>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open 2017 - turniej główny (16.01-29.01.2017)

Status
Zamknięty.
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Ja Rozumiem ze Gasquet dobry, Gasquet lepszy, Gasquet faworytem, moze i na 3:0 ale zeby wystawic kurs 2,13 na handicap +9? no ludzie bez przesady trzeba to zagrac. Az sie boje co by bylo gdyby to djoko gral z tym Berlocq, linia 15 by byla?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Uważam, że granie Ivo po tak smiesznym kursie, gdzie o meczu moga decydować TB jest bez sensu. Zeballos rywal ze średniej półki a męczarnie 3-2. Dodatkowo dochodzi fakt ze Karlovic spędził na korcie ponad 5h z Zeballosem, a przy takim wzroście może to byc bardzo odczuwalne, publika również przeciwko Ivo,
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Uważam, że granie Ivo po tak smiesznym kursie, gdzie o meczu moga decydować TB jest bez sensu. Zeballos rywal ze średniej półki a męczarnie 3-2. Dodatkowo dochodzi fakt ze Karlovic spędził na korcie ponad 5h z Zeballosem, a przy takim wzroście może to byc bardzo odczuwalne, publika również przeciwko Ivo,
Tak ale to co gra jego przeciwnik w ostatnim czasie to zenula, serwis ivo jest zabojczy ,to jest bardziej typ przeciwko Australijczykowi anizeli za Ivo, nie wyobrazam sobie Whittingona łamiącego Ivo, to po prostu nie realne
 
G 0

grajbywygrac

Użytkownik
Tak ale to co gra jego przeciwnik w ostatnim czasie to zenula, serwis ivo jest zabojczy ,to jest bardziej typ przeciwko Australijczykowi anizeli za Ivo, nie wyobrazam sobie Whittingona łamiącego Ivo, to po prostu nie realne
Ivo też nie gra jakoś super żeby przełamywać. Po takim kursie nie ma co grać, tylko ew. czekać na live żeby trafić coś większego.
 
R 813

robssson

Użytkownik
Śmiech na sali co niektórzy tu piszą. Co z tego, że Karlović grał 5 setów, skoro 95% gemów kończyło się do 0 lub 15? I co, nagle jakiś Australijczyk, który wygrał z mega gwiazdą Pavlaskiem ma z nim wygrać? Proszę Was.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Co do Karlovica....gral, to chyba za duzo powiedziane , raczej przebywal na korcie.
Te 5 h to, bardziej zmeczenie psychiczne, niz fizyczne.
To sie moze odbic dzisiaj na koncentracji , moze pojawic sie znuzenie.
Jesli Aussi bedzie miec chlodna glowe, slyszalem ze jest specjalista od returnu ????
 
dx2 226,4K

dx2

Użytkownik
Wpis bukmacherski, jakby nie bylo.
Niewiele jest zdarzen tenisowym w szlemie, kiedy tak wyrazny faworyt przegrywa, gdy na niego sa kursy 1.01. Od razu przypomniala sie porazka Nadala z Soderlingiem na French Open z 2009 roku, gdzie tez byl taki kurs. Byla jeszcze ubiegloroczna porazka Djokovica z Querreyem na Wimbledonie i tam tez byl chyba kurs 1.01.
Chociaz ten mecz Djokovica z Querreyem to tak na upartego chyba troche, bo niektore buki dawaly jednak troche wiecej, jezeli mnie pamiec nie myli.
Czy jeszcze sie tak po drodze zdarzylo. Nie jestem pewien. Jakos ciezko mi sobie przypomiec. Jak widac, takie kursy tez czasem przegrywaja.
Warto tez dodac, ze Djokovica pokonal zawodnik, ktory na przelomie grudnia i stycznia wywalczyl dzika karte do AO, przebijajac sie przez azjatyckie kwalifkacje i ktoremu jako nastolatkowi wrozono koniec przygody z tenisem po wypadku samochodowym i dwuletniej przerwie. Ot taka inspirujaca historia dla bardziej sentymentalnych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Przeciez pelno bylo takich meczow.. najwieksze toNadal Rosol, Nadal Darcis, Federer Stakhovsky, troche mniejsze to Djokovic Safin, Djokovic Kohlschreiber, Nadal Brown, Federer Seppi....

Mam wymieniac dalej? Pelno takich kursow nie wchodzi, a ten kto siedzi w tenisie czuje ze moze cos takiego sie stac jak zawodnik ma mozliwosci jak Istomin. Nie mowie ze myslalem ze Istomin wygra ale byly na to szanse w moich oczach, tak jak w meczu Nadal Mayer, niewazne jak zle by gral Nadal to by i tak wygral.
 
dx2 226,4K

dx2

Użytkownik
Przeciez pelno bylo takich meczow.. najwieksze toNadal Rosol, Nadal Darcis, Federer Stakhovsky, troche mniejsze to Djokovic Safin, Djokovic Kohlschreiber, Nadal Brown, Federer Seppi....
W tym wpisie chodzi o typowy kurs 1.01 wylacznie i tylko 1.01. Faktycznie pominalem te wimledonskie dokonania Nadala z Darcisem i Federera ze Stakhovskym.
Liczac, od 2009 roku 4 mecze przez 8 lat w szlemach to sadze niewiele, a pewnie ten okres czasu jest dluzszy, ale nie jestem w stanei sobie przypomniec sobie wczesniejszych meczow, ktore zakonczyly sie az taka sensacja, bo porazka Nadal wtedy byla punktem takim zwrotnym, ze taki kurs nie wszedl i utkwilo to w pamieci kazdemu. Wczesniei jczlowiek ogladal tenis, ale nie interesowal sie kursami pod wzgledem bukmacherskim.
W pozostalych meczach kurs nie byl 1.01. Byl niski, czasem bardzo niski, ale specjalnie sprawdzilem po kolei i nie bylo to wlasnie &quot;1.01&quot;, o ktorym mowa.
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
a ja mysle se te 4 to duzo, bo gdyby ktos przyjal strategie grac tylko 1,01 w Szlemach to musialby miec okolo 390 poprawnych typow zeby wyjsc na plus. Nie bylo tyle meczow przez te 8 lat.

a gdyby ktos gral jeszcze kobiety to w ogole na minus.
 
player1 5

player1

Użytkownik
No właśnie kto gra takie kursy?.Chyba,że za duże pieniądze co i tak w dłuższym okresie czasu na minus się wychodzi.Buki wiedzą co robią,mogą być do tyłu z takich meczów ale przyjdzie taki dzień i odrabiają to z nawiązką.
 
dx2 226,4K

dx2

Użytkownik
Ja tutaj nic nie pisze o graniu kursow 1.01! Ten wpis jest przeciez o czyms zupelnie innym. Ja tylko klade nacisk ile bylo takich mega sensacji !!!
Ten okres juz jest dluzszy niz 4 mecze w 8 lat, bo przelecialem szybko sezon 2008 i nie bylo takich sensacji, a pewnie sie jeszcze ten okres wydluzy...
a gdyby ktos gral jeszcze kobiety to w ogole na minus.
A ja sadze, ze nie byloby tego wiecej, poniewaz u pan takich kursow 1.01 bukmacherzy nie wystawiaja chyba w ogole. To sie zdarza tylko w meczach Djokovica, Murraya, a wczesniej Nadala czy Federera w ich prime time...
Nawet przy sensacyjnej porazce Sereny Williams z Razzano podczas 1 rundy French Open w 2012 roku kurs byl &quot;az&quot; 1.02.
 
C 50

chivens

Użytkownik
Bernard Tomic vs Daniel Evans
typ: Evans
kurs: 2,1 Bet365
analiza: Brytyjczyk zagrał fenomenalne spotkanie z Cilicem, przegrywając 1:0 w setach i tracąc podanie w drugim, sytuacja katastrofalna, a jednak odrobił stratę i przełamał Chorwata dwukrotnie, po czym poszedł za ciosem i wygrał 3 kolejne sety. Fantastyczna postawa na serwisie, szczególnie pod presją broniąc BP podawał niesamowicie. Gra z głębi kortu naprawdę godna podziwu, także backhand funkcjonuje więc Brytyjczyk ma szansę dojść w tym turnieju daleko. Naprzeciw niego staje niesforny Tomic, który w tym turnieju wygląda słabiutko. No bo jak inaczej można określić jego formę w spotkaniu z 36-letnim ziemniakiem Estrellą, który jest po prostu słaby. Return blokiem lub slajsikiem, gra na totalnym wylaniu, bardzo dużo błędów zarówno z forehandu jak i backhandu, a jak Evans zacznie mu grać te slajsy to Tomic na pewno będzie dużo wyrzucał. Stawiam na zwycięstwo Brytyjczyka, bo po prostu na tą chwilę jest w super formie i kurs ponad 2 według mnie trzeba atakować.
Mischa Zverev vs Malek Jaziri
kurs: 1,61 Bet365
analiza: Zaimponował mi starszy z braci, wychodząc ze stanu 0:2 w dodatku mając naprzeciw siebie tak doskonale serwującego zawodnika jak Isner. Pokazał charakter broniąc piłek meczowych i odrabiając stratę przełamania, a jak wiadomo rzadko komu się to udaje. Bardzo dobrze wygląda Niemiec u progu sezonu, passa z końcówki 2016 roku się przedłuża, jeśli się nie spali psychicznie to Jaziriego powinien szybko odprawić z kwitkiem, tymbardziej że Tunezyjczyk naprawdę nie gra niczego specjalnego, raczej to przeciwnicy nie wykazywali się zbytnim zaangażowaniem oraz pomysłem na grę. Nie spodziewam się żeby Zverev dał mu jakieś szanse w tym meczu.
Jo Wilfried Tsonga vs Jack Sock
typ: Tsonga
kurs: 1,57 Bet365
analiza: Dużo osób stawia na Socka ze względu na jego ostatnią formę. Tu się zgadzam, że Amerykanin błyszczał w Auckland i teraz też gra świetnie, ale na przeciw staje przecież nie byle kto, bo Tsonga, który największe sukcesy osiągał właśnie w tym szlemie. Oglądałem jego mecz z Lajovicem, kiedy był skupiony i grał swoje to Lajovic rzadko kiedy zdołał powąchać punkt, gdy za łatwo idzie to Francuz się dekoncentruje i popełnia błędy, ale z Sockiem zapewne taka sytuacja się nie powtórzy i tu trzeba będzie grać solidnie cały mecz, a na to przecież Tsongę niewątpliwie stać. Obaj panowie spotkali się ostatnio na US Open, gdzie sytuacja była wręcz identyczna, Sock super forma, miał wtedy na rozkładzie Cilica więc sporo osób upatrywało go jako faworyta, lecz Tsonga nie dał mu żadnych szans. Spodziewam się podobnej sytuacji dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dx2 226,4K

dx2

Użytkownik
Andy Murray wygra Australian Open 2017 @1.85
Sadze, ze jest to dobry kursy i zasadny. Murray w koncu jest tym numerem 1 i chyba faktycznie ma wieksza mobilizacje do grania i wygrywania niz Djokovic. Wiadamo, ze po odpadnieciu Djokovca szanse Murraya wzrosly, ale Brytyjczyk nawet z Djokovicem mialby szanse. Zreszta Murray z Djokovicem spotkali sie w Dausze, niby wygral Djokovic, ale czy tam byla jakakolwiek roznica w poziomie gry, jakby Murray wygrac nie mogl.
Murray ma wygrany Wimbeldon i US Open, wiec teraz bedzie polowac na tytul australijski. Murray zagral w pieciu finalach Australian Open i kazdy przergal (4 razy z Djokovicem, raz z Federerem bedac jeszcze duzo mlodszym zawodnikiem). Powiedzmy sobie szczerze, ze gdyby nie Djokovic to Szkot ten tytul juz by mial. Motywacji tutaj nie powinno zabraknac, wielcy mistrzowie nie graja tylko dla pieniedzy, oni maja swoje cele. Jakby wieksza szansa, ze Murray zagra trzeci rok w Melbourne i w finale i tym razem wygra.
Kto zostaje w polu do tytulu? Wawrinka byc moze bedzie grozny, w koncu Szwajcar wygral tutaj swojego pierwszego szlema, gral mega boje z Djokovicem, ale mam wrazenie, ze jednak to sie nie stanie tym razem.
Poza tym jest Raonic. Ich mecze sa zawsze bardzo zaciete, ale na razie zwyciesko z wielkich bitew wychodzi Murray. I to chyba dwa potencjalnie najwieksze zagrozenia.
Nadal juz nie wytrzymuje rywalizacji z Murrayem i ciezko typowac Hiszpana w takim starciu. Nishikori jest swietnym graczem, ale Murray ma na niego sposob. No i cieniu jest jeszcze Dimitrov, ktory ostatnio blyszczy, ale Bulgar nigdy nie gral w finale szlema i nawet, gdyby mialby sie znalezc w finale to ten brak doswiadczenia czesto okazuje sie decydujacy przy pierwszych finalach.
Mowiac krotko, Murray. Kurs wciaz jest dobry, wiec moze jednak warto zagrac dlugoterminowo i poczekac niecale poltora tygodnia na potencjalny triumf faworyta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
PCB/GGL-Barton/Ebden 2-1 Pierwszy set dla Kangurków.
Barton/Ebden+1.5 seta 1.91 1xbet✅✅✅ IZZI

Ja rozumiem, że Hiszpanie zaliczyli finał US Open w ubiegłym sezonie, ale nie róbmy z nich od razu topowych deblistów. Wprawdzie PCB ostatnio zaczął dobrze pogrywać nie tylko na cegle, a GGL zawsze był bardziej uniwersalnym tenisistą, ale dawanie na nich jakiegoś 1.05 w 1R, a teraz ~1.3 z typowymi Kangurami to przesada. Hiszpanie w pierwszym meczu poradzili sobie podobnie z młodziutkimi rywalami, tak jak Kangury ze Stepankiem i Posipisilem. Czech z Kanadyjczykiem nie mieli podejścia do serwisu Bartona oraz Ebdena i nie zaliczyli ani jednego breakpointa. Dla mnie pokazuje to, że Kangury potrafią solidnie trzymać serwis, a przy stylu gry Hiszpanów okazje na przełamanie z pewnością się trafią. Nie mówię, że &quot;gospodarzy&quot; stać będzie tutaj na awans do kolejnej rundy, ale na pewno powalczą, więc wyrównane kursy na -1.5/+1.5 seta uważam za niezłą okazję.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP Singiel, Australian Open (Australia), twarda
Godzina: 02:20
Spotkanie: Steve Darcis - Andreas Seppi
Typ: 1
Kurs: 2,21
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Stawiam tutaj na zawodnika, który powinien być lepiej wypoczęty do tego pojedynku. Seppi w poprzedniej rundzie rozegrał bardzo zacięty pojedynek z Kyrgiosem, który trwał 3 godziny i 12 min i musi to spotkanie jeszcze dzisiaj odczuwać. Owszem ktoś powie, że to zawodowcy grają cały rok itd. ale nie wierzę, że nie będzie wogóle odczuwał skutków zmęczenia tamtym spotkaniem. Zawodowiec zawodowcem ale maszyną nikt nie jest. Darcis tak długo w poprzedniej rundzie nie grał i myślę, że jeżeli chodzi o regenerację i wypoczynek to tutaj lepiej pod tym względem będzie wyglądał Belg. Seppi wygrywając z Kyrgiosem sprawił bardzo dużą niespodziankę a w tenisie często jest tak, że zawodnik który ogrywa zdecydowanego faworyta po zaciętym długim meczu, już w następnej rundzie żegna się z turniejem przegrywając zdecydowanie. Dzisiaj właśnie na to tutaj liczę. Wprawdzie nie spodziewam się zdecydowanej wygranej Darcisa 3-0 w setach ale uważam, że wygra to spotkanie. Po takim kursie na Belga i po tak długiej grze Seppiego w poprzedniej rundzie zdecydowanie wolę pograć w stronę Darcisa. Seppi dla mnie jest graczem bardzo nierównym. Potrafi sprawić niespodziankę, by w następnej rundzie odpaść z graczem dużo niżej notowanym.
⛔ 1-3 (6-4 , 4-6 , 6-7 , 6-7)
 
psychol32 430,6K

psychol32

Użytkownik
Bez przesady. 3 godziny 12 minut to niby dużo? Do tego wolny dzień. Darcis to typowy ziemniak. W Australian Open nigdy nic nie ugrał. Natomiast Seppi pokonywał w Melbourne między innymi Federera 2 lata temu. Jak dla mnie to różnica klas na tej nawierzchni na korzyść Włocha aczkolwiek niespodzianka zawsze może się zdarzyć
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Zverev M. - Jaziri M.
Over 38,5 gema @1.83 ⛔
Bettson

Ja jak zwykle krótko i zwięźle. mamy tutaj dwie strzelby bazujace głównie na swoim serwisie. Zverev dla mnie tutaj bardziel utalentowany wszechstronny ale nie ujmując Jazirowi ktory serwisowo piekielnie mocny jak złapie pułap na dobrym %.
Co do mojego typu to powinno paść tutaj więcej niż 3 sety i przynajmniej 1-2 tiebreaki jeśli któryś z graczy nie bedzie miał black day i nie bedzie trafiał 1 serwisem dużo.​
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Berdych - Federer (Dokładny wynik meczu 3-0) typ 2 kurs 3.58 Bet-at-home

Berdych dwa ostatnie mecze wygrał z niezbyt wymagającymi zawodnikami Vanni który bodajże kreczował i Harrisonem z którym się męczył w drugim secie wygrywając 7-6. Wcześniejsze pojedynki przegra z Dolgopolov,Querrey,Murray gdzie tylko z Ukraińcem ugrał seta.

Jeśli chodzi o Federera nie powiem formę miał latami lepszą ale według mnie Federer jest w stanie wygrać ten pojedynek w 3 setach. Ostatnie trzy mecze wygrał gładko z Rubin,Melzer,Gasquet więc nie widzę przeszkód żeby nie zaryzykować.Pozdrawiam

✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom