>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Azjatycka zmienna by KozimTSW

kozimtsw 0

kozimtsw

Użytkownik
Witam wszystkich bardzo serdecznie!
W tle świątecznej krzątaniny, postanowiłem założyć mój pierwszy temat w owym dziale i podzielić się z Wami pomysłem, którego analizuję/próbuję od pewnego czasu. Tytułem wstępu napomnę, że w „branży” przesiaduję już prawie 10 lat z małymi przerwami, jednakże z bilansem charakterystycznym dla sporej większości graczy. Próbowałem wielu systemów, założeń, aczkolwiek wszystkie zazwyczaj kończyły w otchłani. Czasami przez wadliwość samego systemu, a czasami przez brak cierpliwości/chłodnej głowy. Chciałbym Wam zaprezentować mój pomysł na system, spróbować przetestować/wdrożyć go tutaj, bo dzięki tematowi wierzę, że będę w stanie trzymać się obranego planu, trzymać się zasad i nie tracić głowy.
System nazwę &quot;Azjatycka zmienna&quot;, rozczaruję co niektórych, nie wymyśliłem niczego całkiem nowego, jest to po prostu połączenie słynnego: challenga(np.piętnastka), +50%/double/ all in, ale z typami nastawionymi na zmiany linii i graniu ich niższych/wyższych odpowiedników,

Dobrze, może troszkę wyjaśnię to, co powyżej napisałem.
1. Cel : budżet początkowy 20 złotych, budżet końcowy około 400 złotych.
2. Liczba kuponów: 10, średni kurs potrzebny do osiągnięcia celu: 1,62.
3. Po trzecim, szóstym i dziewiątym kroku odkładamy po 20 złotych.
4. Liczba spotkań na kuponach: od 3 do 5.
5. Rodzaje typów over/under, strzeli bramkę, double chance, 1x2.
Tak teoretycznie wygląda droga do celu:


Teraz najważniejsze:
Typy będę dobierał na bazie obserwacji rynków azjatyckich. Przyglądam się tylko meczom, gdzie zmieniono linię. Najbardziej interesuje mnie rynek under/over.
Dla przykładu: Juventus – Roma (1:0) linia początkowa wystawiona przez bukmachera 2.75, zmieniona na 2.5. Typ: under 3.5 1.34, under 4.5 1.12. Następny mecz Genk – Kortrjik (2:3), linia zmienona z 2.75 na 3. Typ: over 1.5 1.19. (staram się overować w ligach overych i analogicznie underować w ligach underowych.)
Taki sam mechanizm działa na rynkach 1x2, które też będę grał.
Typ sposobem wyszukuję 3-5 meczów, tworzę kupon i gram. (kurs około 1,62)
Zdaję sobie sprawę jak mało wartościowe są takie kursy, zdaję sobie sprawę jak loteryjny jest rynek under/over, ale chciałbym przeprowadzić poniżej testy i ocenić na przestrzeni czasu czy to ma sens, czy nie. Jeżeli najdą mnie jakieś przemyślenia, będę je na bieżąco podczepiał pod temat, jeżeli po pewnym czasie uznam, że to nie ma sensu – zrezygnuję z czystym sumieniem, że podjąłem walkę. Na chwilę obecną mogę powiedzieć, że idzie mi średnio, ale to za sprawą częstych odstępów od reguł. (zagranie większej ilości meczów, zagranie innego rynku, zagranie na siłę, gdy linie stoją w miejscu).
Dlatego też zakładam temat, (jeżeli powinien znaleźć się w dziale kupony proszę o przeniesienie), po to aby zmobilizować się do trzymania się zasad i podzielić się z Wami pomysłem, otrzymując przy okazji też kilka porad. Jeszcze dziś, albo jutro z rana podam pierwszy kupon.

Ze świątecznymi pozdrowieniami
KozimTSW
 
kozimtsw 0

kozimtsw

Użytkownik
Santutxu FC - Sociedad Cultural Deportiva Durango
Poniżej 3.5 bramki 1,14
FC Groningen - Sparta Rotterdam
Powyżej 1.5 bramki 1,16
Ajax Amsterdam - Willem II Tilburg
Ajax Amsterdam 1,10
Feyenoord Rotterdam - Roda Kerkrade
Powyżej 1.5 bramki 1,09
Galatasaray Istambuł - Goztepespor
Powyżej 1.5 bramki 1,10
ako. 1.74
20 --&gt; 30.74
 
kozimtsw 0

kozimtsw

Użytkownik
Santutxu FC - Sociedad Cultural Deportiva Durango
Poniżej 3.5 bramki 1,14 0:3✅
FC Groningen - Sparta Rotterdam
Powyżej 1.5 bramki 1,16 4:0✅
Ajax Amsterdam - Willem II Tilburg
Ajax Amsterdam 1,10 3:1✅
Feyenoord Rotterdam - Roda Kerkrade
Powyżej 1.5 bramki 1,09 5:1✅
Galatasaray Istambuł - Goztepespor
Powyżej 1.5 bramki 1,10 3:1✅
ako. 1.74
20 --&gt; 30.74
Krok 1 z 10 ✅
Pierwszy krok na plus, wczoraj z braku chęci i ubogiej oferty nie było kuponu, dzisiaj spróbujemy ugrać coś takiego:
FC Dundee - Celtic Glasgow
powyżej 1.5 bramki 1,14
FC Brugge - Royal Mouscron
powyżej 1.5 bramki 1,10
Blyth Spartans - Spennymoor Town
powyżej 1.5 bramki 1,12
Bradford City - Peterborough United
powyżej 1.5 bramki 1,18
ako 1.65
30.74 --&gt; 44.76
Wszystkie overy zagrane na podstawie ruchów linii na tychże rynkach. Może później, albo jutro napiszę jeszcze jakiś komentarz/wnioski odnośnie pierwszego kuponu.
A teraz wracamy do rodzinnego stołu, pozdrawiam!
 
kozimtsw 0

kozimtsw

Użytkownik
Drugi krok również na plus! Udało się podwoić budżet, zagramy dzisiaj jeszcze jeden kupon, bardzo ważny ponieważ pozwoli Nam odłożyć 20 złotych do banku, aby na wypadek wpadki nie być stratnym.
Pisze z telefonu, później zedytuje post i zrobię porządek.
Kupon 3
Liverpool win
Brentford - Aston Villa over 1.5
Lazio - Fiorentina over 1.5
Galatasaray - Bcaspor over 1.5
Ako 1.80
44.76--&gt;71. 10
Edit: dorzucam jeszcze Galatasaray na kupon.
 
kozimtsw 0

kozimtsw

Użytkownik
  1. 20.00 --&gt; 30.74 ✅
  2. 30.74 --&gt; 44.76 ✅
  3. 44.76 --&gt; 71.10 ⛔

I niestety, na kroku 3 polegliśmy. W meczu LAZIO - FIORENTINA 1:0 (bramka w 6 minucie) zabrakło troszkę szczęścia. Dlaczego? na godzinę przed meczem linie na rynku under/over zaczęły spadać z 3.00 na 2.75, na co nie mogłem zareagować, ponieważ kupon był już zagrany. U niektórych bukmacherów dostrzegłem wahania na rynku AH, z -0,5 na - 0,75 ku gospodarzom. Tym samym przed meczem więcej wskazywało na 1x niż over, ale tę uwagę zostawię sobie na przyszłość.
Na chwilę obecną nie planuję zmian w sposobie dobierania meczów. Dziś podejmiemy próbę numer 2. Cel? Dotrzeć do kroku 3 w celu odrobienia strat i zanotowania zysku.
Aktualny bilans: ⛔20 złotych.
Jeżeli przekroczy on 200 złotych (10 prób), automatycznie odpuszczę sobie taką grę i zajmę się łapaniem motyli. ???? Dziś oferta nie jest ogromna, ale myślę, że coś wykombinujemy.
 
kozimtsw 0

kozimtsw

Użytkownik
Próba numer 2, krok 1
HC Traktor Czelabińsk - Lokomotiw Jarosław under 6.5
L. Scale Industry - Xinjiang Tigers zwycięzca 1
Newcastle United - Manchester City over 1,5
Parma Calcio 1913 S.r.l. - Spezia Calcio under 3.5
ako. 1,71
20 --&gt; 30.20
 
kozimtsw 0

kozimtsw

Użytkownik
Cóż, linia w Anglii stała bez zmian, kursy na over rosły, zagrane wbrew założeniom - stąd taki efekt.
Próba numer 3, krok 1
Boluspor - Akhisar Bld Spor under 4.5
Besiktas - Osmanlispor FK over 1.5
Jiangsu Dragons - Fujian Quanzhou Bank zwycięzca 1
Pescara Calcio - Venezia over 1.5
Carpi FC - FC Bari 1908 under 3.5
20 --&gt; 32.62
 
kozimtsw 0

kozimtsw

Użytkownik
Próba numer 4, krok 1
Maritimo - U.Madeira over 1.5
Wigan - Charlton over 1.5
St.Mirren - Dundee Utd. over 1.5
ako 1.86
20 --&gt; 32.74
 
Do góry Bottom