych tenisistek jakie stąpają po tej ziemi, od kilku lat na Australian Open właśnie Chinka radzi sobie najlepiej.
W 2010 roku osiągnęła tutaj półfinał, przegrała z Sereną po dwóch tie-brekach. W 2011 finał i porażka po 3 setach z niesamowitą Kim Clijsters. 2012 tylko czwarta runda i kolejna porażka z wyżej wymienioną Belgijką. 2013 i trzysetowy finał z Azarenką.
Bardzo mi milo, ze postanowiles strescic i sparafrazowac moja analize sprzed roku przy okazji meczu Li z Sharapova. Oczywiscie jak najbardziej Chince zycze triumfu.
Warto dodać, że Na Li jest u schyłku (na zakręcie ) swojej kariery (31 lat) i to mogą być już jej ostatnie sukcesy w drodze do zdobycia tytułu Wielkiego Szlema.
Jedna rzecz sie tylko nie zgadza. Na Li szlema juz wygrala. Byl to French Open. Chyba ze zle zrozumialem to co chciales napisac. W kazdym razie zycze powodzenia z tym typem i zawsze trzymam kciuki za Na.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Australian Open
1# Katarzyna Piter - Eva Birnerova - 1 (1,50) 5/10 ✅
2# Katarzyna Piter - Yurika Sema = 1 (1,36) 5/10 ✅
3# Vera Zvonareva - Casey Dellacqua - 1 (1,57) 8/10 ⛔
4 # Samantha Stosur - Tsvetana Pironkova - 2 5/10(2,37) ⛔
5# Lauren Davis - Julia Goerges - 2 6/10 (1,72) ⛔
6# Garbine Muguruza - Caroline Wozniacki - 2 (1,89) 9/10 ⛔
7# Casey Dellacqua - Eugenie Bouchard - 2 (1,49) 9/10✅
8# Angelique Kerber - Flavia Penetta - 1 (1,52) 9/10 ⛔
----------------------------




#9

7/10

WTA - Malbourne - Australian Open
Victoria Azarenka - Sloane Stephens
Sloane Stephens (6,16)⛔ Pinnacle Sports




#10

8/10

WTA - Malbourne - Australian Open
Maria Sharapova - Dominika Cibulkova
Dominika Cibulkova (3,34)✅ Pinnacle Sports



#11

6/10

WTA - Malbourne - Australian Open
Agnieszka Radwańska - Garbine Muguruza
Garbine Muguruza (3,21)⛔ Pinnacle Sports

Trochę postrzelamy dzisiaj kursami. Dlaczego? O nie nie, na pewno nie dlatego że wyleciała dzisiaj Williams z turnieju. (Ana zagrała genialny mecz i brawo!) To że faworytki tutaj lecą na łeb i szyje nie powinno nikogo już dziwić. Faktem jest że zarówno Victoria jak Maria jak i Agnieszka swoją grą tutaj nie powalają. Najlepiej z nich wszystkich wygląda Victoria Azarenka. Jednak i tak uważam, że nie obroni tytułu i kwestia czasu aby wyleciała z turnieju. Analiza będzie zbiorcza. Widziałem pierwszy mecz Victorii ze Szwedką i powiem tak, gdyby Larsson miała więcej opanowania w sobie to przynajmniej jeden set wygrałaby a kto wie czy nawet nie mecz. Azarenka standardowo ma problemy z serwisem. Dużo błędów podwójnych nadrabia zdecydowanie grą w polu ale i tutaj zdarzają jej się niecodzienne auty. Białorusinka nie jest tak regularna jak było to chciażby rok temu. Już rok temu miała problemy w Malbourne.. a własnie a propo ubiegłorocznego Melbourne. Sloane Stpehens rok temu była tutaj bliska wyrzucenia Azarenki z turnieju. Kto mecz pamięta ten wie, że Białorusinka musiała uciekać z kortu aby Amerykankę wyprowadzić rytmu. Gdyby Sloane Wygrała drugiego seta mecz mógłby zakończyć się zupełnie inaczej. Amerykanka w tym gorącym turnieju radzi sobie poprawnie, ale dobrze wiemy, że na poważne rywalki potrafi się znakomicie motywować. Przecież to tutaj rok temu po fantastycznym meczu wyrzuciła z turnieju Serene Williams. Wtedy też się tego nikt nie spodziewał po wygrany wcześniej po 3 setach meczu z Bojana Jovanovski. Ta dziewczyna to prawdziwy wullkan, jak odpali może zmieść z kortu każdego. Uważam, że granie Azarenki po tak zabawnym kursie jest bez sensu i lepiej poszukać sensacji.

Jeżeli chodzi o Sharapova to koledzy już mnie wyprzedzili z typami. Ciężko się dziwić. Sharapova po powrocie na korty i zmianie trenera nie powala swoją grą. Męczy się praktycznie z każdą rywalką. Pochwalić należy Knapp która była najbliżej wyrzucenia Marii z turnieju. Śmiem twierdzić że zadecydowała o tym strona kortu. Knapp podczas decydującego seta serwowała pod słońce w momencie gdy została przełamana. Oczywiście Maria też serwowała po tamtej stronie, jednak obie tenisistki miały największe problemy serwując właśnie po tej jeden stronie. Maria wytrzymałą psychicznie ostatecznie i wygrała ten mecz chociaż trzeba przyznać, że Rosjanka sama sobie ten los zgotowała. Prowadziła bodajże 40:15 przy gemie meczowym. I przegrała go i niewiele brakowało a przegrałaby mecz. Sharapova ma bardzo duże problemy z własnym podaniem. Kto wie czy Rosjanka nie wraca do starych nawyków kiedy miała potężne problemy z własnym serwisem. Gra w polu Marii też nie powala. Dominika Cibulkova to dziewczyna która potrafi pokonać każdego - jeżeli jest w gazie. A w tym turnieju gra naprawdę nieźle. Uważam, że skoro Knapp miała okazję pokonać Sharapova, skoro Cornet prawie wygrała seta z Rosjanką to czemu Dominika nie miałaby powalczyć? Kurs atrakcyjny na Słowaczkę i można tak samo spróbować.

Jeżeli chodzi o Agnieszkę Radwańską to sprawa wygląda podobnie. Polka przeplata dobrą grę z beznadziejną. Tak było z Putinseva i tak było z Govrostova. Jeżeli chodzi o Pavlyuchenkova to Rosjanka sama siebie wymiksowała z tego meczu. Polka ma wielkie szczęście, że gra dalej. Teraz czeka ją rywalka która jest w pewnym sensie rewelacją. Hiszpanka czyści wszystko od Sydney. Byłem pod wrażeniem, że udało jej się pokonać samą Wozniacki. Co prawda Dunka bardzo pomogła pod koniec meczu i w sumie jestem pełen podziwu dla Wozniacki że przegrała ten mecz. Nie zmienia to faktu jednak że Mugruza jest w formie a właściwie w gazie i gra naprawdę dobrze. Co prawda oznaki zmęczenia zaczynają się powoli u niej pojawiać. Już w meczu z Dunką serwis zaczął ją zawodzić, ale być może było to spowodowane złym dniem. Teraz odpoczynek miała Hiszpanka jeden dzień i kto wie jak zagra teraz Garbine. Tutaj także możemy być świadkami małej niespodzianki. Polka na chwilę obecną męczy się z każdą rywalką tutaj, uważam że Hiszpankę stać więcej niż Putinseve i Pavlychenkova i może nie tylko wygrać seta ale i wygrać mecz.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
S 0

szymonbobry

Użytkownik
Co powiedzielibyście na taki kupon: E. Bouchard/V. Dushevina - C. Black/S. Mirza C. Black/S. Mirza 1.34
Sloane Stephens (USA) - Victoria Azarenka (BLR)
Set bet
Pick: 0-2 1.57
Ako 2.10
Waro zagrać, czy lepiej sobie odpuścić, bo nie wiem czego się spodziewać po Stephens.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Oj scotratez zaszalałeś ???? Czy to da efekt to zobaczymy rano ???? Ja szczerze mówiąc nie widzę tutaj za bardzo niespodzianek. Liczę, że Agusia przegra i Hiszpankę stać na zwycięstwo, ale w dwóch pierwszych meczach widzę zwycięstwo faworytek.
Stephens świetna na tym zdjęciu ????
Co do Azarenki to myślę, że za bardzo zasugerowałeś się pierwszym meczem. Ten wyborny nie był, ale potem już było tylko lepiej.
Azarenka standardowo ma problemy z serwisem. Dużo błędów podwójnych
Z tym po prostu się zgodzić nie można, bo Azarenka serwuje najlepiej ze wszystkich w całym turnieju ???? Celność 1 podania w pierwszych 3 rundach 75%, 85%, 74%. Wartości kosmiczne jak na tenis kobiecy. Inne panie mają problem z przekroczeniem 60%(jedynie Stephens zbliża się trochę do tych wartości). Prawda w 1 meczu 7 DF, ale w kolejnych dwóch meczach odpowiednio 2 i 1 czyli tyle co nic. Oprócz 1 słabszego meczu, potem przez turniej Białorusinka idzie jak burza. Nie daje żadnych szans rywalkom. Zdecydowanie jest w formie. Porażka Williams, otwierająca drogę do kolejnego triumfu, na pewno wpłynie na jeszcze lepszą grę Azarenki, która z meczu na mecz rozwija coraz większą prędkość w drodze po tytuł. Co do Stephens to ja zaczynam mieć coraz większe wątpliwości. Że dziewczyna ma talent i ogromny potencjał to nie ma wątpliwości, to co ona potrafi zagrać samą ręką, to jakie przyspieszenie potrafi nadać piłce grając jakby od niechcenia to poezja. Tylko właśnie problemem jest to, że ona cały czas gra na prostych nogach i jakby od niechcenia. Oglądałem sporo jej meczów w poprzednim sezonie i oglądam pierwszy mecz, drugi mecz, widzę Amerykankę stojącą na korcie i grającą samą ręką, i staram sobie wytłumaczyć to, że była zmęczona, miała słabszy dzień ale oglądam 5 i 10 spotkanie a ona ciągle to samo. Prawda, że ona nawet bez jakiegoś świetnego ustawiania potrafi grać bardzo dobrze, ale spodziewałem się po niej dużo więcej i liczę, że w najbliższym czasie popracuje nad swoją praca na korcie. Bo tak na prawdę poza AO to ona w tamtym sezonie nic nie ugrała. Jak na dzień dzisiejszy to mnie rozczarowuje i nie widzę dla niej szans w starciu z Azarenką po której stronie stają większe umiejętności i doświadczenie. 1.15 trudno nazwać value na Victorie i tego nie gram, ale będę zdziwiony jak Azarenka będzie miała jakieś większe problemy ze zwycięstwem. ✅
Co do Sharapovej to widzę, że cała masówka idzie na Cibulkova i też się temu dziwię. Bo jak dla mnie Sharapova gra znakomicie ???? Prawda, że serwis trochę szwankuje, ale też nie róbmy jakiejś tragedii. Trochę problemów z zamknięciem meczów, bo mogła 2 ostatnie mecze wcześniej zakończyć, ale to jakieś rozluźnienie, a z Kanpp to na prawdę zabrakło kilki milimetrów, aby zakończyć mecz wcześniej, bez nerwów ładnym winnerem. Ale w najważniejszych momentach, gdy jest po presją, gdy musi się bronić gra znakomicie. Jedna z najmocniejszych jak nie najmocniejsza psychicznie zawodniczka w całej stawce. Z Knapp były w meczu problemy z łatwym wygrywaniem gemów serwisowych, ale gdy w końcówce serwowała przy *5:6, *6:7 czy *7:8 to 3 razy wygrała swój serwis mega pewnie kontrolując wszystko w 100%. Klasa sama w sobie. I trzeba podkreślić rewelacyjny występ Włoszki. Grała mocno, celnie, mądrze, dobrze serwowała, możliwe, że rozegrała mecz życia. Jakoś wątpię czy Cibulkova może tutaj zagrać lepiej i sprawić Marii większe kłopoty niż Włoszka. Cornet też w 2 secie zagrał dobre spotkanie. Także Sharapova rozegrała 2 a właściwie 3 mecze, bo w 1 rundzie Mattek, z mocno bijącymi rywalkami i jest to dobre przetarcie przed meczem z Cibulkovą. Cibulkova za to nie miała tutaj żadnej rywalki. Przeszła sprintem 3 rundy, rozniosła rywalki, strzelała i trafiała, choć taka bezbłędna też nie była. I jak teraz nagle trafi na opór to może być problem. Grała z rywalkami grającymi raczej technicznie i jak tu trafi na Marię, która gra jeszcze mocniej niż ona sama to nagle Dominika zacznie się zastanawiać co się dzieje, a zanim się dostosuje i wejdzie w rytm to może być po meczu. Australian Open to jest najlepszy turniej GS Sharapovej, Cibulkova nigdy nie była tutaj w ćwierćfinale. Doświadczenie po stronie Rosjanki. Także nie podzielam optymizmu z typami na Cibulkova. Nie mam nic przeciwko, żebyście jeszcze trochę pograli na Dominike, żeby kurs na Merię doszedł do 1.50, ale obecne 1.41 też już chyba jest bardzo ciekawą opcją do rozważenia i możliwe, że sobie pogram.
Cibulkova D. - Sharapova M. @ 1.41 Pinnacle. ⛔ Sharapova powinna to wygrać gładko 2:0
Od siebie proponuję Halep.
Jankovic J. - Halep S. @ 1.78 Pinnacle. ✅
Sam pograłem po 1.65 od razu po wystawieniu, bo byłem przekonany, że będzie spadać, bo liczyłem, że będzie tutaj max 1.3, a o dziwo kurs jeszcze rośnie. O co chodzi to nie mam pojęcia. Halep jest tutaj dla mnie murowaną faworytką. Rumunki chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Gwiazda ubiegłego sezonu. 6 wygranych turniejów, awans z 50 miejsca w rankingu na 11, rewelacyjna gra przez cały sezon, mega skuteczny styl gry, ofensywny, ale bez zbędnego ryzyka, genialna umiejętność budowania i wykańczania akcji. Z przyjemnością się jej tenis ogląda. Oczywiście taki wyczerpujący sezon musiał wpłynąć na formę fizyczną zawodniczki. Także sporo odpoczywała, musiała się zregenerować. Ten sezon zaczęła od szybkiej porażki w Sydney i nagle się zaczęło szukanie jakiejś słabszej dyspozycji Simony. Jednak tak jak można się było spodziewać na Szlema, a na tych właśnie może w tym sezonie zyskać najwięcej, bo w ubiegłym sezonie miała bardzo pechowe losowania, będzie gotowa do gry w 100%. I tak też się dzieje, rozjeżdża kolejne rywalki jak walec. Co prawda przeciwniczki też trochę pomagały, ale nie zmienia to faktu, że gra Rumunki jest na dobrym poziomie. Jest spokój i konsekwencja w grze, czyli to co jest podstawą jej sukcesów. Nie sądzę, aby Jankovic była ją tutaj w stanie zatrzymać. Serbka jest za bardzo chimeryczna, nie potrafi utrzymać poziomu gry na długości całego spotkania i na dzień dzisiejszy to Halep jest dla mnie lepszą tenisistką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
d.n.o. 283

d.n.o.

Użytkownik
???? Jelena Jankovic - Simona Halep
Halep @1.71 Betsafe


Serbka co prawda nie straciła jeszcze w Australii seta ale wszystkie jej pojedynki rozgrywała z jakby to powiedzieć średniego poziomu japonkami, które najzwyczajniej w świecie nie były w stanie przeciwstawić się jej uderzeniu. Osobiście nie zachwyciła mnie swoimi występami. Rumunka pozytywnie zaskoczyła mnie w meczu z Lepchenko gdzie w prawdzie amerykanka niemalże zemdlała z upału to jednak Simona świetnie go zniosła. Po pierwszym straconym secie rozpędziła się i niczym kombajn przejechała się po przeciwniczce. Jeśli tylko forehand będzie regularny to nie powinno być dzisiejszej nocy problemy. Rumunka jest ambitna i liczy na szlemowy sukces. Czemu nie w Melbourne? Moim zdaniem ma wszystko czego potrzeba. A Jelena? To juz nie to samo co prezentowała kilka sezonów temu. Jednak mecz może byc wyrównany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dx2 230,1K

dx2

Użytkownik
Tak krociutko, zeby nie zostalo uznane to za spam. Oddajmy Cibulkovej to co sie jej nalezy. Slowaczka dotrzymala kroku Sharapovej na korcie i byla nie do zdarcia. Zdecydowanie najbardziej wartosciowy typ tegorocznego Australian Open. Medical timeout wziety przez Sharapova po 2 secie to chyba troche zmeczenie Rosjanki. I pomyslec, ze jeszcze 2 dni temu ktorys &quot;geniusz&quot; prawie, ze wrecz zabranial zagrac taki typ i odsylal do grania Manchesteru United w walce o tytul mistrza Anglii. Pajacowania niestety od zawsze tutaj nadto. Chcialbym zobaczyc teraz jego mine. Jak widac sportowo przeslanki jak najbardziej byly.
Powoli wkraczamy w decydujace fazy turnieju, takze zrobi sie ciekawie, gdyz ktorys faworyt sila rzeczy musi sie wykruszyc. Mam nadzieje, ze znajadzie sie tez miejsce dla Radwanskiej, chociaz w przypadku wygranej to czeka na nia Azarenka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
Tak krociutko, zeby nie zostalo uznane to za spam. Oddajmy Cibulkovej to co sie jej nalezy. Slowaczka dotrzymala kroku Sharapovej na korcie i byla nie do zdarcia. Zdecydowanie najbardziej wartosciowy typ tegorocznego Australian Open. Medical timeout wziety przez Sharapova po 2 secie to chyba troche zmeczenie Rosjanki. I pomyslec, ze jeszcze 2 dni temu ktorys &quot;geniusz&quot; prawie, ze wrecz zabranial zagrac taki typ i odsylal do grania Manchesteru United w walce o tytul mistrza Anglii. Pajacowania niestety od zawsze tutaj nadto. Chcialbym zobaczyc teraz jego mine. Jak widac sportowo przeslanki jak najbardziej byly.

Powoli wkraczamy w decydujace fazy turnieju, takze zrobi sie ciekawie, gdyz ktorys faworyt sila rzeczy musi sie wykruszyc. Mam nadzieje, ze znajadzie sie tez miejsce dla Radwanskiej, chociaz w przypadku wygranej to czeka na nia Azarenka.
Bardzo trafny komentarz. To mnie właśnie skrytykowano tak bardzo za typ, że Cibulkova wygra 3. ćwiartkę. Ale żeby nie było off top to napiszę parę słów o kolejnym meczu Cibulkovej. Zawiodłem się trochę widząc kursy na następny mecz, ponieważ jako, że pograłem win Cibulkovej w ćwiartce po kursie 10, to teraz chciałem skontrować i postawić na wygraną Halep, ale niestety kursy temu nie sprzyjają, myślałem, że po zwycięstwie nad Sharapovą kursy będą w granicach 1.6-1.8 na Halep, niestety są zdecydowanie niższe. Co do samego meczu nie podejmuję się typowania, według mnie 50/50. Oglądałem mecz Słowaczki i musi się ona wystrzegać sytuacji takich jak w drugim secie z Sharapovą, że ze stanu 5-0 daje rywalce prawie wyrównać. Wbrew pozorom myślę, że mecz z Rumunką będzie dla niej cięższy, aczkolwiek ilość błędów w ostatnim meczu miały zawodniczki na podobnym poziomie. Cibulkova musi trochę poprawić drugi serwis. Niestety żadnego meczu Halep nie oglądałem w tym turnieju. Przedwczoraj pograłem jeszcze za symboliczną złotówkę win Cibulkovej w turnieju po kursie 100, ale to już tak for fun ;)
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Garbine Muguruza 1 @ 1.48 Pinnacle ✅
To na pewno nie będzie łatwy mecz dla Radwańskiej. Widziałem Muguruzę z Wozniacką i Hiszpanka długimi momentami grała bardzo dobrze. Garbine ładnie operowała zarówno forhendem, jak i bekhendem posyłając długie i mierzone piłki. Szansy Polki upatruję w trzech aspektach.
Po pierwsze niewymuszone błedy, których Muguruza popełnia naprawdę sporo, co wynika głównie z jej sposobu gry.
Po drugie słaba gra Hiszpanki przy siatce. Spodziewam się, że Polka będzie dropshotami &quot;zachęcać&quot; Garbine do wizyt przy siatce.
W końcu po trzecie będzie to spotkanie w sesji nocnej i jedno z głównych dań dnia. Niewykluczone więc, że Muguruza może nieco się spalić, zagotować, co już w starciu z Wozniacką zdarzało się jej momentami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
oglądam teraz mecz Agnieszki Radwańskiej i niestety ona pewnego poziomu nie przeskoczy, 4-5 miejsce w rankingu WTA to max dla Polki. Jej tenis jest zbyt pasywny a drugi serwis słabiutki bardzo.
Dziś z hiszpanką może wygra,ale gra defensywna Agnieszki jest bardzo drażniąca , tylko liczy na błąd rywalki. Ja wiem, że nie ma warunków fizycznych jak Williams czy Azarenka, ale trochę ofensywnej agresji w jej grze by się przydało.
Agnieszka to nasza zawodniczka, ale mówiąc szczerze to nie lubię jej tenisa.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
oglądam teraz mecz Agnieszki Radwańskiej i niestety ona pewnego poziomu nie przeskoczy, 4-5 miejsce w rankingu WTA to max dla Polki. Jej tenis jest zbyt pasywny a drugi serwis słabiutki bardzo.
Dziś z hiszpanką może wygra, ale gra defensywna Agnieszki jest bardzo drażniąca , tylko liczy na błąd rywalki. Ja wie, że nie ma warunków fizycznych jak Williams czy Azarenka, ale trochę ofensywnej agresji w jej grze by się przydało.
Agnieszka to nasza zawodniczka, ale mówiąc szczerze to nie lubię jej tenisa.
Mhm wydaje mi się, że jest bardzo duże grono tenisistek, które również nie lubią jej tenisa ????
Ale fakt faktem, patrzenie na mecze Radwańskiej to jest udręka i ogląda się to jakby na replayu 1/2x... Najgorzej to oglądać mecz jakichś facetów albo nawet niektórych zawodniczek WTA i przejść do meczu Isi. To tak jak się przełącza mecz z ligi angielskiej na ekstraklapę ????
Tak off:
http://www.changeovertennis.com/gif-sloane-stephens-hits-victoria-azarenka-tennis-ball/
;D
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jasmin_bogow 5,4K

jasmin_bogow

Użytkownik
Mhm wydaje mi się, że jest bardzo duże grono tenisistek, które również nie lubią jej tenisa ????

Ale fakt faktem, patrzenie na mecze Radwańskiej to jest udręka i ogląda się to jakby na replayu 2x... Najgorzej to oglądać mecz jakichś facetów albo nawet niektórych zawodniczek WTA i przejść do meczu Isi. To tak jak się przełącza mecz ekstraklasy na ligę angielską ????
Zupelnie sie nie zgadzam z kolegami powyzej;-)

Wszystko zalezy od tego czego szukacie w meczu. Agnieszka, jak dla mnie, jest jedna z najlepszych o ile nie najlepsza zawodniczke w WTA jesli chodzi o technike. Niewiele zawodncizek ma taki szeroki wachlarz zagran, a co dopiero wiele z nich dopracowanych w takim stopniu.

Oczywiscie, Adze brak zbyt wielu efektywnych konczacych uderzen, za to potrafi niesamowicie zamotac przeciwniczke na korcie, wybic z rytmu i wybiegac na wszystkie strony, dodatkowo zaskakujac kierunkiem uderzen.

Ja sam wlasnie bardzo lubie ogladac jej gre - oczywiscie, popelnia bledy, ale preferuje to od silowego tenisu Williams czy Azarenki.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Wszystko zalezy od tego czego szukacie w meczu. Agnieszka, jak dla mnie, jest jedna z najlepszych o ile nie najlepsza zawodniczke w WTA jesli chodzi o technike. Niewiele zawodncizek ma taki szeroki wachlarz zagran, a co dopiero wiele z nich dopracowanych w takim stopniu.
ja nie neguje techniki Agnieszki, w tej dziedzinie to TOP 3 w WTA. Chodzi mi o grę ofensywną Polki, ale taki ma styl i już go nie zmieni ???? też gra defensywna Agi potrafi doprowadzić do szaleństwa swoje rywalki, bo bierze prawie wszystko. Oczywiście Radwańskiej należy się szacunek, bo to świetna tenisistka.
ps. Aga teraz na luzie, bo Muguruza kompletnie się posypała, już ma prawie 40 niewymuszonych błędów a mecz jeszcze trwa ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Australian Open:
Beck 1.71 Pinnacle ✅
Cibulkova 1.40 Pinnacle ✅
Voegele 1.50 Pinnacle ✅
Pennetta 1.53 Pginnacle ✅
Pironkova +1.5s 1.61 Pinnacle ⛔
Govortsova +7.5 1.70 Pinnacle ⛔
Rybarikova 1.59 Pinnacle ⛔
Ivanovic 1.69 Pinnacle ✅
Cibulkova 1.55 Pinnacle ✅
Ivanovic +6.5g 1.95 Pinnacle ✅
Cibulkova +1.5s 1.88 Pinnacle ✅
&amp;

Ivanovic A. (Srb) - Bouchard E. (Can)
Typ: 1 -3.5 HG 1.75 Pinnacle Sports ⛔ uraz zadecydował, jedak duży plus za grę dla Bouchard

Krótko i na temat. Chyba nikogo nie zdziwi mój typ skierowany na Serbkę, która jest w mega gazie i co najważniejsze, główka pracuje jak należy. Wystarczy popatrzeć na jej mecz z Sereną Williams. Przegrywając z liderką 1 seta, potrafiła odwrócić wynik i wygrać. Rozegrała znakomite spotkanie, wszystko Jej wychodziło, dobry serwis, dobra gra przy siatce, a przede wszystkim, kwintesencją tego wszystkiego były kończące returny. Najbardziej spodobało mi się Jej zachowanie przy serwisie rywalki, która posiada najmocniejszy w całej stawce i Ana się nie przestraszyła i stała w korcie i od razu atakowała serwis rywalki, i większość piłek była kończonych, nawet przy 1 podaniu rywalki. Jeśli chodzi o minusy, to mogą się jej przytrafić takie kluczowe momenty, jak w meczu, że Stosur, gdzie prowadząc w tiebreaku i mając piłki setowe popełnia podwójne błędy serwisowe, jednak i tak po przegranym secie szybko wraca do swojej gry. Tyle o Ivanovic, bo już Ją wielokrotnie opisywałem. Kanadyjka jest jedną z najbardziej obiecujących się tenisistek młodego pokolenia. Pokazał to tamten sezon, gdzie niespełna 20 letnia zawodniczka weszła do czołowej 50 WTA, rozgrywając kilka fajnych turniejów, gdzie docierała nawet do finału. Żadnego nie wygrała, ale jeszcze cała kariera przed Nią. W Australian Open rozgrywa dobry turniej, prezentując dobrą formę, pokonując po kolei: Tang, Razzano, Davis i DellAcqua, czyli rywalki w Jej zasięgu. Problemem Kanadyjki jest to, że często Jej główka przestaje pracować i seriami traci pkt, to może mieć dodatkowe znaczenie w jutrzejszym pojedynku, bo jeśli myśli o sprawieniu niespodzianki, takie rzeczy nie mogą mieć miejsca. Po drugie w końcu jest to walka o 1/2 finału, a to pierwszy mecz Bouchard w tym etapie na Wielkim Szlemie, jest młodą zawodniczką, w lutym skończy dopiero 20 lat, więc może nie wytrzymać presji i rangi tego spotkania, błędy mogą się mnożyć. Mimo, iż rozgrywa tutaj dobre zawody, to Ana przewyższa ją pod każdym względem i nie wierze, że po ograniu liderki rankingu WTA, Sereny Willams, Serbka pozwoli sobie na porażkę z Kanadyjką. Nawet jeśli pojawią się błędy po stronie Ivanovic, to nie sądzę, że Bouchard będzie w stanie coś zdziałać w tym meczu. Ana jest w gazie, i widać, że po odpadnięciu Maszy i Williams, stać ją na wygraną z każdą rywalką i na drugie zwycięstwo w Turnieju Wielkiego Szlema, pierwsze w Australian Open. Przybliży się do tego jutrzejszym zwycięstwem z Kanadyjką, innej opcji nie przewiduję, chociaż to tylko tenis kobiecy. Początek spotkania ok 3:00 w nocy polskiego czasu, po meczu Na LI - Flavia Pennetta. Poniżej zachęcam do obejrzenia, jeśli ktoś nie miał okazji oglądać, skrótu pojedynku Ivanovic z Williams.

Przede wszystkim mocna psychicznie i to należy docenić, ale i tak myślę, że wszyscy zadają sobie pytanie, kiedy Ivanovic wróci do starych złych nawyków, bo mimo wszystko wydaje się to być kwestią czasu. A teraz na pewno będzie na niej duża presja. Teraz to ona będzie faworytką.
Według mnie przewagę psychiczną w tym meczu będzie miała właśnie Eugenie. Umiejętności są zbliżone więc jak dobrze pójdzie obie Panie się pozabiją na korcie
Zupełnie się z tym nie zgodzę, początek sezonu pokazuję, że Ana jest bardzo mocna psychicznie, widać, że sobie z tym znakomicie radzi i nie sądzę, że nagle wszystko powróci, bo z Samanthą była faworytką, grała z zawodniczką gospodarzy, jednak wszystko w główce było poukładane i zagrała dobre spotkanie. Większa presja po stronie Any? Też się nie zgodzę,dla Bouchard to dopiero początek kariery, dopiero w lutym kończy 20 lat, pierwszy raz zagra w ćwierćfinale Wielkiego Szlema, więc to ona może mieć tutaj większe problemy z koncentracją i popełniać więcej błędów. Może i umiejętności posiadają zbliżone, ale doświadczenie po stronie Serbki i w tym upatruję też przewagę Any w tym pojedynku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Australian Open
1# Katarzyna Piter - Eva Birnerova - 1 (1,50) 5/10 ✅
2# Katarzyna Piter - Yurika Sema = 1 (1,36) 5/10 ✅
3# Vera Zvonareva - Casey Dellacqua - 1 (1,57) 8/10 ⛔
4 # Samantha Stosur - Tsvetana Pironkova - 2 5/10(2,37) ⛔
5# Lauren Davis - Julia Goerges - 2 6/10 (1,72) ⛔
6# Garbine Muguruza - Caroline Wozniacki - 2 (1,89) 9/10 ⛔
7# Casey Dellacqua - Eugenie Bouchard - 2 (1,49) 9/10✅
8# Angelique Kerber - Flavia Penetta - 1 (1,52) 9/10 ⛔
9# Maria Sharapova - Dominika Cibulkova - 2 (3,34) 8/10 ✅
10# Victoria Azarenka - Sloane Stpehens - 2 (6,16) 7/10 ⛔
11# Agnieszka Radwańska - Garbine Muguruza - 2 (3,21) 6/10 ⛔
----------------------------




#11

8/10

WTA - Malbourne - Australian Open
Flavia Pennetta - Na Li
Flavia Pennetta (4,50)⛔ Bet365




#12

8/10

WTA - Malbourne - Australian Open
Ana Ivanovic - Eugenie Bouchard
Eugenie Bouchard (3,32)✅ Pinnacle Sports


I w tym przypadku zabawie się w podanie dwóch typów na &quot;dogi&quot;. I nie ma na to wpływu fakt, że skoro wczoraj się udało jeden trafić to i dzisiaj trafie. Nic z tych rzeczy. Spojrzałem na te pary a następnie na kursy i po raz kolejny ogarnęło mnie rozczarowanie. O ile jeszcze rozumiem kurs na Ane o tyle nie rozumiem kursu na Na Li. 4,50 na Pennette będącą w gazie? Włoszka gra tutaj naprawdę świetne zawody. Pomijam fakt, że Chince nie bardzo leży ta rywalka. Historia pokazała, że Flavia nie czuje kompleksu Chinki w przeciwieństwie do Radwańskiej, która na samą myśl starcia z Azarenką dostaje usztywnienia. Chinka oczywiście jest faworytką, ale czy wielką? Pamiętam jaką wielką była kilka miesięcy temu w turnieju w Pekinie. Chinka szła jak burza przez turniej a blado wyglądająca Petra Kvitova miała zostać pożarta przez Chinkę w Pekinie. Tak się nie stało. Dlaczego? Głowa. Na Li ma dziwne wahania. Potrafi demolować rywalki po to aby samej dać się zdemolować w następnym secie. Potrafi przegrywać wygrane tibreaki meczowe z przewagą 5:0. Chinka jest zdolna do wszystkiego. Według mnie jest specjalistką od przegrywania osiągniętych przewag. Świetnie sobie radzi w początkowych fazach turniejów jednak gdy dochodzi do ćwierćfinałów, półfinałów czy finałów potrafi się totalnie rozsypać i to już w szatni. Na Li ma serie 9 zwycięstw z rzędu i w końcu musi nadjeść porażka. Czy to ten moment? Myślę, że jest na to spora szansa. Lucie Safarova nie odstawała w tym turnieju od Flavi a sama mogła wyrzucić w tym turnieju już Chinkę. Niestety głowa Czeszki w końcówce się posypała ponieważ przewaga Lucie w meczu była wyraźna. Chinka dobrze sobie radzi jak wszystko idzie gładko i przyjemnie. Podejrzewam, że w tym meczu jeżeli tylko Flavia postawi ostro warunki jest w stanie wyprowadzić Chinkę ze swojego rytmu a wtedy już wszystko jest możliwe. Uważam, że jest to kurs do spróbowania. Dla ciekawostki dodam że obie Panie grały ze sobą w historii 3 razy i były to spotkania na hardzie w Australii. 2-1 dla Pennetta. Było to dawno ale ta statystyka powinna jedną rzecz ustalić. Włoszka się Chinki nie boi.

Jeżeli chodzi o drugie spotkanie to raczej kieruje się tutaj wyższym kursem, ponieważ spotkanie dla mnie jest mniej więcej 50/50 no może 60/40 dla Any. Oczywiście Ana rządzi na kortach w Melbourne a jej gra w tej chwili jest tak poukładana, że poważnie można się zastanawiać, czy Serbka nie wygra jeszcze turnieju w końcu pokonała samą Serene Williams. Szczerze? Serena zagrała koszmarnie w polu. Amerykanka nie potrafiła skończyć własnych ataków. Sama się po meczu przyznała, że robiła błędy podczas tego meczu jakich nie robiła od długich lat. Oczywiście winny się tłumaczy. Zauważyć należy że Serbka zagrała galaktyczne spotkanie. Teraz się zastanawiam, jak Ana poradzi sobie psychicznie z faktem, że pokonała Serene. Analizować umiejętności Any nie ma sensu ponieważ ma potężne. Jest Forehand zabija wszystkie bakterie na korcie. Ale Ane może pokonać jej własna psychika. Wcale się nie zdziwię jak po tym wspaniałym widowisku Ivanovic będąca teraz faworytką w meczu z Bouchard nie poradzi sobie mentalnie. Teraz po pokonaniu Sereny oczekiwania są wobec niej potężne, ona sama pewnie zdaję sobie z tego sprawę. Jak grała z Serena nikt od niej niczego nie oczekiwał - bierz rakietę ruszaj dupsko i próbuj walczyć. Teraz jest inaczej. Oczywiście nie mogę opierać typu wyłącznie na emocjonalnym argumencie. Spójrzmy na Bouchard. Eugenie według mnie jest tutaj czarnym koniem turnieju i strasznie żałuje, że nie trafiła na Azarenke w drabince albo na Na Li. Bouchard podobnie jak Ivanovic ma potężne uderzenie i dobry serwis. Według mnie przewagę psychiczną w tym meczu będzie miała właśnie Eugenie. Umiejętności są zbliżone więc jak dobrze pójdzie obie Panie się pozabiją na korcie. Chociaż to raczej bardziej marzenie. Kurs na młodzituką Kanadyjkę jest atrakcyjny i lekko należy spróbować, ponieważ nie wydaje mi się aby Ana miała łatwe spotkanie a kto wie czy Serbka pod naciskiem młodej Bouchard nie zacznie pękać.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kierpcuch 16

kierpcuch

Użytkownik
Li - Pennetta
Pennetta - 4,20
bwin
Analiza typu &quot;widziały gały&quot;, bez liczb i procentów.
Pierwszy set meczu Pennetta - Kerber to był fantastyczny popis posiadanych umiejętności i aktualnych możliwości Flavii. Widziałem na tym AO wszystkie najlepsze zawodniczki, ale ten znakomity cały set w wykonaniu Pennetty to był tenis już prawie męski - agresywny, dynamiczny, atletyczny, kątowy, płaski i celny (świetna odtrutka na otępiający widza anemiczny tenis kucany Radwańskiej...).Takiego poziomu Flavia nie była w staniu utrzymać cały mecz, bo też Kerber ma swoją krzepę i szybko karze słabsze zagrania, jednak czuło się, że Pennetta wygra, bo po prostu gra lepiej.
Jeżeli Muguruza czy Ivanovic &quot;są w gazie&quot;, to Pennetta byłaby dla nich katem.
Li Na gra swój ustabilizowany, solidny tenis miażdżący wobec słabszych.
Pennetta nie jest na AO słabsza - pokazała taki power, że kurs 4.20 biorę z ochotą.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Tak jak wczoraj nie zgadzałem się kompletnie z typami scotratez dzisiaj w 100% się pod nimi podpisuję, więc nie będę się za bardzo nad nimi rozwodził, dodam tylko kilka słów od siebie.
Li N. - Pennetta F. @ 4.95 Marathon Pennetta to samo co na US Open. Świetny turniej, przychodzi mecz z Azarenką i gra taką żenadę, że żal patrzeć. Dzisiaj to samo. Mecz z top4 i coś w głowie szwankuje.
Li N. - Pennetta F. +1,5 seta @ 2.20 Pinnacle

Po prostu kursy są kosmiczne. Jak dla mnie równie dobrze Pennetta mogłaby być tutaj faworytką. Włoszka podobnie jak na zeszłorocznym US Open, w którym była w półfinale gra znakomicie, a może nawet jeszcze lepiej. 4 bardzo pewne zwycięstwa w poprzednich rundach, a pokonanie dobrze grającej Kerber na musi robić wrażenie. Flavia bardzo dobrze serwuje, świetnie gra z głębi kortu, można się rozpływać nad jej grą. Chinka w tym roku bilans 9/0, ale wcale nie zachwyca. Wygrany mały turniej u siebie, gdzie grały śmieszne dla niej rywalki. W Australii już mógłby być poza turniejem, gdyby Safaraova nie pomyliła się p2-3 centymetry przy piłce meczowej, a do tego momentu Czeszka kontrolowała mecz i robiła z Li co chciała. Penetta nie jest wygodną rywalką do Na Li. Nie chodzi nawet o samo h2h 2:1 na korzyść Włoszki bo mecze dość dawno, ale o styl gry. Chinka słynie na korcie z tego, że nie ma jakiejś wielkiej mocy uderzeń, ale z tego, jest jedną z najbardziej myślących zawodniczek na korcie że stara się grać mądry tenis, dobierać odpowiednie kąty. Tyle, że w tym momencie Pennetta wydaje mi się lepsza właśnie w takiej grze. Włoszka prezentuje się niesamowicie inteligentnie na korcie. Świetne sposób wypracowywania przewagi i budowania punktów, to ona tutaj ma szansę na prowadzenie tego meczu i narzucenie swojego stylu gry. Konsekwencja i spokój, czyli atuty, które często możemy przypisać Chince dzisiaj są według mnie po stronie Włoszki i na prawdę ciężko Chince będzie cokolwiek w tym meczu ugrać. Jedyna nadzieja, to, że Flavia nagle straci formę, albo, że sama Li nagle zagra mecz życia, ale na to się nie zanosi i nie zdziwi mnie 2:0 dla Pennetty.
Ivanovic A. - Bouchard E. @ 3.65 Marathon ✅
Ivanovic A. - Bouchard E. +1,5 seta @ 2.01 Pinnacle ✅
2 mecz i kolejne value. Zachwycamy się Ana bo wygrała z Williams, ale Williams też dorzuciła kosteczkę do tego sukcesu. Choć umniejszanie sukcesu Ivanovic do słabego meczu Williams na pewno nie jest na miejscu, bo Serbka gra znakomicie. Może nawet swój najlepszy tenisa od długiego czasu. Przede wszystkim mocna psychicznie i to należy docenić, ale i tak myślę, że wszyscy zadają sobie pytanie, kiedy Ivanovic wróci do starych złych nawyków, bo mimo wszystko wydaje się to być kwestią czasu. A teraz na pewno będzie na niej duża presja. Teraz to ona będzie faworytką. Czy będzie w stanie utrzymać poziom gry i koncentrację na wysokim poziomie? Odpowiedź dopiero po meczu. Mecz z Bouchard będzie inny nie tylko pod względem mentalnym, ale też pod względem gry na korcie. Williams oczywiście potrafi mocno przyłożyć, ale stosuje też dużo różnych innych zagrań, a Bouchard to jest zawodniczka, która wali bez opamiętania. Będzie łoić w Serbkę z każdego uderzenia, a celownik ma dobrze ustawiony, a Serbka w obronie nie jest mistrzynią. Bouchard jest w stanie ograć każdego. Mimo, że w tak krótkim czasie w tak młodym wieku zyskała taką popularność to jakoś na korcie nie widać, aby odczuwała zbyt wielką presję. Raczej gra na luzie i bez względu na okoliczności gra swój tenis. Jednym z decydujących czynników w tym meczu oprócz psychiki może być w tym meczu serwis. Kto nim sobie ustawi grę, kto przejmie inicjatywę. Jak na razie obie serwują dość równo i spotkanie też może być równe i kursy na Kanadyjkę to jest value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
d.n.o. 283

d.n.o.

Użytkownik
???? Na Li - Flavia Pennetta
Over 20.5 @1.87 Unibet


Zgadzam się z wami, że kursy na chinkę sa przesadzone. Szczegolnie patrzac na ich ostatnie pojedynki w Australii na tej nawierzchni. Dwie wygrane odniosla włoszka. Ten mecz jest na tyle wazny, ze obie dadza z siebie wszystko i licze tutaj na trzy sety a jesli nie to chociaz na dwa bardzo zaciete. Linia i kurs mnie satysfakcjonuja. Patrzac w ostatnich kilku miesiacach na gre Flavi na twardych kortach to juz kompletnie nie mozna zrozumiec takiego faworyzowania Li. Od zeszlorocznego US open, gra bardzo przyzwoicie. Juz tam zaszla daleko, grajac kilka swietnych pojedynkow. Tutaj rowniez czuje sie swietnie, a upewniaja nas w tym takie mecze jak chocby z Barthel czy ostatni z bardzo mocno uderzajaca Kerber. Jednak to jest kobiecy tenis i jesli nie gra Williams to nigdy nie mozemy byc pewni co strzeli do glowy jednej z pan. Wiemy na pewno ze chinka jest bardzo regularna i nie przegra tego meczu gładko, a Pennetta jest obecnie w zbyt dobrej formie zeby wynik byl odwrotny. Jednak boje sie zagrac wloszkę i over gemowy po takiej lini wydaje mi sie pewniejszy. Miejmy nadzieje, ze panie dzisiejszej nocy troche sobie pograja.
 
d.n.o. 283

d.n.o.

Użytkownik
???? Ana Ivanovic - Eugenie Bouchard
Ivanovic -3.5 @1.70 Unibet



Wszystko juz na temat tego meczu zostalo powiedziane wiec tak krotko. Moim zdaniem jednak wyeliminowanie kogos takiego jak Serena Williams moze wplynac na byla liderke cyklu WTA pozytywnie. Wszystko zalezy jak Ana wejdzie w mecz i jesli serwis bedzie siedzial a mloda kanadyjka nie bedzie niespodziewanie ostro atakowac to nie powinno byc wielkich problemow. Linia nie za duza, kurs ok. Lekko sprobuje pograc. Dodatkowo dochodzi czynnik presji, ktory silniej wplywa na kobiety sczegolnie jesli nie ukonczyly one jeszcze 20 lat. To juz gleboka faza turnieju. Nie mowie ze Bouchard spali sie psychicznie ale.. predzej ona niz serbka.
 
C 105

ceeferem

Użytkownik
????S. Sanders --&gt; 2.68 (Pinnacle) ⛔⛔⛔ 4-6 6-1 6-4
????K. Nara --&gt; 2.75 (Bet365) ✅✅✅ 7-5 4-6 6-3
????K.Kanepi WIN --&gt; 1.83 (Pinnacle)⛔⛔⛔ 2-6 6-2 2-6
????Piter K. +6,5gema --&gt; 1.71 (Pinnacle)⛔⛔⛔ 0-6 1-6
????Zheng J. +4,5gema --&gt; 1.86 (Pinnacle) ✅✅✅ 7-6 1-6 7-5
????Pironkova T. +3,5gema --&gt; 1.71 (Pinnacle) ⛔⛔⛔ 2-6 0-6
????Barthel M. -1,5gema --&gt; 1.85 (Pinnacle) ✅✅✅ 4-6 6-3 6-4
???? Lepchenko V. +6,5gema --&gt; 1.78 (Pinnacle) 6-4 0-6 1-6 ⛔⛔⛔
???? Muguruza - Schmiedlova over 18,5gema --&gt; 1.92 (Pinnacle) 6-3 6-3 ⛔⛔⛔
???? Rybarikova M. - 2,5gema --&gt; 1.80 (Pinnacle) 4-6 3-6 ⛔⛔⛔
???? Diyaz - Halep over 17 gemów --&gt; 1.86 (Pinnacle) 1-6 4-6 zwrot
???? Wozniacka -1,5 gema --&gt; 2.07 (Pinnacle) ⛔⛔⛔ 4-6 7-5 6-3
???? Ivanovic - Williams over 18 gema --&gt; 1.90 (Betsson) ✅✅✅ 6-4 3-6 3-6
???? Radwańska - 2,5gema --&gt; 1.67 (Pinnacle) ✅✅✅6-1 6-3

Li Na - Penneta F
Tue, 21 Jan 2014, 01:00


???? over 20,5 gema --&gt; 1.85 (Bet365) ⛔⛔⛔ zebrane baciory
dodatkowo:

???? CS 2-1 Li Na --&gt; 4.33 (Sportingbet)⛔⛔⛔
Kursy niskie na Chinkę aczkolwiek uważam, że to ona awansuje do półfinału. Obie grają dobrze ale nie równo...fakt, że LI rozegrała prawie idealne spotkanie z Makarovą aczkolwiek tylko dzięki nieporadności Safarovej dalej gra w Australli. Flavkę widziałem z Barthel i Kerber i muszę przyznać, ze mocno wchodzi w mecz na pełnej mocy i koncentracji. Niestety standardowo problemy przychodzą w drugiej parti, słaba Mona nie wykorzystała prowadzenia ale już lepsza Kerber tak. Czuję, że problemy Chinka będzie miała w 1-szym secie lecz losy meczu rozstrzygnie na swoją korzyść.
 
maxti 234

maxti

Użytkownik
vs.
Na Li - Pennetta F.

typ: DW 2:0✅✅✅
kurs: 1.75
Unibet


Wysoki ale ciągle spadający kurs na Chinkę, nie przegrała od 9 spotkań a ostatnie przegrała w październiku 2013r. z S. Williams, na tym turnieju straciła dopiero 1 seta, podobnie jak Pennetta, dziś jednak stawiam na szybkie zwycięstwo 4 w rankingu WTA Na Li, mecz zaczyna się o 1:00 polskiego czasu.​
H2H
Na Li-Pennetta 0:2
Na Li-Pennetta 2:0
Na Li-Pennetta 0:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom