>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open 2017 - turniej główny (16.01-29.01.2017)

Status
Zamknięty.
tonsil1 108

tonsil1

Użytkownik
Ja uważam, że seta Venus spokojnie może wygrać. Ludzie, to są siostry i mogą się spokojnie umówić - obie mamy mnóstwo wygranych, zagrajmy trzy sety i w trzecim nie odpuszczajmy sobie nawzajem. Wygra ta, która będzie lepsza, ale po seciku sobie dajmy. Naprawdę nie jest trudno to sobie wyobrazić, a kurs świetny na seta.
 
kapel 296

kapel

Użytkownik
Ja uważam, że seta Venus spokojnie może wygrać. Ludzie, to są siostry i mogą się spokojnie umówić - obie mamy mnóstwo wygranych, zagrajmy trzy sety i w trzecim nie odpuszczajmy sobie nawzajem. Wygra ta, która będzie lepsza, ale po seciku sobie dajmy. Naprawdę nie jest trudno to sobie wyobrazić, a kurs świetny na seta.
Grały 11 razy w finałach szlemów przeciwko sobie, rozegrały 9x dwa sety i 2x trzy sety.

Takie pisanie o siostrach jest bez sensu, Venus miała bardzo łatwą drabinkę do finału, Serena powinna wygrać 2-0.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Jakie odpuszczanie w meczu sióstr Williams ? Jakie dogadywanie się o trzy sety co wy piszecie ?! To jest tenis,finał jednego z czterech wielkich szlemów,gra o mega pieniądze,o mega prestiż a wy piszecie o jakimś ustawianiu na takim szczeblu ? To tak jakby Real czy Barcelona ustawiły mecz w finale Ligi Mistrzów.
Tak jak dx2 napisał,zwłaszcza po tej aferze nie będzie żadnej &quot;ustawki&quot;.Ktoś kto pracował tyle lat na swoje nazwisko,na szacunek za osiągniecia (Williams and Williams) nie odpuści meczu i nie dopuści do ustawki (zwłaszcza w finale AO) by znowu ich nazwisko było szargane.

Serena dyspozycją fizyczną miażdży Venus,doświadczenia też ma mnóstwo nie sądze by stała się ogromna niespodzianka i by Venus zgarnęła AO.Widzieliście jak starsza z sióstr cieszyła się z finału?Dla niej to już mega osiągniecie,a,że siostra jest po prostu lepsza ona o tym wie.Venus na pewno powalczy,ale uzna wyższość Sereny bez żadnego ale ;)

Ludziom,którzy zagrają coś w stronę Venus tylko temu bo liczą na odpuszczenie meczu mniej lub więcej przez Serenę gratuluję rozumowania ????
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Venus Williams - Serena Williams
Typ: 1
Kurs: 5,00 (Bet365)
Stawka: 2/10
Wynik: ⛔ 4/6 4/6
Typ: dokładny wynik 2-1
Kurs: 10,00 (Bet365)
Stawka: 0,5/10
Wynik: ⛔ 4/6 4/6
To się tak łatwo nie skończy. Kurs 5 to dla mnie spore zaskoczenie. Serena od dawna daleka od optymalnej formy. Na ten turniej się ku mojemu lekkiemu zaskoczeniu strasznie zmobilizowała. Zresztą Venus w finale, mimo łatwej drabinki, to także rzecz od dawna niespotykana. Spotkanie dwóch sióstr to zawsze niemała zagadka. Jak to w sporcie, nie raz bywało, iż buki i większość opiniujących faworyzowało nie tę, co trzeba. Dokładnie tego samego szukam w jutrzejszym spotkaniu.
Kilka suchych statystyk i pierdółek:
  • ostatnie dwa spotkania wygrała Serena
  • ostatni mecz wygrany przez Venus to półfinał Canadian Masters 2014 (w finale przegrała z Radwańską) - Serena była grubą faworytką, podobnie jak dzisiaj, a przegrała mecz wygrawszy pierwszego seta
  • Venus nigdy nie wygrała Australian open, Serena 6 razy
  • dla Venus z dużym prawdopodobieństwem jest to ostatnia szansa na wygranie wielkiego szlema w życiu (rzecz jasna, nie liczę debla), pierwszy raz od 2008 roku, także głód niewątpliwie jest srogi; dla Sereny to pewnie jedna z kilku ostatnich okazji, ma jeszcze troszkę czasu
  • Venus wygrywając (pobije rekord siostry i) zostanie najstarszą zwyciężczynią WS (w tym roku kończy 37 lat)
  • Serena obroniła już punkty za zeszły rok, kiedy to przegrała w ostatnim starciu z obecną liderką rankingu, Kerber - ta w tym roku odpadła bardzo szybko; Serena musi wygrać, żeby od poniedziałku wrócić na pozycję nr 1, ale już i tak &quot;zbliżyła&quot; się mocno do Niemki

Każdy spekuluje, a dokładny wynik meczu, jeśli jest znany, to tylko małej garstce osób ;) ja przewiduję taki scenariusz, ale mogę się grubo pomylić. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
arkpra 15

arkpra

Użytkownik
Tez nie wierze w czystsze intencje w tym przypadku. Pozostaje głowa. ze to starsza siostra która będzie miała mniej okazji że ta z kolei mniej utytułowana i tak dalej. Dochodzą tu relacje rodzinne co dodatkowo może gmatwać w psychice zawodniczek. Dlatego tego nie tykam to jest dla mnie czyste random...
 
B 243

bede1991

Użytkownik
Jezeli ktos sadzi, ze tutaj bedzie przekret, to najwidoczniej nie zna histrorii z turnieju Indian Wells z 2001 roku.

Tak w skrocie, z pamieci:

Polfinal duzego turnieju IW: Venus Williams-Serena Williams, wtedy Venus jako starsza zaczela wczesneij odnosic sukcesy.

- ok. 10 czy 15 min do meczu pojawila sie informacja o wycofaniu sie Venus
- straszne buczenie na trybunach, rasistowskie okrzyki
- rasistowskie okrzyki poza kortem w kierunku rodziny Williams
- po meczu ktos zapodal informacje, ze ojciec siostr probowal wplynac na wynik meczu
- przeciez to byl skandal na skale nie tylko tenisowa, ale globalna
- 15 letni bojkot turnieju w IW przez siostry, ktory zakonczyl sie dopiero w roku 2016 i dopiero w tamtym sezonie siostry Williams wrocily
- przypomne jeszcze, ze to turniej byl obowiazkowy dla czolowych tenisistek i w zwiazku z tym w porozumieniu z federacja WTA, siostry Williams, nie starujac w tym turnieju, musialy wykonywac jakies tam zobowiazania wzgledem WTA i promocji tenisa.

Dlatego drugi raz, taka sytuacja sie nie powtorzy. Prawda jest, ze Venus Williams nie moze sie poszczycic zwyciestwem w Australian Open i French Open, takze tych szlemow jej brakuje w dorobku, ale jezeli wygra Venus Williams, to bedzie to zawdzieczac to jedynie swojej grze.
Jeśli w tym sporcie, w przypadku dwóch sióstr piszesz taki długi wywód o tym, że nie ma szans na ustawkę bo 15 lat temu ... jak obie miały przed sobą naście lat gry to albo jesteś naiwny albo zbyt pewny siebie.
Jest w tym meczu tyle podtekstów,kariery zbliżają się ku końcowi, jedna może pobić rekord, druga również, z tym, że Venus ma na to najprawdopodobniej ostatnią szansę,a Serena najprawdopodobniej wiele.Styl sióstr jest taki, że niewymuszone błędy to chleb powszedni,stąd najłatwiej ustawić taki mecz, co nie oznacza w cale, że musi tak być.Dodatkowo nawet jeśli mecz będzie czysty to aspekt psychologiczny jest tutaj tak naładowany, że nie da się tego przewidzieć przedstawić jako pewnik. Gram ten sport, nie wierzę w jego czystość, ale uważam, że jeśli coś tutaj grać to tylko i wyłącznie w stronę Venus bo Granie na 2:0 dla Sereny przy tym kursie to chyba tylko i wyłącznie chęć polepszenia oglądania tego spotkania.
Ja osobiście nie ruszam, ale obok takiego wpisu typera, którego szanuje i który na ogół zna się na rzeczy ciężko było mi przejść bez echa.
I dodatkowo wcześniejszy wniosek o usuwanie postów bez klarownych typów NA FORUM - też całkiem zabawne.

Reasumując - historyczny mecz i klasyczny no-bet.
 
L 147

lukkub

Użytkownik
Oglądałem kilka miesięcy temu film dokumentalny o Serenie. Pamiętam go doskonale. To będzie mecz dla Venus. Nie chodzi o czynnik sportowy - tylko rodzinny. Pokazane relacje pomiędzy siostrami w filmie dały mi do zrozumienia jedno - kolejny mecz jaki to będzie o większą stawkę wygra VENUS. Może gdzieś znajdzie ten dokument w internecie ale ja nie ma wątpliwości. Miłość Sereny do siostry je ogromna. Poprzedni rok dla Sereny był zupełnie inny, straciła 1 - ale dużo zyskała w relacjach rodzinnych - i wygrana dla bycia nr 1 w rankingu nie będzie tak ważna jak szczęście siostry z tytułu.
 
el_mago 43

el_mago

Użytkownik
Oglądałem kilka miesięcy temu film dokumentalny o Serenie. Pamiętam go doskonale. To będzie mecz dla Venus. Nie chodzi o czynnik sportowy - tylko rodzinny. Pokazane relacje pomiędzy siostrami w filmie dały mi do zrozumienia jedno - kolejny mecz jaki to będzie o większą stawkę wygra VENUS. Może gdzieś znajdzie ten dokument w internecie ale ja nie ma wątpliwości. Miłość Sereny do siostry je ogromna. Poprzedni rok dla Sereny był zupełnie inny, straciła 1 - ale dużo zyskała w relacjach rodzinnych - i wygrana dla bycia nr 1 w rankingu nie będzie tak ważna jak szczęście siostry z tytułu.
Rywalizacja sportowa to raz, milosc braterska, siostrzana to dwa. Czyli jak Serena wygra to Venus przestanie ja kochac, chlopie masz rodzenstwo? Ja nigdy bym nie oddal meczu bratu czy siostrze stojac przed szansa przeskoczenia Steffi Graf i bycie najlepszym w historii. Dla mnie Serena bierze ten mecz, bo jest lepsza. A jesli przegra to albo bedzie miala slabszy dzien, lub Venus lepszy, albo to i to ;-)
 
K 1,9K

karamazov

Użytkownik
Można spróbować na ilość gemów w pierwszym secie 9-10. Znalazłem to po kursie 1.92.
Dla mnie najbardziej prawdopodobny scenariusz to 6-3, 6-4 dla Sereny. Raczej nie będzie się przykładać by ,,rozbić&quot; siostrę wyżej.
Druga opcja to handi na Venus + 5.5 za 1.53. Też powinno wejść
 
dragonix 187

dragonix

Użytkownik
Williams Venus - Williams Serena @ 5.00 Will hill ⛔ Dzisiaj Serena za mocno, co nie zmienia tego, ze typ był słuszny.
Nie będę tu pisał kto jest lepszy, bo tu chyba się wszyscy zgodzimy, że Serena jest lepszą zawodniczką, nie będę pisał o teoriach spiskowych i ustawieniu meczu sióstr, tylko po prostu skupię się na prostej matematyce. Mamy kurs 5.00, czyli aby nasz typ był opłacalny Venus musi wygrać raz na 5 rozegranych meczów, musi wygrać tylko 20% z wszystkich rozegranych meczów, to jest na prawdę niewiele. Według mnie wygra ona tu znacznie częściej. H2H 11:16, czyli wygrała 40% meczów, oczywiście jest to h2h na przeciągu prawie 20 lat, a wiadomo, że przez tyle lat wiele rzeczy się zmieniało, ale z ostatnich 10 meczów Venus wygrała 3, czyli to jest ciągle 30%. Weźmy pod uwagę też to, że jest to tenis kobiecy i raz na kilka spotkań każda zawodniczka ma słabszy dzień i nie wychodzi jej nic. Nie chcę za bardzo tu wspominać o jakiś możliwym porozumieniu sióstr, bo jeśli ktoś myśli tylko o tym i tylko na tym opiera swój typ na Venus to jest głupi, ale z drugiej strony jak ktoś twierdzi, że na 100% nie będzie żadnej ustawki to jest jeszcze bardziej naiwny. Co do formy to obie bardzo dobrze zaczęły sezon, obie maja bilans 7/1, w sumie Venus nawet 7/0, bo do meczu z Osaka po prostu nie wyszła, tylko oddała walkowera. Serena na AO nie straciła seta, Venus straciła 1. Obie graja znakomicie, być może część osób się z tym nie zgodzi i będą zwalać na słabość przeciwniczek, ale to chyba z powodu frustracji i nie trafionych typów, bo obie w rzeczywistości są świetnie przygotowane i wykorzystają do maksimum swoje największe atuty i mimo, że mają jakieś tam swoje braki to maja po swojej stronie tyle atutów, że potrafią te braki zakamuflować, albo raczej sprawić, że nie będą one miały wielkiego znaczenia na końcowy rezultat. Obie mają swoje cele, Venus walczy o pierwszą wygraną w Szlemie od bardzo dawna, być może to ostatnia taka szansa na taki sukces, Serena ma tych triumfów w kolekcji sporo więcej, ale na pewno nie pogardzi kolejnym, a walczy tez o powrót na 1 miejsce w rankingu. jeśli obie zagrają swój najlepszy tenis to możemy tylko zacierać ręce i czekać na ta piękna wojnę na korcie, może też się zdarzyć tak, że obie dopadnie w finale jakiś kryzys i nie będzie to aż taki piękny mecz, na prawdę scenariuszów i możliwości rozwiązania tego finału jest wiele i wcale nie zawsze triumfatorka okazuje się Serena. W części przypadków to Venus wzniesie trofeum za triumf w AO 2017. Przy kursach 1.8 - 1.8 oczywiście grałbym na Serene, ale przy takich jakie oferują nam bukmacherze gram na Venus i liczę, że jutro będzie jej dzień.
/Jak niektórzy mogą mówić, że to jest no bet. Jak na ogromne value można mówić no bet? Ludzie ogarnijcie się. Oczywiście, że nie można jednoznacznie przewidzieć wyniku spotkania, ale nie o to w bukmacherce chodzi, chodzi o to aby stawiać pieniądze na zakład, którego szanse trafienia są większe niż sugeruje to nam wystawiony na to zdarzenie kurs!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
I 24,7K

iti

Użytkownik
Przypominam, ze Serena w tym roku konczy 36 lat i dla niej to tez moze byc jedna z ostatnich szans. Muguruza ja rozstrzelala w finale RG, Pliskova w USO, zgarnela Wimbledon, ale nie ma pewnosci, ze zrobi to ponownie.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
S. Williams - V. Williams 3 sety @ 3.5 (WH) | 1/10j ⛔

Jutro zobaczymy prawdopodobnie ostatni finał turnieju wielkoszlemowego z udziałem sióstr Williams. Wszystko o tym meczu zostało już napisane. Jak co spotkanie obu pań są spekulacje, czy mecz będzie ustawiony. Osobiście nie mam zdania w tej kwestii.

Ja liczę na to, że obie będą chcieć stworzyć wielkie widowisko, aby na długo zapamiętano ten finał. Kurs naprawdę satysfakcjonujący, a szansa jest spora. Oczywiście stawka minimalna.

P.S. William Hill podbija kurs na ten typ, normalnie było @ 3.00, dzięki małej promocji można wziąć u tego buka @ 3.5. Jeśli ktoś ma opcje tam grać to jak najbardziej warto.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Oglądałem kilka miesięcy temu film dokumentalny o Serenie. Pamiętam go doskonale. To będzie mecz dla Venus. Nie chodzi o czynnik sportowy - tylko rodzinny. Pokazane relacje pomiędzy siostrami w filmie dały mi do zrozumienia jedno - kolejny mecz jaki to będzie o większą stawkę wygra VENUS. Może gdzieś znajdzie ten dokument w internecie ale ja nie ma wątpliwości. Miłość Sereny do siostry je ogromna. Poprzedni rok dla Sereny był zupełnie inny, straciła 1 - ale dużo zyskała w relacjach rodzinnych - i wygrana dla bycia nr 1 w rankingu nie będzie tak ważna jak szczęście siostry z tytułu.
Popieram to w 100%. Też oglądałem taki film(choć nie wiem czy dokładnie ten sam). Venus Williams była tą, która podbudowywała Serenę wielokrotnie i wiele razy znosiła jej że tak się wyrażę &quot;świrowanie pawiana&quot;. Do tego dochodzi jeszcze to, że zapewne mecz z US Open 2015, kiedy to Serena miała wielką szansę na wygranie czwartego turnieju wielkiego szlema w roku pewnie był ustawiony(przecież Serena nie mogła wtedy tego przegrać, nie oszukujmy się...). Teraz czas na rewanż. Nie mówię, że siostry się umówią na wygraną Venus, ale Serena wie co nalezy zrobić... Serena wie jak ważny jest to turniej dla starszej siostry. Venus będzie grała swoje i jeśli nie zagra jakoś koszmarnie, to wygra ten mecz, bo Serena będzie jej mocno pomagała, tak czuję.
Osobiście widzę to tak jak użytkownik LubieKebab, czyli najprawdopodobniej będzie 2:1 dla Venus.
Gdybym miał typować wszystkie sety, to widzę to tak:
1 set - Venus Williams (a mało to razy Serena grała fatalnie pierwszego seta? Nikogo nie zdziwi wolne wejście w meczu Sereny...)
2 set - Serena Williams (każdy pomyśli, że Serena bierze się do roboty i że łatwo wygra mecz)
3 set - Venus Williams (tu pewnie będzie wrażenie zaciętej walki, ale Venus wygra przewagą dwóch gemów)

Jak dla mnie kurs na Venus Williams to jest OGROMNE value. Dla odważniejszych polecam 2:1 dla Venus, bo przecież bez walki oddać Serena nie może.
Kibice będą zadowoleni, bo zobaczą zacięty mecz, a siostry będą świetowały zwycięstwo Venus, tak to widzę.
 
Y 8

yulek

Użytkownik
Ja osobiscie tez gram na venus. Na mnie koncowka z coco zrobil wrazenie. Venus tak sie cieszyla jakby wygrala caly turniej. Moze juz wiedziala ze jak ten mecz wygra to i turniej tez ma juz wygrana.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Według mnie te wszystkie dywagacje są nic nie warte. Tak naprawdę nie mamy pojęcia jaki jest plan na ten jutrzejszy mecz. Pewnie siostry jedzą teraz śniadanie razem w tym samym hotelu i są szczęśliwe, że obie doszły tak wysoko. Jakoś nie wierzę w wygraną Venus, ale uważam, że ten mecz nadaje się tylko do gry na live. Trzeba zobaczyć co się dzieje po kilku gemach i wtedy coś podziałać.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Ja dodam tylko :
JKRAŚĆ TO MILONY , JAK PORYWAĆ TO KSIĘŻNICZKI , JAK USTAWIAĆ MECZE TO TYLKO PO TŁUSTYCH KURSACH!
Ja myślę że będzie dokładnie jak w półfinale turnieju w Montrealu 09-08-2014

przegra pierwszego seta i wygra mecz Venus Williams
kurs 13.0
bukmacher Williamhill(kosmiczny kuzyn PAPY Williamsa)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Mówcie co chcecie, ale nie wierzę, że Serena zagrała na 100%. Zagrała góra na 3/4 swoich aktualnych (niezbyt wysokich) możliwości. Wygrała, bo położyć na korcie się nie mogła, a Venus popełniała za dużo prostych błędów. Szansa dla Venus wisiała w powietrzu, w obu setach.
Dla młodszej z sióstr to było trochę takie &quot;wygram - dobrze, nie wygram - też dobrze&quot;.
Podobny mecz zagrała parę lat temu Halep z Aną Ivanovic w turnieju Masters kończącym sezon. Kto pamięta, ten wie, co tam była za historia i skończyło się analogicznie, gdyż Serbka psuła w najważniejszych momentach.
 
P 0

plejerraz

Użytkownik
Przeglądam czasem to forum, ponieważ kilka osób tu obecnych niewątpliwe zna się na tenisie. Można czasem znaleźć jakąś ciekawą informację. Niestety, większość z udzielających się tu forumowiczów to albo dzieci, albo zwykli amatorzy. Sport jest nieobliczalny. Z pewnością jest w nim sporo ustawek. Jednak, aby pisać, że zawodniczki pokroju sióstr Wiliams, oddadzą mecz trzeba być zupełnym laikiem i kompletnym amatorem. Jestem ciekaw, ilu z was zarabia jakiekolwiek pieniądze na bukmacherce. Najgorsze, że wasze żenujące wywody czytają inne dzieciaki lub ludzie, którzy obstawiają nie znając się na danej dyscyplinie. I przez takie super rady, przegrywają hajs. Pozdrawiam tych kilku forumowiczów, którzy rzeczywiście mają pojęcie o tym co piszą, a reszcie radzę zająć się czymś innym. Co do meczu, to uważam, ze obie siostry pokazały pełny profesjonalizm i wygrała ta, która jest lepsza. Venus oczywiście mogła ugrać seta, ale i Serenę stać było na podniesienie poprzeczki, gdyby była taka potrzeba. Tymczasem, życzę wszystkim dużych wygranych
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom