>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Azjatycka suma goli

M 0

mikesyney

Użytkownik
Witam,

kiedyś pisałałem w tym dziale o azjatyckiej sumie goli i nie otrzymałem jasnej odpowiedzi. Napisalem do supportu w tej sprawie:

Witam,

chciałbym się zapytać jak zostanie rozliczony zakład akumulacyjny na
&#39;dodatkową liczę goli under/over goli), powiedzmy:

Zakład &#39;powyżej 1, 1.5 gola&#39;, połączony z takim samym zakładem na inny mecz (też powyżej 1, 1.5 gola), zakładając że pierwszy mecz zakończył się 1-0, a drugi mecz 1-1. Czyli pierwszy mecz, połowa stawki powinna zostać zwrócona, a druga połowa przegrana, a ten drugi zakład jest cały wygrany. Rodzi się pytanie, w jaki sposób taki akumulacyjny zakład zostanie rozliczony? zakładając, że postawiłem 10zł. Z góry dziękuje za pomoc,
otrzymałem taką oto odpowiedź:
W przypadku, który Pan opisał stawka jest rozdzielona jakby na 4
zakłady.

Zakład &#39;powyżej 1, 1.5 gola&#39; przy wyniku 1-0 połowa jest zwracana, czyli
rozliczona po kursie 1, druga połowa jest przegrana.

Zakład powyżej 1, 1.5 gola przy wyniku 1-1 jest wygrany, czyli w
zależności od kursu dostaje Pan odpowiednią wysokośc wygranej.
W zawiązku z tym, mam do Was pytanie, ponieważ nie do końca rozumiem:

Wprowadźmy zatem kursy.

Mecz I,&#39;powyżej 1, 1.5 gola&#39; kurs: 1,15
Mecz II,&#39;powyżej 1, 1.5 gola&#39; kurs: 1,15
Połączone zakłady dają nam razem kurs: 1,32
Stawka na ten zakład: 10zł

W przypadku, gdy w obu meczach padnie 2 lub więcej goli, cały zakład
wygrywa, czyli wygrana: (10 * 1,32)=13,2; zysk: 3,2.

Teraz zakładając, że w meczu I padł 1 gol, a w meczu II padły 2 gole.
Pamiętajmy, że jest zakład połączony. Jak w takim przypadku będzie
wyglądać wygrana zakładając powyższe kursy i stawkę? zakład będzie rozliczony: 1,15 * 5zł = 5,75zł?; zysk: 0,75zł?
2,5 zł zwrot,
2,5 zł przegrana

Z góry dziękuję za pomoc,
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Postaram się to rozpisać. Masz 4 zdarzenia opisane niżej.
Mecz I:
Zdarzenie A : powyżej 1 gola
Zdarzenie B : powyżej 1,5 gola
Mecz II
Zdarzenie C: powyżej 1 gola (dostajesz zwrot stawki, a nie stawka*kurs - padła jedna bramka)
Zdarzenie D: powyżej 1,5 gola
Kupon który wysłałeś można zapisać następująco:
(A+B)(C+D) czyli AC+AD+BC+BD
Stawiasz 10 zł więc na każdy z zakładów AC, AD, BC, BD przypada stawka 2,5 zł.
Wygrane są zdarzenia A, B, C (za C dostajesz zwrot stawki, ponieważ padła dokładnie jedna bramka) więc wygrane są kupony AC, BC.
AC = 1,15 * 1 * 2,5 = 2,875
BC = 1,15 * 1 * 2,5 = 2,875
AC + BC = 5,75
1,15 to kurs wygranych zdarzeń A oraz B, 1 to zwrot stawki ze zdarzenie C.
Czyli łącznie dostaniesz: 5,75

Mam nadzieję, że wiesz o co chodzi :)
 
N 0

niepokorny

Użytkownik
Grajac handicap -1 gdy moja druzyna wygra jedna bramka jest zwrot czy przegrana ? Tyle gram a jakos nigdy nie gralem pelnych handicapow i nie wiem nawet jak to jest
 
N 0

niepokorny

Użytkownik
zwrot ...... !
pytanie sie wzielo dlatego tez bo jedna osoba juz mnie zapewniala ze jest przegrana w takim przypadku
Na betfair cos takiego mi odpisali:
Jeżeli obstawi Pan zakład Bayern -1.0 &#39;Wygra&#39;, a mecz zakończy się jednobramkowm zwycięstwem Bayernu wtedy po zastosowaniu handicapu będzie &#39;tak jakby remis&#39; czyli Bayern nie wygrał czyli Pański zakład jest przegrany
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Sprawa jest prosta. Jeżeli przy handicapie DrużynaX(-1) masz możliwość postawienia remisu, to w wypadku wygrania twojej drużyny jedną bramką przegrywasz zakład
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Zakłady są zawierane na regularny czas gry ( łącznie z tzw. injury time ) .
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
azjatycka suma goli powyżej 1.5,2
Jak to rozumieć?
Tak jakby stawiasz połowę zakładu na over 1,5 gola, a 2 połowę na over 2 gole. W przypadku 2 goli wygrywasz zakład postawiony na over 1,5 a za over 2 masz zwrot. 3 i więcej goli wygrywasz oba zakłady.

Np. 50zł stawiasz na over 1.5,2 czyli 25 idzie na over 1,5 a kolejne 25 na over 2 ;)
 
X 0

xmen1112

Użytkownik
Witam ja mam pytanie dotyczące azjatyckiej sumy goli a mianowicie poniżej 0.5 , 1. Oczywiście jeżeli padnie 2 gole wygrywam. Ale konkretnie chodzi o rozliczenie w przypadku strzelenia tylko 1 bramki w 1 połowie. Dajmy na to mamy kurs 1.5 i stawkę 40 zł. jaką część wygram a jaką przegram. pozdrawiam
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Żeby nie zakładać nowego tematu zapytam tu. Jak to jest z Azjatycką sumą goli live ? Trwa sobie taki meczyk piłkarski :
Dandenong Thunder 0:2 Avondale i jest &#39;75 minuta spotkania. Do tego jest taka oferta :

- Jeśli postawiłbym over 2,5 w tym spotkaniu, a mecz zakończyłby się wynikiem 2:0 to zostanie mi stawka zwrócona czy zakład zostanie przegrany? - Nie chce obstawiać w ciemno by sie przekonać więc wole zapytać..
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
- Jeśli postawiłbym over 2,5 w tym spotkaniu, a mecz zakończyłby się wynikiem 2:0 to zostanie mi stawka zwrócona czy zakład zostanie przegrany? - Nie chce obstawiać w ciemno by sie przekonać więc wole zapytać..
Zakład zostanie przegrany.
 
Do góry Bottom