>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Będzie konkurs ?

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Konkurs hokejowy na 100% się odbędzie. Wszystko jest już przygotowane, tylko brak sponsora do ufundowania nagród. Rozmowy trwają z Gamebookers, jednak w ostatnim czasie mają problemy z polskim support. Jeżeli znajdziemy sponsora od razu ruszamy.

Co do NBA to nie pamiętam aby administracja rozważało w przeszłości taki pomysł. W obecnej chwili nie przewidujemy owego konkursu

W tym tygodniu ruszy kolejna edycja typera Skoków narciarskich wraz z Biathlonem.
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Konkurs hokejowy na 100% się odbędzie. Wszystko jest już przygotowane, tylko brak sponsora do ufundowania nagród. Rozmowy trwają z &lt;u&gt;Gamebookers&lt;/u&gt;, jednak w ostatnim czasie mają problemy z polskim support. Jeżeli znajdziemy sponsora od razu ruszamy.

Co do NBA to nie pamiętam aby administracja rozważało w przeszłości taki pomysł. W obecnej chwili nie przewidujemy owego konkursu

W tym tygodniu ruszy kolejna edycja typera Skoków narciarskich wraz z Biathlonem.
Ja mam takie pytanie ... czy jesli nie uda się z GB to moglibyście zacząć rozmowy z BetGun ? ponieważ mają o wiele lepszą ofertę na hokej - zwłaszcza NHL ( nie mają tylko dwudrożnych typów jak GB ???? )
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Konkurs hokejowy na 100% się odbędzie.
Piszesz konkurs hokejowy, mam nadzieje że nie będzie on dotyczył tylko NHL, bo wielu osobą na tej lidze kończy się ta dyscyplina. Po cichu licze, że hokej w Europie, nie zostanie zapomniany. ???? :hokej: :hokej: :hokej:
Bedzie można typować NHL i ligi EURO...Jak bysmy robili konkurs NHL...to by bylo napisane Konkurs Hokejowy NHL..wiec troszkę pomysl ;) :roll:
Wolałem się upewnić bo czytając wypowiedzi typu:

Chcemy konkusu NHL i NBA :]
Miałem wątpliwości że to będzie ogólnie dla hokeja, ale ciesze się że Europa nie zostanie zapomniana.
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Konkurs hokejowy na 100% się odbędzie.
Piszesz konkurs hokejowy, mam nadzieje że nie będzie on dotyczył tylko NHL, bo wielu osobą na tej lidze kończy się ta dyscyplina. Po cichu licze, że hokej w Europie, nie zostanie zapomniany. ???? :hokej: :hokej: :hokej:
Bedzie można typować NHL i ligi EURO...Jak bysmy robili konkurs NHL...to by bylo napisane Konkurs Hokejowy NHL..wiec troszkę pomysl ;) :roll:
Wolałem się upewnić bo czytając wypowiedzi typu:

Chcemy konkusu NHL i NBA :]
Miałem wątpliwości że to będzie ogólnie dla hokeja, ale ciesze się że Europa nie zostanie zapomniana.
Ja dużo rzeczy chce...a ich nie dostaję...Konkursy beda takie jak przedstawil Marcin , wyzej...Wszystko jasne ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
jak dla mnie to taki konkurs poki beda takie zawody loteryjne i wiatr to nie ma sensu. bo wtedy nie znawcy ale fuksiarze danej dyscypliny bedą wylonieni. kto by trafil ze Lappi wygra w Kussamo. tez uwazam ze lepiej sie wstrzymac narazie a potem ruszyc pełna para, wkoncu sezon zimowy trwa do marca! :hokej:
 
Do góry Bottom