>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Automatyczne wystawianie kursu.

nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
Cześć, zwracam się z prośbą do bardziej zaawansowanych forumowiczów.
Otóż poszukuję poradnika, który pokazałby jak w programie betangel ustawić automatyczne wystawianie kursu.

Np. Kurs spada do 1.05 a program automatycznie wystawia mój back na kurs 1.06 itp.

Problem był już poruszany na forum, ale nie znalazłem nigdzie dokładnego poradnika, może po prostu źle szukałem????, dlatego proszę o wyrozumiałość ????

I liczę na szybki odzew ????
 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
Żeby nie zaśmiecać forum, zapytam tutaj.
Szukam strony na której wyścigi konne są online w czasie jak najbardziej zbliżonym do rzeczywistego. słyszałem że RacingUK jest ok, ale nie moge nigdzie znaleźć konkretnych opinii na temat jego działania i opóźnienia.

Ktoś, coś?
 
L 10

lostdesperado

Użytkownik
Żeby nie zaśmiecać forum, zapytam tutaj.
Szukam strony na której wyścigi konne są online w czasie jak najbardziej zbliżonym do rzeczywistego. słyszałem że RacingUK jest ok, ale nie moge nigdzie znaleźć konkretnych opinii na temat jego działania i opóźnienia.
Ktoś, coś?
Chodzi Ci o transmisję wyścigów konnych tak?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Żeby nie zaśmiecać forum, zapytam tutaj.
Szukam strony na której wyścigi konne są online w czasie jak najbardziej zbliżonym do rzeczywistego. słyszałem że RacingUK jest ok, ale nie moge nigdzie znaleźć konkretnych opinii na temat jego działania i opóźnienia.
Piszesz że nie chcesz zaśmiecać forum a jednak to przecież robisz, bo ten wątek o programach bukmacherskich to moim zdaniem ostatnie miejsce na zadanie takiego pytania.
Bowiem masz na forum ten o wyścigach:
http://forum.bukmacherskie.com/f206/wyscigi-konne-78238.html
 
Do góry Bottom