>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

AutoMobilClub

Status
Zamknięty.
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Chodziło mi o auto ekonomiczne które mało pali. Aut z osiagami dobrymi w takiej cenie się nie znajdzie ;)

No to już mam na uwadze Golfa i Honde Civic. Może ktos jeszcze jakieś doradzi??

Aha i jeszcze jedno tak na przyszłość. Jeżeli się zarejestruje samochód i później zmieni coś wizualnie lub pod maską to trzeba zgłaszać to gdzieś do urzędu gdzie się rejestruje że się zmieniło czy oni wyglądu nie biorą pod uwage??
Wiadomo że jak ma mało palić to idzie to zazwyczaj proporcjonalnie z pojemnością silnika ???? To moge jeszcze dodać Clio, Micre, Saxo. Teoretycznie można kupić auto z sekwencją bo gaz niby tańszy ale to tez troche złudne bo auto będzie droższe w eksploatacji, spali więcej gazu, spadną osiągi a na dodatek na stacjach oszukują ????
A jeżeli chodzi o zmiany to też zależy jakie, jak niewielkie to pewnie nie trzeba zgłaszać ale jak już sie np zakłada sekwencje to już pewnie trzeba.
Volvo S40 za 5k ? gdzie takie są ? ????
Pierwsze roczniki 12-13letnie czyli te stare Volvo powinny chyba być w takich cenach :p tyle że nawet jak sie czasem po giełdzie przejdzie to bardzo rzadko ludzie to sprzedają bo dobrych auto tak szubko sie nie pozbywa ????
bierz Lanosa. wygodne, dużo nie pali, tanie części a i jakoś w miare sie prezentuje.
No własnie Lanos słynie z tego że pali jak smok ???? Dlatego bardzo często mają one pozakładany gaz.. a pomimo to i tak sa popularne w Polsce :p
 
S 11

support75

Użytkownik
do 5 tys. to polecam espero. gazu wezmie Ci jakies 12-13 litrow.
10-12 latek, znajdziesz od pierwszego wlasciciela.
czesci tanie.

no ale jak nie chcesz czegos dla &quot;ludzi&quot; (tj czegos rozsadnego za te pieniadze) to golf II 20 letni czeka...
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Jeżeli chodzi o małe ekonomiczne autko to polecam Renault Twingo, użytkuje go od stycznia i spisuje się bardzo dobrze, nie jest takie małe jak się wydaje z zewnątrz no i mimo małej pojemności silnika 1,2 daje rade ???? . Rocznik 97&#39; czyli 12 latek ma i odkąd jeżdżę to nic się jeszcze nie zepsuło. Jak coś to jest na sprzedaż , trzeba się przesiąść na coś większego ;) cenowo do 5 tyś.
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
To jeszcze jedno pytanie. Opłaca się kupować samochody w komisach czy lepiej od ludzi z ogłoszenia np. z gazety lub allegro??
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Kupno używanego samochodu to zawsze loteria. Na giełdach itp pełno jest handlarzy którzy trudnią się sprzedażna aut wiec muszą na tym zarobić, a co za tym idzie zawsze bedą mówić że od pierwszego właściciela ( chociaż papiery &quot;niestety&quot; zaginęły ) i ile to oni ostatnio wymienili części. Od właściciela zawsze lepiej bo sprzedaje bo kupuje nowe czy coś takiego a nie koniecznie chce zrobić. Ale reguły tutaj nie ma żadnej :p
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Najlepiej to jeżeli masz jakiegoś eksperta znajomego co się w tym trudni... Jedziesz z Nim, sprawdza co może, wie gdzie haczyki są i jeżeli autko jest pewne to bierzesz... Potem flache najwyżej stawiasz i po sprawie... Lepiej chyba na to wydać jak na niekończące się wydatki związane z naprawą czy częściami... Jak na razie sposób nieomylny i autko taty sprawdza się bez zarzutu, a jest z komisu.
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Najlepiej to jeżeli masz jakiegoś eksperta znajomego co się w tym trudni... Jedziesz z Nim, sprawdza co może, wie gdzie haczyki są i jeżeli autko jest pewne to bierzesz... Potem flache najwyżej stawiasz i po sprawie... Lepiej chyba na to wydać jak na niekończące się wydatki związane z naprawą czy częściami... Jak na razie sposób nieomylny i autko taty sprawdza się bez zarzutu, a jest z komisu.
I dokładnie tak zrobie. Poszukam ofert w gazetach lub na allegro a później ze znajomym ekspertem przejade sie i wybiore najlepsze.
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
No i stało sie punciak 1.1 KAT koloru czarnego jest mój. Na początek wystarczy choć z czasem pewnie będzie się wydawać że przydałoby się więcej koni. ;)
A co do golfa to każdy nie wiem czemu mi odradzał go. Dosłownie każdy mówił żeby nie kupowac golfa III bo to szajs. ;)
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
ten samochód kojarzy mi sie z pseudo kozakami
podchodzisz do tego tematu stereotypowo.. a jednak nalezaloby podejsc do kazdego indywidualnie.. stereotypowo wszyscy co jezdza golfami II i III to takze wiesniaki i kozaki? no chyba nie.. :spokodfhgfh:
 
malibu 138

malibu

Użytkownik
Adi spoko,ja jeżdżę bmw i też się przyzwyczaiłem do stereotypów.Ludzie zawsze będą obrażać młodych kierowców w sportowych autach.A bmw??już nie raz słyszałem ze jestem złodziejem.Ale ja po prostu lubię tą markę i jeżdżę już trzecią bmką ???? Pozdrawiam.A z ostatniego zdjęcia wyczaiłem że masz fajną kosiarkę ???? ????
 
kamilo100 0

kamilo100

Użytkownik
Ja tam kupiłem sobie Forda Escord 1,3 benzyna+gaz.. I nie narzekam, okazja była to kupiłem, dużo nie dałem bo nie całe 2tyś, ale mi to na początek wystarcza, prawko mam dopiero pół roku... ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom