>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Austria Puchar 04-04-2006

Status
Zamknięty.
damian77 34

damian77

Forum VIP
Mattersburg - Rapid Wien 2 @ 2.25 BAH
Ten typ jest zasugerowny przez kurs. Jest to mecz w Pucharze Austrii w ćwierćfinale, pomiędzy SV Mattersburg vs. Rapid Wien (1: 3.00 – X: 3.10 – 2: 2.25). Mecz o awans i Matersburg broni sie przed spadkiem, a Rapid w tym roku chce uratwac honor i zdobyc chociaz puchar Austrii i dzieki temu pucharowi beda mogli zagrac w pucharach.
Jest tez jeszcze jeden wazny powod, ze mozna grac na Rapid, ktory zagra na stadionie w Mattersburgu - Pappelstadion. Mattersburg jest &quot;przyjacielem&quot; Rapidu i wszyscy kibice beda takze po stronie Rapidu wiec sytuacja bedzie wygladac tak jak na neutralnym boisku.
Rapid zagra bez 4 zawodnikow: Radek Bejbl, Andreas Dober, Matthias Dollinger i Martin Hiden.
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Kapfenberg - Austria Wien 2 @ 1.50 BAH
Kolejny ćwierćfinał w pucharze Austrii rozegra sie pomiedzy Kapfenbergiem, a Austria Magna Wiedeń. Oba zespoly nie zagraly dobrze w swoich ostatnich spotkaniach. Austria ostatnio zagrala slabo u siebie z Admira Wacker gdzie bylo 4-4.
Tym razem postawil bym jednak na nich poniewaz beda mogli sie odegrac za slabe spotkanie.
Kapfenberg jest slaba druzyna, ktora w drugiej lidze jest u dolu tabeli.
Z drugiej strony Austria ma nadal dwa pkt. przewagi nad Salzburgiem i za nie dlugo bedzie mecz pomiedzy tmi zespolami o mistrzostwo. Ale puchary maja swoja wlasna &quot;adrenaline&quot; i tutaj Austria powalczy.Nie boje sie postawic na awans Austrii, ale w regulamonowym czasie gry moze pasc remis. Tak samo bylo w meczu 1/16 gdzie Rapid mi zepsol kupon jak zremisowal w regulaminowym czasie z Austria Lustenau.
ALe teraz jestem jednak bardziej pewny niz wczesniej i postawie na Austrie jestem z nimi.
W zespole Austrii W. nie zagraja: Tokic, Dospel, Antonsson i Vachousek, ale i tak Austria ma lepszych zawodnikow niz Kapfensberg. I dlatego postawie na zespol z Wiednia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom