>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Austria EBEL - Erste Bank Eishockey Liga - 2012/2013

Status
Zamknięty.
A 11

ajwa

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej , Austria
Spotkanie : O.Ljubljana - Alba Volan
Typ : 1
Kurs : 2.10
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
HDD Telemach Olimpija Ljubljana – SAPA Fehervar – 1 ( kurs 2.10) – Na 30 października zaplanowano dosyć interesująco się zapowiadające spotkanie w ramach 17 kolejki Austriackiej EBEL pomiędzy ekipami Olimpiji Ljubljana a SAPA Fehervar . Według mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze a kursy są zdecydowanie zawyżone . Obie ekipy jak narazie spisują się dosyć słabo , biorąc pod uwagę że każda w tym sezonie będzie walczyć napewno o awans do fazy play-off . Jak dla mnie dużo większe szanse mają gospodarze . Po bardzo słabym początku sezonu , w ostatnich spotkaniach widać znaczną zwyżkę formy . Na pewno jedną z przyczyn lepszej postawy w ostatnich spotkaniach jest powrót trenera gospodarzy . Był on bowiem przez nie co ponad miesiąc w ciężkim stanie zdrowia po wypadku . Od czasu kiedy Heikki Malkia wrócił do trenowania ekipy , w drużynie coś drgneło i wygrali oni 3 ostatnie spotkania . Liczę także że i w tym spotkaniu przedłużą swoją passę zwycięstw . Na pewno duży wpływ na ich lepszą postawę spowodował transfer do klubu Jana Mursaka – zawodnika Detroit Red Wings , występujący w NHL najczęściej w drugiej lini swojego zespołu . Także postawa Patricka Coulombe w ostatnim czasie jest bardzo obiecująca , co napawa optymizmem przed tym spotkaniem . Goście w ostatnim czasie także spisują się dosyć solidnie , jednak uważam że w tym typowym spotkaniu za sześć punktów górą będą gospodarze .
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Witam
Po dłuższej przerwie postanowiłem coś wyskrobać w EBEL, bardzo ciekawym pojedynkiem będzie mecz pomiędzy Vienna Capitals - EC VSV czyli lidera z wiceliderem. Postanowiłem
postawić na over 5,5. Zespół gości przyjeżdza osłabiony dwoma kluczowymi zawodnikami jakimi są obrońca Gerhard Unterluggauer oraz podstawowy bramkarz Jean-Philippe Lamoureux a jego zmiennik Thomas HÖNECKL z swoją średnią 4,28 sam prawie wypełnia mój overek ???? ...a to nie wszystko bo osłabienia z tyłu swoją drogą ale za to z przodu Villach mają dwóch najlepiej punktujących zawodników EBEL Derek RYAN 26 pkt i John HUGHES 25 pkt a do tego dochodzi Derek DAMON 20pkt oraz ściągnięty z NHL Michael Grabner który w 8 meczach zdobył 10 pkt. A cały zespół w 17 spotkaniach strzelił 75 goli i myślę że choć w bramce(bo bronią po 2 mecze) najlepszy obecnie bramkarz ligi Fabian WEINHANDL z średnią puszczonych 1,72 to na pewno mu coś wcisną.
Vienna Capitals - EC VSV - over 5,5 ✅
kurs: 1,60
bwin
 
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Witam
W EBEL przez najbliższe 7 dni zostanie rozegrane 4 kolejki więc zobaczymy jak drużyny będą forsować tempo w poszczególnych meczach. 14.11 odbędzie się kilka ciekawych spotkań więc postaram sie po troszkę dwa opisać. Pierwszy mecz do analizy biorę pojedynek EC VSV - Graz 99ers wypatrzyłem tu fajny kurs na bramki under 2,5 na gości. W zespole gospodarzy wraca do bramki najlepszy bramkarz ligi Jean-Philippe Lamoureux(śr.puszcz. 2,14 na mecz) gospodarze mieli u siebie bardzo mało bramek straconych do momentu gdy w bramce stanął Honeckl który w 3 meczach puścił 15 goli czyli tyle ile zespół stracił w poprzednich 6 meczach. Natomiast Graz 99ers na 9 spotkań wyjazdowych tylko 3 razy przekroczył granicę 2 goli!!! Dodatkowo zespół opuścił napastnik z NHL Thomas Vanek nie zagra napastnik Moderer oraz podstawowy obrońca 1 piątki Dustin VanBallegooie. W tych osłabieniach upatruję również wygraną gospodarzy po równie dobrym kursie jak również w tym że na przeciw staną najlepiej punktujący zawodnicy ligi opisani w poście wyżej kontra bramkarze gości z średnią 3 bramek puszczonych na mecz

????EC VSV - Graz 99ers - typ: 1 ⛔
kurs:1,70
bwin

EC VSV - Graz 99ers - typ: drużyna 2 under 2,5 reg.time ⛔ 7 strzelili ????
kurs: 1,87
bwin

Kolejnym meczykiem jest EC KAC - HC Znojmo.Zespół gospodarzy ma w swoim składzie olbrzymie braki,poza kadrą jest 11 zawodników a liczy ona 29 zawodników z czego 5 powąchało lodowisko max 4 razy...ogólnie regularnie grających zawodników KAC będzie miało 11 !!! to 2 piątki!! nie zagra prawdopodobnie Sam Gagner z NHL (przeziębienie).W ostatnim meczu Znojmo pokonało KAC 5-0 u siebie. Ja obstawiam tu że goście strzelą min.2 gole bo strzelać ma kto a puszczać również bo z kiepską średnią jest bramkarz KAC Chiodo 3,21 gole na mecz dodatkowo będzie brak zgrania w pomieszanych piątkach gospodarzy.

EC KAC - HC Znojmo - typ: zespół 2 over 2,5 reg.time ⛔ hmmm 1-2
kurs: 1,80
bwin

EC KAC - HC Znojmo - typ: 2 OT ✅
kurs: 2,65
bwin

Dodatkowo 2 takie bez opisu:
Dornbirner - EHC Linz - typ: 2 ✅
kurs: 1,80
bwin

KHL Medvescak Zagrzeb - HDD Olimpija Ljubljana - typ: zwyciężca 1 tercji: Zagrzeb ⛔
kurs: 1,85
bwin
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Co do meczu VSV z Grazerem to takie małe ale, że gospodarze bez kapitana i czołowego obrońcy Gerharda Unterluggauera zaś występ ważnego napastnika Anttiego Pusy stoi pod znakiem zapytania.
Goście niby bez Dustina VanBallegooie i Tomasa Vanka , który wrócił z rodziną do Buffalo, ale i tak zapowiadają walkę o 3 punkty.
 
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Co do meczu VSV z Grazerem to takie małe ale, że gospodarze bez kapitana i czołowego obrońcy Gerharda Unterluggauera zaś występ ważnego napastnika Anttiego Pusy stoi pod znakiem zapytania.
Goście niby bez Dustina VanBallegooie i Tomasa Vanka , który wrócił z rodziną do Buffalo, ale i tak zapowiadają walkę o 3 punkty.
Tak wiem o tych brakach u gospodarzy ale Unterluggauera brakuje od kilku kolejek wiec myślę że mają w miarę już tę wyrwę w obronie załataną o czym świadczą wyniki.
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
KHL Medvescak Zagrzeb vs EC Red Bull Salzburg
Typ: 1
Spotkanie rozgrywane w formule tzw. Ice Fever, czyli na otwartym stadionie. Będzie to już 3 spotkanie Medvescaka w Ice Fever. Medvescak zagra przed 15 000 fanów, podobnie jak w poprzednim meczu z KAC. W poprzednich gospodarze uzyskali wyniki: z Olimpiją Ljubljana 1-4, ale był to pierwszy mecz po przerwie reprezentacyjnej. W drugim meczu nie pozostawili złudzeń KAC Klagenfurt, wygrywając 4-1. W tym meczu grali bardzo dobry hokej, rywal nie miał żadnych szans, strzelając gola dopiero w 3 tercji. Znakomicie broni Kristan, najlepszy bramkarz ligi Erste Bank - EHL. Cała ekipa Medvescaka zagrała dobre zawody i należy się spodziewać, że i dzisiaj gospodarze pokuszą się o 3 pkt. Tym bardziej, że sami gracze wypowiadają się w samych superlatywach o fanach i dopingu 15 tys. gardeł. Należy też zauważyć, że gospodarze to lider ligi. U siebie wygrali 8 z 11 gier, a porażki to 2 z początku ligi i ta ostatnia w listopadzie. Goście to 9 ekipa ligi, grają przeciętnie. Skład dość ciekawy, bo sporo Kanadyjczyków w zespole, Regier (9goli), Duncan (8 goli). To zespół na pewno na papierze o wiele lepszy niż 9 pozycja w lidze, ale wyniki świadczy o czymś innym. Ostatnio przegrali u siebie z Graz. Na wyjazdach strzlili aż 41 goli w 11 grach, jednak przy Kristanie w bramce nie liczyłbym na takie strzelanie gości. Poza tym trener Medvescaka chyba wyciągnął wnioski po porażce w pierwszej rundzie z KAC u siebie 1:2 (karne). Marty Raymond zresztą wykonuje świetną robotę z drużyną Medvescaka. W zespole jest 9 Kanadyjczyków, którzy prowadzą grę zespołu. Stawiam dzisiaj na chorwacki zespół, bo taki event to wielkie wydarzenie w mieście.
 
ph1964 518

ph1964

Użytkownik
Jesteś pewny że to spotkanie jest na otwartym stadionie? Jak dla mnie grają na Arenie Zagreb a to chyba jest zamknięty obiekt.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Innsbruck-Vienna Capitals

over 6.5
@1.75 bet365 ⛔⛔⛔ 0-2 tylko

Innsbruck przegrywa wszystko i traci przy tym masę bramek.Tylko w ostatnich 5 spotkaniach stracili aż 38 goli.
Kilka kolejek temu drużyna Vienny Capitals wygrała w Innsbrucku 8-0.Może w ostatnich meczach VC nie zachwyca,ale dziś z tak słabym rywalem są znowu w stanie ten over sami pokryć.
 
ph1964 518

ph1964

Użytkownik
Znojmo - Klagenfurt
25.11.2012 - 17:30
Typ: Znojmo dnb
Kurs: 1,75
Buk: bet365
Stawka: 5/10

Nie za bardzo rozumiem czym kierują się buki wystawiając takie kursy , chyba tylko grą Klagenfurtu z poprzednich sezonów.Znojmo zajmuje w tabeli piąte miejsce ( 29pkt ) a Klagenfurt jest ósmy ( 28pkt ).Jak widać różnicy w punktach tutaj nie mamy dużej.Jednak Klagenfurt na wyjazdach spisuje sie słabiutko gdzie na jedenaście meczy wygrywa tylko dwa , remisuje trzy i przegrywa aż sześć przy stosunku bramek 28-41.Znojmo natomiast na swoim lodowisku na trzynaście spotkań wygrało siedem , zremisowało trzy i przegrało także trzy przy stosunku bramek 52-39. W tym sezonie grali ze sobą już dwa razy i oba mecze wygrało Znojmo ( 1-2 i 5-0 ).W Znojmo nie zagra Tomas Kominek ( 13 - 0 - 3 ).Natomiast w Klagenfurt dalej szpital.Dzisiaj bez : Thomas Koch ( 17 - 7 - 4 ) , Thomas Hundertpfund ( 18 - 4 - 7 ) , Tyler Spurgeon ( 17 - 6 - 3 ) , Stefan Geier ( 19 - 5 - 2 ) , Raphael Herburger ( 10 - 0 - 2 ) , Mike Siklenka ( 6 - 0 - 1 ) , Herbert Ratz ( 14 - 0 - 1 ) , Patrick Harand ( 16 - 0 - 1 ) , Gregor Hager ( 4 - 0 - 0 ) , Maximilian Isopp ( 12 - 0 - 0 ) , Nikolaus Holzer ( 22- 0 - 0 ).Tutaj znowu mogą być tylko trzy piątki a czwarta to już zawodnicy drugiego planu albo juniorzy.
 
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Witam
Na dzisiaj znalazłem fajny kursik na under 6,5 w meczu Innsbruck-KAC. Pojedynek ostatniej drużyny,która na 14 spotkań u siebie wygrali 1 i to po dogr. z drużyną która na wyjazdach jest tylko lepsza od Innsbruck i Dornbirn i na 13 meczy zdobyła 11 pkt. Faworytem są goście i to oni powinni wywieść kompl. punktów mają w bramce René Swette 3 golkiper ligi więc nie powinni dużo stracić a w sumie u gospodarzy też nie ma za bardzo kto strzelać bo najlepszy 1 atak w 28 meczach zdobył tylko 60 pkt trochę lepiej jest w Kac gdzie najlepsza formacja na 28 meczy ma 82 pkt.. Taktyka gospodarzy na ten mecz ma być bezpieczna gra w defensywie i próby kontr tak w wywiadzie oznajmił Christoph Echtler napastnik gospodarzy. Za under przemawiają również ostatnie 10 h2h 7 razy było under 6,5. Dodatkowo pasowało aby goście wygrali ten mecz jak najmniejszym nakładem sił bo następne mecze mają z drużynami którymi walczą bezpośrednio o awans do play off bo obecnie KAc jest na 8 miejscu i brakuje mu 3 pkt do premiowanych 6 drużyn
HK TWK Innsbruck - EC KAC - typ: under 6,5 reg.time ⛔
kurs:1,87
bwin
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Spotkanie: Innsbruck - Znojmo(-2.5)
Dyscyplina: AUSTRIA: EBEl godz.19:15
Typ: 2
Kurs: 3.00
Bukmacher: sportingbet

Analiza:
Po krótkiej przerwie wracamy znowu na tereny europejskiego hokeja.na dziś wybrałem spotkanie z ligi w Austrii.na własnej tafli ostatnie w tabeli hokeiści Innsbrucka zagrają z drużyną będącą obecnie na miejscu piątym.gospodarze mieli przez chwile okres uniesienia.wygrali dwa spotkania po d rząd i na tym się skończyło.obecnie na koncie cztery porażki z rzędu i nie wróżę im w tym spotkaniu innego rozwiązania jak porażka kolejna.Goście w innej sytuacji.Ostatnie trzy spotkania to ich zwycięstwa.Zarówno na tafli u siebie jak i na wyjeździe.dziś myślę że także jest duża szansa na wygraną.stawiam te spotkanie z handicapem że róznica będzie aż trzema bramkami.Z taką gra jaką prezentuje Znojmo myślę że jest to możliwe.ostatnie spotkanie gospodarze na własnej tafli poprzegrywali minimum trzema bramkami więc dlaczego i dziś tak nie może być.zespoly były na podobnym poziomie jak Znojmo.teraz jeszcze goście są w formie więć dziś myślę że także to udowodnią i rozniosą w pył gospodarzy.
 
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Witam
Pobieram dzisiaj bezpieczniejszy typ na under 6,5 w meczu EC Red Bull Salzburg - EHC LIWEST Black Wings Linz po 1,65. Typ ten argumentuje przed wszystkim osłabieniami obu drużyn w ataku.Drużynę gospodarzy opuścił czołowy napastnik drugi punktujący drużyny Justin Keller(9G ,14A),który przeniósł sie do Wiednia natomiast u gości brakuje dwóch czołowych napastników również drugi punktujący drużyny Pat Leahy(13G, 13A) oraz Rob Hisey (10G, 13A). Ostatnio oglądałem Linz na wyjeździe z Villach w którym to meczu pograłem over 5,5(ale tu nie podawałem) i do 58min było 3-1 dopiero gra 6 na 5 pozwoliła Linz strzelić na 3-2 ale zaraz pózniej gospodarze strzelili do pustej i było 4-2. Jeżeli najlepszy atak ligi nie potrafił u siebie zaaplikować tylu goli to wątpię aby Justin DiBenedetto który jest 32 w punktacji kanadyjskiej ligi a najlepszy punktujący drużyny już bez Kellera napakował dużo bramek. Hokej to gra zespołowa i można powiedzieć że indywidualności nie decydują o meczu ale jak rozbija się w obu zespołach najlepsze ataki i łata niezgranymi zawodnikami to nie można oczekiwać pięknej gry i gradu bramek.
EC Red Bull Salzburg - EHC LIWEST Black Wings Linz typ: under 6,5 reg.time ⛔ 6-4
kurs:1,65
bwin
polecam również pogranie na gości którzy liczą na przełamanie bo w tym sezonie z gospodarzami nie przegrali,jak również nie zanotowali 4 porażek z rzędu.
EC Red Bull Salzburg - EHC LIWEST Black Wings Linz typ: 2 OT ⛔
kurs: 2,25
bwin
 
anzelmo 140,2K

anzelmo

Użytkownik
Spotkanie: Salzburg-Dornbirn
Dyscyplina: AUSTRIA: EBEl 21.12.2012 19:15
Typ: -1.5 Salzburg
Kurs: 1,54
Bukmacher: bet365
Gospodarze w tym sezonie zawodzą jak na razie bardzo niska lokata w tabeli, 9 miejsce z przeciętnym bilansem 31 ( 13 - 4 - 14 ) 116 : 95 - 31 pkt. Goście to jeden z autsajderów 31 ( 5 - 7 - 19 ) 93 : 127 - 21 pkt.Będzie to spotkanie 2 przeciwieństw: 2-go ataku ligi jaki posiada Salzburg kontra jedna z najgorzej broniących zespołów EBEl(tylko HC Innsbruck jest gorszy).Rożnica punktowa pomiędzy obiema ekipami nie duża, bo wynosi tylko 10 pkt ale jakoś jak najbardziej.Gospodarzy stać na granie o najwyższe cele -tabela jest dość spłaszczona zatem bardzo ciekawa do 3-4 miejsca ekipa Salzburg traci 7-9 pkt.Gospodarze maja w tym sezonie troszkę problemów finansowych co odbiło sie na jakości zespołu- forma nie stabilna(przeciętny początek ligi,slaby listopad) .Obie drużyny grały jak na razie ze sobą dwa razy u siebie dość pewna wygrana Salzburga 4-1 na wyjeździe porażka po dogrywce 3-2.Forma ostatnich 5 spotkań zdecydowanie na plus dla dzisiejszych gospodarzy, którzy przegrali z liderem z Vienny po bardzo zaciętym meczu 4-2 oraz po dogrywce 4-3 z HC Znojemští Orli. 3 spotkania wygrane z zespołami przeciętnymi, goście 4 porażki plus 1 zwycięstwo po dogrywce u siebie. Dość wyrównany mecz z drużyna niedźwiedzi z Zagrzebia przegrany 2-4. W meczach obu zespołów pada ostatnio sporo bramek, myślę ze gospodarze wygrają ten mecz dość pewnie. Zdecydowanie postawia na atak- strzelają u siebie sporo bramek pokazując różnice po miedzy drożynami na swoja korzyść. Limit słabych występów i wpadek został juz mam nadzieje wyczerpany.
 
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Witam
Chciałem dzisiaj podać info, że do końca rundy zasadniczej pozostało 7 kolejek. Pewne miejsce w play off ma pierwsze 6 drużyn pozostałe drużyny z miejsc 7-12 walczy w drugiej rundzie o dwa miejsca dające awans do pierwszej szóstki,która między czasie gra w drugiej rundzie o miejsca do rozstawienia. Na dzień dzisiejszy Vienne i Medvescak Zagreb brakuje dwóch zwycięstw aby być pewnym pierwszej szóstki natomiast ostatnie dwie Innsbruck oraz Dornbirn nie mają już szans w tej fazie awansować ale i w następnej będzie ciężko. Ale za to między miejscem 3 a 9 jest tylko 5 punktów różnicy więc będzie ciekawie.
 
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Witam
Jak już wyżej pisałem rozpoczęła się walka o miejsce gwarantowane w play-off.Dzisiaj rozegrany zostanie pierwszy z 3 meczy na otwartym stadionie, w tej kolejce pomiędzy Olimpia Ljubljiana - Villacher, na pewno będzie to ciekawe widowisko w którym stawiałbym na gospodarzy(gdyby grali w hali) ale w tych warunkach wole nie ryzykować i spokojnie pooglądać i spróbować w następnych pojedynkach. Natomiast na dzisiaj wybrałem pojedynek Graz 99ers - HC Znojmo kursy od wczoraj lecą ale można złapać jeszcze po 1.80 na zwycięstwo gospodarzy.Głównym argumentem są osłabienia, drużyna gospodarzy praktycznie bez absencji natomiast goście bez kilku podstawowych zawodników:Lubomir Stach 2G 15A junior Petr Beránek 2G 6A Jakub Stehlik 1G 3A Kim Strömberg 14G 11A Jiri Beroun 4G 7A. Wszyscy Ci zawodnicy na 37 kolejek rozegrali każdy ponad 30 spotkań więc jest to poważne osłabienie. Dodatkowym argumentem jest H2H gdzie Graz nie przegrało żadnego spotkania z Znojmo i wygrało wszystkie 9 spotkania dotychczas rozegrane czy to u siebie czy na wyjeździe. Wiem że kiedyś musi byc przełamanie ale uważam że nie w tym momencie i z takim składem dodatkowo na wyjeździe.Graz obecnie jest 4 i ma 46 pkt a Znojmo zajmuje ostatnie premiowane do play off 6 miejsce z 42 pkt.
Graz 99ers - HC Znojmo - typ: 1 60&#39; ⛔ 1-2 po karnych
kurs:1,80
expekt
 
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Witam
Dzisiaj rozegrany zostanie tylko jeden pojedynek w EBEL zaległy mecz pomiędzy Olimpija Ljubliana - KAC Klagenfut a zarazem ostatni z trzech meczy na otwartym stadionie gospodarzy. Dwa poprzednie pojedynki wygrali z Villach 5-4 po dogrywce i Medvescak Zagreb 8-4 i tym argumentuję swój typ na ponowne zwycięstwo. KAC w swojej historii 2 razy zagrał na otwartym stadionie i w obu poniósł porażki 2010r w Villach 3-1 oraz rok temu w Zagrzebiu 3-0. Dodatkowym argumentem jest również pogoń za pierwszą 6 która gwarantuje grę w play off a brakuje im do niej 5 pkt tyle samo brakuje im do KAC ale oni są na 7 miejscu z gorszym stosunkiem bramek.Jedynym problemem jaki mnie martwi to ten że zespół gospodarzy opuścił już Mursak najlepszy zawodnik gospodarzy i jeden z najlepszych w lidze wrócił do NHL bo lockout się skończył. Ale już w ostatnim meczu trener wstawił za niego do 1 ataku Kevina DeVergilio co było strzałem w 10 bo chłopak strzelił 3 gole!!!.Zespół gości po zmianie trenera jest również na fali odnieśli 4 kolejne zwycięstwa w tym jedno po dogrywce(ale też za dwa punkty więc lepiej puścić zakład z OT) więc mozna spodziewać się dobrego widowiska ale ja obstawiam że 1 tercje wygrają gospodarze bo chwile czasu zajmie niczym goście się zaaklimatyzują ????

Olimpija Ljubliana - KAC Klagenfut - typ: 1 w 1 tercji ✅ 1:0 pierwsza tercja
kurs: 2,70
bwin
oraz
Olimpija Ljubliana - KAC Klagenfut - typ: 1zOT ⛔ 2-4
kurs: 1,83
bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
HokejAustria EBEL 11.01.2013. godz. 19.15
Spotkanie: Villach - Salzburg - wynik 2:0 ⛔
Typ: over 5.5
Kurs: 1.62
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Walka o pozycję w pierwszej szóstce oznaczające po fazie zasadniczej grę w etapie zwycięzców niezwykle zacięta 10 zespól ma tylko stratę 8 punktów do trzeciego miejsca. Ten pojedynek jest właśnie walką o tę pozycje.
Villach aktualnie zajmuje trzecią pozycję w dorobku 49 punktów. Po 39 kolejkach mogą się pochwalić najlepszą ofensywą w lidze 152 bramki strzelone po stronie strat też pokaźna ilość 123 co razem daje nam średnią 7.1 (druga w lidze). Ten ofensywny hokej prezentują głównie u siebie 87 bramki strzelone przy 54 straconych daje nam już najwyższą średnią 7.4. Co istotne mimo tak ofensywnego hokeja u siebie radzą sobie świetnie 14 zwycięstw przy 5 porażkach.
Salzburg w tym sezonie troszeczkę zawodzi, jak na razie nie ma ich w czołowej szóstce. Zajmują ósmą pozycję z 43 punktami, strata do szóstego Graz do 4 oczka. Podobnie jak gospodarze wyróżniają się w lidze świetną ofensywą tylko jedna bramka mniej zdobyta od Villach. Po stronie strat 110 bramek, co w sumie również daje wysoką średnią 6.7. Na wyjazdach bilans ujemny 7 zwycięstw i 12 porażek, bramki niemal po równo 61:59 – średnia 6.3.
Dwie ekipy ze zdecydowanie najlepszymi ofensywami w lidze, preferujący ofensywny i radosny hokej. Ostatnie pięć spotkań na tafli Villach to zawsze pokrywana linia 5.5 a od 2008 roku tylko raz nie pokryli takiej linii. W tym sezonie trzy pojedynki już między ekipami dwa zwycięstwa Villach 4:3 i 4:1 jedno Salzburga 6:2. Nie ma co bramki tutaj powinny znowu być.
 
anzelmo 140,2K

anzelmo

Użytkownik
Spotkanie: Dornbirn - Klagenfurt
Dyscyplina: AUSTRIA: EBEl 11.1.2013 19:15
Typ: Klagenfurt
Kurs: 1,67
Bukmacher: SportingBet
Po wczorajszej wpadce w seria a dzisiaj zaglądam na lodowiska ebel, mam nadzieje ze wpadki nie będzie.Jest to bardzo ważne spotkanie dla gości i całej ligi.Sytuacja w tabeli jest bardzo ciekawa -sporo drużyn walczy jeszcze o jak najlepsze miejsca w play off.Goście ostatnio sa w bardzo wysokiej formie, od 6 spotkań nie pokonani w tym jedno zwycięstwo po dogrywce. Ostatnio bardzo dobrze wygląda ich gra w defensywie mało straconych bramek średnio 1 bramka na mecz.Jak na razie miejsce 4 z szansami na 3 pozycje, ale za ich plecami co najmniej 3-4 zespoły walczące o podobne cele i jak najlepsze miejsce na koniec sezonu. Klagenfurt ma średni bilans na wyjeździe 19 ( 4 - 5 - 10 ) 53 : 66 - 17 pkt i bardzo ciekawa historie spotkań z dzisiejszym rywalem.Dlatego kursy na to spotkanie wyglądają ciekawie jak na razie grały oba zespoły ze soba 3 razy i mieliśmy każdy możliwy wynik czyli remis w Dornbirn 5-5 i zwycięstwo Klagenfurtu u siebie 4-2 i porażka 1-4. W sumie w tych spotkania Klagenfurt jest lepszy i prowadzi 2-1 liczę ze goście zrehabilitują sie za ostatni ich mecz i blamaż u siebie z jedna z najsłabszych drużyn ligi.Dornbirn 3 porażki z rzędu bilans u siebie 19 ( 3 - 6 - 10 ) 62 : 76 - 16 pkt szalu nie ma liczę na pełna mobilizacje w szeregach gości i zwycięstwo w regulaminowym czasie gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,Austria
Spotkanie: Medvescak Zagreb(-4.5) - Innsbruck
Typ: 1
Kurs: 2.80
Bukmacher: Pinnacle
13.01.2013 17:30
Analiza:
Jedno z wielu spotkań rozgrywanych dziś na taflach austriackich.Typ dość odważny ale jak widac po graczach gości nie idzie im ten sezon zupełnie.Mają spotkania w których nie dostają batów ale i wiele zdarza się że przegrywają nawet dziewięcioma bramkami.Dziś zagreb gra u sibie wieć własna tafla i kibice pomoga im napykać bramek przeciwnikom.Myślę że są w stanie strzelić nawet pięć nie tracąc przy tym żadnej.Faworytem są murowanym więc dziś powinni pokazać kunszt strzelecki i rozbić w pył gości.To nie jest ich sezon i te spotkanie znowu zaliczą do bardzo nieudanych.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Alba Volan - Medvescak Zagreb

Fehervar nie co obniżył loty, do nie dawna u siebie byli mocni, w ostatnim czasie jednak łatwo punkty wywieźli stąd Znojmo czy Ljubljana. Z Medvescakiem też im się ostatnio nie wiedzie. Ten jednak w ostatnich 9 spotkaniach wyjazdowych przegrał aż 6 wygrywając jedynie z bardzo przeciętnym Znojmem i Dornbirnem. Szansa więc na przełamanie serii 3 kolejnych porażek gospodarzy w hali Gabora Ocskaya z Medvescakiem. Alba bez obrońców Juraja Durcy i Viktora Tokajia. Ten drugi w formie z sezonu 2010/11 na pewno by się przydał. Goście bez Alana Letanga i Geoffa Waugha. Zabraknie więc 2 podstawowych obrońców a to z pewnością nie ułatwia sprawy Raymondowi, wszak jego zespół w ostatnim czasie pozwolił wbić sobie w jednym meczu 11 bramek z VSV czy 8 w Ljubljanie. Niby jedna z lepszych defensyw w lidze a wyniki słabe, delikatnie mówiąc. Alba z tego co widzę pożegnała się dziś z Balazsem Ladanyiem jednym z bardziej produktywnych napastników. Biorąc pod uwagę ostatnią dyspozycję obu zespołów powinien to być wyrównany mecz, własna hala po strony Alby i ja skłaniam się ku typowi na Węgrów.

Alba Volan ML 2,00

Olimpia Ljubljana - Salzburg tutaj typ już na sucho Olimpia ML po 2,35 myślę warte ryzyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom