>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open 2015 - turniej główny (19.01-01.02.2015)

Status
Zamknięty.
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Wszyscy potrafią dostrzec te bzdury, które gooster wypisuje, tylko modzi mają z tym problem. Tragedia, że takie wpisy są w tym dziale akceptowane.
Monfils niezdąży się zregenerować na mecz z Jurkiem jak dla mnie. Kondycyjnie wyglądał naprawdę nędznie. Do tego stoczył tu 5 setowy morderczy bój a młody francuz ganiał go w lewo i prawo na dodatek w pewnym momencie Gael łapał się za kolano.
Morderczy mecz? Chyba luźne 5 setów chciał napisać.
Monfils się nie zregeneruje? Po czym ma się regenerować? Po krótkim 5 setowym meczu na początku sezonu? Monfils, który mógłby biegać 24 godziny na dobę kilka dni z rzędu ma być zmęczony, po jednym meczu na samym początku sezonu i do tego ma jeszcze dzień przerwy pomiędzy tymi meczami. Większego idiotyzmu to nie można napisać.
Jurek potrafi dostosować poziom gry do danego zawodnika
Jurek nie potrafi dostosować poziomu gry do samego siebie, a co dopiero pod konkretnego przeciwnika. Takie posty to jest istny kryminał, a jak ktoś to akceptuje, to na prawdę ciężko powiedzieć co nim kieruje.
Isner vs HaiderMaurer 2 @7.0 Bet365 Znalazłem na dzisiejszą noc bardzo interesujący typ wręcz nazwałbym go perełką. Po pierwsze Isner w Australii nigdy nie zabłysnął i nigdy nie zabłyśnie a już na pewno nie w tym roku. Zaraz posypie się fala krytycznych komentarzy, ale chwila moment czy ktoś oglądał tego pana podczas pucharu Hopmana? Daleko mu do optymalnej formy. Tutaj jak na razie zwycięstwo z Wangiem. Brawo! szkoda tylko, że Wang to słabeusz i jego serwis jest słabiutki. HaiderMaurer potrafi zaserwować mocno i dokładnie. Do tego widać znacza poprawę w jego grze. Nie tak dawno pokonał Veseliego, który jest w formie. Tutaj jak na razie jeden mecz z młodym ambitnym Francuzem zakończony 3:1. Wystawianie kursu tak ogromnego na przeciwnika Isnera jest głupotą i szkoda było by nie zagrać. Odpowiednia motywacja pana z Austrii i będziemy świadkami niespodzianki.
Typ bez żadnych szans nazywa perełką!! Ludzie ratujcie mnie.
Jak można przytaczać argument, że Isner nigdy w Australii nie błyszczał, gdy rywal nigdy wcześniej nie przeszedł tu nawet kwalifikacji!!
Isner daleki od optymalnej formy? Jak na razie grał same pokazówki, więc ocena formy na ich podstawie to żart. A z Wangiem zagrał super.
Wang słaby? A HaiderMaurer świetny? To czemu Wang w h2h prowadzi 2:0?? Kryminał!!!!!!
Lokoli na potrzeby analizy nagle staje się młodym ambitny Francuzem, a jest to zawodnik sklasyfikowany na 256 miejscu w rankingu, grający na co dzień w Futersach i jest to dla niego debiut w Wielkim Szlemie, a i tak urwał seta tragicznemu Austriakowi, który na hardzie traci znaczną część swoich atutów.
Szanujmy się, albo prowadzimy dział tenisa, albo robimy sobie kabaret. To nie są pierwsze i jedyne posty tego użytkownika, w których po prostu robi z innych ludzi piszących w tym dziale idiotów.
ISNER @ 1.13 Pinnacle ✅
A tak serio Isner J. 3:0 - Haider-Maurer A.@ 2.00 bwin ⛔
choć jak ktoś chce czysty win do jakiejś taśmy sobie wrzucić to spokojnie.

A jajeczko odpowiadając na twój post, to powiem, że bym nigdy w życiu nie postawił nawet złotówki na Beckera dzisiaj. Mecz odbędzie się w sesji wieczornej na pewno przy komplecie publiczności, która będzie bardzo mocno wspierała Hewitta. Oczywiście samym wsparciem publiki Lleyton nie wygra meczu, a umiejętności nie te co kiedyś, ale mimo wszystko jest tu w stanie zagrać jeszcze jeden dobry mecz. Zapowiadał przed sezonem, że wszystko podporządkowuje dobremu występowi na AO, a za taki uzna osiągnięcie 3 rundy i na pewno chciałby zrealizować cel. Chcieć, a móc to 2 różne rzeczy, wyniki przed AO optymizmem na pewno nie napawają, ale też nie przesadzajmy, porażki w rewelacyjnymi w tym sezonie Grothem i Berdych hańby na pewno nie przynoszą. Na AO w 1 rundzie dostał leszcza i mimo, że stracił seta, to zwycięstw było bardzo pewne. Teraz rywal trudniejszy, ale bez przesady. Becker to rówieśnik Hewitta, pod względem fizycznym wygląda lepiej, ale nie gra on żadnego wybitnego tenisa, a i forma raczej kiepska. Według mnie dużo trudniejszym rywalem byłby walczak Benneteau, ale Becker go wyrzucił robiąc Hewittowi prezent. Kursy straszliwie rosną i over 2.00 na Hewitta to jest na pewno opcja do rozważenia. Choć sam na razie nic tu nie gram i ewentualnie na live się zaczaję.
Young D. - Raonic M. 1:3 @ 4.70 betsson ⛔
Taki typ na sucho, za przeczuciem. Raonic ma takie hobby, że lubi oddawać sety, nie tyle co przegrywać, tylko po prostu oddawać. Poprzedni mecz na pełnej koncentracji, więc tutaj powinien trochę poluzować. A rywal z tych niewygodnych, nieobliczalnych. Do tego Young na początku sezonu wydaje się być w niezłej formie. Ostatni ich mecz z zeszłym roku to wygrana Raonica 2:1, w meczu były 2 tiebreaki. Kurs wart gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
el-bet 109

el-bet

Użytkownik
Jerzy Janowicz v Gael Monfils Typ: Janowicz wygra seta @ 1.5 (Sky Bet) ✅✅✅
Szczerze to Pouille przegrał mecz z Monfilsem. W decydującym secie miał swojego przeciwnika przełamanego, a ilość prostych błędów popełnionych przez młodego Francuza była zatrważająca.
Wiem, ze z serwisem naszego rodaka bywa rożnie, ale nie wyobrażam sobie aby poległ w 3 setach. Jak pokazał Pouille, Geal jest do ogrania. Jerzyk zawiódł mnie już nie jednokrotnie, a ja jako fan dalej stawiam na niego. Ale w tym wypadku sprawa wygląda naprawdę dobrze, a przy takim kursie naprawdę warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Granollers(+2,5s) - Simon 1 @ 1,50
Unibet


Taki zakład po takim kursie biorę z pocałowaniem rączki. Obaj nie prezentują jakieś wysokiej formy i nie grają nie wiadomo czego, więc nie sądzę, by tu miały być zaledwie 3 sety. Simon faworytem, ale 1,30 na niego to zdecydowanie za nisko, zwłaszcza, gdy rywal nie leży mu do końca. Wystarczy spojrzeć w h2h, gdzie na 4 mecze wygrywał Hiszpan aż trzykrotnie i to były te mecze, kiedy prezentowali swój optymalny poziom. Simon gra regularnie, ale miewa przestoje w swojej grze, na tym dystansie będzie je miał, bo to normalne i to typ prędzej przeciwko Francuzowi, gdyż Hiszpana dawno nie wiedziałem, a do tego kreczował w Chennai. Nie mniej jednak swoje potrafi Granollers, w pierwszej rundzie pewnie z Robertem i na nic nie narzekał. Moim zdaniem spokojnie ugra seta.

Lorenzi - Pospisil(-5,5) 2 @ 1,60
Unibet


Mimo, iż nie dzieli ich wiele miejsc w rankingu to Vasek jest tutaj znacznym faworytem. Przeważa nad Włochem w każdym aspekcie gry, lepszy serwis, pewniejszy uderzenia z końcowej linii, a i przy siatce potrafi dobrze zagrać. Do tego nawierzchnia przemawia tutaj ewidentnie za Kanadyjczykiem, który ma za sobą ciężki mecz. Nie mniej jednak młody tenisista nie powinien mieć problemów z kondycją, wyciągnął mecz ze stanu 1-2 zwłaszcza dzięki koncentracji i przewadze fizycznej nad Querreyem.
Lorenzi to tenisista nie na tą nawierzchnię, co widać po wynikach. Porażka z Brownem, Ramosem przed AO nie napawa optymizmem, a w drugiej rundzie gra tylko dlatego, że Dolgopolov był kontuzjowany, a mimo to mecz odbył się bez większego błysku. Nieregularny, często nieskoncentrowany na tym co robi Włoch nie ma tutaj żadnych szans moim zdaniem, gdyż nie dość, że jest przeważany umiejętnościami przez Pospisila to miewa do tego jeszcze spore przestoje w grze. Linia niewysoka, wystarczyłoby 6-4 w każdym secie, a tu powinno być dużo łatwiej. Naprawdę warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
suchy176 19

suchy176

Użytkownik
Jerzy Janowicz vs Gael Monfils Typ: Tiebreak w meczu: Tak 1.44 7/10 bet365
Tiebreak w 1 secie: Tak 3.4 4/10 bet365

Szykuje się nam ciekawe spotkanie w Melbourne. Z jednej strony JJ, który początek sezonu całkiem niezły. W końcu nie narzeka że nie przepracował okresu przygotowawczego tak jak chciał tylko że wykonał swój plan niemalże w 100%. Czy wygra to spotkanie? A kto to wie jak to bywa z Jurkiem jeżeli będzie mu szło i będzie mu wychodziło to może wygrać ale jeżeli zacznie mu coś przeszkadzać i zacznie popełniać głupie błędy to jego gra też może się posypać jak kostki domina. Jurkowi troszkę się fuksło że w ostatniej chwili wyleciał Juan Martin Del Potro i miał dobre przetarcie w 1 rundzie. Co do Monfilsa to jest gość, który w większości swoich meczów walczy do upadłego biega do piłek, które dla większości są nie do wyciągnięcia. Tenisista niewątpliwie lubiany i sądzę że publika po jego stronie. Co do zmęczenia że niby Monfils po ciężkiej 5 setówce? Brałbym to pod uwagę ale gdyby rozegrał 2,3 ciężkie mecze a nie jeden. Absolutnie myślę że nie będzie widać po nim zmęczenia co do tego nie mam wątpliwości. Obaj tenisiści dysponują dobrym serwisem i jeżeli będzie im wychodzić to tak jak najlepiej potrafią to myślę że zobaczymy nie jednego a kilka 13-sto gemówek w meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
D.Schwartzman/H.Zeballos - M.Bhupathi/J.Melzer @1,33

M.Jaziri/A.Shamasdin - R. Lindstedt/M. Matkowski @1,25

Donald Young - Milos Raonic @1,071

Ako: @1,78
Stawka: Zboże całego świata


Rao znalazł się tu na podbitkę. Niespodzianką będzie choć jeden stracony set przez niego. Serw na wysokim poziomie, wyniszczający przeciwników forhend, a do tego coraz lepsze poruszanie się po korcie. Po drugiej stronie chimeryczny Young, który często ma przestoje w swojej grze i nie jest w stanie poważnie zagrozić Rao. Dla Milosa takie spotkanie to jedynie przetarcie przed kolejnymi rundami.


Bhupathi i Melzer to doświadczeni debliści ze sporymi sukcesami i nie powinni mieć większych problemów z Argentyńczykami. Gra przy siatce, szerszy repertuar zagrań, to wszystko po stronie faworyzowanej pary.


Ogólnie najwięcej do napisania mam odnośnie 3 pary, a szczególnie na temat jednego zawodnika. Jednak po kolei... Matkowski od zawsze wraz z Fystenbergiem byli w czołówce światowej jeśli chodzi o debla. Teraz ich drogi się rozeszły, ale Marcin gra w parze z Lindstedtem, czyli gościem, który wraz z Kubotem wygrał Szlema. Niejednokrotnie już pokazywali się z dobrej strony i po prostu są solidnym deblem, który nie powinien mieć problemów w tej fazie turnieju. Shamasdin coś tam w debla kiedyś ugrał, ale ogólnie to nie ta para kaloszy, a Jaziri... powiem szczerze, że znam jego profil psychologiczny i pokrótce Wam go przedstawię. Po pierwsze facet ma jeszcze przed sobą kolejną rundę singla i to tu powinien skumulować pokłady energii, która mu została, po drugie ma ciągotki do bukmacherki i są dowody na to, że jego psychika nie jest w najlepszym stanie, co może mieć przełożenie na jego postawę na korcie:


Drewniany Tomek o mój boże, on nie umie bronić BP.

Melzer to go jeszcze wyjebie z tego turnieju, ale nie ma głowy dalej ten Tomasz Berdych, wchodzę w Melzera.

Dowiadujemy się właśnie, że Malek zagrał -2,5 seta na Berdycha:


TO JEST WŁAŚNIE CAŁY BERDYCH, ON NIE UMIE BRONIĆ BREAK POINTÓW, ON NAWET PRZEWAGI ODBIERAJĄCEGO NIE OBRONI JAK 1 SERWIS NIE WEJDZIE I NIE BĘDZIE TO AS, CO MNIE KUŹWA PODKUSIŁO NA +2,5. ALE LECI JUŻ KONTRA NA MELZERA.

Odważna zmiana planów:


Melzer +5,5 po 1,86 zachęcam.
Melzer 6,00.

Czyżby?


Melzer nie wytrzymał, ale Berdych to handi z nim nie ogarnie, normalne było +8,5?



tak 8,5 było to praktycznie lokata z takim serwisem Melzera, Berdych wystarczy, że seta przytopi i -5 nie wykręci.



Malek i jego problemy z podejmowaniem odpowiednich decyzji:



7-0, ten 1 set najważniejszy, teraz to już poleci, biorę Berdych -6,5 żeby wyjśc na zero z tym Melzerem +5,5.. win tylko za 50 rzucony to już przeboleję, ale ja jestem mistrzem kontrowania, na cholerę coś grałem


Tak więc mamy powyżej sporo faktów przedstawiający nam profil psychologiczny Jaziriego. Błędne podejmowanie decyzji to jego cecha wrodzona, a na korcie w grze deblowej, gdzie trzeba podejmować je bardzo szybko, będzie miał z tym sporym problem.

Na koniec jeszcze zauważmy, jak niezrównoważony emocjonalnie jest Malek:








Notabene




Do osób decyzyjnych na tym forum... Apeluję o to, by coś się zaczęło dziać na rzecz jego rozwoju. Wyrwijcie chwasty i podmioty toksyczne wraz z korzeniami (dożywotnie bany). Naprawdę uwierzcie... JAKOŚĆ &gt; ilość.
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Jerzy Janowicz v Gael Monfils Typ: Monfils
Jak dzieci we mgle... Zawsze mnie dziwi ten polski patriotyzm, takie nakręcanie się możliwością wygrania naszego orła. Janowicz nie jest tenisistą dużego formatu. Brak mu techniki, doświadczenia i klasy, która wychodzi głównie w Wielkim Szlemie. Nie chcę się produkować - nie stawiajcie na JJ, to żadna lokata, można te pieniądze stracić w przyjemniejszy sposób... Tu wygranie seta będzie sporym sukcesem, ale o pokonaniu Francuza - zapomnijmy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 4

saszka87

Użytkownik
Jerzy Janowicz v Gael Monfils typ Monfils - 1,5 seta kurs 1,82
Z całym szacunkiem dla Jerzego ale daleko mu do tenisa jaki prezentuję Francuz tak się składa że oglądałem mecze w 1 rundzie zarówno Gaela jaki Jurka i to jest przepaść. Jerzyk co chwile bronił breaków albo był łamany przez mizernego japończyka zero regularności każda dłuższa wymiana lądowała za polem albo w siatkę. Męczył się strasznie żal było patrzeć chwała że wygrał ale w meczu z francuzem nie będzie miał co zbierać. Gael troszkę zlekceważył młodego rodaka który swoją drogą rozegrał dobry mecz ale w kluczowym momencie się obudził i pokazał kilka fenomenalnych zagrań miał też odrobinę szczescia bo i przeciwnik pomógł. Jego serwis dużo pewniejszy w wymianach jest bardziej regularny popełnia dużo mniej błędów w 1 secie stracił bodajże dwa pkt przy swoim podaniu nie licząc tie breaka gdzie zaczął pajacować. Monflis zdecydowanie lepiej sie porusza od Jurka dochodzi na luzie do piłek do których Jurek nawet nie rusza. Przy dużym szczęsciu Janowicz ogarnie jednego seta pod warunkiem że będzie mu 1 serwis siedział. Jedynie o co się boje to głowa Gaela ale ostatnim czasem z nią jest już ok i nie powinno być
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Isner John-Haider-Maurer Andreas over 10.5 gemów w pierwszym secie, Bet365 2.00

6:4 ⛔⛔⛔

Isner w pierwszym secie zagrał jak profesor....genialnie pod każdym względem!!!

VS.


Na wstępie....jak widzę takie teksy jak te :

Znalazłem na dzisiejszą noc bardzo interesujący typ wręcz nazwałbym go perełką. Po pierwsze Isner w Australii nigdy nie zabłysnął i nigdy nie zabłyśnie a już na pewno nie w tym roku. Zaraz posypie się fala krytycznych komentarzy, ale chwila moment czy ktoś oglądał tego pana podczas pucharu Hopmana? Daleko mu do optymalnej formy. Tutaj jak na razie zwycięstwo z Wangiem. Brawo! szkoda tylko, że Wang to słabeusz i jego serwis jest słabiutki. HaiderMaurer potrafi zaserwować mocno i dokładnie. Do tego widać znacza poprawę w jego grze. Nie tak dawno pokonał Veseliego, który jest w formie. Tutaj jak na razie jeden mecz z młodym ambitnym Francuzem zakończony 3:1. Wystawianie kursu tak ogromnego na przeciwnika Isnera jest głupotą i szkoda było by nie zagrać. Odpowiednia motywacja pana z Austrii i będziemy świadkami niespodzianki.
To chcę się rozpędzić i walnąć głową w ścianę z całej siły:zoltakartka:. Ja rozumiem,że każdy może mieć swoje zdanie i bardzo to szanuje ale lekko pisząc to są bzdury moim skromnym zdaniem.

Isner nigdy nie zabłysnął i nie zabłyśnie? 3 rudna to nie jest wielki wynik ale na pewno lepszy niż kwalifikacje Maurera. Isner ma niespełna 30 lat także na dobrą sprawę wszystko może być przed nim tym bardziej,że ma nowego trenera od niedawna który sprawił iż jego tenis nabrał większych barw ale o tym później. Puchar Hopmana? Po pierwsze to są śmieszne rozgrywki,a po drugie pokonał nie tylko Wanga ale też Fogniniego, czy Janowicza w finale także więcej obiektywizmu. Ale teraz analiza sama w sobie ode mnie....

Amerykanin sklasyfikowany obecnie na 21 miejscu ATP,a w przeszłości 9 moim zdaniem ponownie notuje progres w swojej karierze. John zawsze słynął z potężnego serwisu i to mu zostanie na zawsze oraz potężnego forhendu...jego wielkim brakiem jest bekhend oraz poruszanie się na korcie. Lecz pomijam ten drugi minus i skupiam się na pierwszym ponieważ od czasu kiedy nowym trenerem Isnera został Justin Gimelstob to &quot;maszynka do serwowania&quot; przy swoim podaniu jak trzeba chodzi praktycznie ciągle do siatki i dało mu to wiele ponieważ nie traci sił (których zawsze mu brakuje w późniejszych etapach). Gra serv and volley w jego przypadku jest morderczo skuteczna i nie trzeba tłumaczyć dlaczego...serwis Isnera plus jego zasięg ramion robią potężną broń mimo, że z refleksem jest na bakier.

Isner teraz gra bardzo dużo slajsów z bekhendów i stara się bardzo często znaleźć się przy siatce gdzie wcześniej tego nie było ponieważ był praktycznie przywiązany do końcowej linii. Austriak również do niskich nie należy ponieważ ma 190 cm wzrostu lecz on w porównaniu do Isnera czuje się najlepiej na kortach ziemnych. Lecz Andreas pokonał kilku niezłych zawodników na hardzie np. Gulbisa, Janowicza, Bolliego oraz w tym roku dotarł do ćwierćfinału w Chennai gdzie odpadł z Goffinem 7:5, 6:2 pokonując po drodze Vesleya. W tym turnieju pokonał Lokoliego w czterech setach.

Ogólnie uważam,że Austriak przegra mecz 3:0 lecz wierzę,że w pierwszym secie powalczy z Amerykaninem i nie połamie się,a co za tym idzie będę mógł oglądać mój ukochany over gemowy. Nie stawiam na to,że John się połamie....Haider-Maurer jak to na clayowca nawet średniego potrafi trzymać piłkę w korcie i rozrzucać przeciwnika na lewo i prawo,a na Isnera to starcza bez problemów często. Także liczę na set walki i uważam,że over 10.5 zostanie pokryty bez większego problemu.

Tie Break typuje Australian Open 2015:
1. Giraldo Santiago-Hernych Jan 1, Pinnacle Sports 1.68. Wynik? 6:3, 6:2, 6:2 ✅
2. Goffin David-Baghdatis Marcos 2 handicap +5.5 gemów, Pinnacle Sports 1.78. Wynik? 1:6, 4:6, 6:4, 0:6 ✅
3. Isner John-Haider-Maurer Andreas over 10.5 gemów w pierwszym secie, Bet365 2.00. Wynik? 6:4 ⛔
 
antiga63 81

antiga63

Użytkownik
Witam,
Rozpocznę dzisiaj od rozwinięcia wypowiedzi użytkownika conors, z którą się zgadzam.

Powiem wam, że lubię zawodników typu &quot;ściana&quot;. Za takich uważam np. Djokovicia,Ferrera i właśnie Monfilsa. Są to zawodnicy znakomici pod względem motorycznym, szybcy, niesamowicie elastyczni i wybiegani, prawdziwi atleci doskonali w defensywie, dla których nie ma piłek, których nie są w stanie odbić na drugą stronę, jeśli są w wysokiej dyspozycji. Przede wszystkim perfekcyjnie opanowali tenisowe rzemiosło. Monfils w meczu z Pouille dokonał jednej z najpiękniejszych rzeczy w zawodowym sporcie. Powrócił z martwych. Jedyne co ten mecz miał wspólnego z kolanami to to, że Monfils z nich powstał a posadził na nich młodszego kolegę. Jeśli ktoś z was uprawiał jakikolwiek sport, to wie ile znaczy coś takiego, jaki daje to impuls, jakie bodźce dochodzą wtedy do mózgu człowieka, jak pozytywnie reagują receptory, dodatkowo pozytywna interakcja z kibicami. Coś takiego niesie do wielkich rzeczy, znika zmęczenie a głowa chce ciągle więcej. Podobnie jest ze strzeloną bramką w piłce nożnej, zawodnik, który tego dokona, a w dodatku w miarę szybko, jest pozytywnie nabuzowany do końca spotkania a jego głowa pracuje zupełnie inaczej niż przed pierwszym gwizdkiem. Możecie mówić, ze Gael pajacuje, ale to jest &quot;kawał francy&quot;, niewygodnej dla każdego zawodnika i kiedy trzeba, to potrafi się odpowiednio skoncentrować i swoje po prostu wybiegać. Pokazał to w meczu z rodakiem, gdzie kilka zagrań w trzech ostatnich setach były po prostu genialne. Uważam, że jeśli Janowicz by wygrał pierwsze dwa sety, to dalej Francuz będzie w stanie zamknąć mecz w trzech kolejnych. Janowicz dalej nie przekonuje, znamy elementy ich gry, więc dzisiaj bardziej skupiłem się na aspekcie psychologicznym, który będzie tutaj kluczem do zwycięstwa. Takie mecze jak z Pouille odblokowują i prowadzą do kolejnych wygranych, uwierzcie mi na słowo. Jeśli te pieniądze ma się przegrać , jak już wspominał conors, to naprawdę lepiej to zrobić w inny sposób.

???? Gael Monfils - Jerzy Janowicz, Gael Monfils, 1,40, ComeOn.

Jeszcze coś na dokładkę, na szybko niestety, bo niedługo początek.
???? Kei Nishikori - Ivan Dodig, Nishikori -2.5 seta, 1.65
???? Guillermo Garcia-Lopez - Alejandro Gonzalez, Gonzalez +2.5 seta, 1.30
AKO: 2.16, ComeOn.
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Kolejny dzień Australian Open i kolejna tasiemka. Wczoraj o mały włos wtopa, ale Masza uratowała :]
Co tu napisać? Sami faworyci i powinni spokojnie ogarnąć 3-0 lub 3-1. Będę się powtarzał, ale różnica w umiejętnościach jest znacząca w tych pojedynkach.
Kei Nishikori @ 1.062 ✅ 3-1
John Isner @ 1.10 ✅ 3-1
Stan Wawrinka @ 1.030 ✅ 3-0
David Ferrer @ 1.050 ✅ 3-1
Milos Raonic @ 1.071 ✅ 3-0
Williams Venus @ 1.12 ✅ 2-0
AKO: @1.52 100/10 :razz: ✅
Do powyższych zdarzeń dodaję typ na SUNS od @maroon&#39;a. Cavs jeszcze nie zaufałem :]
+PHX Suns @ 1.29 ✅ 118-113
AKO: @1.97 ✅
Druga tasiemka to trzy spotkania deblistów oraz dwa singlistów. Faworyci POWINNI łatwo wygrać, ale nerwy zawsze są możliwe ;) Tutaj stawka znacznie niższa niż powyższe typy.
Vasek Pospisil @ 1.16 ✅ 3-1
Radwanska Agnieszka @ 1.062 ✅ 2-0
Matkowski/Lindstedt @ 1.25 ✅ 2-0
Rojer/Tecau @ 1.16 ✅ 2-0
Benneteau/Roger-Vasselin @ 1.14 ✅ 2-0
AKO: @2.06 ✅

Parę suchych typów na CZUJA, wczoraj udało mi się uniknąć przez to Doktora Ivo.
Giraldo - Johnson over 3.5 seta @1.50 + Gilles Simon @ 1.30 ⛔ 0-3 &amp; ✅ 3-0
Nieminen @1.70 ✅ 3-0
Giraldo +1.5 seta @1.85 Sportingbet ⛔ 0-3 Myślałem że Giraldo się trochę postawi, ale jednak nie jego dzień...
Pironkova/Cibulkova @6.00 ⛔ 2/2

Pozdrawiam!!! ????
Edit.
Po raz 3 z rzędu główne typy wchodzą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
John Isner - Andreas Haider-Maurer 1 @1,14 Pinnacle✅ , DW 3-0 @1,96 Pinnacle⛔, DOKŁADNY WYNIK 1 SETA @7-6 Isner @4,20 Sportingbet⛔, over 10,5 gemów w pierwszym secie @2,35 Ónibet⛔
no jeden kolega się tam popisał z typem na Austriaka, ale już został naprostowany przez resztę więc nic nie będę na ten temat pisał. Natomiast mój wywód docelowo dotyczy typu na dokładny wynik w pierwszym secie, bo zwycięstwo w meczu powinno być formalnością. Wiadomo, Isnera połamać graniczy prawie z cudem, trzymać Jaś powinien serwis hardo i o niego się nie obawiam. Haider Maurer natomiast też posiada dobry serwis, mimo iż zdecydowanie więcej gra na mączce to styl gry ma także pasujący na hard. Kolejnym czynnikiem jest to, że Isner w większości meczów w pierwszych setach jest po prostu ospały na returnie, pizga po autach albo siatkach dopóki nie wejdzie dobrze w mecz, czyli zazwyczaj tak około drugiego seta, tak samo było właśnie w meczu z Wangiem. Skoro Wang potrafił doserwować do tiebreaka to Haider Maurer o ile nie będzie walił jakichś baboli także to zrobi. W tiebreaku natomiast już przewagę powinien mieć Isner, dlatego ten kurs to dla mnie dobra opcja na ten mecz.

Gilles Simon - Marcel Granollers 1 @1,38 Pinnacle✅, -1.5s Simon @1,55 Betsafe✅
gram tutaj na Simona głównie w oparciu o dyspozycję Granollersa. Niech nikogo nie zmyli wynik 3-0 z Robertem bo ten mecz to była patola do kwadratu. Granollers gra z jakąś kontuzją niezaleczoną, grał bardzo pasywnie (tzn jeszcze bardziej pasywnie niż zazwyczaj), biegał w zwolnionym tempie, nie biegał do wszystkich piłek (jak ma w zwyczaju) i ogólnie dość kiepsko. Jednak to co pokazywał Robert to były jawne żarty ???? miał w wpół biegającego Granollersa po drugiej stronie, a ostrzeliwał auty i siatki, walił podwójne i ogólnie nie wytrzymywał tego spotkania. Simon jest zawodnikiem do bólu regularnym, styl gry ten sam co Granollers, jednak ja Francuza cenię bardziej od Hiszpana. W dzisiejszym meczu powinien go zabiegać, tutaj sobie Hiszpan nie będzie mógł pozwolić na grę na pół gwizdka bo go Simon wykończy fizycznie i psychicznie. Gdyby nie kontuzja Hiszpana nie byłbym tak pewny tego typu, jednak w tych okolicznościach Simon weźmie ten mecz. Seta może straci, ale im dalej w mecz tym większa przewaga będzie Francuza.

Stan Wawrinka - Marius Copil DW 3-0 @1,45 Ónibet ✅
Stan pokazał w meczu z Ilhanem, że dalej jest w dobrej dyspozycji, gdyby nie to, że się rozluźnił w tym meczu Ilhan mógłby ugrać jeszcze mniej gemów niż ugrał. Copil jest lepszym graczem od Turka, jednak nie aż na tyle dobrym żeby urwać tutaj seta Stanowi w takiej formie. Oglądałem Copila w meczu z gówniarzem Jasiką i grał po prostu tragicznie mimo wygranej 2-0, mnóstwo błędów, podwójne itp. Potem dość pewna wygrana 3-0 z Andujarem, jednak Hiszpan na hardzie to bardziej kabaretowiec niż tenisista, z taką pasywną grą jaką prezentował to sobie może pograć w czelkach, a nie w Szlemie. Stan od początku siądzie na Rumunie i każdy drugi serwis Copila = pełne gacie.

mam także nadzieję, że Jerzy zrobi jakieś 2-0 albo chociaż 1-0 w setach i wtedy będzie można wbijać ostro w Monfilsa, nie chce mi się pisać nic o Jurku i Monfilsie, ale ten mecz to będzie ostry cyrk z którego zwycięsko wyjdzie Francuz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Donald Young +6 gemów - Milos Raonic 2,00 Pinnacle ZWROT
Tutaj nie ma się co za bardzo rozpisywać. Handicap wysoki, więc pobieram bez wahania. Young potrafi dobrze serwować i jest spokojnie w stanie doprowadzić do co najmniej jednego tie-breaka. Kto wie, może nawet seta urwie w tym spotkaniu? Grali ze sobą 2 razy i w obu przypadkach mieliśmy do czynienia z wyrównanymi meczami i tutaj też się na to zanosi. W końcowym rozrachunku górą zapewne będzie Kanadyjczyk, ale panowie powinni trochę czasu na korcie spędzić.
PS. To, co zrobił dzisiaj Mannarino to istne tenisowe jaja ????
 
M 53

magicpl

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 02:30
Spotkanie: Tomas Berdych vs. Victor Troicki
Typ: 2
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Właśnie na takie coś czekałem.. Ostatnie mecze:
Troicki trzyma pierwszy serwis - 70%, z czego wygranych 81% punktów. 11 asów, 1 podwójny błąd. Mało niewymuszonych - 13 na 120 punktów wygranych.
Berdych gorzej z pierwszym podaniem - 55%, z czego wygrał 83%. 9 asów, 2 podwójne błędy. 25 niewymuszonych na 102 wygrane punkty. Na jego korzyść trzeba zaliczyć grę przy siatce.
Wg mnie Victor jest przez wielu niedoceniany. Zawieszony na dłuższy okres za nieoddanie probówki z krwią.. ale przez ten czas trenował z samym Novakiem Djokovicem i rezultaty są widoczne gołym okiem. Berdych ogólnie jest dobrym zawodnikiem, z reguły solidnym. Jednak jest spokojnie do ogrania. Warunki obu panów praktycznie identyczne.
Kurs jest wysoki jak na ten mecz. Nie chcę mówić, że jest to pewniak. Warto jednak spróbować. Szykuje się ciekawy pojedynek.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
I znowu Janowicz w turnieju ma więcej szczęścia niż dobrej gry. W następnej rundzie kto czeka? Słabiutki Feliciano Lopez który tak naprawdę już powinien pożegnać się z turniejem. Tak oto Jurek ma szanse na 4 rundę AO.
Jak widzicie go w starciu z Felkiem? Warto grać w stronę Jerzyka?
Warto warto, Lopezik słabiutko. W 1 rundzie 5 setów, a w drugiej wygrana po kreczu z Mannarino który prowadził już 0:2 w setach.
Żeby post nie był taki pusty, to według mnie duże szanse na zwycięstwo mają:
Wawrinka S. - Nieminen J.
Johnson S. - Nishikori K.
Sela D. - Nadal R.
Becker B. - Raonic M.
Jaziri M. - Kyrgios N. --&gt; W następnej rundzie pewnie będzie czekał Federer, więc drabinka dla Australijczyków wymarzona na tenisowy szlagier.
Berdych T. - Troicki V. --&gt; Berdych na Australian Open gra zawsze solidnie, rok temu zaliczył tutaj pierwszy raz półfinał turnieju. Troicki to jednak nie ten poziom
Baghdatis M. - Dimitrov G. --&gt; Ten mecz bym odpuścił.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
I bardzo dobrze, szczęście to nieodłączny czynnik sukcesu. Liczyłem, że Jerzyk powalczy ale nie spodziewałem się zwycięstwa.
Jak widzicie go w starciu z Felkiem? Warto grać w stronę Jerzyka?
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Tak jak normalnie nie jestem zwolennikiem gry Janowicza (przynajmniej od jakiegoś czasu, kiedy nie występuje u niego coś takiego jak taktyka), tak dzisiaj widzę duże value w kursie @1,83 z Feliciano Lopezem. Lopeza już tu nie powinno być, forma słaba, w dodatku tego zawodnika zwykle da radę oglądać tylko na trawie, na hardzie jego slajsy niewiele dają, a zwykłe uderzenia wyglądają dziecinnie nieszkodliwe. Mierząc się z mocnymi zagraniami Jurka z pewnością będzie tymi swoimi nieczystymi uderzeniami grał mnóstwo wysokich i niedokładnych piłek, a jeśli Jurek zagra tak jak dzisiaj, to wykorzysta to.
Później dopiszę coś, bo tylko przelotem jestem.

Janowicz vs Lopez 1 @1,83 PaddyPower
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Na pojutrze szykuje się dobry typ z dobrym kursem: Simon Gilles - Value!
Ferrer jak na razie w dwóch meczach stracił po secie z tuzami tenisa, a z Gillesem ma H2H 0:2 na hardzie. Rok temu podczas US Open wywalił Hiszpana z turnieju po 4 setach. Oczywiście jak będą grać w jakimś upale to faworyzować to będzie delikatnie Hiszpana, ale set to powinna być formalność dla Simona Gillesa.
Anderson K. - Gasquet R.
Gasquet R. ::: 1,51 ::: Pinnacle ::: 3/10

To na pewno będzie ciekawy mecz. Panowie spotkali się ze sobą na kortach już 5 razy, z czego aż 4 razy wygrał Francuz. Ogólnie to Gasquet ma większy wachlarz umiejętności, lepiej czyta grę, porusza się po korcie, do tego gra genialnie jednoręcznym backhandem. Anderson to typowy tenisowy rzeźnik, który głównie liczy na swój serwis, jeżeli on nie będzie wchodził to robi się mocno drewniany. W pierwszych rundach obaj zawodnicy nie mieli dobrych przeciwników więc nie ma sensu się sugerować tymi wynikami. Jedynie co można napisać to, że Gasquet nie miał większych problemów w meczu, natomiast Anderson stracił set i rozegrał już 2 tie-breaki.
Wynik: 6:4 7:6(3) 7:6(6) ⛔
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Tomic B. - Groth S. over 32,5 gema @ 1,40 Unibeet
Mamy tutaj dwóch Australijczyków, więc widownia nie będzie pomagać tylko jednemu. Oboje prezentują się w tym turnieju bardzo dobrze, choć trzeba przyznać, że Tomic miał trudniej po drodze (Tomic - Kohlschreiber 3:1) do 3 rundy turnieju. W rankingu nie ma między nimi dużej różnicy, oboje preferują grę na nawierzchni twardej. Teraz to co najbardziej istotne: w tym sezonie obaj zawodnicy bardzo dobrze serwują: Groth może pochwalić się wskaźnikiem 73% skuteczności pierwszego podania, zaliczył też 79 asów serwisowych, wygrał 79% punktów po pierwszym serwisie. wszyscy dobrze wiemy wszyscy jak dobry jest w tym elemencie gry. Tomic 68% pierwszego serwisu, 77% punktów wygranych po pierwszym serwisie i 54 asy. Dorzucę statystyki punktów wygranych po odbiorze 1 i 2 podania rywala. Groth: 23% punktów zdobytych po odbiorze 1 serwisu, 43% po 2 serwisie, Tomic odpowiednio: 20% i 46%. Nawet jeśli Tomic jest lepszy od Grotha w wymianach to mecz powinien mieć sporo gemów, mało przełamań i zapewne dojdzie do jakiegoś tiebreaka. Wydaje się, że linię over 32,5 gema powinni zawodnicy spokojnie pokryć.
Wynik: 6-4 7-6 6-3 ⛔⛔⛔
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Na pojutrze szykuje się dobry typ z dobrym kursem: Simon Gilles - Value!
Ferrer jak na razie w dwóch meczach stracił po secie z tuzami tenisa, a z Gillesem ma H2H 0:2 na hardzie. Rok temu podczas US Open wywalił Hiszpana z turnieju po 4 setach. Oczywiście jak będą grać w jakimś upale to faworyzować to będzie delikatnie Hiszpana, ale set to powinna być formalność dla Simona Gillesa.

Anderson K. - Gasquet R.
Gasquet R. ::: 1,51 ::: Pinnacle ::: 3/10

To na pewno będzie ciekawy mecz. Panowie spotkali się ze sobą na kortach już 5 razy, z czego aż 4 razy wygrał Francuz. Ogólnie to Gasquet ma większy wachlarz umiejętności, lepiej czyta grę, porusza się po korcie, do tego gra genialnie jednoręcznym backhandem. Anderson to typowy tenisowy rzeźnik, który głównie liczy na swój serwis, jeżeli on nie będzie wchodził to robi się mocno drewniany. W pierwszych rundach obaj zawodnicy nie mieli dobrych przeciwników więc nie ma sensu się sugerować tymi wynikami. Jedynie co można napisać to, że Gasquet nie miał większych problemów w meczu, natomiast Anderson stracił set i rozegrał już 2 tie-breaki.

Wynik:
Popieram, dla mnie to bet dnia. Gasquet to po prostu nieco wyższa liga, nie ma opcji żeby przegrał z drewnianym Andersonem.
 
C 132

chinaski070

Użytkownik
J. Murray/J. Peers - O. Jasika/ J. Smith 1 @1.27
over 0.5 TB w meczu Groth - Tomic @1.40
ako - @1.77 marathonbet
stawka - dwie tony zboża

✅✅✅
Co tu wiele pisać - w meczu debli różnica kilku, jak nie kilkunastu klas. Murray i Peers raczej zgrana para, jakiś poziom swoją grą prezentują. Druga para to dwa asy z Australii, grają na AO dzięki dzikiej karcie. Poza tym spotkali się ze sobą do kwalifikacji singla, delikatnie rzecz ujmując, szału nie robili. Jak grają w kolejnej fazie turnieju deblowego? Mieli za przeciwników parę złożoną z kontuzjowanego Mannarino i jakiegoś innego typa którego kompletnie nie kojarzę.
Drugi typ to co najmniej jeden tie break w co najmniej 3setowym meczu dwóch serwismenów. Gwoli ścisłości - Sam Groth na 8 rozegranych setów tutaj co prawda tylko 1 tie break w meczu z Krajinovicem. W 5setówce z ciepłym Kokkinakisem albo on się łamał w ostatniej chwili albo Kokkinakis okazywał się być zbyt miękki. Tomic z kolei na 8 setów, połowe z nich kończył tie breakiem. Do tego niedawno miał okazję grać również z typowym serwismanem Mullerem - oba sety zakończone po tb. Tak więc wiadomo o co chodzi - obie strony będą ostro lutowały i co najmniej jeden set zakończy się tb.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom