>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

AUSTRALIAN Open- podawajcie typy kto wygra?

Status
Zamknięty.
L 45

laha

Forum VIP
hmm u panów to chyba król Roger :] chociarz powoli jego dominacja powinna sie konczyc.Przewiduje w scisłej czołówce takich zawodników.

Agassi
Federer
Nadal
Roddick
Hewitt
Davydenko

U pan jest sprawa troche inna :] Tam jest bardziej wyrównana czołówka :] a może nasza marta cos tam zdziala ???? narazie musimy o tym zapomnieć.W Polsce mamy jedynie średniego debala i średnia zwodniczke.W Juniorach są bardzo utalentowani ludzie ale niestaty półowa zmienia obywatelstwo (nawet jak niema nikogo z rodziny) na Amerykanskie gdyz tam zapewnią jej lepsze &#39;doksztalcanie&#39; tennisa.A nawet jak już ktoś będzie wierny Polsce to trafi na takiego trenera ze ... szkoda mówić.A więc tak. U pan w czołówce napewno będą jak co roku.

Davenport
Clijsters
A. Mauresmo
Sharapova
Pierce
Justine Henin-Hardenne

Te dwie beligijki mogą nieźle namieszać w AO.I jeśli miałbym stawiać na zwycięsce tego turnieju postawił bym wlasnie na Kim.

*Pogrubione=zwycięsca AO według mnie
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
U mężczyzn według mnie będzie rywalizacja pomiędzy:
-[glow=red:84e28c20bb]Federerem[/glow:84e28c20bb] -Rodickiem -Hewittem -Nadalem -Safinem
Ponieważ onie prezentują równą formę.
Na czerwono mój faworyt :!:
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
U kobiet jest zupełnie inna sytuacja. Walka o zdobycie Australian Open będzie się toczyła pomiędzy czołową 10, i tu może zdarzyć się wszystko :!:
Moja faworytka: [glow=red:a4c9869019] Davenport [/glow:a4c9869019] :wink:
 
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
U mężczyzn uważam że wygra któryś z argentyńczyków :p

Nalbandian - Coria - Gaudio

Jednak myśle że w finale zagra Roddick. Co do Federera to już moe gra tego co jeszcze rok temu. Zobaczymy jak to się potoczy, ale ja Rogera wśród faworytów cofnąłbym za Roddicka i Nadala ...
 
E 0

el_darro

Użytkownik
Witam.
No dobra to ja też się pobawie.

Faceci :
Monfils zajdzie wysoko (ćwierćfinał jeżeli nie trafi na Fererera)
Ljubicic nieco zgubił forme ale zobaczymy (możliwy ćwierćfinał ale zobaczymy jeszcze jak obecnie gra)
Blake (jeżeli nie weźnie czegoś pobudzjącego to nie zajdzie daleko a jak będzie grał jak na US OPEN to półfinał)
Federer :mrgreen:

Kobitki :
Pierce przeżywa drugą młodość ostatni sezon rewelacyjny.
Hantuchova jeżeli przejdzie pierwszą i 2 runde to może być półfinał.
??????????? i tu może któraś z młodych nieznanych np. Ivanović, Azarenka, Glatch, Szavay, Paszek

Pozdrawiam
 
R 0

rafi79

Użytkownik
witka
wsród facetów prawdopodobnie Roger!! Mocny tez może być Ljubicic no i ostatni zwyciązca masters- Nalbandian...Roddick nie pewny, Andre juz jednak troszeczke za stary na zwycięstwo w takim skwarze..Lleyton też może zamieszać bo gra u siebie no i ta dusza wlaczaka ????

U kobiet myslę że jednak Clijsters..Mam nadzieję że siostry się przebudzą..w czołówie powinna być Dawenport no i może jakaś Rosjanka zaatakuje..Oczywiście rzyczył bym sobie zwycięstwa Martiny Hingis która wraca do wielkiego grania, a jak złapie formę to..oj biada ????
 
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
ja mysle ze niespodzianke moga sprawic dwa &quot;odkrycia&quot; ubiegłorocznego US Open - Blake i Ginepri... ???? ale pewnie skonczy sie jak zwykle - czyli Król Roger. Wsrod pań sytuacja jest troszke inna...czarnym koniem moze byc powracajaca do duzej dyspozycji Martina Hingis. W kazdym badz razie turniej kobiecy nie ma zdecydowanego faworyta.
 
L 0

lelo

Użytkownik
Mysle ze Higgins bo mysle ze jest swietnie przygotowana bo inaczej by nie wracala na kort to wielka zawodniczka i moj ulubiony zawodnik Andy Rodiś choc rozum mowi Federer, Safin moze namieszac bo lubi australian open...a on gra wogole?? bo cos go nie widze ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom