>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Błąd Betclic w czasie meczu Ukraina - Estonia.

T 0

trueno2

Użytkownik
Witam serdecznie.

Betclic na Live pokazuje, że Ukraina prowadzi do przerwy z Estonią 2:0, wg wszystkich źródeł [relacja tv, livescore.com i Live Expekt] Ukraina prowadzi 3:0. Co teraz, jeżeli na Live postawię, że Ukraina strzeli następną bramkę?

Zrzut ekranu z porówaniem dwóch buków:
Niestety mam za mała liczbę postów, żeby dodać link do scren&#39;u.

O godzinie 20:57 wycofali zakład. Postawiłem marne 11zł, jestem ciekaw jak to buk rozliczy, czyt. jak mają sporządzony regulamin.

Jeżeli temat umieściłem w złym dziale proszę o wyrozumiałość moderatorów. Pozdrawiam.

EDIT: Właśnie uznali moją wygraną.

Pozostawię temat dla ewentualnych rozmów.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Takie klarowne sytuacje (pewnie Ukraina prowadziła już kilka minut) w 99% kończą się zwrotem kasy a czasem również nieprzyjemnościami ze storny buka (limity/zamknięcie konta).
Zazwyczaj &quot;kary&quot; wchodzą w grę gdy stawia się większe pieniądze ale... zawsze trzeba się z nimi liczyć.
Oczywiście mogłeś poczekać aż buk to rozliczy - a nóż by się nie zorientowali. Rozgłaszanie takiego błędu życia Ci jednak nie ułatwi i... teraz zwrotu możesz być niemal pewny ????
 
T 0

trueno2

Użytkownik
Edytowałem pierwszy post. Uznali moją wygraną. Szkoda, że taką marną, ale jeżeli jest tak jak piszesz to może rzeczywiście nie warto z nimi walczyć jak z tymi wiatrakami ????
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
zauważyłem że nie zawsze buki cofają w takich przypadkach zakłady. Jak kiedys gralem w tobecie to zdarzało im sie wiele błedów własnie na live, zwłaszcza w tenisie. Czasem to wykorzystywalem i okazało sie ze cofali tylko wieksze stawki a mniejsze &lt;10zł były uznawane, takze bydźmoże jest to też jakis sposób...
 
Do góry Bottom