>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open 2016 - turniej główny

Status
Zamknięty.
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Allertova-Lisicki 0:2 2,60 Betsafe
Witam!
Moj pierwszy typ w nowym roku oby byl on trafny
Mecz za niedlugo typ moze ryzykowny ale warty gry.Lisicka widac wraca na wlasciwe tory po kontuzji.Serwis funkcjonuje dobrze a takze forehand i backhand.Allertova z tego co widzialem to fajnie serwuje i niezle gra z forehandu gorzej z backhandu.Pogoda na gre jest dobra mysle nie powinna przeszkadzac zawodniczkom duza role sadze bedzie ogrywac doswiadczenie i chlodna glowa i te walory sa po stronie Lisickiej.Jeśli nic sie nie wydarzy to Lisicka moze nie latwo ale powinna wygrac 2:0.
Pozdrawiam ????
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Suarez Navarro - Kulichkova @3.15
Unibet
Nie takie niespodzianki już tutaj oglądaliśmy. A argumenty są. Suarez Navarro nie gra nic wielkiego w tym turnieju. Niezbyt przekonujące zwycięstwo z Golubic, a w drugiej rundzie stracony set z Sakkari. Mnóstwo błędów w obu meczach.
Natomiast Kulichkova - wygrana z Petkovic, potem z Niculescu. Oglądałem cały drugi mecz. Sporo niewymuszonych błędów, sporo dziwnych zachowań przy siatce, ale nadrabiała winnerami. Mimo błędów, dość cierpliwie znosiła ten styl Niculescu i ciągłe slajsy.
Sakkari miała 15 szans na przełamanie Hiszpanki, wykorzystała tylko dwie. Kulichkova powinna lepiej z tych szans korzystać (przeciwko Petkovic 5/9, przeciwko Niculescu słabiej - 5/17). Suarez Navarro wykorzystała w drugim meczu 6 na 15. Statystyki serwisu z ostatnich spotkań obie mają bardzo podobne.
Ale statystyki można dać na bok, ważniejsze to co będzie się działo jutro w ich głowach, jak to w WTA. Może się wydawać, że Kulichkova się podpali, nie wytrzyma presji itd. Miała już w drugim meczu momenty zdenerwowania, marudzenia, ale bez jakiejś przesady. W końcu grała z zawodniczką, której styl trochę wku**ia. Gdy wydawało się, że doświadczenie Rumunki pozwoli jej wygrać trzeci set po tym jak dość gładko wygrała drugiego, to Rosjanka pokazała klasę. Powinna psychicznie dać radę i tutaj.
Hiszpanka ostatni sensowny rezultat w AO odniosła w 2009 roku (ćwierćfinał). Później nie przeszła już trzeciej rundy, a przeważnie odpadała wcześniej, przed rokiem w pierwszej rundzie z Witthoeft, dwa lata temu męczarnie z Voskoboevą i jeden gem ugrany z Cibulkovą.
Sesja wieczorna, wielka szansa dla Rosjanki na pokazanie się szerszej publiczności, nie ma wiele do stracenia. A Suarez Navarro może i ma dużo większe doświadczenie, ale od dłuższego czasu (przynajmniej cała druga połowa 2015) nie notuje zbyt dobrych wyników. Kulichkova również na razie bez większych sukcesów, jeszcze niedawno porażki w podrzędnych turniejach, ale może właśnie przychodzi ten pierwszy konkretny rezultat.
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Nie miałem przyjemności oglądać Bencic, ale oglądałem Bondarenko i wygląda świetnie co bardzo cieszy. Proszę o wypowiedź na temat tej pierwszej bo jeszcze nie grałem przeciwko niej, a pierwszy raz chce to zrobić. Zakładam, że użytkownicy typu Macias oglądali bo wykazuje największą aktywność w tym dziale.
Garvilova vs Mladenovic 1 @ 2.1
Okej okej wtapia ze słabymi, a wygrywa z dobrymi. PRAWDA. Ja w jej grze widzę największe postępy i imo jest najlepszą zawodniczką z rocznika 1994. Fantastyczna gra z głębi kortu. Dobre dropshoty. Potrafi podejść do siatki i całkiem niezły serwis no, ale tu jest problem jak siedzi jest świetnie jak nie siedzi to lecą w jej meczach przełamanie za przełamanie. Teraz największa cecha która odróżnia ją od innych zawodnicek (większości) zaangażowanie i waleczność do końca. Ona się nigdy nie poddaje. Mladenovic od po prostu przebijaczka czasem coś tam do siatki podejdzie. Od początku tego sezonu gra przeciętna. Niczego nie dokonała póki co i branie jej jako faworytki mija się z celem. Cibulkova, która od roku gra jak gra forma spadkowa, a Gibbs to śmiech na sali. Co drugie uderzenie w siatkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
merida1879 604

merida1879

Użytkownik
Bencic B. - Bondarenko K. 2 - 3.90 no niestety, brakło jej szczęścia
Brać nie marudzić, bo ostatnio wam dałem na tacy Kvitową za taką samą stawkę i nawet nikt nie podziękował.
Bondarenko oglądałem już wcześniej i było widać, że jej forma z jest zwyżkowa. Oglądałem meczyk z Chorwatką i postanowiłem oglądać ją w następnym meczu z Kuzniecówka. Byłem przekonany że Rosjanka ją pokona, ale wiedziałem że nie będzie miała łatwo i postawiłem na wygrane gemy Ukrainki over 6,5 za 1,9 i weszło jka w masło.
Tu w tym meczu postanowiłem zaryzykować, przy takim kursie nawet jest to wskazane. Ukrainka z Kuzniecowej zrobiła mały wiatrak. Nie wiem czy to za Dombas czy za Krym ale Rosjanka nie miała tęgiej miny, pewnie też myślała, że będzie to spacerek, z tu… „ZOONG”
A co do Bencić… to dalej b.dobra zawodniczka i ten mecz to będzie meczem walki tego możemy być pewni. Winery w tym roku przy nazwisku Szwajcarki to może dać dużo do myślenia komuś kto obstawia ten mecz i nieźle może na mącić w głowie, sam jestem ciekaw tego meczu na króry zapraszam już teraz o g.01.00 - mogę tylko życzyć POWODZENIA
jak pomogłem to naciśnij dzięki
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 601

kromowidjojo

Użytkownik
Pliskova Ka. – Makarova – 3 sety @ 2.34 ⛔ Fortuna Obie strzelby, obie mają wielki potencjał, Karolina często przegrywa pierwszego seta, generalnie liczę tutaj na bardzo wyrównany mecz.
Myślę, że ciekawa jest tez opcja na perwszy set dla Makarovej @ 1.88 ✅ Fortuna
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jakieś szanse na mega sensację i odpadnięcie Sharapovej? Ten mecz wygląda mi na jakoś niezwykle podejrzanie. Niby Maria na początku sezonu nic nie grała, zaliczyła na AO dwa pewne zwycięstwa nad dużo niżej notowanymi zawodniczkami. Za to Lauren Davis wyeliminowała sensacyjne w 1 rundzie Pavlyuchenkova, później po kreczu Rybarikovej w drugim secie przeszła dalej. Kursy na Amerykankę po +20,00. Sharapova mało co grała od Wimbledonu. Argumenty jakieś tam małe są, a przecież świat WTA już nie takie sensacje widział. Swoją drogą w następnej rundzie może dojść do bardzo ciekawego spotkania Bencic vs. Sharapova, a może Rosjanka będzie chciała uniknąć gry? Jeżeli miałbym szukać hiper-mega-ultra sensacji na AO to właśnie w tym meczu jeżeli chodzi o ścisłą czołówkę: Djokovic, Murray, Federer, Azarenka, Williams, Sharapova.
@Edit: Wszedłby set po kursie ponad 6,00 ;).
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Jakieś szanse na mega sensację i odpadnięcie Sharapovej? Ten mecz wygląda mi na jakoś niezwykle podejrzanie. Niby Maria na początku sezonu nic nie grała, zaliczyła na AO dwa pewne zwycięstwa nad dużo niżej notowanymi zawodniczkami. Za to Lauren Davis wyeliminowała sensacyjne w 1 rundzie Pavlyuchenkova, później po kreczu Rybarikovej w drugim secie przeszła dalej. Kursy na Amerykankę po +20,00. Sharapova mało co grała od Wimbledonu. Argumenty jakieś tam małe są, a przecież świat WTA już nie takie sensacje widział. Swoją drogą w następnej rundzie może dojść do bardzo ciekawego spotkania Bencic vs. Sharapova, a może Rosjanka będzie chciała uniknąć gry? Jeżeli miałbym szukać hiper-mega-ultra sensacji na AO to właśnie w tym meczu jeżeli chodzi o ścisłą czołówką: Djokovic, Murray, Federer, Azarenka, Williams, Sharapova.
Oglądałem obie panie i można się spodziewać łatwego gwałtu na Davis. Sharapova tragedia jakas w drugim secie jak tak mozna grac. Davis gra beznadziejnie. Ciągle przez środek. Jakaś trudniejsza piłka to zwrot leci w siatkę. Tutaj nie ma co szukać sensacji. Pavluchenkova się spasła niesamowicie. A rybarikova od 6 gema bodajże grała z kontuzją i nie mogła biegać i to była w stanie nawiązać walkę.
 
D 6

danel

Użytkownik
Radwańska wygra 2. kwarte 1.30 bet365 10/10 ✅ 3
Nie widzę innej możliwści niż zwycięstwo Agnieszki w tej zdecydowanie najsłabszej kwarcie. W niedziele ma spacer z Friedsam, a potem lekki trucht z wygraną z pojedynku Gavrliova-Suarez-Navarro. Obojętnie na która trafi (trudna przewidzieć zwyciężczynie tego spotkania) wygra bo prezentuje zdecydowanie wieksza jakość, a rywalki nie zachwycaja. Aga w drodze do połfinału najtrudniejsze ma już soba, teraz tylko z gorki. Spory limit, mozna grubiej przylozyc.
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Gdyby Gavrilova pokonała Navarro to całkiem możliwe, że kurs byłby zabity w spotkaniu z Agnieszką, ale jeżeli ta nie pociągnie kondycyjnie to traderzy moga iść za rankingiem i będziemy mieli na Age kurs w granicy @1.25 może. A patrząc na to co teraz daje Aga - Friedsma - @1.09, a potem ew @1.25 to te @1.30 nie ma sensu.. Z tym, że Gavrilova ma predyspozycje na pokonanie Navarro bo ta nic nie gra, a ona:
Fantastyczna gra z głębi kortu. Dobre dropshoty. Potrafi podejść do siatki i całkiem niezły serwis
Ona się nigdy nie poddaje
są to najważniejsze jej cechy, Mladanović była dziś tak pewna wygranej, ze przestała grać i gemy Gavrilovej były wygrawane do 15/0 przy czym sama o swoje musiała walczyć, az oddała po łatwych błędach (pisze tu o 3 secie). Tutaj byłby sens grać jej wygraną z Navarro, bo ta prezentowała sie dziś poprawnie, ale kiepsko. Nie zrobiła na mnie żadnego &#39;wow&#39; poza tym, że trafiała w kort.
Także @1.30 to dobry typ jak będzie spotkanie Radwańska - Gavrilova. Widzi się, że to typ wygrywający.

EDIT:
Radwańska kolejna &#39;kwarta&#39;
@1.40 PinnacleSporty
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Ja to sobie poczekam, aż kurs wzrośnie na gavrilovą i na pewno pójdę w jej stronę po raz kolejny. Backhand suareznavarro na nią nie podziała. Ona biega do każdej piłki i bardzo dobrze przebija a to wystarczy na Hiszpanke albo jak kto woli małpe. No i myślę, że Bencic przejedzie Masze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 6

danel

Użytkownik
Gdyby Gavrilova pokonała Navarro to całkiem możliwe, że kurs byłby zabity w spotkaniu z Agnieszką, ale jeżeli ta nie pociągnie kondycyjnie to traderzy moga iść za rankingiem i będziemy mieli na Age kurs w granicy @1.25 może. A patrząc na to co teraz daje Aga - Friedsma - @1.09, a potem ew @1.25 to te @1.30 nie ma sensu.. Z tym, że Gavrilova ma predyspozycje na pokonanie Navarro bo ta nic nie gra, a ona:
są to najważniejsze jej cechy, Mladanović była dziś tak pewna wygranej, ze przestała grać i gemy Gavrilovej były wygrawane do 15/0 przy czym sama o swoje musiała walczyć, az oddała po łatwych błędach (pisze tu o 3 secie). Tutaj byłby sens grać jej wygraną z Navarro, bo ta prezentowała sie dziś poprawnie, ale kiepsko. Nie zrobiła na mnie żadnego &#39;wow&#39; poza tym, że trafiała w kort.
Także @1.30 to dobry typ jak będzie spotkanie Radwańska - Gavrilova. Widzi się, że to typ wygrywający.
1.09 to masz w jakiś ruskich rezmizach, gdzie o poważniejsze granie trudno.
W meczu Radwańskiej z Gavrliova nie bedzie wiecej w powaznych firmach niz 1.20, z Suarez-Navarro masz racje bedzie wiecej ale nie wiecej niz 1.25
teraz przyjmujac ze zagra z Gavrilova to mamy 1.05x1.20=1.26
z Suarez-Navarro 1.05x1.25=1.31
ja wole nie czekac i zagrac juz teraz bo uwazam ze kurs 1.30 jest sam raz ani nie jest zanizony ani zawyzony, a pewnosc mam bardzo duza co do tego typu
jak cos to masz 1.40 w Pinnacle i to uwazam za value, ale pewnie limit duzo mniejszy
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
te Twoje remizy skomentowałbym tak -&gt; ????

typ oczywiście popieram więc się nie rzucaj. Radwańska z Gavrilovą nigdy kursu nie będzie @1.20
Radwańska - Puig @1.22
Radwańska - Bouchard @1,30
i to w bukmacherach &#39;remiza&#39;
Orientuje się ktoś może dlaczego lecą kursy na Lapchenko, skoro Zhang wyrzuciła już z turnieju Halep i Cornet. I to po 2-0.
bo to typowe 50/50, a pokonanie nazwisk Halep i Cornet zabiły początkowo kursy. Obie zagrały fatalnie.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Czy wy na leb upadliscie grac Radwanska po 1.3 to istne samobujstwo, gdy tylko trafi na w miare ogarnieta tenisistke to Aga poleci z hukiem ,dzisiaj tylko dzieki braku doswiadczenia Portorykanki Aga wymeczyla to spotkanie,Puig miala milion szans na wygranie pierwszego seta,serwis Polki nie funkcjonowal,gubila sie w wymianach,wiekszosc seta byla pasywna i tylko przezucala na srodek.Szkoda ze Puig nie powalczyla drugi set to juz wiadomo formalnosc Puig po niewykorzystanych sznasach w 1 secie nie wiedziala jak sie nazywa siano w glowce.Rywalki klada sie przed Polka jak tylko moga od samego poczatku z Niemka moze da sobie jeszcze rade ale z Navrro lub Gavrilova czeka ja prawdziwy egzamin formy
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
wiem, ze tu sie typuje.. ale czy kurs na Ane 2.3 z Keys, ktora gra slabo nie jest zachecajacy ?? Mysle, ze serbka wygra nawet 2:0.. I widze slaba dyspozycje fizyczna Muguruzy... Moze niedlugo poleciec... Strycova moze ja wyrzucic, w koncu to damski tenis a kurs 4.5 ?? Jak myslicie ?? warto cos z tego postawic ??
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Siegemund-A.Beck 2 @1.65
Ciezko mi o wizualizacje tego meczu, gdyz nawet nie jestem w stanie przytoczyc jaki styl gry preferuje Laura Siegemund. Siegemund, lat 27, nie jest ogolnie jakos szeroko znana zawodniczka dla przecietnego czlowieka interesujacego sie tenisem. Raczej to zawodniczka, ktora grywa przewaznie w challengerach, lecz trzeba tez przyznac ze pewnie malo osob jest swiadom, ze ona wygrala 11 turniejow ITF i dodala do tego 12 finalow, a i tak trudno powiedziec, ze jest szeroko znana zawodniczka, mimo ze to naprawde bardzo dobry wynik na szczeblu ITF. Ot taka specyfika... Te wygrane turnieje ITF wszystkie mialy miejsce na cegle, glownie w USA i Niemczech, ale finaly na twardej nawierzchni tez sie zdarzaly. Ten wynik na Australian Open i 3 runda to najwiekszy sukces w karierze Niemki na tym poziomie bez dwoch zdan i efekt ciezkie pracy.
Musze jednak skupic sie na Annice Beck, poniewaz ta zawodniczke znam duzo lepiej. Beck to zawodniczka z ogromnym potencjalem, nie prezentuje silowego tenisa, ale gra w korcie i wymiany to jest to co robic potrafi. Beck wygrala dwa halowe turnieje w swojej mlodej wciaz karierze, jest tez zwyciezczynia juniorskiego French Open sprzed kilku sezonow, wiec z etykietka talent z pewnoscia sie liczy. Mlodsza Niemka to zaowdniczka z kategorii &quot;mozecie mnie przelamac, ale potrafie dobrze grac w tenisa, wiec moge was przelamac jeszcze czesciej&quot;. Annika Beck troche przypomina mi stylem gry i poruszaniem sie Simone Halep, chociaz na pewno nie ma tej mocy co Rumunka. Na moje skromne oko to wroze jej fajna kariere i moze zaisteniec dobrym wynikiem na poziomie szlemu wlasnie w Melbourne. Mozna zgadywac w ciemno, ze Siegemund gra obecnie jeden z najlepszych &quot;tenisow&quot; w swojej karierze, ale moim zdaniem Beck ma zadatki, zeby zostac duzo wieksza gwiazde touru i jej tenis tez musi byc na bardzo wysokim poziomie.
Nie ma co lac wody, poniewaz i tak ten typ opieram wylacznie o style gry i zdanie jakie sobie wyrobilem o Annice Beck, ktora grac potrafi, a ze kurs wydaje mi sie calkiem fajny to postawie na wygrana mlodszej Niemki na przestrzeni calego meczu. Scenariusz poczatku meczu to trudny do przewidzenia nawet, ale techniczym tenisem da sie wygrac dlugi mecz, wiec stad ten typ pod Annike Beck.
 
master. 1K

master.

Użytkownik
Czy wy na leb upadliscie grac Radwanska po 1.3 to istne samobujstwo, gdy tylko trafi na w miare ogarnieta tenisistke to Aga poleci z hukiem ,dzisiaj tylko dzieki braku doswiadczenia Portorykanki Aga wymeczyla to spotkanie,Puig miala milion szans na wygranie pierwszego seta,serwis Polki nie funkcjonowal,gubila sie w wymianach,wiekszosc seta byla pasywna i tylko przezucala na srodek.Szkoda ze Puig nie powalczyla drugi set to juz wiadomo formalnosc Puig po niewykorzystanych sznasach w 1 secie nie wiedziala jak sie nazywa siano w glowce.Rywalki klada sie przed Polka jak tylko moga od samego poczatku z Niemka moze da sobie jeszcze rade ale z Navrro lub Gavrilova czeka ja prawdziwy egzamin formy
Tu się zgodze w 100%. Kurs 1.30 jest dla mnie śmieszny, a Agnieszka jeżeli zagra z Gavrilova (tak prawdopodobnie bedzie) to będzie dla niej ciężki mecz i wtedy skłaniałbym się ku graniu dodatniego handicapu w strone Australijki po dużo atrakcyjniejszym kursie lub coś na 1 set również w strone Gavrilovej niż trzepać gaciami o kurs 1.30.
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Po 1 kto jak kto, ale Gavrilova potrafi grać z zawodniczkami z top 10, więc warto uważać z Agą tym bardziej, że z Puig potrzebowała lekarza.
Po drugie ktoś tam pisał o Muguruzie, że słabo fizycznie. No mam zgoła odmienne zdanie bo wygląda świetnie. Bardzo dużo kończących uderzeń i biega do każdej piłki aż miło.
Stawianie na Ivanovic to jak gra na lotka. Słabo gra, ale na razie wygrywała. Keys słabo zagrała z Diyas, ale koniec końców w pierwszym secie złapała w końcówe wielkie szczęście i wygrała aż miło. Tutaj Keys będzie grała sama ze sobą. Zacznie trafiać to wygra jak nie to niestety Ivanovic albo i stety Ana ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Siegemund L. - Beck A. 1 @ 2,45 Pinnacle
Siegemund gra bardzo dobrze. Bardzo fajny do oglądania mecz z Jankovic. Niemka zrobiła chyba 50 winnerów i tyle samo UE, ale taki jej styl. Nie jest to silna zawodniczka, ale bardzo dobrze wyszkolona technicznie. W deblu radzi sobie, ma sporo sukcesów i pod siatką ma sporą przewagę nad Beck. Jej gra opiera się przeważnie na kilku schematach: cross, cross, cross, volley pod siatką lub moonball, moonball, moonball, piłka w pół kortu i myk pójście do siatki i skończenie volleyem. Serwis na podobnym poziomie u obu pań, ale drugie podanie raczej na korzyść Laury. dx2 napisał już, że to zawodniczka w stylu Halep i ma rację, bo Niemka należy do pusher&#39;ek. Z Bacsinszky przyzwoity mecz, ale to Szwajcarka sama go oddała robiąc miliard UE. Nie faworyzowałbym aż tak Beck, bo Siegemund ma nieprzyjemny styl i może zmusić rywalkę do popełniania błędów.

Konta J. - Allertova D. 2 @ 2,75 Bet365
⛔
Buki uwzięły się na tą Kontę. Z Williams świetny mecz, potem SS Zheng, która niestety kompletnie nie powalczyła. Allertova niezłe mecze z Lisicki i Mattek-Sands. Czeszka może w końcu odpali, bo talentem zjada Brytyjkę. Kawał z niej kobiety, świetnie zbudowana, groundstroke&#39;i na dobry poziomie, serwis też pomaga, z backhandu lepiej gra od Johanny. Podejrzewam 3 sety w tym meczu. 2,75 przy umiejętnościach obu zawodniczek to zdecydowanie za dużo. Konta to nie jest zawodniczka, która cały sezon gra na takim samym poziomie i mecz w mecz będzie prezentować równą grę.
Makarova E. - Pliskova Ka. 2 @ 2,16 Pinnacle ⛔
Nie specjalnie ufam Makarovej, bo jej serwis raz pomaga, a potem nie trafia za 1 razem i muka. W tym elemencie gry przewagę ma Pliskova, która w obu meczach zaserwowała 26 asów przy tylko 3 DF. W groundstroke&#39;ach też raczej ma przewagę, bo ładuje z forehandu z dużo większą siłą. Gorzej się niestety porusza, przeważnie gra na prostych nogach. Rosjanka pod siatką ma więcej atutów z racji dobrych wyników w debla. Karolina raczej rzadko do niej chodzi, bo zanim się zbierze to jest już po akcji, a i jej volley&#39;e nie są aż tak dobre. Ekaterina łatwo wygrała z Tatianą Marią, ale Niemka prezentuje zupełnie inny styl i daje za dużo piłek do skończenia. Pliskova zagrała taki sobie mecz z Birrell, ale widać było, że ma wszystko pod kontrolą. Dużo lepiej zagrała z Goerges, gdzie serwis był nie do ruszenia,a i przy returnie Julka nie miała za dużo do powiedzenia. Lepsze wrażenie od początku sezonu robi na mnie Czeszka i to ona ma moim zdaniem większe szansę na kolejną rundę.
Świetnie. ???? Czas underdogów się skończył i moja forna spadła, więc trzeba odpocząć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik


Australian Open - Melbourne - Grand Slam
Victoria Azarenka - Noami Osaka
pierwszy set over 7,5 gemów (1,44) Bet365
6/10​

Oj bukmacherzy nie doceniają Japonki. Przyznam się szczerze, że i ja jej nie doceniłem przed spotkaniem ze Svitoliną. Prawda jest taka że Ukrainka zagrała naprawdę niezłe spotkanie, ale to co wyczyniała Japonka przechodziło ludzkie pojęcie. Pytanie pozostaje tylko jak stoi psychicznie Japonka. Wiem jedno, umiejętności ma na pewno aby powalczyć z każdym. Nie mówię, że wygrać może tutaj z każdym ponieważ z całym szacunkiem ale Victoria da Noami dzisiaj w nocy solidną lekcję tenisa. Białorusinka idzie pewnie do finału i tam się zapewne znajdzie. Już dawno nie widziałem w takim gazie Azarenki. To szalenie ambitna zawodniczka. Widać, że uporała się z kontuzją stopy a i przeszły jej miłosne perypetie i skupiła się na grze. To widać. To dla niej wstyd być tak nisko w rankingu WTA. Z pewnością chce pokazać sobie i wszystkim że to jeszcze nie koniec, że jeszcze wróci na szczyt. Ja jej wierze. Nie zmienia to faktu że nie powinna rozwalić Japonki do zera. Ona naprawdę gra nieźle, a swoim spokojem i sposobem gry przypomina mi trochę Serene Williams. 6:2 w pierwszym secie jest to realny wynik. Jeśli tylko Victoria nie zepchnie jej od razu do defensywy a zapewne Victoria zrobi wszystko żeby tak było to Japonka powinna coś ugrać. Wiadomo też że liczy się tutaj z pewnością serwis Noami. Azarenka jeżeli wylosuje możliwość wybrania na początku meczu serwisu czy przyjęcia na pewno wybierze przyjęcie. Szczerze liczę na to że Białorusinka wygra ten turniej. Jej forma jest rewelacyjna. Zasługuje na to.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dragonix 187

dragonix

Użytkownik
Buki uwzięły się na tą Kontę.
Nie buki, a ty sie uwzioles na Konte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyna jest w formie zycia, a ty nie wiem jaki masz problem z zaakceptowaniem tego. Fenomenalna koncowka ubieglego sezonu. 2 wygrane ITF-y, w tym jeden bardzo mocno obsadzony, bo Permentier, Tatishvili, Matic, a szczegolnie Wickmayer i Flipkens to swietne zawodniczki, Potem swietny US Open gdzie przeszla kwalifikacje, a w turnieju glownym ograla Petkovic i Muguruze, a odpadla dopiero z Kvitova. Nastepnie turniej w Wuhan, gdzie tez zaczynala od kwalifikacji, a skonczyla na 1/4, pokonujac po drodze Petkovic, Azarenka i Halep. 4 rewelacyjne turnieje z rzedu, ale dla ciebie to jest oczywiscie przypadek. a czaruj sobie dalej rzeczystosc, ale rob to poza dzialem i nie wprowadzaj ludzi w blad. W Australii tez 2 bardzo, ale to bardzo bardzo pewne zwyciestwa, w swietnym stylu, gdzie caly czas kontrolowala mecze i nie byla ani przez chwile zagrozona. Chyba nawet jakby wygrala AO to dla ciebie i tak by to nie bylo potiwerdzenie formy, takze szkoda gadac. A Alertova prezentuje sie przecietnie. Ma zrywy gdzie wszystko na ryzyku trafia, ale gra seriami, ma przestoje w grze. Konta ma tu wszystki predyspozycje, aby zdominowac ten mecz. Mimo, ze tez gra ryzykownie, to gra bardziej zrownowazony tenis, jest w lepszej formie, gra rowniej od rywalki. Kurs mnie na kolana nie powala, ale w zyciu bym tu na Alertova nie postawil bo to najzwyczajniej bezsens.
Konta 1.50 jesli ktos bardzo chce cos w tym meczu grac, a ja czekam na live i licze, ze cos wyzej polapie.

6:2 6:2 ✅ ✅ ✅ na live nie bylo co lapac bo to byla pelna dominacja od pierwszej do ostatniej pilki. Konta wielka forma i potwierdza to w kazdym kolejnym meczu.
Czlowieku nie jestesmy na forum rzadzonym przez PiS gdzie jest cenzura i panuje dyktatura!!!!! Takze nie zmieniaj mojego posta tylko dlatego, ze ci sie nie podoba. Jesli uslyszysz troche krytyki to moze kolejnym razem zastanowisz zanim zaczniesz pisac kompletne bzdury na forum.
Takze miejmy nadzieje ze macias sie wreszcie obudzi bo pieprzenia o slabej Koncie nie da sie juz sluchac
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom