>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open 2017 - turniej główny (16.01-29.01.2017)

Status
Zamknięty.
C 50

chivens

Użytkownik
David Goffin vs Dominic Thiem
typ: Thiem
kurs: 2,10 Bet365
analiza: Buki chyba oszalały, że Goffin jest faworytem meczu. Według mnie jest zupełnie odwrotnie, to Austriak ma większy repertuar zagrań, lepszy serwis i przede wszystkim ma mentalność zwycięzcy. Pierwsze rundy grane na pół gwizdka, ale przecież tak grają mistrzowie, Thiem może grać jeszcze o dwa poziomy wyżej, za to Goffin od lat nie osiągnął niczego konkretnego i wątpie, że nagle obudzi się w nim wola zwycięstwa, tymbardziej na hardzie. Austriak ma lepszy serwis i większą parę w uderzeniach, do tego rok temu na RG Thiem odprawił Belga 3:1, a warto podkreślić że Goffin największy sukces w szlemie odniósł właśnie tam, więc na hardzie będzie miał jeszcze trudniej. Kurs według mnie astronomiczny i grubo go atakuję.
Jo Wilfried Tsonga vs Daniel Evans
typ: Tsonga
kurs: 1,25 Bet365
Analiza: Oglądałem każdy mecz Tsongi, na serwisie praktycznie nie do ruszenia gdy jest skupiony na maxa, do tego jest w takiej formie, że trzeba nazywać się Andy Murray lub Roger Federer żeby go pokonać. Jak lubie Evansa i jak świetnie on tutaj sobie poczyna, to jednak zabraknie mu umiejętności by ograć Francuza. Samą walecznością niestety nie wygra.
Milos Raonic vs Roberto Bautista Agut
typ: Raonic
kurs: 1,25 Bet365
Analiza: Simon trzykrotnie złamał serwis Raonica, jednak grał na niesamowitej intensywności, już później widać było tego efekty, nie da się tak grać cały mecz i daje małe szanse Hiszpanowi na wygranie meczu. Roberto wygląda bardzo kiepsko, gdyby Ferrer był w swojej optymalnej formie to ze swojego rodaka nie byłoby co zbierać. Gram na Kanadyjczyka ze względu na większe umiejętności i ciężko mi sobie wyobrazić wygrywającego Hiszpana w tym pojedynku.
Stan Wawrinka vs Andreas Seppi
typ: Wawrinka
kurs: 1,10 Bet365
Analiza: Stan jak to ma w zwyczaju, słabo zaczyna, fantastycznie kończy. Rozkręca się z meczu na mecz i sądzę, że Seppi i tak już za daleko zaszedł, tu jego droga się kończy.
 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Austriak ma lepszy serwis i większą parę w uderzeniach, do tego rok temu na RG Thiem odprawił Belga 3:1
Rok temu tez Belg wygral z Thiemem na Australian Open 3:1. Dodam, ze podczas meczu French Open Belg mial w tie-breaku pike setowa na 2:0 w setach tez.
Austriak ma lepszy serwis i większą parę w uderzeniach
Tak, Austriak ma lepszy serwis i wieksza pare, to sie zgadza.
Austriak ma większy repertuar zagrań
To sie akurat nie zgadza. Uwazam, ze od strony tylko technicznej troche lepszym tenisista jest Goffin.
Goffin od lat nie osiągnął niczego konkretnego
W tamtym sezonie osiagnal swoj najlepszy ranking w karierze (numer 11). Przeciez Thiem byl ledwo dwa czy trzy miejsca wyzej.
Kurs według mnie astronomiczny i grubo go atakuję.
Rok temu na AO faworytem bukmacherow byl Thiem i tez wygral &quot;astronomiczny&quot; kurs na Goffina.
Nie wiem kto wygra w tym meczu, ale pisanie analizy chwalac zawodnika X, przy jednoczesnym umniejszaniu zawodnikowi Y i pomijaniu jego ewidentnych plusow, to chyba dalekie jest od jakiegokolwiek obiektywizmu.
 
niewidzialny 238

niewidzialny

Użytkownik
Rok temu tez Belg wygral z Thiemem na Australian Open 3:1. Dodam, ze podczas meczu French Open Belg mial w tie-breaku pike setowa na 2:0 w setach tez.
Nie ma co porównywać meczow ktore odbyly sie rok temu i tego z French Open. Dzisiaj typowe 50-50 i warto myśle ryzykować na Austriaka ;)
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Nishikori - Federer
Nishikori -1.5 seta @3.50 Unibet

Czas na 4 rundę. Myślę, że przed turniejem Federer taki rezultat brał by w ciemno, po długiej kontuzji. Teraz jest już po spotkaniu Berdycha którego łatwiutko zbił 3:0, Berdych zagrał beznadziejnie a Ferdek naprawdę dobrze. Nishikori tenisista lepszy od Czecha już nie będzie tak &quot;łatwą&quot; przeszkodą. 5 tenisista świata kontra 17 Szwajcar. Stawiam na Japońca który ma niesamowitą dynamikę i z roku na rok gra coraz lepiej, coraz ciężej z nim wygrać i coraz bardziej przesuwa się w rankingu.
Taki kurs na Keia to perełka, stawiam na handicap! Federer jednak wiekowy i niesamowicie wydolny Japończyk, genialny kurs! Rok temu Nishikori odpadł w ćwierćfinale, Federer w półfinale, obydwoje z Djokoviciem będący wtedy cyborgiem. Teraz to Japończyk wygląda dużo lepiej i wydaje mi się że kursy są wystawione na podstawie dyspozycji Federera w meczu z Berdychem. Berdychem który nigdy nie umie , nie umiał i nie będzie umiał grać z najlepszymi. Więc jakiegoś tutaj aż tak dużego zdziwienia nie powinno być, a jednak. Dla mnie lepiej bo kurs przez to fajniejszy. Bukmacherzy się tutaj pomylili i jest to bezsprzecznie Typ Dnia! Pozdrawiam!

Wynik:
 
I 24,8K

iti

Użytkownik
Nie rozumiem tego co napisales...
Deprecjonujesz wygrana Rogera z Berdychem (tego meczu nie ogladalem), a jednoczesnie piszesz o tym, ze to Kei wyglada duzo lepiej, chociaz gral piec setow z Kuznetsovem (a prowadzil w tb z mini) i poza tym ogral dwoch przecietnych zawodnikow jakimi sa Chardy i Lacko (jakim cudem on doszedl do 3 rundy tak btw?). Wygrana z Berdychem - bez straty seta - robi mimo wszystko wieksze wrazenie niz te wygrane Keia, ktory jedyny powazniejszy test w tym sezonie - porazka z Dimitrovem - oblal. Natomiast Roger swoj pierwszy powazniejszy test w poprzedniej rundzie zdal rewelacyjnie. Jezeli kursy nie mialy byc wystawione na podstawie ostatnich meczow (tym bardziej pierwszych w sezonie!) to na podstawie czego?
Nie twierdze, ze ten typ nie wejdzie, ale pisanie, ze to &quot;perelka&quot; jest w moim odczuciu co najmniej dziwne i te Twoje argumenty o tym niesamowicie wydolnym Keiu czy wzietym z ksiezyca &quot;Kei wygladajacym lepiej&quot; kompletnie mnie nie przekonaly. Przestrzegam innych przed braniem tego jako &quot;typ dnia&quot;, bo nie jest to zaden typ dnia ani perelka. Osobiscie tutaj nawet value nie widze.
Kibicowal bede Rogerowi, ktory jednak grac z Murrayem potrafi i ma szanse zgarnac Szlema, kiedy nie ma juz w turnieju jego nemezis z poprzednich sezonow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Tsonga vs Evans Evans 4.0
Evans wyglada niezle.. Tsonga juz starosc nie radosc.. Wyrzucil slabego psychicznie Socka , a jutro ma naprawde zawodnika w gazie .. Evans jest w formie, porazka z Mullerem go wzmocnila i wg mnie ogra Tsonge po 4 lub 5 setach .. da rade ;)
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Rok temu tez Belg wygral z Thiemem na Australian Open 3:1. Dodam, ze podczas meczu French Open Belg mial w tie-breaku pike setowa na 2:0 w setach tez.

Tak, Austriak ma lepszy serwis i wieksza pare, to sie zgadza.

To sie akurat nie zgadza. Uwazam, ze od strony tylko technicznej troche lepszym tenisista jest Goffin.

W tamtym sezonie osiagnal swoj najlepszy ranking w karierze (numer 11). Przeciez Thiem byl ledwo dwa czy trzy miejsca wyzej.

Rok temu na AO faworytem bukmacherow byl Thiem i tez wygral &quot;astronomiczny&quot; kurs na Goffina.
Nie wiem kto wygra w tym meczu, ale pisanie analizy chwalac zawodnika X, przy jednoczesnym umniejszaniu zawodnikowi Y i pomijaniu jego ewidentnych plusow, to chyba dalekie jest od jakiegokolwiek obiektywizmu.
Goffin slabo przed AO .. gral z ogorkami .. Thiem go ogra lekko 3:0 max 3:1 !!!!
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Monfils-Nadal 2 @1.3

No i dzis bukmachersko z tenisa super wyszlo po wczorajszym dniu, wiec idziemy do meczow jutrzejszych i poniedzialkowych. A ja widze tutaj wygrana Nadala. Nadal potrafi grac z Monfilsem. Rafa lubi dlugie wymiany i jest w tym mimo wszystko lepszy od Monfilsa. Rywali Monfilsa czesto dopada niecierpliwosc, ale akurat Nadalowi to dlugie granie nie przeszkadza. H2h zatrwazajacy bo 12:2 dla Nadala. Przy czym od razu zaznaczylbym, ze w szlemach i turniejach ATP 1000, czyli w tych najbardziej prestizowych turniejach, wygrywal tylko Nadal. Ostatni mecz pamietam z Monte Carlo w tamtym sezonie i byla duza walka, ale wygral znowu Hiszpan.
Nadal znowu gra troszke lepiej, dzis mial mega trudny mecz z mlodszym z braci Zverev, ktory wymiatal silowo przez 3 sety, ale pozniej doszly wiecej do gry i Nadal ogarnal i pokazal wyzszosc na dystansie. Zreszta radosc Nadal po meczu bardzo duza, co tylko pokazalo jak dobrze i mocno gral w tym meczu Zverev i jak trudne bylo to spotkanie. Monfils w tym turnieju na razie gladko, ale Hiszpan to juz zupelnie inny przeciwnik i mozna mowic, ze Monfils ma tu taki kompleks Rafy, patrzac w wyniki. Gasquet tez do dzis mial latwo i rywale nie potrafili go zmusic do wyrownanej rywalizacji wczesniej, a dzis dostal Dimitrova i jak sie skonczylo chyba widac po wyniku. Swoja droga bulgarski sameic alfa szaleje. Determinacja u Hiszpana jest, nie ma Djokovica i tutaj kluczowe bedzie potencjalne kolejne starcie z Raonicem sadze, ale Nadalowi na pewno sie &quot;chce&quot;, takze te kursy w sumie niskie na Hiszpan nie dziwia. Wezme ten mecz w kombinacji.

Federer-Nishikori 1 @1.57

Niewatpliwie mecz dnia. Na pewno nie zaszaleje tutaj ze stawka, ale po tym co pokazal Federer w 3 rundzie to szok. Myslalem w ciemno, ze Berdych nacisnie, a to byl najgorszy moj typ tego roku. Nie sadzielm, ze jeszcze kiedykolwiek bede typowac wygrana Federera z Djokovicem, Murrayem i Nishikorem (przynajmniej z tymi trzema zawodnikami). Ja wiem, ze Nishikori lepiej bedzie returnowac i wiecej biegac niz Berdych, ale Federer po porstu zniszczyl totalnie. Pierwszego serwisu Szwajcara Berdych w tym meczu nawet nie powachal, return pod koncowe linie i znakomity backhand, ktory przeciez nie raz Federera zawodzil w waznych meczach w poprzednich latach. Wszyksko milo, lekko i przyjemnie na duzym luzie. Szok. Federer jest jednak gotowy na duze granie. Po tym co pokazal Fedex w ostatnim meczu to nie dziwie sie, ze to on jest faworytem. Nie szaleje, ale ciekawe to bedzie jutrzejsze przedpoludnie, wiec cos tam mimo wszystko w strone Rogera postawie.
A co do tych meczow .. Monfils vs Nadal 4 sety jsk byk , 3 mam kciuki za Rafe ale Monfils jest w stanie wygrac.. a Roger przegra z Japoncem .. Nie robmy z Roga po slabym meczu Berdycha Boga.. Kei go rozniesie jak nie bedzie mial zadnych problemow z kontuzjami !!!
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
BET DNIA to wygrana chociazby seta przez Istomina z Dimitrovem !!! kursy na wygrana w meczu 7.0 z Dimim.. Istomin wiecej w nogach ale klase pokazal i pokazuje.. dzien przerwy odpocznie i walka z Bulgarem bedzie.. To, ze odprawil z kwitkiem slabego psychicznie i fizycznie Gasqueta nic nie znaczy .. Istomin super przygotowany do AO i z jego charakterem seta wygra , a patrzac, ze Dimi wcale nie jest mocny psychicznie pachnie tu niespodzianka .. szanuje Dimitrova i jego forme , ale Istomin nie odpuscil Nole, Buscie i nie odpusci Bulgarowi , z ktorego robia gwiazde roku po 1 turnieju !!!!!!!!!!
Seta zgarnal Istomin
Co do Keia , przyznam zawalony typ, Rog pokazal klase !!!
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Tsonga vs Evans Evans 4.0
Evans wyglada niezle.. Tsonga juz starosc nie radosc.. Wyrzucil slabego psychicznie Socka , a jutro ma naprawde zawodnika w gazie .. Evans jest w formie, porazka z Mullerem go wzmocnila i wg mnie ogra Tsonge po 4 lub 5 setach .. da rade ;)
Bez jaj ale Evans ogral
raz- Cilicia, ktory pokazal jakm jest koksem w meczu z Janowiczem
dwa- Tomicia, ktory po prostu jest zalosny, gdyby mu ktos zawiazal worek na glowe i pokazal go pierwszemu lepszemu trenerowi to ten powiedzial by, ze jego &quot;praca nog&quot; obecnie to poziom ITF albo jakis beginner
Moim zdaniem Tsonga to wezmie w 4 setach, przy obecnej dyspozycji serwisowej pusci swoje podanie max 1raz.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
BET DNIA to wygrana chociazby seta przez Istomina z Dimitrovem !!! kursy na wygrana w meczu 7.0 z Dimim.. Istomin wiecej w nogach ale klase pokazal i pokazuje.. dzien przerwy odpocznie i walka z Bulgarem bedzie.. To, ze odprawil z kwitkiem slabego psychicznie i fizycznie Gasqueta nic nie znaczy .. Istomin super przygotowany do AO i z jego charakterem seta wygra , a patrzac, ze Dimi wcale nie jest mocny psychicznie pachnie tu niespodzianka .. szanuje Dimitrova i jego forme , ale Istomin nie odpuscil Nole, Buscie i nie odpusci Bulgarowi , z ktorego robia gwiazde roku po 1 turnieju !!!!!!!!!!
A widziałeś grę Bułgara w chociaż jednym spotkaniu. Jest po prostu obecnie chyba najrówniej grającym zawodnikiem w Tourze i to, że Gasquet nie miał nic do powiedzenia to zasługa świetnej gry Dimitrova. Dla mnie to jeden z faworytów to finału jeżeli tylko będzie grał dalej tak zrównoważony tenis.

Istomin to na pewno jeszcze nie ten poziom.

Poza tym powstrzymaj się przed wstawianiem 20 wykrzykników. Polecam zapoznać się z netykietą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
F 76

fiol

Użytkownik
A widziałeś grę Bułgara w chociaż jednym spotkaniu. Jest po prostu obecnie chyba najrówniej grającym zawodnikiem w Tourze i to, że Gasquet nie miał nic do powiedzenia to zasługa świetnej gry Dimitrova. Dla mnie to jeden z faworytów to finału jeżeli tylko będzie grał dalej tak zrównoważony tenis.

Istomin to na pewno jeszcze nie ten poziom.

Poza tym powstrzymaj się przed wstawianiem 20 wykrzykników. Polecam zapoznać się z netykietą.

Widzisz, problem Bługara, to nie umiejętnosci, bo nikt nie przeczy, ze chłopak ma papiery na finały wielkoszlemowe. Jego problem, to głowa i tutaj trzeba szukać racjonalnego rozwiązania. Czy to będzie rok Dimitrova? Chyba jeszcze za wcześnie na takie szarże. Niemniej jednak to przyszłość tenisa, zważywszy na kryzys Djoko, ktory ma przesyt tenisa, niestabilność Nadala,który pomimo buńczucznego powrotu do największej gry w tym roku, ma swoje problemy. No cóż, trzeba uważać na specyfiki, obecnie to &quot;goracy temat&quot;. Murray na długoletniego dominatora raczej nie ma predyspozycji.
To jest właśnie miejsce dla takich graczy, jak Dimitrov. Wszakże Fedex też był na początku w gorącej wodzie kąpany.

Istomin, to na pewno nie ta półka, set, to maks, co może tutaj ugrać, ale czy warto wchodzić w taki zakład? Według mnie to zbyt ryzykowne, a rzekłbym inaczej - nieadekwatne do ryzyka.

Konkluzje jednoznaczne. To powinien być łatwy mecz dla Bułgara, ale stawianie go w roli faworyta do finału, to przesada.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
To jest właśnie miejsce dla takich graczy, jak Dimitrov. Wszakże Fedex też był na początku w gorącej wodzie kąpany.
Fed wzial wimbledon w wieku 22lat wiec czy byl taki w goracej wodzie kompany? Pozniej dominacja totalna przez kilka lat bedac mlodszym niz obecnie Bułgar. Porownywanie 26letniego starego konia do Ferdka jest nie na miejscu. On dalej ma cos z głową i dzisiaj mozna to bylo zauwazyc mimo, ze na wynik to wplywu nie mialo. Obecnie mamy Murraya i kompletną przemieszke w swiatowej czolowce, od dawna nie bylo tak wielu niewiadomych, mozna powiedizec, ze nastapiło zwolnienie blokady i rozpoczynamy losowanie x liczb.
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
Dimitrov wygra Australian Open???
Co myślicie o takim rozwiązaniu?
Raonica zbił ostatnio w Brisbane, był go na AO parę lat temu i dałby radę go zbić jeszcze raz.
Andy-ego bił niejednokrotnie nawet w zeszłym roku w IW, parę lat temu 3-0 na Wimbledonie gdy panicz był defending champion z tego co pamiętam.
Jasne może dostać Nadala Federera czy Wawrinkę, ale jakoś tego nie widzę.
Rok temu uważałem że Dimitrov namiesza, jest w formie itd. potem rok 2016 zmienił wiele i jeszcze jakiś czas temu sam byłem bardziej zdania że jednak czajnik i wieczny talent. Teraz jednak pokazuje wszytko i według mnie prędzej on wygra ten turniej niż Raonic czy Nishikori.
Oczywiscie Andy wciąż głównym faworytem do wygrania.
A moim osobistym &#39;favorite&#39; Roger, potem Dominic, na trzecim miejscu ewentualnie rzeczony Bułgar.
Backhand&#39;y jednoręczne górą! ????
 
F 76

fiol

Użytkownik
Federer to fenomen dyscypliny.Dominator, geniusz. Podobnie, jak Djokovic. Murray, to też jeden z wielkich, który swojego pierwszego Szlema &quot;wziął&quot; w wieku 25 lat. Każdy dojrzewa inaczej emocjonalnie, także w tym wypadku nie rzucałbym tak luźno inwektywamy, w stylu &quot;stary koń&quot;. Nie bronię przedmówcy, staram się zająć neutralny grunt. Przed Dimitrovem rzeczy wielkie, ale dużo pracy nad stroną psychologiczną. Jeżeli się uda ustabilizować, to może odpalić.

Żeby mocno nie odbijać od głównego nurtu dyskusji, czyli typów:

Dzisia u Panów powinni solidarnie zwyciężać faworyci. Murray, Wawrinka, czy Tsonga nie powinni mieć większych problemów w swoich spotkaniach. Jak ktoś lubi niskie kursy, to radziłbym usunąć ze swoich propozycji Tsongę, który może się nieco pomęczyć z Evansem. Tutaj 4 sety bardzo możliwe, kurs nieadekwatny do stresu, jaki może nieść ze sobą ten mecz.

Ciekawiej wygląda ostatnie spotkanie Panów. Bukmacherzy widzą faworyta w Federerze. Spowodowane jest to bardzo dobrym spotkaniem z Berdychem. Czy powinno to być ono odnośnikiem? Berdych w największych turniejach pali się psychicznie, niczym nafta. Gra z topem napawa go o mdłości, paraliżuje... Federer w mojej opinii mocno przeceniany. kursy rzędy ~2.4 na Japończyka, to ciekawa propozycja. Federer nie młodnieje, a to odciska wielkie piętno na jego kondycji. Tutaj możemy się spodziewać 5 setów, a w takiej batalii, Japończyk powinien przeważyć szalę na swoją korzyść.

Roger Federer - Kei Nishikori 2.41 5dimes 1/10⛔ Fantastyczny mecz Króla. W takim wieku grać pięć setów na takiej skutecznosci. Czapki z głów.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Ja nie miałbym nic przeciwko grze Istomin +2.5 seta @1.85 betsson
Ma dobry serwis, więc szansa na jakiś tie-break, a tam loteria.
Dimitrov pokazał dzisiaj kawał dobrego tenisa, ale też masę piłek wyrzucał - szczególnie w 1 secie (jeszcze chyba nierozgrzany). Gasquet dzisiaj nie istniał kompletnie poza paroma zagraniami. Nie postawił się nawet. Istomin seta może urwać, ale meczu nie wyciągnie. Bułgar gra świetnie, ale ma momenty dekoncentracji i można go wtedy zaskoczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Dubelek na jutro:
Tsonga - Evans @ Tsonga wygra ✅ 3-1 w setach dla Francuza
Federer - Nishikori @ powyżej 3,5 setów ✅ tutaj mecz trwa, ale jest już 1-1
Ako: 1,75 Betsson ✅

Przeglądając ofertę na jutro u panów ciężko coś wybrać. Gram zatem trochę mocniej takie coś. Do rzeczy.
Evans gra na pewno najlepszy tenis w swoim życiu, ale teraz naprzeciw niego stanie trochę inny kaliber grajka. Tsonga przez wielu jest nielubiany (jak się zatnie to niszczy kupony), ale trzeba mu oddać, że poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Ludzie widzieli już w Socku jego pogromcę a ten odprawił go z kwitkiem i to dość szybko. Właśnie na Szlemach Jo zachodzi zazwyczaj tam, gdzie ma zajść. Evans podoba mi się - swoją walecznością i nieustępliwością, ale tenisowo atrybutów ma zdecydowanie mniej. Do tego, o ile dobrze będzie funkcjonował serwis Francuza to nie widzę wielu okazji do przełamań a Brytyjczyk na podaniu ,,nie do złamania&#39;&#39; nie jest. Optymalnie widzę tutaj 3-1 dla Tsongi, gdzie wygra pierwsze dwa sety, w trzecim ,,przysapnie&#39;&#39; a potem dokończy dzieła (oczywiście to tylko takie gdybanie z tymi setami ;) ).
Do dubla dorzucam w sumie jedyne racjonalne wyjście na Federera z Nishikorim. Powyżej 3,5 setów. Liczę tutaj może nie na batalię, ale przynajmniej 4 wyrównane sety. Myślałem nad handicapem gemowym, ale doszedłem do wniosku, że możliwe są tu wyniki 6-3, 6-4 w danym secie i mogłaby to być pułapka. Dlatego gram na to, że zobaczymy przynajmniej 4 sety. Nie chcę mi się wierzyć, aby któryś z nich zdominował drugiego w stu procentach. Federer to nie ten sam zawodnik, co kiedyś a Nishikori potrafi odstawić szopkę na korcie (to go coś boli, to mu coś dolega...nie przepadam za tym tenisistą). Liczę na mecz z wieloma fajnymi piłkami, bo na pewno obaj umiejętności techniczne mają świetne.
Dorzucam jeszcze singlowo
Zverev +9,5 gema @ 1,8 Betsson ✅ Mischa...brak słów, AO 2017 turniejem może przełomowym? (o ile wygra go ,,ktoś nowy&#39;&#39;)
Nie rozumiem tak dużego niedoceniania Niemca. Faktycznie - jest on ograniczony, szans na wygraną z Murray&#39;em mu wielkich nie daję. Ale bądźmy szczerzy - ten handicap pokrył do tej pory zarówno Marchenko (jak z nim jest wiadomo) jak i Querrey (opierający się także na serwisie). Nie udało się Rublevowi, ale ten po prostu się spalił. Mam nadzieję, że Mischa pokaże swoją lepszą stronę, przeciw typowi na pewno wynik w Monachium, gdzie Szkot wygrał 2-0. Mecz ten mógł się jednak potoczyć też trochę inaczej (wiele niewykorzystanych break pointów), myślę, że od tego czasu Zverev poprawił się trochę i jego nieco szalony styl pozwoli mu uciułać chociaż te 6-4 6-3 6-2 (oczywiście w stronę Szkota).
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Murray out .. AO wygrac moze Wawrinka, Raonic i Bulgar, jezeli mu psycha nie siadzie .. Nadal poleci z Raonicem , Raonic poleci w polfinale z Dimim ?? Mecz 50 na 50 wiec najbardziej prawdopodobny final to Wawrinka vs Dimitrov/Raonic , no chyba ze stas da ciala z Zverevem ;) Lub Dimi da ciala z Istominem ;)
Po obejrzeniu meczow Rafy stwierdzam, ze do 3 wygranych setow, Nadal wcale nie musi poleciec z Raonicem.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Najpierw to Warwinka bedzie musial uporac sie z Tsonga a pozniej Krolem Fedexem ktory bez problemu poradzi sobie ze Zverevem bo ma atomowy serwis w przeciwienstwie do Murraya i Misza juz nie bedzie tak ochoczo biegal do siatki.
 
roxed94 308

roxed94

Użytkownik
Bautista Agut vs Raonic
Raonic -4.5 gema
1.66 Unibet
Moim zdaniem jest to jutroi bet dnia, warto pograc z jakims mniejszym kursem w dubelku i bedzie kursik kolo 2. Do tej pory grali ze soba kilka razy i gladko wygrywal Raonic, jutro bedzie podibnie stawiam 3:0 dla Milosa, max 3:1.
Hiszpan ma piekielne problemy z takimi zawodnikami jak Kanadyjczyk, wysoki dobrze zbudowany i co najwazniejsze dobrze returnujacy i silnie uderzajacy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom